04:2100
SON DAKİKA BİNGÖL HABERLERİ

Son Dakika Bingöl Haberleri

   

  Özel Harekat Aracı Takla Attı: 3 Yaralı

  Özel Harekat Aracı Takla Attı: 3 Yaralı

  Bingöl'de özel harekat polislerini taşıyan zırhlı araç, Bingöl-Muş çevreyolu bağlantı kavşağı mevkiinde takla attı. Kazada 3 polis yaralandı. (12 Aralık 2014 Cuma )

   

  Diyarbakır'da Türk Bayrağının İndirilmesi

  Diyarbakır'da Türk Bayrağının İndirilmesi

  Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığınca Türk bayrağını indiren sanık hakkında hazırlanan iddianame 5. Ağır Ceza Mahkemesince kabul edildi İddianamede, sanık Ömer M. hakkında "terör örgütüne üye olmamakla birlikte örgüt adına suç işlemek", "devletin egemenlik ve alametlerini alenen aşağılama" ve "askeri yasak bölgeye girme" suçlarından 18 yıla kadar hapis cezası istendi. (12 Aralık 2014 Cuma )

   

  Tgc Sedat Simavi Ödülleri Sahiplerini Buldu

  Tgc Sedat Simavi Ödülleri Sahiplerini Buldu

  Tgc Başkanı Olcayto: Toplumun üzerinde bir korku iklimi yaratılıyor Sedat Simavi Ödül Töreni'nde konuşan TGC Başkanı Turgay Olcayto, 'Basın üzerinde işsizlik, sansür, akreditasyon, yayın yasakları, can güvenliği olmaması ve davalarla tutuklamalar ağır bir baskı yaratmaktadır. (12 Aralık 2014 Cuma )

   

  CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Açıklaması

  "Benim dönemimde sınava girip de kazanamadığı halde bir kişinin atandığını ispat etsinler, ben o dönemki genel müdürlükten ötürü çıkar özür dilerim, ayrıca ben genel başkan olarak da siyaseti bırakırım, bu kadar açık ve net söylüyorum. (12 Aralık 2014 Cuma )

   

  Bingöl'de Kaçak Yapılarla Mücadele

  Bingöl Belediyesi, kent merkezindeki kaçak yapılarla mücadele kapsamında 3 büfeyi yerinden kaldırdı. (11 Aralık 2014 Perşembe )

   

  12 Bingölspor'dan Taraftara Çağrı

  Bölgesel Amatör Ligi (BAL) 1. Grup takımlarından 12 Bingölspor Kulüp Başkan Vekili Tezel, taraftarlarına çağrıda bulunarak, haftasonu oynayacakları Cizrespor maçına davet etti. (11 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Bingöl'de "Murat Nehri Havzası Rehabilitasyon Projesi"

  Elazığ Orman Bölge Müdürlüğünce uygulamaya konulan "Murat Nehri Havzası Rehabilitasyon Projesi"nin ilk tanıtım toplantısı yapıldı. (11 Aralık 2014 Perşembe )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
20.12.2014 04:21:45. #1.11#