08:5300
SON DAKİKA BEYLİKOVA HABERLERİ

Son Dakika Beylikova Haberleri

   

  Başkan Sakallı Esip Üyeleri ile Bir Araya Geldi

  Başkan Sakallı Esip Üyeleri ile Bir Araya Geldi

  Odunpazarı Belediye Başkanı Burhan Sakallı 'Eskişehir İlçeleri Sivil Toplum Platformu (ESİP) üyeleri ile bir araya geldi. (17 Haziran 2013 Pazartesi )

   

  Ev Sahibi Olmanın Mutluluğunu Yaşadılar

  Ev Sahibi Olmanın Mutluluğunu Yaşadılar

  TOKİ tarafından Eskişehir'in Beylikova ilçesinde yapılan 48 adet konutun sahipleri noter huzurunda çekilen kura ile belirlendi. (12 Haziran 2013 Çarşamba )

   

  Beylikova'da Konut Heyecanı

  Beylikova'da Konut Heyecanı

  Başbakanlık Toplu Konut idaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Eskişehir'in Beylikova ilçesinde yapımı gerçekleştirilen 48 konutun, konut alma hakkı ve konut belirleme kuraları çekildi. (12 Haziran 2013 Çarşamba )

   

Manşet Haberleri

 • Maden Ocağında Çağdışı Yöntem

  Maden Ocağında Çağdışı Yöntem Zonguldak'taki bir ocak, hala taş devrinden çıkamadığımızı gözler önüne serdi. Kömürler 200 yıl öncesinden kalan bir yöntemle yani katırlarla taşındığı tespit edildi.

 • Sabri, Kasımpaşa Maçı Kadrosunda

  Sabri, Kasımpaşa Maçı Kadrosunda Sezon başında kadro dışı bırakılan Sabri Sarıoğlu'nun Kasımpaşa maçı kadrosuna alındı. Prandelli'nin forma vermesi halinde Sabri, 4 ay sonra ilk resmi maçına çıkacak.

 • Ertuğrul Günay Siyaseti Bırakıyor

  Ertuğrul Günay Siyaseti Bırakıyor Eski Kültür ve Turizm Bakanı, Bağımsız İzmir Milletvekili Ertuğrul Günay, 2015 genel seçimlerinde aday olmayacağını belirtti

[Hata Bildir]
31.10.2014 08:53:22. #1.13#