SON DAKİKA BEYLİKOVA HABERLERİ

Son Dakika Beylikova Haberleri

00:04
Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Kutlu Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Abdullah Kutlu, devlete yük olmadan, kendi ayakları üzerinde duran, hizmet eden, yatırımlar yapan ve istihdam sağlayan bir kuruluş olduklarını söyledi.
Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Kutlu
16:48
Kutlu: Kendi Ayakları Üzerinde Duran Kuruluşuz Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Abdullah Kutlu, devlete yük olmadan, kendi ayakları üzerinde duran bir kuruluş olduklarını söyledi.
Kutlu: Kendi Ayakları Üzerinde Duran Kuruluşuz
14:51
Eskişehir'de Kurban Bayramı Hazırlıkları Kırmızı Et Üreticileri Birliği Eskişehir Şube Başkanı Dinçer Gücüm, kent merkezien gelen kurbanlıkların hepsinin yerli malı olduğunu, ithal olarak gelen hayvan olmadığını söyledi.
Eskişehir'de Kurban Bayramı Hazırlıkları
16:36
Erman Gölet, Bey-Der'i Ziyaret Etti DER) ziyaret etti.BEY-DER Başkanı Muhammer Öztay ve BEY-DER Gençlik Kolu Başkanı Melih Öztürk tarafından karşılanan Erman Gölet, dernek üyeleri ile sohbet etti.
Erman Gölet, Bey-Der'i Ziyaret Etti
16:02
Eskişehir'deki İhaleye Fesatkarıştırıldığı İddiası Eskişehir Büyükşehir Belediyesi'nde, bazı ihalelere fesat karıştırıldığı ve kamu zararına neden olunduğu iddiası üzerine başlatılan soruşturma kapsamında Eskişehir 2. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen 3 dava, aynı olayla ilgili 1. Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki dosya ile birleştirildi
Eskişehir'deki İhaleye Fesatkarıştırıldığı İddiası
16:43
AK Parti'de "Halk Günü" Uygulaması Eskişehir Milletvekili Koca: "(Ankara İstanbul YHT hattı) Eskişehir bölgesinde yapılan çalışmaların bitmemiş olması seferleri aksatan bir unsur olmaz, şu an alt geçit çalışmaları devam ederken YHT, Eskişehir Gar'ına kadar geliyor"
20:05
Vali Tuna, Beylikova, Mihalıççık ve Sivrihisar İlçelerini Ziyaret Etti Tuna, Beylikova, Mihalıççık ve Sivrihisar ilçelerinde bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulundu
16:54
Eskişehir'den Kısa Kısa Eskişehir'de bir şahıs, trafik kontrol ekiplerince kendisine idari para cezası yazılınca yol ortasına yatarak durumu protesto etti.
15:20
Tarihi Höyükte Kazı Yapan 4 Şüpheli Yakalandı Eskişehir'in Beylikova ilçesinde, jandarma ekipleri kaçak kazı yaptığı iddia edilen 4 şüpheliyi yakaladı.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 20:11:58. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA BEYLİKOVA HABERLERİ
[Hata Bildir]