12:1600
SON DAKİKA BİSMİL HABERLERİ

Son Dakika Bismil Haberleri

   

  İp Genel Başkanı Perinçek

  İp Genel Başkanı Perinçek

  İP Genel Başkanı Perinçek: - "Silopi'den, Cizre'den, Van'dan, Ahlat'tan, Çukurca'dan, Uludere'den, Urfa'dan, Diyarbakır'dan, Bismil'den her gün telefonlar alıyorum. (Dün 20:52)

   

  İp Genel Başkanı Perinçek Açıklaması

  "Silopi'den, Cizre'den, Van'dan, Ahlat'tan, Çukurca'dan, Uludere'den, Urfa'dan, Diyarbakır'dan, Bismil'den her gün telefonlar alıyorum. (Dün 18:40)

   

  Kobanili ve Ezidi Ailelere Almanya'dan Yardım

  Almanya'da yaşayan Fidel Biçer, Yenişehir Fidanlık Çadır kentindeki Ezdiler ve Kobanili ailelere gıda yardımında bulundu. (24 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Silvan M.Y.O. Ezidi Çocuklara El Uzattı

  Silvan M.Y.O. Ezidi Çocuklara El Uzattı

  Dicle Üniversitesi Silvan Meslek Yüksekokulu Çocuk Gelişimi Bölümü I. Sınıf Öğrencileri, Ezidi çocuklar için eğitim ve oyun çadırı açtı. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Dü Öğrencileri Yezidi Çocuklara El Uzattı

  Dü Öğrencileri Yezidi Çocuklara El Uzattı

  Dicle Üniversitesi Silvan Meslek Yüksekokulu Çocuk Gelişimi Bölümü 1. sınıf öğrencileri, çevre koruma dersi kapsamında Yezidi çocuklarla bir araya geldi. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Büyükşehir Yol Çalışması Yaptı

  Büyükşehir Yol Çalışması Yaptı

  Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, son yasa ile kendisine bağlanan 13 yeni ilçe ile merkezdeki 4 ilçenin kırsal alanındaki 3185 kilometrelik yolda çalışmalar yaptı. (16 Aralık 2014 Salı )

   

 

Manşet Haberleri

 • Inter, Podolski'yi Kiraladı

  Inter, Podolski'yi Kiraladı Mancini'nin çalıştırdığı Inter, Galatasaray'ın peşinde olduğu Arsenal'in Polonyalı yıldızı Lukas Podolski'yi kiraladı.

 • Hurda Verenin Vergi Borcu Silinecek

  Hurda Verenin Vergi Borcu Silinecek Modeli 1990 ve öncesi olan araçların hurdaya ayrılması için 3 gün kaldı. Bu süreyi değerlendiren vatandaşların varsa araçları ile ilgili tüm vergi borçları da silinecek.

 • 500 Milyonluk Dövmeyi Kim Yaptırdı?

  500 Milyonluk Dövmeyi Kim Yaptırdı? Maliye Bakanı Mehmet Şimşek geçtiğimiz cumartesi vergi yüzsüzlerini açıkladı. Gelir İdaresi Başkanlığının sitesinde yayınlanan listede çok ilginç bir isim var.

[Hata Bildir]
29.12.2014 12:16:17. #1.13#