SON DAKİKA BOĞAZ KÖPRÜSÜ HABERLERİ

Son Dakika Boğaz Köprüsü Haberleri

 • 24 Ekim 2016 16:16Çavuşoğlu-Ayrault Ortak Basın ToplantısıFransa Dışişleri Bakanı Jean-Marc Ayrault, Fransa'da 1915 olayları hakkındaki Ermeni iddialarının inkarının cezalandırılmasına dair Senato'da kabul edilen yasa tasarısı ile ilgili, "Burada bütün bu tartışmaların tarihçilere ait olduğunu bir kere daha ifade etmek istiyorum.
 • 24 Ekim 2016 11:31Minik Sahra 15 Temmuz'un Resmini ÇizdiMinik Sahra 15 Temmuz'un Resmini ÇizdiTekirdağ’da, öğretmeninin verdiği ödev üzerinde çalışan küçük Sahra, 15 Temmuz darbe girişiminde gördüklerini bir bir resme döktü.
 • 23 Ekim 2016 12:40Polisten Şok Mesaj: Kamuflajları Hazırlayın Yarın Asker Oluyoruz!Polisten Şok Mesaj: Kamuflajları Hazırlayın Yarın Asker Oluyoruz!Darbe girişiminin ilk iddianamesi İstanbul'da 29 polis hakkında hazırlandı. Şüpheli Muhammet I.'nın telefonunda "ABD'den haber var, Erdoğan'a darbe yapılacak" notlu takvim yaprağı bulundu.
 • 22 Ekim 2016 19:00Erdoğan: Erdoğan: "Zihnini, Gönlünü Pensilvanya'daki Şarlatana Tapulamış Olanların Bu Milletle İrtibatı...Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 15 Temmuz’a rağmen samimi pişmanlık ortaya koymayan ve bildiklerini anlatmayan ne kadar örgüt mensubu varsa asla masum olmadıklarını belirterek, ”Ey FETÖ örgütüne mensup olan veya onlarla bağlantısı olanlar, eğer sizler gelip bildiklerinizi anlatmayacak olursanız, kusura bakmayın, sizi nerede olursa olsun alır cezaevlerine tıkarız. Zihnini ve gönlünü Pensilvanya’daki şarlatana tapulamış olanların bu milletle, bu ülkeyle bir irtibatı kalmamıştır” dedi.
 • 22 Ekim 2016 17:02Başkanı Türel, Ak Köprü İnşaatını İncelediAntalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Alanyalılar'ın "4 boğaz köprüsü" adını verdikleri Dim Vadisi'ndeki 12 mahalleyi bir birine bağlayan Ak Köprü inşaatında incelemelerde bulundu.
 • 21 Ekim 2016 11:11Kütahya Huzur Öğrenci Yurdu'nda 'Yakın Tarihimizdeki Darbeler' Konulu KonferansıKütahya Huzur Öğrenci Yurdu'nda 'Yakın Tarihimizdeki Darbeler' Konulu Konferansıİhlas Vakfı Eğitim Müşavirlerinden Araştırmacı Tarihçi Emekli Kurmay Albay Ziya Burcuoğlu, Kütahya Huzur Öğrenci Yurdu’nda ’Yakın tarihimizdeki darbeler’ konulu bir konferans verdi.
 • 20 Ekim 2016 11:58Eskişehir Enver Ören Öğrenci Yurdunda 'Yakın Tarihimizdeki Darbeler' KonferansıEskişehir Enver Ören Öğrenci Yurdunda 'Yakın Tarihimizdeki Darbeler' Konferansıİhlas Vakfı Eğitim Müşavirlerinden Araştırmacı Tarihçi E. Kurmay Albay Ziya Burcuoglu, Eskişehir Enver Ören Öğrenci Yurdunda ’Yakın tarihimizdeki darbeler’ konulu bir konferans verdi.
 • 19 Ekim 2016 16:00İsveçli Firmalardan Türkiye'ye Güvenoyuİsveçli Firmalardan Türkiye'ye Güvenoyuİsveç Ticaret ve Yatırım Merkezi Business Sweden tarafından hazırlanan ’Türkiye İş Ortamı Araştırması’nın sonuçlarını açıkladı.
 • 19 Ekim 2016 13:48İsveçli firmalardan Türkiye'ye güvenoyu tamİsveçli firmalardan Türkiye'ye güvenoyu tamTürkiye'de 400'e yakın marka ile faaliyet gösteren İsveçli şirketler, İsveç Ticaret ve Yatırım Merkezi Business Sweden tarafından hazırlanan "Türkiye İş Ortamı Araştırması" ile Türkiye ekonomisine güvenoyu verdi.
 • 19 Ekim 2016 12:38Lapseki AK Parti Danışma Meclisi Toplantısı YapıldıLapseki AK Parti Danışma Meclisi Toplantısı YapıldıÇanakkale’nin Lapseki ilçesinde Ak Parti Danışma Meclisi Toplantısı yapıldı.
 • 14 Ekim 2016 21:44Başbakan Yardımcısı Kaynak AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Kaynak AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, "Yüreğinizde bu iman, gözlerinizde bu ışık ve bu azim olduğu müddetçe, birimizin derdi için diğerimiz ağladığı müddetçe, her birimiz bir gövdenin unsurları olduğu müddetçe topu bir gelsin" dedi.
 • 14 Ekim 2016 10:55Kurtlar Vadisi'ndeki Köprü Sahnesi Tartışmaları AlevlendirecekKurtlar Vadisi'ndeki Köprü Sahnesi Tartışmaları AlevlendirecekSon dönemlerde gündemden düşmeyen Kurtlar Vadisi Pusu'da darbe girişiminden 1 ay önce Boğaz Köprüsü'nün ayağında çekilen sahnede geçen diyaloglar şaşkına çevirdi.
 • 11 Ekim 2016 15:38Devlet Bahçeli Köprüsü, Adana'nın Trafik Yükünü SırtlayacakDevlet Bahçeli Köprüsü, Adana'nın Trafik Yükünü SırtlayacakAdana Büyükşehir Belediyesi, uygulamaya koyduğu köprü ve altgeçit projeleriyle de trafik yükünü önemli ölçüde hafifletmeyi hedefliyor.
 • 10 Ekim 2016 11:19Özelleştirmede Özelleştirmede "Halka Arz"A Ağırlık Verilecek2017-2019 dönemini kapsayan Orta Vadeli Program'dan (OVP) derlenen bilgilere göre, özelleştirme uygulamaları, makro ekonomik politikalar ve uzun vadeli sektörel öncelikler çerçevesinde belirlenmiş bir programa dayalı sürdürülecek.
 • 09 Ekim 2016 20:28AK Parti Grup Başkanvekili TuranAK Parti Grup Başkanvekili TuranAK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, 15 Temmuz'da uçurumun kenarından döndüklerini belirterek, "Eğer o zaman başarılı olsaydı bu hain grup, bırakın şimdi böyle iş adamlarımızla nasıl üretelim, nasıl yapalım diye toplantı yapmayı şimdi nerede olacağımız belli değildi.
 • 09 Ekim 2016 16:54Büyükşehir Hizmet Binası Proje Yarışması Ödül Töreni YapıldıBüyükşehir Hizmet Binası Proje Yarışması Ödül Töreni YapıldıBalıkesir Büyükşehir Belediyesi Hizmet Binası Mimari Proje Yarışması’nda dereceye giren projeler düzenlenen törenle ödülleri verildi.
 • 09 Ekim 2016 13:55AK Parti Grup Başkanvekili Turan AçıklamasıAK Parti Grup Başkanvekili Turan AçıklamasıAK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, 15 Temmuz'da uçurumun kenarından döndüklerini belirterek, "Eğer o zaman başarılı olsaydı bu hain grup, bırakın şimdi böyle iş adamlarımızla nasıl üretelim, nasıl yapalım diye toplantı yapmayı şimdi nerede olacağımız belli değildi.
 • 08 Ekim 2016 19:57AK Parti Grup Başkanvekili Turan AçıklamasıAK Parti Grup Başkanvekili Turan AçıklamasıAK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, OHAL'in terör örgütlerine, FETÖ ve PKK'ya karşı devletin aldığı bir tedbir olduğunu belirterek, "Halkta hiçbir huzursuzluk belirtisi yoktur.
 • 07 Ekim 2016 10:38Göztepe-Kazlıçeşme Arası Yarından İtibaren 15 Dakika...Göztepe-Kazlıçeşme Arası Yarından İtibaren 15 Dakika...Yavuz Sultan Selim Köprüsü 26 Ağustos'ta hizmete açılırken, Boğaz'ın iki yakasını bu kez yer altında birleştiren Avrasya Tüneli'nin çalışmalarında da sona gelindi.
 • 07 Ekim 2016 08:49Avrasya Tüneli'nde Sona Gelindi, İlk Geçişi Cumhurbaşkanı Erdoğan YapacakAvrasya Tüneli'nde Sona Gelindi, İlk Geçişi Cumhurbaşkanı Erdoğan Yapacakİstanbul trafiğine nefes aldıracak Avrasya Tüneli son aşamaya geçti. Tünelden ilk geçişi Cumhurbaşkanı Erdoğan yapacak.
 • 30 Eylül 2016 17:22Biz İkimiz 16.bölüm "Boğaz Köprüsü"16.Bölüm "Boğaz köprüsü"Arda ile Ceren arkadaşlarıyla oyun oynamaktadırlar fakat arkadaşları gitmek zorundadır çünkü mahalleden taşınırlar.
 • 29 Eylül 2016 14:22Dünyanın 'En Uzun Aralıklı' Köprüsü Çanakkale'deÇanakkale'de, Lapseki'nin Şekerkaya mevkisi ile Gelibolu'nun Sütlüce mevkisi arasında yapılacak "Çanakkale 1915 Köprüsü" için, Japonya Ekonomi Ticaret ve Sanayi Bakanlığınca görevlendirilen OCG Danışmanlık Kuruluşu yetkilileri, bölgede inceleme yaptı, oda ve borsa temsilcileriyle değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.
 • 29 Eylül 2016 10:40Çanakkale 1915 KöprüsüÇanakkale 1915 Köprüsü"Ne DoğruÇanakkale'de, Lapseki'nin Şekerkaya mevkisi ile Gelibolu'nun Sütlüce mevkisi arasında yapılacak "Çanakkale 1915 Köprüsü" için, Japonya Ekonomi Ticaret ve Sanayi Bakanlığınca görevlendirilen OCG Danışmanlık Kuruluşu yetkilileri, bölgede inceleme yaptı, oda ve borsa temsilcileriyle değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.
 • 28 Eylül 2016 20:08Dünyanın En Uzun Aralıklı Köprüsü Çanakkale'de OlacakDünyanın En Uzun Aralıklı Köprüsü Çanakkale'de OlacakJAPONYA Ekonomi Ticaret ve Sanayi Bakanlığı'nın görevlendirdiği Çanakkale Boğaz Köprüsü Danışmanlık Kuruluşu yetkililerinden Hironori Kroki, "Dünyanın en uzun aralıklı köprüsü Japonya'daydı, bu köprü yapılınca burada olacak" dedi.
 • 26 Eylül 2016 00:16AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ataş: - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ataş: - "Mit Müsteşarı'nın Kellesini Almak İstediler"AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, geçmişte kendilerini sindirmek için girişimlerde bulunulduğunu anımsatarak, "MİT Müsteşarının kellesini almak istediler.