SON DAKİKA BMC HABERLERİ

Son Dakika Bmc Haberleri

08:53
Güler Sabancı ve Ali Ağaoğlu 2014'te Çok Konuşuldu Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı ile işadamı Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu kendilerinden en çok söz ettiren isimler oldu.
Güler Sabancı ve Ali Ağaoğlu 2014'te Çok Konuşuldu
09:58
Ekonomide 2014 Böyle Geçti Türkiye, 2013'ü 151,7 milyar dolarlık ihracatla kapattı, yıla aylık bazda rekorla başladı Türkiye nüfusu, 2013'te bir önceki yıla göre binde 13,7 artışla 76 milyon 667 bin 864 kişi oldu.
09:57
Ekonomide 2014 Böyle Geçti Yılın ikinci çeyreğinde Türkiye'nin önemli projelerinin başında yer alan İstanbul'a yapılacak üçüncü havalimanının temeli atıldı Çekirdek enflasyon yıllık yüzde 9,32 ile son 7 yılın en yüksek seviyesine ulaştı Twitter'a getirilen erişim engeli nisanda, YouTube'e getirilen erişim engeli ise haziran ayında kaldırıldı Japonya'da üretilen ve Türk mühendislerinin de üretim ve testlerinde görev aldığı TÜRKSAT 4B uydusunun yapımı tamamlandı Fed, aylık 45 milyar dolarlık tahvil alım miktarını 10
Ekonomide 2014 Böyle Geçti
14:56
CHP'li Kart Açıklaması "İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, somut suçlamalar ve resmi belgeler söz konusu olmasına rağmen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Topbaş, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek ve diğer kişiler hakkındaki soruşturmayı sümenaltı etmiş, kadük hale getirmiştir"
19:10
15. Müsiad Uluslararası Fuarı Açılış Töreni Cumhurbaşkanı Erdoğan: (2) "40 yılı aşkın siyasi mücadelemde kadın haklarını ve kadın hareketlerini nasıl savunduğum, nasıl tefrik ettiğim ortadayken hiç kimse bu konuda bana ve arkadaşlarıma çamur atamaz" "Dünya eğer istese, Irak'taki sorunların çözümünü temin edebilir.
15. Müsiad Uluslararası Fuarı Açılış Töreni
22:30
15. Müsiad Uluslararası Fuarı'na 11 İzmir Firması Katılıyor Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) İzmir Şube Başkanı Ümit Ülkü, 15. MÜSİAD Uluslararası Fuarı ve 18. Uluslararası İş Formu (IBF) hakkında bilgi verdi.
15. Müsiad Uluslararası Fuarı'na 11 İzmir Firması Katılıyor
20:29
"Şuan ki Anlayışla 2023 Hedeflerine Ulaşmada Zorlanma İhtimali Yüksek" Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Türkiye'nin şu andaki yapısıyla 2023 hedefine ulaşmada zorlanma ihtimalinin son derece yüksek olduğuna vurgu yaptı.
'Şuan ki Anlayışla 2023 Hedeflerine Ulaşmada Zorlanma İhtimali Yüksek'
11:13
İşte Samsung Galaxy S6'nın Özellikleri! Yeni amiral gemisinin özellikleri hakkında Sammobile kaynakları bilgi verdi.
İşte Samsung Galaxy S6'nın Özellikleri!
15:02
Ak Partili Gül: CHP'nin Yapamadığı Başarılı Muhalefeti Biz İzimr'de Yapıyoruz Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Abdülhamit Gül, partinin Haziran 2015 seçimlerindeki hedefinin Anayasa'yı değiştirecek oy oranını yakalamak, İzmir'de ise 2019 yerel seçimlerinde Büyükşehir Belediyesi'ni kazanmak olduğunu söyledi.
Ak Partili Gül: CHP'nin Yapamadığı Başarılı Muhalefeti Biz İzimr'de Yapıyoruz
14:57
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Gül: "Yüzde 50'nin Çok Üzerinde, Anayasayı Değiştirecek Bir... AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Gül, İzmir'de- Gül: "İnanıyorum ki seçim sürecine kadar yapılacak çalışmalarla yüzde 50'nin çok üzerinde, anayasayı değiştirecek bir çoğunluğa ulaşacağız"- "Keşke AK Parti'nin yerel yönetimde yapmış olduğu muhalefet, merkezi yönetimde de CHP tarafından yapılabilse"İZMİR (AA) - AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Abdülhamit Gül, anketlerde milletin AK Parti'ye desteğinin devam ettiğinin görüldüğünü belirterek, "İnanıyorum ki seçim
14:52
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Gül, İzmir'de Gül: "İnanıyorum ki seçim sürecine kadar yapılacak çalışmalarla yüzde 50'nin çok üzerinde, anayasayı değiştirecek bir çoğunluğa ulaşacağız" "Keşke AK Parti'nin yerel yönetimde yapmış olduğu muhalefet, merkezi yönetimde de CHP tarafından yapılabilse"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Gül, İzmir'de
14:46
Gül: "Son Yaşananlar Çözüm Sürecinin Başarısını Gösteriyor" AK Parti İzmir Yerel Yönetimler Koordinasyon Toplantısı’nda konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Abdulhamit Gül, son yaşanan hadiselerin aslında çözüm sürecinin başarısını gösterdiğini belirterek, “Çözüm süreci başarıya ulaştıkça birilerinin etekleri tutuşmakta ve ‘nasıl bu süreci sabote ederim’ diye düşünmektedir.
Gül: 'Son Yaşananlar Çözüm Sürecinin Başarısını Gösteriyor'
11:21
Alman Yatırımcılar Otomotiv Sektörüne Mercek Tutacak Ege Otomotiv Derneği (EGOD), üyelerini Alman yatırımcılarla bir araya getirecek.
Alman Yatırımcılar Otomotiv Sektörüne Mercek Tutacak
13:32
Rekabet Kurulu Kararları MNG Sanal Ürün Pazarlama AŞ ile MNG Radyo TV ve Medya Hizmetleri AŞ'nin her birinin yüzde 32 hissesinin Ali Acun Ilıcalı tarafından devralınması işlemine izin verilmesi kararlaştırıldı Tukaş Gıda AŞ'nin yüzde 81,74 hissesinin Okullu Gıda Maddeleri Limited Şirketi, Cem Okullu ve Cengiz Okullu tarafından devralınması işlemine izin verildi.
11:58
Bmc İşçi Çıkarmayacak Borçları Ödeyecek İzmir'de kamyon, otobüs ve yedek parçanın yanı sıra savunma sanayine 'Kirpi' adı verilen askeri araçları üreten BMC, 15 Ağustos'ta 751 milyon liranın TMSF'ye yatırılması ile Ethem Sancak'a ait olan 'ES Mali Yatırım Danışmanlık'ın oldu.
Bmc İşçi Çıkarmayacak Borçları Ödeyecek
20:06
Bmc Ticari ve İktisadi Bütünlüğü'nün Devri Süreci BMC Otomotiv Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Sancak: "BMC Ticari ve İktisadi Bütünlüğü’nün devri ihalesine vermiş olduğumuz 751 milyon TL bedelli teklifimiz, şirketimiz ortaklarınca tam ve eksiksiz olarak nakden ödenmiş olup, an itibariyle BMC Ticari ve İktisadi Bütünlüğü’nün.
11:48
Bmc'de İşçi Kıyımı Başladı BMC'de devir öncesi fabrikada çalışan işçileri çıkarılmaya başlandı.
Bmc'de İşçi Kıyımı Başladı
13:41
Ethem Sancak, BMC'den Hisse Satacak BMC'yi devralan Es Mali Yatırım ve Danışmalık A.Ş.'nin sahibi Ethem Sancak, hisselerinin bir kısmını Talip Öztürk'e satıyor.
Ethem Sancak, BMC'den Hisse Satacak
12:19
İbrahim Tatlıses, 10 Milyonluk Teklifi Reddetti Türkiye'nin önde gelen bir akaryakıt şirketi, Tatlıses'e reklamlarında oynaması için 10 milyon lira önerdi. 'Tedavi sürecindeyim' diyen İmparator teklifi geri çevirdi.
İbrahim Tatlıses, 10 Milyonluk Teklifi Reddetti
20:55
Es - Resumen - Etapa 9 (Gérardmer > Mulhouse) Tony MARTIN (OMEGA PHARMA-QUICK STEP) won the stage in Mulhouse before Fabian CANCELLARA (TREK FACTORY RACING) and Greg VAN AVERMAET (BMC RACING TEAM).Tony GALLOPIN is the Yellow Jersey.Resumen - Etapa 9 (Gérardmer > Mulhouse) - Tour.
Es - Resumen - Etapa 9 (Gérardmer > Mulhouse)
20:25
Fr - Résumé - Étape 9 (Gérardmer > Mulhouse) Tony MARTIN (OMEGA PHARMA-QUICK STEP) a remporté l'étape à Mulhouse devant Fabian CANCELLARA (TREK FACTORY RACING) et Greg VAN AVERMAET (BMC RACING TEAM). Tony GALLOPIN est Maillot Jaune. Résumé - Étape 9 (Gérardmer > Mulhouse...
Fr - Résumé - Étape 9 (Gérardmer > Mulhouse)
20:25
De - Zusammenfassung - Etappe 9 (Gérardmer > Mulhouse) Tony MARTIN (OMEGA PHARMA-QUICK STEP) won the stage in Mulhouse before Fabian CANCELLARA (TREK FACTORY RACING) and Greg VAN AVERMAET (BMC RACING TEAM).Tony GALLOPIN is the Yellow Jersey.Zusammenfassung - Etappe 9 (Gérardmer > Mulhouse...
De - Zusammenfassung - Etappe 9 (Gérardmer > Mulhouse)
20:24
En - Summary - Stage 9 (Gérardmer > Mulhouse) Tony MARTIN (OMEGA PHARMA-QUICK STEP) won the stage in Mulhouse before Fabian CANCELLARA (TREK FACTORY RACING) and Greg VAN AVERMAET (BMC RACING TEAM). Tony GALLOPIN is the Yellow Jersey. Summary - Stage 9 (Gérardmer > Mulhouse...
En - Summary - Stage 9 (Gérardmer > Mulhouse)
16:54
Tour de France 2014 - Etape 7 - Greg Van Avermaet N'a Rien Vu de La Chute de Van Garderen Le Belge de la formation BMC Racing, Greg Van Avermaet a placé une offensive en cette fin de 7e étape entre Epernay et Nancy. A l'arrivée, il prend la 10e place au classement. Mais il revient aussi et surtout sur la chute de son leader l'Américain...
Tour de France 2014 - Etape 7 - Greg Van Avermaet N'a Rien Vu de La Chute de Van Garderen
03:06
Tour de France 2014 - Etape 6 - Amael Moinard : "On Peut S'estimer Heureux Avec Van Garderen" Le leader de la BMC Racing, l'Américain Tejay Van Garderen, reste bien placé au classement général après cette 5e étape d'hier mercredi sur les pavés du Nord entre Ypres et Arenberg. Le Français Amael Moinard, l'un de ses équipiers, s'en félicite et en...
Tour de France 2014 - Etape 6 - Amael Moinard : 'On Peut S'estimer Heureux Avec Van Garderen'
18:06
Stage 2 (York Sheffield) - En - Summary NIBALI Vincenzo (ASTANA PRO TEAM) won the stage in Sheffield before VAN AVERMAET Greg (BMC RACING TEAM) and KWIATKOWSKI Michal (OMEGA PHARMA-QUICK STEP). NIBALI Vincenzo is the Yellow Jersey.
Stage 2 (York Sheffield) - En - Summary
19:18
De - Zusammenfassung - Etappe 2 (York > Sheffield) NIBALI Vincenzo (ASTANA PRO TEAM) won the stage in Sheffield before VAN AVERMAET Greg (BMC RACING TEAM) and KWIATKOWSKI Michal (OMEGA PHARMA-QUICK STEP).NIBALI Vincenzo is the Yellow Jersey.Zusammenfassung - Etappe 2 (York > Sheffield...
De - Zusammenfassung - Etappe 2 (York > Sheffield)
19:17
Es - Resumen - Etapa 2 (York > Sheffield) NIBALI Vincenzo (ASTANA PRO TEAM) won the stage in Sheffield before VAN AVERMAET Greg (BMC RACING TEAM) and KWIATKOWSKI Michal (OMEGA PHARMA-QUICK STEP).NIBALI Vincenzo is the Yellow Jersey.Resumen - Etapa 2 (York > Sheffield) - Tour.
Es - Resumen - Etapa 2 (York > Sheffield)
19:17
En - Summary - Stage 2 (York > Sheffield) NIBALI Vincenzo (ASTANA PRO TEAM) won the stage in Sheffield before VAN AVERMAET Greg (BMC RACING TEAM) and KWIATKOWSKI Michal (OMEGA PHARMA-QUICK STEP). NIBALI Vincenzo is the Yellow Jersey. Summary - Stage 2 (York > Sheffield...
En - Summary - Stage 2 (York > Sheffield)
17:48
Fr - Résumé - Étape 2 (York > Sheffield) NIBALI Vincenzo (ASTANA PRO TEAM) a remporté l'étape à Sheffield devant VAN AVERMAET Greg (BMC RACING TEAM) et KWIATKOWSKI Michal (OMEGA PHARMA-QUICK STEP).NIBALI Vincenzo est Maillot Jaune.Résumé - Étape 2 (York > Sheffield) - Tour.
Fr - Résumé - Étape 2 (York > Sheffield)
13:54
Park Halindeki Hafriyat Kamyonunu Çaldılar Bilecik’in Bozüyük ilçesinde bir dinlenme tesislerinde park halinde bulunan hafriyat kamyonu kimliği belirsiz kişilerce çalındı.
12:24
Demirçalı: TSK'nın Zırhlı Araç İhtiyacını Karşılayan Firma Katar'a Satıldı CHP Genel Sekreter Yardımcısı ve Adana Milletvekili Ali Demirçalı, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin zırhlı araç ihtiyacını karşılayan firmanın TMSF ve Savunma Sanayi Müsteşarlığı eliyle borçlarının sıfırlanarak Katar Silahlı Kuvvetlerine satıldığını iddia etti.
Demirçalı: TSK'nın Zırhlı Araç İhtiyacını Karşılayan Firma Katar'a Satıldı
21:21
Fransa Bisiklet Turunun İngiltere'de Başlayan İkinci Etabını, Astana Takımından İtalyan Vincenzo... Bisiklet yarışlarının en prestijlisi olarak kabul edilen Fransa Bisiklet Turu'nun (Le Tour de France), İngiltere'nin York ile Sheffield kentleri arasında yapılan ikinci etabını, Astana takımının İtalyan bisikletçisi Vincenzo Nibali kazandı.
19:26
Fransa Bisiklet Turu İngiltere'de başlayan turun ikinci etabını, Astana takımının İtalyan bisikletçisi Vincenzo Nibali kazandı.
16:25
AK Parti'nin İzmir İl Başkanı Delican Oldu (2) Ak PARTİ İzmir İl Başkanlığı'na Bülent Delican atandı.
AK Parti'nin İzmir İl Başkanı Delican Oldu (2)
10:06
Thor Hushovd Emekli Oluyor Eski dünya şampiyonu Norveçli bisikletçi Thor Hushovd, sezon sonunda emekli olacağını açıkladı.
Thor Hushovd Emekli Oluyor
16:34
Egedesonsöz'ün Muhteşem 5.yıl Kutlaması İzmir ve Ege'nin en çok haber okutan, en etkili İnternet Gazetesi Ege'de Sonsöz, yayın hayatında geride kalan 5 yılı binden fazla kişinin katıldığı muhteşem bir kokteylle kutladı.
Egedesonsöz'ün Muhteşem 5.yıl Kutlaması
11:09
BMC'nin CEO'sundan AK Parti'ye Yeşil Işık Adı, AK Parti İzmir İl Başkanlığı için geçen BMC'nin CEO'su Cemal Öztürk, "Görev verilirse hazırım, üstesinden de gelirim" dedi.
BMC'nin CEO'sundan AK Parti'ye Yeşil Işık
12:42
CHP'den TMSF Hakkında Suç Duyurusu Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, Tasarruf Mevduatı ve Sigorta Fonu (TMSF) yönetici ve görevlileri ile TMSF bünyesindeki medya kurumlarının yöneticileri hakkında " haberleşmenin engellenmesi" ve "ayrımcılık" suçlarını işledikleri iddiasıyla suç duyurusunda bulundu.
15:52
BMC'ye Katarlı Ortak Geliyor BMC'yi satın alan Es Mali Yatırım'da yüzde 191 sermaye artırımı sonrası Katar'ın payı yüzde 50 olacak.
BMC'ye Katarlı Ortak Geliyor
19:32
Giro'da Muhteşem Son / Zafer Nairo Quintana'nın Nairo Quintana İtalya Bisiklet Turu'nun son etabında hata yapmadı ve Giro d'Italia'nın kazananı oldu.
Giro'da Muhteşem Son / Zafer Nairo Quintana'nın
18:48
Kraliçe Etapta Muhteşem Son! Zirve Artık Quintana'nın Giro d'Italia'da Ponte di Legno-Val Martello arasındaki zorlu tırmanış etabında kazanan Nairo Alexander Quintana Rojas.
Kraliçe Etapta Muhteşem Son! Zirve Artık Quintana'nın
14:29
BMC'nin Devrine Onay Çıktı Rekabet Kurulu, BMC'nin Es Mali Yatırım'a devredilmesi için izin verdi.
BMC'nin Devrine Onay Çıktı
14:28
BMC'nin Devrine Onay Çıktı Rekabet Kurulu, BMC'nin Es Mali Yatırım'a devredilmesi için izin verdi.
BMC'nin Devrine Onay Çıktı
12:34
Rekabet Kurulu'ndan, Bmc'nin Es Mali Yatırıma Devri İşlemine İzin Rekabet Kurulu, BMC Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin çeşitli varlıklarından oluşturulan BMC Ticari ve İktisadi Bütünlüğünün Es Mali Yatırım ve Danışmanlık A.Ş.'ye devredilmesi işlemine izin verilmesinde sakınca bulunmadığını karara bağladı.
11:09
Bmc'nin Devrine Onay Rekabet Kurulu, BMC Ticari ve İktisadi Bütünlüğünün, Es Mali Yatırım ve Danışmanlık AŞ'ye devredilmesi işlemine izin verilmesinde sakınca bulunmadığına karar verdi.
15:26
Kaliforniya Bisiklet Turunu Bradley Wiggins Kazandı Bradley Wiggins, Mark Cavendish'in son etabını kazandığı Kaliforniya Bisiklet Turunu kazanan isim oldu.
Kaliforniya Bisiklet Turunu Bradley Wiggins Kazandı
20:10
Giro'da Muhteşem Finiş / Weening Dokuzuncu Etabın Kazananı İtalya Bisiklet Turu'nda (Giro d'Italia) dokuzuncu etabı Pieter Weening kazandı.
Giro'da Muhteşem Finiş / Weening Dokuzuncu Etabın Kazananı
19:03
Olimpiyat Otobüsleri İzmir'de Yapılıyor Dünya devi otomobil sektörünün gözü, Torbalı’da faaliyet gösteren Polkima’nın üzerinde.
Olimpiyat Otobüsleri İzmir'de Yapılıyor
02:16
Giro'da Sekizinci Etap Sona Erdi / Cadel Artık Zirvede İtalya Bisiklet Turu'nda sekizinci etabı kazanan Diego Ulissi oldu, genel klasmanda Cadel Evans zirveye yükseldi.
Giro'da Sekizinci Etap Sona Erdi / Cadel Artık Zirvede
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 22:05:18. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA BMC HABERLERİ
[Hata Bildir]