SON DAKİKA BILD GAZETESI RESIMLERI HABERLERİ

Son Dakika Bıld Gazetesı Resımlerı Haberleri

  Nsu Soruşturma Komisyonu Gazetecileri Dinleyecek

  Almanya'da 8'i Türk 10 kişiyi öldüren NSU Terör Örgütü’nün Baden-Württemberg’deki (BW) bağlantılarını ve çalışmalarını soruşturma amacıyla kurulan BW Eyalet Meclisi NSU Soruşturma Komisyonu halka açık ilk toplantıyı Cuma günü yaptı. (Dün 17:49)

   

  Almanya, Suudi Arabistan'a Silah Satışına Onay Vermedi

  Dünyanın en fazla silah ihracatı yapan ülkelerinden Almanya'da Federal Güvenlik Konseyi'nin (Bundessicherheitsrat) Suudi Arabistan'a silah satışına onay vermediği iddia edildi. (Dün 16:16)

   

  Güney Kıbrıs Doğalgazı 10-15 Milyara Kadar Kar Getirebilir

  Güney Kıbrıs’ın sözde “Münhasır Ekonomik Bölgesi” içerisinde 12’nci parseldeki Afrodit yatağından 10-15 milyar dolar civarında kazanç elde edilebileceği belirtildi. (Dün 16:08)

   

  Beyaz Saray Önünde Anlamlı Sergi

  Beyaz Saray Önünde Anlamlı Sergi

  ABD’nin başkenti Washington’da bulunan Beyaz Saray önünde Down Sendromlu öğrencilerin sosyal becerilerini göstermek amacıyla çektikleri fotoğrafların bulunduğu fotoğraf sergisi açıldı. (Dün 15:35)

   

  Steinmeier, Güncel Gelişmeleri Değerlendirdi

  Almanya Dışişleri Bakanı Steinmeier, PEGIDA'nın Almanya'nın imajına zarar verdiğini söyledi Steinmeier: "Ortadoğu'daki barış sürecinde gelişme olmazsa dördüncü İsrail Gazze savaşı sonuncusu olmayacak" (Dün 15:15)

   

  Engellilerden Telli Turna Koruma Projesi'ne Destek

  Engellilerden Telli Turna Koruma Projesi'ne Destek

  Muş Kültür Tabiat Varlıklarını Koruma Geliştirme Tarih ve Sanat Derneği ile İstanbul’da bulunan Doğal Hayatı Koruma Derneği'nin ortak yürüttüğü 'Muş’ta Toy ve Telli Turna Koruma Projesi'ne engelli öğrenciler destek verdi. (Dün 15:12)

   

 

Manşet Haberleri

SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 26.01.2015 02:22:03. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA BILD GAZETESI RESIMLERI HABERLERİ
[Hata Bildir]