04:5100
SON DAKİKA BMC SANAYİ HABERLERİ

Son Dakika Bmc Sanayi Haberleri

  BMC'nin Devrine Onay Çıktı

  BMC'nin Devrine Onay Çıktı

  Rekabet Kurulu, BMC'nin Es Mali Yatırım'a devredilmesi için izin verdi. (21 Mayıs 2014 Çarşamba )

   

  Rekabet Kurulu'ndan, Bmc'nin Es Mali Yatırıma Devri İşlemine İzin

  Rekabet Kurulu, BMC Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin çeşitli varlıklarından oluşturulan BMC Ticari ve İktisadi Bütünlüğünün Es Mali Yatırım ve Danışmanlık A.Ş.'ye devredilmesi işlemine izin verilmesinde sakınca bulunmadığını karara bağladı. (21 Mayıs 2014 Çarşamba )

   

  Bmc'nin Devrine Onay

  Rekabet Kurulu, BMC Ticari ve İktisadi Bütünlüğünün, Es Mali Yatırım ve Danışmanlık AŞ'ye devredilmesi işlemine izin verilmesinde sakınca bulunmadığına karar verdi. (21 Mayıs 2014 Çarşamba )

   

  Üretime Başlayan Bmc'den Tunus'a, Kirpi İhracı

  Üretime Başlayan Bmc'den Tunus'a, Kirpi İhracı

  İzmir'de faaliyet gösteren, Mehmet Emin Karamehmet'e ait Çukurova Grubu'nun şirketlerinden olan ve borçları nedeniyle Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu'nun (TMSF) el koymasının ardından yeniden üretime başlayan BMC Sanayi ve Ticaret A.Ş., Tunus'a 20 Kirpi aracı ihraç etti. (15 Şubat 2014 Cumartesi )

   

  Bmc İşçilerini Sevindiren Haber

  Bmc İşçilerini Sevindiren Haber

  İzmir'de faaliyet gösteren ve Mehmet Emin Karamehmet'e ait Çukurova Grubu'nun şirketlerinden olan, borçları nedeniyle Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu'nun (TMSF) el koyduğu BMC Sanayi ve Ticaret A.Ş., 985 milyon TL muhammen bedelle satışa çıkarıldı. (04 Şubat 2014 Salı )

   

  Çukurova Grubu'ndan Devralınan Şirketlerle İlgili Açıklama

  TMSF Çukurova Grubu'ndan olan alacaklarının tahsili çerçevesinde Show TV ve BMC'yi satışa çıkartma hazırlıklarına başladı. Grubun borçları hesaplanarak tahsilat yapılacak 40 şirket 5 gerçek kişi ve bunlara ait menkul ve gayrimenkullere haciz işlemi yapıldı. (06 Temmuz 2013 Cumartesi )

   

  İzmir'in 100 Büyük Firması Açıklandı, Tüpraş İlk Sırada

  Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO), 2011 yılında üretimden satışlara göre belirlediği İzmir'deki 100 büyük firmayı açıkladı. (20 Haziran 2012 Çarşamba )

   

  Ege'nin 100 Büyük Şirketi Belli Oldu

  Ege'nin 100 Büyük Şirketi Belli Oldu

  Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO), 2011 yılı üretimden satışlarına göre 25 milyon TL barajını aşan sanayi kuruluşlarının listesini açıkladı. (20 Haziran 2012 Çarşamba )

   

  Büyükşehir Belediyesi, Ulaşım Filosunu Güçlendiriyor

  Sakarya Büyükşehir Belediyesi, otobüs alımı ihalesi düzenledi. (03 Mayıs 2012 Perşembe )

   

  TSK'nın Yeni Filosu Görücüye Çıktı

  TSK'nın Yeni Filosu Görücüye Çıktı

  Milli Savunma Bakanı Yılmaz, TSK'nın filosuna katılacak olan askeri araçların test sürüşlerini izledi. (19 Ocak 2012 Perşembe )

   

  150 Yeni Otobüs İçin İhaleye Çıktı

  150 Yeni Otobüs İçin İhaleye Çıktı

  İzmir Büyükşehir Belediyesi, otobüs filosunu gençleştirmek ve güçlendirmek amacıyla yeni alımlar için ihaleye çıktı. (18 Ekim 2011 Salı )

   

  BMC, Çek Cumhuriyeti'ni de İhraç Pazarına Dahil Etti

  Türkiye'nin önde gelen ticari araç üreticilerinden, BMC'nin, Avrupa'da otomotiv endüstrisinde önemli yere sahip Çek Cumhuriyetini de ihracat pazarına dahil ettiği bildirildi. (05 Temmuz 2011 Salı )

   

  Bmc Ödül Aldı!

  Bmc Ödül Aldı!

  2. Ulusal Enerji Verimliliği Forumu Kapsamında Düzenlenen "Enerji Verimliliği Proje Yarışması" Nda Bmc; Enerji Verimli Ürün Kategorisinde Ödül Alan Tek Otomotiv Şirketi Oldu. (25 Ocak 2011 Salı )

   

  Bmc'ye Ödül

  Bmc'ye Ödül

  2. Ulusal Enerji Verimliliği Forumu Kapsamında Düzenlenen "Enerji Verimliliği Proje Yarışması" Nda Bmc; Enerji Verimli Ürün Kategorisinde Ödül Alan Tek Otomotiv Şirketi Oldu. (14 Ocak 2011 Cuma )

   

  Doğalgazlı Otobüsü ile Enerji Verimli Ürün Kategorisinde Ödül Aldı

  Doğalgazlı Otobüsü ile Enerji Verimli Ürün Kategorisinde Ödül Aldı

  Otomotiv Sektörünün Önde Gelen Markalarından Bmc, Sıkıştırılmış Doğalgazlı Otobüs Projesi ile Enerji Verimliliği Proje Yarışması'nda Derece Elde Etti. Yarışmada Üçüncülük Ödülü Tübitak Başkanı Prof. Dr. Nükhet Yetiş Tarafından Bmc İstanbul Bölge Müdürü Erdal Eroğlu'na Takdim Edildi. (13 Ocak 2011 Perşembe )

   

  Ekonominin Devleri Zam Sınavında

  Ekonominin Devleri Zam Sınavında

  Türkiye'nin Otomotiv, Beyaz Eşya ve Metal Sanayinde Yaklaşık 100 Bin İşçiyi İlgilendiren Zam Pazarlığı Başladı. (26 Eylül 2010 Pazar )

   

  Antalya'da 40 Yeni Otobüs Hizmete Girdi

  Antalya Büyükşehir Belediyesi, Şehir İçi Toplu Ulaşımda Kullanılmak Üzere Satın Aldığı 40 Yeni Otobüsü Törenle Devraldı. Törene Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın, Bmc Sanayi ve Ticaret Aş Genel Müdür Başyardımcısı Turgut Cankılıç, CHP'li Milletvekilleri, Belediye Meclis Üyeleri, Bürokratlar ve Vatandaşlar Katıldı. (04 Eylül 2010 Cumartesi )

   

  Mayına Dayanıklı Zırhlı Araçlar Geliyor

  Otomotiv Sektörünün Önde Gelen Firmalarından Bmc, Mayına Dayanıklı ve Taktik Tekerlekli 2 Bin Adet Aracın Türk Silahlı Kuvvetleri'ne Teslim Edilmeye Başlandığını Bildirdi. (04 Haziran 2010 Cuma )

   

  Bmc Zırhlı Araçların Teslimine Başladı

  Bmc Zırhlı Araçların Teslimine Başladı

  Milli Savunma Bakanlığı Savunma Sanayi İcra Komitesi'nin Kararıyla Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK)'nin İhtiyacı Olan Mayına Dayanıklı Zırhlı Araç ve Taktik Tekerlekli Araçları Üretme Görevi Alan Bmc Sanayi ve Ticaret Aş, Teslimata Başladı. Bmc, 2.5 Ton (4x4), 5 Ton (4x4) ve 10 Ton (6x6) Taktik Tekerlekli Araçlar Üretiyor. (04 Haziran 2010 Cuma )

   

  Chery - Mermerler’e Mercedes Benz’den Genel Müdür Yardımcısı Transferi

  Chery - Mermerler’e Mercedes Benz’den Genel Müdür Yardımcısı Transferi

  Son günlerde ekonomik gelişmeler çerçevesinde gerçekleştirdiği yeni atılımlar ile Mermerler Otomotiv, son transferini Mengerler'in Genel Müdür'ü Aydın Akyol'u Satış ve Pazarlama'dan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atadı. (12 Nisan 2010 Pazartesi )

   

  Otomotivin İlk 500'deki Payı Geriledi

  Otomotivin İlk 500'deki Payı Geriledi

  Otomotiv Sanayinin, Küresel Kriz Nedeniyle İso Tarafından Açıklanan 500 Büyük Sanayi Kuruluşu Arasındaki Payı 2008'de Geriledi. (29 Temmuz 2009 Çarşamba )

   

  Mili Savunma Bakanlığı ile Bmc Arasında 300 Milyon Avro'luk Araç Projesi İmzalandı

  Mili Savunma Bakanlığı ile Bmc Arasında 300 Milyon Avro'luk Araç Projesi İmzalandı

  Milli Savunma Bakanlığı ile Bmc Arasında Bin 859 Araçlık 'Taktik Tekerlekli Araçlar Projesi'nin Sözleşmesi İmzalandı. (22 Nisan 2009 Çarşamba )

   

 

  'Ülkemiz ve Bmc' Konulu Fotoğraf Yarışması'na Başvurular Başladı

  Bmc Sanayi ve Ticaret A.ş., Türk Fotoğraf Sanatına Katkıda Bulunmak Amacıyla, "Ülkemiz ve Bmc" Konulu Ulusal Fotoğraf Yarışması'nın Bu Yıl Onikincisini Düzenliyor. Son Katılım Tarihi 31 Ağustos 2009 Olan Yarışmanın Değerlendirmesi 5 Eylül 2009 Tarihinde İstanbul Gerçekleştirilecek. (03 Mart 2009 Salı )

   

  Savunma Sanayi İcra Komitesi Toplantısından Yeni Projeler ile İlgili Sözleşme Görüşmelerine Başlama Kararı Çıktı

  Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, Savunma Sanayi İcra Komitesi Toplantısının Ardından Yaptığı Açıklamada Değerlendirme Çalışmaları Tamamlanan Projelerde Sözleşme Görüşmelerine Başlanmasına Karar Verildiğini Kaydetti. (18 Aralık 2008 Perşembe )

   

  Otomotiv Sanayi 500 Büyük Smanayi Kuruluşu İçinde Yükseliyor

  Otomotiv Sanayii Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Turgay Durak, Türkiye'deki Otomotiv Ana ve Yan Sanayinin, 500 Büyük Sanayi Kuruluşu Arasında İhracatçı Üye Firmaları Payının 2003 Yılı İtibariyle Artmaya Başladığını ve 2007 Yılında Yüzde 30 Seviyesini Aştığını Belirtti. (08 Ağustos 2008 Cuma )

   

  Adana Büyükşehir Belediyesi'nin Otobüs İhalesi

  Adana Büyükşehir Belediyesi'nin Otobüs İhalesi

  Adana Büyükşehir Belediyesi Tarafından Alınacak Olan 70 Yeni Klimalı Otobüs İçin Açılan İhaleye 2 Firma Katıldı. (29 Mayıs 2008 Perşembe )

   

  TSK'dan Dev İhale

  TSK'dan Dev İhale

  Türk Silahlı Kuvvetleri'nin, Son Yılların En Büyük Kara Araç Alımı İhalesinde Geri Sayım Başladı. (26 Aralık 2007 Çarşamba )

   

  İzmir'e klimalı 100 otobüs daha geliyor

  İzmir'e klimalı 100 otobüs daha geliyor

  İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin filosuna yeni otobüsler katmak üzere düzenlediği ihale sonuçlandı. En uygun teklifi veren BMC Sanayi ve Ticaret AŞ ile 2008 model 100 adet klimalı solo otobüsün alımına ilişkin protokol imzalandı. (13 Eylül 2007 Perşembe )

   

  Bmc Ulusal Fotoğraf Yarışması 2007 Başvuruları Başladı

  Bmc Sanayi ve Ticaret A.ş., Türk Fotoğraf Sanatına Katkıda Bulunmak Amacıyla "Ülkemiz ve Bmc" Konulu Ulusal Fotoğraf Yarışması'nın Bu Yıl 10'uncusunu Düzenliyor. (27 Haziran 2007 Çarşamba )

   

  İzmir: Bmc'den Rusya'ya Çıkarma

  İzmir: Bmc'den Rusya'ya Çıkarma

  Rusya Federasyonu'na Bağlı Özerk Başkortostan Cumhuriyeti ile Çukurova Holding Arasında Teknik ve Ticari İşbirliği Konusunda İmzalanan Niyet Anlaşması Üzerine, Başkortostan Cumhuriyeti Başbakanı Rafael Baydavletov İzmir'e Gelerek Bmc'yi Ziyaret Etti. (02 Kasım 2006 Perşembe )

   

  İstanbul: Başkortostan Başbakanı Baydavletov, Bmc Tesislerini Gezecek

  Rusya Federasyonu'na Bağlı Özerk Başkortostan Cumhuriyeti Başbakanı Rafael Baydavletov ve Beraberindeki Heyet, 02 Kasım 2006 Perşembe Günü Bmc'yi Ziyaret Edecek. (01 Kasım 2006 Çarşamba )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
22.12.2014 04:51:02. #1.13#