SON DAKİKA BEYŞEHİR HABERLERİ

Son Dakika Beyşehir Haberleri

13:06
Yaralı Kaya Kartalına Şefkat Eli Konya'nın Beyşehir ilçesinde, yol kenarında bulunan yaralı kartal, jandarma ekipleri tarafından milli parklar görevlilerine teslim edildi.
Yaralı Kaya Kartalına Şefkat Eli
13:01
Yaralı Kartal Tedavi Ediliyor Konya'da yol kenarında yaralı halde bulunan kartal, tedavi altına alındı.
12:09
Yağışlar Beyşehir Gölüne Umut Oldu Türkiye'nin en büyük tatlı su gölü olan Beyşehir Gölü için son yağışlar umut oldu.
Yağışlar Beyşehir Gölüne Umut Oldu
17:21
Beyşehir'de Kışın Doğan Kuzular İlgi Görüyor Konya'nın Beyşehir ilçesinde kış mevsiminde dünyaya gözünü açan kuzular sevimlilikleri ile görenlerin ilgisini çekiyor.
Beyşehir'de Kışın Doğan Kuzular İlgi Görüyor
17:18
Beyşehir'de Muhtemel Su Taşkını Önlendi Konya’nın Beyşehir ilçesinde, son 24 saattir aralıklarla devam eden yağmur nedeniyle seviyesi ve debisi yükselen sulama kanalının yerleşim merkezinde oluşturabileceği muhtemel su taşkını belediye ekiplerinin zamanında müdahalesi ile önlendi.
Beyşehir'de Muhtemel Su Taşkını Önlendi
16:07
Bunlar da Kış Kuzuları Beyşehir'de kış mevsiminde dünyaya gelen kuzular, sevimlilikleri ile görenlerin dikkatini çekiyor.
15:51
Beyşehir'de Üniversite Öğrencilerine Arabaşı Etkinliği Beyşehir ilçesinde faaliyet gösteren Beyşehir Göl Feneri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından üniversite öğrencilerine yönelik arabaşı etkinliği düzenlendi.
15:04
Yağışlar Beyşehir Gölü İçin Umut Oldu Türkiye’nin en büyük tatlı su gölü olan Beyşehir Gölü için son yağışlar umut oldu.
Yağışlar Beyşehir Gölü İçin Umut Oldu
19:06
Konya'da Kimliğini Bulamadığı Eşinden Şiddet Gördüğü İddiası Konya'nın Beyşehir ilçesinde, kimliğini bulamadığı için eşinden şiddet gördüğünü ileri süren kadın, kucağındaki bebeğiyle polis tarafından hastaneye götürüldü.
Konya'da Kimliğini Bulamadığı Eşinden Şiddet Gördüğü İddiası
17:55
Kimliğini Bulamadığı Eşinden Şiddet Gördüğü İddiası Konya'da, kimliğini bulamadığı eşi tarafından darp edildiğini iddia eden kadın, polise şikayette bulundu.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 10:22:34. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA BEYŞEHİR HABERLERİ
[Hata Bildir]