SON DAKİKA BMC HABERLERİ

Son Dakika Bmc Haberleri

 • 13 Mart 2017 22:02 Romanya Başbakanı Grindeanu Türk Yatırımcıları Kabul Etti Romanya Başbakanı Sorin Grindeanu, Türkiye'nin Bükreş Büyükelçisi Koray Ertaş ve Dünya Türk İş Konseyi (DTİK) Balkanlar Bölge Komitesi Başkanı Ömer Süsli başkanlığındaki Türk iş adamlarıyla bir araya geldi.
 • 06 Mart 2017 10:06 Müsiad Lojistik Sektörü, İzmir'de İncelemelerde Bulundu Müsiad Lojistik Sektörü, İzmir'de İncelemelerde Bulundu Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Lojistik Sektör Kurulu Başkanı Emin Taha ve beraberindeki iş adamları heyeti, İzmir’e iş gezisi gerçekleştirdi.
 • 23 Şubat 2017 20:20 Milli Savunma Bakanı Işık Bmc'yi Ziyaret Etti Milli Savunma Bakanı Işık Bmc'yi Ziyaret Etti Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, savunma sanayisi alanında araç üreten BMC fabrikasını ziyaret etti.
 • 23 Şubat 2017 19:19 Fikri Işık BMC'yi Ziyaret Etti, Zırhlı Araç Kullandı Fikri Işık BMC'yi Ziyaret Etti, Zırhlı Araç Kullandı Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, savunma sanayisi alanında araç üreten yerli firmamız BMC'yi ziyaret etti. Araçları inceleyen Bakan Işık, zırhlı aracın şoför koltuğuna geçti.
 • 23 Şubat 2017 18:32 Milli Savunma Bakanı Işık Bmc'yi Ziyaret Etti Milli Savunma Bakanı Işık Bmc'yi Ziyaret Etti Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, savunma sanayisi alanında araç üreten BMC fabrikasını ziyaret etti.
 • 18 Şubat 2017 00:47 İçişleri Bakanı Soylu: (2) İçişleri Bakanı Soylu: (2) İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, milletin enerjisini artık endişelere değil geleceğe sevk etmek istediklerini belirterek, "Modern bir Türkiye, güçlü bir Türkiye, yarına güvenle bakan Türkiye ve sürekli olarak başımızın belalarla karşı karşıya kalmadığı, yürütmenin, parlamentonun kendi işine...
 • 08 Şubat 2017 12:25 Macellan Bulutları'nı Birleştiren Yıldız Köprüsü Keşfedildi Macellan Bulutları'nı Birleştiren Yıldız Köprüsü Keşfedildi Gök bilimciler, Samanyolu Galaksisi'ndeki iki cüce galaksiyi birbirine bağlayan bir yıldız kuşağı keşfetti.
 • 01 Şubat 2017 16:28 Dha İstanbul Bülteni - 3 1- (GENİŞ HABER) CERRAHPAŞA HASTANESİ'NDE HAREKETLİ DAKİKALARABDİ İPEKÇİ, ÖLÜMÜNÜN 38. YILINDA MEZARI BAŞINDA ANILDIHaber: Gülseli KENARLI - Kamera: Güven USTA, İstanbul DHA38 yıl önce suikast sonucunda hayatını kaybeden Milliyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Abdi İpekçi,...
 • 01 Şubat 2017 13:58 Hakan Kurt: Türk Iş Dünyasına Çağrım, Burada Çok Önemli Fırsatlar Var Hakan Kurt: Türk Iş Dünyasına Çağrım, Burada Çok Önemli Fırsatlar Var Haber-Kamera: Taner YENER / İstanbul DHATürkiye ve Katar arasında ekonomik işbirliği için düzenlenecek olan 'EXPO TURKEY by QATARö tanıtım toplantısında konuşan Medyacity Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Kurt, Türk şirketlerinin bu bölgeye ve Afrika'ya kolay ihracat yapabilmesi için Doha'yı...
 • 01 Şubat 2017 13:55 Hakan Kurt: Hakan Kurt: "Türk İş Dünyasına Çağrım, Burada Çok Önemli Fırsatlar Var" Türkiye ve Katar arasında ekonomik işbirliği için düzenlenecek olan "EXPO TURKEY by QATAR" tanıtım toplantısında konuşan Medyacity Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Kurt, Türk şirketlerinin bu bölgeye ve Afrika'ya kolay ihracat yapabilmesi için Doha'yı merkez olarak kullanmasının çok önemli...
 • 01 Şubat 2017 13:50 Hakan Kurt: Türk İş Dünyasına Çağrım, Burada Çok Önemli Fırsatlar Var Hakan Kurt: Türk İş Dünyasına Çağrım, Burada Çok Önemli Fırsatlar Var Haber-Kamera: Taner YENER / İstanbul DHATürkiye ve Katar arasında ekonomik işbirliği için düzenlenecek olan "EXPO TURKEY by QATARö tanıtım toplantısında konuşan Medyacity Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Kurt, Türk şirketlerinin bu bölgeye ve Afrika'ya kolay ihracat yapabilmesi için Doha'yı...
 • 01 Şubat 2017 11:58 Hakan Kurt: Hakan Kurt: "Türk İş Dünyasına Çağrım, Burada Çok Önemli Fırsatlar Var" Türkiye ve Katar arasında ekonomik işbirliği için düzenlenecek olan "EXPO TURKEY by QATAR" tanıtım toplantısında konuşan Medyacity Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Kurt, Türk şirketlerinin bu bölgeye ve Afrika'ya kolay ihracat yapabilmesi için Doha'yı merkez olarak kullanmasının çok önemli...
 • 01 Şubat 2017 10:35 Expo Turkey By Qatar Expo Turkey By Qatar"La Yeni Ticaret Köprüsü Kurulacak Medyacity Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Kurt, Türk iş dünyasına çağrıda bulunarak, "Katar'da çok önemli fırsatlar var. Türkiye ile Katar kendi kabiliyetlerini birleştirerek üçüncü ülkelerle kolaylıkla iş yapabilirler.
 • 01 Şubat 2017 09:30 Expo Turkey By Qatar Expo Turkey By Qatar"La Yeni Ticaret Köprüsü Kurulacak Medyacity Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Kurt, Türk iş dünyasına çağrıda bulunarak, "Katar'da çok önemli fırsatlar var. Türkiye ile Katar kendi kabiliyetlerini birleştirerek üçüncü ülkelerle kolaylıkla iş yapabilirler.
 • 31 Ocak 2017 18:49 Müsiad İzmir, Yılın İlk Toplantısını Gerçekleştirdi Müsiad İzmir, Yılın İlk Toplantısını Gerçekleştirdi Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) İzmir Şubesi Lojistik ve Otomotiv Sektör Kurulu, 2017 yılının ilk toplantısını yaptı.
 • 31 Ocak 2017 13:39 Müsiad İzmir, Lojistik Sektör Kurulunu Ağırlayacak Müsiad İzmir, Lojistik Sektör Kurulunu Ağırlayacak MÜSİAD İzmir Şubesi Lojistik ve Otomotiv Sektör Kurulu Başkanı Şenol Günaydın, MÜSİAD Genel Merkez Lojistik Sektör Kurulu Üyelerini İzmir’e davet ettiklerini söyledi.
 • 20 Ocak 2017 13:41 Yüksel ve Aksoy Katar'da İş Gezisine Katıldı Yüksel ve Aksoy Katar'da İş Gezisine Katıldı TOBB tarafından düzenlenen Katar gezisinde Salihli'yi Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Yüksel ve Ticaret Borsası Başkanı Yetiş Aksoy temsil etti.
 • 18 Ocak 2017 10:41 Türk Şirketlere Türk Şirketlere "Katar'da Iş Yapın" Çağrısı - Doha Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, 2022'ye kadar Katar'da 140 milyar dolarlık yatırım yapılmasının öngörüldüğünü belirterek, "Daha fazla pay almak istiyoruz.
 • 18 Ocak 2017 10:02 TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu: Daha fazla pay almak istiyoruz TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu: Daha fazla pay almak istiyoruz Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, 2022'ye kadar Katar'da 140 milyar dolarlık yatırım yapılmasının öngörüldüğünü söyledi.
 • 18 Ocak 2017 09:17 TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'dan Türk Şirketlere Çağrı TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'dan Türk Şirketlere Çağrı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Körfez ve Arap bölgesinin çok önemli olduğunu belirterek, Türk işadamlarını Katar’da daha çok iş yapmaları için teşvik ettiklerini söyledi.
 • 17 Ocak 2017 10:43 İhracatçılara İnovasyon Desteği Verilecek İhracatçılara İnovasyon Desteği Verilecek Türkiye’de inovasyon bilincinin oluşması için 6 yıldır Türkiye İnovasyon Haftası düzenleyen Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) ve İhracatçı Birlikleri, ihracatçı firmalarda inovasyon yönetimi konusunda yetkinliği arttırmak, katma değerli ürün üretimini ve ihracatını üst seviyeye çıkarmak...
 • 16 Ocak 2017 11:55 Otomotiv 2017'nin de Lokomotifi Olacak Otomotiv 2017'nin de Lokomotifi Olacak" KPMG Türkiye Denetim Şirket Ortağı ve Otomotiv Sektör Lideri Ergün Kış, Türkiye ekonomisinin lokomotifi olarak kabul edilen otomotiv sektöründe yakalanan olumlu ivmenin 2017'de üretim, satış ve ihracata daha yüksek rakamlarla yansımasının beklendiğini bildirdi.
 • 16 Ocak 2017 10:22 Otomotiv 2017'nin de lokomotifi olacak KPMG Türkiye, ekonominin dinamosu sayılan sektörlerin 2017 raporlarını açıklıyor...
 • 14 Ocak 2017 00:02 İki Otomobil Kafa Kafaya Çarpıştı: 3 Yaralı İki Otomobil Kafa Kafaya Çarpıştı: 3 Yaralı Sakarya ’nın Erenler ilçesinde iki otomobilin kafa kafaya çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 3 kişi yaralandı.
 • 13 Ocak 2017 00:37 Milli ve Yerli Üretimin Merkezi Olacağız' Milli ve Yerli Üretimin Merkezi Olacağız' Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mahmut Kösemusul, Karasu'da BMC'nin yerli üretim kararı aldığını, Otokar'ın milli tank Altay'ı ürettiğini ve milli tren için TÜVASAŞ'ın çalıştığını belirterek, milli ve yerli üretimin merkezi olacaklarını söyledi.