SON DAKİKA BMC HABERLERİ

Son Dakika Bmc Haberleri

 • 16:49Ercan: Sözleşmeyi Diline Dolamasını Doğru BulmuyoruzErcan: Sözleşmeyi Diline Dolamasını Doğru BulmuyoruzZonguldak’ın Ereğli İlçesi Demir ve Çelik Fabrikaları ERDEMİR’de yetkili Türk Metal Sendikası Şube Başkanı Metin Ercan, Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Yaşar Tetiker’in TAT Metal ile sendika arasında sağlanan sendikalaşma sürecine ilişkin ‘sarf ettiği sözlere’ yanıt verdi.
 • 15:15Büyükşehir'den Ulaşımda Dev HizmetBüyükşehir'den Ulaşımda Dev HizmetBüyükşehir Belediyesi, Kayseri’deki ulaşımın kalitesini ve konforunu artırmak için proje yatırımlarını sürdürüyor.
 • 14:17Kemençeyi Konuşturan Adam' Son Yolculuğuna UğurlandıKemençeyi Konuşturan Adam' Son Yolculuğuna UğurlandıKaradeniz müziğinin duayenleri arasında gösterilen ve ‘Kemençeyi konuşturan adam’ lakabıyla tanınan İbrahim Gülpınar (45) Giresun’un Tirebolu ilçesine bağlı Aslancık Köyü’nde son yolculuğuna uğurlandı.
 • 13:01Şehzadeler 2016 Yılı İlk Toplantısını GerçekleştirdiŞehzadeler 2016 Yılı İlk Toplantısını GerçekleştirdiŞehzadeler Belediyesi 2016 yılı ilk meclis toplantısını Büyükşehir Belediye Meclis salonunda yaptı.
 • 16:48AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, terörle mücadeleye ilişkin, "Askerimizle, polisimizle sonuna kadar orada mücadeleyi devam ettiriyoruz, belleri kırıldı.
 • 11:27Katar Şirketlerinin Gözdesi TürkiyeKatar merkezli şirketlerin Türkiye’deki yatırımları son beş yılda 5 milyar doları aştı.
 • 09:27Cihan Haber Ajansı Gündemi- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Pakistan Pencap Eyaleti Başbakanı Muhammed Şahbaz Şerif’i Mabeyn Köşkü’nde kabul edecek.
 • 11:35Ankara Bir Festival Daha KazanıyorAnkara’nın uluslararası alanda “marka kent” haline gelmesi için çalışmalar yürüten Ankara Ticaret Odası (ATO), 7-9 Aralık tarihleri arasında Ankara Congresium’da geniş kapsamlı ve uluslararası nitelikte “Ankara Marka Festivali (AMF)” düzenleyecek.
 • 18:30Gtü ve Savunma Sanayi Müsteşarlığı Ortaklığında Sarp Projesi İmzalandıGtü ve Savunma Sanayi Müsteşarlığı Ortaklığında Sarp Projesi İmzalandıGebze Teknik Üniversitesi, Savunma Sanayi Müsteşarlığı ile birlikte, Savunma Sanayi Araştırmacı Yetiştirme Programı protokol anlaşmasını imzaladı.
 • 10:53Karasu Halkı Otomobil Fabrikasının Kurulmasını İstiyorKarasu Halkı Otomobil Fabrikasının Kurulmasını İstiyorSakarya’nın Karasu ilçesi İhsaniye ve çevre mahallelerinde yaşayan halk, Bakanlar Kurulu Kararıyla Otomotiv İhtisas Endüstri Bölgesi olarak ilan edilen 222 hektarlık alanda otomobil fabrikasının kurulmasını istiyor.
 • 09:57Sakarya'da Bmc Yönetiminden, Çed Bilgilendirme ToplantısıSakarya'da BMC yönetimi tarafından, Çevresel Etki Değerlendirme (ÇED) bilgilendirme toplantısı düzenlendi.
 • 10:30Tanal: Digiturk Hala TMSF'nin Elinde Mi?CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, Katarlı bir şirket grubuna satışının yapıldığı ileri sürülen Digiturk’ün yönetiminde hala TMSF’nin olduğu iddialarını TBMM gündemine taşıdı.
 • 09:34Yeri Otomobilin Kalbi İlk Kez GörüntülendiYeri Otomobilin Kalbi İlk Kez GörüntülendiSanayi Bakanı Fikri Işık'ın prototipini gösterdiği yerli otomobille ilgili merak edilenleri anlattı. Aracın kalbi ilk kez görüntülendi. Yerli otoyu gazeteci test etti.
 • 18:46Sakarya'nın Karasu İlçesi'ne Bmc, Savunma Sanayi Yatırımı YapacakSakarya'nın Karasu İlçesi'ne Bmc, Savunma Sanayi Yatırımı YapacakSakarya'nın Karasu İlçesi'ne BMC, savunma sanayi yatırımı yapacak Sakarya'nın Karasu Belediyesi'ni ziyaret eden işadamı Ethem Sancak, sahibi olduğu BMC Otomotiv ve Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin ilçede savunma sanayine yönelik yatırım yapacağını söyledi.
 • 15:42Sakarya'nın Karasu İlçesi'ne Bmc, Savunma Sanayi Yatırımı YapacakSakarya'nın Karasu İlçesi'ne Bmc, Savunma Sanayi Yatırımı YapacakSakarya'nın Karasu Belediyesi'ni ziyaret eden işadamı Ethem Sancak, sahibi olduğu BMC Otomotiv ve Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin ilçede savunma sanayine yönelik yatırım yapacağını söyledi.
 • 18:12Yerli Otomobil Cadillac BLS Çıktı!Yerli Otomobil Cadillac BLS Çıktı!Teknoloji Bakanı Fikri Işık'ın görüntülerini paylaştığı yerli otomobil Saab tarafından üretilen 9-3 modeli ile aynı platformdan çıkan kardeşi Cadillac BLS çıktı.
 • 13:36Bisikletin OscarlarıBisikletin Oscarları" Abu Dabi'de Sahiplerini BulduUluslararası Bisiklet Birliği (UCI) tarafından ilk kez organize edilen "Bisikletin Oscarları" ödül töreni, dün akşam Birleşik Arap Emirlikleri'nin başkenti Abu Dabi'de sahiplerini buldu.
 • 14:06Katar'da 500 Milyon Dolarlık İş HacmiİSTANBUL(AA) - Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) iş birliği ile Katar'da düzenlenen fuara katılan Türk şirketlerinin, 600 görüşme sonucunda 500 milyon dolarlık iş hacmi gerçekleştirmesi bekleniyor.
 • 19:03Bmc Yönetim Kurulu Başkanı SancakBmc Yönetim Kurulu Başkanı SancakMayına karşı dayanıklı zırhlı personel taşıyıcı kirpiden detaylar- BMC Yönetim Kurulu Başkanı Ethem Sancak açıklama BMC Yönetim Kurulu Başkanı Sancak: - "(Altay tankı) Prototip bitince seri üretim için Savunma Sanayii Müsteşarlığı ihale açacak.
 • 16:17Bmc Yönetim Kurulu Başkanı Sancak AçıklamasıBMC Yönetim Kurulu Başkanı Ethem Sancak, Altay tankının seri üretimi konusunda, "Prototip bitince seri üretim için Savunma Sanayii Müsteşarlığı ihale açacak.
 • 15:58Türk-Katar Ticari İlişkileri 200 Kat ArtacakTürk-Katar Ticari İlişkileri 200 Kat ArtacakCumhurbaşkanı ve Katar Emiri Şeyh Tamim Bin Hamad Al Thani'nin resmi himayelerinde Türk ve Katar Savunma Sanayisi High Tech Port by MÜSİAD Qatar'da bir araya geliyor.
 • 14:56MÜSİAD High Tech Port by MÜSİAD Qatar Fuar'ını Tanıttı Katar'ın başkenti Doha'da düzenlenecek olan High Tech Port by MÜSİAD Qatar Fuar'ının tanıtımı İstanbul Çırağan sarayında gerçekleştirildi.
 • 14:52MÜSİAD High Tech Port by MÜSİAD Qatar Fuar'ını TanıttıKatar'ın başkenti Doha'da düzenlenecek olan High Tech Port by MÜSİAD Qatar Fuar'ının tanıtımı İstanbul Çırağan sarayında gerçekleştirildi.
 • 14:32High Tech Port By Müsiad QatarHigh Tech Port By Müsiad Qatar" 6 Ekim'de BaşlayacakGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Basın toplantısdan görüntüler- MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak'ın açıklaması- Katar Dışişleri Bakanlığı Daimi Komite Başkanı Abdullah Fakhroo'nun açıklaması- Katar İş adamları Derneği Genel Müdür Yardımcısı Sarah Abdallah'ın açıklaması- High Tech Port Genel Koordinatörü Hakan Kurt'un açıklaması- International Business Forum (IBF) Başkanı Erol Yarar'ın açıklaması Türk ve Katar savunma sanayisinin büyük oyuncularının bir araya geleceği "High Tech Port by MÜSİAD Qatar", 6-8 Ekim tarihlerinde Katar Ulusal Fuar Merkezi'nde düzenlenecek.
 • 14:14High Tech Port By Müsiad Qatar" 6 Ekim'de BaşlayacakTürk ve Katar savunma sanayisinin büyük oyuncularının bir araya geleceği "High Tech Port by MÜSİAD Qatar", 6-8 Ekim tarihlerinde Katar Ulusal Fuar Merkezi'nde düzenlenecek.
 • 10:18Van'da 2 Ayrı Trafik Kazası: 9 YaralıVan’da meydana gelen 2 ayrı trafik kazasında 9 kişi hafif şekilde yaralandı.
 • 08:11Türkiye Savunmada Hücuma GeçtiTürkiye Savunmada Hücuma GeçtiSon yıllarda savunma sanayiinde attığı adımlarla adeta hücuma geçen Türkiye, Londra'daki DSEI Fuarı'nda 14 firma ile boy gösterdi.
 • 11:11Türk Savunma Sanayisi Katar'a Çıkarma YapacakTürk savunma sanayisinin devleri, ekim ayında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Katar Emiri Şeyh Temim bin Hamad Al Sani'nin resmi himayelerinde düzenlenecek olan High-Tech Port by MÜSİAD'a çıkarma yapacak.
 • 15:49Londra'da Savunma ve Güvenlik Ekipmanları Fuarı AçıldıUluslararası Savunma ve Güvenlik Ekipmanları Fuarı (DSEI), İngiltere'nin başkenti Londra'da açıldı.
 • 07:55İnsan Boyunda Akrep Fosili Bulunduİnsan Boyunda Akrep Fosili BulunduABD'deki bilim insanları, 460 milyon yıl önce denizlerde yaşadığı düşünülen ve 170 santimetre uzunluğunda olan akrep benzeri canlının fosilini gün yüzüne çıkardı.
 • 10:14Eskişehir'de Bir Garip HırsızlıkEskişehir'de Bir Garip HırsızlıkEskişehir’de yaşayan ve aynı geçe hem kamyoneti ve hem de midibüsü park ettiği yerden çalınan Seyit Koyuncu, yaşadıklarının şokunu yaşıyor.
 • 11:40Sır Gibi Saklanan Yerli Otomobille İlgili İp UçlarıSır Gibi Saklanan Yerli Otomobille İlgili İp UçlarıHükümet yerli otomobili ay sonu görücüye çıkaracak. Proje başından beri sır gibi saklanıyor. Ancak bazı ipuçları otomobilin yapısını ve kim tarafından yapıldığını ele verdi.
 • 16:47Seger Korna, 34 Yaşında 34 Yıldır Dünyaya Korna SatıyorSeger Korna, 34 Yaşında 34 Yıldır Dünyaya Korna SatıyorBursa'da ürettikleri kornaları, 60'tan fazla ülkeye ihraç eden Türkiye'nin en büyük korna üreticisi Seger Korna, kuruluşunun 34'üncü yılını kutluyor.
 • 08:16Digiturk Katarlılara Resmen SatıldıDigiturk Katarlılara Resmen SatıldıDigiturk resmen Katarlı beIN Media Grup'un oldu. Şirketin CEO'su Nasser Al-Khelaifi, Frarsızların ünlü futbol kulübü Paris Saint-Germain'in CEO'su ve başkanı.
 • 19:04Fransa Bisiklet TuruFransa Bisiklet Turu'nun 9. etabını BMC takımı kazandı.
 • 12:48Türkiye Artık Otomobil Üretim Üssü de Oldu"Otomotiv Sanayii Derneği (OSD) Yönetim Kurulu Başkanı Kudret Önen, Türkiye'nin bu yıl devreye alınacak yatırımlarla hafif ticari araç üretiminden sonra otomobil üretiminde de Avrupa'da önemli merkez olma yolunda ilerlediğini belirterek, "Türkiye artık otomobil üretim üssü de oldu" dedi.
 • 19:26Fransa Bisiklet TuruBisiklet yarışlarının en prestijlisi kabul edilen ve bu yıl 102'ncisi düzenlenen Fransa Bisiklet Turu'nun (Le Tour de France) ilk etabını, BMC Racing takımının Avustralyalı bisikletçisi Rohan Dennis kazandı.
 • 09:13Hareketsizlik Kaygı Bozukluğuna Neden OluyorBilim adamları uzun süre aynı pozisyonda kalmanın kaygıya neden olabileceğini belirtti.
 • 11:20Hareketsizlik Kaygıya Yol AçabilirUzun süre aynı pozisyonda kalmanın kaygıya neden olabileceği belirlendi.
 • 10:49Yarım Asırlık Makineler Sahibinden.com adresindeYarım Asırlık Makineler Sahibinden.com adresindeYarım Asırlık Makineler Sahibinden.com adresinde. Aralarında yarım asrı deviren ses sistemlerinin de bulunduğu elektronik cihaz koleksiyonu, 12 bin TL satış bedeliyle sahibinden.com'da satışa sunuldu.
 • 11:13Konyalıları 360 Derece Dönmekle İtham Eden Sancak İçin Suç DuyurusuAK Parti döneminde aldığı ihaleler ve sahip olduğu basın kuruluşlarıyla sık sık gündeme gelen Ethem Sancak’ın, “Kayserililer para yoksa gitmezler veya Konyalılar gibi 360 derece dönmezler.
 • 18:01Taner Yıldız'dan Ucuz Mazot Tepkisi: Vatandaşın, Çiftçinin Ümitleriyle OynamayacaksınızTaner Yıldız'dan Ucuz Mazot Tepkisi: Vatandaşın, Çiftçinin Ümitleriyle OynamayacaksınızEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, İzmir'in Karaburun İlçesi Sarpıncık Mevkiin'de FİNA Enerji'nin Salman Rüzgar Elektrik Enerji Santrali'ni açtı.
 • 18:56TMSF'den Bmc AçıklamasıTasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), bir gazetede "BMC'nin geliri Sancak'a, borcu devlete" başlığıyla yayımlanan haberde, sadece ihale bedeli ve isimlerin doğru olduğunu bildirdi.
 • 18:06Cumhurbaşkanı Erdoğan Stantlarını Gezdi - 2Cumhurbaşkanı Erdoğan Stantlarını Gezdi - 212'nci Uluslararası Savunma Sanayi Fuarı'nın (IDEF'15) açılışını yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan daha sonra Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel ve beraberindekiler stantları gezdi, firma yetkililerinden bilgi aldı.
 • 17:56Cumhurbaşkanı Erdoğan Idef?15 Stantlarını GezdiCumhurbaşkanı Erdoğan Idef?15 Stantlarını Gezdi12'nci Uluslararası Savunma Sanayi Fuarı'nın (IDEF'15) açılışını yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan daha sonra Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel ve beraberindekiler stantları gezdi, firma yetkililerinden bilgi aldı.
 • 17:13Cumhurbaşkanı Erdoğan (Idef'15) Stantlarını Gezdi12'nci Uluslararası Savunma Sanayi Fuarı'nın (IDEF'15) açılışını yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan daha sonra Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel ve beraberindekiler stantları gezdi, firma yetkililerinden bilgi aldı.
 • 13:3912. Uluslararası Savunma Sanayi FuarıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Ülkemizde bulunan Suriyeli ve Iraklı kardeşlerimizin sayısı 2 milyon civarındadır.
 • 12:00Fransa Bisiklet Turu 4 Temmuz'da Start AlacakFransa Bisiklet Turu 4 Temmuz'da Start AlacakLevent GÜNDÜZ - PARİS/ DHA Dünyanın en eski spor yarışması olarak bilinen Fransa Bisiklet Turu (Le Tour de France) 4 Temmuz Cumartesi günü 6. kez Hollanda'nın Utrecht kentinden başlayacak.
 • 18:49Fleche Wallonne'da Zafer Yine Valverde'ninBelçika topraklarında koşulan önemli tek günlük klasiklerden Fleche Wallone'u Alejandro Valverde kazandı.
 • 11:48Atak Helikopterinin Kilosu 5 Bin Dolar EdiyorAtak Helikopterinin Kilosu 5 Bin Dolar EdiyorSavunma sanayisi yatırımlarının meyvelerini almaya başladı. 2015'te satışa hazır 3 yıldız ürün var: Radar ve füzeler ile helikopter (Atak) ve eğitim uçağı (Hürkuş).