16:5800
SON DAKİKA BELÇİKA HABERLERİ

Son Dakika Belçika Haberleri

  Sporda 2014 Böyle Geçti

  Sporda 2014 Böyle Geçti

  22. Kış Olimpiyat Oyunlarının damga vurduğu şubat ayında, TMOK Başkanı Prof. Dr. Erdener IOC Yönetim Kurulu üyeliğine seçildi. (Bugün 10:24)

   

  Sporda 2014 Böyle Geçti

  Sporda 2014 Böyle Geçti

  Türk ve dünya sporu açısından sakin geçen Temmuz ayında, Filenin Sultanları tarihinde ilk kez CEV Avrupa Ligi şampiyonu oldu. (Bugün 10:18)

   

  Sporda 2014 Böyle Geçti

  Sporda 2014 Böyle Geçti

  ABD'nin şampiyonluğuyla sonuçlanan FIBA Dünya Kupasının düzenlendiği Ağustos ayında, 2. Yaz Gençlik Olimpiyatlarını Türkiye 10 madalyayla tamamladı. (Bugün 10:16)

   

  Sporda 2014 Böyle Geçti

  Sporda 2014 Böyle Geçti

  UEFA'nın 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası'na ev sahipliği yapacak 13 ülkeyi açıkladığı eylül ayında, karşılaşmalarda bilinç kaybı yaşayan futbolcular için hakemlere 3 dakikalığına maçları durdurma yetkisi tanındı Türkiye'nin ev sahipliğinde düzenlenen 2014 FIBA Kadınlar Dünya Basketbol Şampiyonası'nda altın madalyanın sahibi ABD olurken, Türkiye ise ilk kez yer aldığı bu organizasyonu 4. sırada tamamladı Özbekistan'da düzenlenen Dünya Güreş Şampiyonası'nda Serbest Güreş Milli Takımı, 40 yıl (Bugün 10:07)

   

  Sporda 2014 Böyle Geçti

  Sporda 2014 Böyle Geçti

  Milli karateciler Serap Özçelik ve Enes Erkan'ın dünya şampiyonu olduğu kasım ayında, voleybol ve basketbolda kadınlar millilerin Avrupa şampiyonalarındaki rakipleri belirlendi A Milli Futbol Takımı'nın Kazakistan ile yaptığı eleme maçında kaleci Volkan Demirel stattan ayrıldığı sırada güvenlik görevlileri ile basın mensupları arasında yaşanan arbede, yılın on birinci ayında akıllarda kalan olaylar arasında yer aldı Galatasaray ile maç yapmak için İstanbul'a gelen Kızılyıldız Basketbol (Bugün 10:02)

   

  Haftanın Tarihine Bakış

  Haftanın Tarihine Bakış

  Kardak kayalıkları, Aralık 1995'te Türkiye ile Yunanistan'ı savaşın eşiğine getirdi. (Bugün 08:40)

   

  Işid 'Asker Kaçaklarını' İnfaz Etti

  Işid 'Asker Kaçaklarını' İnfaz Etti

  IŞİD ayrılarak kendi ülkelerine dönmek isteyen 100'den fazla yabancı cihatçıyı infaz etti. (Dün 13:18)

   

  Antalya'da Kum Heykele Olan Yoğun İlgi Rekor Getirdi

  Antalya'da 8'incisi düzenlenen ve Kasım ayında yıkım şenliğiyle sona ermesi planlanan Uluslararası Antalya Kum Heykel Festivali, yoğun ilgi nedeniyle sezonu uzattı. (20 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Dünyada 2014 Böyle Geçti

  2014'te farklı bölgelerde yaşanan savaşlar, çatışmalar, siyasi krizler, terör saldırıları ve doğal afetler dünya gündeminde öne çıktı. (20 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Dünyada 2014 Böyle Geçti

  2014'ün ikinci çeyreğinde hem Ortadoğu hem de Ukrayna'da çatışmalar hız kesmedi. (20 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Eurocup'ta Rakipler Belli Oldu

  Basketbolda ULEB Avrupa Kupası'nda 32 takımın yer alacağı 2. tur gruplarında Türk takımlarının rakipleri belli oldu. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  Uleb Avrupa Kupası'nda 2. Tur Eşleşmeleri

  M Grubu'nda birlikte yer alan Beşiktaş İntegral Forex ile Pınar Karşıyaka, Neptunas ve Paris Levallois'le eşleşti Banvit ise H Grubu'nda Dinamo Sassari, Gran Canaria ve Buducnost ile üst tur için mücadele edecek. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  Çiftçiler Brüksel'i İstila Etti

  TTIP'i protesto için Brüksel'de toplanan çiftçiler traktörleriyle yolları kapattı. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  Basketbol: Fıba Kadınlar Avrupa Kupası

  Türk ekipleri Beşiktaş, İstanbul Üniversitesi BGD, Adana BOTAŞ ve Mersin Büyükşehir Belediyespor'un Sekizli Final'deki rakipleri belli oldu. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  İstanbul Merkezli 'Paralel Yapı' Operasyonu

  İstanbul Merkezli "Paralel Yapı" Operasyonu

  İstanbul merkezli "paralel yapı" operasyonu- UETD Belçika Başkanı Hamarat, Avrupa Parlamentosu önünde basın açıklaması yaptı: - "Herhangi bir şahsın gazeteci olması ona yasa dışı faaliyette bulunma imkanını ve buna bağlı olarak dokunulmazlık hakkını sağlamaz"- "Uluslararası kamuoyunu bu hukuki süreci anlamaya ve hukuk devletine saygıya davet ediyoruz" Avrupa Türk Demokratlar Birliği (UETD) Belçika Başkanı Basir Haramart, İstanbul merkezli "paralel yapı" operasyonu hakkında Avrupa Parlamentosu (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  İstanbul Merkezli "Paralel Yapı" Operasyonu

  UETD Belçika Başkanı Hamarat, Avrupa Parlamentosu önünde basın açıklaması yaptı: "Herhangi bir şahsın gazeteci olması ona yasa dışı faaliyette bulunma imkanını ve buna bağlı olarak dokunulmazlık hakkını sağlamaz" "Uluslararası kamuoyunu bu hukuki süreci anlamaya ve hukuk devletine saygıya davet. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  18 Yılda 31 Kilo, 10 Ayda 58 Kilo Uyuşturucu Ele Geçirdi

  18 Yılda 31 Kilo, 10 Ayda 58 Kilo Uyuşturucu Ele Geçirdi

  Karabük Emniyet Müdürlüğü uyuşturucu ile mücadelede son 10 ayda rekor kırdı. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  Ruble Krizi, Otellerin Umudunu Kırdı

  Rusya'daki ekonomik sıkıntı, yılbaşı programı için Türkiye'yi tercih eden Rusları olumsuz etkiledi. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  Galatasaray, Avrupa Süper Ligi'ne Giriyor

  Galatasaray, Avrupa Süper Ligi'ne Giriyor

  İngiltere'den 3, Almanya ve İtalya'dan 2'şer, Fransa, Hollanda, Türkiye, Yunanistan, Belçika, Rusya, Ukrayna'dan 1'er takımın katılacağı ligde F.Bahçe ve Beşiktaş yok. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  Dünyagöz Yurtdışındaki Altıncı Hizmet Noktasını Tiflis'te Açtı

  Dünyagöz Yurtdışındaki Altıncı Hizmet Noktasını Tiflis'te Açtı

  Dünyagöz Hastaneler Grubu olarak Türkiye'de dünyanın 107 farklı ülkesinden yılda yaklaşık 40 bin hastaya hizmet verdiklerini ifade eden Dünyagöz İcra Kurulu Üyesi, İş Geliştirme ve Pazarlama Başkanı Oğuzhan Süral, Almanya'da Frankfurt ve Köln, İngiltere, Hollanda ve Belçika şubelerinden sonra şimdi de Gürcistan'ın başkenti Tiflis'te Teşhis ve Tedavi Merkezi açtıklarını ve yurt dışı yatırımlarına devam edeceklerini belirtti. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  Yazar Murat Işık: Özgür Basının Susturulması Demokrasi ile Bağdaşmaz

  Yazar Murat Işık: Özgür Basının Susturulması Demokrasi ile Bağdaşmaz

  Hollanda ve Belçika’da Verloren Grond (Kayıp Toprak) isimli eseri ile 'yılın yazarı' seçilen yazar Murat Işık, Türkiye'de gazetecilerin gözaltına alınmasına tepki gösterdi. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  "Gözaltılar Basın Özgürlüğü ile Bağdaşmıyor"

  Belçika Dışişleri Bakanı Didier Reynders, Türkiye'de gazetecilerin gözaltına alınmasının basın özgürlüğü ile bağdaşmadığını söyledi. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
22.12.2014 16:58:32. #1.12#