SON DAKİKA BÖLCEK HABERLERİ

Son Dakika Bölcek Haberleri

16:20
Aksaray'da Elektrik Kesintisi Aksaray'da enerji nakil hatlarında yapılacak bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle Cumartesi, Pazar ve Pazartesi günü bazı mahallelerde elektrik kesintisi uygulanacağı bildirildi.
11:20
Saray Hekimi 7 Asır Sonra Bile Şifa Dağıtıyor Osmanlı padişahları Çelebi Mehmet ve İkinci Murat'ın hekimliğini yapan, "Şair Şeyhi" mahlasıyla divan edebiyatının önemli şairleri arasında yer alan "Hekim Sinan" adına Kütahya'da kurulan tıbbi bitkiler araştırma merkezi, ünlü tıp adamı ve şairin...
11:50
Önce Taciz Sonra Dayak Aksaray'da yolda yürüyen genç kadın önce sözlü tacize uğradı, ardından da tekme tokat dövüldü.
Önce Taciz Sonra Dayak
10:20
AK Parti'den Bergama'da Yeni Liseler Kurulması İçin Girişim AK Parti Bergama ilçe teşkilatı, ilçede fen lisesi ve tarım meslek lisesi açılması için Milli Eğitim Bakanlığı nezdinde çalışma başlattı.
18:21
Avda Vuruldu İzmir'in Bergama İlçesi Bölcek Beldesi'nde iki arkadaşıyla ava giden İrfan Erçoban sırtından vurularak öldü.
16:40
Aksaray'da 3 Petrol İstasyonu 13 Milyon 86 Bin Liraya Satıldı Aksaray Belediyesi, Belediye mülkiyetindeki 3 akaryakıt istasyonunu 3 milyon 86 bin liraya sattı.
20:16
Kütahya Belediye Başkanı Mustafa İça Açıklaması Kütahya'da Okçu, Göveççi ve Sofu mahallelerini zayeret eden Belediye Başkanı Mustafa İça, üreticiler tarafından dikilen ceviz fidanlarının ayda en az 3 kez sulanması gerektiğini söyledi.
Kütahya Belediye Başkanı Mustafa İça Açıklaması
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 06:00:48. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA BÖLCEK HABERLERİ
[Hata Bildir]