SON DAKİKA BİRECİK HABERLERİ

Son Dakika Birecik Haberleri

13:40
Suriyeli Şahıs Silahlı Saldırıya Uğradı Şanlıurfa’da silahlı saldırıya uğrayan Suriye uyruklu şahıs yaralandı.
12:03
Şanlıurfa'da Turizm Hareketliliği Artıyor Özellikle çözüm sürecinin ardından bölgede hakim olan huzur ve güven ortamı sayesinde turizm hareketliliği artan Şanlıurfa'nın sektörden aldığı payın artması bekleniyor Vali Küçük: ''Önümüzdeki birkaç yıl içerisinde 600 650 bin civarında olan turist sayısı 2 milyona kadar çıkacaktır''
03:45
Şanlıurfa'da Silahlı Saldırı: 1 Yaralı Birecik ilçesinde silahlı saldırıya uğrayan Suriye uyruklu bir kişi yaralandı.
18:56
Birecik'te İki Otomobil Çarpıştı: 5 Yaralı Şanlıurfa'nın Birecik İlçesi'nde 2 otomobil çarpışması sonucu meydana gelen kazada 2'si ağır 5 kişi yaralandı.
Birecik'te İki Otomobil Çarpıştı: 5 Yaralı
18:33
Şanlıurfa'da Trafik Kazası: 5 Yaralı Şanlıurfa'nın Birecik ilçesinde 2 otomobilin çarpışması sonucu 5 kişi yaralandı.
Şanlıurfa'da Trafik Kazası: 5 Yaralı
12:20
Küçük Hastalar İçin Gezi Düzenlendi Evde Sağlık Hizmetleri birimi tarafından zihinsel ve bedensel engelli çocuklar ile hasta yakınlarına yönelik organizasyon düzenledi.
Küçük Hastalar İçin Gezi Düzenlendi
21:41
Yolcu Minibüsünün Önü Kesilip, Sürücüsü Öldürüldü Şanlıurfa'nın Birecik İlçesi'nde, otomobil ile önü kesilerek durdurulan yolcu minibüsüne tabancayla ateş açıldı.
Yolcu Minibüsünün Önü Kesilip, Sürücüsü Öldürüldü
21:25
Yolcu Minibüsünün Önü Kesildi,Sürücüsü Öldürüldü Şanlıurfa'nın Bilecik ilçesinde, otomobil ile önü kesilerek durdurulan yolcu minibüsüne tabancayla ateş açıldı.
Yolcu Minibüsünün Önü Kesildi,Sürücüsü Öldürüldü
20:08
Şanlıurfa'da Silahlı Saldırı: 1 Ölü Şanlıurfa'nın Birecik ilçesinde silahlı saldırıya uğrayan minibüs şoförü hayatını kaybetti.
Şanlıurfa'da Silahlı Saldırı: 1 Ölü
12:44
Müftü Açık Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundu Şanlıurfa İl Müftüsü İhsan Açık geçen hafta göreve başlayan Birecik İlçe Müftüsü Mahmut Tuz'u makamında ziyaret etti.
Müftü Açık Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundu
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 00:14:37. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA BİRECİK HABERLERİ
[Hata Bildir]