14:2100
SON DAKİKA BEYTÜŞŞEBAP HABERLERİ

Son Dakika Beytüşşebap Haberleri

   

  TSK'dan Kurtarma Faaliyetlerine Destek

  TSK'dan Kurtarma Faaliyetlerine Destek

  Genelkurmay Başkanlığı, Kaçkar Dağı zirvesine tırmanırken düşen iki Alman dağçının kurtarıldığını açıkladı. (21 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  "Süper Jandarma Tatilde!"

  Jandarma, güney Avrupa'nın birçok bölgesinde uygulanan sistemi Türkiye'ye getirerek Antalya ve İzmir'in yoğun turist çeken yörelerinde Atlı Jandarma uygulaması başlattı. (14 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Hakkari Dağlarında Paraşüt Keyfi

  Hakkari Dağlarında Paraşüt Keyfi

  Tekirdağ'dan Hakkari'ye giden bir grup, uzun yıllar çatışmaların yaşandığı dağların zirvelerinde, yamaç paraşütü yaparak bölgeyi havadan görüntüledi. (11 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Kato Dağı'nda barış için uçtular -

  Beytüşşebap ilçesinde adı yıllarca terör olaylarıyla gündeme gelen Kato Dağı'nın eteklerinde Tekirdağ Doğa Sporları ve Havacılık Kulübü üyesi 6 sporcu paraşütle uçuş gerçekleştirdi. (20 Haziran 2014 Cuma )

   

  Kato Dağı'nda Barış İçin Uçtular

  Tekirdağ Doğa Sporları ve Havacılık Kulübü üyesi 6 paraşütçü, Şırnak'ın Beytüşşebap ilçesinde adı yıllarca çatışmalarla gündeme gelen Kato Dağı'nda uçuş gerçekleştirdi Kulüp başkanı Algül: "Kardeşlik ve barış için uçtuk. Heyecanlı ve onur verici bu etkinliği İstanbul, Tekirdağ ve Edirne'de olduğu gibi. (20 Haziran 2014 Cuma )

   

  Kato Dağında Yamaç Paraşütü ile Uçtular

  Kato Dağında Yamaç Paraşütü ile Uçtular

  Şırnak Beytüşşebap'ta adı sık sık terör olaylarıyla anılan Kato Dağında, Tekirdağ Doğa Sporları ve Havacılık Kulübü üyeleri yamaç paraşütü ile uçtu. (20 Haziran 2014 Cuma )

   

  Kato Dağında Yamaç Paraşütü ile Uçtular

  Beytüşşebap'ta adı terör olaylarıyla anılan Kato Dağında Tekirdağ Doğa Sporları ve Havacılık Kulübü üyeleri yamaç paraşütü ile uçuş yaptı. (20 Haziran 2014 Cuma )

   

  Şırnak'ta Sağlık Hizmeti

  İl Sağlık Müdürü Barış: "Bu yılın ilk 6 ayında 29 hasta hava ambulansı ile başka hastanelere sevk edildi" (19 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Teröristlerin Kestiği Yolda Bekleyen Hasta Bebeği Hastaneye Askeri Helikopter Yetiştirdi

  Teröristlerin yol kesme operasyonu nedeniyle yolda kalan bir ambulansta bulunan hasta bebeği askeri helikopter kurtardtı. (16 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Muhafazakar, Laik ve Demokrat'

  Muhafazakar, Laik ve Demokrat"

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, cumhurbaşkanlığı seçimleriyle ilgili ‘çatı aday’ temaslarına ilişkin, “Türk milletinin üzerinde ittifak edeceği, mazisinde hiçbir şaibe bulunmayan; milliyetçi, muhafazakar, manevi değerlere haiz, laik ve demokrat özellikleriyle tanınmış değerli bir isim konusunda mutabakat sağlanacağına yürekten inanıyorum” dedi. (03 Haziran 2014 Salı )

   

  MHP Grup Toplantısı

  MHP Grup Toplantısı

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, cumhurbaşkanlığı seçimleriyle ilgili ‘çatı aday’ temaslarına ilişkin, “Türk milletinin üzerinde ittifak edeceği, mazisinde hiçbir şaibe bulunmayan; milliyetçi, muhafazakar, manevi değerlere haiz, laik ve demokrat özellikleriyle tanınmış değerli bir isim konusunda mutabakat sağlanacağına yürekten inanıyorum” dedi. (03 Haziran 2014 Salı )

   

  Devlet Bahçeli : Başkanlık Çeyizi Karşılığında Özerkliği Vermeye Karar Vermiştir

  Mhp Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında konuştu. (03 Haziran 2014 Salı )

   

  TSK'dan Şırnak ve Hakkari'de Hasta Kurtarma Operasyonu

  TSK'dan Şırnak ve Hakkari'de Hasta Kurtarma Operasyonu

  Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından gerçekleştirilen 2 ayrı operasyonda hasta olan vatandaşlar hastanelere yetiştirildi. (02 Haziran 2014 Pazartesi )

   

 

  Şırnak'ta Teröristlerce Kaçırılan 3 Kişi Serbest Bırakıldı

  Şırnak'ın Beytüşşebap ilçesinde teröristlerce dün kaçırılan 3 kişi serbest bırakıldı. (31 Mayıs 2014 Cumartesi )

   

  Önemli Yurt İçi Olaylar

  Genelkurmay Başkanlığı: "Bir grup bölücü terör örgütü mensubu tarafından, Diyarbakır Lice ilçesi Kıralan Mahallesi'nde bulunan Bingöl Jandarma Özel Harekat Tabur Komutanlığına bağlı üç Jandarma Özel Harekat Timine, uzun namlulu silahlarla 700 800 metre mesafeden taciz ateşi açılmıştır. (31 Mayıs 2014 Cumartesi )

   

  Diyarbakır-Bingöl Yolunda Ulaşım Yoğun Güvenlik Altında Yapılıyor (2)

  3 ASKER YARALI Genelkurmay Başkanlığı, dün yapılan operasyonda bir uzman çavuşun atılan taşla, bir uzman çavuşun atılan parça tesirli el bombası, bir uzman çavuşun da atılan havai fişeğin yanında patlaması nedeniyle, çeşitli yerlerinden hafif yaralandığını açıkladı. (31 Mayıs 2014 Cumartesi )

   

  Genelkurmay: PKK Dün 8 Eylem Yaptı, 4 Asker Yaralandı

  Genelkurmay Başkanlığı, terör örgütü PKK’nın dün 8 eylem gerçekleştirdiğini, Lice’de yapılan müdahale sırasında 4 askerin yaralandığını açıkladı. (31 Mayıs 2014 Cumartesi )

   

  Genelkurmay'dan Açıklama: PKK Tarafından 15 Vatandaş Kaçırıldı, 13 Araç Yakıldı, 1 Korucu Şehit Edildi!

  Genelkurmay'dan Açıklama: PKK Tarafından 15 Vatandaş Kaçırıldı, 13 Araç Yakıldı, 1 Korucu Şehit Edildi!

  Genelkurmay, son günlerde Güneydoğu'da yaşanan olaylarda 15 vatandaşın kaçırıldığını, 13 aracın yakıldığını, 1 korucunun ise Şehit olduğunu açıkladı. (31 Mayıs 2014 Cumartesi )

   

  15 Vatandaş Kaçırıldı, 13 Araç Yakıldı, 1 Korucu Şehit

  15 Vatandaş Kaçırıldı, 13 Araç Yakıldı, 1 Korucu Şehit

  Genelkurmay, son günlerde Güneydoğu'da yaşanan olaylarda 15 vatandaşın kaçırıldığını, 13 aracın yakıldığını, 1 korucunun ise şehit olduğunu açıkladı. (31 Mayıs 2014 Cumartesi )

   

  Diyarbakır ve Muş'ta Gerginlik: 16 Asker Yaralandı

  Diyarbakır ve Muş'ta Gerginlik: 16 Asker Yaralandı

  Diyarbakır Lice ve Muş Varto'da PKK'lıların yol kapatmasıyla başlayan gerginliklerde 16 asker yaralandı, bir göstericinin eli koptu. (31 Mayıs 2014 Cumartesi )

   

  Önemli Yurt İçi Olaylar

  Genelkurmay Başkanlığı: "Şırnak Beytüşşebap'ta 2'nci Jandama Komando Tabur Komutanlığı hizmet binası inşaatına mermer taşıyan üç çekici araç, bir grup bölücü terör örgütü mensubunca yakılmıştır" "Üç şoför bölücü terör örgütü mensuplarınca kaçırılmıştır" (30 Mayıs 2014 Cuma )

   

  Pkk, Beytüşşebap'ta 3 Kamyon Yaktı

  Şırnak'ın Beytüşşebap İlçesi'nde PKK'lılar askeri birliğe malzeme bıraktıktan sonra dönen 3 kamyonu yaktı. (30 Mayıs 2014 Cuma )

   

  Kato Dağı'nda Ters Lale Festivali Düzenlenecek

  Kato Dağı'nda Ters Lale Festivali Düzenlenecek

  Şırnak'ın Beytüşşebap İlçesi'nde adı yıllardır terör olaylarıyla anılan Kato Dağı eteklerinde yetişen ters lale için kaymakamlık Ters Lale Fesitvali yapma hazırlığı başlattı. (26 Mayıs 2014 Pazartesi )

   

  PKK Yol Kesip Araçları Ateşe Veriyor

  PKK terör örgütünün son dönemlerde Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesinde yol kapatma ve araç yakma eylemlerini sıklaştırması dikkat çekti. (26 Mayıs 2014 Pazartesi )

   

  Kato Dağı'nda Silah Sesi Yerine Festival Hazırlıkları

  Kato Dağı'nda Silah Sesi Yerine Festival Hazırlıkları

  Şırnak’ın Beytüşşebap Kaymakamı Mehmet Fevzi Dönmez, önümüzdeki günlerde ilçede “Ters Lale Festivali” etkinlikleri düzenleneceğini söyledi. (26 Mayıs 2014 Pazartesi )

   

  Kato Dağı'nda Ters Lale Festivali Düzenlenecek

  Şırnak'ın Beytüşşebap İlçesi'nde adı yıllardır terör olaylarıyla anılan Kato Dağı eteklerinde yetişen ters lale için Kaymakamlık 'Ters Lale Fesitvali' düzenleme hazırlığında. (26 Mayıs 2014 Pazartesi )

   

  Şırnak'ta Mayın Patlaması: 2 Yaralı

  Şırnak'ta Mayın Patlaması: 2 Yaralı

  Beytüşşebap ilçesinde yapımı süren karakola kum taşıyan 2 kamyonun geçişi sırasında daha önce yola döşenen mayın, teröristlerce uzaktan kumanda ile patlatıldı Patlamada, 2 işçi yaralandı. (25 Mayıs 2014 Pazar )

   

  Öğrenciler, Yol Olmayınca Muhtarın Damından Okula Gidiyorlar

  Şırnak'ın Beytüşşebap İlçesi'ne bağlı Aşağıdere Köyü'nde okula giden öğrencilerin, yol olmaması nedeniyle 10 yıldan bu köydeki bir evin damını yol olarak kullandıkları ortaya çıktı. (25 Mayıs 2014 Pazar )

   

  Öğrenciler, Yol Olmayınca Muhtarın Damından Okula Gidiyorlar

  Öğrenciler, Yol Olmayınca Muhtarın Damından Okula Gidiyorlar

  Şırnak'ın Beytüşşebap ilçesine bağlı Aşağıdere köyünde okula giden öğrenciler köydeki bir evin damını yol olarak kullandıkları ortaya çıktı. (25 Mayıs 2014 Pazar )

   

  Şırnak'ta Mayın Patladı: 2 Şöför Yaralandı

  Şırnak'ın Beytüşşebap İlçesi'nde inşaatı süren karakola kum taşıyan 2 kamyonun geçişi sırasında daha önceden yola döşenen mayın patlatıldı. (25 Mayıs 2014 Pazar )

   

  Ordunun Gizli Kahramanları; Astsubaylar

  Ordunun Gizli Kahramanları; Astsubaylar

  Balıkesir'de 1987 yılından itibaren faaliyet gösteren Astsubay Meslek Yüksekokulu, TSK'nın teknik, idari ve komuta kadrosuna, Kara Kuvvetleri Komutanlığına bağlı astsubayları yetiştirip kazandırıyor Ordunun adeta bel kemiği sayılan astsubaylar, tank, ileri teknoloji silah sistemleri, obüs ve diğer araçların yürümesi, silahların bakımı ve ateşlenmesi, mühimmat, komuta gibi alanlarda görevlendiriliyor Osmanlı döneminden bu yana orduda her zaman önemli bir yeri bulunan astsubaylar, her türlü (25 Mayıs 2014 Pazar )

   

  Aşiret Liderinden Çözüm Sürecine Destek

  Aşiret Liderinden Çözüm Sürecine Destek

  Yıllarca PKK ile mücadelede yer alan Jirki aşiretinin ‘Mala Hüseyin' kolunun lideri Cemil Öter, hükümetin başlattığı çözüm sürecini sonuna kadar desteklediklerini söyledi. (21 Mayıs 2014 Çarşamba )

   

  Jirki Aşireti Liderlerinden Öter Barış Olacaksa PKK ile Helalleşmeye Hazırız

  Jirki Aşireti Liderlerinden Öter Barış Olacaksa PKK ile Helalleşmeye Hazırız

  Şırnak, Hakkari ve Van'da PKK'ya karşı güvenlik güçlerinin yanında korucularıyla yıllarca terörle mücadeleye destek veren 30 bin kişilik Jirki Aşiretinin liderlerinden Cemil Öter, çözüm sürecine destek vererek, PKK ile helalleşmeye hazır olduklarını söyledi. (21 Mayıs 2014 Çarşamba )

   

  Çözüm Süreci

  Beytüşşebap Kaymakamı Dönmez, Jirki aşireti üyelerini makamında kabul etti Dönmez: "Çatışmaların yaşandığı yerlerde artık çocuklarımız top oynuyor. (21 Mayıs 2014 Çarşamba )

   

  Jirki Aşireti: Barış Olacaksa PKK ile Helalleşmeye Hazırız

  Jirki Aşireti: Barış Olacaksa PKK ile Helalleşmeye Hazırız

  30 bin kişilik Jirki Aşiretinin liderlerinden Cemil Öter, çözüm sürecine destek vererek, PKK ile helalleşmeye hazır olduklarını söyledi. (21 Mayıs 2014 Çarşamba )

   

  Şırnak'ta Kadın İstihdamına 'Jirki Kilimi' Katkısı

  Şırnak'ta Kadın İstihdamına 'Jirki Kilimi' Katkısı

  Şırnak'ın Beytüşşebap ilçesi Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından kadınlara yönelik başlatılan 'Jirki kilimi' kursu büyük ilgi görüyor. (19 Mayıs 2014 Pazartesi )

   

  Soma İçin Tunceli ve Şırnak'ta Protesto Gösterileri

  Soma İçin Tunceli ve Şırnak'ta Protesto Gösterileri

  Manisa'nın Soma İlçesi'nde yaşanan faciada maden işçilerinin hayatlarını kaybetmesi, Tunceli, Şırnak'ın Beytüşşebap, Silopi ve Cizre ilçelerinde düzenlenen gösterilerle protesto edildi. (15 Mayıs 2014 Perşembe )

   

  Soma İçin Tunceli ve Şırnak'ta Protesto Gösterileri

  Soma İçin Tunceli ve Şırnak'ta Protesto Gösterileri

  Tunceli'de 15 BİN KİŞİLİK PROTESTO Tunceli'de bugün bütün devlet daireleri ve belediyeler ile birlikte özel sektörde çalışan iş bırakırken, öğrencileride büyük bölümü okullarına gitmedi. (15 Mayıs 2014 Perşembe )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
25.07.2014 14:21:46. #1.13#