00:1900
SON DAKİKA BEŞİKTAŞ HABERLERİ

Son Dakika Beşiktaş Haberleri

  TFF'den 'Milli' Eleştirilere Yanıt

  TFF'den 'Milli' Eleştirilere Yanıt

  TFF, A Milli Takımın EURO 2016 eleme grubu maçlarında aldığı başarısız sonuçların ardından yapılan eleştirilere cevap verdi. (15 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Galatasaray'dan Melo'ya 'Volkan'ın Elini Sık' Talimatı

  Galatasaray'dan Melo'ya "Volkan'ın Elini Sık" Talimatı

  Hafta sonunda oynanacak Galatasaray-Fenerbahçe derbisi öncesi sarı-kırmızılı teknik heyet, Melo'dan Süper Kupa maçında tartıştığı Volkan'ın elini sıkmasını istedi. (15 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Tff'den Demirören ve Terim Açıklaması

  Tff'den Demirören ve Terim Açıklaması

  Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'e yapılan eleştirilere yazılı bir açıklama ile cevap verdi. (14 Ekim 2014 Salı )

   

  Eskişehir'in Geleceği Emin Ellerde

  Eskişehir'in Geleceği Emin Ellerde

  Ertuğrul Sağlam, gelecek adına herhangi bir endişelerinin olmadığını belirtti. (14 Ekim 2014 Salı )

   

  'Görevimin Başındayım, Eskişehir'de Çalışmaktan Mutluyum'

  "Görevimin Başındayım, Eskişehir'de Çalışmaktan Mutluyum"

  Eskişehirspor Teknik Direktörü Sağlam, takımdan ayrılacağı konusunda çıkan iddiaları yalanlayarak, "Görevimin başındayım, Eskişehir'de çalışmaktan mutluyum." dedi. (14 Ekim 2014 Salı )

   

  'Bursaspor Maçının Önemi Büyük'

  "Bursaspor Maçının Önemi Büyük"

  Eskişehirspor Teknik Direktörü Sağlam, "Gelecek adına herhangi bir endişemiz yok ama bir an evvel puanları alıp ligde yavaş yavaş üst sıralara çıkmamız gerekiyor." dedi. (14 Ekim 2014 Salı )

   

  Adnan Polat: Gönlüm Yalman'dan Yana

  Adnan Polat: Gönlüm Yalman'dan Yana

  Sarı kırmızılıların eski başkanlarından Polat, kongre öncesi önemli açıklamalarda bulunarak, desteklediği ismi açıkladı. (14 Ekim 2014 Salı )

   

  Eskişehirspor'da Bursaspor Maçı Hazırlıkları

  Eskişehirspor'da Bursaspor Maçı Hazırlıkları

  Antrenmana, milli takımlarında forma giyen 5 futbolcu katılmazken, tedavisi süren Akaminko ve Sissoko, sağlık ekibi gözetiminde çalıştı. (14 Ekim 2014 Salı )

   

  Ayrılık Kitabımızda Yazmaz"

  Ertuğrul Sağlam, takımdan ayrılacağı konusunda çıkan iddialara ilişkin, "Bir takımı bir yerde bırakıp, başka bir yere gitmek bizim kitabımızda yazmaz. Dolayısıyla böyle bir şeye taraftarlarımızın itibar etmesini istemiyorum" ifadelerini kullandı. (14 Ekim 2014 Salı )

   

  Türkiye Futbol Federasyonu'ndan Açıklama Açıklaması

  "Amacımız, günlük başarılar ve sonuçlardan ziyade, ülkemizin spor politikası ve uluslararası platformdaki yerine katkı sağlayacak planlamalar vasıtasıyla ülke futbolunu yükseltmektir" " Futbolun uzun süredir devam eden sorunlarının kısa zamanda çözüme kavuşmasını beklemenin çok da gerçekçi bir yaklaşım. (14 Ekim 2014 Salı )

   

  Eskişehirspor Teknik Direktörü Takımdan Ayrılacağı Haberleri Yalanladı

  Eskişehirspor Teknik Direktörü, takımdan ayrılacağı konusunda çıkan haberlere ilişkin, "Bir takımı bir yerde bırakıp, başka bir yere gitmek kitabımızda yazmaz." dedi. (14 Ekim 2014 Salı )

   

  Tff'den Fatih Terim'e Destek

  Tff'den Fatih Terim'e Destek

  TFF, milli takımdaki geleceği tartışılan Fatih Terim'e resmi internet sitesi aracılığıyla destek olduğunu açıkladı. (14 Ekim 2014 Salı )

   

  TFF: Fatih Terim Görevine Devam Edecek

  TFF: Fatih Terim Görevine Devam Edecek

  Türkiye Futbol Federasyonu, Euro 2016 elemerinde alınan kötü sonuçlar ve eleştiriler nedeniyle açıklama yaptı, Fatih Terim'in görevine devam edeceğini duyurdu. (14 Ekim 2014 Salı )

   

  Tff'den Eleştirilere Yanıt

  İstanbul-dha a Milli Futbol Takımının EURO 2016 Elemelerinde aldığı başarısız sonuçlar nedeni ile TFF Yönetimine ve Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'e yapılan eleştirilere TFF'den yazılı bir açıklama ile cevap geldi. (14 Ekim 2014 Salı )

   

  Sağlam'dan Açıklama

  Sağlam'dan Açıklama

  Eskişehirspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, takımın son durumunu ve kendisi ile ilgili Trabzonspor’a gidecek haberleri konusunda açıklık getirdi. (14 Ekim 2014 Salı )

   

  Adnan Polat: 'Bu İşi Buralara Taraftarlar Getirdi'

  Adnan Polat: "Bu İşi Buralara Taraftarlar Getirdi"

  Galatasaray Kulübü eski başkanı Adnan Polat ve teknik direktör Hikmet Karaman ile eski milli futbolcu Oktay Derelioğlu, Gaziosmanpaşa Hastanesi’nde Ontoloji Bölümü’ndeki hastalara moral ziyaretinde bulundu. (14 Ekim 2014 Salı )

   

  Eskişehirspor: Ertuğrul Sağlam'ın Ayrılacağı Haberi Doğru Değil

  Eskişehirspor: Ertuğrul Sağlam'ın Ayrılacağı Haberi Doğru Değil

  Eskişehirspor Kulübü Başkanı Mesut Hoşcan, "Teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam'ın başka bir takıma gideceği haberi doğru değil." dedi. (14 Ekim 2014 Salı )

   

  Adnan Polat'ın Oyu Alp Yalman'a

  Adnan Polat'ın Oyu Alp Yalman'a

  Eski Galatasaray Başkanı Adnan Polat, "Benim gönlümden geçen, Alp Yalman'ın başkan olmasıdır" dedi. (14 Ekim 2014 Salı )

   

  Adnan Polat: Gönlümden Geçen, Alp Yalman'ın Başkan Olmasıdır

  Adnan Polat: Gönlümden Geçen, Alp Yalman'ın Başkan Olmasıdır

  Galatasaray Kulübü eski başkanı Adnan Polat, 25 Ekim'de düzenlenecek olağanüstü seçimli genel kurulda, başkan adaylarından Alp Yalman'ın kazanmasını istediğini söyledi. (14 Ekim 2014 Salı )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
25.10.2014 00:19:05. #1.13#