09:1200
SON DAKİKA BMC HABERLERİ

Son Dakika Bmc Haberleri

  Thor Hushovd Emekli Oluyor

  Thor Hushovd Emekli Oluyor

  Eski dünya şampiyonu Norveçli bisikletçi Thor Hushovd, sezon sonunda emekli olacağını açıkladı. (28 Haziran 2014 Cumartesi )

   

  Egedesonsöz'ün Muhteşem 5.yıl Kutlaması

  Egedesonsöz'ün Muhteşem 5.yıl Kutlaması

  İzmir ve Ege'nin en çok haber okutan, en etkili İnternet Gazetesi Ege'de Sonsöz, yayın hayatında geride kalan 5 yılı binden fazla kişinin katıldığı muhteşem bir kokteylle kutladı. (17 Haziran 2014 Salı )

   

  BMC'nin CEO'sundan AK Parti'ye Yeşil Işık

  BMC'nin CEO'sundan AK Parti'ye Yeşil Işık

  Adı, AK Parti İzmir İl Başkanlığı için geçen BMC'nin CEO'su Cemal Öztürk, "Görev verilirse hazırım, üstesinden de gelirim" dedi. (13 Haziran 2014 Cuma )

   

  CHP'den TMSF Hakkında Suç Duyurusu

  Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, Tasarruf Mevduatı ve Sigorta Fonu (TMSF) yönetici ve görevlileri ile TMSF bünyesindeki medya kurumlarının yöneticileri hakkında " haberleşmenin engellenmesi" ve "ayrımcılık" suçlarını işledikleri iddiasıyla suç duyurusunda bulundu. (06 Haziran 2014 Cuma )

   

  BMC'ye Katarlı Ortak Geliyor

  BMC'ye Katarlı Ortak Geliyor

  BMC'yi satın alan Es Mali Yatırım'da yüzde 191 sermaye artırımı sonrası Katar'ın payı yüzde 50 olacak. (02 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Giro'da Muhteşem Son / Zafer Nairo Quintana'nın

  Giro'da Muhteşem Son / Zafer Nairo Quintana'nın

  Nairo Quintana İtalya Bisiklet Turu'nun son etabında hata yapmadı ve Giro d'Italia'nın kazananı oldu. (01 Haziran 2014 Pazar )

   

 

  Sancak: Başbakan'ın Aradığı Babayiğit Olmayı Hedefliyoruz

  Sancak: Başbakan'ın Aradığı Babayiğit Olmayı Hedefliyoruz

  Ethem Sancak, Başbakan Erdoğan'ın milli otomobil için aradığı babayiğit olmak için var güçleriyle çalışacaklarını söyledi. (10 Mayıs 2014 Cumartesi )

   

  TMSF Bmc'nin Satışına Onay Verdi, Gözler Rekabet Kurulu'nda

  Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), BMC’nin 751 milyon TL karşılığında satılmasını uygun buldu ve nihai karar için Rekabet Kurulu’na başvurdu. (08 Mayıs 2014 Perşembe )

   

  TMSF, BMC İhalesine Onay Verdi

  TMSF, BMC İhalesine Onay Verdi

  TMSF, BMC'nin 751 milyon lira karşılığında satılmasını uygun buldu. (08 Mayıs 2014 Perşembe )

   

  Bmc'nin 751 Milyon TL'ye Satışını Uygun Bulan Tmsf, Rekabet Kurulu'na Başvurdu

  Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Fon Kurulu tarafından BMC'nin 751 milyon TL karşılığında satılmasını uygun buldu ve nihai kararını verebilmek için, Rekabet Kurulu'na başvurdu. (08 Mayıs 2014 Perşembe )

   

  TMSF Bmc'nin Satışına Onay Verdi

  TMSF Bmc'nin Satışına Onay Verdi

  Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) BMC'nin Ethem Sancak'ın sahibi olduğu Es Mali Yatırım ve Danışmanlık'a BMC'nin satışını onayladığını duyurdu. (08 Mayıs 2014 Perşembe )

   

  Tmsf, Bmc'nin Es Mali Yatırım Şirketine Satılmasına Onay Verdi

  Tasarruf Sigortası Mevduat Fonu (TMSF), BMC'nin 751 milyon TL karşılığında Ethem Sancak'ın sahibi olduğu ES Mali Yatırım'a satılmasını uygun buldu ve nihai kararını verebilmek için, Rekabet Kurulu'na başvurdu. (08 Mayıs 2014 Perşembe )

   

  Bmc'nin Devralınması İçin Başvuru Yapıldı

  BMC Ticari ve İktisadi Bütünlüğü'nün Es Mali Yatırım AŞ tarafından devralınması için Rekabet Kurumuna başvuruda bulunuldu. (08 Mayıs 2014 Perşembe )

   

  Ethem Sancak'tan Bmc'ye 751 Milyon Lira

  Ethem Sancak'tan Bmc'ye 751 Milyon Lira

  *ethem Sancak, "1 milyon araba üretiyoruz biz. Hiçbirisi milli marka değil. Kore'nin, Malezya'nın, Hindistan'ın bir sürü marka arabası var pazarda. (02 Mayıs 2014 Cuma )

   

  Bmc'ye Son Teklif: 751 Milyon Tl

  Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu'nun (TMSF) satışa çıkardığı Çukurova Grubu şirketlerinden BMC'ye en son 751 milyon lira teklif edildi. (02 Mayıs 2014 Cuma )

   

  Ethem Sancak'tan BMC'ye 751 Milyonluk Teklif

  ES Mali Yatırım ve Danışmalık AŞ'nin sahibi Ethem Sancak, BMC Ticari ve İktisadi Bütünlüğü için 751 milyon lira teklif verdi. (02 Mayıs 2014 Cuma )

   

  Bmc İçin Son Teklif 751 Milyon Lira

  TMSF'nin Çukurova'dan devraldığı BMC'nin ilk satış ihalesinde nihai pazarlık yapıldı. (02 Mayıs 2014 Cuma )

   

  BMC'ye 751 Milyon Liralık Teklif

  BMC'ye 751 Milyon Liralık Teklif

  TMSF'nin BMC ihalesinde Ethem Sancak, teklifini 751 milyon liraya çıkarak ihaleyi teknik olarak sonlandırdı. (02 Mayıs 2014 Cuma )

   

  Bmc'nin Tek Talibi Ethem Sancak Oldu

  Bmc'nin Tek Talibi Ethem Sancak Oldu

  Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) tarafından satışa sunulan BMC'ye tek teklif, Ethem Sancak'tan geldi. (30 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  TMSF'nin Bmc Satış İhalesi

  Türk Metal Sendikası İzmir 1 no'lu Şube Başkanı Tosun: "Cuma gününden umutluyuz inşallah nihai karar verilir" "Ethem (Sancak) Bey'in yerli otomobille ilgili açıklamaları çok sevindirici" (30 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  TMSF'nin Bmc Satış İhalesi

  TMSF'nin Çukurova Holding'ten yönetimini devraldığı ağır ve zırhlı araç üreticisi BMC'nin satış ihalesinde tek teklif, 725 milyon lira ile iş adamı Ethem Sancak'ın sahibi olduğu ES Mali Yatırım ve Danışmalık AŞ'den geldi Teklifin 985 milyon lira olan muhammen bedelinin altında kalması nedeniyle, Fon Kurulu tarafından karar verilmesi halinde 2 Mayıs Cuma günü saat 11.00’de pazarlık aşamasıyla ihaleye devam edileceği belirtildi. (30 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  BMC İhalesinde İlk Tur Tamamlandı

  Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonunun düzenlediği BMC'nin satış ihalesinin ilk turu tamamlandı. (30 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Bmc'ye 725 Milyon Lira

  Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) tarafından 985 milyon lira muhammen bedelle satışa çıkartılan BMC için bugün düzenlenen ihalede tek teklif Ethem Sancak'ın sahibi olduğu Es Mali Yatırım ve Danışmanlık'tan geldi. (30 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  BMC'ye 725 Milyon Liralık Teklif Verildi

  BMC'ye 725 Milyon Liralık Teklif Verildi

  BMC için düzenlenen satış ihalesinde, Es Mali Yatırım ve Danışmanlık şirketi, 725 milyon liralık teklifte bulundu. (30 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Bmc'nin Satışı

  Metal Sendikası İzmir 1 no'lu Şube Başkanı Tosun: "Önemli olan böylesi büyük bir tesisin ekonomiye tekrar kazandırılmasıdır. (30 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Gilbert'ten Üçüncü Zafer

  Belçikalı bisikletçi Philippe Gilbert, Amstel Gold Race’te üçüncü defa zirveye çıktı. (28 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  İyte'de 2. Savunma Sanayii Paneli Yapıldı

  İyte'de 2. Savunma Sanayii Paneli Yapıldı

  İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü (İYTE) Girişim Topluluğu tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Savunma Sanayii ve Havacılık Paneli, Türkiye’nin önde gelen firmalarının katılımıyla gerçekleşti. (22 Nisan 2014 Salı )

   

  TMSF Başkanı Gül Açıklaması

  "(Digiturk hakkında) İhaleye çıkıp çıkmayacağımız sürece bağlı, yani mal sahibiyle alıcı adayları görüşüyor" (11 Nisan 2014 Cuma )

   

  Cancellara Unvanını Korudu

  Belçika'da düzenlenen Flanders Bisiklet Turu'nu, Trek takımının İsviçreli bisikletçisi Fabian Cancellara, kariyerinde üçüncü kez kazanarak bunu başaran altıncı isim oldu. (09 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  BMC İhale Tarihi Ertelendi

  BMC İhale Tarihi Ertelendi

  TMSF'nin yönetimini devraldığı BMC'nin satış ihalesi yüksek katılım sağlanması amacıyla 10 Nisan'dan 30 Nisan'a erteledi. (08 Nisan 2014 Salı )

   

  TMSF Katılımı Artırmak İçin Bmc İhalesini Erteledi

  Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), BMC satış ihalesini, katılımı artırmak için 20 gün erteledi. (08 Nisan 2014 Salı )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
24.07.2014 09:12:43. #1.13#