SON DAKİKA BOĞAZ KÖPRÜSÜ HABERLERİ

Son Dakika Boğaz Köprüsü Haberleri

 • 12:04Kayseri'de Karayolları Kavşağı Üst Geçidinin Yapımı SürüyorKayseri'de Karayolları Kavşağı üst geçidinin yapımının devam ettiği bildirildi.
 • 11:56Adana Optimum Kum Sanatı Ustası Veysel Çelikdemir'i AğırladıAdana Optimum Kum Sanatı Ustası Veysel Çelikdemir'i AğırladıVeysel Çelikdemir’in Adana Optimum Outlet Alışveriş ve Eğlence Merkezi’ndeki ziyaretçileri büyüleyen kum sanatı gösterisi dakikalarca alkışlandı.
 • 10:25Üçüncü Köprü Bağlantı Yolları İhalesinde Erteleme KararıKuzey Marmara Otoyol Projesi kapsamındaki bağlantı yolları ihalesi üçüncü kez ertelendi.
 • 09:54Üçüncü Köprü Bağlantı Yolları İhalesine Üçüncü ErtelemeKuzey Marmara Otoyolu (3. Boğaz Köprüsü dahil) Projesi kapsamındaki bağlantı yolları ihalesi üçüncü kez ertelendi.
 • 08:40İnternetten Alınan Zayıflama Ürünleri, İntihar Etmekten Daha Riskliİnternetten Alınan Zayıflama Ürünleri, İntihar Etmekten Daha RiskliZayıflamak için alınan ürünleri kast eden Prof. Dr. Erdem Yeşilada,"Gidip Boğaz Köprüsü'nden atlasınlar daha iyi, en azından kurtulma şansları daha fazladır" dedi.
 • 10:53Karşıkaya'da Coşkulu KutlamaKarşıkaya'da Coşkulu KutlamaTürkiye Basketbol Ligi’nde 28 yıl aradan sonra şampiyon olan Pınar Karşıyaka için kutlama etkinliği düzenlendi.
 • 01:35Karşıyaka'da Şampiyonluğa Görkemli KutlamaKarşıyaka'da Şampiyonluğa Görkemli KutlamaTürkiye Basketbol Ligi'nde 28 yıl sonra şampiyon olan Pınar Karşıyaka, kupayı büyük bir coşkuyla kutladı.
 • 01:26İzmir - Karşıyaka'da Şampiyonluğa Görkemli Kutlamaİzmir - Karşıyaka'da Şampiyonluğa Görkemli KutlamaTürkiye Basketbol Ligi'nde 28 yıl sonra şampiyon olan Pınar Karşıyaka, kupayı büyük bir coşkuyla kutladı.
 • 01:16Karşıyaka'da Şampiyonluğa Görkemli KutlamaKarşıyaka'da Şampiyonluğa Görkemli KutlamaTürkiye Basketbol Ligi'nde 28 yıl sonra şampiyon olan Pınar Karşıyaka, kupayı büyük bir coşkuyla kutladı.
 • 18:35Kuzey Ormanları Savunması: 3. Köprü Artık 2 Beton Kuleden İbarettirKuzey Ormanları Savunması: 3. Köprü Artık 2 Beton Kuleden İbarettirŞehir Plancıları Odası Yönetim Kurulu Üyesi Ayşe Yıkıcı Köprü ayaklarıyla kalabilir; biz bunu Kuzey Ormanları büstü olarak da adlandırabiliriz Haber Ezgi ÇAPA - Kamera Özgür ARSLAN İstanbul DHA Kuzey Ormanları Savunması, 3. Boğaz köprüsü güzergahını içeren plan değişikliğinin iptaline ilişkin İstanbul 8. İdare Mahkemesi'nin verdiği karara yönelik olarak, '3. köprü artık 2 beton kuleden, Kuzey Marmara Otoyolu ise asfalt izinden ibarettir dedi.
 • 14:15Boğaziçi Köprüsü'ne 100 Metrelik Kaf Kaf Bayrağı AsılacakBoğaziçi Köprüsü'ne 100 Metrelik Kaf Kaf Bayrağı Asılacakİzmir'in Karşıyaka Belediyesi, Türkiye Basketbol Ligi play-off final serisinde yarın Anadolu Efes’i yenmesi halinde şampiyonluğu kazanacak olan Pınar Karşıyaka için özel bir sürpriz hazırladı.
 • 12:21Boğaza 100 Metrelik Kaf Kaf BayrağıBoğaza 100 Metrelik Kaf Kaf Bayrağıİzmir'in Karşıyaka Belediyesi; Türkiye Basketbol Ligi Play-Off final serisinde yarın (cuma) Anadolu Efes'i yenmesi halinde şampiyonluğu kazanacak Pınar Karşıyaka için sürpriz hazırladı.
 • 11:12Boğaza 100 Metrelik Kaf Kaf BayrağıKarşıyaka Belediyesi; Türkiye Basketbol Ligi Play-Off final serisinde yarın (Cuma) Anadolu Efes'i yenmesi halinde şampiyonluğu kazanacak olan Pınar Karşıyaka için özel bir sürpriz hazırladı.
 • 14:44Arşiv) Demirel'in Çankara Köşkü'nde Güldüren Nüfus Sayımı DiyaloğuArşiv) Demirel'in Çankara Köşkü'nde Güldüren Nüfus Sayımı DiyaloğuGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Süleyman Demirel ve eşi NAzmiye Demirel'in 1999'da nüfus sayımı görüntüleri 9. Cumhurbaşkanı Demirel'in vefatı-Türkiye Cumhuriyeti'nin 9. Cumhurbaşkanı Demirel, Türkiye'nin en genç genel müdürü, en genç başbakanı, İsmet İnönü ve Recep Tayyip Erdoğan'dan sonra en uzun süre başbakanlık yapan siyasetçisi oldu-10 yıl 5 ay başbakanlık koltuğunda oturan, altı dönem Isparta milletvekilliği yapan Demirel, 1980'den sonra 7 yıl siyasetten yasaklandı-Altı kez kalktığı başbakanlık koltuğuna yedi kez oturan ve hükümet kuran Demirel, 16 Mayıs 1993'te Türkiye Cumhuriyeti'nin 9. Cumhurbaşkanı seçildi-65 yıllık eşi Nazmiye Demirel'i 27 Mayıs 2013'te kaybeden Demirel için, bu yıl Isparta'da Süleyman Demirel Demokrasi ve Kalkınma Müzesi açıldı-9. Cumhurbaşkanı Demirel, bugün saat 02.05'te solunum yolu enfeksiyonu ve kalp yetmezliği nedeniyle, 91 yaşında hayatını kaybetti EDA ÜNLÜ ÖZEN/YEŞİM SERT KARAASLAN - Türkiye Cumhuriyeti'nin 9. Cumhurbaşkanı, 40 yılı aşkın siyasi hayatında kendi deyimiyle "altı kez gittiği başbakanlığa yedi kez gelen" parti lideri, Devlet Su İşleri'nin "barajlar kralı" lakaplı inşaat mühendisi genel müdürü, Türk siyasetinin fötr şapkalı "baba"sı Süleyman Demirel, 91 yaşında hayatını kaybetti.
 • 13:199. Cumhurbaşkanı Demirel'in VefatıEski bakanlardan Mehmet Keçeciler, "Demirel deyince bizim neslin aklına Boğaz Köprüsü gelir, köyde yanan ışık gelir, köylüye uzanan yol gelir" dedi.
 • 12:56Süleyman Demirel İçin 3 Günlük Yas İlan EdildiSüleyman Demirel İçin 3 Günlük Yas İlan EdildiSabaha karşı hayatını kaybeden 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'in ölümü nedeniyle 3 günlük ulusal yas ilan edilecek.
 • 12:549. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'e Ait Arşiv Görüntüler (1)9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'e Ait Arşiv Görüntüler (1)GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Süleyman Demirel'in başbakanlık ve cumhurbaşkanlığı yıllarına ait arşiv görüntüler 9. Cumhurbaşkanı Demirel'in vefatı-Türkiye Cumhuriyeti'nin 9. Cumhurbaşkanı Demirel, Türkiye'nin en genç genel müdürü, en genç başbakanı, İsmet İnönü ve Recep Tayyip Erdoğan'dan sonra en uzun süre başbakanlık yapan siyasetçisi oldu-10 yıl 5 ay başbakanlık koltuğunda oturan, altı dönem Isparta milletvekilliği yapan Demirel, 1980'den sonra 7 yıl siyasetten yasaklandı-Altı kez kalktığı başbakanlık koltuğuna yedi kez oturan ve hükümet kuran Demirel, 16 Mayıs 1993'te Türkiye Cumhuriyeti'nin 9. Cumhurbaşkanı seçildi-65 yıllık eşi Nazmiye Demirel'i 27 Mayıs 2013'te kaybeden Demirel için, bu yıl Isparta'da Süleyman Demirel Demokrasi ve Kalkınma Müzesi açıldı-9. Cumhurbaşkanı Demirel, bugün saat 02.05'te solunum yolu enfeksiyonu ve kalp yetmezliği nedeniyle, 91 yaşında hayatını kaybetti EDA ÜNLÜ ÖZEN/YEŞİM SERT KARAASLAN - Türkiye Cumhuriyeti'nin 9. Cumhurbaşkanı, 40 yılı aşkın siyasi hayatında kendi deyimiyle "altı kez gittiği başbakanlığa yedi kez gelen" parti lideri, Devlet Su İşleri'nin "barajlar kralı" lakaplı inşaat mühendisi genel müdürü, Türk siyasetinin fötr şapkalı "baba"sı Süleyman Demirel, 91 yaşında hayatını kaybetti.
 • 11:00Çaycumalı Bisikletçiler İstanbul Bisiklet Festivaline KatıldıÇaycumalı Bisikletçiler İstanbul Bisiklet Festivaline KatıldıBu yıl 2’ncisi düzenlenen Uluslararası İstanbul Bisiklet Festivali’ne Çaycuma Belediyesi Bisiklet Kulübü de katıldı.
 • 10:17Süleyman Demirel neden öldü? Demirel'in geçmişiSüleyman Demirel neden öldü? Demirel'in geçmişiSüleyman Demirel neden öldü? Demirel'in geçmişi. Türkiye Cumhuriyeti'nin 9. Cumhurbaşkanı, Türk siyasetinin fötr şapkalı "baba"sı Süleyman Demirel, 91 yaşında hayatını kaybetti.
 • 03:489. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel Hayatını Kaybetti9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel Hayatını KaybettiTürkiye'nin 9. Cumhurbaşkanı, Türk siyasetinin fötr şapkalı "baba"sı Süleyman Demirel, 91 yaşında hayatını kaybetti. Demirel'in ölüm haberi kardeşi Şevket Demirel'e verilmedi.
 • 03:459. Cumhurbaşkanı Demirel'in VefatıEDA ÜNLÜ ÖZEN/YEŞİM SERT KARAASLAN - Türkiye Cumhuriyeti'nin 9. Cumhurbaşkanı, 40 yılı aşkın siyasi hayatında kendi deyimiyle "altı kez gittiği başbakanlığa yedi kez gelen" parti lideri, Devlet Su İşleri'nin "barajlar kralı" lakaplı inşaat mühendisi genel müdürü, Türk siyasetinin fötr şapkalı "baba"sı Süleyman Demirel, 91 yaşında hayatını kaybetti.
 • 14:38İstanbul Boğazı'nı Pedal Çevirerek Geçtilerİstanbul Boğazı'nı Pedal Çevirerek GeçtilerBalmumcu-boğaz Köprüsü, Beylerbeyi-Üsküdar-Harem istikametinde pedal çeviren bisikletliler, Kadıköy Meydanı'na ulaştı.
 • 14:00Üçüncü Köprünün Bir Telinin Kopması İçin 4 Tonluk Güce İhtiyacı Var'Üçüncü Köprünün Bir Telinin Kopması İçin 4 Tonluk Güce İhtiyacı Var'İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Bursa Şubesi, bin 408 metre uzunluğu ile dünyanın raylı sisteme sahip en uzun asma köprüsü olan 3. Boğaz Köprüsü'ne teknik gezi düzenledi.
 • 13:59İmo Bursa Şubesi Üyeleri 3. Köprüye Hayran Kaldıİmo Bursa Şubesi Üyeleri 3. Köprüye Hayran Kaldıİnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Bursa Şubesi, bin 408 metre uzunluğu ile dünyanın raylı sisteme sahip en uzun asma köprüsü olan 3. Boğaz Köprüsü’ne hayran kaldı.
 • 13:46İstanbul Boğaz'ını Pedal Çevirerek Geçtiler...İstanbul Boğaz'ını Pedal Çevirerek Geçtiler...Haber-Kamera Erhan TEKTEN İstanbul DHA Bakırköy Belediyesi, Birleşmiş Milletler Türkiye Temsilciliği, Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu ve Bisikletliler Derneği tarafından 2'ncisi düzenlenen Uluslararası İstanbul Bisiklet Festivali, Kıtalararası İstanbul Gezisi ile sona erdi.
 • 13:42Dünya Çevre Günü' İçin Pedal ÇevirdilerDünya Çevre Günü' İçin Pedal ÇevirdilerÇevre için yapılan festival, bisikletçilerin Harbiye'den verilen startla Boğaz Köprüsü'nden geçerek Kadıköy Meydanı'na varmasıyla sona erdi.
 • 13:37İstanbul Boğaz'ını Pedal Çevirerek Geçtiler...İstanbul Boğaz'ını Pedal Çevirerek Geçtiler...Haber-Kamera Erhan TEKTEN İstanbul DHA Bakırköy Belediyesi, Birleşmiş Milletler Türkiye Temsilciliği, Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu ve Bisikletliler Derneği tarafından 2'ncisi düzenlenen Uluslararası İstanbul Bisiklet Festivali, Kıtalararası İstanbul Gezisi ile sona erdi.
 • 13:2410 Bin Bisikletli Boğazdan Geçti10 Bin Bisikletli Boğazdan GeçtiDünya Çevre Günü’ne dikkat çekmek isteyen 10 bin bisikletli, Boğaziçi Köprüsü’nü pedal çevirerek geçti.
 • 12:11Çevreci Bisikletçiler Boğaz'dan GeçtiÇevreci Bisikletçiler Boğaz'dan GeçtiDünya Çevre Günü'ne dikkat çekmek için pedal çeviren bisikletçiler, Boğaz Köprüsü'nden geçerek varış noktasına doğru devam etti.
 • 07:03İstanbul'da Sis Etkili Oluyorİstanbul'da Sis Etkili Oluyorİstanbul'da gece saatlerinde başlayan sis, günün ilk ışıklarıyla beraber etkisini arttırdı.
 • 14:2615 Bin Bisikletli Yarın Boğaz Köprüsünü Geçecek Konserler, geziler ve çeşitli etkinliklerin yapıldığı bisiklet festivalinde yarın gerçekleşecek Boğaz Köprüsü geçişine yurt içinden ve yurt dışından 15 bin bisikletlinin katılması bekleniyor.
 • 17:14Karayolları Genel Müdürlüğü'nden Karayolları Genel Müdürlüğü'nden "3. Köprü Bağlantı Yolu" AçıklamasıDha ANKARA- Karayolları Genel Müdürlüğü'nden "3. Köprü bağlantı yolu" açıklaması Karayolları Genel Müdürlüğü, üçüncü köprünün bağlantı yollarına ilişkin iptal kararı ve basında yer alan haberlere ilişkin açıklama yaptı.
 • 17:06Karayolları Genel Müdürlüğü'nden '3. Köprü Bağlantı Yolu' AçıklamasıKarayolları Genel Müdürlüğü, üçüncü köprünün bağlantı yollarına ilişkin iptal kararı ve basında yer alan haberlere ilişkin açıklama yaptı.
 • 14:04Karayolları'ndan 3. Köprü Açıklaması: Mahkemeyle Proje EtkilenmeyecekKarayolları'ndan 3. Köprü Açıklaması: Mahkemeyle Proje EtkilenmeyecekKarayolları Genel Müdürlüğü, 3. Boğaz Köprüsü çevre yollarıyla ilgili, mahkemenin kararına uygun düzenlemelere başlandığını, yasal sürede tamamlanacağı duyuruldu.
 • 13:13Üçüncü Köprünün Bağlantı Yollarına İlişkin İptal KararıKarayolları Genel Müdürlüğünden (KGM), Kuzey Marmara Otoyolu'nun Beykoz ve Sarıyer Boğaziçi Geri Görünüm ve Etkilenme Bölgesi Geçişlerine İlişkin 1/5000 Ölçekli Koruma Amaçlı Nazım Planı değişikliğinin iptaline ilişkin, projenin genelini ilgilendiren veya takvimini etkileyebilecek bir durumun söz konusu olmadığı bildirildi.
 • 12:53Karayolları'ndan "3. Köprü Bağlantı Yolu" AçıklamasıKarayolları Genel Müdürlüğü’nden 3. köprü bağlantı yolları imar planlarının iptaline ilişkin yapılan açıklamada, "Mahkemenin kararı plan yapma ve onaylama yetkisi yönünden verilmiştir" denildi.
 • 12:282. Uluslararası İstanbul Bisiklet Festivali Başladı2. Uluslararası İstanbul Bisiklet Festivali BaşladıBakırköy Belediyesi, Birleşmiş Milletler Türkiye Temsilciliği, Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu ve Bisikletliler Derneği tarafından 11-13 Haziran tarihleri arasında 2.’si düzenlenen Uluslararası İstanbul Bisiklet Festivali dün akşam Bakırköy Turu ile başladı.
 • 11:372.Uluslararası İstanbul Bisiklet Festivali BaşladıAvrupa Birliği Türkiye Delegasyonu ve Bisikletliler Derneği tarafından 11-13 Haziran tarihleri arasında 2.si düzenlenen Uluslararası İstanbul Bisiklet Festivali dün akşam Bakırköy Turu ile başladı.
 • 15:32Üçüncü Köprünün Bağlantı Yollarına İptal Kararıİstanbul Boğazı'na yapılacak üçüncü köprünün bağlantı yollarının Beykoz ve Sarıyer Rumelifeneri'ndeki Boğaziçi geri görünüm ve etkilenme bölgesinde yer alan geçişlerine ilişkin 1/5000 ölçekli Koruma Amaçlı Nazım Planı Değişikliği iptal edildi.
 • 11:202.Uluslararası İstanbul Bisiklet Festivali Bugün Başlıyor2.Uluslararası İstanbul Bisiklet Festivali Bugün BaşlıyorBisikletliler Derneği tarafından 11-13 Haziran tarihleri arasında 2.si düzenlenen Uluslararası İstanbul Bisiklet Festivali bugün başlıyor.
 • 11:31Güneydoğu'nun Güneydoğu'nun "Boğaz Köprüsü" Feribotcuları Turizme YönlendirdiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Köprüden görüntüler, - Feribottan görüntüler, - Feribot işletmecisi Musa Yılmaz'ın konuşması, Güneydoğu'nun "Boğaz Köprüsü" feribotcuları turizme yönlendirdi- Adıyaman'ın Gerger ilçesiyle Şanlıurfa'yı birbirine bağlayan Nissibi Köprüsü'nün açılmasıyla atıl duruma düşen feribotlarınsahipleri, turistik turlar düzenleyerek geçimlerini sağlamayı planlanıyor- Feribot işletmecisi Yılmaz: "Bu köprü bölgede yaşayan insanların hayaliydi ve nihayet o günler geldi.
 • 11:13Güneydoğu'nun "Boğaz Köprüsü" Feribotcuları Turizme YönlendirdiGüneydoğu'nun "Boğaz Köprüsü" olarak nitelendirilen 610 metre uzunluğundaki Nissibi Köprüsü'nün açılmasıyla atıl duruma düşen feribotların sahipleri, doğacak turizm fırsatından yararlanmak istiyor.
 • 06:26Türkiye Kamu-özel Ortak Yatırımlarında Dünyada İkinciDünya Bankası, Türkiye'nin gelişmekte olan ülkeler arasında kamu-özel sektör işbirliğinde en çok altyapı yatırımı yapan ikinci ülke olduğunu açıkladı.
 • 16:352. Uluslararası İstanbul Bisiklet Festivali 11-13 Haziran'da Yapılacak2. Uluslararası İstanbul Bisiklet Festivali 11-13 Haziran'da YapılacakBakırköy Belediyesi, Birleşmiş Milletler Türkiye Delegasyonu, Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu ve Bisikletliler Derneği tarafından 2.'si düzenlenecek Uluslararası İstanbul Bisiklet Festivali 11-13 Haziran tarihleri arasında yapılacak.
 • 13:44Haftanın Tarihine BakışTürkiye'de ilk kalp ameliyatı, Gülhane Askeri Hastanesinde yapıldı.
 • 12:35İstanbul'da Bisiklet FestivaliBakırköy Belediyesi, Birleşmiş Milletler Türkiye Delegasyonu, Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu ve Bisikletliler Derneği tarafından düzenlenen 2. Uluslararası İstanbul Bisiklet Festivali, 11-14 Haziran'da düzenlenecek.
 • 11:342'inci Uluslararası İstanbul Bisiklet Festivali Haziran'da2'inci Uluslararası İstanbul Bisiklet Festivali Haziran'da2.si düzenlenen Uluslararası İstanbul Bisiklet Festivali 11-13 Haziran tarihleri arasında Yeşilyurt Çukur Orman Park'ta (Yeşilyurt Spor Kulübü yanı) yapılacak.
 • 20:19Bakan Güllüce: Bakan Güllüce: "İstemezükle Çevrecilik Olmaz"Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, 5 Haziran Dünya Çevre Günü etkinliğinde yaptığı konuşmada, “Yani istemezükle çevrecilik olmaz. İstemezükle ambulans yakarak, sokakları ateşe vererek, fakir fukaranın evini, belediye binalarını yakarak çevrecilik olmaz. Biz çevreyle ilgili çocuklarımızın, genç kuşaklarımızın yerli kaynaklardan beslenerek çevreci olmasını istiyoruz” dedi.
 • 16:12Derleme Gün İçinde Geçilen "Bakanlar İcraatlarını Değerlendirdi" Başlıklı Haberlerimizi Derleyerek...AK Parti hükümetlerinin bakanları, görevleri süresince gerçekleştirdikleri önemli icraatları ve öne çıkan hizmetleri değerlendirdi.
 • 14:51Bakanlar İcraatlarını Değerlendirdi - Eski Bakan Binali YıldırımBakanlar İcraatlarını Değerlendirdi - Eski Bakan Binali YıldırımGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Ulaşım detayları- Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım ile röportaj Bakanlar icraatlarını değerlendirdi- Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Yıldırım: - "Dünya krizden krize sürüklenirken, Türkiye dünyanın mega projelerini bizim bakanlığımız süresinde başlattı, tamamladı"- "Yollar, tüneller, köprüler yaptık ama daha önemli bir şey yaptığımızı düşünüyoruz.