10:4800
SON DAKİKA BİRECİK HABERLERİ

Son Dakika Birecik Haberleri

  Birecik'teki Öğretmen Fişlemeleri Yargıya Taşındı

  Eğitim-İş Sendikası yöneticileri, Şanlıurfa’nın Birecik ilçesinde, okul müdürlüğü için mülakata girecek öğretmenleri 'ulusalcı', 'Alevi militan', gibi ifadelerle fişleyen Eğitim-Bir-Sen Birecik Temsilcilik Başkanı Nahsan Aydın hakkında Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulundu. (07 Kasım 2014 Cuma )

   

  Birecik'in Kalkınma Planı Masaya Yatırıldı

  Birecik'in Kalkınma Planı Masaya Yatırıldı

  Birecik Kırsal Kalkınma Stratejik Planı Belirleme Toplantısı, ilçe yerel yönetimin katılımıyla yapıldı. (07 Kasım 2014 Cuma )

   

  Yine Fişlediler, Yine Fişlendik'

  Yine Fişlediler, Yine Fişlendik"

  Aktif Eğitimciler Sendikası Çorum Temsilcisi Adem Yücel ''Fişleme çok çirkindir, hakkın katında günahtır, bir zamanlar olduğu gibi yine fişlediler, yine fişlendik. (06 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Birecik'teki Fişlemelere Büyük Tepki

  Birecik'teki Fişlemelere Büyük Tepki

  Şanlıurfa’nın Birecik ilçesi Hükümet Konağı önünde toplanan Eğitim Sen üyeleri, Birecik’te Eğitim Bir-Sen temsilciliği tarafından hazırlandığı iddia edilen fişleme listesine sloganlar ile büyük tepki gösterdi. (04 Kasım 2014 Salı )

   

  Birecik'teki Fişleme Belgesi Meclis'e Taşındı

  Birecik'teki Fişleme Belgesi Meclis'e Taşındı

  Şanlıurfa’nın Birecik ilçesinde Eğitim Bir-Sen tarafında hazırlandığı ve sözlü sınav komisyonuna ulaştırıldığı iddia edilen fişleme listesi Meclis'e taşındı. (04 Kasım 2014 Salı )

   

  Eğitimcilerden Fişleme Skandalına Tepki

  Eğitimcilerden Fişleme Skandalına Tepki

  Şanlıurfa'nın Birecik ilçesinde Eğitim Bir Sen tarafından hazırlandığı öne sürülen fişleme listesine eğitimcilerden tepki yağıyor. (03 Kasım 2014 Pazartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
22.11.2014 10:48:55. #1.13#