10:3400
SON DAKİKA BİNGÖL HABERLERİ

Son Dakika Bingöl Haberleri

   

  Bingöl Emniyet Müdürüne Yönelik Silahlı Saldırı

  Bingöl Emniyet Müdürüne Yönelik Silahlı Saldırı

  Bingöl Emniyet Müdürü Atalay Ürker ve beraberindeki emniyet personeline yönelik silahlı saldırıyla ilgili güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı. (15 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Liseli Bilge, Yaşam Savaşını Kaybetti

  Liseli Bilge, Yaşam Savaşını Kaybetti

  Çanakkale'nin Gelibolu İlçesi'nde, 4 yıldır ilik kanseriyle mücadele eden ve 6 ay önce kemik iliği nakli yapılan lise öğrencisi 17 yaşındaki Bilge Savaş yaşamını yitirdi. (14 Kasım 2014 Cuma )

   

  İlik Nakli Olan Bilge'nin Umudu Yarım Kaldı

  İlik Nakli Olan Bilge'nin Umudu Yarım Kaldı

  Çanakkale’nin Gelibolu ilçesinde, yaklaşık 2 yıldır ilik kanseriyle mücadele eden lise öğrencisi 16 yaşındaki Bilge Savaş, ilik nakli olduktan sonra, tedavi sürecindeyken geçirdiği beyin kanaması sonucu hayatını kaybetti. (14 Kasım 2014 Cuma )

   

Manşet Haberleri

 • 'Biz Osmanlıyız' Deyip Saldırdılar

  'Biz Osmanlıyız' Deyip Saldırdılar Geçtiğimiz haftalarda İsrail'in saldırılarında ileriye giderek Mescid-i Aksa'ya baskın yapması görüntülerine Cyber-Warrior Akıncılar Hacker grubu sessiz kalmadı.

 • Kara Kış Kapıda!

  Kara Kış Kapıda! Yurt genelinde hava sıcaklıkları aniden düştü. Önümüzdeki 3 gün içerisinde İstanbul ve Karadeniz'in kıyılarında aralıklı olarak yağış bekleniyor.

 • Tuba'dan Sonra Bergüzar'da Makyajsız Görüntülendi

  Tuba'dan Sonra Bergüzar'da Makyajsız Görüntülendi Korel, geçtiğimiz günlerde makyajsız fotoğrafıyla çok beğenilen Tuba Büyüküstün'e, doğal ve makyajsız hali ile nispet yaptı.

[Hata Bildir]
23.11.2014 10:34:47. #1.13#