SON DAKİKA BİNALİ YILDIRIM HABERLERİ

Son Dakika Binali Yıldırım Haberleri


BİNALİ YILDIRIM

1955 yılında Erzincan'da doğdu. İstanbul Teknik Üniversitesi Gemi İnşa ve Deniz Bilimleri Fakültesi'nden mezun oldu ve aynı bölümde yüksek lisans yaptı.

1978-1993 yılları arasında Türkiye Gemi Sanayi Genel Müdürlüğü ve Camialtı Tershanesinde çeşitli kademelerde yöneticilik... Devamı

18:45
CHP Myk Toplantısı Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Koç: "(Şişli Belediyesi ile ilgili tartışmalar) Savcılıktaki yargı sürecinin önümüze koyacağı neticeye bakacağız. Savcının vereceği karardan sonra bu olayın bir siyasi değerlendirmesinin CHP organlarınca mutlaka yapılacağının bilinmesini istiyorum" "(Dört eski bakanla ilgili komisyon kararı) Sadece aklama yapmıyorlar, bir yandan da çoğu bilirkişi raporlarıyla gerçek olduğu kanıtlanan tapeleri belgeleri imha kararı alıyorlar.
15:06
İzmir Liman Operasyonunun Yıldönümü Oldu Hala İddianame Hazırlanmadı İzmir’de 2014 Ocak ayında, aralarında Ulaştırma eski Bakanı Binali Yıldırım’ın bacanağı C.H.’nin de bulunduğu bir gruba yönelik düzenlenen TCDD İzmir Liman İşletme Müdürlüğü'ne yönelik yolsuzluk ve rüşvet operasyonunun üzerinden bir yıl geçti.
13:39
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Sultanahmet Saldırısına Sert Tepki Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sultanahmet’teki bombalı saldırıyla ilgili olarak, “Acaba bu kadın nasıl böyle yetiştirildi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Sultanahmet Saldırısına Sert Tepki
17:11
Liman Operasyonunun Yıldönümünde Göreve İade Kararı Çıktı TCDD İzmir Liman İşletme Müdürlüğü’ne yönelik 7 Ocak 2014 tarihinde düzenlenen operasyonun ardından açığa alınan, ardından da meslekten ihraç edilen dönemin Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Bora Köprülü’nün açtığı davada bölge idare mahkemesi, göreve iade kararı verdi.
14:06
Türkiye'nin En Uzun 3'üncü Köprüsü Tamamlandı Adıyaman'da, Türkiye'nin üçüncü büyük köprüsü olan Nissibi Köprüsü sonunda tamamlandı.
Türkiye'nin En Uzun 3'üncü Köprüsü Tamamlandı
14:00
Türkiye'nin En Uzun 3'üncü Köprüsünde Sona Gelindi Adıyaman'ın Kahta ile Şanlıurfa'nın Siverek ilçelerini birbirine bağlayacak olan 610 metre uzunluğundaki Türkiye'nin en uzun üçüncü Nissibi Köprüsünde sona gelindi.
Türkiye'nin En Uzun 3'üncü Köprüsünde Sona Gelindi
11:08
Türkiye'nin 3. Büyük Köprüsü Tamamlandı Türkiye’nin üçüncü büyük köprüsü olan Nissibi Köprüsü 33 aylık bir çalışma sonunda tamamlandı.
Türkiye'nin 3. Büyük Köprüsü Tamamlandı
09:54
Türkiye'nin Üçüncü Büyük Köprüsünde 'Mutlu Son' Adıyaman-Kahta-Siverek-Diyarbakır'ı birbirine bağlayacak, Türkiye'nin üçüncü büyük köprüsü olan Nissibi Köprüsü 33 aylık bir çalışma sonunda tamamlandı.
Türkiye'nin Üçüncü Büyük Köprüsünde 'Mutlu Son'
15:13
Mustafa Kara'nın Annesi Senem Kara Son Yolculuğuna Uğurlandı Üsküdar eski Belediye Başkanı Mustafa Kara’nın 92 yaşında vefat eden annesi Senem Kara son yolculuğuna uğurlandı.
Mustafa Kara'nın Annesi Senem Kara Son Yolculuğuna Uğurlandı
16:18
Paralel Hükümet' Girişimleri TBMM Başkanı Çiçek'e Soruldu CHP Konya Milletvekili Atilla Kart, Cumhurbaşkanı’nın, 'paralel hükümet' kurma girişimleri olarak değerlendirilen görevlendirmelerde bulunmasının özü itibariyle ‘anayasal darbe’ niteliğinde olduğunu söyledi.
13:55
İhtisas Gazetecileri "Türkiye Başarı Oskarları"Nı Belirledi Medya İhtisas Gazetecileri Federasyonu tarafından "Türkiye’nin Başarı Oskarları 2014" ödülleri açıklandı Cumhurbaşkanı Erdoğan, yılın devlet adamı olarak Başarı Oskarı'nın sahibi oldu AA, dünyanın en etkin beş haber ajansından biri olma hedefiyle çalışmalarına hız kesmeden devam etmesi dolayısıyla ödüle layık görüldü.
10:32
Gümüşhane'de Kara Yolu Yatırımları AK Parti Gümüşhane Milletvekili Kemalettin Aydın, Gümüşhane’nin kara yolu yatırımında altın çağını yaşadığını, Doğu Karadeniz’i İç Anadolu ile Güneydoğu Anadolu’ya bağlayacak olan ve 12.9 kilometre uzunluğundaki yeni Zigana Tüneli için fiyat teklifleri alımının sürdüğünü söyledi.
22:10
Ak Partili Kemerli: "İzmir'i İstemezükçülere Teslim Etmeyiz" Yerel seçimlerde AK Parti’den Karşıyaka Belediye Başkan adayı olan Harita Mühendisi Tanfer Kemerli, son zamanlarda gündemden düşmeyen Karşıyaka Stadı ile ilgili Aziz Kocaoğlu ve Hüseyin Mutlu Akpınar’a yüklendi.
Ak Partili Kemerli: 'İzmir'i İstemezükçülere Teslim Etmeyiz'
16:30
Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan İzmir'de Bakan Elvan: "Çandarlı'da liman yapılması Alsancak Limanı'nın kapatılması demek değil. İzmir hem Alsancak hem Çandarlı hem diğer limanları kaldıracak potansiyele sahip. Biz İzmir'i transit taşımacılığın merkezi yapmak istiyoruz"
15:24
Koç: "Açık Bir Anayasa Suçu İşliyor" CHP MYK Toplantısı- Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Koç: (1)-"(Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, 19 Ocak'ta Bakanlar Kurulu'nu toplaması) "Mevcut Cumhurbaşkanının, Davutoğlu Ahmet Beyin görev ve yetkilerini kısmen alacak gibi bir başlangıç yapıp, bunun da devamlılığının geleceği anlaşılan bir süreç başlıyor.
Koç: 'Açık Bir Anayasa Suçu İşliyor'
15:08
Haluk Koç - Kiziroğlu Mustafa Bey Şarkısı CHP MYK Toplantısı- Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Koç: (1)-"(Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, 19 Ocak'ta Bakanlar Kurulu'nu toplaması) "Mevcut Cumhurbaşkanının, Davutoğlu Ahmet Beyin görev ve yetkilerini kısmen alacak gibi bir başlangıç yapıp, bunun da devamlılığının geleceği anlaşılan bir süreç başlıyor.
Haluk Koç - Kiziroğlu Mustafa Bey Şarkısı
14:17
CHP Myk Toplantısı Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Koç: (1) "(Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, 19 Ocak'ta Bakanlar Kurulu'nu toplaması) "Mevcut Cumhurbaşkanının, Davutoğlu Ahmet Beyin görev ve yetkilerini kısmen alacak gibi bir başlangıç yapıp, bunun da devamlılığının geleceği anlaşılan bir süreç başlıyor.
CHP Myk Toplantısı
16:21
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türk-İş'i Ziyaret Etti Erdoğan: "Sayın Başbakan'la da konuyu görüşerek, ayın 19'unda ben, Bakanlar Kurulu'nu Beştepe'de (Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda) toplayacağım. Ve orada, Bakanlar Kurulu toplantısına başkanlık edeceğim" "Cumhurbaşkanı üzerinde kimse vesayet kurmaya kalkmasın.
14:08
CHP Grup Başkanvekili Gök Açıklaması
13:51
MHP'li Vural: Güneydoğu'da Özerklik Var, Devlet Uyuyor Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Grup Başkan Vekili Oktay Vural Türkiye'nin yönetilen bir başbakan ile yönetilmeye çalışıldığını belirterek, Güneydoğu'da çözüm süreci adı altında özerklik ilan edildiğini ve devletin uyuduğunu söyledi.
MHP'li Vural: Güneydoğu'da Özerklik Var, Devlet Uyuyor
13:08
Göztepe'de Son Karar Uzundere Cumhurbaşkanı Başdanışmanı ve Ak Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, yeni Göztepe Stadı'nın Gürsel Aksel Stadı'nın bulunduğu araziye yapılacağını açıklarken sarı kırmızılı yönetimin Uzundere'de ısrarcı olduğu öğrenildi.
12:56
2014 Böyle Geçti (1) 2014 yılında yurtta ve dünyada birçok önemli olaya tanıklık ettik. 17 ve 25 Aralık 2013’te yapılan yolsuzluk ve rüşvet operasyonu sonrasında yurt genelinde önemli değişiklikler yaşanırken, Türkiye internet yasaklarıyla tanıştı.
2014 Böyle Geçti (1)
22:18
Binali Yıldırım'dan Selçuk'a Müjde AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, Selçuklulara 2015 yılının hizmet yılı olacağı müjdesini vererek, yapılacak yatırımlarla ilgili bilgi verdi.
Binali Yıldırım'dan Selçuk'a Müjde
20:26
Ekonomi Bakanı Zeybekci - Ekonomi Bakanı Zeybekci: "Türkiye bugün dünyada 12 yıldan beri üst üste yüzde 5,1 büyüyen nadir ülkelerden biri haline geldi.
Ekonomi Bakanı Zeybekci
19:18
AK Parti Karabağlar İlçe Kongresi Ekonomi Bakanı Zeybekci: "Türkiye bugün dünyada 12 yıldan beri üst üste yüzde 5,1 büyüyen nadir ülkelerden biri haline geldi.
19:00
Yıldırım: Davutoğlu'nu İş Başına Getirdik, Görev Verdik Cumhurbaşkanlığı Özel Danışmanı ve Ak Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, "Yeni Türkiye'nin yeni yol güzergahında nöbet değişiminde Başbakanımız Ahmet Davutoğlu'nu iş başına getirdik, görev verdik.
Yıldırım: Davutoğlu'nu İş Başına Getirdik, Görev Verdik
18:40
Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci Açıklaması İzmir’de Necip Fazıl Kısakürek’in “Zindandan Mehmed’e Mektuplar” şiirini okuyan Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Mehmedlerin artık iktidarda olduğunu belirterek sözlüklerinde ‘indiregandi’ kelimesinin olmadığını söyledi.
Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci Açıklaması
00:47
Arınç: Uludere Olayının Tek Suçlusu Terördür Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, "Uludere'de yaşanan olay komplo değil, bunun tek sorumlusu da tek suçlusu da terör." dedi.
Arınç: Uludere Olayının Tek Suçlusu Terördür
18:10
AK Parti Gaziemir İlçe Başkanlığı 5. Olağan Kongresi - Yıldırım AK Parti Gaziemir İlçe Başkanlığı 5. Olağan Kongresi- Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Yıldırım: "Türkiye'de sürekli gaza basan siyasetçiler de oldu, sürekli frene basanlar da. Türkiye ne çektiyse bunlardan çekti.
AK Parti Gaziemir İlçe Başkanlığı 5. Olağan Kongresi - Yıldırım
17:48
Binali Yıldırım: Karıştırın Dediler Gezi Olayları Başladı Cumhurbaşkanı Danışmanı Binali Yıldırım, Türkiye'deki büyük gelişmelerin ardından birilerinin "Karıştırın" dediğini, ardından da Gezi olaylarını başladığını söyledi.
Binali Yıldırım: Karıştırın Dediler Gezi Olayları Başladı
17:15
Yıldırım : "Stat Sözü Verdik, Söz Namusdur" Cumhurbaşkanı özel danışmanı, eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ak Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, Karşıyaka Stadı'nın Yalı'daki alana yapılacağını, KSK'ye söz verdiklerini söyledi.
Yıldırım : 'Stat Sözü Verdik, Söz Namusdur'
17:10
Binali Yıldırım Açıklaması AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, Karşıyaka stadının yapılacağı yerde taraftarlara seslenerek, ’’Bu stadın yapımı için ihale yapılalı bir seneyi geçti.
Binali Yıldırım Açıklaması
16:43
AK Parti'li Yıldırım: "Türkiye Sürekli Gaza Basan ve Frene Basan Siyasetçilerden Çekti" AK Parti Gaziemir İlçe Başkanlığı 5. Olağan Kongresi’nde konuşan eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı, AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, "Türkiye’de sürekli gaza basan siyasetçiler de oldu, sürekli frene basanlar da. Türkiye ne çektiyse bunlardan çekti.
AK Parti'li Yıldırım: 'Türkiye Sürekli Gaza Basan ve Frene Basan Siyasetçilerden Çekti'
16:38
Karşıyaka'ya Yapılması Planlanan Stat AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım: "Davalardan dolayı iş kilitlendi.
15:11
AK Parti Gaziemir İlçe Başkanlığı 5. Olağan Kongresi Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Yıldırım: "Türkiye'de sürekli gaza basan siyasetçiler de oldu, sürekli frene basanlar da. Türkiye ne çektiyse bunlardan çekti.
00:56
Başbakan Davutoğlu, Ahaber-Atv Ortak Canlı Yayınında Davutoğlu (7) "(Cumhurbaşkanının Bakanlar Kuruluna başkanlık etmesi) Siyasi tavır ve etik neyi gerektiriyorsa onu yaparız. Bu konuda Sayın Cumhurbaşkanımızla aramızda herhangi bir görüş ayrılığı söz konusu değildir.
23:13
Başbakan Davutoğlu'dan Gündeme İlişkin Açıklamalar (3) Başbakan Ahmet Davutoğlu, Binali Yıldırım’ın Bakanlar Kurulu toplantısının Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında 5 Ocak’ta yapılacağı açıklamalarına ilişkin, "Cumhurbaşkanımızla beni ilgilendiren konular sadece Cumhurbaşkanımız ve ben tarafından açıklanır. Dolayısıyla 5 Ocak’ta böyle bir toplantı yok" dedi.
19:05
Binali Yıldırım Stad ve Kongreler İçin Geliyor AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım hafta sonu İzmir’e geliyor.
Binali Yıldırım Stad ve Kongreler İçin Geliyor
14:31
Medyaya Operasyon Türkiye'nin Çivisinin Çıktığının Göstergesi" Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İlçe Başkanı Hayrettin Kartal, özgür medyaya yapılan operasyonu, "Türkiye'nin çivisinin çıktığının göstergesidir" diye değerlendirdi.
Medyaya Operasyon Türkiye'nin Çivisinin Çıktığının Göstergesi'
18:05
CHP Konya Milletvekili Kart Açıklaması "Birileri Şeb i Arus'un içini boşaltıyor ve ticarileştiriyor.
14:41
CHP'li Öztürk: Öcalan Çok Fırın Ekmek Yedi 14 Aralık operasyonu kapsamında yapılan suçlamalar hakkında konuşan CHP'li Ali Rıza Öztürk, "Abdullah Öcalan terör örgütü lideri olmak için çok fırın ekmek yedi." dedi.
CHP'li Öztürk: Öcalan Çok Fırın Ekmek Yedi
12:31
İzmir Bakan Yılmaz'dan Uzun Menzilli Füze Açıklaması Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, uzun menzilli hava savunma füzesi projesinde teknoloji transferi, Türkiye'de ortak üretim, en kısa zamanda teslim ve uygun fiyat olmak üzere 'Dört başı mamur' bir teklifin oluşmasını beklediklerini söyledi.
İzmir Bakan Yılmaz'dan Uzun Menzilli Füze Açıklaması
12:21
İsmet Yılmaz - Uzun Menzilli Füze Projesi Milli Savunma Bakanı Yılmaz İzmir'de- "(Uzun menzilli füze projesi) Teknoloji transferi bir, Türkiye'de ortak üretim iki, en kısa zamanda teslim üç, bir de fiyatın makul olmasıyla dört başı mamur bir teklif bekliyoruz"- "Bağımsız bir Türkiye istiyorsak savunma sanayisinde kendine yeterli bir Türkiye olması lazım" - "(Şehit pilotun ailesinin Yunanistan'a dava açma hazırlığı) Bu konu bizim bakanlığımız ve Silahlı Kuvvetlerimiz'in gündemi dışındadır" Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, uzun
İsmet Yılmaz - Uzun Menzilli Füze Projesi
12:12
Bakan Yılmaz'dan Uzun Menzilli Füze Açıklaması Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, uzun menzilli hava savunma füzesi projesinde teknoloji transferi, Türkiye'de ortak üretim, en kısa zamanda teslim ve uygun fiyat olmak üzere 'Dört başı mamur' bir teklifin oluşmasını beklediklerini söyledi.
Bakan Yılmaz'dan Uzun Menzilli Füze Açıklaması
11:23
Milli Savunma Bakanı Yılmaz İzmir'de "(Uzun menzilli füze projesi) Teknoloji transferi bir, Türkiye'de ortak üretim iki, en kısa zamanda teslim üç, bir de fiyatın makul olmasıyla dört başı mamur bir teklif bekliyoruz" "Bağımsız bir Türkiye istiyorsak savunma sanayisinde kendine yeterli bir Türkiye olması lazım" "(Şehit pilotun ailesinin.
Milli Savunma Bakanı Yılmaz İzmir'de
08:11
Yeni Türkiye İçin Kritik Tarih: 5 Ocak 5 Ocak'tan itibaren hayata geçirilecek düzenlemeler ile 'Yeni Türkiye' için ilk adımlar atılacak. Bu tarihten itibaren Erdoğan, ayda bir Bakanlar Kurulu'nu toplayacak.
Yeni Türkiye İçin Kritik Tarih: 5 Ocak
17:17
Erdoğan - Temim Ortak Basın Toplantısı Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Türkiye ve Katar bugüne kadar hiç ayrı düşmedi.
17:10
Erdoğan: "Türkiye ve Katar Bugüne Kadar Hiç Ayrı Düşmedi" Erdoğan - Temim ortak basın toplantısı-Cumhurbaşkanı Erdoğan: -"Türkiye ve Katar bugüne kadar hiç ayrı düşmedi.
Erdoğan: 'Türkiye ve Katar Bugüne Kadar Hiç Ayrı Düşmedi'
13:29
Karşıyaka Heyetinden Ankara Çıkarması "Karşıyaka Heyeti", AK Parti İzmir Milletvekili Av. Hamza Dağ ile birlikte önce Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Metin Yılmaz'ı daha sonrasında ise Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Eski Bakanı Binali Yıldırım'ı ziyaret etti.
Karşıyaka Heyetinden Ankara Çıkarması
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 11:27:03. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA BİNALİ YILDIRIM HABERLERİ
[Hata Bildir]