SON DAKİKA BENCHMARKİNG HABERLERİ

Son Dakika Benchmarking Haberleri

10:56
Galaxy S6 'Nın Donanım Özellikleri! Antutu testlerinde Galaxy S6 'nın donanım özellikleri paylaşıldı.
Galaxy S6 'Nın Donanım Özellikleri!
17:22
Bursa'da Ahmet Şerif İzgören Yoğunluğu Bursa’da düzenlenen ’İnsan Kaynakları ve İstihdam Buluşması’na konuşmacı olarak katılan Ahmet Şerif İzgören’e vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.
Bursa'da Ahmet Şerif İzgören Yoğunluğu
10:20
Ego Genel Müdürlüğü'nden Ulaşım Çalıştayı Ankara Büyükşehir Belediyesi EGO Genel Müdürlüğü ile Uluslararası Toplu Taşımacılar Birliği (UITP) işbirliğinde, toplu taşıma faaliyetleri masaya yatırıldı.
Ego Genel Müdürlüğü'nden Ulaşım Çalıştayı
18:52
Vali Çiftçi, Milli Eğitim Personeline Başarı Belgelerini Verdi Ordu Valisi Kenan Çiftçi, Milli Eğitim Müdürlüğü personeline, başarı belgelerini verdi.
Vali Çiftçi, Milli Eğitim Personeline Başarı Belgelerini Verdi
13:13
Ünye'de 'Gönüllülük ve Yardımseverlik' Projesi Gerçekleştirildi Ünye Anadolu Lisesi Benchmarking projesi kapsamında Ünye Pelitliyatak Çalca İlkokulu ve Fındıklı İlkokulu ile birlikte 'Volunterıng and Charıty(Gönüllülük ve Yardımseverlik)' projesi gerçekleştirildi.
Ünye'de 'Gönüllülük ve Yardımseverlik' Projesi Gerçekleştirildi
17:45
Başkan Net Konuştu Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, belediye olarak kamu ve millet menfaatini şahısların menfaatinin üzerinde tuttuklarını belirtti.
Başkan Net Konuştu
16:01
Fatsa'da 2 Okula Daha Beslenme Dostu Belgesi Ordu’nun Fatsa ilçesinde Benchmarking Mayıs ayı toplantısında 2 okula daha “Beslenme Dostu" belgesi verildi.
Fatsa'da 2 Okula Daha Beslenme Dostu Belgesi
15:41
Ünye'de "Engelleri Aşalım Bir Kalpte Buluşalım" Projesi Ünye Adnan Menderes Ticaret Meslek Lisesi ve Ünye Fehmi Cerrahoğlu Eğitim Uygulama Okulu ve İş Eğitim Merkezi’nin ortaklaşa düzenlediği "Engelleri Aşalım Bir Kalpte Buluşalım" Projesi düzenlenen programla tanıtıldı.
15:30
Fatsa'da Türk Halk Müziği Ses Yarışması Yapıldı Fatsa'da İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün düzenlediği Türk Halk Müziği Ses Yarışmasının finali yapıldı.
Fatsa'da Türk Halk Müziği Ses Yarışması Yapıldı
14:36
Fatsa'da Ses Yarışması Düzenlendi Fatsa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün düzenlediği Türk Halk Müziği Solo Ses Yarışması’nın birincisi Duygu Kesik oldu.
Fatsa'da Ses Yarışması Düzenlendi
18:06
Ünye'de Okuma Etkinliği Ünye'de yaklaşık bin 500 öğrencinin katılımıyla kitap okuma etkinliği düzenlendi.
Ünye'de Okuma Etkinliği
13:35
1500'e Aşkın Öğrenci Aynı Anda Kitap Okudu Ordu Valisi Kenan Çiftçi’nin öncülüğünde başlatılan Bencmarking Projesi kapsamında Ünye okuyor projesinin 2. etabı Adnan Menderes Ticaret Meslek Lisesi, İnönü İlkokulu, Arif Nihat Asya Kız Meslek Lisesi'nde gerçekleşti.
1500'e Aşkın Öğrenci Aynı Anda Kitap Okudu
22:08
Ordu Valisi, Kaymakamlarla Korgan'da Toplandı Ordu Valisi Kenan Çiftçi, Nisan Ayı Kaymakamlar Toplantısını Korgan'da gerçekleştirdi.
Ordu Valisi, Kaymakamlarla Korgan'da Toplandı
16:56
Fatsa'da Organ ve Doku Bağışı Konferansı Düzenlendi Fatsa Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, Benchmarking Projesi kapsamında Organ ve Doku Bağışı konulu konferans düzenledi.
21:04
Asus Eah6570 (128 Bit) 1gb Gddr3 Dvi 16x (Lp) Asus Eah6570 (128 Bit) 1gb Gddr3 Dvi 16x (Lp) Özellikleri.
Asus Eah6570 (128 Bit) 1gb Gddr3 Dvi 16x (Lp)
11:46
Fatsa'da Başarılı Eğitimcilere Ödül Ordu’nun Fatsa ilçesinde, Benchmarking Projesi (Eğitimde Kalitenin Artırılması) kapsamında eğitim uygulamalarında göstermiş oldukları gayret ve başarılı çalışmalarda bulunan idareci ve öğretmenler, Ordu Valiliği tarafından “Başarı Belgesi” ile ödüllendirildi.
Fatsa'da Başarılı Eğitimcilere Ödül
13:35
Tim, "İnovalig" ile İnovasyon Şampiyonlarını Seçecek TİM Başkanı Büyükekşi: "Türkiye'nin şu an en büyük problemi, cari açık değil inovasyon açığıdır" "Türkiye'nin ilk inovasyon geliştirme programı İnovalig ile inovasyona değer veren şirketleri yarıştırmayı hedefliyoruz" "İnovalig projesiyle Türkiye'deki firmaların inovasyon karnelerini çıkararak her yıl.
Tim, 'İnovalig' ile İnovasyon Şampiyonlarını Seçecek
13:34
Tim Başkanı Büyükekşi: Türkiye'de Ar-Ge'nin Ar'ı Var, Ge'si Yok; İnovalig, Bu Ge'yi Ortaya Çıkaracak Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) inovasyon kültürünün yerleşmesi ve bugünün rekabetçi ortamında tutunabilmek için inovasyon ligi kurdu.
Tim Başkanı Büyükekşi: Türkiye'de Ar-Ge'nin Ar'ı Var, Ge'si Yok; İnovalig, Bu Ge'yi Ortaya Çıkaracak
18:01
Ordu'da Okullarda Tablet Dağıtıldı Fatih Projesi kapsamında, Ordu'da öğretmen ve öğrencilere 205 adet tablet dağıtıldı.
Ordu'da Okullarda Tablet Dağıtıldı
13:49
Kaymakam Emeç Başarılı Müdürü Ödüllendirdi Gülyalı Kaymakamı Cuma Emeç, Merkez İlkokulu Müdürü Haluk Kırcı’yı başarılı çalışmalarından dolayı başarı belgesiyle ödüllendirdi.
Kaymakam Emeç Başarılı Müdürü Ödüllendirdi
17:31
Ordu İli Okuma ve Anlama Hızı Haritası" Fatsa'da, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nce Benchmarking Projesi kapsamında yapılan "Ordu İli Okuma ve Anlama Hızı Haritası" ile ilgili öğretmenlere sunum yapıldı.
17:56
Fatsa'da Öğrencilere Yönelik Panel Düzenlendi Fatsa Anadolu Sağlık Meslek Lisesi tarafından, Benchmarking projesi kapsamında öğrencilere yönelik panel düzenlendi.
Fatsa'da Öğrencilere Yönelik Panel Düzenlendi
16:25
Vali Çiftçi'nin İlçe Ziyaretleri Vali Kenan Çiftçi, Kabataş ve Aybastı ilçelerini ziyaret ederek, çeşitli temas ve incelemelerde bulundu.
Vali Çiftçi'nin İlçe Ziyaretleri
11:50
Fatsa Atatürk İlkokulu Öğrencileri "Obezite" ile Mücadele Edecek Fatsa'da, "Benchmarking Projesi" kapsamında Atatürk İlkokulu tarafından veli ve öğrencilere yönelik obezite ile ilgili seminer düzenlendi.
17:15
Doğa Anne Beni Affedecek Misin?" Projesi Ünye Fevzi Çakmak İlkokulu tarafından yürütülen "Doğa Anne Beni Affedecek misin?
11:14
Babalara Derste Masal Okutuyorlar Ordu'da Vali Çiftçi tarafından başlatılan proje kapsamında, erkek veliler okuma saatlerinde okuldaki derslere katılarak çocuklarına masal kitapları okuyor Proje Koordinatörü Yanık: "Genel olarak çocukların eğitimleriyle ailelerde anneler ilgilenir. O yüzden annelerin yükü daha fazla. Açıkçası babalar bu işin kaymağını yiyor.
Babalara Derste Masal Okutuyorlar
10:57
Ünye'de Öğrencilerden Kuş Kafesi Projesi Ünye Nuriye Ortaokulu'nda çocuklara yönelik 'Kuş Kafesi Projesi' kapsamında 8 kuş kafesi doğada uygun yerlere yerleştirildi.
10:35
Ordu Valisi Çiftçi, İkizce'de Bencmarking Projesini Anlattı Ordu Valisi Kenan Çiftçi, ilçe ziyaretlerini sürdürürken İkizce'de öğretmenler ile bir toplantı yaparak Bencmarking projesinin önemini anlattı.
Ordu Valisi Çiftçi, İkizce'de Bencmarking Projesini Anlattı
16:44
İnegöl Mobilyası, Hırvatistan'a Örnek Oluyor İnegöl Mobilya Sanayicileri Derneği (İMOS), Hırvatistan'dan gelen mobilya sektörü temsilcilerini konuk etti.30 üyeli Hırvatistan Mobilya ve Tasarım Kümesi Koordinatörü Tatjana Kos ve Yönetim Kurulu Üyesi Drago Veselcic, İMOS ev sahipliğinde...
İnegöl Mobilyası, Hırvatistan'a Örnek Oluyor
14:05
İnegöl Mobilyası, Hırvatistan'a Örnek Oluyor 'İnegöl Mobilyası' markasının oluşturulması ve sektörün ticaret hacminin artması için çeşitli projeler yürüten İnegöl Mobilya Sanayicileri Derneği (İMOS), Hırvatistan'dan gelen mobilya sektörü temsilcilerini konuk etti.30 üyeli Hırvatistan...
İnegöl Mobilyası, Hırvatistan'a Örnek Oluyor
17:40
Köylerin İçme Suyu İçin Çalışma Başlatıldı Ordu Valisi Kenan Çiftçi, Ordu'nun Merkez, Fatsa ve Ünye havzalarında içme suyu amaçlı göletler oluşturulması ve bu göletlerde toplanacak suların köylerin içme suyunu karşılamak amacıyla kullanılması yönünde DSİ Bölge Müdürlüğü'nce bir araştırma...
Köylerin İçme Suyu İçin Çalışma Başlatıldı
16:01
Salihli Tso, Menemen Ticaret Odası'nı Ağırladı Salihli Ticaret ve Sanayi Odası, Menemen Ticaret Odası ile yönetim ve personel düzeyinde Benchmarking çalışması yaptı.
Salihli Tso, Menemen Ticaret Odası'nı Ağırladı
12:43
Benchmarking Projesi Ordu Valisi Kenan Çiftçi, basın mensupları ile bir araya gelerek eğitim alanında düzenlenmesi planlanan Benchmarking Projesi hakkında bilgi verdi.
12:18
Eğitimde "Benchmarking" Projesi Ordu Valisi Kenan Çiftçi, Ordu'da eğitimin kalitesini ve başarısını artırmak için öğrenci kapasitesini geliştirmek ve öğretmenlerde motivasyonu artırmak amacıyla başlattığı "Benchmarking" projesinde ilk çıkan neticelerden bir tanesinin okuma...
Eğitimde 'Benchmarking' Projesi
17:25
Vali Çiftçi Milli Eğitim Müdürleriyle Toplantı Yaptı "Benchmarking" sistemini yerleştirmeye çalışan Ordu Valisi Kenan Çiftçi, İlçe Milli Eğitim Müdürleriyle bir araya geldi.
Vali Çiftçi Milli Eğitim Müdürleriyle Toplantı Yaptı
17:22
Ordu Milli Eğitim Müdürü Öğretmenlerle Biraraya Geldi Ordu İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat Türkkan, Merkez 19 Eylül Ortaokulu idareci ve öğretmenleri ile bir araya geldi. Milli Eğitim Müdürü ziyarette, öğretmenler odasında öğre
Ordu Milli Eğitim Müdürü Öğretmenlerle Biraraya Geldi
16:17
Ulubey'de Benchmarking İlçe Yürütme Kurulu Toplantısı Yapıldı Benchmarking İlçe Yürütme Kurulu Toplantısı 12/09/2013 günü İlçemiz Kaymakamı Emrullah Temizkan 'ın başkanlığında yapıldı.
Ulubey'de Benchmarking İlçe Yürütme Kurulu Toplantısı Yapıldı
23:32
Ordu Milli Eğitim Müdürü Merkez Müdürleri ile Hazırlık Toplantısı Yaptı İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat Türkkan, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Sezayi Akarsu, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Nazım Koçak, Dursun Şahin ve Yücel Demirel ile beraber 2013-2014 Eğitim Öğretim yılı sene başı değerlendirme toplantısı yapıldı.
Ordu Milli Eğitim Müdürü Merkez Müdürleri ile Hazırlık Toplantısı Yaptı
15:35
Benchmarking Projesinin Tanıtım Toplantısı Yapıldı Eğitimde öğrenci kapasitesinin geliştirilmesini ve öğretmenlerde motivasyon artışı sağlamayı hedefleyen "benchmarking" sistemini Ordu'da yerleştirmeye çalışan Ordu Valisi Kenan Çiftçi tarafından başlatılan Benchmarking projesi tanıtım toplantısı yapıldı.
Benchmarking Projesinin Tanıtım Toplantısı Yapıldı
14:59
Benchmarking Projesi Toplantısı Yapıldı Ordu Valisi Sayın Kenan Çiftçi'nin Ordu'da göreve başlaması ile uygulamaya koyduğu Benchmarking Projesinin İlçedeki ilk toplantısı Ünye Kaymakamı Mustafa Demir başkanlığında Kaymakamlık Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.
Benchmarking Projesi Toplantısı Yapıldı
14:01
Benchmarking Projesinin Tanıtım Toplantısı Yapıldı Eğitimde öğrenci kapasitesinin geliştirilmesini ve öğretmenlerde motivasyon artışı sağlamayı hedefleyen "benchmarking" sistemini Ordu'da yerleştirmeye çalışan Ordu Valisi Sayın Kenan ÇİFTÇİ tarafından başlatılan Benchmarking projesi tanıtım toplantısı yapıldı.
Benchmarking Projesinin Tanıtım Toplantısı Yapıldı
15:16
Benchmarking Kapsamında Çevre İllere Ziyaret Kütahya İl Milli Eğitim Müdürlüğünden bir grup heyet, Seviye Belirleme Sınavı (SBS) ve Yükseköğretime Geçiş Sınavı'nda (YGS) başarılı olan illerin sistemlerini incelemek amacıyla birtakım ziyaretlerde bulundu.
15:41
Ordu Milli Eğitim Müdürü ODÜ Rektörü ile Benchmarking İşbirliği Toplantısı Yapıldı Milli Eğitim Müdürü Nevzat TÜRKKAN, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Sezayi AKARSU,Şube Müdürleri Mevlüt ERDEM ve Nihat ÖZTÜRK ile beraber Ordu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tarık YARILGAÇ'ı ziyaret etti.
Ordu Milli Eğitim Müdürü ODÜ Rektörü ile Benchmarking İşbirliği Toplantısı Yapıldı
17:11
Pazarlar'da Yıl Sonu Müdürler Toplantısı Yapıldı Kütahya'nın Pazarlar ilçesinde 2012-2013 "Yıl Sonu Eğitim Bölgesi Müdürler" toplantısı yapıldı.
Pazarlar'da Yıl Sonu Müdürler Toplantısı Yapıldı
18:55
Milli Eğitim Müdürü Merkez Okullarda Öğretmenler Kurullarına Katıldı Ordu Milli Eğitim Müdürü Nevzat Türkkan Merkez Okullarda yapılan yıl sonu Öğretmenler Kurullarına katılmaya devam ediyor.
Milli Eğitim Müdürü Merkez Okullarda Öğretmenler Kurullarına Katıldı
15:09
Sofular İlk ve Ortaokulu'ndan Demirci'deki Okullara Ziyaret Benchmarking projesi kapsamında Kütahya'nın Pazarlar ilçesi Sofular İlk ve Ortaokulu idareci ve öğretmenleri kıyas ortağı olan Manisa İli Demirci Çataloluk ilk ve Ortaokulu ile Makine Kimya Hüseyin Çamtepe Ortaokuluna ziyaret gerçekleştirdi.
Sofular İlk ve Ortaokulu'ndan Demirci'deki Okullara Ziyaret
12:03
Kaymakam Çınar'dan Öğrencilere Kitap Desteği Kütahya'nın Pazarlar ilçesinde başlatılan 100 Temel Eser Kitap Okuma Projesi'ne, İlçe Kaymakamı İshak Çınar'ın da hediye ettiği kitaplar ile destek verdiği bildirildi.
Kaymakam Çınar'dan Öğrencilere Kitap Desteği
13:53
Beü Öğrencileri Sempozyuma Katıldı BEÜ öğrencileri, Giresun Üniversitesince düzenlenen sempozyuma katılarak bildiri sundu.
13:52
Kitap Toplama Kampanyasına Destek Artarak Devam Ediyor Kütahya'nın Pazarlar ilçesindeki tüm okulların kütüphaneleri için düzenlenen kitap toplama kampanyasına ilgi gün geçtikçe artıyor.
Kitap Toplama Kampanyasına Destek Artarak Devam Ediyor
12:59
Pazarlar'da Kitap Toplama Kampanyası Devam Ediyor Kütahya'nın Pazarlar ilçesinde, Benchmarking projeleri kapsamında okul kütüphanelerinin zenginleştirilmesi için hazırlanan kitap toplama kampanyası olumlu neticeler vermeye başladı.
Pazarlar'da Kitap Toplama Kampanyası Devam Ediyor
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 02:47:59. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA BENCHMARKİNG HABERLERİ
[Hata Bildir]