16:4200
SON DAKİKA BERGAMA HABERLERİ

Son Dakika Bergama Haberleri

   

  Bergama Akropol Örenyeri'nde Yangın

  Bergama'daki akropol örenyeri yakınında otluk alanda henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı Rüzgarın etkisiyle yayılan yangına itfaiye ekipleri müdahale ederken, havadan müdahale için İzmir Orman Bölge Müdürlüğü'nden destek istendi. (15 Temmuz 2014 Salı )

   

  Konak Belediyespor, Basketbol, Voleybol ve Hentbolda Yok

  Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi, Acıbadem Erkekler Voleybol Ligi ve Bayanlar Hentbol Süper Lig'de takımları bulunan Konak Belediyespor, maliyetler nedeniyle bu kategorilerde mücadele etmeyeceği bildirildi. (15 Temmuz 2014 Salı )

   

  Demirtaş "Yeni Yaşam Çağrısı" Belgesini Açıkladı

  Cumhurbaşkanı adayı ve HDP Eş Genel Başkanı Demirtaş: (2) "Hayalini kurduğumuz cumhubaşkanı, sokakta halkın yanında, halkla beraber olandır. (15 Temmuz 2014 Salı )

   

  Demirtaş: Biz Ağaca Baktığında Huzur Bulan Anlayışı Temsil Edeceğiz

  Demirtaş: Biz Ağaca Baktığında Huzur Bulan Anlayışı Temsil Edeceğiz

  Cumhurbaşkanı adayı ve HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, cumhurbaşkanlığı seçiminde izleyeceği yol haritasını açıkladı. (15 Temmuz 2014 Salı )

   

  İhsanoğlu'na İzmir'den Destek Çağrısı

  İhsanoğlu'na İzmir'den Destek Çağrısı

  Cumhuriyet Halk Partisi, Milliyetçi Hareket Partisi, Demokrat Parti, Demokratik Sol Parti ve Bağımsız Türkiye Partisi İzmir teşkilatları, ‘çatı aday’ Ekmeleddin İhsanoğlu için destek çağrısında bulundu. (15 Temmuz 2014 Salı )

   

  İç Turizmin Lideri, Bayramı Yüzde 100 Dolulukla Geçirecek

  İç Turizmin Lideri, Bayramı Yüzde 100 Dolulukla Geçirecek

  Yılda yaklaşık 3 milyon gecelemeyle iç turizmde birinci sırada gelen Balıkesir'in 25 binin üzerinde yatak kapasitesine sahip Edremit Körfezi, Ramazan Bayramını yüzde 100 dolulukla geçirecek Yaklaşık 127 bin konutun da dolmasıyla bayramdan sonra nüfusu 2 milyonun üzerine çıkması beklenen körfezde turizmciler, hareketliliğin ekim ayına kadar sürmesini bekliyor. (15 Temmuz 2014 Salı )

   

  Şehit Eşi Davet Etti Vali Bektaş Kırmadı

  Şehit Eşi Davet Etti Vali Bektaş Kırmadı

  Soma’da düzenlenen iftar yemeğinde Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez ve Manisa Valisi Erdoğan Bektaş’ın yanına giderek, “Soma’ya geliyorsunuz lütfen bize de gelin” diyen maden şehidi İsmail Coşkun’un eşi Hüsniye Coşkun’un bu davetini Vali Bektaş kırmadı. (14 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  CHP'li Güler, Gölcük Yaylası'nda Altın Madenini TBMM'ye Taşıdı

  CHP'li Güler, Gölcük Yaylası'nda Altın Madenini TBMM'ye Taşıdı

  İzmir Valiliği Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından Ödemiş Gölcük’te özel bir firmanın altın aramak için ÇED başvurusunun onaylanması CHP Parti Meclisi Üyesi Birgül Ayman Güler’i harekete geçirdi. (13 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Bergama'da "Zeytinyağı Atık Problemi" Semineri

  Bergama Ticaret Odası (BERTO), "zeytinyağı atık problemi" konusunda seminer düzenledi. (12 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
23.07.2014 16:42:39. #1.12#