02:1500
SON DAKİKA BOĞAZ KÖPRÜSÜ HABERLERİ

Son Dakika Boğaz Köprüsü Haberleri

   

  AB'nin Genişlemesi

  Matteo Renzi: "AB’nin genişleme perspektifinde Türkiye olmalı ancak Ankara Avrupa’nın özgürlük ve demokrasi ilkelerine riayet etmeli" (16 Aralık 2014 Salı )

   

  İşçiler, Kuzey Marmara Otoyolu'nda Eylem Yaptı

  İşçiler, Kuzey Marmara Otoyolu'nda Eylem Yaptı

  3. Köprü Kuzey Marmara Otoyolu’nun Fenertepe bağlantı yolunda çalışan işçiler, 6 aydır paralarını alamadıkları gerekçesiyle çalışmaları durdurarak, eylem yaptı. (15 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  İşçiler Kuzey Marmara Otoyolu'nu Kapattı

  İşçiler Kuzey Marmara Otoyolu'nu Kapattı

  3. Köprü Kuzey Marmara Otoyolu’nun Fenertepe bağlantı yolunda çalışan işçiler, 6 aydır paralarını alamadıkları gerekçesiyle çalışmaları durdurarak, bağlantı yolunu trafiğe kapattı. (15 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  AK Parti Beşiktaş 5. Olağan İlçe Kongresi

  Kültür ve Turizm Bakanı Çelik: "Kültürel sürekliliğin korunması, bugünlerde belki sıradan bir tartışma gibi gelebilir ama AK Parti'nin demokrasi devrimi kadar, ekonomide yarattığı devrim kadar, dış politikadaki devrim kadar önemlidir" Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakareci Bozkır: "Türkiye'de STK sayısı. (14 Aralık 2014 Pazar )

   

  Hak İş Genel Başkanı Arslan

  Hak-İş Genel Başkanı Arslan: - "İşçi sayısı artıyor ama sendikalı işçi sayısı azalıyor. (10 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Hak-İş Genel Başkanı Arslan Açıklaması

  "İşçi sayısı artıyor ama sendikalı işçi sayısı azalıyor. (10 Aralık 2014 Çarşamba )

   

 

  Eşek ve Katırla Dünyayı Dolaştılar, Boğaz Köprüsü'nden Geçemediler

  Eşek ve Katırla Dünyayı Dolaştılar, Boğaz Köprüsü'nden Geçemediler

  Maceraperest Fransız çiftin eşek ve katır üstünde dört yılda gerçekleştirdikleri 11 bin kilometrelik dünya turu, Boğaziçi Köprüsü’nde polis engeline takıldı. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  2015 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonu'nda

  Orman ve Su İşleri Bakanlığı'nın 2015 yılı bütçesi üzerindeki görüşmelerde muhalefet milletvekilleri görüş ve eleştirilerini dile getirdi. (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Maratonda Topbaş ve Türkmen'den Selfie Çılgınlığı

  Maratonda Topbaş ve Türkmen'den Selfie Çılgınlığı

  İstanbul Maratonu'na katılan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ve Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, boğaz köprüsü üzerinde selfie çekti. (17 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Boğaz Köprüsünde Kıtalararası Evlilik Teklifi

  Boğaz Köprüsünde Kıtalararası Evlilik Teklifi

  Boğaziçi Köprüsü üzerinde oluşturduğu araç konvoyuyla köprü ortasında otomobilini durduran çılgın genç, orkestra eşliğinde kız arkadaşına evlilik teklifinde bulundu. (17 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  İstanbul Trafiğinde Maraton Kuyruğu

  Şehrin iki yakası arasında düzenlenen 36. Vodafone İstanbul Maratonu, trafikte yoğunluğa neden oldu. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  Maraton Trafiği Böyle Etkiledi

  Maraton Trafiği Böyle Etkiledi

  Şehrin iki yakası arasında düzenlenen 36. Vodafone İstanbul Maratonu, trafikte yoğunluğa neden oldu. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  Maraton Boğaz Köprüsü'nde Renkli Görüntüler Oluşturdu

  Maraton Boğaz Köprüsü'nde Renkli Görüntüler Oluşturdu

  36. Vodafone İstanbul Maratonu’nda Boğaziçi Köprüsü’nde renkli görüntüler oluştu. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  AK Parti Besni İlçe Kongresi Gerçekleştirildi

  AK Parti Besni İlçe Başkanlığı 5. Olağan Kongresi’nde mevcut Başkan Mustafa Çiğdem, yeniden başkanlığa seçildi. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  36. Vodafone İstanbul Maratonu Halk Koşusu Başladı

  İSTANBUL (İHA) – Bu yıl 36.’sı düzenlenen Vodafone İstanbul Maratonu’nun halk yürüyüşü Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın startıyla başladı. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  AK Parti Sivas Merkez İlçe Olağan Kongresi - İdris Güllüce

  AK Parti Sivas Merkez İlçe Olağan Kongresi- Çevre ve Şehircilik Bakanı Güllüce: "Sadece Filistin'deki mazlumlar ve sadece Mescid-i Aksa'nın işgaline 'hayır' demek için 2015 seçimleri yeterlidir, gereklidir, lüzumludur"SİVAS (AA) - Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, "Sadece Filistin'deki mazlumlar ve sadece Mescid-i Aksa'nın işgaline 'hayır' demek için 2015 seçimleri yeterlidir, gereklidir, lüzumludur" dedi. (15 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  AK Parti Sivas Merkez İlçe Olağan Kongresi

  Çevre ve Şehircilik Bakanı Güllüce: "Sadece Filistin'deki mazlumlar ve sadece Mescid i Aksa'nın işgaline 'hayır' demek için 2015 seçimleri yeterlidir, gereklidir, lüzumludur" (15 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  3 Gün Sürecek Maraton Fuarı "MARATON Expo" Açıldı

  Türkiye'nin uluslararası alanda en önemli koşu etkinliği ve dünyada kıtalararası koşulan ilk ve tek yarış olan Vodafone İstanbul Maratonu, 16 Kasım günü 36. kez düzenlenecek. (13 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Golf'te Tarihi Vuruş

  Golf'te Tarihi Vuruş

  Avrupa Turu Final Serisi kapsamında düzenlenen 7 milyon dolar ödüllü Turkish Airlines Open öncesinde üç ünlü oyuncu, tarihi Aspendos Tiyatrosu’nda gösteri vuruşu yaptı. (12 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Golfün Üç Ünlü İsmi İlk Vuruşlarını Aspendos'ta Yaptı

  Avrupa Turu Final Serisi kapsamında düzenlenen 7 milyon dolar ödüllü golf turnuvası öncesinde üç ünlü oyuncu tarihi Aspendos Tiyatrosu’nda gösteri vuruşu yaptı. (12 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Golf'te Heyecan Başlıyor

  Golf'te Heyecan Başlıyor

  Faik GÜRSES - SİDE / DHA Avrupa Turu Final Serisi kapsamında düzenlenen 7 milyon dolar ödüllü Turkish Airlines Open öncesinde üç ünlü oyuncu tarihi Aspendos Tiyatrosu'nda gösteri vuruşu yaptı. (12 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  İstanbul'da Trafiğin ve Kazaların En Yoğun Olduğu Yerler

  İstanbul'da Trafiğin ve Kazaların En Yoğun Olduğu Yerler

  İstanbul Emniyeti, trafiğin en çok sıkıştığı ve kazaların en yoğun olduğu noktaları belirledi. Kentte 10'dan fazla noktada trafik sürekli olarak sıkışık. (11 Kasım 2014 Salı )

   

  Kasislerden Elektrik Üretti

  Kasislerden Elektrik Üretti

  Gaziantep’te özel bir üniversitede okuyan mekatronik bölümü öğrencisi Mehmet Mete Altan, trafikte birçok insanı rahatsız eden kasislerden elektrik üretmeyi başardı. (06 Kasım 2014 Perşembe )

   

  'Güneydoğu'nun Boğaz Köprüsü'Ne Kuraklık Engeli

  'Güneydoğu'nun Boğaz Köprüsü"Ne Kuraklık Engeli

  Kuraklık nedeniyle Atatürk Baraj Gölü'nün su seviyesinde meydana gelen düşüş, Türkiye'nin en uzun üçüncü asma köprüsü olacak Nissibi Köprüsü'nün yapımında 3 ay gecikmeye neden oldu Malzemelerin taşınma sisteminde gerçekleştirilen değişiklik sayesinde yapımına devam edilen köprü, 4 ay sonra tamamlanacak. (06 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Kuzey Marmara Otoyolu İçin İhale Tarihi Belli Oldu

  Kuzey Marmara Otoyolu’nun (3. Boğaz Köprüsü dahil) Kurtköy-Akyazı (Asya) ile Kınalı-Odayeri (Avrupa), bağlantı yolları da dahil olmak üzere ayrı ayrı yapım, işletim ve devri şeklinde ihaleye açılacak. (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Kuzey Marmara Otoyolu İçin İhale İlanına Çıkıldı

  Kuzey Marmara (3. Boğaz Köprüsü dahil) Otoyolu Projesi bağlantı yolları dahil Kurtköy Akyazı kesimi ile Kınalı Odayeri kesiminin yapım, işletim ve devrine ilişkin ihaleler, 6 Mart 2015'te yapılacak. (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Google ve Yandex'ten Cumhuriyet Bayramı Doodle'ları

  Google ve Yandex'ten Cumhuriyet Bayramı Doodle'ları

  Arama motorları Google ve Yandex, Cumhuriyet Bayramı için özel Doodle hazırladı. (29 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  3. Köprünün Kuleleri Havadan Böyle Görüntülendi

  3. Köprünün Kuleleri Havadan Böyle Görüntülendi

  İstanbul'un kuzeyinde yapımına devam edilen 3. Boğaz Köprüsü DHA Muhabiri Evren Kasırga tarafından böyle görüntülendi. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Osb ve Üretim Merkezleri Demir Yolu Bağlantısıyla Limanlara Açılmalı'

  Osb ve Üretim Merkezleri Demir Yolu Bağlantısıyla Limanlara Açılmalı"

  İso Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Bahçıvan, ekonomik katma değer oluşturmak için Organize Sanayi Bölgeleri ve üretim merkezlerine yönelik karadan denize kombine taşımacılık sistemini geliştirecek yasal ve idari düzenlemelerin acilen yapılması çağrısında bulundu. (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Yaza Veda Ederek, Kışa "Merhaba " Dediler

  Sakarya'nın tanınmış işadamları, siyaset, spor ve sanat camiasından oluşan ve zaman zaman yurtdışı ve yurtiçi gezi programlarına katıldı. (20 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Prostatlı Yolcu Otobüste 'Çiş' Yaptı Diye Dövüldü

  Prostatlı Yolcu Otobüste "Çiş" Yaptı Diye Dövüldü

  Prostat hastası Hasan T., şehirler arası otobüs yolculuğunda otobüsün durmaması üzerine tuvaletini pet şişeye yaptı. Hasan T. daha sonra 4 kişi tarafından darp edildi. (19 Ekim 2014 Pazar )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
20.12.2014 02:15:46. #1.13#