10:2900
SON DAKİKA BEYTÜŞŞEBAP HABERLERİ

Son Dakika Beytüşşebap Haberleri

  Hayatını Kaybeden Gazinin Ailesine Taziye Ziyareti

  Hakkari Valisi Kalkan, Dağ ve Komando Tugay Komutanı Tuğgeneral Sönmez ile İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Özfidan, geçirdiği beyin kanaması sonucu hayatını kaybeden gazi Ölmez'in ailesine taziye ziyaretinde bulundu. (11 Nisan 2014 Cuma )

   

  2014 Yerel Seçim Sonuçları

  Şırnak’ın Beytüşşebap ilçesi Belediye Başkanlığına seçilen Nurettin Ataman mazbatasını alarak göreve başladı. (09 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Şırnak Türk Eğitim-Sen'den Teşkilat Buluşması

  Şırnak Türk Eğitim-Sen'den Teşkilat Buluşması

  Türk Eğitim-Sen Şırnak İl Temsilciliği tarafından teşkilat buluşması toplantısı yapıldı. (07 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Urfa Belediye Başkanlarının Biyografileri

  Urfa Belediye Başkanlarının Biyografileri

  2014 Mart Yerel seçimleri sonuçlandı. İşte Şanlıurfa Büyükşehir ve ilçe belediye başkanlarının biyografileri... (31 Mart 2014 Pazartesi )

   

  Şırnak ve 5 İlçe Belediye Başkanlığını BDP Kazandı

  Şırnak ve 5 İlçe Belediye Başkanlığını BDP Kazandı

  Şırnak il merkezi ile Cizre, Silopi, İdil, Uludere ve Beytüşşebap Belediye Başkanlığını Barış ve Demokrasi Partisi kazandı. (31 Mart 2014 Pazartesi )

   

  2014 Yerel Seçim Sonuçları

  AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Yusuf Eğilmez, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye başkanlığını adayları Celalettin Güvenç'in kazandığını açıkladı. (31 Mart 2014 Pazartesi )

   

  Şehit Yakınlarına Devlet Övünç Madalyası

  Şehit Yakınlarına Devlet Övünç Madalyası

  18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma günü etkinlikleri, Şehitler Anıtı, eski ve yeni şehir mezarlıklarındaki şehitlerin ziyareti ve ardından Gazi Mustafa Kemal Atatürk Kültür Merkezi salonunda düzenlenen törenler ile gerçekleştirildi. (18 Mart 2014 Salı )

   

  Cizre'de 1 Kişinin Ölümü Üzerine Şırnak'ta Nevruz Kutlamaları Ertelendi

  Cizre'de 1 Kişinin Ölümü Üzerine Şırnak'ta Nevruz Kutlamaları Ertelendi

  Bdp, dün akşam Cizre'de Nevruz kutlamaları sırasında havaya tüfek ve tabancalarla ateş açılması sırasında nereden geldiği bilinmeyen kurşunla Garip Taşkın'ın ölmesi üzerine Şırnak bölgesindeki Nevruz etkinliklerini ertelediğini duyurdı. (18 Mart 2014 Salı )

   

  Cizre'deki Ölümün Ardından Şırnak'ta Nevruz Kutlamaları Ertelendi

  Şırnak'ın Cizre İlçesi'nde dün akşam nevruz kutlamaları sırasında çıkan olaylarda başına kurşun isabet eden 30 yaşındaki Garip Taşkın'ın yaşamını yitirmesinden sonra Şırnak bölgesindeki tüm nevruz kutlamaları ertelendi. (18 Mart 2014 Salı )

   

  Özel Yetkili Mahkemelerin Kaldırılması

  Cumhurbaşkanı Gül'ün onayladığı, 6526 sayılı "Terörle Mücadele Kanunu ve Ceza Muhakemesi Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun" kapsamında görevi sona eren mahkemelerde, ayrıştırılacak dosyalar belirlendi Diyarbakır'daki 6 özel yetkili mahkemede görülen ve çoğunluğu terör eylemlerine ilişkin davalardan oluşan bin 525 dosya, bundan böyle suçun işlendiği yerler olan Şırnak, Mardin, Şanlıurfa, Bingöl, Siirt ve Batman'daki mahkemelerde görülecek. (18 Mart 2014 Salı )

   

 

Manşet Haberleri