SON DAKİKA BİRECİK HABERLERİ

Son Dakika Birecik Haberleri

15:59
Şanlıurfa'nın Nüfusu Açıklandı Şanlıurfa'nın nüfusu 31 Aralık 2014 tarihi itibariyle bir milyon 845 bin 667 oldu.
Şanlıurfa'nın Nüfusu Açıklandı
13:54
Şanlıurfa'nın Nüfusu Açıklandı Şanlıurfa’nın nüfusu 31 Aralık 2014 tarihi itibariyle bir milyon 845 bin 667 oldu.
Şanlıurfa'nın Nüfusu Açıklandı
13:25
'Gazetecilik Yarışması'na Başvurular Sürüyor Şanlıurfa Gazeteciler Birliği tarafından bu yıl 5'incisi düzenlenecek olan 'Gazetecilik Yarışması'na başvuru süreleri uzatıldı.
'Gazetecilik Yarışması'na Başvurular Sürüyor
09:19
Karayollarında Durum Karayollarının bazı kesimlerinde devam eden yol yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
11:29
Türk Kızılayı Birecik Şubesi'nden İlaç Yardımı Türk Kızılayı Birecik Şubesi tarafından Suriyelilerin tedavisinde kullanılmak üzere 500 bin liralık ilaç yardımı yapıldı.
19:53
Şanlıurfa Akaryakıt Hırsızlığı İddiası Birecik ilçesinde çalıntı olduğu belirlenen 32 bin litre mazot ele geçirildi.
18:48
Birecik'te Korkutan Yangın Şanlıurfa’nın Birecik ilçesi Merkez Mahallesi'ndeki camcı dükkânında çıkan yangında, maddi zarar oluştu.
Birecik'te Korkutan Yangın
17:47
Firari Cinayet Şüphelisi 2 Kardeş Yakalandı Gaziantep'te, 1.5 yıl önce amca çocukları olan 2 kardeşi öldürdükten sonra haklarında yakalama kararı bulunan Cemal ile Sait Cengiz adlı kardeşler, Şanlıurfa'nın Birecik ilçesinde sahte kimlikle yakalandı.
10:04
Birecik Kalesi'ndeki Restorasyon Vatandaşları Tedirgin Ediyor Şanlıurfa’nın Birecik ilçesindeki tarihi kalede, çevre ve işçi güvenliğine yönelik önlemlerin yeterince alınmadığını iddia eden çevre esnafı ve yoldan geçen vatandaşlar tedirgin olduklarını söyledi.
Birecik Kalesi'ndeki Restorasyon Vatandaşları Tedirgin Ediyor
22:33
Şanlıurfa'da Dedaş'tan Gece Operasyonu Dicle Elektrik Dağıtımı A.Ş. (Dicle EDAŞ), tüm uyarılara rağmen faturalar ödenmeyince, Şanlıurfa ve ilçelerinde su kesintisi yaşandı.
Şanlıurfa'da Dedaş'tan Gece Operasyonu
20:41
Belediyelerin Elektriği Kesildi Güneydoğu Susuz Kaldı Yapılan tüm bilgilendirmelere rağmen elektrik borcu bulunan belediyeler ödeme yapmayınca, Dicle EDAŞ en son çare olarak kesintiye gitti.
Belediyelerin Elektriği Kesildi Güneydoğu Susuz Kaldı
17:18
Belediyelerin Elektriği Kesildi, Güneydoğu Susuz Kaldı Yapılan tüm bilgilendirmelere rağmen elektrik borcu bulunan belediyeler ödeme yapmayınca, Dicle EDAŞ en son çare olarak kesintiye gitti.
14:44
İzmir Adliyesi'nde HSYK Depremi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) 1'inci Dairesi'nin Adli ve İdari Yargı Kararnamesi'nde 888 hakim ve savcının yeri değiştirildi.
İzmir Adliyesi'nde HSYK Depremi
20:10
HSYK'dan Adli ve İdari Yargı Kararnamesi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Birinci Dairesinin adli ve idari yargı kararnamesi ile 888 savcı ve hakiminin görev yeri değişti.
10:45
Şanlıurfa'dan Kısa Kısa Birecik'te huzur operasyonu.
Şanlıurfa'dan Kısa Kısa
15:06
Birecik'te Koyun Hırsızlığına 2 Tutuklama Şanlıurfa'nın Birecik ilçesinde, bir ağıldan 73 küçükbaş hayvan çalınmasıyla ilgili gözaltına alınan 3 kişiden 2'si tutuklandı.
Birecik'te Koyun Hırsızlığına 2 Tutuklama
12:55
Şanlıurfa'dan Kısa Kısa Siverek'te öğrencilere kırtasiye yardımı.
Şanlıurfa'dan Kısa Kısa
11:42
Kızıldamar: Çalışanların İşine Son Veriliyor DBP'li Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Aliye Kızıldamar, Birecik'te 4 çalışanın işine son verildiğini iddia etti
Kızıldamar: Çalışanların İşine Son Veriliyor
11:11
Fırat Nehrine Atlayan Kişiyi Polis Kurtardı Şanlıurfa'nın Birecik ilçesinde, intihar etmek için Fırat Nehrine atlayan 63 yaşındaki Abdullah K. yi olayı fark eden polis kurtardı.
Fırat Nehrine Atlayan Kişiyi Polis Kurtardı
13:08
Birecik OSB'nin Alanı Genişletilecek Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük, taleplerin yoğun olduğu Birecik Organize Sanayi Bölgesi içi mevcut alanının genişletilmesini istedi.
Birecik OSB'nin Alanı Genişletilecek
19:21
Taklit ve Tağşiş Yapan İşletmeler Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, kasap köfte, lahmacun, sucuk, döner, peynir, kaymak, tereyağı, yoğurt, çikolata, bitkisel yağ ve süt benzeri ürünlerin üretiminde taklit ve tağşiş yapan işletmeler ve ürünlerini açıkladı.
19:05
Tarım Bakanlığı Hileli ve Sahte Gıdaları Üreten Firmaları Teşhir Etti Bakanlık, taklit veya tağşiş yapıldığı kesinleşen 39 parti ürün ile içeriğinde ilaç etken maddesi tespit edilen 6 parti ürünü, kamuoyu ile paylaştı.
Tarım Bakanlığı Hileli ve Sahte Gıdaları Üreten Firmaları Teşhir Etti
12:09
Vali Küçük Yatırımlardan Memnun Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük Urfa'ya yapılan yatırımların memnuniyet verici olduğunu söyledi.
Vali Küçük Yatırımlardan Memnun
11:48
'Urfa'ya 40 Tane 5 Yıldızlı Otel Lazım' Şanlıurfa'da Kalkınma Akademisi Başkanı Mahmut Barut: "Urfa'ya 2023 yılına kadar en az 40 tane 5 yıldızlı otel lazım" dedi.
'Urfa'ya 40 Tane 5 Yıldızlı Otel Lazım'
09:13
Suriyeli Çiftin Üzerinden Cephane Çıktı Şanlıurfa'da ihbarı değerlendiren polis, Suriyeli uyruklu Halil A. ile eşi Sariha Şıh M.'nin üzerinde 19 adet tabanca, 19 adet şarjör ve 5 fişek ele geçirdi.
Suriyeli Çiftin Üzerinden Cephane Çıktı
17:13
Karşıyaka'ya Yeni Tiyatro Binası Depreme dayanıksız olduğu için geçen yıl yıkılan Karşıyaka Ragıp Haykır Sahnesi'nin yerine yapılacak yeni tiyatro binasının temeli atıldı.
15:19
Birecik'te Aranan 11 Kişi Yakalandı Şanlıurfa'nın Birecik İlçesi'nde jandarma ekiplerinin bir hafta içerisinde çeşitli suçlardan aranan 11 kişiyi yakaladığı bildirildi.
16:58
Birecik'te Terör Örgütüne Yönelik Operasyon Şanlıurfa'nın Birecik ilçesinde, terör örgütü PKK'ya yönelik yapılan operasyonda gözaltına alınan 6 kişiden 4'ü tutuklandı.
Birecik'te Terör Örgütüne Yönelik Operasyon
21:48
Birecik'te Terör Operasyonuna 4 Tutuklama Şanlıurfa'nın Birecik İlçesi'nde, polis tarafından bir eve düzenlenen baskında yasadışı eylemlerde kullanılmak üzere hazırlanan 25 ses bombası, 51 molotof kokteyli, 1 kilo çivi, 4 litre tiner, 3 litre tuz ruhu, 4 sprey boya ve 4 havai fişek ile bazı polislerin kimlik bilgilerinin yer aldığı notlar ele geçirildi.
Birecik'te Terör Operasyonuna 4 Tutuklama
23:33
Şanlıurfa'da Terör Operasyonu: 6 Gözaltı Şanlıurfa'nın Birecik ilçesinde polis ekiplerinin düzenlediği terör operasyonunda 6 kişi gözaltına alındı.
Şanlıurfa'da Terör Operasyonu: 6 Gözaltı
22:41
Şanlıurfa'da Terör Operasyonu: 6 Gözaltı Şanlıurfa’nın Birecik ilçesinde polis ekiplerinin düzenlediği terör operasyonunda 6 kişi gözaltına alındı.
Şanlıurfa'da Terör Operasyonu: 6 Gözaltı
20:48
Terör Örgütüne Yönelik Operasyon Şanlıurfa'da terör örgütüne yönelik operasyon- Operasyonda biri kadın 6 kişi gözaltına alındı- Evde yapılan aramada 51 molotofkokteyli, 23 ses bombası ele geçirildi Şanlıurfa'nın Birecik ilçesinde terör örgütüne yönelik operasyonda 6 kişiyi gözaltına alındı.
Terör Örgütüne Yönelik Operasyon
20:34
Birecik'te Terör Operasyonu: 6 Gözaltı Şanlıurfa'nın Birecik İlçesi'nde polis tarafından bir eve düzenlenen operasyonda yasadışı eylemlerde kullanılmak üzere hazırlanan 25 ses bombası, 51 molotof kokteyli, 1 kilo çivi, 4 litre tiner, 3 litre tuz ruhu, 4 sprey boya ve 4 havai fişek ile bazı polislerin kimlik bilgilerinin yer aldığı notlar ele geçirildi.
Birecik'te Terör Operasyonu: 6 Gözaltı
20:16
Birecik'te Terör Operasyonu: 6 Gözaltı Şanlıurfa'nın Birecik İlçesi'nde polis tarafından bir eve düzenlenen operasyonda yasadışı eylemlerde kullanılmak üzere hazırlanan 25 ses bombası, 51 molotof kokteyli, 1 kilo çivi, 4 litre tiner, 3 litre tuz ruhu, 4 sprey boya ve 4 havai fişek ile bazı polislerin kimlik bilgilerinin yer aldığı notlar ele geçirildi.
Birecik'te Terör Operasyonu: 6 Gözaltı
19:36
Şanlıurfa'da Terör Örgütüne Yönelik Operasyon Operasyonda biri kadın 6 kişi gözaltına alındı Evde yapılan aramada 51 molotofkokteyli, 23 ses bombası ele geçirildi.
16:22
Adana Devlet Tiyatrosuna Yeni Müdür Adana Devlet Tiyatrosu Müdürlüğü görevine N. Efe Ünsal atandı.
Adana Devlet Tiyatrosuna Yeni Müdür
12:55
Zeka Testleri Artık Urfa'da Da Yapılabilecek Şanlıurfa Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği 0-6 Yaş arası çocuklara yönelik zeka testlerinin artık Urfa'da da yapılabileceğini açıkladı.
Zeka Testleri Artık Urfa'da Da Yapılabilecek
12:23
Birecikli Öğrenciler Avrupa Yolunda Şanlıurfa'nın Birecik ilçesinde 35 öğrenci Almanya'nın Duesseldorf şehrinde 3 hafta süre ile eğitim ve staj faaliyetlerine katılacak.
Birecikli Öğrenciler Avrupa Yolunda
09:24
Antep'te İlk Kornea Naklini Yapan Mirkelam'a Teşekkür Plaketi Verildi 1.si düzenlenen 'Geleneksel Sağlık Ödülleri' ödül töreninde Gaziantep'te ilk kornea naklini gerçekleştiren Dr. Mirkelam'a başarılarından dolayı teşekkür plaketi verildi.
Antep'te İlk Kornea Naklini Yapan Mirkelam'a Teşekkür Plaketi Verildi
12:26
Meclis'in Suruç Raporuna İtiraz HDP'li Vekil Kemal Aktaş, Türkiye Büyük Millet Meclisi İnsan Hakları İnceleme Komisyonu'nun Suruç raporuna itiraz etti.
Meclis'in Suruç Raporuna İtiraz
02:00
Şanlıurfa'da Otobüs ile Otomobil Çarpıştı: 1 Ölü, 1 Yaralı Birecik ilçesinde otobüs ile otomobilin çarpışması sonucu 1 kişi öldü, 1 kişi yaralandı.
11:59
Bu Dram Yerel Yönetimi Aşıyor Kışın gelmesiyle Suruç'a sığınan Kobanililer için yerel yönetimlerin yaptığı çalışmalar yetersiz kalıyor.
Bu Dram Yerel Yönetimi Aşıyor
16:59
Dünya Engelliler Günü Birecik'te de Kutlandı Şanlıurfa’nın Birecik ilçesi Enver-Nebibe Karaata Kültür Salonu'nda Özel Faran Rehabilitasyon Merkezi tarafından organize edilen 3 Aralık Dünya Engelliler Günü coşkuyla kutlandı.
Dünya Engelliler Günü Birecik'te de Kutlandı
13:22
Siverek, Meslek Yüksekokuluna Kavuştu Siverek Meslek Yüksekokulu önceki gün düzenlenen törenle eğitime açıldı.
Siverek, Meslek Yüksekokuluna Kavuştu
15:56
Şanlıurfa'da Silahlı Saldırı: 1 Ölü Birecik ilçesinde silahlı saldırıya uğrayan kişi hayatını kaybetti.
12:37
Alacak- Borç Kavgasında Cinayet Şanlıurfa'nın Birecik İlçesi'nde oturan Reşit Akyüz, borçlu olduğu 47 yaşındaki Mehmet Kurtboğa'yı pompalı tüfekle öldürdü.
11:45
Birecik'te Alacak Verecek Cinayeti Şanlıurfa’nın Birecik İlçesinde bir kişi alacak verecek konusunda çıkan anlaşmazlıktan dolayı tartıştığı şahsı pompalı tüfekle öldürdü.
Birecik'te Alacak Verecek Cinayeti
13:01
Yeni Atanan Öğretmenlere Özel Gece Düzenlendi Birecik'e yeni atanan öğretmenlere yönelik verilen yemekte eğitimciler gönüllerince eğlenme fırsatı buldu.
Yeni Atanan Öğretmenlere Özel Gece Düzenlendi
11:44
Taner Turan: Hepsi Yetenekli Gençler! 'Şeref Meselesi ' dizisinde emlakçı Sadullah karakterini canlandıran başarılı oyuncu Taner Turan yeni rolüyle ilgili samimi açıklamalar yaptı.
Taner Turan: Hepsi Yetenekli Gençler!
16:09
Yanan Evde Cesedi Bulunan Çift Cinayete Kurban Gitmiş Şanlıurfa'nın Birecik İlçesi'nde, yangın çıkan evde cesetleri bulunan Osman Çiçek ile eşi Zühre Çiçek'in cinayete kurban gittiği ortaya çıktı.
Yanan Evde Cesedi Bulunan Çift Cinayete Kurban Gitmiş
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 10:19:33. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA BİRECİK HABERLERİ
[Hata Bildir]