21:3000
SON DAKİKA BİZİM KOCAELİ GAZETESİ HABERLERİ

Son Dakika Bizim Kocaeli Gazetesi Haberleri

   

  Kocaeli Büyükşehir'e Bağlı Şirketlerde Siyasilere Ödenen Maaşlar TBMM'ye Taşındı

  Kocaeli Büyükşehir'e Bağlı Şirketlerde Siyasilere Ödenen Maaşlar TBMM'ye Taşındı

  MHP Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, İzmit'te yerel bir gazetede yeralan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nin yan şirketlerinde yönetim ve denetim kurulu üyesi olarak görev yapıp, bin 500 ile 2 bin 500 TL arasınhda maaş aldığı ileri sürülen... (28 Kasım 2012 Çarşamba )

   

  Sakarya'daki Silahlı Saldırı

  Kocaeli'deki basın meslek kuruluşları ile yerel gazete sahipleri, BİK çalışanı Devrim Ersin Özergin'in ölümü, BİK Sakarya Şube Müdürü Recep Bolat ve yerel gazete çalışanı Mustafa Süke'nin yaralanmasına yol açan silahlı saldırıya tepki gösterdi. (27 Eylül 2012 Perşembe )

   

  BİK Sakarya Şubesi Silahlı Saldırıyı Kınadı

  BİK Sakarya Şubesi Silahlı Saldırıyı Kınadı

  BİK Sakarya Şube Müdürü Recep Bolat ve yerel gazete çalışanı Mustafa Süke'nin yaralanmasına yol açan silahlı saldırıya tepki gösterdi. (27 Eylül 2012 Perşembe )

   

  Kocaelili Kadın Gazeteci, Tam Gün Yasası Yüzünden Beyninde 'Saatli Bomba' ile Yaşıyor

  Kocaelili Kadın Gazeteci, Tam Gün Yasası Yüzünden Beyninde "Saatli Bomba" ile Yaşıyor

  Serpil Çolak, beyninde oluşan anevrizma nedeniyle "Beynimde pimi çekilmiş bomba ile dolaşıyorum" derken, 6 ay bekledikten sonra ameliyat gününe 2 gün kala yürürlüğe giren Tam Gün Yasası'nın kurbanı olduğunu öne sürdü. (08 Ekim 2011 Cumartesi )

   

  Gazeteciler, Posco Tesislerini Anlattı

  Kocaeli'de 350 milyon dolarlık yatırım yapacak firmanın Güney Kore'deki tesislerinde bir süre önce incelemelerde bulunan gazeteciler, izlenimlerini İl Genel Meclisi'nde anlattı. (06 Temmuz 2011 Çarşamba )

   

  Güngör Arslan Genç Kartepeliler Derneği'ni Ağırladı

  Güngör Arslan Genç Kartepeliler Derneği'ni Ağırladı

  Murat Yıldız ve ekibi Güngör Arslan tarafından sıcak ve samimi bir şekilde karşılanırken, gündemdeki konulara ilişkin detaylı görüş alışverişi imkanı da bulundu. (06 Temmuz 2011 Çarşamba )

   

  Liselilerin 5 Bin Lira Ödüllü Müzik Yarışması

  Liselilerin 5 Bin Lira Ödüllü Müzik Yarışması

  19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlediği 'Liseler Arası Müzik Yarışması'nda öğrenciler hem yarıştı hem eğlendi. (13 Mayıs 2011 Cuma )

   

  Güneş'in Kucağa Oturma Şikayeti Reddedildi

  Bizim Kocaeli gazetesinin Sahibi Güngör Arslan ve gazetenin yazı işleri müdürü Cemalettin Öztürk aleyhine açtığı dava reddedildi. (01 Nisan 2011 Cuma )

   

  Kucak Krizi Bitmedi

  Kucak Krizi Bitmedi

  Süheyl Batum'un Yol Açtığı Krizle Boğuşan CHP, Bir yYandan da 'Kucağa Oturma' Skandalıyla Çalkalanıyor. (12 Şubat 2011 Cumartesi )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
21.12.2014 21:30:32. #1.11#