SON DAKİKA BEYLİKDÜZÜ BELEDİYESİ HABERLERİ

Son Dakika Beylikdüzü Belediyesi Haberleri

 • 21 Şubat 2017 12:15 Bilinçli Anneler ve Mutlu Çocuklar Bilinçli Anneler ve Mutlu Çocuklar" İçin Seminerlerin İlki Gerçekleştirildi Beylikdüzü Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü, Beylikdüzü’nün Anneleri isimli sosyal medya topluluğu ve Ekin Anaokulu işbirliği ile düzenlenen “Bilinçli Anne, Mutlu Çocuk” seminerlerinin ilki, Sağlık İşleri Müdürlüğü Konferans Salonu’nda gerçekleşti.
 • 21 Şubat 2017 11:34 Mutlu Anneler ve Mutlu Bebekler İçin Seminerlerin İlki Yapıldı Mutlu Anneler ve Mutlu Bebekler İçin Seminerlerin İlki Yapıldı Çok sayıda takipçisi olan blogger annelerin deneyimlerini paylaştığı seminerde, uzman psikolog da çocuk yetiştirmede dikkat edilecek hususları anlattı. Program sonunda çekiliş yapıldı ve Beylikdüzü'nün anneleri sürpriz hediyeler kazandı.
 • 20 Şubat 2017 13:52 Beylikdüzü Belediyesi Tuncelili Çocukların Yanında   Beylikdüzü Belediyesi Tuncelili Çocukların Yanında   Türkiye'nin çeşitli noktalarına sık sık yardımlarda bulunan belediye, bu kez Tunceli'de okulları ziyaret etti. Yaklaşık 1500 öğrenciye kışlık giysiler dağıtıldı.  
 • 18 Şubat 2017 13:33 Dha İstanbul Bülteni - 2 Dha İstanbul Bülteni - 2 (şüphelilerin görüntüsüyle yeniden)1- FETÖ'DEN ARANAN ESKİ HAKİM VE 2 SAVCI SAKLANDIKLARI EVDE YAKALANDIFETÖ/PDY'ye yönelik soruşturma kapsamında aranan eski hakim Dursun Ali Gündoğdu ile savcılar Adnan Çimen ve Sadrettin Sarıkaya dün gece Başakşehir'de yapılan operasyonla aynı evde yakalandı.
 • 18 Şubat 2017 12:36 Yunus Emre'nin Mesajının Yer Aldığı Türk Yapımı Kısa Filme ABD'den 2 Ödül Yunus Emre'nin Mesajının Yer Aldığı Türk Yapımı Kısa Filme ABD'den 2 Ödül Cumhuriyet Bayramı'nın 93. yıl dönümü nedeniyle, Beylikdüzü Belediyesi kısa film hazırladı. Yunus Emre'nin mesajının yer aldığı filme ABD'den 2 ödül birden geldi.
 • 18 Şubat 2017 12:32 Dha İstanbul - Yunus Emre Mesajlı Cumhuriyet Filmine Las Vegas'ta 2 Ödül Dha İstanbul - Yunus Emre Mesajlı Cumhuriyet Filmine Las Vegas'ta 2 Ödül Cumhuriyet Bayramı'nın 93'üncü yıl dönümü nedeniyle, Beylikdüzü Belediyesi tarafından hazırlanan Yunus Emre'nin "Sen sana ne sanırsan başkasına da onu san!
 • 18 Şubat 2017 12:30 Yunus Emre Mesajlı Cumhuriyet Filmine Las Vegas'ta 2 Ödül Yunus Emre Mesajlı Cumhuriyet Filmine Las Vegas'ta 2 Ödül CUMHURİYET Bayramı'nın 93'üncü yıl dönümü nedeniyle, Beylikdüzü Belediyesi tarafından hazırlanan Yunus Emre'nin "Sen sana ne sanırsan başkasına da onu san!
 • 18 Şubat 2017 10:31 Beylikdüzü'ne Las Vegas'ta İki Ödül Birden Beylikdüzü'ne Las Vegas'ta İki Ödül Birden Beylikdüzü Belediyesi tarafından hazırlanan "Cumhuriyet ve Demokrasi" filmi ABD’nin önde gelen dergilerinden Campaigns&Elections’ın uluslararası 2017 Reed ödüllerinde iki ödül birden kazandı.
 • 18 Şubat 2017 10:09 Beylikdüzü Dünya 1.'si Oldu Beylikdüzü Dünya 1.'si Oldu Las Vegas'ta düzenlenen ödül töreninde Cumhuriyet ve Demokrasi filmi 2 ödül birden kazandı.
 • 17 Şubat 2017 17:33 Anneler, İlk Süt Dişi Bakımı ve Emzirme Dönemi Seminerine Katıldı Anneler, İlk Süt Dişi Bakımı ve Emzirme Dönemi Seminerine Katıldı Beylikdüzü Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü, annelere yönelik “Bebeklerde süt dişi bakımı ve emzirme dönemi beslenme” konulu bir seminer verdi.
 • 17 Şubat 2017 16:52 "İlk Süt Dişi Çıktığında Günde İki Kez Fırçalanmalı" Beylikdüzü Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü, annelere yönelik "Bebeklerde süt dişi bakımı ve emzirme dönemi beslenme" konulu bir seminer verdi.
 • 17 Şubat 2017 14:05 Kadınlar Matinede Eğlendi Kadınlar Matinede Eğlendi Kadınların her alanda yanında olan ve birçok konuda sorunlarına çözüm sağlayan Beylikdüzü Belediyesi, onlar için keyif zamanı dedi.
 • 15 Şubat 2017 11:00 Kitaplar Sevgiyle Değiştirildi Kitaplar Sevgiyle Değiştirildi Kitapseverlerin buluşma noktası olan Beylikdüzü Belediyesi Ece Ataer Kitap Okuma Atölyesi, 14 Şubat Sevgililer Günü'nün yanı sıra "Dünya Öykü Günü" ve "Dünya Kitap Değiştirme Günü" vesilesiyle buluştu.
 • 13 Şubat 2017 16:01 Çamburnu Ormanı Bir Daha Yanmasın Diye Harekete Geçildi Trabzon’un Sürmene ilçesine bağlı Çamburnu Ormanı’nda meydana gelen orman yangının ardından Beylikdüzü Belediyesi yetkililerini bölgeye gönderen Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Küresel Isınmayla Mücadele Derneği ile birlikte gerçekleşen inceleme gezisi sonrası hazırlanan...
 • 13 Şubat 2017 12:45 Mehtap Bayri: Mehtap Bayri: "Aşıklar Şehri Beylikdüzü Mesafe Tanımaz" "AŞK olsun Beylikdüzü" etkinliğini bu yıl Gürpınar Zübeyde Ana Sosyal Yaşam Merkezi'nde gerçekleştiren Beylikdüzü Belediyesi, Hangimiz Sevmedik" dizisi oyuncuları Cengiz Bozkurt ve Mehtap Bayri'yi hayranlarıyla buluşturdu.
 • 13 Şubat 2017 12:44 Mehtap Bayri: 'aşıklar Şehri Beylikdüzü Mesafe Tanımaz? Mehtap Bayri: 'aşıklar Şehri Beylikdüzü Mesafe Tanımaz? "AŞK olsun Beylikdüzü" etkinliğini bu yıl Gürpınar Zübeyde Ana Sosyal Yaşam Merkezi'nde gerçekleştiren Beylikdüzü Belediyesi, Hangimiz Sevmedik?
 • 13 Şubat 2017 12:29 Hangimiz Sevmedik Hangimiz Sevmedik" Dizisi Oyuncuları Aşıklar Şehri Beylikdüzü'ndeydi Beylikdüzü Belediyesi, 14 Şubat Sevgililer Günü kapsamında düzenlenen "Aşk Olsun Beylikdüzü" etkinliği kapsamında ,"Hangimiz Sevmedik" dizisinde Şener ve Ayşen rolleriyle izleyicinin karşısına çıkan Cengiz Bozkurt ve Mehtap Bayri’yi hayranlarıyla buluşturdu.
 • 13 Şubat 2017 12:29 Mehtap Bayri: Mehtap Bayri: "Aşıklar Şehri Beylikdüzü Mesafe Tanımaz" "AŞK olsun Beylikdüzü" etkinliğini bu yıl Gürpınar Zübeyde Ana Sosyal Yaşam Merkezi'nde gerçekleştiren Beylikdüzü Belediyesi, Hangimiz Sevmedik" dizisi oyuncuları Cengiz Bozkurt ve Mehtap Bayri'yi hayranlarıyla buluşturdu.
 • 10 Şubat 2017 14:15 Kahraman Şehidin Kardeşinden Belediye Başkanına Tepki Kahraman Şehidin Kardeşinden Belediye Başkanına Tepki 15 Temmuz'daki darbe girişimi sırasında Ankara'da Özel Kuvvetler Komutanlığında darbeci generali vurduktan sonra şehit edilen Piyade Astsubay Kıdemli Başçavuş Ömer Halisdemir'in kardeşi Soner Halisdemir, İstanbul Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun, şehit Halisdemir'in isminin...
 • 10 Şubat 2017 11:55 Kahraman Şehidin Kardeşinden Belediye Başkanına Tepki Kahraman Şehidin Kardeşinden Belediye Başkanına Tepki 15 Temmuz'daki darbe girişimi sırasında Ankara'da Özel Kuvvetler Komutanlığında darbeci generali vurduktan sonra şehit edilen Piyade Astsubay Kıdemli Başçavuş Ömer Halisdemir'in kardeşi Soner Halisdemir, İstanbul Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun, şehit Halisdemir'in isminin...
 • 10 Şubat 2017 10:45 Beylikdüzü'nde 14 Şubat'ta Beylikdüzü'nde 14 Şubat'ta "Aşk Olsun" Etkinliği Beylikdüzü Belediyesinin üçüncüsünü düzenlediği "Aşk Olsun Beylikdüzü" etkinliği, bu yıl 12 Şubat Pazar günü Saat 14.00’da Gürpınar Zübeyde Ana Sosyal Yaşam Merkezinde gerçekleşecek.
 • 10 Şubat 2017 09:21 Dizi Oyuncuları 14 Şubat İçin Aşıklar Şehri Beylikdüzü'ne Geliyor Dizi Oyuncuları 14 Şubat İçin Aşıklar Şehri Beylikdüzü'ne Geliyor Beylikdüzü Belediyesi'nin üçüncüsünü düzenlediği "Aşk Olsun Beylikdüzü" etkinliği, bu yıl 12 Şubat Pazar günü Saat 14.00'da Gürpınar Zübeyde Ana Sosyal Yaşam Merkezi'nde gerçekleşecek.
 • 09 Şubat 2017 14:35 Beylikdüzü'nün Anneleri İçin Eğitimler Başlıyor Beylikdüzü'nün Anneleri İçin Eğitimler Başlıyor Beylikdüzü Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü, Beylikdüzü’nün Anneleri isimli sosyal medya topluluğu ve Ekin Anaokulu işbirliği ile ilçede başlayacak “Bilinçli Anne, Mutlu Çocuk” seminerlerinin lansmanı, Yakuplu Sosyal Tesisleri’nde yapıldı.
 • 09 Şubat 2017 14:18 Beylikdüzü'nün Anneleri İçin Eğitimler Başlıyor Beylikdüzü'nün Anneleri İçin Eğitimler Başlıyor Beylikdüzü'nde yaşayan annelerin çocukları ile katıldığı kahvaltılı organizasyonda birçok blogger anne ve sponsor kurumlar, eğitim sürecine nasıl katkı vereceklerini paylaştı.
 • 08 Şubat 2017 13:54 Beylikdüzü'nde Refüjler Yeşilleniyor Beylikdüzü'nde Refüjler Yeşilleniyor Beylikdüzü Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü'nün hız kazandırdığı ağaçlandırma çalışmalarında son olarak Marmara Mahallesi Yurt Caddesi'nde bulunan refüj ağaçlandırıldı.