18:2300
SON DAKİKA BİNALİ YILDIRIM HABERLERİ

Son Dakika Binali Yıldırım Haberleri


BİNALİ YILDIRIM

1955 yılında Erzincan'da doğdu. İstanbul Teknik Üniversitesi Gemi İnşa ve Deniz Bilimleri Fakültesi'nden mezun oldu ve aynı bölümde yüksek lisans yaptı.

1978-1993 yılları arasında Türkiye Gemi Sanayi Genel Müdürlüğü ve Camialtı Tershanesinde çeşitli kademelerde yöneticilik... Devamı

  Erdoğan -Yoksul çocuklara özel okul imkanı -

  Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "2014-2015 eğitim öğretim döneminden başlayarak ihtiyaç sahibi öğrencilerimize katkı verecek, özel okullarda okumalarını temin edeceğiz. (07 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Cumhurbaşkanı Adayı ve Başbakan Erdoğan, Gaziantep'e Geldi

  Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, özel uçakla saat 19.20'de Gaziantep'e geldi. (07 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Cumhurbaşkanı Adayı ve Başbakan Erdoğan, Gaziantep'e Gitti

  Cumhurbaşkanı Adayı ve Başbakan Erdoğan, Gaziantep'e Gitti

  Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, özel uçakla saat 18.54'te Gaziantep'e gitti. (07 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Cumhurbaşkanı Adayı ve Başbakan Erdoğan'ın Malatya Mitingi

  Başbakan Erdoğan: (5) "2014 2015 eğitim öğretim döneminden başlayarak ihtiyaç sahibi öğrencilerimize katkı verecek, özel okullarda okumalarını temin edeceğiz. (07 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Polis Memurunun Yargılanmasına Başlandı

  İzmir'in Kemalpaşa İlçesi'nde, kendisine saldıran çay bahçesi işletmeci 43 yaşındaki Vedat Sabuncu'yu beylik tabancasıyla 7 el ateş ederek öldürmekten tutuklanan polis memuru 32 yaşındaki Ö.Y.'nin ömürboyu ve 10 yıl hapis cezası istemiyle yargılanmasına başlandı. (07 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Ak Partili Doğan: 'Gölge Etmeyin Yeter'

  Ak Partili Doğan: "Gölge Etmeyin Yeter"

  AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Meclis Grup Başkanvekili Bilal Doğan, İzmir'de hükümet eliyle gerçekleştirilen her yatırımın karşısında muhalif yerel yönetimlerini gördüklerini belirterek, "Kendisiyle aynı görüşü paylaşmayanlara 'Bir konuyu bilerek konuşmak gerekir' diyen Sayın Kocaoğlu, her nedense kendisi bir konuyu gündeme getirip kamuoyuyla paylaştığında dayanağı olmayan, gelişigüzel, rastgele, halkı yanıltıcı ve gerçek dışı güzel nutuklarla halkımızı yanılttığını çokça görmeye (06 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  Başbakan Yardımcısı Babacan - Cumhurbaşkanı seçimi -

  Başbakan Yardımcısı Babacan - Cumhurbaşkanı seçimi -

  Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, "Önümüzdeki dönemde cari açığın düşük tutulması en önemli hedeflerimizden birisidir" dedi. (04 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Ali Babacan: Cari Açığın Düşmesi En Önemli Hedefimiz

  Ali Babacan: Cari Açığın Düşmesi En Önemli Hedefimiz

  Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, "Önümüzdeki dönemde cari açığın düşük tutulması en önemli hedeflerimizden birisidir." dedi. (04 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  İzmir İş Dünyası Buluşması' Toplantısı

  İzmir İş Dünyası Buluşması" Toplantısı

  Başbakan Yardımcısı Babacan: (2) "Önümüzdeki dönemde cari açığın düşük tutulması en önemli hedeflerimizden birisidir. (04 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Babacan İzmir İş Dünyası ile Buluştu

  Babacan İzmir İş Dünyası ile Buluştu

  'siyasi İSTİKRARIN DEVAMI EN ÖNEMLİ KONU" Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın cumhurbaşkanı seçilememesi durumunda ekonominin nasıl etkileneceğini soran İzmirli işadamlarına, 'Siyasi istikranın devamı içinde bulunduğumuz coğrafya için en önemli konu. İstikrar bozulduğunda Türkiye ne hale geliyor etrafımıza bakınca görüyoruz" dedi. (04 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Babacan: 'Avrupa'nın En Hızlı Büyüyecek Ekonomisi Türkiye Olarak Gösteriliyor'

  Babacan: "Avrupa'nın En Hızlı Büyüyecek Ekonomisi Türkiye Olarak Gösteriliyor"

  İzmir İş Dünyası Buluşması’nda Türkiye ekonomisi hakkında konuşan Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, “Türkiye bir yandan gelişmekte olan bir yandan da Asya ekonomisinin içinde bir ülke değil. Doğu Avrupa’ya baktığımızda Avrupa’nın en hızlı büyüyecek ekonomisi Türkiye olarak gösteriliyor. (04 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Babacan; Siyasi İstikranın Devamı, İçinde Bulunduğumuz Coğrafya İçin En Önemli Konu

  Babacan; Siyasi İstikranın Devamı, İçinde Bulunduğumuz Coğrafya İçin En Önemli Konu

  Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın cumhurbaşkanı seçilememesi durumunda ekonominin nasıl etkileneceğini soran İzmirli işadamlarına, "Kamuoyu yoklamalarında öyle görünüyor ki Başbakanımız birinci turda, olmadı ikinci turda cumhurbaşkanı olarak seçilecek. (04 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Gaziemir CHP'den '2B' Çağrısı!

  Gaziemir CHP'den '2B' Çağrısı!

  CHP Gaziemir İlçe Başkanı Umut Tekin, "Torba Yasa'da sorunu çözeceğiz diyenleri sözlerini tutmaya ve bu sorunu çözmeye davet ediyorum." dedi. (04 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
23.08.2014 18:23:40. #1.12#