SON DAKİKA BİNGÖL HABERLERİ

Son Dakika Bingöl Haberleri

17:31
Isparta Merkezli "Paralel Yapı" Operasyonu Isparta merkezli 6 ilde gerçekleştirilen eş zamanlı operasyonda 3'ü eski personel olmak üzere 10 emniyet mensubu gözaltına alındı.
17:27
10 Emniyet Personeli Gözaltına Alındı Isparta merkezli düzenlenen operasyonda haklarında görevleri gereği düzenlemeye yetkili oldukları resmi belgede sahtecilik, haberleşmenin gizliliğini ihlal ve iftira suçlamaları kapsamında 3’ü eski personel olmak üzere 10 emniyet personeli gözaltına alındı.
16:47
Sgk Borç Yapılandırma Süresi Uzatıldı Bingöl Sosyal Güvenlik İl Müdürü Muzaffer Çakar, kuruma prim borcu bulunup da yapılandırma talebinde bulunacaklar için başvuru tarihleri ve ilk taksit ödeme tarihlerinin 1 ay uzatıldığını açıkladı.
16:03
Vanlı Badmintocular Grup Birincisi Oldu Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi Badminton Müsabakalarına katılan Vanlı sporcular, takım halinde grup birincisi oldu.
Vanlı Badmintocular Grup Birincisi Oldu
11:25
Köyde Yaşayan Diyaliz Hastası İçin İlçede Ev Kiralandı Bingöl'ün Karlıova Kaymakamlığı, Harmantape köyünde yaşayan diyaliz hastası 64 yaşındaki Zülküf Zorba'ya tedavisinin aksamaması için ilçe merkezinde ev tuttu.
Köyde Yaşayan Diyaliz Hastası İçin İlçede Ev Kiralandı
11:09
Köyde Yaşayan Diyaliz Hastası İçin İlçede Ev Kiralandı Bingöl'ün Karlıova Kaymakamlığı, Harmantape köyünde yaşayan diyaliz hastası 64 yaşındaki Zülküf Zorba'ya tedavisinin aksamaması için ilçe merkezinde ev tuttu.
Köyde Yaşayan Diyaliz Hastası İçin İlçede Ev Kiralandı
22:34
Antalya ve 4 İlde Uyuşturucu Operasyonu Polis ekiplerinin 5 aylık takibi sonucu, "Uyuşturucu madde ticareti yapmak, nakletmek, satmak" suçundan 9 kişi yakalandı.
Antalya ve 4 İlde Uyuşturucu Operasyonu
16:59
Mustafa Ceceli'den Eğitime Destek MEB'in hayata geçirdiği "İlköğretim Kurumlarına Devam Oranlarının Artırılması Projesi"ne destek için öğrencilerle bir araya gelen Ceceli, kamu spotu çekti.
15:23
Antalya Zehir Çetesinin Üyeleri Parmak İzinden Yakalandı Antalya'ya, Van'dan kargoyla gönderilen tekerlekli sandalyenin içine gizlenen 2 kilo 600 gram eroini bulan polis, sandalye üzerindeki parmak izlerinden zehir tacirlerine ulaştı.
Antalya Zehir Çetesinin Üyeleri Parmak İzinden Yakalandı
14:09
Zehir Çetesinin Üyeleri Parmak İzinden Yakalandı Antalya'ya, Van'dan kargoyla gönderilen tekerlekli sandalyenin içine gizlenen 2 kilo 600 gram eroini bulan polis, parmak izlerinden zehir tacirlerine ulaştı.
Zehir Çetesinin Üyeleri Parmak İzinden Yakalandı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 10:36:34. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA BİNGÖL HABERLERİ
[Hata Bildir]