20:3100
SON DAKİKA BOĞAZ KÖPRÜSÜ HABERLERİ

Son Dakika Boğaz Köprüsü Haberleri

  İstanbul Trafiğinde Maraton Kuyruğu

  Şehrin iki yakası arasında düzenlenen 36. Vodafone İstanbul Maratonu, trafikte yoğunluğa neden oldu. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  Maraton Trafiği Böyle Etkiledi

  Maraton Trafiği Böyle Etkiledi

  Şehrin iki yakası arasında düzenlenen 36. Vodafone İstanbul Maratonu, trafikte yoğunluğa neden oldu. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  Maraton Boğaz Köprüsü'nde Renkli Görüntüler Oluşturdu

  Maraton Boğaz Köprüsü'nde Renkli Görüntüler Oluşturdu

  36. Vodafone İstanbul Maratonu’nda Boğaziçi Köprüsü’nde renkli görüntüler oluştu. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  AK Parti Besni İlçe Kongresi Gerçekleştirildi

  AK Parti Besni İlçe Başkanlığı 5. Olağan Kongresi’nde mevcut Başkan Mustafa Çiğdem, yeniden başkanlığa seçildi. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  36. Vodafone İstanbul Maratonu Halk Koşusu Başladı

  İSTANBUL (İHA) – Bu yıl 36.’sı düzenlenen Vodafone İstanbul Maratonu’nun halk yürüyüşü Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın startıyla başladı. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  AK Parti Sivas Merkez İlçe Olağan Kongresi - İdris Güllüce

  AK Parti Sivas Merkez İlçe Olağan Kongresi- Çevre ve Şehircilik Bakanı Güllüce: "Sadece Filistin'deki mazlumlar ve sadece Mescid-i Aksa'nın işgaline 'hayır' demek için 2015 seçimleri yeterlidir, gereklidir, lüzumludur"SİVAS (AA) - Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, "Sadece Filistin'deki mazlumlar ve sadece Mescid-i Aksa'nın işgaline 'hayır' demek için 2015 seçimleri yeterlidir, gereklidir, lüzumludur" dedi. (15 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  AK Parti Sivas Merkez İlçe Olağan Kongresi

  Çevre ve Şehircilik Bakanı Güllüce: "Sadece Filistin'deki mazlumlar ve sadece Mescid i Aksa'nın işgaline 'hayır' demek için 2015 seçimleri yeterlidir, gereklidir, lüzumludur" (15 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  3 Gün Sürecek Maraton Fuarı "MARATON Expo" Açıldı

  Türkiye'nin uluslararası alanda en önemli koşu etkinliği ve dünyada kıtalararası koşulan ilk ve tek yarış olan Vodafone İstanbul Maratonu, 16 Kasım günü 36. kez düzenlenecek. (13 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Golf'te Tarihi Vuruş

  Golf'te Tarihi Vuruş

  Avrupa Turu Final Serisi kapsamında düzenlenen 7 milyon dolar ödüllü Turkish Airlines Open öncesinde üç ünlü oyuncu, tarihi Aspendos Tiyatrosu’nda gösteri vuruşu yaptı. (12 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Golfün Üç Ünlü İsmi İlk Vuruşlarını Aspendos'ta Yaptı

  Avrupa Turu Final Serisi kapsamında düzenlenen 7 milyon dolar ödüllü golf turnuvası öncesinde üç ünlü oyuncu tarihi Aspendos Tiyatrosu’nda gösteri vuruşu yaptı. (12 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Golf'te Heyecan Başlıyor

  Golf'te Heyecan Başlıyor

  Faik GÜRSES - SİDE / DHA Avrupa Turu Final Serisi kapsamında düzenlenen 7 milyon dolar ödüllü Turkish Airlines Open öncesinde üç ünlü oyuncu tarihi Aspendos Tiyatrosu'nda gösteri vuruşu yaptı. (12 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  İstanbul'da Trafiğin ve Kazaların En Yoğun Olduğu Yerler

  İstanbul'da Trafiğin ve Kazaların En Yoğun Olduğu Yerler

  İstanbul Emniyeti, trafiğin en çok sıkıştığı ve kazaların en yoğun olduğu noktaları belirledi. Kentte 10'dan fazla noktada trafik sürekli olarak sıkışık. (11 Kasım 2014 Salı )

   

  Kasislerden Elektrik Üretti

  Kasislerden Elektrik Üretti

  Gaziantep’te özel bir üniversitede okuyan mekatronik bölümü öğrencisi Mehmet Mete Altan, trafikte birçok insanı rahatsız eden kasislerden elektrik üretmeyi başardı. (06 Kasım 2014 Perşembe )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
26.11.2014 20:31:18. #1.12#