SON DAKİKA BİZİM KOCAELİ GAZETESİ HABERLERİ

Son Dakika Bizim Kocaeli Gazetesi Haberleri

11:43
Kocaeli Büyükşehir'e Bağlı Şirketlerde Siyasilere Ödenen Maaşlar TBMM'ye Taşındı MHP Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, İzmit'te yerel bir gazetede yeralan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nin yan şirketlerinde yönetim ve denetim kurulu üyesi olarak görev yapıp, bin 500 ile 2 bin 500 TL arasınhda maaş aldığı ileri sürülen...
Kocaeli Büyükşehir'e Bağlı Şirketlerde Siyasilere Ödenen Maaşlar TBMM'ye Taşındı
14:00
Sakarya'daki Silahlı Saldırı Kocaeli'deki basın meslek kuruluşları ile yerel gazete sahipleri, BİK çalışanı Devrim Ersin Özergin'in ölümü, BİK Sakarya Şube Müdürü Recep Bolat ve yerel gazete çalışanı Mustafa Süke'nin yaralanmasına yol açan silahlı saldırıya tepki gösterdi.
13:50
BİK Sakarya Şubesi Silahlı Saldırıyı Kınadı BİK Sakarya Şube Müdürü Recep Bolat ve yerel gazete çalışanı Mustafa Süke'nin yaralanmasına yol açan silahlı saldırıya tepki gösterdi.
BİK Sakarya Şubesi Silahlı Saldırıyı Kınadı
19:12
Gazeteciyi Hapisten Bir Başka Gazeteci Kurtardı Kocaeli'nin Kartepe İlçesi'nde yayın yapan 'haberkartepe.com' adlı internet sitesinin sahibi 26 yaşındaki Gürkan Ay, hakaret suçundan çarptırıldığı 1750 lirayı ödemeyince cezaevine girdi.
Gazeteciyi Hapisten Bir Başka Gazeteci Kurtardı
16:28
Gazeteciyi Hapisten Bir Başka Gazeteci Kurtardı Kocaeli'nin Kartepe İlçesi'nde 26 yaşındaki Gürkan Ay, hakaret suçundan çarptırıldığı 1750 lirayı ödemeyince cezaevine girdi.
Gazeteciyi Hapisten Bir Başka Gazeteci Kurtardı
12:56
Kocaelili Kadın Gazeteci: Beynimde Saatli Bombayla Yaşıyorum" (2) Kocaeli'de yerel bir gazetenin yayın yönetmenliğini yapan Serpil Çolak, beyninde oluşan iki baloncuk (anevrizma) nedeniyle yapılması gereken ikinci ameliyatının geciktiğini söyledi.
Kocaelili Kadın Gazeteci: Beynimde Saatli Bombayla Yaşıyorum' (2)
12:32
Kocaelili Kadın Gazeteci, Tam Gün Yasası Yüzünden Beyninde "Saatli Bomba" ile Yaşıyor Serpil Çolak, beyninde oluşan anevrizma nedeniyle "Beynimde pimi çekilmiş bomba ile dolaşıyorum" derken, 6 ay bekledikten sonra ameliyat gününe 2 gün kala yürürlüğe giren Tam Gün Yasası'nın kurbanı olduğunu öne sürdü.
Kocaelili Kadın Gazeteci, Tam Gün Yasası Yüzünden Beyninde 'Saatli Bomba' ile Yaşıyor
14:49
Gazeteciler, Posco Tesislerini Anlattı Kocaeli'de 350 milyon dolarlık yatırım yapacak firmanın Güney Kore'deki tesislerinde bir süre önce incelemelerde bulunan gazeteciler, izlenimlerini İl Genel Meclisi'nde anlattı.
09:42
Güngör Arslan Genç Kartepeliler Derneği'ni Ağırladı Murat Yıldız ve ekibi Güngör Arslan tarafından sıcak ve samimi bir şekilde karşılanırken, gündemdeki konulara ilişkin detaylı görüş alışverişi imkanı da bulundu.
Güngör Arslan Genç Kartepeliler Derneği'ni Ağırladı
17:55
Liselilerin 5 Bin Lira Ödüllü Müzik Yarışması 19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlediği 'Liseler Arası Müzik Yarışması'nda öğrenciler hem yarıştı hem eğlendi.
Liselilerin 5 Bin Lira Ödüllü Müzik Yarışması
15:40
Güneş'in Kucağa Oturma Şikayeti Reddedildi Bizim Kocaeli gazetesinin Sahibi Güngör Arslan ve gazetenin yazı işleri müdürü Cemalettin Öztürk aleyhine açtığı dava reddedildi.
10:11
Kucak Krizi Bitmedi Süheyl Batum'un Yol Açtığı Krizle Boğuşan CHP, Bir yYandan da 'Kucağa Oturma' Skandalıyla Çalkalanıyor.
Kucak Krizi Bitmedi
08:01
Gazeteciden CHP Genel Başkan Yardımcısı Güneş'e Suç Duyurusu Kocaeli'de Bir Gazeteci, Kendisine Hakaret Ettiği Gerekçesiyle CHP Genel Başkan Yardımcısı Hurşit Güneş Hakkında Suç Duyurusunda Bulundu.
16:52
Kucak Haberine Dava Kucak Haberini Yapan Gazeteci, Hurşit Güneş Hakkında Suç Duyurusunda Bulundu.
Kucak Haberine Dava
12:30
Kuşkan: Güneş, O Sözleri Asla Söylemez, Gazeteye Sormaya Gerek Görmedik CHP Kocaeli İl Başkanı Yalçın Kuşkan, Genel Başkan Yardımcısı Hurşit Güneş'in, Kürt Vatandaşlarla İlgili Söylediği İddia Edilen Sözleri Sarf Ettiğine İnanmadığını Dile Getirdi
Kuşkan: Güneş, O Sözleri Asla Söylemez, Gazeteye Sormaya Gerek Görmedik
11:47
"CHP Kucak Krizini Sorsun, İsimleri Tek Tek Vereceğim" 'Bizim Kocaeli' Gazetesinin Genel Yayın Yönetmeni Güngör Arslan, Olayın Şahitlerinin İsimlerini Vermeye Hazır Olduğunu Söyledi
'CHP Kucak Krizini Sorsun, İsimleri Tek Tek Vereceğim'
15:36
Kocaeli'de Gazeteciye Hapis Cezası Kocaeli'de Yerel Bir Gazetenin İmtiyaz Sahibi, Başka Bir Gazetecinin Açtığı 'Hakaret' Davasında 5 Ay 4 Gün Hapis Cezasına Çarptırıldı
16:08
İzmit Belediyesinden Gazetecilere Grip Aşısı İzmit Belediyesince, Kentte Görev Yapan Gazetecilere Grip Aşısı Yapıldı
12:25
Basın Futbol Ligi İçin Geri Sayım İzmit Belediyesince Organize Edilen, Basın Yayın Kuruluşlarının Oluşturduğu Takımların Katılımıyla Gerçekleştirilecek 'Basın Futbol Ligi' Yarın Yapılacak İki Maçla Başlayacak
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 15:10:19. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA BİZİM KOCAELİ GAZETESİ HABERLERİ
[Hata Bildir]