02:5800
SON DAKİKA BOĞAZ KÖPRÜSÜ HABERLERİ

Son Dakika Boğaz Köprüsü Haberleri

  AK Parti Sivas Merkez İlçe Olağan Kongresi - İdris Güllüce

  AK Parti Sivas Merkez İlçe Olağan Kongresi- Çevre ve Şehircilik Bakanı Güllüce: "Sadece Filistin'deki mazlumlar ve sadece Mescid-i Aksa'nın işgaline 'hayır' demek için 2015 seçimleri yeterlidir, gereklidir, lüzumludur"SİVAS (AA) - Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, "Sadece Filistin'deki mazlumlar ve sadece Mescid-i Aksa'nın işgaline 'hayır' demek için 2015 seçimleri yeterlidir, gereklidir, lüzumludur" dedi. (15 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  AK Parti Sivas Merkez İlçe Olağan Kongresi

  Çevre ve Şehircilik Bakanı Güllüce: "Sadece Filistin'deki mazlumlar ve sadece Mescid i Aksa'nın işgaline 'hayır' demek için 2015 seçimleri yeterlidir, gereklidir, lüzumludur" (15 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  3 Gün Sürecek Maraton Fuarı "MARATON Expo" Açıldı

  Türkiye'nin uluslararası alanda en önemli koşu etkinliği ve dünyada kıtalararası koşulan ilk ve tek yarış olan Vodafone İstanbul Maratonu, 16 Kasım günü 36. kez düzenlenecek. (13 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Golf'te Tarihi Vuruş

  Golf'te Tarihi Vuruş

  Avrupa Turu Final Serisi kapsamında düzenlenen 7 milyon dolar ödüllü Turkish Airlines Open öncesinde üç ünlü oyuncu, tarihi Aspendos Tiyatrosu’nda gösteri vuruşu yaptı. (12 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Golfün Üç Ünlü İsmi İlk Vuruşlarını Aspendos'ta Yaptı

  Avrupa Turu Final Serisi kapsamında düzenlenen 7 milyon dolar ödüllü golf turnuvası öncesinde üç ünlü oyuncu tarihi Aspendos Tiyatrosu’nda gösteri vuruşu yaptı. (12 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Golf'te Heyecan Başlıyor

  Golf'te Heyecan Başlıyor

  Faik GÜRSES - SİDE / DHA Avrupa Turu Final Serisi kapsamında düzenlenen 7 milyon dolar ödüllü Turkish Airlines Open öncesinde üç ünlü oyuncu tarihi Aspendos Tiyatrosu'nda gösteri vuruşu yaptı. (12 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  İstanbul'da Trafiğin ve Kazaların En Yoğun Olduğu Yerler

  İstanbul'da Trafiğin ve Kazaların En Yoğun Olduğu Yerler

  İstanbul Emniyeti, trafiğin en çok sıkıştığı ve kazaların en yoğun olduğu noktaları belirledi. Kentte 10'dan fazla noktada trafik sürekli olarak sıkışık. (11 Kasım 2014 Salı )

   

  Kasislerden Elektrik Üretti

  Kasislerden Elektrik Üretti

  Gaziantep’te özel bir üniversitede okuyan mekatronik bölümü öğrencisi Mehmet Mete Altan, trafikte birçok insanı rahatsız eden kasislerden elektrik üretmeyi başardı. (06 Kasım 2014 Perşembe )

   

  'Güneydoğu'nun Boğaz Köprüsü'Ne Kuraklık Engeli

  'Güneydoğu'nun Boğaz Köprüsü"Ne Kuraklık Engeli

  Kuraklık nedeniyle Atatürk Baraj Gölü'nün su seviyesinde meydana gelen düşüş, Türkiye'nin en uzun üçüncü asma köprüsü olacak Nissibi Köprüsü'nün yapımında 3 ay gecikmeye neden oldu Malzemelerin taşınma sisteminde gerçekleştirilen değişiklik sayesinde yapımına devam edilen köprü, 4 ay sonra tamamlanacak. (06 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Kuzey Marmara Otoyolu İçin İhale Tarihi Belli Oldu

  Kuzey Marmara Otoyolu’nun (3. Boğaz Köprüsü dahil) Kurtköy-Akyazı (Asya) ile Kınalı-Odayeri (Avrupa), bağlantı yolları da dahil olmak üzere ayrı ayrı yapım, işletim ve devri şeklinde ihaleye açılacak. (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Kuzey Marmara Otoyolu İçin İhale İlanına Çıkıldı

  Kuzey Marmara (3. Boğaz Köprüsü dahil) Otoyolu Projesi bağlantı yolları dahil Kurtköy Akyazı kesimi ile Kınalı Odayeri kesiminin yapım, işletim ve devrine ilişkin ihaleler, 6 Mart 2015'te yapılacak. (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Google ve Yandex'ten Cumhuriyet Bayramı Doodle'ları

  Google ve Yandex'ten Cumhuriyet Bayramı Doodle'ları

  Arama motorları Google ve Yandex, Cumhuriyet Bayramı için özel Doodle hazırladı. (29 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  3. Köprünün Kuleleri Havadan Böyle Görüntülendi

  3. Köprünün Kuleleri Havadan Böyle Görüntülendi

  İstanbul'un kuzeyinde yapımına devam edilen 3. Boğaz Köprüsü DHA Muhabiri Evren Kasırga tarafından böyle görüntülendi. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
24.11.2014 02:58:25. #1.11#