21:3100
SON DAKİKA BMC HABERLERİ

Son Dakika Bmc Haberleri

   

  Ekonomide 2014 Böyle Geçti

  Türkiye, 2013'ü 151,7 milyar dolarlık ihracatla kapattı, yıla aylık bazda rekorla başladı Türkiye nüfusu, 2013'te bir önceki yıla göre binde 13,7 artışla 76 milyon 667 bin 864 kişi oldu. (Bugün 09:58)

   

  Ekonomide 2014 Böyle Geçti

  Ekonomide 2014 Böyle Geçti

  Yılın ikinci çeyreğinde Türkiye'nin önemli projelerinin başında yer alan İstanbul'a yapılacak üçüncü havalimanının temeli atıldı Çekirdek enflasyon yıllık yüzde 9,32 ile son 7 yılın en yüksek seviyesine ulaştı Twitter'a getirilen erişim engeli nisanda, YouTube'e getirilen erişim engeli ise haziran ayında kaldırıldı Japonya'da üretilen ve Türk mühendislerinin de üretim ve testlerinde görev aldığı TÜRKSAT 4B uydusunun yapımı tamamlandı Fed, aylık 45 milyar dolarlık tahvil alım miktarını 10 (Bugün 09:57)

   

  CHP'li Kart Açıklaması

  "İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, somut suçlamalar ve resmi belgeler söz konusu olmasına rağmen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Topbaş, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek ve diğer kişiler hakkındaki soruşturmayı sümenaltı etmiş, kadük hale getirmiştir" (08 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  İşte Samsung Galaxy S6'nın Özellikleri!

  İşte Samsung Galaxy S6'nın Özellikleri!

  Yeni amiral gemisinin özellikleri hakkında Sammobile kaynakları bilgi verdi. (05 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Ak Partili Gül: CHP'nin Yapamadığı Başarılı Muhalefeti Biz İzimr'de Yapıyoruz

  Ak Partili Gül: CHP'nin Yapamadığı Başarılı Muhalefeti Biz İzimr'de Yapıyoruz

  Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Abdülhamit Gül, partinin Haziran 2015 seçimlerindeki hedefinin Anayasa'yı değiştirecek oy oranını yakalamak, İzmir'de ise 2019 yerel seçimlerinde Büyükşehir Belediyesi'ni kazanmak olduğunu söyledi. (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Gül: "Yüzde 50'nin Çok Üzerinde, Anayasayı Değiştirecek Bir...

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Gül, İzmir'de- Gül: "İnanıyorum ki seçim sürecine kadar yapılacak çalışmalarla yüzde 50'nin çok üzerinde, anayasayı değiştirecek bir çoğunluğa ulaşacağız"- "Keşke AK Parti'nin yerel yönetimde yapmış olduğu muhalefet, merkezi yönetimde de CHP tarafından yapılabilse"İZMİR (AA) - AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Abdülhamit Gül, anketlerde milletin AK Parti'ye desteğinin devam ettiğinin görüldüğünü belirterek, "İnanıyorum ki seçim (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Gül, İzmir'de

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Gül, İzmir'de

  Gül: "İnanıyorum ki seçim sürecine kadar yapılacak çalışmalarla yüzde 50'nin çok üzerinde, anayasayı değiştirecek bir çoğunluğa ulaşacağız" "Keşke AK Parti'nin yerel yönetimde yapmış olduğu muhalefet, merkezi yönetimde de CHP tarafından yapılabilse" (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Gül: 'Son Yaşananlar Çözüm Sürecinin Başarısını Gösteriyor'

  Gül: "Son Yaşananlar Çözüm Sürecinin Başarısını Gösteriyor"

  AK Parti İzmir Yerel Yönetimler Koordinasyon Toplantısı’nda konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Abdulhamit Gül, son yaşanan hadiselerin aslında çözüm sürecinin başarısını gösterdiğini belirterek, “Çözüm süreci başarıya ulaştıkça birilerinin etekleri tutuşmakta ve ‘nasıl bu süreci sabote ederim’ diye düşünmektedir. (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Alman Yatırımcılar Otomotiv Sektörüne Mercek Tutacak

  Alman Yatırımcılar Otomotiv Sektörüne Mercek Tutacak

  Ege Otomotiv Derneği (EGOD), üyelerini Alman yatırımcılarla bir araya getirecek. (19 Ekim 2014 Pazar )

   

  Rekabet Kurulu Kararları

  MNG Sanal Ürün Pazarlama AŞ ile MNG Radyo TV ve Medya Hizmetleri AŞ'nin her birinin yüzde 32 hissesinin Ali Acun Ilıcalı tarafından devralınması işlemine izin verilmesi kararlaştırıldı Tukaş Gıda AŞ'nin yüzde 81,74 hissesinin Okullu Gıda Maddeleri Limited Şirketi, Cem Okullu ve Cengiz Okullu tarafından devralınması işlemine izin verildi. (04 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Bmc İşçi Çıkarmayacak Borçları Ödeyecek

  Bmc İşçi Çıkarmayacak Borçları Ödeyecek

  İzmir'de kamyon, otobüs ve yedek parçanın yanı sıra savunma sanayine 'Kirpi' adı verilen askeri araçları üreten BMC, 15 Ağustos'ta 751 milyon liranın TMSF'ye yatırılması ile Ethem Sancak'a ait olan 'ES Mali Yatırım Danışmanlık'ın oldu. (16 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  Bmc Ticari ve İktisadi Bütünlüğü'nün Devri Süreci

  BMC Otomotiv Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Sancak: "BMC Ticari ve İktisadi Bütünlüğü’nün devri ihalesine vermiş olduğumuz 751 milyon TL bedelli teklifimiz, şirketimiz ortaklarınca tam ve eksiksiz olarak nakden ödenmiş olup, an itibariyle BMC Ticari ve İktisadi Bütünlüğü’nün. (15 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Bmc'de İşçi Kıyımı Başladı

  Bmc'de İşçi Kıyımı Başladı

  BMC'de devir öncesi fabrikada çalışan işçileri çıkarılmaya başlandı. (13 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  Ethem Sancak, BMC'den Hisse Satacak

  Ethem Sancak, BMC'den Hisse Satacak

  BMC'yi devralan Es Mali Yatırım ve Danışmalık A.Ş.'nin sahibi Ethem Sancak, hisselerinin bir kısmını Talip Öztürk'e satıyor. (09 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  İbrahim Tatlıses, 10 Milyonluk Teklifi Reddetti

  İbrahim Tatlıses, 10 Milyonluk Teklifi Reddetti

  Türkiye'nin önde gelen bir akaryakıt şirketi, Tatlıses'e reklamlarında oynaması için 10 milyon lira önerdi. 'Tedavi sürecindeyim' diyen İmparator teklifi geri çevirdi. (20 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Park Halindeki Hafriyat Kamyonunu Çaldılar

  Bilecik’in Bozüyük ilçesinde bir dinlenme tesislerinde park halinde bulunan hafriyat kamyonu kimliği belirsiz kişilerce çalındı. (09 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Demirçalı: TSK'nın Zırhlı Araç İhtiyacını Karşılayan Firma Katar'a Satıldı

  Demirçalı: TSK'nın Zırhlı Araç İhtiyacını Karşılayan Firma Katar'a Satıldı

  CHP Genel Sekreter Yardımcısı ve Adana Milletvekili Ali Demirçalı, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin zırhlı araç ihtiyacını karşılayan firmanın TMSF ve Savunma Sanayi Müsteşarlığı eliyle borçlarının sıfırlanarak Katar Silahlı Kuvvetlerine satıldığını iddia etti. (07 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Fransa Bisiklet Turunun İngiltere'de Başlayan İkinci Etabını, Astana Takımından İtalyan Vincenzo...

  Bisiklet yarışlarının en prestijlisi olarak kabul edilen Fransa Bisiklet Turu'nun (Le Tour de France), İngiltere'nin York ile Sheffield kentleri arasında yapılan ikinci etabını, Astana takımının İtalyan bisikletçisi Vincenzo Nibali kazandı. (06 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Fransa Bisiklet Turu

  İngiltere'de başlayan turun ikinci etabını, Astana takımının İtalyan bisikletçisi Vincenzo Nibali kazandı. (06 Temmuz 2014 Pazar )

   

  AK Parti'nin İzmir İl Başkanı Delican Oldu (2)

  AK Parti'nin İzmir İl Başkanı Delican Oldu (2)

  Ak PARTİ İzmir İl Başkanlığı'na Bülent Delican atandı. (03 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Thor Hushovd Emekli Oluyor

  Thor Hushovd Emekli Oluyor

  Eski dünya şampiyonu Norveçli bisikletçi Thor Hushovd, sezon sonunda emekli olacağını açıkladı. (28 Haziran 2014 Cumartesi )

   

  Egedesonsöz'ün Muhteşem 5.yıl Kutlaması

  Egedesonsöz'ün Muhteşem 5.yıl Kutlaması

  İzmir ve Ege'nin en çok haber okutan, en etkili İnternet Gazetesi Ege'de Sonsöz, yayın hayatında geride kalan 5 yılı binden fazla kişinin katıldığı muhteşem bir kokteylle kutladı. (17 Haziran 2014 Salı )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
21.12.2014 21:31:21. #1.13#