SON DAKİKA BMC SANAYİ HABERLERİ

Son Dakika Bmc Sanayi Haberleri

 • 19:28 MHP'li Günal: Bireysel Kredi Borçları Bir Yılda Yüzde 58 Arttı MHP Antalya Milletvekili Doç.Dr. Mehmet Günal, vatandaşın ödeyemediği bireysel kredi borcunun bir yılda yüzde 58 arttığını bildirdi.
 • 22:30 15. Müsiad Uluslararası Fuarı'na 11 İzmir Firması Katılıyor 15. Müsiad Uluslararası Fuarı'na 11 İzmir Firması Katılıyor Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) İzmir Şube Başkanı Ümit Ülkü, 15. MÜSİAD Uluslararası Fuarı ve 18. Uluslararası İş Formu (IBF) hakkında bilgi verdi.
 • 12:24 Demirçalı: TSK'nın Zırhlı Araç İhtiyacını Karşılayan Firma Katar'a Satıldı Demirçalı: TSK'nın Zırhlı Araç İhtiyacını Karşılayan Firma Katar'a Satıldı CHP Genel Sekreter Yardımcısı ve Adana Milletvekili Ali Demirçalı, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin zırhlı araç ihtiyacını karşılayan firmanın TMSF ve Savunma Sanayi Müsteşarlığı eliyle borçlarının sıfırlanarak Katar Silahlı Kuvvetlerine satıldığını iddia etti.
 • 14:29 BMC'nin Devrine Onay Çıktı BMC'nin Devrine Onay Çıktı Rekabet Kurulu, BMC'nin Es Mali Yatırım'a devredilmesi için izin verdi.
 • 14:28 BMC'nin Devrine Onay Çıktı BMC'nin Devrine Onay Çıktı Rekabet Kurulu, BMC'nin Es Mali Yatırım'a devredilmesi için izin verdi.
 • 12:34 Rekabet Kurulu'ndan, Bmc'nin Es Mali Yatırıma Devri İşlemine İzin Rekabet Kurulu, BMC Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin çeşitli varlıklarından oluşturulan BMC Ticari ve İktisadi Bütünlüğünün Es Mali Yatırım ve Danışmanlık A.Ş.'ye devredilmesi işlemine izin verilmesinde sakınca bulunmadığını karara bağladı.
 • 11:09 Bmc'nin Devrine Onay Rekabet Kurulu, BMC Ticari ve İktisadi Bütünlüğünün, Es Mali Yatırım ve Danışmanlık AŞ'ye devredilmesi işlemine izin verilmesinde sakınca bulunmadığına karar verdi.
 • 12:28 Üretime Başlayan Bmc'den Tunus'a, Kirpi İhracı Üretime Başlayan Bmc'den Tunus'a, Kirpi İhracı İzmir'de faaliyet gösteren, Mehmet Emin Karamehmet'e ait Çukurova Grubu'nun şirketlerinden olan ve borçları nedeniyle Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu'nun (TMSF) el koymasının ardından yeniden üretime başlayan BMC Sanayi ve Ticaret A.Ş., Tunus'a 20 Kirpi aracı ihraç etti.
 • 17:38 Bmc İşçilerini Sevindiren Haber Bmc İşçilerini Sevindiren Haber İzmir'de faaliyet gösteren ve Mehmet Emin Karamehmet'e ait Çukurova Grubu'nun şirketlerinden olan, borçları nedeniyle Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu'nun (TMSF) el koyduğu BMC Sanayi ve Ticaret A.Ş., 985 milyon TL muhammen bedelle satışa çıkarıldı.
 • 16:43 Bmc'nin Satışa Çıkarılması İşçileri Sevindirdi Bmc'nin Satışa Çıkarılması İşçileri Sevindirdi İzmir'de, faaliyet gösteren ve Mehmet Emin Karamehmet'e ait Çukurova Grubu'nun şirketlerinden olan, borçları nedeniyle Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu'nun (TMSF) el koyduğu BMC Sanayi ve Ticaret A.Ş., 985 milyon TL muhammen bedelle satışa çıkarıldı.
 • 11:12 Çukurova Grubu'ndan Devralınan Şirketlerle İlgili Açıklama TMSF Çukurova Grubu'ndan olan alacaklarının tahsili çerçevesinde Show TV ve BMC'yi satışa çıkartma hazırlıklarına başladı. Grubun borçları hesaplanarak tahsilat yapılacak 40 şirket 5 gerçek kişi ve bunlara ait menkul ve gayrimenkullere haciz işlemi yapıldı.
 • 13:34 İzmir'in 100 Büyük Firması Açıklandı, Tüpraş İlk Sırada Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO), 2011 yılında üretimden satışlara göre belirlediği İzmir'deki 100 büyük firmayı açıkladı.
 • 12:54 Ege'nin 100 Büyük Şirketi Belli Oldu Ege'nin 100 Büyük Şirketi Belli Oldu Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO), 2011 yılı üretimden satışlarına göre 25 milyon TL barajını aşan sanayi kuruluşlarının listesini açıkladı.
 • 12:07 Büyükşehir Belediyesi, Ulaşım Filosunu Güçlendiriyor Sakarya Büyükşehir Belediyesi, otobüs alımı ihalesi düzenledi.
 • 18:03 TSK'nın Yeni Filosu Görücüye Çıktı TSK'nın Yeni Filosu Görücüye Çıktı Milli Savunma Bakanı Yılmaz, TSK'nın filosuna katılacak olan askeri araçların test sürüşlerini izledi.
 • 10:44 150 Yeni Otobüs İçin İhaleye Çıktı 150 Yeni Otobüs İçin İhaleye Çıktı İzmir Büyükşehir Belediyesi, otobüs filosunu gençleştirmek ve güçlendirmek amacıyla yeni alımlar için ihaleye çıktı.
 • 18:27 BMC, Çek Cumhuriyeti'ni de İhraç Pazarına Dahil Etti Türkiye'nin önde gelen ticari araç üreticilerinden, BMC'nin, Avrupa'da otomotiv endüstrisinde önemli yere sahip Çek Cumhuriyetini de ihracat pazarına dahil ettiği bildirildi.
 • 00:03 Bmc Ödül Aldı! Bmc Ödül Aldı! 2. Ulusal Enerji Verimliliği Forumu Kapsamında Düzenlenen "Enerji Verimliliği Proje Yarışması" Nda Bmc; Enerji Verimli Ürün Kategorisinde Ödül Alan Tek Otomotiv Şirketi Oldu.
 • 00:01 Bmc'ye Ödül Bmc'ye Ödül 2. Ulusal Enerji Verimliliği Forumu Kapsamında Düzenlenen "Enerji Verimliliği Proje Yarışması" Nda Bmc; Enerji Verimli Ürün Kategorisinde Ödül Alan Tek Otomotiv Şirketi Oldu.
 • 16:51 Doğalgazlı Otobüsü ile Enerji Verimli Ürün Kategorisinde Ödül Aldı Doğalgazlı Otobüsü ile Enerji Verimli Ürün Kategorisinde Ödül Aldı Otomotiv Sektörünün Önde Gelen Markalarından Bmc, Sıkıştırılmış Doğalgazlı Otobüs Projesi ile Enerji Verimliliği Proje Yarışması'nda Derece Elde Etti. Yarışmada Üçüncülük Ödülü Tübitak Başkanı Prof. Dr. Nükhet Yetiş Tarafından Bmc İstanbul Bölge Müdürü Erdal Eroğlu'na Takdim Edildi.
 • 10:11 Ekonominin Devleri Zam Sınavında Ekonominin Devleri Zam Sınavında Türkiye'nin Otomotiv, Beyaz Eşya ve Metal Sanayinde Yaklaşık 100 Bin İşçiyi İlgilendiren Zam Pazarlığı Başladı.
 • 17:28 Antalya'da 40 Yeni Otobüs Hizmete Girdi Antalya Büyükşehir Belediyesi, Şehir İçi Toplu Ulaşımda Kullanılmak Üzere Satın Aldığı 40 Yeni Otobüsü Törenle Devraldı. Törene Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın, Bmc Sanayi ve Ticaret Aş Genel Müdür Başyardımcısı Turgut Cankılıç, CHP'li Milletvekilleri, Belediye Meclis Üyeleri, Bürokratlar ve Vatandaşlar Katıldı.
 • 16:27 Mayına Dayanıklı Zırhlı Araçlar Geliyor Otomotiv Sektörünün Önde Gelen Firmalarından Bmc, Mayına Dayanıklı ve Taktik Tekerlekli 2 Bin Adet Aracın Türk Silahlı Kuvvetleri'ne Teslim Edilmeye Başlandığını Bildirdi.
 • 12:07 Bmc Zırhlı Araçların Teslimine Başladı Bmc Zırhlı Araçların Teslimine Başladı Milli Savunma Bakanlığı Savunma Sanayi İcra Komitesi'nin Kararıyla Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK)'nin İhtiyacı Olan Mayına Dayanıklı Zırhlı Araç ve Taktik Tekerlekli Araçları Üretme Görevi Alan Bmc Sanayi ve Ticaret Aş, Teslimata Başladı. Bmc, 2.5 Ton (4x4), 5 Ton (4x4) ve 10 Ton (6x6) Taktik Tekerlekli Araçlar Üretiyor.
 • 12:31 Chery - Mermerler’e Mercedes Benz’den Genel Müdür Yardımcısı Transferi
Chery - Mermerler’e Mercedes Benz’den Genel Müdür Yardımcısı Transferi Son günlerde ekonomik gelişmeler çerçevesinde gerçekleştirdiği yeni atılımlar ile Mermerler Otomotiv, son transferini Mengerler'in Genel Müdür'ü Aydın Akyol'u Satış ve Pazarlama'dan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atadı.
 • 02:25 Ödüllü Fotoğraf Yarışması Bmc Sanayi ve Ticaret Aş, 'Ülkemiz ve Bmc' Konulu 13. Ulusal Fotoğraf Yarışması Düzenliyor.
 • 02:25 Bmc, 45. Yaşını Kutluyor İzmir'de 1964 Yılında Kurulan Bmc Sanayi ve Ticaret Aş, 45. Yaşını 78. İzmir Enternasyonal Fuarı'nda Kutluyor.
 • 11:20 Otomotivin İlk 500'deki Payı Geriledi Otomotivin İlk 500'deki Payı Geriledi Otomotiv Sanayinin, Küresel Kriz Nedeniyle İso Tarafından Açıklanan 500 Büyük Sanayi Kuruluşu Arasındaki Payı 2008'de Geriledi.
 • 15:37 Mili Savunma Bakanlığı ile Bmc Arasında 300 Milyon Avro'luk Araç Projesi İmzalandı Mili Savunma Bakanlığı ile Bmc Arasında 300 Milyon Avro'luk Araç Projesi İmzalandı Milli Savunma Bakanlığı ile Bmc Arasında Bin 859 Araçlık 'Taktik Tekerlekli Araçlar Projesi'nin Sözleşmesi İmzalandı.
 • 02:24 Fotoğrafçılar 'Ülkemiz' için Yarışacak Bmc Sanayi ve Ticaret Aş, Türk Fotoğraf Sanatına Katkıda Bulunmak Amacıyla, 'Ülkemiz ve Bmc' Konulu Ulusal Fotoğraf Yarışması'nın Bu Yıl On İkincisini Düzenliyor. Son Katılım Tarihi 31 Ağustos 2009 Olan Yarışmanın Değerlendirmesi 5 Eylül 2009'da İstanbul'da Gerçekleştirilecek. Yarışmada Birincilik Ödülü 3.000 Tl, İkincilik Ödülü 1.500 Tl, Üçüncülük Ödülü 750 Tl, Mansiyon 500 Tl, Bmc Özel Ödülü İse 500 Türk Lirası Olarak Belirlendi.
 • 10:31 'Ülkemiz ve Bmc' Konulu Fotoğraf Yarışması'na Başvurular Başladı Bmc Sanayi ve Ticaret A.ş., Türk Fotoğraf Sanatına Katkıda Bulunmak Amacıyla, "Ülkemiz ve Bmc" Konulu Ulusal Fotoğraf Yarışması'nın Bu Yıl Onikincisini Düzenliyor. Son Katılım Tarihi 31 Ağustos 2009 Olan Yarışmanın Değerlendirmesi 5 Eylül 2009 Tarihinde İstanbul Gerçekleştirilecek.
 • 21:14 Savunma Sanayi İcra Komitesi Toplantısından Yeni Projeler ile İlgili Sözleşme Görüşmelerine Başlama Kararı Çıktı Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, Savunma Sanayi İcra Komitesi Toplantısının Ardından Yaptığı Açıklamada Değerlendirme Çalışmaları Tamamlanan Projelerde Sözleşme Görüşmelerine Başlanmasına Karar Verildiğini Kaydetti.
 • 13:26 Otomotiv Sanayi 500 Büyük Smanayi Kuruluşu İçinde Yükseliyor Otomotiv Sanayii Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Turgay Durak, Türkiye'deki Otomotiv Ana ve Yan Sanayinin, 500 Büyük Sanayi Kuruluşu Arasında İhracatçı Üye Firmaları Payının 2003 Yılı İtibariyle Artmaya Başladığını ve 2007 Yılında Yüzde 30 Seviyesini Aştığını Belirtti.
 • 14:12 Adana Büyükşehir Belediyesi'nin Otobüs İhalesi Adana Büyükşehir Belediyesi'nin Otobüs İhalesi Adana Büyükşehir Belediyesi Tarafından Alınacak Olan 70 Yeni Klimalı Otobüs İçin Açılan İhaleye 2 Firma Katıldı.
 • 12:48 TSK'dan Dev İhale TSK'dan Dev İhale Türk Silahlı Kuvvetleri'nin, Son Yılların En Büyük Kara Araç Alımı İhalesinde Geri Sayım Başladı.
 • 16:01 İzmir'e klimalı 100 otobüs daha geliyor İzmir'e klimalı 100 otobüs daha geliyor İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin filosuna yeni otobüsler katmak üzere düzenlediği ihale sonuçlandı. En uygun teklifi veren BMC Sanayi ve Ticaret AŞ ile 2008 model 100 adet klimalı solo otobüsün alımına ilişkin protokol imzalandı.
 • 16:58 Bmc Ulusal Fotoğraf Yarışması 2007 Başvuruları Başladı Bmc Sanayi ve Ticaret A.ş., Türk Fotoğraf Sanatına Katkıda Bulunmak Amacıyla "Ülkemiz ve Bmc" Konulu Ulusal Fotoğraf Yarışması'nın Bu Yıl 10'uncusunu Düzenliyor.
 • 17:11 Bmc, Başkurdistan'a Yatırım Yapacak/ Hedef 2023'te İlk 10'a Girmek İzmir - Bmc Sanayi ve Ticaret A.ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mehmet Demirpençe, "2023 Yılında Kamyon Üretiminde Çin'den Gelecek Firmalar Hariç Tutulmak Kaydıyla Dünya Üzerinde İlk 10 Firma Arasına Girmeyi Hedeflediklerini" Belirtti. rusya Federasyonu...
 • 17:05 İzmir: Bmc'den Rusya'ya Çıkarma İzmir: Bmc'den Rusya'ya Çıkarma Rusya Federasyonu'na Bağlı Özerk Başkortostan Cumhuriyeti ile Çukurova Holding Arasında Teknik ve Ticari İşbirliği Konusunda İmzalanan Niyet Anlaşması Üzerine, Başkortostan Cumhuriyeti Başbakanı Rafael Baydavletov İzmir'e Gelerek Bmc'yi Ziyaret Etti.