SON DAKİKA BİTLİS HABERLERİ

Son Dakika Bitlis Haberleri

19:58
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu Muş'ta Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Muş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı (MTSO) tarafından düzenlenen ‘Ekonominin Yıldızları’ ödül törenine katılmak üzere Muş’a geldi.
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu Muş'ta
18:20
İllerin Kredi Kullanma Miktarları Açıklandı FİNTÜRK Finansal Türkiye Haritası 2014’ün 4’üncü dönem verilerini açıkladı.
17:22
Faili Meçhul Cinayetler Davasında Mehmet Ağar Kararı Faili meçhul cinayetler davasında tutuksuz olarak yargılanan dönemin İçişleri Bakanı Mehmet Ağar’ın bir sonraki duruşma gününe hazır olması için adına çağrı belgesi çıkarılmasına karar verildi.
15:55
Bitlis Tso Taşımacılık Yapanlara Belge Verebilecek Bitlis Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Davut Tezcan, il merkezi ve ilçelerinde taşımacılık yapanlara verilen K1, K2, K3 ve K1 özel yetki belgelerini artık oda olarak verebileceklerini söyledi.
15:26
Faili Meçhul Cinayetlere İlişkin Dava Bazı faili meçhul cinayetlere ilişkin Mehmet Ağar, özel harekat polisleri ve "Yeşil" kod adlı Mahmut Yıldırım'ın da aralarında bulunduğu 19 kişinin yargılandığı davada, Ağar'ın çapraz sorgu için duruşmada hazır edilmesine, eski MİT Kontrterör Dairesi Başkanı Eymür'ün tanık olarak dinlenmesine karar verildi.
13:08
Ağar Faili Meçhul Davasında Duruşmalara Katılmak Zorunda Kalacak Faili meçhul davasında Ağar hakkında daha önce verilen bağışık tutulma (duruşmalara katılmayabilir) kararı kaldırıldı. Ağar, bundan sonra duruşmalara katılmak zorunda kalacak.
Ağar Faili Meçhul Davasında Duruşmalara Katılmak Zorunda Kalacak
12:44
TÜİK, Türkiye'nin Kadın-Erkek Haritasını Çıkardı TÜİK'in açıkladığı rakamlara göre, yurtta kadın nüfusunun fazla olduğu il sayısı 37'ye çıktı. Kadın nüfusun en fazla olduğu ilk 3 il Bartın, Bolu ve Trabzon oldu.
TÜİK, Türkiye'nin Kadın-Erkek Haritasını Çıkardı
12:11
Karaosmanoğlu, Marmara Bitlisliler Derneği'ni Ziyaret Etti Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Marmara Bitlisliler Derneği’ne konuk oldu.
Karaosmanoğlu, Marmara Bitlisliler Derneği'ni Ziyaret Etti
11:12
Doğu'da Kış Doğu Anadolu Bölgesi'nde etkili olan kar yağışı nedeniyle Erzurum, Van, Bitlis ve Muş'ta 193 köy, mezra, kom ve mahalle yolu halen ulaşıma kapalı bulunuyor.
Doğu'da Kış
10:43
Hizan'daki Rehabilitasyon Merkezine Ziyaret Hizan Emniyet Amirliğine atanan İsmail Boyacı, Özel Hizan Eğitim Kursu ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret etti.
09:57
Muhtarlarla Değerlendirme Toplantısı Bitlis’in Güroymak Kaymakamı Çağlayan Kaya başkanlığında köy muhtarlarıyla değerlendirme toplantısı yapıldı.
Muhtarlarla Değerlendirme Toplantısı
09:57
Doğalgaz İçin İlk Kazma İlkbaharda Vurulacak Doğugaz Genel Müdürü Abdurrahman Atabey, Bitlis’in Tatvan ilçesinde yapılacak olan doğalgaz çalışmalarıyla ilgili Belediye Başkanı Fettah Aksoy’u ziyaret etti.
Doğalgaz İçin İlk Kazma İlkbaharda Vurulacak
09:49
DAP, GAP, KOP ve DOKAP'a Hayvancılık Desteği Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, DAP, GAP, KOP ve DOKAP bölgelerinde, koyun keçi işletme ve damızlık erkek hayvan alımı yatırımı konularında hibe desteği verecek.
09:43
Doğu'da Soğuk Hava Ardahan'da Hissedildi Doğu Anadolu Bölgesi'nde gece en düşük hava sıcaklığı sıfırın altında 17 dereceyle Ardahan'da ölçüldü.
Doğu'da Soğuk Hava Ardahan'da Hissedildi
19:52
EMITT'e 'Pavyon' Benzetmesine Bodrum'dan Eleştiri Bitlis Valisi'nin, bazı internet sitelerinin EMITT'in pavyon havasına dönüştürüldüğü yönündeki benzetmesine CHP'li Bodrum Belediye Başkanı'ndan eleştiri geldi.
EMITT'e 'Pavyon' Benzetmesine Bodrum'dan Eleştiri
17:05
Beü'de Laboratuvar Akreditasyonu Eğitimi Bitlis Eren Üniversitesi (BEÜ) Bilim ve Teknoloji Uygulama ve Araştırma Merkezince, ISO 17025 Laboratuvar Akreditasyonu dolayısıyla, "Ölçümlerin İzlenebilirliği ve Ölçüm Belirsizliği Metot Validasyonu Eğitimi" verildi.
16:38
Sp Teşkilatı, İpekyolu Hastanesi'nin Kapatılmasına Tepki Gösterdi Saadet Partisi(SP) Van İl Başkanlığı, İpekyolu Devlet Hastanesi’nin yeniden tüm poliklinikleri ile aktif bir şekilde hizmet vermesi için basın açıklaması yaptı.
Sp Teşkilatı, İpekyolu Hastanesi'nin Kapatılmasına Tepki Gösterdi
15:05
Bitlis Valisinden Emıtt Tepkisi Bitlis Valisi Orhan Öztürk, bu yıl 19’uncusu düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nın (EMITT) pavyon havasına dönüştürüldüğünü ve bir daha katılmayacaklarını söyledi.
Bitlis Valisinden Emıtt Tepkisi
14:59
Bitlis Valisi Öztürk'ten EMITT'e 'Pavyon' Benzetmesi Bitlis Valisi Orhan Öztürk, buyıl 19'uncusu düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarının pavyon havasına dönüştürüldüğünü söyledi.
Bitlis Valisi Öztürk'ten EMITT'e 'Pavyon' Benzetmesi
13:48
Bitlis Valisi Öztürk'ten EMITT'e 'Pavyon' Benzetmesi Bitlis Valisi Orhan Öztürk, bu yıl 19'uncusu düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'nın pavyon havasına dönüştürüldüğünü söyledi.
Bitlis Valisi Öztürk'ten EMITT'e 'Pavyon' Benzetmesi
12:13
Doğu'da Kış Doğu Anadolu Bölgesi'nde etkili olan kar yağışı nedeniyle Erzurum, Van, Hakkari, Ağrı, Bitlis ve Muş'ta 969 köy, mezra, kom ve mahalle yolu ulaşıma kapandı Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde yiyecek bulamadıkları için köylere inen kurtlar için vatandaşlar silahlarla nöbet tutarak hayvanlarını korumaya çalıştı.
Doğu'da Kış
12:03
Hizan'da Hava Kirliliğine Karşı Elektrikli Kalorifer Kazanı Üretti Bitlis'in Hizan ilçesinde yaşayan elektrik elektronik teknikeri Fatih Yavuz, ilçedeki hava kirliliğine karşı elektrikle çalışan tasarruflu kalorifer kazanı üretti.
11:17
Kar Yolları Kapattı, Baraj Gölü Buz Tuttu Van, Hakkari ve Bitlis'te dün etkili olan kar yağışı 253 mahalle, 203 köy ve 94 mezranın yolunu ulaşıma kapattı.
09:32
Doğu'da Soğuk Hava Doğu Anadolu Bölgesinde gece en düşük hava sıcaklığı sıfırın altında 13 dereceyle Kars'ta ölçüldü.
Doğu'da Soğuk Hava
09:16
Kütahya'da Kulübede Nöbet Tutan Er İntihar Etti Kütahya'da askeri gazino bahçesindeki kulübede nöbet tutan, hasta babasına üzüldüğü belirtilen 21 yaşındaki Er Müslüm Erdem, piyade tüfeğiyle intihar etti.
Kütahya'da Kulübede Nöbet Tutan Er İntihar Etti
08:22
Kütahya'da Nöbetçi Asker Ölü Bulundu Kütahya'da Askeri Garnizon Müdürlüğünde nöbet tutan Bitlis Tatvan nüfusuna kayıtlı er Mehmet Erdem ölü bulundu.
Kütahya'da Nöbetçi Asker Ölü Bulundu
07:50
Kütahya'da Görev Yapan Asker Nöbet Kulübesinde İntihar Etti Bunalıma girdiği öğrenilen 21 yaşındaki Müslüm Erdem, nöbet tuttuğu kulübede piyade tüfeğiyle göğsüne ateş ederek yaşamına son verdi.
Kütahya'da Görev Yapan Asker Nöbet Kulübesinde İntihar Etti
19:02
Van Bitlis'te Kar Yağışı Etkili Oldu Bitlis'te kar yağışı etkili oldu (2) KAR VAN'DA DA ETKİLİ OLDU ÖĞLEN saatlerinde Bitlis'te başlayan kar yağışı, akşam saatlerinde Van'da da etkili oldu.
Van Bitlis'te Kar Yağışı Etkili Oldu
18:02
Bitlis'te Kar Yağışı Etkili Oldu Bitlis'te başlayan kar yağışı, akşam saatlerinde Van'da da etkili oldu.
Bitlis'te Kar Yağışı Etkili Oldu
17:42
Bitlis'te 265 Çocuğa Kayak Temel Eğitimi Veriliyor Bitlis'te 265 çocuğa kayak temel eğitimi veriliyor BİTLİS'te, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'nce açılan Kayak Temel Eğitim Kampı'nda 265 çocuk kayak eğitimi görüyor.
Bitlis'te 265 Çocuğa Kayak Temel Eğitimi Veriliyor
17:35
Muaythai Sporcularının Şampiyona Hazırlıkları Tatvanlı muaythaiciler, Van'da yapılacak Türkiye Muaythai Bölge Şampiyonası'na hazırlanıyor.
17:26
Bitlis'te Kar Yağışı Etkili Oldu Bitlis'te öğlen saatlerinde başlayan yoğun kar yağışı kentte yaşamı olumsuz etkiliyor.
Bitlis'te Kar Yağışı Etkili Oldu
17:18
Adilcevaz'da 10 Yıldır Hastalara 'Kemoterapi' Hizmeti Veriliyor Bitlis'in Adilcevaz ilçesinde 1991-1992 yıllarında Adilcevaz Devlet Hastanesi olarak yapımına başlanan ancak, bölgede ve özellikle ilçede kanser vakalarının fazla olması nedeniyle 2000 yılında Onkoloji Hastanesi'ne çevrilen Adilcevaz Onkoloji Hastanesi, 10 yıldır bölgedeki hastalara kemoterapi hizmeti veriyor.
Adilcevaz'da 10 Yıldır Hastalara 'Kemoterapi' Hizmeti Veriliyor
16:38
Bitlis Kara Teslim Oldu Bitlis'in Tatvan ilçesinde yoğun kar yağışı etkili olmaya başladı.
Bitlis Kara Teslim Oldu
16:30
Tatvan'da Şehir Işıklandırması Bitlis’in Tatvan Belediyesi, "Kent Aydınlatma Projesi” kapsamında ilçenin farklı bölgelerinde ışıklandırma çalışması yaptı.
Tatvan'da Şehir Işıklandırması
16:13
Muş'ta Kar Yağışı Etkisini Göstermeye Başladı Muş’ta sabah erken saatlerde etkisini göstermeye başlayan kar yağışı aralıklarla devam ediyor.
Muş'ta Kar Yağışı Etkisini Göstermeye Başladı
15:54
Geleceğin Kayakçıları Bitlis'te Yetişiyor Geleceğin kayakçıları Bitlis'te yetişiyor- Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından açılan Kayak Temel Eğitim Kampı'nda yaşları 5 ile 15 arasında değişen çocuklar, dünya standartlarındaki kayak pistinde milli takıma girmek için çalışıyor Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından açılan Kayak Temel Eğitim Kampı'na katılan çocuklar, kayak eğitimi alıyor.
Geleceğin Kayakçıları Bitlis'te Yetişiyor
15:40
Bitlis Bundan Sonra Emıtt'e Katılmayacak Bitlis Valiliği, İstanbul Beylikdüzü TÜYAP'ta düzenlenen 19. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'na (EMITT) bir daha katılmama kararı aldığını duyurdu.
15:31
Bitlis'te Temel Eğitim Kampı Kayakçı Yetiştiriyor Bitlis’te, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nce açılan Kayak Temel Eğitim Kampı’nda geleceğin kayakçıları yetişiyor.
Bitlis'te Temel Eğitim Kampı Kayakçı Yetiştiriyor
14:26
Beü'de Iso 17025 Laboratuvar Akreditasyonu Eğitimi Verildi Bitlis Eren üniversitesinde (BEÜ) Bilim ve Teknoloji Uygulama ve Araştırma Merkezi bünyesinde ISO 17025 Laboratuvar akreditasyonu dolayısıyla “Ölçümlerin İzlenebilirliği ve Ölçüm Belirsizliği-Metot Validasyonu” eğitimi verildi.
Beü'de Iso 17025 Laboratuvar Akreditasyonu Eğitimi Verildi
14:01
4 İle Yoğun Kar Uyarısı, Kar Bu İllerde Etkili Olacak (Hava Durumu) Tüm yurtta hava durumu. Etkili kar yağışları tekrar geliyor. Meteoroloji'ye göre, Hakkari, Bitlis, Van'ın güneyi ve Şırnak'ın doğusunda yoğun kar etkili olacak.
4 İle Yoğun Kar Uyarısı, Kar Bu İllerde Etkili Olacak (Hava Durumu)
13:41
Bitlis'te 265 Çocuğa Kayak Temel Eğitimi Veriliyor Bitlis'te, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün açtığı Kayak Temel Eğitim Kampında 265 çocuk kayak eğitimi görüyor.
Bitlis'te 265 Çocuğa Kayak Temel Eğitimi Veriliyor
13:17
Geleceğin Kayakçıları Bitlis'te Yetişiyor Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından açılan Kayak Temel Eğitim Kampı'nda yaşları 5 ile 15 arasında değişen çocuklar, dünya standartlarındaki kayak pistinde milli takıma girmek için çalışıyor.
12:27
Bitlis Emniyet Müdürü Fatih Kaya Göreve Başladı İçişleri Bakanlığı'nın son kararnamesiyle Bitlis'e atanan Emniyet Müdürü Fatih Kaya, görevi merekeze atanan Saim işlek'ten devraldı.
Bitlis Emniyet Müdürü Fatih Kaya Göreve Başladı
11:19
Tatvanlı Sporcular, Muaythai Bölge Şampiyonasına Katılacaklar Tatvan'daki 30 sporcu, Muaythai Federasyonu tarafından 30 Ocak-1 Şubat tarihleri arasında Van'da yapılacak Muaythai Bölge Şampiyonasına katılacaklar.
Tatvanlı Sporcular, Muaythai Bölge Şampiyonasına Katılacaklar
10:57
İl İl Yeni Nüfus Oranları Türkiye nüfusunun yüzde 18,5'inin ikamet ettiği İstanbul, 14 milyon 377 bin 18 kişiyle en çok nüfusa sahip il, Bayburt ise 80 bin 607 kişiyle en az nüfusa sahip il oldu.
İl İl Yeni Nüfus Oranları
10:19
Tatvanlı 30 Sporcu Muaythai Bölge Şampiyonası'na Katılıyor Bitlis’in Tatvan ilçesindeki 30 sporcu, Muaythai Federasyonu tarafından 30 Ocak-1 Şubat tarihleri arasında Van’da yapılacak Muaythai Bölge Şampiyonası’na katılacaklar.
Tatvanlı 30 Sporcu Muaythai Bölge Şampiyonası'na Katılıyor
09:44
Doğu'da Soğuk Hava Doğu Anadolu Bölgesinde gece en düşük hava sıcaklığı sıfırın altında 17 dereceyle Kars ve Ardahan'da ölçüldü.
09:42
Ahlat'a Hayvan Barınağı Kuruldu Ahlat Belediyesi, ilçeye hayvan barınağı yaptırdı.
Ahlat'a Hayvan Barınağı Kuruldu
09:41
Hizan Milli Eğitim Müdürü'nden, YGS'ye Hazırlanan Öğrencilere Ziyaret Hizan Milli Eğitim Müdürü Necdet İnan, Fatma Aliye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi son sınıf öğrencilerinin katıldığı YGS hazırlık kursunu ziyaret etti.
Hizan Milli Eğitim Müdürü'nden, YGS'ye Hazırlanan Öğrencilere Ziyaret
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 20:30:04. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA BİTLİS HABERLERİ
[Hata Bildir]