11:5800
SON DAKİKA BİSMİL HABERLERİ

Son Dakika Bismil Haberleri

  Bismil'de 15 Yaşındaki Genç Kız Silahla Kendisini Vurdu

  Diyarbakır’da 15 yaşındaki genç kız, evde kimsenin olmadığı sırada kafasına dayadığı silahla intihar etmek istedi. (11 Kasım 2014 Salı )

   

  AK Parti Sur İlçe Teşkilatı 3'üncü Olağan Kongresi Yapıldı

  AK Parti Sur İlçe Teşkilatı 3'üncü Olağan Kongresi Yapıldı

  AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, Kürt kimliğinin bir etnik kimliğin içine sığdırılacak kadar küçük olmadığını belirterek, bu kimliğin nereden çıktığı belli olmayan bir anlayışa yenik düşmeyeceğini ifade etti. (09 Kasım 2014 Pazar )

   

  Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Eker Diyarbakır'da

  Bakan Eker: (İsrail askerlerinin Mescid i Aksa baskını) "Hükümet olarak bununla ilgili bütün gücümüzle uluslararası platformda çaba sarf ediyoruz" (IŞİD'in Kobani'ye yönelik saldırıları) "Türkiye Kobani'nin düşmemesi için dünyanın hiçbir ülkesinin hiçbir zaman yapmadığı şekilde çaba ortaya koydu" (08 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Bakan Eker AK Parti Bismil İlçe Kongresinde Konuştu

  Bakan Eker AK Parti Bismil İlçe Kongresinde Konuştu

  Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, AK Parti Bismil İlçe Kongresi’nde yaptığı konuşmasında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu. (08 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Eker: Bunlarla Mücadele Edelim, Hepimizi Öldürecek Halleri Yok

  Eker: Bunlarla Mücadele Edelim, Hepimizi Öldürecek Halleri Yok

  Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, bölgede bir çok yatırıma engel olunduğunu, halkın tehdit edildiğini, insanların göçe zorlandığını belirterek, "Diyarbakırlının bunlara karşı çıkması lazım. Sesimizi yükseltmemiz lazım, hepimizi öldürecek halleri yok. Bütün dükkanları yakacak halleri de yok. Eğer biz bugün bunlara karşı susarsak, eğer bugün milletten haraç alma, haraca bağlama teşebbüslerine biz sessiz kalırsak, inanın bunlar bir bir herkese bu zulmü gösterecekler" dedi. (08 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Gündem / 8 Kasım 2014

  Gündem / 8 Kasım 2014

  ANADOLU AJANSI. (08 Kasım 2014 Cumartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
26.11.2014 11:58:48. #1.12#