10:2400
SON DAKİKA BOLU HABERLERİ

Son Dakika Bolu Haberleri

  Bolu'da 52 Kilogram Eroin Ele Geçirildi

  Bolu'da 52 Kilogram Eroin Ele Geçirildi

  Bolu'da narkotik ekipleri tarafından durdurulan bir otomobilde yapılan aramalarda, 52 kilogram eroin ele geçirildi. (Dün 19:29)

   

  Rüzgardan Uçan Baca Kapağı Otomobilin Üstüne Düştü

  Bolu'da yağmur ve rüzgar nedeniyle 5 katlı binanın çatısından uçan demir baca kapağı, otomobilin üstüne düştü. (Dün 18:55)

   

  Borsada Günlük İşlemler

  Borsada Günlük İşlemler

  Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: (Dün 18:05)

   

 

  Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin İka'dan Kınama

  Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin İka'dan Kınama

  Bolu Belediye Başkan Yardımcısı ve Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkanı Hüseyin İka, Bolu Belediyesi Basın Yayın Müdürü Güner Ateş'e yapılan saldırıyı kınadı. (17 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Bolu TSO Başkanı, Beton Üretici Firmalarla Buluştu

  Bolu TSO Başkanı, Beton Üretici Firmalarla Buluştu

  BTSO Başkanı Ateş, kentte faaliyet gösteren oda üyesi beton üreticisi firmaların yetkilileriyle bir araya gelerek görüş alışverişinde bulundu. (17 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Kardeşini Kıskanan Çocuklara Kötü Haber

  Kardeşini Kıskanan Çocuklara Kötü Haber

  Bolu Özel Çağsu Hastanesi Dermatoloji Doktoru Uzm. Dr. Ayşegül Sema Gözübüyük, gençlerle çocukların öfke ve stres yüzünden pek çok hastalığa yakalanabileceklerini söyledi. (17 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Bolu'da Gebelik Eğitimi Alan Annelere Sertifikaları Verildi

  Bolu'da Gebelik Eğitimi Alan Annelere Sertifikaları Verildi

  Bolu'da doğum yapmaya hazırlanan anne adayları, 20 saat süren gebelik eğitiminin ardından sertifikalarını aldı. (17 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Emniyet Kemeri Hayatını Kurtardı

  Bolu'da, kontrolden çıkıp yaklaşık 50 metre boyunca taklalar atan otomobil hurdaya dönerken, emniyet kemeri takan sürücü hayatta kaldı. (17 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Bolu'da "Gebe Okulu" Projesi

  İl Halk Sağlığı Müdürlüğünce "Gebe Okulu" Projesi kapsamında anne adaylarına eğitim verildi. (17 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Borsada Günlük İşlemler

  Borsada Günlük İşlemler

  Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: (17 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Bolu'da Trafik Kazası: 1 Yaralı

  Bolu'da Trafik Kazası: 1 Yaralı

  Bolu'da meydana gelen trafik kazasında, 1 kişi yaralandı. (17 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Cinsiyet Diyalogları Projesi, Toplumsal Cinsiyet" Konferansı

  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Kadının Statüsü Genel Müdürlüğü uzmanlarından Çadır: "Kadına erkeğin şiddet uygulamasının normal olduğu görüşü şiddeti meydana getirmektedir" (17 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Bolu'da Anne Adaylarına 20 Saatlik Bebek Bakım Eğitimi

  Bolu'da, uzman eğitimcilerin katıldığı 20 saatlik eğitime katılan anne adayları, doğum sonrası bebek bakımı eğitimini tamamlayıp belgelerini aldı. (17 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Taş Heykellerin Tarihi Anlatıldı

  Taş Heykellerin Tarihi Anlatıldı

  Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nde (AİBÜ) düzenlenen konferansta erken dönem Türk sanatında taş heykeller konusunda aydınlatıcı bilgiler verildi. (17 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Yeniçağa'da Kepçe Devir Teslim Töreni

  Yeniçağa Anadolu Otelcilik Turizm Meslek Lisesinde, kepçe devir teslim töreni düzenlendi. (17 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Aibü'de Afet Bilinci Semineri

  Abant İzzet Baysal Üniversitesinde (AİBÜ) afet bilinci semineri düzenlendi. (17 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Şubat'ta Traktör Sayısı Artışında Konya İlk Sırada

  Türkiye Ziraat Odabalır Birliği Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, traktör sayısının 2014 Şubat ayında, Ocak ayına göre 3 bin 601 adet arttığını belirtti. (17 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Tzob: Tarım Makinelerinin Ortak Kullanımı Maliyetleri Düşürür

  Tzob: Tarım Makinelerinin Ortak Kullanımı Maliyetleri Düşürür

  Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, ekonomik zorluk içindeki çiftçilere, ögrütlenerek tarım makinelerini ortaklaşa kullanma çağrısı yaptı. (17 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Kadına Şiddet En Az Batı Marmara'da

  Kadına Şiddet En Az Batı Marmara'da

  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Kadının Statüsü Genel Müdürlüğü uzmanlarından Esra Çadır, kadına yönelik şiddetin en çok Kuzeydoğu Anadolu Bölgesi'nde, en az ise Batı Marmara bölgesinde yaşandığını söyledi. (17 Nisan 2014 Perşembe )

   

  İlkbaharın Güzelliklerini Cömertçe Sergileyen Bolu, Ziyaretçilerini Bekliyor

  Baharla kış uykusundan uyanan, doğanın rengarenk tonlarının bir arada bulunduğu kent, korumaya alınan tabiat parkları ve tarihi dokusuyla doğaseverleri cezbediyor. (17 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Borsada Birinci Seans Kapanış

  Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında bugün yapılan birinci seansta işlem gören hisse senetlerinin TL olarak önceki seans kapanış fiyatları, bugünkü birinci seanstaki en yüksek, en düşük ve kapanış fiyatları ile değişim oranları şöyle: (17 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Abant Gölü'ndeki Kerevit İstilasıyla Mücadele

  Abant Gölü'ndeki Kerevit İstilasıyla Mücadele

  Alabalık popülasyonunu arttırmak amacıyla 3 hafta önce başlatılan çalışmalar kapsamında balık yavrularıyla beslenen bir tona yakın kerevit avlandı Bolu Orman ve Su İşleri Müdürü Akay: "Abant Gölü'nde yapılan üç haftalık çalımada yaklaşık 900 kilo kadar bir kereviti gölden çıkarttık" (17 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Seben'de Ev Yangını

  Seben'de Ev Yangını

  Seben'de çıkan yangında, tek katlı ahşap ev kullanılamaz hale geldi. (17 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Büfeyi Soyarken Polise Yakalandılar

  Akçakoca'daki Çuhallı çarşısında bir büfeye girerek hırsızlık yapma teşebbüsünde bulunan iki kişi polis tarafından yakalandı. (17 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Başarılı Sporculara Ödül

  Başarılı Sporculara Ödül

  Akçakoca Esentepe ilkokulu ve ortaokulu, yıldız kız ve erkek voleybol takımları ile küçük kız ve erkek voleybol takımları ilçe ve ilde müsabakalara katılan sporculara hediyeler verildi. (17 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Güllüce: Şehircilik Sadece Mühendis İşi Değil

  Güllüce: Şehircilik Sadece Mühendis İşi Değil

  Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, şehircilik, medeniyet ve bina yapımının, mühendislere bırakılmayacak kadar ciddi bir iş olduğunu belirtti. (16 Nisan 2014 Çarşamba )

   

Manşet Haberleri