SON DAKİKA BİGA HABERLERİ

Son Dakika Biga Haberleri

17:29
Biga Adalet Sarayı'nın Çatısı Uçtu Çanakkale’nin Biga ilçesinde, şiddetli fırtına nedeniyle adalet sarayının çatısı uçtu.
Biga Adalet Sarayı'nın Çatısı Uçtu
15:44
Çanakkale'de Fırtınada Çatıdan Kopan Parça Can Aldı Çanakkale'de fırtına nedeniyle çatıdan kopan parçanın başına isabet ettiği yaşlı adam hayatını kaybetti.
14:58
Çanakkale'de Fırtına Etkisini Sürdürüyor (2) Lodos ÇATILARI UÇURDU, MİNAREYİ YIKTI, TEKNELERİ BATIRDI Çanakkale'de geçen cuma gecesi başlayan ve hızı zaman zaman 100 kilometreye ulaşan frtına etkisini sürdürüyor.
Çanakkale'de Fırtına Etkisini Sürdürüyor (2)
13:26
Kuzey Ege'deki Kuvvetli Fırtına Ezine ve Biga ilçelerinde fırtına nedeniyle çatılar uçtu, enerji hatlarında hasar meydana geldi.
20:42
Kuzey Ege'de Kuvvetli Fırtına Çanakkale ve Biga'da iki kişi fırtına nedeniyle çatılardan düşen parçalarla yaralandı.
19:37
Çanakkale'de Kuvvetli Lodos Deniz Ulaşımını Olumsuz Etkiledi (4) Çatı VE BİNADAN KOPAN PARÇALAR İKİ KADINI YARALADI Çanakkale ve çevresinde aralıklarla hızı 90 kilometreye kadar ulaşan lodos, kazaları da beraberinde getirdi.
Çanakkale'de Kuvvetli Lodos Deniz Ulaşımını Olumsuz Etkiledi (4)
18:53
Çanakkale'de Lodos Kazaları: 2 Yaralı Çanakkale’de, lodos fırtınası hayatı olumsuz etkiliyor.
Çanakkale'de Lodos Kazaları: 2 Yaralı
16:11
Kuzey Ege'deki Kuvvetli Fırtına Fırtına nedeniyle Biga'daki ilçe stadının çatısı uçtu.
13:00
Genç Futbolcular Profesyonel Oldu Spor Toto 3. Lig 2. Grup takımlarından Çanakkale Dardanelspor alt yapısından 3 genç yeteneğe profesyonel imza attırdı.
Genç Futbolcular Profesyonel Oldu
11:55
İÇDAŞ Biga Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Temeli Atıldı İÇDAŞ, kalifiye insan gücü yetişmesi için Çanakkale'nin Biga ilçesinde İÇDAŞ Biga Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin temelini attı.
İÇDAŞ Biga Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Temeli Atıldı
16:45
Biga Belediyesi'nden Asılsız Hayvan Barınağı Haberlerine Tepki Çanakkale’nin Biga Belediye Başkanı İsmail Işık, sosyal medyada hayvan barınağı ile çıkan haberlerin asılsız olduğunu söyledi.
Biga Belediyesi'nden Asılsız Hayvan Barınağı Haberlerine Tepki
10:00
Biga'ya 2 Yeni Ambulans Çanakkale’nin Biga ilçesi 112 Acil Servise 2 adet yeni ambulans tahsis edildi.
Biga'ya 2 Yeni Ambulans
17:23
Taraftarlardan Tadilatı Tamamlanan Stada Kurban Çanakkale 18 Mart Stadyumu, yaklaşık 20 ay süren tadilatın ardından bugün açıldı.
17:01
Uğur Mumcu'nun Öldürülmesinin 22'nci Yılı Biga'da anma etkinliği düzenlendi.
16:35
İdris Karaman 3. Kez Başkan Seçildi Biga Sebze Meyve Gıda Pazarcıları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanlığına, İdris Karaman, üçüncü kez seçildi.
İdris Karaman 3. Kez Başkan Seçildi
11:05
Biga'da Başarılı Güreşçi Öğrenciler Ödüllendirildi Biga Belediye Başkanı İsmail Işık, Çanakkale'de okullar arası grekoromen güreş müsabakalarında dereceye giren öğrencileri ayakkabılarla ödüllendirdi.
17:17
Başkan Işık, Muhtarlar ve Azalarla Bir Araya Geldi Çanakkale’nin Biga ilçesi Belediye Başkanı İsmail Işık, muhtarlar ve azalarla bir araya gelerek öneri ve taleplerini dinledi.
Başkan Işık, Muhtarlar ve Azalarla Bir Araya Geldi
13:23
Çanakkale'de Uyuşturucu Operasyonu Operasyonda 45 gram esrar ele geçirildi.
14:44
Dardanesporl 630 Gün Sonra Eve Dönüyor Spor Toto 3'üncü Lig 2'nci Grup'ta ikinci yarının ilk haftasında pazar günü Gölcükspor'u konuk etmeye hazırlanan Dardanelspor, tam 630 gün sonra 18 Mart Stadı'na dönecek.
12:45
Genç Kızlar Maçında Karabük Fark Attı Genç kızlar Futbol grup müsabakasında, Biga İlyas Bayram Stadyumunda oynanan karşılaşmada Karabük Ovacık Spor Lisesi rakibi Üsküdar İ.M.K.B Kız Meslek Lisesini 10-0 yenmeyi başardı.
Genç Kızlar Maçında Karabük Fark Attı
12:26
Dardanelspor, Pazar Günü Taraftarıyla Kucaklaşacak Yaklaşık 20 aydır süren tadilat sebebiyle kapalı olan Çanakkale 18 Mart Stadyumu’nda çalışmalar son aşamaya geldi.
Dardanelspor, Pazar Günü Taraftarıyla Kucaklaşacak
13:46
Çomü Biga'da Bilgisayar Laboratuvarları ve Hazırlık Sınıflarını Açtı Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Biga İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (İİBF)'nin hazırlık sınıfları ve bilgisayar laboratuvarları, Ağaköy Kampüsü’nde törenle açıldı.
Çomü Biga'da Bilgisayar Laboratuvarları ve Hazırlık Sınıflarını Açtı
09:03
Biga İİBF Hazırlık Sınıfları ve Bilgisayar Laboratuvarları Açıldı ÇOMÜ Biga İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Hazırlık Sınıfları ve Bilgisayar Laboratuvarları Biga İİBF Ağaköy Kampüsünde törenle açıldı.
Biga İİBF Hazırlık Sınıfları ve Bilgisayar Laboratuvarları Açıldı
14:45
'Çöp Taksi' Vatandaşı Sevindirdi Çanakkale’nin Biga Belediyesi tarafından alınan 1,5 tonluk ‘çöp taksi’ vatandaşı memnun etti.
'Çöp Taksi' Vatandaşı Sevindirdi
09:32
Minik Öğrencilere Atık Pil Kampanyası Eğitimi 'Atık Pil Toplama Kampanyası' çerçevesinde Biga İİBF Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Ufuk Gencel çocuklara 'Çevre Bilinci ve Atık Pil Toplamanın Önemi' konulu eğitim verdi.
Minik Öğrencilere Atık Pil Kampanyası Eğitimi
10:36
Biga'da Polis Eşleri Kaynaşma Yemeğinde Bir Araya Geldi Polis Eşleri Kaynaşma ve Yardımlaşma Derneği Biga Şubesi üyeleri kaynaşma yemeğinde buluştu.
Biga'da Polis Eşleri Kaynaşma Yemeğinde Bir Araya Geldi
14:25
Çanakkalespor Galibiyetle Tamamladı Çanakkalespor, süper amatör ligde ilk yarının son maçında Geyikli Belediyespor'u deplasmanda 5-0 mağlup etti.
14:43
AK Parti Biga Kadın Kolları Kongresi Çanakkale'nin Biga ilçesinde, AK Parti Kadın Kolları kongresi yapıldı.
AK Parti Biga Kadın Kolları Kongresi
12:44
Metal İşçilerinden Kan Bağışı Çanakkale’nin Biga ilçesinde yer alan Demir-Çelik fabrikasındaki metal işçileri kan bağışı kampanyasına katıldı.
Metal İşçilerinden Kan Bağışı
11:26
Biga'da Ormancılara Av Mevzuatı Anlatıldı Biga Orman İşletme Müdürlüğü personeline av mevzuatı konusunda seminer verildi.
Biga'da Ormancılara Av Mevzuatı Anlatıldı
20:10
HSYK'dan Adli ve İdari Yargı Kararnamesi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Birinci Dairesinin adli ve idari yargı kararnamesi ile 888 savcı ve hakiminin görev yeri değişti.
12:36
Nesli Tükenmekte Olan Canlı Arıyorlar Sualtı Araştırmaları Derneğince, Çanakkale'nin Biga ilçesine bağlı Karabiga beldesi ile Marmara'daki bazı noktalarda nesli tükenmekte olan canlıların tespiti için çalışma yürütülüyor Proje Koordinatörü Veryeri: "Bütün dünyanın üzerine titrediği canlılar için yaşam ve üreme alanı olduğunu bu bölgelerde tespit ediyoruz.
12:23
Ağı Dağı'nda Çed Olumlu Kararına Yürütmeyi Durdurma Çanakkale Barosu'nun, Ağı Dağı Altın ve Gümüş Madeni Kapasite Artışı ve Zenginleştirme Projesi hakkında verilen Çevresel Etki Değerlendirme (ÇED) Olumlu Kararı hakkında açtığı davada, Çanakkale İdare Mahkemesi tarafından yürütmeyi durdurma kararı verildi.
Ağı Dağı'nda Çed Olumlu Kararına Yürütmeyi Durdurma
11:27
Ağı Dağı'ndaki Altın Madeni İçin Yürütme Durduruldu Ağı Dağı Altın ve Gümüş Madeni Kapasite Artışı ve Zenginleştirme projesi hakkında verilen ÇED Olumlu kararı hakkında açılan davada yürütmeyi durdurma kararı verildi.
Ağı Dağı'ndaki Altın Madeni İçin Yürütme Durduruldu
22:14
Biga'da Yağmur ve Kar Yağışı Çanakkale'nin Biga ilçesinde, etkili olan yağmur ve kar yağışı nedeniyle Kocabaş Çayındaki su seviyesi yükseldi.
Biga'da Yağmur ve Kar Yağışı
18:59
Biga'da Yağmur ve Kar Yağışı Biga ilçesinde, etkili olan yağış nedeniyle Kocabaş Çayı'ndaki su seviyesi yükseldi.
Biga'da Yağmur ve Kar Yağışı
18:25
Biga'da Yağmur ve Kar Yağışı Kocabaş Çayı'nın su seviyesi yükseldi.
14:38
Çanakkale'de Kocabaş Çayı Taştı Çanakkale'nin Biga ilçesinde, sağanak yağışın ardından Kocabaş çayı taştı.
Çanakkale'de Kocabaş Çayı Taştı
10:43
Çanakkale'de Sahaya Giren Köpek, Maçın Durmasına Neden Oldu Çanakkale'de, Geyikli Belediyespor ile Çanakkalespor arasında yapılan Amatör Lig maçında sahaya giren köpek, karşılaşmanın bir süre durmasına yol açtı.
Çanakkale'de Sahaya Giren Köpek, Maçın Durmasına Neden Oldu
10:12
Sahaya Giren Köpek Maçı Durdurdu Çanakkale'de oynanan Süper Amatör Lig maçının 15'nci dakikasında sahaya giren köpek, maçın durmasına neden oldu.
Sahaya Giren Köpek Maçı Durdurdu
10:10
Sahaya Köpek Girerse... Çanakkale’de oynanan Süper Amatör Lig maçının 15'nci dakikasında sahaya giren köpek, maçın durmasına neden oldu.
Sahaya Köpek Girerse...
08:39
Çanakkale'de Amatör Küme Maçları Çanakkale'de, Biga Miray Nakliyat Süper Amatör Lig'de 6 müsabaka oynandı.
Çanakkale'de Amatör Küme Maçları
12:40
Biga Belediyesi Hayvanlara Sahip Çıkıyor Çanakkale'nin Biga ilçe belediyesi tarafından yapılan hayvan barınağında sahipsiz köpekler bakılarak tedavisi yapılıyor.
Biga Belediyesi Hayvanlara Sahip Çıkıyor
17:04
Biga Devlet Hastanesi Başhekimliğine Atama Biga Devlet Hastanesi Başhekimliğine Opr. Dr. Ahmet Zeren atandı.
13:38
Kaymakam Eksi 7 Derecede Balık Tuttu Çanakkale’nin Biga Kaymakamı Fatih Genel,-7 derecede balık tuttu.
Kaymakam Eksi 7 Derecede Balık Tuttu
16:05
Futbol: Biga Miray Nakliyat Süper Amatör Ligi Çanakkalespor ertelenen Geyikli Belediyespor maçının hazırlıkları sürdürdü.
14:53
Çanakkalespor Hazırlıklarını Sürdürüyor Çanakkalespor, geçtiğimiz hafta sonu hava muhalefeti nedeniyle ertelenen Geyikli Belediyespor maçı hazırlıklarını sürdürüyor.
Çanakkalespor Hazırlıklarını Sürdürüyor
14:00
Biga'da Heyalan: 3 Ev Boşaltıldı Çanakkale'nin Biga İlçesi Yenimahalle Köyü'nde meydana gelen toprak kayması tedirginlik yaratırken, üç ev boşaltıldı.
Biga'da Heyalan: 3 Ev Boşaltıldı
13:43
İçdaş'ın 2014 Çelik Üretim Cirosu 5 Milyar 200 Milyon Tl Çanakkale’de bulunan İÇDAŞ Çelik, Enerji, Tersane, Ulaşım A.Ş, 2014 yılı çelik üretim cirosunu 5 milyar 200 milyon TL, enerji üretim cirosunu ise 1 milyar 100 milyon TL olarak açıkladı.
İçdaş'ın 2014 Çelik Üretim Cirosu 5 Milyar 200 Milyon Tl
20:52
Biga'da Toprak Kayması Biga'da toprak kayması- Yenimahalle köyünde yaşanan toprak kayması nedeniyle 3 aile evlerini terk etmek zorunda kaldı Biga ilçesinde toprak kayması sonucu 3 aile evlerini terk etti.
Biga'da Toprak Kayması
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 20:10:00. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA BİGA HABERLERİ
[Hata Bildir]