SON DAKİKA BOĞAZ KÖPRÜSÜ HABERLERİ

Son Dakika Boğaz Köprüsü Haberleri

 • 04:48Bakan Soylu: Bakan Soylu: "Fethullah ve Psikopatları Tarihin En Ağır Cezalarıyla Cezalandırılacaklardır"Fethullahçı Terör Örgütü (FETÖ) tarafından yapılan darbeye karşı nöbet tutan vatandaşlara seslenen Bakan Süleyman soylu, “Fethullah ve psikopatları tarihin en ağır cezalarıyla cezalandırılacaklardır” dedi.
 • 18:20Kızılay Meydanı'nın İsmi DeğişecekAnkara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Fetullahçı Terör Örgütünün (FETÖ) darbe girişimi sırasında çok sayıda vatandaşın şehit olduğu Genelkurmay Başkanlığı'nın önündeki meydana "15 Temmuz Şehitler Meydanı" isminin verileceğini, vatandaşların demokrasi nöbetini sürdürdüğü Kızılay Meydanı'nın isminin de "15 Temmuz Kızılay Demokrasi Meydanı" olarak değiştirileceğini bildirdi.
 • 15:53Suriyeliler Şanlıurfa Valisine Darbe Girişiminin Sembolü Boğaz Köprüsü'nün Maketini Hediye EttiSuriyeliler Şanlıurfa Valisine Darbe Girişiminin Sembolü Boğaz Köprüsü'nün Maketini Hediye EttiSuriyeliler, Şanlıurfa’da mültecilerin bulunduğu kampı ziyaret eden Vali Güngör Azim Tuna’ya, 15 Temmuz darbe girişiminin sembolü olan Boğaz Köprüsü’nün maketini hediye etti.
 • 15:50Şehitlerin İsimleri Nevşehir'de Park ve Cadde de YaşayacakŞehitlerin İsimleri Nevşehir'de Park ve Cadde de YaşayacakMilli İradeye karşı 15 Temmuz 2016 Cuma gecesi bir grup vatan haini alçak tarafından yapılan darbe girişiminde şehadet mertebesine ulaşan iki kahraman şehidimizin daha ismi, Nevşehir’de cadde ve parkta yaşıyor.
 • 15:36Başkan Uğur, Bandırma'da Demokrasi Nöbetine KatıldıBaşkan Uğur, Bandırma'da Demokrasi Nöbetine KatıldıBandırma ve Gönen’de düzenlenen demokrasi nöbetine katılan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, FETÖ terör örgütünün din ile alakası olmadığını, dini kullandığını ifade eden Uğur, “FETÖ terör örgütü sapık bir dini ideolojiye sahip. Bir dikta rejimi kurmak istiyordu.
 • 13:48Bandırma ve Gönen'de Binler Demokrasi ŞölenindeBandırma ve Gönen'de Binler Demokrasi Şöleninde15 Temmuz Darbe Girişimi ardından başlayan Demokrasi Nöbetleri tüm Türkiye'de olduğu gibi aynı heyecan ve kararlılıkla Balıkesir ve ilçelerinde de binlerce vatandaşın katılımı ile sürüyor.
 • 12:06Rıdvan Dilmen'in Erdoğan'dan Rıdvan Dilmen'in Erdoğan'dan "Şehitler Köprüsü" Ricası Gerçek OlduSpor yorumcusu Rıdvan Dilmen, "Cumhurbaşkanımızdan bir ricam olacak. Boğaz Köprüsü'nün isminin Şehitler Köprüsü olarak değiştirilmesini ve tarihe geçmesini istiyorum." demişti.
 • 10:01Demokrasi Nöbeti, Tek Yürek Halinde Devam EdiyorDemokrasi Nöbeti, Tek Yürek Halinde Devam EdiyorFetullahçı Terör Örgüt Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY)’na mensup bir grup hainin, 15 Temmuz’da gerçekleştirdiği darbe girişiminin ardından Nevşehir’de binlerce vatandaş, Diriliş Meydanı’nda başlattıkları demokrasi nöbetine devam ediyor.
 • 08:43Başbakan Yıldırım: Hasar Rus Krizi KadarBaşbakan Yıldırım: Hasar Rus Krizi KadarBaşbakan Binali Yıldırım piyasalarda hiç panik yaşanmadığına dikkat çekerek "Ekonomiyi alt üst edecek bir değişim yaşanmadı. Rusya ile uçak krizi kadar etkisi var" dedi.
 • 04:11Nevşehir Demokrasi Nöbeti, Tek Yürek Halinde Devam EdiyorNevşehir Demokrasi Nöbeti, Tek Yürek Halinde Devam EdiyorFetullahçı Terör Örgütü Paralel Devlet Yapılanması (FETÖPDY)?na mensup bir grubun, 15 Temmuz'da gerçekleştirdiği darbe girişiminin ardından Nevşehir'de binlerce vatandaş, Diriliş Meydanı'nda başlattıkları demokrasi nöbetine devam ediyor.
 • 23:03Başbakan Yıldırım: Boğaziçi Köprüsü'nün Yeni Adı '15 Temmuz Şehitler Köprüsü'Başbakan Yıldırım: Boğaziçi Köprüsü'nün Yeni Adı '15 Temmuz Şehitler Köprüsü'Başbakan Yıldırım, Boğaziçi Köprüsü'nün adının 15 Temmuz Şehitler Köprüsü olacağını, Anayasa değişikliği konusunda da adımlar atılacağını söyledi.
 • 15:08Genelkurmay Başkanı Orgeneral Akar'ın İfadesiGenelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, Fetullahçı Terör Örgütünün (FETÖ) darbe girişiminin ardından Ankara Cumhuriyet Başsavcılığına verdiği ifadede, "Bu darbe teşebbüsünü planlayanlar, uygulamaya koyanların bu örgüt mensupları olduğuna inanıyorum.
 • 12:11Başbakan Yıldırım: (2)Başbakan Binali Yıldırım, "Ekonomimizde mutlaka bir hasar oluştu ama hasarın boyutu hakkında fikriniz olsun diye söylüyorum, Rusya ile uçak krizi yaşadığımız zaman, bizim ekonomik göstergelerimizde ne kadar oynama olduysa bu darbe girişimindeki oynama da o kadar oldu.
 • 23:52Tutuklanan Kadın Pilot Darbecileri Stada İndirmişTerör örgütü FETÖ/PDY mensupları tarafından yapılan 15 Temmuz kanlı darbe girişimi soruşturmasında Yalova'da tutuklanan pilot üsteğmen Kerime Yıldırım'ın ifadesi ortaya çıktı.
 • 21:08Darbecileri Arena'ya Kadın Pilot İndirmişDarbecileri Arena'ya Kadın Pilot İndirmişFETÖ'nün darbe girişimine ilişkin soruşturma kapsamında tutuklanan pilot üsteğmen Kerime Yıldırım'ın ifadesinde, darbe gecesi İstanbul'da neler yaşandığıyla ilgili çarpıcı detaylar ortaya çıktı.
 • 18:27Kadem Mete: "Direniş Marmaris'ten Başladı"AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, il merkezi ve Yatağan'da demokrasi nöbetine katılan vatandaşlarla bir araya geldi.
 • 15:47Demokrasi Nöbetinin Kalesi Erzurum KıyamdaDemokrasi Nöbetinin Kalesi Erzurum KıyamdaHain paralel devlet yapılanması karşısında demokrasi nöbetinin mihenk taşı olan Erzurum, hürriyet ve istiklal mücadelesinin sekizinci gününde yine meydanları hınca hınç doldurdu.
 • 15:17AK Parti İl Başkanı Mete: Direniş Marmaris'ten BaşladıAK Parti İl Başkanı Mete: Direniş Marmaris'ten BaşladıCumhurbaşkanı Erdoğan’ın kaldığı otele düzenlenen kanlı baskının hemen ardından vatandaşları direnişe çağıran Mete, “Darbe kalkışmasının odağında Marmaris, Boğaz Köprüsü, TBMM vardı” diyerek, “Bu şanlı direniş Muğla‘mızın Marmaris ilçesinden başlamıştır.
 • 06:43Fetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler - Ekonomi Bakanı Nihat ZeybekciFetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler - Ekonomi Bakanı Nihat ZeybekciGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Meydandan görüntüler Ekonomi Bakanı Zeybekci'nin konuşması FETÖ'nün darbe girişimine tepkiler Ekonomi Bakanı Zeybekci: "Ekonomi krize girermiş, pazartesi günü ekonomi yerle bir olurmuş' dediler.
 • 04:16Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerEkonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin, ekonominin krize gireceği, pazartesi günü ekonominin yerle bir olacağının söylendiğini belirterek, "Hiçbir şey olmaz Allah'ın izniyle. Bu memleketi tefecilere yedirmeyiz çünkü onların kurgusu bu, bu onların oyunu." dedi.
 • 01:42Mutlu Günlerinde Demokrasi AlanındaydılarMutlu Günlerinde Demokrasi AlanındaydılarTüm Türkiye'de olduğu gibi Gümüşhane'de de FETÖ terör örgütünün yaptığı darbe girişimine karşı demokrasi nöbeti devam ediyor.
 • 01:39AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu: AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu: "Fetullah Gülen'i Türkiye'ye Vermezler.Zonguldak Platformu tarafından düzenlenen ve beş siyasi parti temsilcisinin katıldığı programda konuşan AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, Fetullah Gülen ile ilgili önemli bir iddiada bulundu.
 • 16:00Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: "Yapısal Değişiklikler Yapılacak"Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, yapısal değişiklikler yapılacağını söyledi.
 • 09:00Faryd Mondragon, Boğaziçi Köprüsü'ndeki İnsan Seline Övgüde BulunduFaryd Mondragon, Boğaziçi Köprüsü'ndeki İnsan Seline Övgüde BulunduGalatasaraylı taraftarların sevdiği isimlerden Faryd Mondragon, Boğaz Köprüsü'nde yapılan yürüyüşte çekilen fotoğrafı paylaşarak "Çok güzelsin Türkiyem." yazdı.
 • 08:35Hakan Şükür: Kendi Halkına Kurşun Sıkanlar Şerefsizdir, HaindirHakan Şükür: Kendi Halkına Kurşun Sıkanlar Şerefsizdir, HaindirEski milli futbolcu Hakan Şükür, "Kendi halkına kurşun sıkanlar ve onların ardında kim varsa şerefsizdir, haindir." dedi.
 • 00:09Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bunlar, Kanser Virüsünün Metastaz Yapması GibiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rueters'e verdiği demeçte, Muğla'dan İstanbul'a uçakla gelirken pilota, her türlü riske hazır olduğumuzu söyledi.
 • 22:02Darbeci Tuğgeneral: Genelkurmay'ın Sıkı Yönetim Planı İle Darbecilerin Talimatı UyuşuyorduDarbeci Tuğgeneral: Genelkurmay'ın Sıkı Yönetim Planı İle Darbecilerin Talimatı Uyuşuyordu15 Temmuz darbe girişiminde köprülere asker gönderen tuğgeneral, kendisine darbecilerin verdiği emirle aynı gün Genelkurmay'dan gelen sıkıyönetim planlamasının uyuştuğunu söyledi.
 • 15:16Darbe Girişiminde Şehit Olan Karabüklü Vatandaş Toprağa VerildiDarbe Girişiminde Şehit Olan Karabüklü Vatandaş Toprağa Verildiİstanbul’da İBB binasına darbe girişimi sırasında açılan ateş sonucu şehit olan 44 yaşındaki inşaat işçisi Metin Arslan, Karabük’te toprağa verildi.
 • 15:10Fetö'nün Darbe GirişimiFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimini sırasında İstanbul'da şehit olan vatandaşlardan Metin Arslan'nın cenazesi, Karabük'te defnedildi.
 • 23:23Cumhurbaşkanı Erdoğan: 3 Ay OHAL İlan EdildiCumhurbaşkanı Erdoğan: 3 Ay OHAL İlan EdildiCumhurbaşkanı, kritik MGK ve Bakanlar Kurulu sonrası yaptığı açıklamada 3 ay OHAL ilan edildiğini açıkladı. Erdoğan, "Silahlı kuvvetler valilerin emrinde bu süreci yönetecek" dedi.
 • 18:20TBMM Başkanı Kahraman, Görmez ve Müftüleri Kabul EttiTBMM Başkanı İsmail Kahraman, "15 Temmuz çok ders veren bir vaka, çok ders aldık.
 • 16:47Vatandaş Kamerasından Köprü DirenişiVatandaş Kamerasından Köprü DirenişiTürkiye'de yaşanan darbe girişiminin neden başarısız olduğunu gösteren en özel anlar, Boğaz Köprüsü'nde darbeci askerlere direnen grubun içinde bulunan bir gencin amatör kamerasına yansıdı.
 • 16:09Vatandaş Kamerasından Köprü DirenişiTürkiye'de yaşanan darbe girişiminin neden başarısız olduğunu gösteren en özel anlar, Boğaz Köprüsü'nde darbeci askerlere direnen grubun içinde bulunan bir gencin amatör kamerasına yansıdı.
 • 13:23Boğaziçi Köprüsü'nde Yaralanan Hamit Hakan Yılmaztürk, O Anları Anlattı AçıklamasıBoğaziçi Köprüsü'nde Yaralanan Hamit Hakan Yılmaztürk, O Anları Anlattı Açıklaması15 Temmuz darbe girişiminde Boğaz Köprüsü’nde darbeci askerlere karşı verdiği mücadele esnasında yanağından ve burnundan yaralanan Hamit Hakan Yılmaztürk, "Bu verdiğimiz mücadelenin karşısında devletimizden bu işe kalkışanların idamını istiyoruz" dedi.
 • 12:14Milli İrade Gelişen Ekonomiye de Sahip ÇıkmıştırMilli İrade Gelişen Ekonomiye de Sahip Çıkmıştır"Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, 15 Temmuz günü Milletin önemli bir sınavdan geçtiğini ve meydanlara çıkarak sadece demokrasiyi ve Cumhuriyeti sahiplenmediğini bunun yanında gelişen ekonomiye desteklediklerini ve hizmetler ile yatırımlara da devamını istediklerini beyan ettiklerini söyledi.
 • 10:57Cumhurbaşkanı'nın Oteline 4 Saatte 3 Kez SaldırdılarCumhurbaşkanı'nın Oteline 4 Saatte 3 Kez SaldırdılarTÜRKİYE, 15 Temmuz Cuma gecesi kanlı bir darbe teşebbüsü yaşarken, en kritik yerlerden biri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Marmaris'te tatil yapmakta olduğu Grand Yazıcı Oteli'ydi.
 • 08:35Ertuğrul Sağlam: Gülen Cemaatine Destek Verdim Ama Bu Girişimi LanetliyorumErtuğrul Sağlam: Gülen Cemaatine Destek Verdim Ama Bu Girişimi LanetliyorumBursaspor eski teknik direktörü Ertuğrul Sağlam, "Cemaati destekleme amacımız ibadet ve eğitime yardımcı olmaktı. Şimdiki tablo kabul edilemeyecek bir şey. Bu girişimi lanetliyorum." dedi.
 • 19:12TBMM Başkanı Kahraman, Aslan'ı Ziyaret EttiTBMM Başkanı İsmail Kahraman, "Ne kadar beyin yıkanmış ki, insanlar bunu yapabiliyorlar.
 • 17:57Marmaris'teki O Turizm İşletmelerinde Hayat Normale DöndüMarmaris'teki O Turizm İşletmelerinde Hayat Normale DöndüMarmaris'teki o turizm işletmelerinde hayat normale döndüCUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan için Marmaris'e gelen darbeci askerlerin polisle çatışmaya girdiği Turban Mevkii'nde, açılan karşılıklı ateş nedeniyle zarar gören sahil yolundaki işletmelerde, tadilatlar sonrası yaşam da normale döndü.
 • 17:47Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerTürkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV), Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA), İmam Hatipliler Derneği (ÖNDER), Memur Sendikaları Konfederasyonu (MEMURSEN), Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD), İlim Yayma Cemiyeti, Uluslararası Rabia Platformu, İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Vakfı, Ensar Vakfı, İnsan ve Medeniyet Hareketi, Semerkand Vakfı ve Deniz Feneri Derneği'nin de aralarında bulunduğu Milli İrade Platformu üyesi 278 sivil toplum kuruluşu, FETÖ'nün darbe girişimini protesto etti.
 • 08:34Prof. Dr. Hacısalihoğlu Prof. Dr. Hacısalihoğlu "Bu Bir Suriyeleştirme Projesiydi"15 Temmuz gecesi Türk Silahlı Kuvvetleri’nin içerisindeki bir grubun darbe girişiminde bulunmasıyla başlayan süreci değerlendiren İstanbul Yeniyüzyıl Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İ. Yaşar Hacısalihoğlu, "Onların üzerlerindeki üniformalara aldanıp da Türk askeri olduğuna, TSK mensubu olduğuna kimse aldanmasın.
 • 00:22Fetö'cülerin Whatsapp Yazışmaları Deşifre OlduFetullahçı Terör Örgütü'ne (FETÖ) mensup subayların, 15 Temmuz'da WhatsApp'ta oluşturdukları grup üzerinden darbe girişimini koordine ettikleri, yapılan yazışmalarda sivil vatandaşlara yönelik vur emrini "Ezin, yakın taviz yok" gibi ifadelerle verdikleri ve girişimleri bastırılınca da kaçma planları yaptıkları ortaya çıktı.
 • 18:07Esb Genel Sekreteri Kent AçıklamasıErişim Sağlayıcıları Birliği (ESB) Genel Sekreteri Bülent Kent, internet üzerinden yayın yapan Oda TV'nin "Boğaz Köprüsü'nde Öldürülen Askerlerin Dehşet Veren Görüntüsü" başlığı altında yayımladığı içeriğe erişimin engellendiğini bildirdi.
 • 17:19Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyeleri Darbe Kalkışımına Karşı Ortak Bildiri YayımladıBüyükşehir Belediyesi Meclis Üyeleri Darbe Kalkışımına Karşı Ortak Bildiri YayımladıTrabzon Büyükşehir Belediye Meclisi Temmuz ayı ilk toplantısı bugün gerçekleştirildi.
 • 16:35İstanbul'da 2 Bin 127 Darbeci Asker GözaltındaDarbe girişimi sırasında Boğaz Köprüsü'nü kapatan, Atatürk Havaliman'ını ele geçirmeye çalışan, İstanbul Büyükşehir Belediye Binasına giren ve birçok yerde darbe girişiminde bulunan 2 bin 137 asker İstanbul Emniyet Müdürlüğü tarafından gözaltına alındı.
 • 23:42Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerAK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin "Artık bu millet özgüven sahibi. Başkomutanı Tayyip Erdoğan'ın 'çıkın sokağa' demesiyle bütün Anadolu'nun kentleri doldu, taşı 'yanlış yapamazsınız' dedi.
 • 19:49Orduda Çalışan Sivil Memur Asker Kurşunuyla ÖldüOrduda Çalışan Sivil Memur Asker Kurşunuyla ÖldüDarbe girişiminde Boğaz Köprüsü'nde askerin açtığı ateş katledilen Köksal Karmil, son yolculuğuna uğurlandı.
 • 18:37Özel Kuvvetler Komutanlığını Kahramanca Savunan Şehit Astsubay Halisdemir'in CenazesiÖzel Kuvvetler Komutanlığını Kahramanca Savunan Şehit Astsubay Halisdemir'in CenazesiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Cenaze töreni için toplananlar Şehit yakınları Niğde Valisi Ertan Peynircioğlu'nun konuşması Cenaze namazının kılınması Çukurkuyu Belediye Başkanı İleri Koçak'ın açıklaması Tabutun taşınması Demokrasi şehitleri son yolculuklarına uğurlanıyor FETÖ'nün darbe girişimi sırasında şehit düşen Piyade Astsubay Kıdemli Başçavuş Halisdemir'in cenazesi, memleketi Niğde'de toprağa verildi Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi sırasında Özel Kuvvetler Komutanlığında görevliyken, şehit edilen Piyade Astsubay Kıdemli Başçavuş Ömer Halisdemir'in cenazesi, memleketi Niğde'nin Bor ilçesine bağlı Çukurkuyu beldesinde son yolculuğuna uğurlandı.
 • 17:57Darbecilerin Şehit Ettiği Polis Memuru Münür Alkan, Toprağa VerildiDarbecilerin Şehit Ettiği Polis Memuru Münür Alkan, Toprağa Verildiİstanbul'da darbe girişimi sırasında Boğaz Köprüsü'nü kapatan askerlerin açtığı ateş sonucu şehit olan İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan'ın koruma polisi Münür Alkan, memleketi Tekirdağ'da 3 bin kişinin katıldığı törenle toprağa verildi.
 • 17:47Demokrasi Şehitleri Son Yolculuğuna UğurlanıyorFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimini sırasında İstanbul'da hayatını kaybeden vatandaşlardan Barış Efe'nin cenazesi, Karabük'ün Eflani ilçesinde defnedildi.