SON DAKİKA BEYTÜŞŞEBAP HABERLERİ

Son Dakika Beytüşşebap Haberleri

17:30
Şü Rektörü Prof. Dr. Akmaz, Basınla Bir Araya Geldi Şırnak Üniversitesi (ŞÜ) Rektörü Prof. Dr. Ali Akmaz, basın mensuplarıyla bir araya geldi.
16:55
Beytüşşebap'ta Hdp'nin Yeni Parti Binası Açıldı Beytüşşebap ilçesinde HDP'inn yeni parti binası düzenlenen törenle hizmete girdi.
16:53
Beytüşşebap Kar Altında Kaldı Şırnak'ın Beytüşşebap ilçesinde 3 gündür aralıklarla etkisini gösteren kar yağışı hayatı olumsuz etkiliyor.
Beytüşşebap Kar Altında Kaldı
13:03
Beytüşşebap Kar Altında Kaldı Şırnak'ın Beytüşşebap İlçesi'nde 3 gündür aralıklarla devam eden kar yağışı, ilçe merkezinde hayatı olumsuz etkiledi.
Beytüşşebap Kar Altında Kaldı
12:45
Beytüşşebap Kar Altında Şırnak'ın Beytüşşebap ilçesinde 3 gündür aralıklarla devam eden kar yağışı, yaşamı felç etti.
Beytüşşebap Kar Altında
16:34
Şırnak'ta 30 Köy Yolu Kapalı Şırnak il merkezi ve ilçelerinde dün akşam saatlerinde başlayan ve bugün de Cizre ve Silopi ilçelerinde de yağan yoğun kar yağışı nedeniyle 30 köy yolu kapandı.
14:26
Şırnak Doğu ve Güneydoğu Kara Teslim Oldu Doğu ve Güneydoğu kara teslim oldu DOĞU ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde son 3 günden beri etkili olan kar yağışı, hayatı olumsuz yönde etkiliyor.
Şırnak Doğu ve Güneydoğu Kara Teslim Oldu
14:26
Elazığ Doğu ve Güneydoğu Kara Teslim Oldu Doğu ve Güneydoğu kara teslim oldu DOĞU ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde son 3 günden beri etkili olan kar yağışı, hayatı olumsuz yönde etkiliyor.
Elazığ Doğu ve Güneydoğu Kara Teslim Oldu
13:12
Güneydoğu Kara Teslim Oldu Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgelerinde 3 gündür devam eden kar yağışı, hayatı olumsuz yönde etkiliyor.
Güneydoğu Kara Teslim Oldu
21:45
Beytüşşebap'ta Okullar 2 Gün Tatil Edildi Şırnak Beytüşşebap'ta etkili olan kar yağışı nedeniyle ilçe merkezi, bağlı belde ve köylerde okullar 2 gün tatil edildi.
Beytüşşebap'ta Okullar 2 Gün Tatil Edildi
18:15
Beytüşşebap'ta Kesk-Disk Platformu ile Eğitim-Sen Temsilciliği Açıldı Beytüşşebap ilçesinde KESK-DİSK Platformu ile Eğitim-Sen Temsilciliği açıldı.
Beytüşşebap'ta Kesk-Disk Platformu ile Eğitim-Sen Temsilciliği Açıldı
15:25
Beytüşşebap'ta Kesk-Disk Platformu ile Eğitim-Sen Temsilciliği Açıldı Şırnak'ın Beytüşşebap ilçesinde KESK DİSK Platformu ile Eğitim Sen Temsilciliği açıldı.
17:30
İhlas Kolejinin Yardım Projeleri Tüm Hızıyla Devam Ediyor Yurdun çeşitli bölgelerindeki yardıma ihtiyaç duyan okullara yapmış olduğu yardımlarına bu yılda devam eden İhlas Koleji, farklı bölgelerden 3 okula daha yardım etti.
İhlas Kolejinin Yardım Projeleri Tüm Hızıyla Devam Ediyor
17:11
İhlas Koleji'nin Yardım Projeleri Tüm Hızıyla Devam Ediyor Yurdumuzun çeşitli bölgelerindeki yardıma ihtiyaç duyan okullara yapmış olduğu yardımlarına bu yılda devam eden İhlas Koleji, farklı bölgelerden üç okula daha yardım elini uzattı.
İhlas Koleji'nin Yardım Projeleri Tüm Hızıyla Devam Ediyor
13:49
75 Yıllık Deneyimini Kursiyerlerle Paylaşıyor Şırnak'ta 89 yaşındaki Hanse Dursun, Halk Eğitim Merkezi'nce açılan kilim dokuma kursuna katılan kadınlara gönüllü eğitmenlik yapıyor.
18:06
Şırnak'ta Yapılması Planlanan Barajla İlgili Tanıtım Toplantısı Şırnak'ın Beytüşşebap ve Uludere ilçesi arasında yapılması planlanan Can Barajı ve HES Projesi ile ilgili vatandaşın görüşlerini almak için tanıtım toplantısı yapıldı.
Şırnak'ta Yapılması Planlanan Barajla İlgili Tanıtım Toplantısı
17:59
Şırnak'ta Yapılması Planlanan Baraj Beytüşşebap ve Uludere ilçesi arasında yapılması planlanan Can Barajı ve HES Projesi konusunda vatandaşların görüşmelerine başvuruldu.
16:48
Şırnak'ta Kurulması Planlanan Baraja Stk'lardan Tepki Şırnak’ın Beytüşşebap ve Uludere ilçeleri arasında yapılması planlanan Can Barajı ve HES Projesi ile ilgili tanıtım toplantısında bazı STK temsilcileri, çevreye zarar verileceği gerekçesiyle bu tür projelere her zaman karşı çıkacaklarını söyledi.
Şırnak'ta Kurulması Planlanan Baraja Stk'lardan Tepki
16:28
Şırnak'ta Hes Projeleri Masaya Yatırıldı Şırnak'ın Beytüşşebap ile Uludere İlçesi arasında yapılacak HES projeleri için düzenlenen toplantıya, resmi yetkililer, siyasi parti temsilcileri ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.
Şırnak'ta Hes Projeleri Masaya Yatırıldı
15:32
Şırnak'ta Hes Projeleri Masaya Yatırıldı Şırnak'ın Beytüşşebap ile Uludere İlçesi arasında yapılacak HES projeleri için düzenlenen toplantıya, resmi yetkililer, siyasi parti temsilcileri ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.
Şırnak'ta Hes Projeleri Masaya Yatırıldı
01:08
Acil Hizmeti Kışa Hazır Şırnak'ta acil hizmeti kışa hazır Şırnak İl Sağlık Müdürü Dr. Burcu Hızal, acil ekiplerinin kışa hazır olduğunu bildirdi.
Acil Hizmeti Kışa Hazır
23:37
Şırnak'ta Acil Hizmeti Kışa Hazır Şırnak İl Sağlık Müdürü Dr. Burcu Hızal, acil ekiplerinin kışa hazır olduğunu bildirdi.
13:03
Arıcılık Yeni Bir Geçim Kaynağı Olabilir Son yıllarda GAP illerinde yapılan desteklemelerle arıcılık sektörü topraksız aileler için önemli bir geçim kaynağı olmaya başladı.
Arıcılık Yeni Bir Geçim Kaynağı Olabilir
17:19
Şırnak'ta Bu Yıl 22 Hasta Askeri Helikopterle Hastaneye Ulaştırıldı Şırnak İl Sağlı Müdürlüğü ve 23. Jandarma Sınır Tümen Komutanlığı’nın desteği ile 2014 yılı içerisinde Uludere ve Beytüşşebap ilçelerinden 22 hasta askeri helikopterler ile hastaneye ulaştırılarak tedavi altına alındı.
Şırnak'ta Bu Yıl 22 Hasta Askeri Helikopterle Hastaneye Ulaştırıldı
18:27
Şırnak'ta Kik Toplantısı Yapıldı Şırnak il merkezinde Kaçakçılık ve İstihbarat Koordinasyon Kurulu toplantısı yapıldı.
Şırnak'ta Kik Toplantısı Yapıldı
14:32
Beytüşşebap'ta Kartpostalık Görüntüler Şırnak'ın Beytüşşebap İlçesi'nde 2 günlük kar esaretinin ardından, kartpostallık manzaralar ortaya çıktı.
Beytüşşebap'ta Kartpostalık Görüntüler
13:28
Beytüşşebap'ta Kış Beytüşşebap ilçesinde 2 gün devam eden kar yağışının durmasıyla doğada kartpostallık görüntüler oluştu.
14:02
Beytüşşebap'ta Kar Yağışı Kaymakam Dönmez, "Köy yoları tamamen açıldı, bugün ilçeye elektrik verilecek"
12:07
Beytüşşebap'ta Karanlık Günler Başladı Şırnak'ın Beytüşşebap ilçesine yağan kar, 4 günden bu yana elektriklerin kesilmesine yol açtı.
Beytüşşebap'ta Karanlık Günler Başladı
11:39
Beytüşşebap'ta Karanlık Günler Başladı Şırnak'ın Beytüşşebap ilçesine yağan kar, 4 gündür elektriklerin kesilmesine yol açtı.
Beytüşşebap'ta Karanlık Günler Başladı
23:26
Yoğun Kar Yağışı Nedeniyle 2 Gündür Beytüşşebap'a Elektrik Verilemiyor Şırnak'ın Beytüşşebap ilçesinde kar yağışı sonrası enerji nakil hatlarının devrilmesi sebebiyle ilçeye 2 günden bu yana elektrik verilemiyor.
Yoğun Kar Yağışı Nedeniyle 2 Gündür Beytüşşebap'a Elektrik Verilemiyor
18:08
Beytüşşebap'a Kar Yağdı Dün etkili olan kar yağışı sonrası devrilen enerji nakil hatları nedeniyle ilçeye 2 gündür elektrik verilemiyor.
12:34
Beytüşşebap'a 2 Günden Beri Elektrik Verilemiyor Şırnak'ta önceki gün başlayan kar yağışı hayatı olumsuz etkilerken, kar yüzünden 28 köy yolu kapandı.
Beytüşşebap'a 2 Günden Beri Elektrik Verilemiyor
10:43
Kar Yağışı Yüzünden Beytüşşebap'a 2 Gündür Elektrik Verilemiyor Şırnak bölgesinde önceki gün başlayan kar yağışı hayatı olumsuz etkilerken, 28 köy yolunun kapandığı Beytüşşebap ilçesine 2 gündür elektrik verilemiyor.
Kar Yağışı Yüzünden Beytüşşebap'a 2 Gündür Elektrik Verilemiyor
10:40
Beytüşşebap Tarihinde İlk Kez AB Projesi Kabul Edildi AB Bakanlığı Ulusal Ajansın desteklediği "Avrupa El Sanatları" projesi kapsamında İspanya'ya bir takım ziyaretler gerçekleştirildi.
Beytüşşebap Tarihinde İlk Kez AB Projesi Kabul Edildi
15:03
Beytüşşebap'ta Öğretmenler Günü Törenle Kutlandı Bu gün milli eğitim müdürlüğü tarafından düzenlenen törene ilçe milli eğitim müdürü Mehmet Şerif Çelikkaya ve öğretmenler katıldı saygı duruşu ve ardından okunan istiklal marşı okundu.
Beytüşşebap'ta Öğretmenler Günü Törenle Kutlandı
13:41
Öğretmenler Halay Çekerek Günlerini Kutladı Şırnak’ta 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde öğretmenler halay çekerek günlerini kutladı.
Öğretmenler Halay Çekerek Günlerini Kutladı
15:15
Hdp Beytüşşebap İlçe Kongresi Yapıldı Beytüşebap'ta yapılan HDP Beytüşşebap İlçe Kongresinde Şaban Cin ve Şükran Ulaş eş başkan seçildi.
Hdp Beytüşşebap İlçe Kongresi Yapıldı
18:50
Beytüşşebap'ta 8 Derslikli Okul Hizmete Girdi Şırnak'ın Beytüşşebap ilçesine bağlı Mutluca Köyünde yapımı tamamlanan ilk ve orta okul hizmete girdi.
16:29
Kato Dağı Eteklerindeki Okul Törenle Açıldı Şırnak'ın Beytüşşebap İlçesi'nin Kato Dağı eteklerinde bulunan Mutluca Köyü'nde yeni yapılan Mutluca İlkokulu, Vali Hasan İpek'in katılımıyla törenle açıldı.
Kato Dağı Eteklerindeki Okul Törenle Açıldı
18:28
Beytüşşebap'ta MERS Virüsü Şüphesi Şırnak'ın Beytüşşebap ilçesinde rahatsızlanan bir kişi, MERS virüsü şüphesiyle gözlem altına alındı.
Beytüşşebap'ta MERS Virüsü Şüphesi
17:37
Şırnak'ta Mers Virüsü Şüphesi Beytüşşebap'ta rahatsızlanan bir kişi, MERS virüsü şüphesiyle gözlem altına alındı.
17:46
Beytüşşebap'ta Kobani Yürüyüşü Şırnak’ın Beytüşşebap ilçesinde, Kobani için yürüyüş düzenlendi.
Beytüşşebap'ta Kobani Yürüyüşü
15:09
Ydg-H'a Gidecek 15 Adet Kaleşnikof Ele Geçirildi Şırnak’ta PKK’nın şehir yapılanması olan ve aynı zamanda PKK’nın asayiş timi olarak da tabir edilen Yurtsever Devrimci Gençlik Harekatı (YDG-H) üyelerine gidecek olan ve güvenlik güçlerine karşı yapılacak eylemlerde kullanılacağı düşünülen 15 uzun namlulu silah ele geçirildi.
Ydg-H'a Gidecek 15 Adet Kaleşnikof Ele Geçirildi
14:26
Şırnak'ta Terör Örgütüne Yönelik Operasyon Şırnak'ın Beytüşşebap ilçesindeki operasyonda bir kamyonet içerisinde 15 uzun namlulu silah ele geçirildi.
Şırnak'ta Terör Örgütüne Yönelik Operasyon
14:10
Genelkurmay: Türk Bayrağı İndirilerek Üç Yerinden Yakıldı Genelkurmay Başkanlığı, kimliği tespit edilemeyen kişi veya kişiler tarafından 26 Ekim günü Mersin Akdeniz ilçesinde Akadeniz Anaokulu'nda bayrak direğindeki Türk Bayrağı'nın ipi kesilerek alındığını, Yeşilçimen İlköğretim Okulu'nda ise bayrak direğinde bulunan Türk Bayrağı indirilerek, üç yerinden yakıldığını duyurdu.
19:21
Şırnak'ta MERS Virüsü Şüphesi Şırnak'ta, hacdan döndükten sonra rahatsızlanan 2 kişi, MERS virüsü şüphesiyle gözlem altına alındı.
Şırnak'ta MERS Virüsü Şüphesi
18:24
Şırnak'ta 2 Hastada MERS Virüsü Şüphesi Şırnak Beytüşşebap'ta, hacdan dönen 2 kişi yüksek ateş şikayetiyle hastaneye başvurunca, MERS virüsü taşıma ihtimalleri üzerine Şırnak Devlet Hastanesine sevk edildi.
Şırnak'ta 2 Hastada MERS Virüsü Şüphesi
18:19
Şırnak'ta Mers Virüsü Şüphesi Hacdan döndükten sonra rahatsızlanan 2 kişi, MERS virüsü şüphesiyle gözlem altına alındı.
15:02
Minik Öğrenciler, Sandık Başına Gitti Şırnak'ın Beytüşşebap ilçesinde 3. sınıf öğrencileri, YSK'nın seçimlerde uyguladığı kurallara göre sınıf başkanını seçti.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 00:26:32. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA BEYTÜŞŞEBAP HABERLERİ
[Hata Bildir]