SON DAKİKA BMC HABERLERİ

Son Dakika Bmc Haberleri

 • 15:24Milli Savunma Bakanı Işık Pakistan'daMilli Savunma Bakanı Fikri Işık, Pakistan Hava Kuvvetleri Komutanı Süheyl Aman ve Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Muhammed Zakaullah ile bir araya geldi.
 • 19:06Türk Savunma Sanayisi Ürünleri, İzmir'de Sergileniyorİzmir'in Seferihisar ilçesinde düzenlenen Efes-2016 Birleşik Müşterek Fiili Atışlı Tatbikatı kapsamında Türk savunma sanayisi firmalarının katılımıyla sergi açıldı.
 • 17:23Bmc'den Çocuk ŞenliğiBmc'den Çocuk ŞenliğiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Fabrikadaki şenlik alanından ve gösterilerden detaylar, BMC Genel Müdürü Mustafa Menkü ve çalışan Abidin Dinç ile röp - BMC Genel Müdürü Menkü: "Büyük bir şirket olmak için en değerli varlığımız çocuklarımız" Türkiye'nin önde gelen otomotiv sanayi kuruluşu BMC'nin İzmir fabrikasında görevli personelin çocukları için şenlik düzenlendi.
 • 14:40Bmc'den Çocuk ŞenliğiTürkiye'nin önde gelen otomotiv sanayi kuruluşu BMC'nin İzmir fabrikasında görevli personelin çocukları için şenlik düzenlendi.
 • 15:53Ruen Debriyajları Klas Otomotiv İle Yeniden Türkiye'deOtomotiv yan sanayi ve yedek parça sektörünün yakından tanıdığı Makedonya'lı Ruen markası, Klas Otomotiv güvencesi ile yeniden Türkiye'de.
 • 16:43DIMDEX 2016 başladıDIMDEX 2016 başladıDIMDEX 2016 Savunma Fuarı, Katar'ın Başkenti Doha'da başladı.
 • 15:33Genetiği Değiştirilmiş Larvalar İyileşmeyen Yaralara Çare OlduAmerikalı araştırmacılar, genetiğini değiştirdikleri sinek larvalarıyla diyabet hastalarındaki iyileşmeyen yaraları tedavi etmeyi başardı.
 • 14:50İzmirli Otomotivciler Yerli Araç Üretimine TalipEge Otomotiv Derneği (EGOD) Başkanı Mustafa İduğ, yerli otomobil üretimine İzmir olarak talip olduklarını söyledi.
 • 13:09İzmir, Yerli Otomotiv Üretimine TalipEge Otomotiv Derneği (EGOD) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa İduğ, yerli otomobil üretimine İzmir olarak talip olduklarını söyledi.
 • 13:05İzmir, Yerli Otomobil Üretimine Talip Olduİzmir, Yerli Otomobil Üretimine Talip Olduİzmir'deki otomotivciler, yerli otomobil üretimine talip oldu.
 • 12:38Yerli Otomobile İzmir TalipYerli Otomobile İzmir TalipEge Otomotiv Derneği (EGOD) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa İduğ, “Yerli otomobil üretimine İzmir olarak talibiz. Üretim için olmayan tek şey sadece teşviktir” dedi.
 • 13:43Binali Yıldırım: 'Bmc İzmir'den TaşınmıyorBinali Yıldırım: 'Bmc İzmir'den Taşınmıyorİzmir'deki BMC'nin kentten taşınacağı haberleri üzerine açıklama yapan Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, fabrikanın kentten taşınmayacağını aksine yeni yatırımlarla daha da büyüyeceğini açıkladı.
 • 11:55Japonya'yla Başlayan İhracatı 50 Ülkeye Yayıldıİzmir'de araç üstü ekipman ile savunma sanayisine yönelik araçlar üreten Katmerciler Araç Üstü Ekipman Şirketi, 1998 yılında Japonya ile başlayan ihracatını 50 ülkeye çıkardı.
 • 17:39Bmc'nin Sakarya'daki Yatırım KararıSakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, BMC Otomotiv Sanayi ve Ticaret AŞ'nin Karasu ilçesinde yapacağı yatırımla ilgili olarak, sektörde faaliyet gösteren diğer firmalar da Sakarya'da yatırım yapmak için adeta yarışa gireceğini belirterek, "Temennimiz bu olumlu tablonun şehrimizi yerli otomobil üretimi konusunda daha da öne çıkarmasıdır.
 • 13:11Bmc'nin Sakarya'daki Yatırım KararıSakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, BMC Otomotiv Sanayi ve Ticaret AŞ'nin Karasu ilçesinde yapacağı yatırımın kentin yerli otomobil konusunda elini güçlendirdiğini söyledi.
 • 12:34Ebso Başkanı: Bir Sanayici Olarak Bmc'nin Taşınmasına ÜzüldümEbso Başkanı: Bir Sanayici Olarak Bmc'nin Taşınmasına Üzüldümİzmir’in önemli sanayi kuruluşlarından BMC’nin fabrikasını Sakarya’nın Karasu ilçesine taşıması şehirdeki sanayicileri üzdü.
 • 12:50Başkan Kocaoğlu: Bmc İzmir'in Değeri, Mutlaka KalmalıBaşkan Kocaoğlu: Bmc İzmir'in Değeri, Mutlaka Kalmalıİzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, BMC'nin başka şehire taşınma kararından metro yatırımlarına, Körfez ÇED’inden stadyuma kadar birçok konuda açıklamalarda bulundu.
 • 11:18Bmc'nin Taşınmasına Tepki Gösterdi, Sancak'a Verdiği Sözü HatırlattıBmc'nin Taşınmasına Tepki Gösterdi, Sancak'a Verdiği Sözü Hatırlattıİktidara yakın medya patronu Ethem Sancak'ın BMC'yi İzmir'den Sakarya'ya taşınmasına tepkiler devam ediyor.
 • 20:42İzto Şubat Ayı Meclis Toplantısıİzto Şubat Ayı Meclis Toplantısıİzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Demirtaş, BMC’nin Sakarya’da üretim yapma kararı aldığını hatırlatarak, “Büyük firmalar, bankalar tek tek merkezlerini İstanbul’a taşıdı.
 • 10:44Fransız Bakanlar, Türk Vatandaşına Ait Örnek Şantiyede İncelemelerde BulunduFransız Bakanlar, Türk Vatandaşına Ait Örnek Şantiyede İncelemelerde BulunduFransa Çalışma Bakanı Myriam El Khomri ve Ekonomi Bakanı Michael Sapin, 9 Mart’ta Ulusal Meclis’te görüşülecek yeni çalışma yasa tasarısı öncesinde, iş güvenliği müfettişleri tarafından örnek firma olarak gösterilen Elazığlı Yalçın kardeşlere ait BMC firmasının şantiyesinde incelemelerde bulundu.
 • 16:45AK Parti Hendek Şubat Ayı Danışma Meclisi ToplantısıSakarya'da, AK Parti Hendek İlçe Teşkilatı Şubat Ayı Danışma Meclisi Toplantısı gerçekleştirildi.
 • 09:00Bmc'ye Yatırım Yeri TahsisiSakarya Karasu'da bulunan sınırları belirlenmiş alan, BMC Otomotiv Sanayi ve Ticaret AŞ'ye münferit yatırım yeri olarak tahsis edildi.
 • 16:49Ercan: Sözleşmeyi Diline Dolamasını Doğru BulmuyoruzErcan: Sözleşmeyi Diline Dolamasını Doğru BulmuyoruzZonguldak’ın Ereğli İlçesi Demir ve Çelik Fabrikaları ERDEMİR’de yetkili Türk Metal Sendikası Şube Başkanı Metin Ercan, Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Yaşar Tetiker’in TAT Metal ile sendika arasında sağlanan sendikalaşma sürecine ilişkin ‘sarf ettiği sözlere’ yanıt verdi.
 • 15:15Büyükşehir'den Ulaşımda Dev HizmetBüyükşehir'den Ulaşımda Dev HizmetBüyükşehir Belediyesi, Kayseri’deki ulaşımın kalitesini ve konforunu artırmak için proje yatırımlarını sürdürüyor.
 • 14:17Kemençeyi Konuşturan Adam' Son Yolculuğuna UğurlandıKemençeyi Konuşturan Adam' Son Yolculuğuna UğurlandıKaradeniz müziğinin duayenleri arasında gösterilen ve ‘Kemençeyi konuşturan adam’ lakabıyla tanınan İbrahim Gülpınar (45) Giresun’un Tirebolu ilçesine bağlı Aslancık Köyü’nde son yolculuğuna uğurlandı.
 • 13:01Şehzadeler 2016 Yılı İlk Toplantısını GerçekleştirdiŞehzadeler 2016 Yılı İlk Toplantısını GerçekleştirdiŞehzadeler Belediyesi 2016 yılı ilk meclis toplantısını Büyükşehir Belediye Meclis salonunda yaptı.
 • 16:48AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, terörle mücadeleye ilişkin, "Askerimizle, polisimizle sonuna kadar orada mücadeleyi devam ettiriyoruz, belleri kırıldı.
 • 11:27Katar Şirketlerinin Gözdesi TürkiyeKatar merkezli şirketlerin Türkiye’deki yatırımları son beş yılda 5 milyar doları aştı.
 • 09:27Cihan Haber Ajansı Gündemi- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Pakistan Pencap Eyaleti Başbakanı Muhammed Şahbaz Şerif’i Mabeyn Köşkü’nde kabul edecek.
 • 11:35Ankara Bir Festival Daha KazanıyorAnkara’nın uluslararası alanda “marka kent” haline gelmesi için çalışmalar yürüten Ankara Ticaret Odası (ATO), 7-9 Aralık tarihleri arasında Ankara Congresium’da geniş kapsamlı ve uluslararası nitelikte “Ankara Marka Festivali (AMF)” düzenleyecek.
 • 18:30Gtü ve Savunma Sanayi Müsteşarlığı Ortaklığında Sarp Projesi İmzalandıGtü ve Savunma Sanayi Müsteşarlığı Ortaklığında Sarp Projesi İmzalandıGebze Teknik Üniversitesi, Savunma Sanayi Müsteşarlığı ile birlikte, Savunma Sanayi Araştırmacı Yetiştirme Programı protokol anlaşmasını imzaladı.
 • 10:53Karasu Halkı Otomobil Fabrikasının Kurulmasını İstiyorKarasu Halkı Otomobil Fabrikasının Kurulmasını İstiyorSakarya’nın Karasu ilçesi İhsaniye ve çevre mahallelerinde yaşayan halk, Bakanlar Kurulu Kararıyla Otomotiv İhtisas Endüstri Bölgesi olarak ilan edilen 222 hektarlık alanda otomobil fabrikasının kurulmasını istiyor.
 • 09:57Sakarya'da Bmc Yönetiminden, Çed Bilgilendirme ToplantısıSakarya'da BMC yönetimi tarafından, Çevresel Etki Değerlendirme (ÇED) bilgilendirme toplantısı düzenlendi.
 • 10:30Tanal: Digiturk Hala TMSF'nin Elinde Mi?CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, Katarlı bir şirket grubuna satışının yapıldığı ileri sürülen Digiturk’ün yönetiminde hala TMSF’nin olduğu iddialarını TBMM gündemine taşıdı.
 • 09:34Yeri Otomobilin Kalbi İlk Kez GörüntülendiYeri Otomobilin Kalbi İlk Kez GörüntülendiSanayi Bakanı Fikri Işık'ın prototipini gösterdiği yerli otomobille ilgili merak edilenleri anlattı. Aracın kalbi ilk kez görüntülendi. Yerli otoyu gazeteci test etti.
 • 18:46Sakarya'nın Karasu İlçesi'ne Bmc, Savunma Sanayi Yatırımı YapacakSakarya'nın Karasu İlçesi'ne Bmc, Savunma Sanayi Yatırımı YapacakSakarya'nın Karasu İlçesi'ne BMC, savunma sanayi yatırımı yapacak Sakarya'nın Karasu Belediyesi'ni ziyaret eden işadamı Ethem Sancak, sahibi olduğu BMC Otomotiv ve Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin ilçede savunma sanayine yönelik yatırım yapacağını söyledi.
 • 15:42Sakarya'nın Karasu İlçesi'ne Bmc, Savunma Sanayi Yatırımı YapacakSakarya'nın Karasu İlçesi'ne Bmc, Savunma Sanayi Yatırımı YapacakSakarya'nın Karasu Belediyesi'ni ziyaret eden işadamı Ethem Sancak, sahibi olduğu BMC Otomotiv ve Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin ilçede savunma sanayine yönelik yatırım yapacağını söyledi.
 • 18:12Yerli Otomobil Cadillac BLS Çıktı!Yerli Otomobil Cadillac BLS Çıktı!Teknoloji Bakanı Fikri Işık'ın görüntülerini paylaştığı yerli otomobil Saab tarafından üretilen 9-3 modeli ile aynı platformdan çıkan kardeşi Cadillac BLS çıktı.
 • 13:36Bisikletin OscarlarıBisikletin Oscarları" Abu Dabi'de Sahiplerini BulduUluslararası Bisiklet Birliği (UCI) tarafından ilk kez organize edilen "Bisikletin Oscarları" ödül töreni, dün akşam Birleşik Arap Emirlikleri'nin başkenti Abu Dabi'de sahiplerini buldu.
 • 14:06Katar'da 500 Milyon Dolarlık İş HacmiİSTANBUL(AA) - Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) iş birliği ile Katar'da düzenlenen fuara katılan Türk şirketlerinin, 600 görüşme sonucunda 500 milyon dolarlık iş hacmi gerçekleştirmesi bekleniyor.
 • 19:03Bmc Yönetim Kurulu Başkanı SancakBmc Yönetim Kurulu Başkanı SancakMayına karşı dayanıklı zırhlı personel taşıyıcı kirpiden detaylar- BMC Yönetim Kurulu Başkanı Ethem Sancak açıklama BMC Yönetim Kurulu Başkanı Sancak: - "(Altay tankı) Prototip bitince seri üretim için Savunma Sanayii Müsteşarlığı ihale açacak.
 • 16:17Bmc Yönetim Kurulu Başkanı Sancak AçıklamasıBMC Yönetim Kurulu Başkanı Ethem Sancak, Altay tankının seri üretimi konusunda, "Prototip bitince seri üretim için Savunma Sanayii Müsteşarlığı ihale açacak.
 • 15:58Türk-Katar Ticari İlişkileri 200 Kat ArtacakTürk-Katar Ticari İlişkileri 200 Kat ArtacakCumhurbaşkanı ve Katar Emiri Şeyh Tamim Bin Hamad Al Thani'nin resmi himayelerinde Türk ve Katar Savunma Sanayisi High Tech Port by MÜSİAD Qatar'da bir araya geliyor.
 • 14:56MÜSİAD High Tech Port by MÜSİAD Qatar Fuar'ını Tanıttı Katar'ın başkenti Doha'da düzenlenecek olan High Tech Port by MÜSİAD Qatar Fuar'ının tanıtımı İstanbul Çırağan sarayında gerçekleştirildi.
 • 14:52MÜSİAD High Tech Port by MÜSİAD Qatar Fuar'ını TanıttıKatar'ın başkenti Doha'da düzenlenecek olan High Tech Port by MÜSİAD Qatar Fuar'ının tanıtımı İstanbul Çırağan sarayında gerçekleştirildi.
 • 14:32High Tech Port By Müsiad QatarHigh Tech Port By Müsiad Qatar" 6 Ekim'de BaşlayacakGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Basın toplantısdan görüntüler- MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak'ın açıklaması- Katar Dışişleri Bakanlığı Daimi Komite Başkanı Abdullah Fakhroo'nun açıklaması- Katar İş adamları Derneği Genel Müdür Yardımcısı Sarah Abdallah'ın açıklaması- High Tech Port Genel Koordinatörü Hakan Kurt'un açıklaması- International Business Forum (IBF) Başkanı Erol Yarar'ın açıklaması Türk ve Katar savunma sanayisinin büyük oyuncularının bir araya geleceği "High Tech Port by MÜSİAD Qatar", 6-8 Ekim tarihlerinde Katar Ulusal Fuar Merkezi'nde düzenlenecek.
 • 14:14High Tech Port By Müsiad Qatar" 6 Ekim'de BaşlayacakTürk ve Katar savunma sanayisinin büyük oyuncularının bir araya geleceği "High Tech Port by MÜSİAD Qatar", 6-8 Ekim tarihlerinde Katar Ulusal Fuar Merkezi'nde düzenlenecek.
 • 10:18Van'da 2 Ayrı Trafik Kazası: 9 YaralıVan’da meydana gelen 2 ayrı trafik kazasında 9 kişi hafif şekilde yaralandı.
 • 08:11Türkiye Savunmada Hücuma GeçtiTürkiye Savunmada Hücuma GeçtiSon yıllarda savunma sanayiinde attığı adımlarla adeta hücuma geçen Türkiye, Londra'daki DSEI Fuarı'nda 14 firma ile boy gösterdi.
 • 11:11Türk Savunma Sanayisi Katar'a Çıkarma YapacakTürk savunma sanayisinin devleri, ekim ayında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Katar Emiri Şeyh Temim bin Hamad Al Sani'nin resmi himayelerinde düzenlenecek olan High-Tech Port by MÜSİAD'a çıkarma yapacak.