00:5900
SON DAKİKA BOGAZICI HABERLERİ

Son Dakika Bogazıcı Haberleri

   

  Deprem ve Tsunami Merkezi Açıldı

  Deprem ve Tsunami Merkezi Açıldı

  Deprem ve Tsunami Değerlendirme Merkezi açıldı. Açılış törenine Boğaziçi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Gülay Barbarosoğlu,Üsküdar Belediye başkanı Hilmi Türkmen, Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Müdürü Mustafa Erdik ve akademisyenler katıldı. (17 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Deprem ve Tsunami Merkezi Açıldı

  Deprem ve Tsunami Merkezi Açıldı

  Haber-kamera: Yaşar Kaçmaz / İSTANBUL DHA Açılış törenine Boğaziçi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Gülay Barbarosoğlu,Üsküdar Belediye başkanı Hilmi Türkmen, Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Müdürü Mustafa Erdik ve akademisyenler katıldı. (17 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Helikopterle İstanbul Turlarına Yenisi Eklendi

  Pazar günleri düzenlenecek helikopter turları ile Boğaziçi, Tarihi Yarımada ve Haliç güzergahları kuş bakışı izlenebilecek. (17 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Değerlendirme Merkezi Düzenlenen Bir Törenle Açıldı.

  Değerlendirme Merkezi Düzenlenen Bir Törenle Açıldı.

  Türkiye'nin üç tarafının denizlerle çevrili olması nedeniyle tsunami afetine karşı hazırlıklı olunması gerektiğini belirten Boğaziçi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Gülay Barbarosoğlu, '2007'de güncellenen deprem yönetmeliği tsunami afetini de kapsayacak şekilde tekrar gözden geçiriliyor. (17 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Bölgesel Deprem ve Tsunami İzleme Merkezi Açıldı

  Prof. Dr. Erdik: "İstanbul'da depremin ihtimali yüksek. Yüksek ihtimal dediğim yıllık ihtimali yüzde 2,3 mertebesindedir. (17 Ağustos 2014 Pazar )

   

  İstanbul'da Deprem İhtimali Yüksek

  Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Mustafa Erdik, İstanbul'da deprem olma ihtimalinin yüksek olduğunu söyledi. (17 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Bodrum Açıklarında Deprem2

  Bodrum Açıklarında Deprem2

  Afad Deprem Dairesi Başkanlığı Deprem Bilgilendirme Servisi, depremin saat 07.00'de Ege Denizi Bodrum açıklarında kaydedildiğini bildirdi. (15 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Bodrum'da Deprem

  Bodrum'da Deprem

  Muğla'nın Bodrum ilçesinde sabah saatlerinde 4,1 büyüklüğünde deprem meydana geldi. (15 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Avıs Bosphorus Rally Start Alıyor

  Avıs Bosphorus Rally Start Alıyor

  Bu yıl 43. kez düzenlenecek olan en eski ve en köklü uluslararası motorsporları organizasyonu AVIS Boğaziçi Rallisi, 15-17 Ağustos tarihlerinde İstanbul’da düzenleniyor. (14 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Yaşlılara Kültür Gezisi

  Yaşlılara Kültür Gezisi

  "Kimsesizlerin Kimi" projesi kapsamında Esenler Belediyesi tarafından tüm bakımları yapılan yaşlılar, Boğaziçi ve Hz. Yuşa Peygamber'in türbesini ziyarete götürüldü. (14 Ağustos 2014 Perşembe )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
22.08.2014 00:59:38. #1.12#