00:1700
SON DAKİKA BMC HABERLERİ

Son Dakika Bmc Haberleri

   

  Bmc İşçi Çıkarmayacak Borçları Ödeyecek

  Bmc İşçi Çıkarmayacak Borçları Ödeyecek

  İzmir'de kamyon, otobüs ve yedek parçanın yanı sıra savunma sanayine 'Kirpi' adı verilen askeri araçları üreten BMC, 15 Ağustos'ta 751 milyon liranın TMSF'ye yatırılması ile Ethem Sancak'a ait olan 'ES Mali Yatırım Danışmanlık'ın oldu. (16 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  Bmc Ticari ve İktisadi Bütünlüğü'nün Devri Süreci

  BMC Otomotiv Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Sancak: "BMC Ticari ve İktisadi Bütünlüğü’nün devri ihalesine vermiş olduğumuz 751 milyon TL bedelli teklifimiz, şirketimiz ortaklarınca tam ve eksiksiz olarak nakden ödenmiş olup, an itibariyle BMC Ticari ve İktisadi Bütünlüğü’nün. (15 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Bmc'de İşçi Kıyımı Başladı

  Bmc'de İşçi Kıyımı Başladı

  BMC'de devir öncesi fabrikada çalışan işçileri çıkarılmaya başlandı. (13 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  Ethem Sancak, BMC'den Hisse Satacak

  Ethem Sancak, BMC'den Hisse Satacak

  BMC'yi devralan Es Mali Yatırım ve Danışmalık A.Ş.'nin sahibi Ethem Sancak, hisselerinin bir kısmını Talip Öztürk'e satıyor. (09 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  İbrahim Tatlıses, 10 Milyonluk Teklifi Reddetti

  İbrahim Tatlıses, 10 Milyonluk Teklifi Reddetti

  Türkiye'nin önde gelen bir akaryakıt şirketi, Tatlıses'e reklamlarında oynaması için 10 milyon lira önerdi. 'Tedavi sürecindeyim' diyen İmparator teklifi geri çevirdi. (20 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Park Halindeki Hafriyat Kamyonunu Çaldılar

  Bilecik’in Bozüyük ilçesinde bir dinlenme tesislerinde park halinde bulunan hafriyat kamyonu kimliği belirsiz kişilerce çalındı. (09 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  BMC'nin CEO'sundan AK Parti'ye Yeşil Işık

  BMC'nin CEO'sundan AK Parti'ye Yeşil Işık

  Adı, AK Parti İzmir İl Başkanlığı için geçen BMC'nin CEO'su Cemal Öztürk, "Görev verilirse hazırım, üstesinden de gelirim" dedi. (13 Haziran 2014 Cuma )

   

  CHP'den TMSF Hakkında Suç Duyurusu

  Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, Tasarruf Mevduatı ve Sigorta Fonu (TMSF) yönetici ve görevlileri ile TMSF bünyesindeki medya kurumlarının yöneticileri hakkında " haberleşmenin engellenmesi" ve "ayrımcılık" suçlarını işledikleri iddiasıyla suç duyurusunda bulundu. (06 Haziran 2014 Cuma )

   

  BMC'ye Katarlı Ortak Geliyor

  BMC'ye Katarlı Ortak Geliyor

  BMC'yi satın alan Es Mali Yatırım'da yüzde 191 sermaye artırımı sonrası Katar'ın payı yüzde 50 olacak. (02 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Giro'da Muhteşem Son / Zafer Nairo Quintana'nın

  Giro'da Muhteşem Son / Zafer Nairo Quintana'nın

  Nairo Quintana İtalya Bisiklet Turu'nun son etabında hata yapmadı ve Giro d'Italia'nın kazananı oldu. (01 Haziran 2014 Pazar )

   

  Kraliçe Etapta Muhteşem Son! Zirve Artık Quintana'nın

  Kraliçe Etapta Muhteşem Son! Zirve Artık Quintana'nın

  Giro d'Italia'da Ponte di Legno-Val Martello arasındaki zorlu tırmanış etabında kazanan Nairo Alexander Quintana Rojas. (27 Mayıs 2014 Salı )

   

  BMC'nin Devrine Onay Çıktı

  BMC'nin Devrine Onay Çıktı

  Rekabet Kurulu, BMC'nin Es Mali Yatırım'a devredilmesi için izin verdi. (21 Mayıs 2014 Çarşamba )

   

  BMC'nin Devrine Onay Çıktı

  BMC'nin Devrine Onay Çıktı

  Rekabet Kurulu, BMC'nin Es Mali Yatırım'a devredilmesi için izin verdi. (21 Mayıs 2014 Çarşamba )

   

  Rekabet Kurulu'ndan, Bmc'nin Es Mali Yatırıma Devri İşlemine İzin

  Rekabet Kurulu, BMC Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin çeşitli varlıklarından oluşturulan BMC Ticari ve İktisadi Bütünlüğünün Es Mali Yatırım ve Danışmanlık A.Ş.'ye devredilmesi işlemine izin verilmesinde sakınca bulunmadığını karara bağladı. (21 Mayıs 2014 Çarşamba )

   

  Bmc'nin Devrine Onay

  Rekabet Kurulu, BMC Ticari ve İktisadi Bütünlüğünün, Es Mali Yatırım ve Danışmanlık AŞ'ye devredilmesi işlemine izin verilmesinde sakınca bulunmadığına karar verdi. (21 Mayıs 2014 Çarşamba )

   

 

  İzmir'in 9 İlçesi'nde Elekrik Kesintisi

  İzmir'in 9 İlçesi'nde Elekrik Kesintisi

  GEDİZ Elektrik Dağıtım A.Ş., 18 Mayıs Pazar günü İzmir'in 9 ilçesinde, 19 Mayıs Pazartesi günü ise 5 ilçede altyapı çalışması nedeniyle planlı elektrik kesintilerinin uygulanacağını açıkladı. (15 Mayıs 2014 Perşembe )

   

  İşadamı Sancak'tan Üniversitelilere Hayal Kurun Öğüdü

  İşadamı Ethem Sancak, Uşak Üniversitesi Kariyer Günleri'nde, iş hayatına atılacak öğrencilere öğütlerde bulunurken, "Gençler, hayal kurun ve sizinle aynı hayale sahip iki kişi daha bularak iyi bir ekip kurun. Bir fikriniz, hayaliniz olduktan sonra size İŞKUR gibi kurumlar yardımcı olur. (10 Mayıs 2014 Cumartesi )

   

  Sancak: Başbakan'ın Aradığı Babayiğit Olmayı Hedefliyoruz

  Sancak: Başbakan'ın Aradığı Babayiğit Olmayı Hedefliyoruz

  Ethem Sancak, Başbakan Erdoğan'ın milli otomobil için aradığı babayiğit olmak için var güçleriyle çalışacaklarını söyledi. (10 Mayıs 2014 Cumartesi )

   

  TMSF Bmc'nin Satışına Onay Verdi, Gözler Rekabet Kurulu'nda

  Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), BMC’nin 751 milyon TL karşılığında satılmasını uygun buldu ve nihai karar için Rekabet Kurulu’na başvurdu. (08 Mayıs 2014 Perşembe )

   

  TMSF, BMC İhalesine Onay Verdi

  TMSF, BMC İhalesine Onay Verdi

  TMSF, BMC'nin 751 milyon lira karşılığında satılmasını uygun buldu. (08 Mayıs 2014 Perşembe )

   

  Bmc'nin 751 Milyon TL'ye Satışını Uygun Bulan Tmsf, Rekabet Kurulu'na Başvurdu

  Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Fon Kurulu tarafından BMC'nin 751 milyon TL karşılığında satılmasını uygun buldu ve nihai kararını verebilmek için, Rekabet Kurulu'na başvurdu. (08 Mayıs 2014 Perşembe )

   

  TMSF Bmc'nin Satışına Onay Verdi

  TMSF Bmc'nin Satışına Onay Verdi

  Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) BMC'nin Ethem Sancak'ın sahibi olduğu Es Mali Yatırım ve Danışmanlık'a BMC'nin satışını onayladığını duyurdu. (08 Mayıs 2014 Perşembe )

   

  Tmsf, Bmc'nin Es Mali Yatırım Şirketine Satılmasına Onay Verdi

  Tasarruf Sigortası Mevduat Fonu (TMSF), BMC'nin 751 milyon TL karşılığında Ethem Sancak'ın sahibi olduğu ES Mali Yatırım'a satılmasını uygun buldu ve nihai kararını verebilmek için, Rekabet Kurulu'na başvurdu. (08 Mayıs 2014 Perşembe )

   

  Bmc'nin Devralınması İçin Başvuru Yapıldı

  BMC Ticari ve İktisadi Bütünlüğü'nün Es Mali Yatırım AŞ tarafından devralınması için Rekabet Kurumuna başvuruda bulunuldu. (08 Mayıs 2014 Perşembe )

   

  Ethem Sancak'tan Bmc'ye 751 Milyon Lira

  Ethem Sancak'tan Bmc'ye 751 Milyon Lira

  *ethem Sancak, "1 milyon araba üretiyoruz biz. Hiçbirisi milli marka değil. Kore'nin, Malezya'nın, Hindistan'ın bir sürü marka arabası var pazarda. (02 Mayıs 2014 Cuma )

   

  Bmc'ye Son Teklif: 751 Milyon Tl

  Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu'nun (TMSF) satışa çıkardığı Çukurova Grubu şirketlerinden BMC'ye en son 751 milyon lira teklif edildi. (02 Mayıs 2014 Cuma )

   

  Ethem Sancak'tan BMC'ye 751 Milyonluk Teklif

  ES Mali Yatırım ve Danışmalık AŞ'nin sahibi Ethem Sancak, BMC Ticari ve İktisadi Bütünlüğü için 751 milyon lira teklif verdi. (02 Mayıs 2014 Cuma )

   

  Bmc İçin Son Teklif 751 Milyon Lira

  TMSF'nin Çukurova'dan devraldığı BMC'nin ilk satış ihalesinde nihai pazarlık yapıldı. (02 Mayıs 2014 Cuma )

   

  BMC'ye 751 Milyon Liralık Teklif

  BMC'ye 751 Milyon Liralık Teklif

  TMSF'nin BMC ihalesinde Ethem Sancak, teklifini 751 milyon liraya çıkarak ihaleyi teknik olarak sonlandırdı. (02 Mayıs 2014 Cuma )

   

  Bmc'nin Tek Talibi Ethem Sancak Oldu

  Bmc'nin Tek Talibi Ethem Sancak Oldu

  Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) tarafından satışa sunulan BMC'ye tek teklif, Ethem Sancak'tan geldi. (30 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  TMSF'nin Bmc Satış İhalesi

  Türk Metal Sendikası İzmir 1 no'lu Şube Başkanı Tosun: "Cuma gününden umutluyuz inşallah nihai karar verilir" "Ethem (Sancak) Bey'in yerli otomobille ilgili açıklamaları çok sevindirici" (30 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  TMSF'nin Bmc Satış İhalesi

  TMSF'nin Çukurova Holding'ten yönetimini devraldığı ağır ve zırhlı araç üreticisi BMC'nin satış ihalesinde tek teklif, 725 milyon lira ile iş adamı Ethem Sancak'ın sahibi olduğu ES Mali Yatırım ve Danışmalık AŞ'den geldi Teklifin 985 milyon lira olan muhammen bedelinin altında kalması nedeniyle, Fon Kurulu tarafından karar verilmesi halinde 2 Mayıs Cuma günü saat 11.00’de pazarlık aşamasıyla ihaleye devam edileceği belirtildi. (30 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  BMC İhalesinde İlk Tur Tamamlandı

  Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonunun düzenlediği BMC'nin satış ihalesinin ilk turu tamamlandı. (30 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Bmc'ye 725 Milyon Lira

  Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) tarafından 985 milyon lira muhammen bedelle satışa çıkartılan BMC için bugün düzenlenen ihalede tek teklif Ethem Sancak'ın sahibi olduğu Es Mali Yatırım ve Danışmanlık'tan geldi. (30 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  BMC'ye 725 Milyon Liralık Teklif Verildi

  BMC'ye 725 Milyon Liralık Teklif Verildi

  BMC için düzenlenen satış ihalesinde, Es Mali Yatırım ve Danışmanlık şirketi, 725 milyon liralık teklifte bulundu. (30 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Bmc'nin Satışı

  Metal Sendikası İzmir 1 no'lu Şube Başkanı Tosun: "Önemli olan böylesi büyük bir tesisin ekonomiye tekrar kazandırılmasıdır. (30 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Gilbert'ten Üçüncü Zafer

  Belçikalı bisikletçi Philippe Gilbert, Amstel Gold Race’te üçüncü defa zirveye çıktı. (28 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  İyte'de 2. Savunma Sanayii Paneli Yapıldı

  İyte'de 2. Savunma Sanayii Paneli Yapıldı

  İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü (İYTE) Girişim Topluluğu tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Savunma Sanayii ve Havacılık Paneli, Türkiye’nin önde gelen firmalarının katılımıyla gerçekleşti. (22 Nisan 2014 Salı )

   

  TMSF Başkanı Gül Açıklaması

  "(Digiturk hakkında) İhaleye çıkıp çıkmayacağımız sürece bağlı, yani mal sahibiyle alıcı adayları görüşüyor" (11 Nisan 2014 Cuma )

   

  Cancellara Unvanını Korudu

  Belçika'da düzenlenen Flanders Bisiklet Turu'nu, Trek takımının İsviçreli bisikletçisi Fabian Cancellara, kariyerinde üçüncü kez kazanarak bunu başaran altıncı isim oldu. (09 Nisan 2014 Çarşamba )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
03.09.2014 00:17:09. #1.12#