03:1100
SON DAKİKA BMC HABERLERİ

Son Dakika Bmc Haberleri

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Gül: "Yüzde 50'nin Çok Üzerinde, Anayasayı Değiştirecek Bir...

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Gül, İzmir'de- Gül: "İnanıyorum ki seçim sürecine kadar yapılacak çalışmalarla yüzde 50'nin çok üzerinde, anayasayı değiştirecek bir çoğunluğa ulaşacağız"- "Keşke AK Parti'nin yerel yönetimde yapmış olduğu muhalefet, merkezi yönetimde de CHP tarafından yapılabilse"İZMİR (AA) - AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Abdülhamit Gül, anketlerde milletin AK Parti'ye desteğinin devam ettiğinin görüldüğünü belirterek, "İnanıyorum ki seçim (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Gül, İzmir'de

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Gül, İzmir'de

  Gül: "İnanıyorum ki seçim sürecine kadar yapılacak çalışmalarla yüzde 50'nin çok üzerinde, anayasayı değiştirecek bir çoğunluğa ulaşacağız" "Keşke AK Parti'nin yerel yönetimde yapmış olduğu muhalefet, merkezi yönetimde de CHP tarafından yapılabilse" (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Gül: 'Son Yaşananlar Çözüm Sürecinin Başarısını Gösteriyor'

  Gül: "Son Yaşananlar Çözüm Sürecinin Başarısını Gösteriyor"

  AK Parti İzmir Yerel Yönetimler Koordinasyon Toplantısı’nda konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Abdulhamit Gül, son yaşanan hadiselerin aslında çözüm sürecinin başarısını gösterdiğini belirterek, “Çözüm süreci başarıya ulaştıkça birilerinin etekleri tutuşmakta ve ‘nasıl bu süreci sabote ederim’ diye düşünmektedir. (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Alman Yatırımcılar Otomotiv Sektörüne Mercek Tutacak

  Alman Yatırımcılar Otomotiv Sektörüne Mercek Tutacak

  Ege Otomotiv Derneği (EGOD), üyelerini Alman yatırımcılarla bir araya getirecek. (19 Ekim 2014 Pazar )

   

  Rekabet Kurulu Kararları

  MNG Sanal Ürün Pazarlama AŞ ile MNG Radyo TV ve Medya Hizmetleri AŞ'nin her birinin yüzde 32 hissesinin Ali Acun Ilıcalı tarafından devralınması işlemine izin verilmesi kararlaştırıldı Tukaş Gıda AŞ'nin yüzde 81,74 hissesinin Okullu Gıda Maddeleri Limited Şirketi, Cem Okullu ve Cengiz Okullu tarafından devralınması işlemine izin verildi. (04 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Bmc İşçi Çıkarmayacak Borçları Ödeyecek

  Bmc İşçi Çıkarmayacak Borçları Ödeyecek

  İzmir'de kamyon, otobüs ve yedek parçanın yanı sıra savunma sanayine 'Kirpi' adı verilen askeri araçları üreten BMC, 15 Ağustos'ta 751 milyon liranın TMSF'ye yatırılması ile Ethem Sancak'a ait olan 'ES Mali Yatırım Danışmanlık'ın oldu. (16 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  Bmc Ticari ve İktisadi Bütünlüğü'nün Devri Süreci

  BMC Otomotiv Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Sancak: "BMC Ticari ve İktisadi Bütünlüğü’nün devri ihalesine vermiş olduğumuz 751 milyon TL bedelli teklifimiz, şirketimiz ortaklarınca tam ve eksiksiz olarak nakden ödenmiş olup, an itibariyle BMC Ticari ve İktisadi Bütünlüğü’nün. (15 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Bmc'de İşçi Kıyımı Başladı

  Bmc'de İşçi Kıyımı Başladı

  BMC'de devir öncesi fabrikada çalışan işçileri çıkarılmaya başlandı. (13 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  Ethem Sancak, BMC'den Hisse Satacak

  Ethem Sancak, BMC'den Hisse Satacak

  BMC'yi devralan Es Mali Yatırım ve Danışmalık A.Ş.'nin sahibi Ethem Sancak, hisselerinin bir kısmını Talip Öztürk'e satıyor. (09 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

 

  BMC'nin Devrine Onay Çıktı

  BMC'nin Devrine Onay Çıktı

  Rekabet Kurulu, BMC'nin Es Mali Yatırım'a devredilmesi için izin verdi. (21 Mayıs 2014 Çarşamba )

   

  BMC'nin Devrine Onay Çıktı

  BMC'nin Devrine Onay Çıktı

  Rekabet Kurulu, BMC'nin Es Mali Yatırım'a devredilmesi için izin verdi. (21 Mayıs 2014 Çarşamba )

   

  Rekabet Kurulu'ndan, Bmc'nin Es Mali Yatırıma Devri İşlemine İzin

  Rekabet Kurulu, BMC Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin çeşitli varlıklarından oluşturulan BMC Ticari ve İktisadi Bütünlüğünün Es Mali Yatırım ve Danışmanlık A.Ş.'ye devredilmesi işlemine izin verilmesinde sakınca bulunmadığını karara bağladı. (21 Mayıs 2014 Çarşamba )

   

  Bmc'nin Devrine Onay

  Rekabet Kurulu, BMC Ticari ve İktisadi Bütünlüğünün, Es Mali Yatırım ve Danışmanlık AŞ'ye devredilmesi işlemine izin verilmesinde sakınca bulunmadığına karar verdi. (21 Mayıs 2014 Çarşamba )

   

  Kaliforniya Bisiklet Turunu Bradley Wiggins Kazandı

  Kaliforniya Bisiklet Turunu Bradley Wiggins Kazandı

  Bradley Wiggins, Mark Cavendish'in son etabını kazandığı Kaliforniya Bisiklet Turunu kazanan isim oldu. (19 Mayıs 2014 Pazartesi )

   

  Giro'da Muhteşem Finiş / Weening Dokuzuncu Etabın Kazananı

  Giro'da Muhteşem Finiş / Weening Dokuzuncu Etabın Kazananı

  İtalya Bisiklet Turu'nda (Giro d'Italia) dokuzuncu etabı Pieter Weening kazandı. (18 Mayıs 2014 Pazar )

   

  Olimpiyat Otobüsleri İzmir'de Yapılıyor

  Olimpiyat Otobüsleri İzmir'de Yapılıyor

  Dünya devi otomobil sektörünün gözü, Torbalı’da faaliyet gösteren Polkima’nın üzerinde. (18 Mayıs 2014 Pazar )

   

  Giro'da Sekizinci Etap Sona Erdi / Cadel Artık Zirvede

  Giro'da Sekizinci Etap Sona Erdi / Cadel Artık Zirvede

  İtalya Bisiklet Turu'nda sekizinci etabı kazanan Diego Ulissi oldu, genel klasmanda Cadel Evans zirveye yükseldi. (18 Mayıs 2014 Pazar )

   

  İzmir'in 9 İlçesi'nde Elekrik Kesintisi

  İzmir'in 9 İlçesi'nde Elekrik Kesintisi

  GEDİZ Elektrik Dağıtım A.Ş., 18 Mayıs Pazar günü İzmir'in 9 ilçesinde, 19 Mayıs Pazartesi günü ise 5 ilçede altyapı çalışması nedeniyle planlı elektrik kesintilerinin uygulanacağını açıkladı. (15 Mayıs 2014 Perşembe )

   

  İşadamı Sancak'tan Üniversitelilere Hayal Kurun Öğüdü

  İşadamı Ethem Sancak, Uşak Üniversitesi Kariyer Günleri'nde, iş hayatına atılacak öğrencilere öğütlerde bulunurken, "Gençler, hayal kurun ve sizinle aynı hayale sahip iki kişi daha bularak iyi bir ekip kurun. Bir fikriniz, hayaliniz olduktan sonra size İŞKUR gibi kurumlar yardımcı olur. (10 Mayıs 2014 Cumartesi )

   

  Sancak: Başbakan'ın Aradığı Babayiğit Olmayı Hedefliyoruz

  Sancak: Başbakan'ın Aradığı Babayiğit Olmayı Hedefliyoruz

  Ethem Sancak, Başbakan Erdoğan'ın milli otomobil için aradığı babayiğit olmak için var güçleriyle çalışacaklarını söyledi. (10 Mayıs 2014 Cumartesi )

   

  TMSF Bmc'nin Satışına Onay Verdi, Gözler Rekabet Kurulu'nda

  Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), BMC’nin 751 milyon TL karşılığında satılmasını uygun buldu ve nihai karar için Rekabet Kurulu’na başvurdu. (08 Mayıs 2014 Perşembe )

   

  TMSF, BMC İhalesine Onay Verdi

  TMSF, BMC İhalesine Onay Verdi

  TMSF, BMC'nin 751 milyon lira karşılığında satılmasını uygun buldu. (08 Mayıs 2014 Perşembe )

   

  Bmc'nin 751 Milyon TL'ye Satışını Uygun Bulan Tmsf, Rekabet Kurulu'na Başvurdu

  Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Fon Kurulu tarafından BMC'nin 751 milyon TL karşılığında satılmasını uygun buldu ve nihai kararını verebilmek için, Rekabet Kurulu'na başvurdu. (08 Mayıs 2014 Perşembe )

   

  TMSF Bmc'nin Satışına Onay Verdi

  TMSF Bmc'nin Satışına Onay Verdi

  Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) BMC'nin Ethem Sancak'ın sahibi olduğu Es Mali Yatırım ve Danışmanlık'a BMC'nin satışını onayladığını duyurdu. (08 Mayıs 2014 Perşembe )

   

  Tmsf, Bmc'nin Es Mali Yatırım Şirketine Satılmasına Onay Verdi

  Tasarruf Sigortası Mevduat Fonu (TMSF), BMC'nin 751 milyon TL karşılığında Ethem Sancak'ın sahibi olduğu ES Mali Yatırım'a satılmasını uygun buldu ve nihai kararını verebilmek için, Rekabet Kurulu'na başvurdu. (08 Mayıs 2014 Perşembe )

   

  Bmc'nin Devralınması İçin Başvuru Yapıldı

  BMC Ticari ve İktisadi Bütünlüğü'nün Es Mali Yatırım AŞ tarafından devralınması için Rekabet Kurumuna başvuruda bulunuldu. (08 Mayıs 2014 Perşembe )

   

  Ethem Sancak'tan Bmc'ye 751 Milyon Lira

  Ethem Sancak'tan Bmc'ye 751 Milyon Lira

  *ethem Sancak, "1 milyon araba üretiyoruz biz. Hiçbirisi milli marka değil. Kore'nin, Malezya'nın, Hindistan'ın bir sürü marka arabası var pazarda. (02 Mayıs 2014 Cuma )

   

  Bmc'ye Son Teklif: 751 Milyon Tl

  Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu'nun (TMSF) satışa çıkardığı Çukurova Grubu şirketlerinden BMC'ye en son 751 milyon lira teklif edildi. (02 Mayıs 2014 Cuma )

   

  Ethem Sancak'tan BMC'ye 751 Milyonluk Teklif

  ES Mali Yatırım ve Danışmalık AŞ'nin sahibi Ethem Sancak, BMC Ticari ve İktisadi Bütünlüğü için 751 milyon lira teklif verdi. (02 Mayıs 2014 Cuma )

   

  Bmc İçin Son Teklif 751 Milyon Lira

  TMSF'nin Çukurova'dan devraldığı BMC'nin ilk satış ihalesinde nihai pazarlık yapıldı. (02 Mayıs 2014 Cuma )

   

  BMC'ye 751 Milyon Liralık Teklif

  BMC'ye 751 Milyon Liralık Teklif

  TMSF'nin BMC ihalesinde Ethem Sancak, teklifini 751 milyon liraya çıkarak ihaleyi teknik olarak sonlandırdı. (02 Mayıs 2014 Cuma )

   

  Bmc'nin Tek Talibi Ethem Sancak Oldu

  Bmc'nin Tek Talibi Ethem Sancak Oldu

  Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) tarafından satışa sunulan BMC'ye tek teklif, Ethem Sancak'tan geldi. (30 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  TMSF'nin Bmc Satış İhalesi

  Türk Metal Sendikası İzmir 1 no'lu Şube Başkanı Tosun: "Cuma gününden umutluyuz inşallah nihai karar verilir" "Ethem (Sancak) Bey'in yerli otomobille ilgili açıklamaları çok sevindirici" (30 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  TMSF'nin Bmc Satış İhalesi

  TMSF'nin Çukurova Holding'ten yönetimini devraldığı ağır ve zırhlı araç üreticisi BMC'nin satış ihalesinde tek teklif, 725 milyon lira ile iş adamı Ethem Sancak'ın sahibi olduğu ES Mali Yatırım ve Danışmalık AŞ'den geldi Teklifin 985 milyon lira olan muhammen bedelinin altında kalması nedeniyle, Fon Kurulu tarafından karar verilmesi halinde 2 Mayıs Cuma günü saat 11.00’de pazarlık aşamasıyla ihaleye devam edileceği belirtildi. (30 Nisan 2014 Çarşamba )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
24.11.2014 03:11:23. #1.11#