SON DAKİKA BOĞAZ KÖPRÜSÜ HABERLERİ

Son Dakika Boğaz Köprüsü Haberleri

15:45
3'üncü Köprüde Asya Yakası'na İlk Çelik Tabliye 3’üncü Köprü ve Kuzey Marmara Otoyolu Projesi’nde tabliye konulma aşamasında çalışmalar sürüyor.
3'üncü Köprüde Asya Yakası'na İlk Çelik Tabliye
11:25
3'üncü Köprüye İlk Çelik Tabliyeler Yerleştirildi... İlk çelik tabliyeler ve yapılan çalışmalar DHA gökyüzü kamerasıyla görüntülendi.
3'üncü Köprüye İlk Çelik Tabliyeler Yerleştirildi...
10:58
3'üncü Köprüye İlk Çelik Tabliyeler Yerleştirildi 3. köprü ve Kuzey Marmara Otoyolu projesinde, Anadolu yakasında temelden 318 metre, Avrupa yakasında ise 322 metreye ulaşan kulelerin yapımı tamamlandı.
3'üncü Köprüye İlk Çelik Tabliyeler Yerleştirildi
08:59
Katar'dan Türkiye'ye Mega Proje İçin Ortaklık Teklifi Bakan Mevlüt Çavuşoğlu'na, 'Tahılımızı, sebzemizi Türkiye'de üretelim' teklifini getiren Katarlılar, Türkiye'de pek çok sektörde proje geliştirmek istiyor.
Katar'dan Türkiye'ye Mega Proje İçin Ortaklık Teklifi
09:38
AK Parti Lapseki Gençlik Kolları Seçimi Başkanlığa Kamaşık seçildi.
05:20
Veysel Eroğlu: 'İski'den Yabancıları Kovdum' Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu, 'Kıta Aşan Projeler-KKTC Su Temin Projesi Tanıtımı' programında, 'Kıbrıs bizim canımız feda olsun kanımız, hiç kimseye yedirtmeyiz.
Veysel Eroğlu: 'İski'den Yabancıları Kovdum'
03:28
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Yıldırım Açıklaması Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu, “Kıta Aşan Projeler-KKTC Su Temin Projesi Tanıtımı” programında, “Kıbrıs bizim canımız feda olsun kanımız, hiç kimseye yedirtmeyiz.
12:52
AKP'li Kaşdemir: 2015 Yılı Çanakkale İçin Çok Özel Olacak AK Parti Çanakkale Milletvekili İsmail Kaşdemir, projelerine ve inşaat çalışmalarına geçmiş yıllarda başlanan birçok projenin, 2015 yılıyla biteceğini söyledi.
AKP'li Kaşdemir: 2015 Yılı Çanakkale İçin Çok Özel Olacak
10:43
Gazete Manşetleri, Gündemden Sıcak Haberler Haberler.com son dakika gelişmeleri. 14 Ocak gazete manşetleri ve Türkiye ile Dünya gündeminden son dakika haberler.
Gazete Manşetleri, Gündemden Sıcak Haberler
10:30
15 Ocak Gazete Manşetleri ve Haberler, En Çok Satan Gazeteler 15 Ocak gazete manşetleri ve Türkiye ile Dünya gündeminden son dakika haberler.
15 Ocak Gazete Manşetleri ve Haberler, En Çok Satan Gazeteler
10:13
3. Köprü İçin Acele Kamulaştırma Kararı 3. köprü yolu kapsamında, 8 ilçedeki bazı taşınmazlar için 'acele kamulaştırma' kararı alındı.
3. Köprü İçin Acele Kamulaştırma Kararı
09:48
Acele Kamulaştırma Kararları Bakanlar Kurulu, Kuzey Marmara Otoyolu (3. Boğaz Köprüsü dahil) Projesi kapsamında bazı taşınmazların acele kamulaştırılmasını kararlaştırdı.
Acele Kamulaştırma Kararları
03:06
Kuzey Marmara Otoyolu ile İlgili Acele Kamulaştırma Kararı Üçüncü Boğaz Köprüsü’nün de dahil olduğu Kuzey Marmara Otoyolu Projesi kapsamında bazı taşınmazların Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından acele kamulaştırılması ile ilgili Bakanlar Kurulu kararı Resmi Gazete’de yayımlandı.
Kuzey Marmara Otoyolu ile İlgili Acele Kamulaştırma Kararı
15:48
İletişimciden 'Fiber' Tenkidi: Altyapıda Avrupa'dan Çok Gerideyiz Vodafone Türkiye CEO’su Gökhan Öğüt’ten fiber optik altyapı ile ilgili tenkit geldi.
16:05
Batı Karadeniz'de Petrol ve Doğalgaz Arama Çalışmaları Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız: "(Batman'daki sondaj kulelerinin TPAO'ya devri) Batman'daki işçi kardeşlerimizle ilgili herhangi bir çıkarım olmamıştır.
14:01
Nissibi Köprüsü, Yaya Trafiğine Açıldı Atatürk Baraj gölü üzerinde iki yıl önce inşasına başlanan ve Türkiye'nin en uzun üçüncü asma köprüsü özelliği taşıyan Nissibi Köprüsü yaya trafiğine açıldı.
Nissibi Köprüsü, Yaya Trafiğine Açıldı
20:39
Boğaz Köprüsü'nde Uygur Türkleri İçin Eylem Yaptılar Turan Ocakları İstanbul İl Beyliği'ne bağlı bir grup, akşam saatlerinde Boğaziçi Köprüsü'ne gelerek Çin'de idam kararı verilen Uygur Türklerine destek için eylem yaptı.
Boğaz Köprüsü'nde Uygur Türkleri İçin Eylem Yaptılar
17:20
İstanbul'da Yılbaşı Trafiği İstanbul’da yılbaşı gecesi için işyerlerinden çıkarak evlerine gitmeye çalışan vatandaşlar, trafik sürprizi ile karşılaştı.
İstanbul'da Yılbaşı Trafiği
17:11
İstanbul'da Yılbaşı Trafiği İstanbul’da yılbaşı gecesi için işyerlerinden çıkarak evlerine gitmeye çalışan vatandaşlar, trafik sürprizi ile karşılaştı.
İstanbul'da Yılbaşı Trafiği
06:53
İstanbul'da Gece Saatlerinde Etksini Arttıran Kar İstanbul’da dün akşam saatlerinde başlayan kar yağışı gece saatlerinde etkisini arttırdı.
İstanbul'da Gece Saatlerinde Etksini Arttıran Kar
06:40
Kar İstanbul'da Gece Saatlerinde Etkisini Arttırdı İstanbul'da dün akşam saatlerinde başlayan kar yağışı gece saatlerinde etkisini arttırdı.
Kar İstanbul'da Gece Saatlerinde Etkisini Arttırdı
13:51
Bakan Elvan, 3. Havalimanı İnşaat Alanını Gezdi Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan: "(3. Havalimanı) Kot değişikliği maliyetin düşmesi anlamına gelmiyor.
11:07
CHP Milletvekili Çıray: 3,4 Milyar Dolarlık Füze İhalesi Kamuoyundan Gizleniyor Türkiye topraklarının dış ülkelerden gelecek füze tehditlerine karşı korunması maksadıyla başlatılan “Uzun Menzilli Hava Savunma Füze Sistemi” ihalesi Meclis gündemine taşındı.
13:50
AB'nin Genişlemesi Matteo Renzi: "AB’nin genişleme perspektifinde Türkiye olmalı ancak Ankara Avrupa’nın özgürlük ve demokrasi ilkelerine riayet etmeli"
17:18
İşçiler, Kuzey Marmara Otoyolu'nda Eylem Yaptı 3. Köprü Kuzey Marmara Otoyolu’nun Fenertepe bağlantı yolunda çalışan işçiler, 6 aydır paralarını alamadıkları gerekçesiyle çalışmaları durdurarak, eylem yaptı.
İşçiler, Kuzey Marmara Otoyolu'nda Eylem Yaptı
17:16
İşçiler Kuzey Marmara Otoyolu'nu Kapattı 3. Köprü Kuzey Marmara Otoyolu’nun Fenertepe bağlantı yolunda çalışan işçiler, 6 aydır paralarını alamadıkları gerekçesiyle çalışmaları durdurarak, bağlantı yolunu trafiğe kapattı.
İşçiler Kuzey Marmara Otoyolu'nu Kapattı
20:05
AK Parti Beşiktaş 5. Olağan İlçe Kongresi Kültür ve Turizm Bakanı Çelik: "Kültürel sürekliliğin korunması, bugünlerde belki sıradan bir tartışma gibi gelebilir ama AK Parti'nin demokrasi devrimi kadar, ekonomide yarattığı devrim kadar, dış politikadaki devrim kadar önemlidir" Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakareci Bozkır: "Türkiye'de STK sayısı.
14:11
Hak İş Genel Başkanı Arslan Hak-İş Genel Başkanı Arslan: - "İşçi sayısı artıyor ama sendikalı işçi sayısı azalıyor.
12:16
Hak-İş Genel Başkanı Arslan Açıklaması "İşçi sayısı artıyor ama sendikalı işçi sayısı azalıyor.
09:00
3. Köprü Güzergahının Avrupa Yakasında İlk Asfalt Döküldü 3. Köprü ve Kuzey Marmara Otoyolu Projesinde, otoyol güzergahındaki asfalt çalışmalarına başlandı.
3. Köprü Güzergahının Avrupa Yakasında İlk Asfalt Döküldü
19:50
Yavuz Sultan Selim Hızla Yükseliyor 3. Boğaz Köprüsü ve Kuzey Marmara Otoyolu Projesi’nde köprü kulelerinin betonarme imalatı bitti.
Yavuz Sultan Selim Hızla Yükseliyor
19:25
3. köprü Avrupa Yakası Güzergahında İlk Asfalt Döküldü 3. Köprü ve Kuzey Marmara Otoyolu Projesi'nde, otoyol güzergahındaki asfalt çalışmalarına başlandı.
3. köprü Avrupa Yakası Güzergahında İlk Asfalt Döküldü
18:58
Köprü Kulelerinde Betonarme İmalat Tamamlandı 3. Boğaz Köprüsü ve Kuzey Marmara Otoyolu Projesi’nde köprü kulelerinin betonarme imalatı bitti.
18:53
3. Köprü Güzergahının Avrupa Yakası'nda İlk Asfalt 3. Köprü ve Kuzey Marmara Otoyolu Projesi'nde, otoyol güzergahındaki asfalt çalışmalarına başlandı.
3. Köprü Güzergahının Avrupa Yakası'nda İlk Asfalt
18:49
3. Köprü Güzergahının Avrupa Yakası'nda İlk Asfalt Haber İstanbul DHA 3. Köprü ve Kuzey Marmara Otoyolu Projesi'nde, otoyol güzergahındaki asfalt çalışmalarına başlandı.
3. Köprü Güzergahının Avrupa Yakası'nda İlk Asfalt
15:52
Yalova'da Tonami Meydanı'ndaki Köprülü Kavşak Projesi Karayolları 14. Bölge Müdürlüğünce yapılacak proje kapsamında, Yalova Belediyesi ekipleri tarafından bölgedeki 158 ağacın kesimine başlandı.
Yalova'da Tonami Meydanı'ndaki Köprülü Kavşak Projesi
15:15
Tonami Meydanı'nda 158 Ağacın Kesimine Başlandı Yalova'da Tonami Meydanı'ndaki köprülü kavşak projesi- Karayolları 14. Bölge Müdürlüğünce yapılacak proje kapsamında, Yalova Belediyesi ekipleri tarafından bölgedeki 158 ağacın kesimine başlandıYALOVA (AA) - Yalova'daki Tonami Meydanı'nda Karayolları 14. Bölge Müdürlüğünce yapılacak köprülü kavşak projesi kapsamında, belediye ekipleri tarafından bölgedeki 158 ağacın kesimine başlandı.
Tonami Meydanı'nda 158 Ağacın Kesimine Başlandı
13:55
Bölge İşadamları Çanakkale Boğaz Köprüsü'nün Hızla Yapılmasını İstiyor Çanakkale'de toplanan çevre illerin oda başkanları, Çanakkale Boğazı'nda düşünülen köprünün bir önce yapılmasını isteyerek, bölgenin ekonomisine katkı sağlayacağını söyledi.
13:38
Yalova'da Köprülü Kavşak İçin 158 Ağaç Kesiliyor Yalova'da Karayolları 14. Bölge Müdürlüğü'nün yapacağı köprülü kavşak projesi kapsamında Tonami Meydanı'ndaki 158 ağacın kesimine, belediye ekiplerince başlandı.
Yalova'da Köprülü Kavşak İçin 158 Ağaç Kesiliyor
12:41
Yalova'da Köprülü Kavşak İçin 158 Ağaç Kesimine Başlandı Yalova'da Karayolları 14. Bölge Müdürlüğü'nün yapacağı köprülü kavşak projesi kapsamında Tonami Meydanı'ndaki 158 ağacın kesimine, belediye ekiplerince başlandı.
Yalova'da Köprülü Kavşak İçin 158 Ağaç Kesimine Başlandı
18:14
ÇTSO, Komşu Sanayici ve İş Adamlarını Ağırladı Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası önümüzdeki yıl 100. yıl dönümü düzenlenecek Çanakkale Savaşları törenleri öncesi komşu kentlerin iş adamları ve sanayicilerini ağırladı.
ÇTSO, Komşu Sanayici ve İş Adamlarını Ağırladı
11:35
Yeni Köprünün Ayaklarından Boğaz Manzarası 3. boğaz köprüsünün ayakları tamamlanırken ayakların yapımında kullanılan kule vinçten çekilen fotoğraflardaki boğaz manzarası görenleri hayran bıraktı.
Yeni Köprünün Ayaklarından Boğaz Manzarası
08:38
Aleviler Aşure Günü'nün Tatil Edilmesini İstiyor Alevilerin talep listesinde; Boğaz Köprüsü'nün adının Şah İsmail olarak değiştirilmesi, Alevi köylerine cami yapılmaması, aşure gününün tatil olması gibi istekler var.
Aleviler Aşure Günü'nün Tatil Edilmesini İstiyor
09:56
3. Boğaz Köprüsü Projesinde Askı Halatları Şantiyeye Geldi 3. Boğaz Köprüsü projesi için eğik askı halatları şantiye sahasına getirilmeye başlandı. Tarihi projede 121 bin kilometre taşıyıcı kablo kullanılacak.
3. Boğaz Köprüsü Projesinde Askı Halatları Şantiyeye Geldi
09:49
3. Köprü Projesinde Askı Halatları Şantiyeye Geldi 3. Boğaz Köprüsü projesi için eğik askı halatları şantiye sahasına getirilmeye başlandı. Tarihi projede 121 bin kilometre taşıyıcı kablo kullanılacak.
3. Köprü Projesinde Askı Halatları Şantiyeye Geldi
19:03
Tunceli Alevilerinden 'Boğaz Köprüsü'nün Adı Şah İsmail Olsun' Talebi Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun Tunceli'de ziyaret ettiği cemevinin dedesi Ali Ekber Yurt, İstanbul Boğaz Köprüsü'nün isminin Şah İsmail Köprüsü olmasını istedi.
Tunceli Alevilerinden 'Boğaz Köprüsü'nün Adı Şah İsmail Olsun' Talebi
14:40
Kuzey Marmara Otoyol Projesi Yapım İşletim ve Devir İhalesi 6 Mart 2015'de Yapılacak Bilim sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, İstanbul Boğazı'nda yaptırılan üçüncü köprünün de dahil olduğu Kuzey Marmara Otoyol Projesi bağlantı yolları dahil Kurtköy-Akyazı kesimi ile Kınalı-Odayeri kesiminin yapım, işletim ve devrine ilişkin ihalelerin 6 Mart 2015'te yapılacağını söyledi.
Kuzey Marmara Otoyol Projesi Yapım İşletim ve Devir İhalesi 6 Mart 2015'de Yapılacak
13:29
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık, Kocaeli'nde Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, "Ulaştırma Bakanımızın müjdesini verdiği Kuzey Marmara Otoyolu'nun ihalesi, 6 Mart 2015'te yapılacak" dedi.
11:48
Eşek ve Katırla Dünyayı Dolaştılar, Boğaz Köprüsü'nden Geçemediler Maceraperest Fransız çiftin eşek ve katır üstünde dört yılda gerçekleştirdikleri 11 bin kilometrelik dünya turu, Boğaziçi Köprüsü’nde polis engeline takıldı.
Eşek ve Katırla Dünyayı Dolaştılar, Boğaz Köprüsü'nden Geçemediler
15:38
2015 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonu'nda Orman ve Su İşleri Bakanlığı'nın 2015 yılı bütçesi üzerindeki görüşmelerde muhalefet milletvekilleri görüş ve eleştirilerini dile getirdi.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 21:10:51. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA BOĞAZ KÖPRÜSÜ HABERLERİ
[Hata Bildir]