17:5200
SON DAKİKA BOLU HABERLERİ

Son Dakika Bolu Haberleri

  Borsada Günlük İşlemler

  Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  BBP Lideri Destici'den '17 ve 25 Aralık Operasyonları' Açıklaması

  BBP Lideri Destici'den "17 ve 25 Aralık Operasyonları" Açıklaması

  Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, 17-25 Aralık operasyonlarının üstünün kapatıldığını ileri sürdü. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Düzce'de Kaza: 2 Yaralı

  Düzce'de Kaza: 2 Yaralı

  Düzce D-100 karayolu Fevzi Çakmak Mahallesi mevkinde otomobil ile motosikletin karıştığı kazada 2 kişi yaralandı. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  AK Parti 1. Bölge Belediye Başkanları Toplantısı

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Gül: "Gezi'nin üzerinden kalkışma çıkartanlar asıl meselenin ağaç olmadığını, yine Yalova'daki sessizliğiyle gördü. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Kadir Topbaş: Yeni Trend, Odak Şehirler

  Kadir Topbaş: Yeni Trend, Odak Şehirler

  İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, dünyada yarışan şehirlerin geride kaldığını belirterek, "Yarışan şehirler yok artık, odak şehirler var." dedi. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Bolu Destici Zaman ve Samanyolu Dışındaki Gazeteciler de Gözaltına Alınmalıydı

  Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, aralarında gazeteci ve dizi yapımcılarının bulunduğu kişilere yönelik yapılan operasyon kapsamında Samanyolu ve Zaman grubu dışındaki gazetecilerin de gözaltına alınması gerektiğini belirterek, Eğer iddia edildiği gibi bir gruba karşı bir kumpas kurulduğu yönünde soruşturma yürütülüyorsa açıkça Samanyolu ve Zaman grubunun dışında da bu konuyu haberleştirenler var. Hem de şu an Cumhurbaşkanının başdanışmanlığını yapanlar var. Bu konuyu (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  AK Parti'li Abdulhamit Gül: "Ak Parti, Cübbeli Vesayete de Karşı Koymuştur"

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Abdulhamit Gül, askeri vesayete olduğu gibi, sivil ve cübbeli vesayete de karşı koyduklarını belirterek, “AK Parti, 17-25 Aralık paralel vesayetine milleti de yanına alarak karşı çıkmıştır” dedi. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Beşiktaş-Çaykur Rizespor Maçı Sarıyer'de

  Beşiktaş Kulübü Genel Sekreteri Ürkmezgil: "TFF ve yayıncı kuruluş ile yaptığımız görüşmeler sonrasında maçı Sarıyer'in stadında oynama kararı aldık" (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Bakan Eroğlu: "17 Aralık, Paralel Yapının Nasıl Çeteleştiğini Ortaya Çıkardı"

  Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, geçen yıl gerçekleştirilen 17-25 Aralık operasyonlarına ilişkin yaptığı değerlendirmede, “17 Aralık, aynı zamanda paralel yapının nasıl çeteleştiğinin açık bir örneği olarak ortaya çıktı. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Pakistan'daki Okul Baskını

  BBP Genel Başkanı Destici: "Müslümanların yaşadığı ülkeler güvenli değil. Müslümanların yaşadığı ülkelerde huzur ve barış bırakmadılar" (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Beşiktaş - Çaykur Rizespor Maçı Sarıyer'de

  Beşiktaş ile Çaykur Rizespor arasında oynanacak olan Ziraat Türkiye Kupası maçının Yusuf Ziya Öniş Stadyumu’nda oynanmasına karar verildi. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Destici: Zaman ve Samanyolu Dışındaki Gazeteciler de Gözaltına Alınmalıydı

  Destici: Zaman ve Samanyolu Dışındaki Gazeteciler de Gözaltına Alınmalıydı

  Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, aralarında gazeteci ve dizi yapımcılarının bulunduğu kişilere yönelik yapılan operasyon kapsamında Samanyolu ve Zaman grubu dışındaki gazetecilerin de gözaltına alınması gerektiğini belirterek, "Eğer iddia edildiği gibi bir gruba karşı bir kumpas kurulduğu yönünde soruşturma yürütülüyorsa açıkça Samanyolu ve Zaman grubunun dışında da bu konuyu haberleştirenler var. Hem de şu an Cumhurbaşkanının başdanışmanlığını yapanlar var. Bu konuyu (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Traktör Sayısında Manisa Liderliğini Koruyor

  Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, traktör sayısında Manisa’nın liderliğini koruduğunu bildirerek, “Ekim ayı itibarıyla Manisa, 77 bin 496 traktörle birinciliğini sürdürdü. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Borsada Birinci Seans Kapanış

  Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında bugün yapılan birinci seansta işlem gören hisse senetlerinin TL olarak önceki seans kapanış fiyatları, bugünkü birinci seanstaki en yüksek, en düşük ve kapanış fiyatları ile değişim oranları şöyle: (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Beşiktaş, Rize Maçını Sarıyer Stadı'nda Oynayacak

  Beşiktaş, Rize Maçını Sarıyer Stadı'nda Oynayacak

  Türkiye Kupası'nda Beşiktaş-Çaykur Rizespor maçı saat 13:30'da Sarıyer Yusuf Ziya Öniş Stadı'nda oynanacak. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Tzob: Traktör Sayısında Manisa Hala Lider

  Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, traktör sayısında Manisa’nın liderliğini koruduğunu bildirerek, “Ekim ayı itibarıyla Manisa, 77 bin 496 traktörle birinciliğini sürdürdü. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Kutup Martısını Görüntülemek İçin Kilometrelerce Yol Katettiler

  Kutup martısını görüntülemek için kilometrelerce yol katettiler- Türkiye'de ilk 140 yıl önce görülen ve 475'inci kuş türü olarak kayda geçen, son olarak geçtiğimiz günlerde Rize'de ortaya çıkan kutup martısını görüntülemek isteyen kuş gözlemcileri, ülkenin dört bir yanından kente gelmeye başladı- Kuş fotoğrafçısı Çulcuoğlu: "Ülkemizde görüldüğünü duyunca yaklaşık 2 bin 500 kilometre yol yaparak kutup martısını görüp fotoğrafladık" Türkiye'de ilk 140 yıl önce görülen ve 475'inci kuş türü (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Kutup Martısını Görüntülemek İçin Kilometrelerce Yol Katettiler

  Türkiye'de ilk 140 yıl önce görülen ve 475'inci kuş türü olarak kayda geçen, son olarak geçtiğimiz günlerde Rize'de ortaya çıkan kutup martısını görüntülemek isteyen kuş gözlemcileri, ülkenin dört bir yanından kente gelmeye başladı Kuş fotoğrafçısı Çulcuoğlu: "Ülkemizde görüldüğünü duyunca yaklaşık 2. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Beşiktaş'ın Çaykur Rizespor Maçını Oynayacağı Stat Belli Oldu

  Yarın Ziraat Türkiye Kupası'nda Çaykur Rizespor'u ağırlayacak olan Beşiktaş, stat krizine son noktayı koymak istiyor. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
20.12.2014 17:52:38. #1.12#