11:4200
SON DAKİKA BOLVADİN HABERLERİ

Son Dakika Bolvadin Haberleri

  Yunusemre Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü'ne Ata Atandı

  Yunusemre Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü'ne Ata Atandı

  Manisa’nın Büyükşehir belediyesi olmasının ardından merkezde kurulan iki ilçeden biri olan Yunusemre Belediyesi’nde kurumsal yapılanma büyük ölçüde tamamlandı. (15 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Afyonkarahisar'da Polis 21 Adet Kaçak Cep Telefonu Ele Geçirdi

  Afyonkarahisar'da Polis 21 Adet Kaçak Cep Telefonu Ele Geçirdi

  Afyonkarahisar’da polis ekipleri tarafından kaçak cep telefonu satıcılarına yönelik bir operasyon düzenlendi. (14 Ekim 2014 Salı )

   

  Afyonkarahisar'da Mezarları Söküp Evleri Çatlatan Yarıklar

  Türkiye Mühendisler ve Mimarlar Odaları Birliği (TMMOB) Jeoloji Mühendisleri Odasının, Bolvadin ilçesinde, yerleşim alanları ile mezarlıkta oluşan ve kilometrelerce uzayan yüzeydeki yarıklarla ilgili raporunda, olayın nedeninin araştırılması istendi. (11 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Afyonkarahisar'da Kaçak Avcılara Yönelik Denetimler

  Afyonkarahisar Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü Hayvan Sağlığı Yetiştiriciliği ve Su Ürünleri Şube Müdürlüğü koordinatörlüğünde Çay, Sultandağı ve Bolvadin ilçe müdürlüklerinin katılımlarıyla Karamık Gölü'nde kaçak avcılara yönelik denetimler yapılıyor. (08 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Eroğlu: Hayal Edilmeyecek Bazı Yatırımları Yaptık

  Eroğlu: Hayal Edilmeyecek Bazı Yatırımları Yaptık

  Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, devletim parasının bol olduğunu, bu nedenle yatırımları hızlı şekilde yaptıklarını söyledi. (07 Ekim 2014 Salı )

   

  Bakan Eroğlu, Afyonkarahisar'da

  Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu: "Allah'a şükür devletin parası bol, bu bakımdan yatırımları çok hızlı şekilde yapıyoruz" (07 Ekim 2014 Salı )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
23.10.2014 11:42:29. #1.12#