SON DAKİKA BOĞAZLIYAN HABERLERİ

Son Dakika Boğazlıyan Haberleri

09:29
Karayollarında Durum Karayollarının bazı kesimlerinde devam eden yol yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
08:47
Karayollarında Durum Karayollarının bazı kesimlerinde devam eden yol yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
Karayollarında Durum
10:16
Kayseri Şeker 2. Koordinasyon Toplantısı Yapıldı Kayseri Şeker Fabrikasında 2014 yılı faaliyetlerinin değerlendirilip, 2015 yılı hedeflerinin masaya yatırıldığı koordinasyon toplantısı yapıldı.
Kayseri Şeker 2. Koordinasyon Toplantısı Yapıldı
14:16
Boğazlıyan'da Ygs ve Lys Kurslarına Yoğun İlgi Boğazlıyan Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından düzenlenen üniversite sınavlarına hazırlık kursları yoğun ilgi görüyor.
20:10
HSYK'dan Adli ve İdari Yargı Kararnamesi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Birinci Dairesinin adli ve idari yargı kararnamesi ile 888 savcı ve hakiminin görev yeri değişti.
11:16
Boğazlıyan Milli Eğitim Müdürü Bozdağ: Eğitimde İstikrar Önemlidir Yozgat’ın Boğazlıyan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Bozdağ, "Ne iş yaparsak yapalım en iyisini yaparak kararlı ve istikrarlı olmamız gerekir." dedi.
19:06
Yurtta Kış Erzincan ve Kırşehir il genelinde, Yozgat il merkezi ve 7 ilçede eğitime yarın ara verildi.
18:57
Yurtta Kış Türkiye'yi etkisi altına alan soğuk ve yağışlı hava nedeniyle yurt genelinde yaklaşık 7 bin köy yoluyla bazı şehirlerarası karayolları ulaşıma kapandı.
17:33
Yozgat'ta Okullar Yarın Tatil Yozgat Merkez, Akdağmadeni, Boğazlıyan, Saraykent, Sorgun, Yerköy ilçelerinde okullar bir gün daha tatil edildi.
13:18
Tekerlekli Sandalye ile Diyalize Böyle Götürüldü Yozgat'ta kar yağışı ve tipi hayatı olumsuz etkilerken, kapalı yol nedeniyle tekerlekli sandalye ile hastaneye götürülen diyaliz hastası ve yakınları zor durumda kaldı.
Tekerlekli Sandalye ile Diyalize Böyle Götürüldü
13:08
Yozgat'ta Kar Yolları Kapadı Yozgat'ta kar yağışı ve tipi hayatı olumsuz etkilerken, kapalı yol nedeniyle tekerlekli sandalye ile hastaneye götürülen diyaliz hastası ve yakınları zor anlar yaşadı.
Yozgat'ta Kar Yolları Kapadı
10:58
Yozgat'ta Eğitime Kar Engeli İl merkezi ile Çekerek, Çayıralan ve Boğazlıyan ilçelerinde eğitime bugün ara verildi.
Yozgat'ta Eğitime Kar Engeli
10:32
Yozgat'ta Köy Okulları Tatil Yozgat merkeze bağlı köylerde ve bazı ilçelerde okullar bir gün süreyle tatil edildi.
09:29
Kayseri Şeker Fabrikasından Mevlid Kandili Prgramı Kayseri ve Boğazlıyan Şeker Fabrikalarının 2014-2015 üretim döneminin sona ermesi münasebetiyle, hayatını kaybeden çiftçi ve çalışanlar için Kayseri Hunat Camiinde ve Boğazlıyan Çarşı Camiinde mevlid okutuldu.
Kayseri Şeker Fabrikasından Mevlid Kandili Prgramı
09:34
Karayollarında Durum Karayollarının bazı kesimlerinde yol yapım, bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
Karayollarında Durum
18:42
Kayseri Şeker Fabrikasında Kampanya Dönemi Sona Erdi Kayseri Şeker Fabrikasında 2014 2015 kampanya dönemi sona erdi.
13:42
Kayseri Şeker Fabrikası'nda 314 Bin Ton Şeker Üretimi Gerçekleştirildi Kayseri Şeker Fabrikasında 2014-2015 Kampanya dönemi 8 Ekim 2014 Çarşamba günü başlayıp, 30 Aralık 2014 Salı günü sona erdi.
Kayseri Şeker Fabrikası'nda 314 Bin Ton Şeker Üretimi Gerçekleştirildi
13:02
Ziraat Oda Başkanlarından Şeker Kurumu Ziyareti Kayseri Şeker’in 2015-2016 Kampanya dönemine ilişkin bin 400 ton şeker kotasının düşürülmesi ile ilgili olarak başlattığı hak arayışına Ziraat odalarından tam destek geldi.
Ziraat Oda Başkanlarından Şeker Kurumu Ziyareti
08:31
Kara Yollarında Durum Kara yollarının bazı kesimlerinde yol yapım, bakım ve onarımı nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
Kara Yollarında Durum
08:43
Karayollarında Durum Karayollarının bazı kesimlerinde yol yapım, bakım ve onarımı nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
Karayollarında Durum
20:32
"AK Parti ile Hem Türkiye Hem Yozgat Gelişti" AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, nasıl 12 yılda Türkiye AK Parti ile değişmiş ve gelişmişse, Yozgat'ın da AK Parti ile birlikte geliştiğini söyledi.
'AK Parti ile Hem Türkiye Hem Yozgat Gelişti'
09:20
Kara Yollarında Durum Kara yollarının yol yapım ve üst yapı çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor.
15:39
Boğazlıyan'da Öğrencilere Meteoroloji Anlatıldı Yozgat'ın Boğazlıyan ilçesinde ortaokul öğrencilerine meteorolojik faaliyetlerin tanıtımı yapıldı.
12:06
Boğazlıyan'da Meslek Kurslarına Devam Yozgat'ın Boğazlıyan ilçesinde Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü bünyesinde açılan meslek edindirme ve beceri kursları devam ediyor.
Boğazlıyan'da Meslek Kurslarına Devam
16:14
Boğazlıyan Zabıtası Fırınları Denetlendi Yozgat'ın Boğazlıyan Belediyesi Zabıta ekipleri ve Toplum Sağlığı Merkezi ilçede ekmek fırınlarını çalışma ruhsatı, hijyen, gramaj ile portör muayenesinin olup olmadığını denetledi.
Boğazlıyan Zabıtası Fırınları Denetlendi
13:01
Boğazlıyan'da Okullara Kitap Seti Dağıtıldı Yozgat’ın Boğazlıyan ilçesinde Kaymakamlık tarafından öğrencilerin yararlanması amacıyla okullara kitap seti dağıtıldı.
Boğazlıyan'da Okullara Kitap Seti Dağıtıldı
12:46
Boğazlıyan'da Okullara Kitap Seti Dağıtıldı Yozgat'ın Boğazlıyan ilçesinde Kaymakamlık tarafından öğrencilerin yararlanması amacıyla okullara kitap seti dağıtıldı.
Boğazlıyan'da Okullara Kitap Seti Dağıtıldı
18:42
Kızılay, Boğazlıyan'da Kan Bağışı Kampanyası Başlattı Yozgat’ın Boğazlıyan ilçesinde Türk Kızılayı İç Anadolu Bölge Merkezi tarafından kan bağışı kampanyası başlatıldı.
15:07
Vatandaşlara Ücretsiz Sağlık Taraması Yapıldı Dünya Diyabet ve Obezite Haftası etkinlikleri kapsamında Yozgat’ın Boğazlıyan Toplum Sağlığı Merkezi Sorumlu Tabipliği'nce diyabet ve obeziteye dikkat çekmek için stant kurulup, ücretsiz sağlık taraması yapıldı.
15:07
Öğrencilere Sigaranın Zararı ve Koah Hastalığı Anlatıldı Yozgat’ın Boğazlıyan Toplum Sağlığı Merkezi tarafından lise öğrencilerine yönelik sigaranın zararları, diyabet ve KOAH hastalığı ile ilgili seminer düzenlendi.
15:06
İlköğretim Öğrencileri Sandık Başına Gitti Yozgat’ın Boğazlıyan merkez Cumhuriyet İlköğretim Okulu'nda okul başkanlığı için öğrenciler sandık başına gitti.
İlköğretim Öğrencileri Sandık Başına Gitti
17:16
Boğazlıyan Cezaevi'nde Voleybol Turnuvası Boğazlıyan A2 Tipi Kapalı İnfaz Kurumunca, voleybol turnuvası düzenlendi.
08:41
Kayseri Şeker'de Kampanya Bilgilendirme Toplantısı 6 Kasım 1955 tarihinde ilk pancar alımını başlatan Kayseri Şeker’in kuruluşunun 60.yıl dönümünde personelle bir araya gelinerek bilgilendirmenin yapıldığı toplantıda Kampanyanın verimli geçmesi ve kazasız belasız sona ermesi için dualar edildi.
Kayseri Şeker'de Kampanya Bilgilendirme Toplantısı
10:36
Boğazlıyan'da Meslek Kuruluşlarından Öğrencilere Yardım Eli Boğazlıyan Ticaret ve Sanayi Odası ve Ticaret Borsası Başkanlığı, ihtiyaç sahibi öğrencilere kışlık giysi yardımı yaptı.
Boğazlıyan'da Meslek Kuruluşlarından Öğrencilere Yardım Eli
08:33
Kayseri Şeker Sosyal Uygunluk Denetimine Hazırlanıyor Kayseri Şeker Fabrikası A.Ş. uluslararası alanda kazandığı başarılara bir yenisini daha ekliyor.
Kayseri Şeker Sosyal Uygunluk Denetimine Hazırlanıyor
17:18
Böbrek Taşı Düşüren Grebolu Meyvesi Toplanmaya Başladı Yozgat'ın Çandır İlçesinde böbrek hastalıklarının tedavisinde ve böbrek taşının düşürülmesinde yaygın olarak kullanılan girebolu bitkisinin olgunlaşan meyveleri toplamaya başladı.
Böbrek Taşı Düşüren Grebolu Meyvesi Toplanmaya Başladı
14:56
Kayseri Şeker 20 Günde 100 Bin Ton Şeker Üretimi Yaptı Kayseri Şeker Fabrikasının şeker üretimine başlamasının yirminci gününde sadece Kayseri’de 35 bin ton, Boğazlıyan Şeker ile birlikte toplam 100 bin ton şeker üretimi yapıldığı belirtildi.
Kayseri Şeker 20 Günde 100 Bin Ton Şeker Üretimi Yaptı
12:39
Böbrek Dostu Gilaburu Dalından Toplanmaya Başlandı Yozgat'ın Çandır İlçesi'nde böbrek hastalıklarının tedavisinde kullanılan gilaburu bitkisinin olgunlaşan meyveleri toplanmaya başlandı.
Böbrek Dostu Gilaburu Dalından Toplanmaya Başlandı
17:23
Boğazlıyan'da Kuran Kursu Açılışı Yozgat'ın Boğazlıyan ilçesinde yapımı tamamlanan Karakoç Erkek Kuran Kursu hizmete açıldı.
13:58
Yozgat'ta Otomobil Köprü İnşaatına Girdi: 4 Yaralı Yozgat'ın Boğazlıyan ilçesinde bir otomobil, yapımı devam eden köprü inşaatına girdi.
Yozgat'ta Otomobil Köprü İnşaatına Girdi: 4 Yaralı
09:53
Yozgat'ta Otomobil Köprü İnşaatına Düştü: 4 Yaralı Yozgat'ın Boğazlıyan ilçesinde, otomobilin köprü inşaatına düştüğü kazada 4 kişi ağır yaralandı.
Yozgat'ta Otomobil Köprü İnşaatına Düştü: 4 Yaralı
14:58
Boğazlıyan Esob'den Üyelerine Aidat Uyarısı Yozgat’ın Boğazlıyan Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı, üyelerinin birikmiş yıllık aidat borçlarının torba yasa kapsamında yeniden yapılandırıldığını açıkladı.
17:55
Kayseri Şekerden Yerli İmalata Destek Kayseri Şeker Fabrikası 2014 yılı yatırım programında yer alan Boğazlıyan Şeker ve Mamulleri Entegre Tesisi ihtiyacı olan Küspe Kurutma Tromeli yerli firmalar tarafından imal edildi.
Kayseri Şekerden Yerli İmalata Destek
14:54
Pancar Hasat Bayramı Başladı Şeker pancarı hasat döneminin başlaması ile ürünlerini fabrikaya teslim etmeye başlayan pancar üreticileri için Kurban Bayramı sonrası adeta şeker pancarı bayram günleri yaşanmaya başladı.
Pancar Hasat Bayramı Başladı
09:06
Almanya ve Avrupanın Şeker Sektörü Öncüsü Langen Firma Yetkililerinden Kayseri Şeker'e Ziyaret Almanya’nın ve Avrupa’nın önemli şeker üreticilerinden Pfeifer & Langen şirketi üst düzey yöneticilerinden Dr. Botho von Schwarzkopf, Teknik Koordinasyon Müdürü Mark-Oliver Burkhardt , Ziraat Servisi Müdürü Dr. Bernd Kämmerling, Satın Alma Müdürü Timur Yavuz ile birlikte Kayseri Şeker’i ziyaret ettiler.
Almanya ve Avrupanın Şeker Sektörü Öncüsü Langen Firma Yetkililerinden Kayseri Şeker'e Ziyaret
15:44
Büyük Şeker Ailesinde Yöneticiler, Çalışanlar, Çocukları ve Ailelerle Birlikte Örnek Bayramlaşma... Kayseri Şeker’in Yöneticileri, çiftçiler, çalışanlar ve çiftçi aileleri ile oluşturduğu Büyük Şeker ailesinde Kurban bayramında örnek şekilde bayramlaşma gerçekleştirildi.
Büyük Şeker Ailesinde Yöneticiler, Çalışanlar, Çocukları ve Ailelerle Birlikte Örnek Bayramlaşma...
15:25
Yozgat'ta Ekmek Fiyatına Yapılan 20 Kuruşluk Zam Tepki Çekti Yozgat'ta ekmek fırınlarının 70 kuruşa satılan 250 gram ekmeğe %30 zam yaparak 90 kuruşa yükseltilmesine vatandaş tepki gösterdi.
Yozgat'ta Ekmek Fiyatına Yapılan 20 Kuruşluk Zam Tepki Çekti
13:37
Boğazlıyan Şeker Fabrikasında Üretim Başladı Boğazlıyan Şeker Fabrikası, çiftçilerden aldığı pancardan şeker üretmeye başladı.
Boğazlıyan Şeker Fabrikasında Üretim Başladı
16:45
Sorgun'da Ekmeğe Yapılan 20 Kuruşluk Zamma Tepki Yozgat’ın Sorgun ilçesinde 20 kuruşluk ekmek zammına vatandaşlar tepki gösterdi.
Sorgun'da Ekmeğe Yapılan 20 Kuruşluk Zamma Tepki
15:42
Boğazlıyan'da Bin Kişilik Cami İbadete Açıldı Yozgat’ın Boğazlıyan ilçesinde hayırsever vatandaşların katkılarıyla yaptırılan bin kişilik Mevlana Camii ibadete açıldı.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 12:07:44. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA BOĞAZLIYAN HABERLERİ
[Hata Bildir]