11:4400
SON DAKİKA BİTLİS HABERLERİ

Son Dakika Bitlis Haberleri

  Tatvan'da Yaşayan Vanlı Depremzedeler Unutulmadı

  Van depreminden sonra Bitlis’in Tatvan ilçesine yerleşen aileler ile eğitim ve öğretimlerini Tatvan’da devam eden öğrenciler, depremin 3’üncü yıldönümünde İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) tarafından unutulmadı. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Van Depreminin 3. Yılı

  İMO üyeleri, Van depreminin 3. yılında depremden dolayı Tatvan'a yerleşen aileleri ve öğrencileri ziyaret etti. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Boya Sektörü Paıntistanbul'da Buluştu

  Avrupalı rakipleri yerinde saydı. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Paintistanbul Fuarı, CNR'de Başladı

  Türk boya sektörü, dünya pazarından aldığı payı artırmak ve Avrupa 3. lüğüne yükselmek hedefiyle Paintistanbul Fuarında bir araya geldi. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Ecza Kutusunda 300 Civciv Üretti

  Ecza Kutusunda 300 Civciv Üretti

  Bitlis'in Hizan ilçesinde berberlik yapan ve çocukluğundan bu yana tavuk yetiştiriciliğine ilgi duyan Fatih Tekin, ecza kutusundan yaptığı kuluçka makinesiyle 12 farklı cinsten 300 civcivin üretimini gerçekleştirdi Tüylerindeki renkli desenlerle güvercinleri andıran tavuklar, ilçe halkının da ilgisini çekiyor. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Güroymak'ta İstiridye Mantarı Projesi Kabul Edildi

  Güroymak'ta İstiridye Mantarı Projesi Kabul Edildi

  Bitlis’in Güroymak ilçesinin tarımsal alanda kalkınmasını sağlamak ve alternatif ürünler geliştirme çalışmaları kapsamında Gıda, Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü’nün Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı (DAKA) Doğrudan Faaliyet Desteği (DFD) programı kapsamında sunduğu “istiridye mantarı yetiştiriciliği” projesi kabul edildi. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Güroymak Kaymakamlığından 8 Bin 500 Ton Kömür Yardımı

  Güroymak Kaymakamlığından 8 Bin 500 Ton Kömür Yardımı

  Bitlis'in Güroymak Kaymakamlığı, ihtiyaç sahibi ailelere 8 bin 500 ton kömür yardımı yapıyor. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Adilcevaz Kaymakamı Özbek'ten Köy Ziyaretleri

  Adilcevaz Kaymakamı Özer Özbek, ilgili kamu kurum amirleriyle ilçeye bağlı Aşağı Süphan ve Erikbağı köylerine giderek devam eden kamu yatırımlarını yerinde inceledi. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Adilcevaz Ankara'da Tanıtılacak

  Adilcevaz Ankara'da Tanıtılacak

  Adilcevaz Kaymakamı Özbek, "Bitlis Tanıtım Günleri" için hazır olduklarını söyledi. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Efsane Futbolcular Bingöl'de

  Efsane Futbolcular Bingöl'de

  Gençlik ve Spor Bakanlığının hayata geçirdiği Futbolun Ustaları, Geleceğin Yıldızlarıyla Buluşuyor Projesi kapsamında eski milli futbolcular, Bingöl'de gençlerle buluştu. (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Ankara'daki Paralel Yapı Soruşturması

  Hakkında gözaltı kararı bulunan eski Bitlis Emniyet Müdürü Sadettin Akgüç ile Batman Emniyet Müdürü Hasan Ali Okan teslim oldu. (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Bitlis Emniyet Müdürü Akgüç: Dün Nerede Duruyorsak Bugün Oradayız

  Bitlis Emniyet Müdürü Akgüç: Dün Nerede Duruyorsak Bugün Oradayız

  Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’nın başlattığı operasyon sonrası hakkında gözaltı kararı verilen Bitlis Emniyet Müdürü Sadettin Akgüç, neden burada bulunduğuna ilişkin değerlendirmelerde bulunurken, "Dün nerde duruyorsak bugün oradayız, yarında aynı noktada duracağız. Durduğumuz nokta hukuk, adalet ve bireylerin özgürlüğüdür. (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Boşanma Nedenleri Araştırması Sonucu Ortaya Çıkan Veriler

  Boşanma Nedenleri Araştırması Sonucu Ortaya Çıkan Veriler

  Türkiye'de boşanmaların yüzde 97'sinin nedeni geçimsizlik olarak kayıtlara geçti. Verilere göre, geçimsizlik Giresun, Erzincan ve Bayburt'ta yüzde yüz. (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
25.10.2014 11:44:46. #1.13#