SON DAKİKA BOĞAZLIYAN ÇAĞLAYAN GAZETESİ HABERLERİ

Son Dakika Boğazlıyan Çağlayan Gazetesi Haberleri

12:07
Çağlayan Gazetesi Mansiyon Ödülüne Layık Görüldü Yozgat'ın Boğazlıyan ilçesinde yayın hayatını sürdüren Çağlayan gazetesi, Başbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü (BYEGM) tarafından mansiyon ödülüne layık görüldü.
Çağlayan Gazetesi Mansiyon Ödülüne Layık Görüldü
10:40
Anadolu Basını Özendirme Yarışması 2011 Ödülleri Başbakanlık Basın-Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü (BYEGM) tarafından düzenlenen Anadolu Basını Özendirme Yarışması 2011 Ödülleri, Bursa'da sahiplerini bulacak.
11:43
"Anadolu Basını Özendirme Yarışması 2011" Sonuçlandı Başbakanlık Basın-Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü (BYEGM) tarafından Anadolu basınının çalışmalarını teşvik etmek ve değerlendirmek amacıyla her yıl düzenlenen "Anadolu Basını Özendirme Yarışması 2011" sonuçlandı.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 16:46:35. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA BOĞAZLIYAN ÇAĞLAYAN GAZETESİ HABERLERİ
[Hata Bildir]