SON DAKİKA BORNOVA HABERLERİ

Son Dakika Bornova Haberleri

09:27
İzmir'de Dondurucu Hava Son 51 Yılın Rekorunu Kırdı İzmir'de hava sıcaklığı son 51 yılın rekorunu kırarak eksi 7 dereceye düştü.
İzmir'de Dondurucu Hava Son 51 Yılın Rekorunu Kırdı
09:15
İzmir'de Dondurucu Hava Son 51 Yılın Rekorunu Kırdı İzmir’de hava sıcaklığı son 51 yılın rekorunu kırarak eksi 7 dereceye düştü.
İzmir'de Dondurucu Hava Son 51 Yılın Rekorunu Kırdı
08:10
İzmir'de Son 51 Yılın Soğuk Rekoru; -7 Derece İzmir'de, 51 yıl aradan sonra termometreler sıfırın altında 7 dereceyi gösterdi.
İzmir'de Son 51 Yılın Soğuk Rekoru; -7 Derece
07:53
İzmir'de Son 51 Yılın Soğuk Rekoru Kırıldı izmir'de, 51 yıl aradan sonra termometreler sıfırın altında 7 dereceyi gösterdi.
İzmir'de Son 51 Yılın Soğuk Rekoru Kırıldı
10:06
Bornova'da Sokaklar Yenileniyor Bornova Belediyesi, bir yandan yeni yollar ve köprüler yaparken bir yandan da bozulan yolları yenileyerek ulaşımın daha konforlu hale gelmesini sağlıyor.
09:28
Bornova'da Tır Devrildi Sürücü Yaralandı İzmir’in Bornova ilçesinde, buzlanma nedeniyle kayganlaşan yolda devrilen TIR’ın sürücüsü yaralandı.
Bornova'da Tır Devrildi Sürücü Yaralandı
08:05
İzmir'de İki Otomobil Çarpıştı: 3 Yaralı İzmir'in Bornova ilçesinde, iki otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen kazada 3 kişi yaralandı.
İzmir'de İki Otomobil Çarpıştı: 3 Yaralı
07:46
Bornova'da Kaza: 3 Yaralı İzmir'in Bornova ilçesinde, aynı yönde giden iki otomobilin çarpışması sonucu 3 kişi yaralandı.
Bornova'da Kaza: 3 Yaralı
07:14
İzmir'de Trafik Kazası: 3 Yaralı İzmir’in Bornova ilçesinde iki otomobil çarpıştı, 3 kişi yaralandı.
İzmir'de Trafik Kazası: 3 Yaralı
07:13
İzmir'de Trafik Kazası: 3 Yaralı İzmir’in Bornova ilçesinde iki otomobil çarpıştı, 3 kişi yaralandı.
İzmir'de Trafik Kazası: 3 Yaralı
23:03
Bornova Meclisi'nde Balbay Sürprizi Bornova Belediyesi’nin 2015 yılı ilk meclis toplantısı CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay’ın sürpriz ziyaretiyle başladı.
Bornova Meclisi'nde Balbay Sürprizi
22:23
İzmir'de "Soğuk Hava" Seferberliği Soğuk hava ve kar yağışı hayatı olumsuz etkilerken, barınma sorunu yaşayan vatandaşları İzmir Büyükşehir Belediyesi koruma altına aldı.
İzmir'de 'Soğuk Hava' Seferberliği
17:44
Kobani Olayları Sırasında Ölen Kaçaroğlu Cinayetinde, Tutuklu Kalmadı İzmir'de, geçen yıl 7 Ekim'deki Kobani protestoları sırasında silahla ateş edilip yaralanan, ardından da dövülerek öldürülen Ekrem Kaçaroğlu'nun cinayet şüphelisi olarak gözaltına alınan 4 kişiden tutuklanan K.A. ve M.K., hakyarında ancak kasten yaralama suçundan işlem yapılması gerektiği gerekçesiyle tahliye edildi.
Kobani Olayları Sırasında Ölen Kaçaroğlu Cinayetinde, Tutuklu Kalmadı
16:11
İzmir'de Soğuk Hava Seferberliği Soğuk hava ve kar yağışı hayatı olumsuz etkilerken, barınma sorunu yaşayan vatandaşlar İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından koruma altına alındı.
İzmir'de Soğuk Hava Seferberliği
14:51
İzmir'de Soğuk Hava Seferberliği Soğuk hava ve kar yağışı hayatı olumsuz etkilerken, barınma sorunu ile karşılaşanlar, İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından koruma altına alındı.
İzmir'de Soğuk Hava Seferberliği
14:00
Bornova'da 2015 Yılının İlk Meclisinde Balbay Sürprizi Bornova Belediyesi'nin 2015 yılı ilk meclis toplantısı CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay'ın sürpriz ziyaretiyle başladı.
Bornova'da 2015 Yılının İlk Meclisinde Balbay Sürprizi
13:39
İzmir Kent Kitaplığı "Dalya" Dedi Tarihiyle, bugünüyle, yaşam biçimiyle İzmir'i anlatan kitapların yer aldığı İzmir Büyükşehir Belediyesi Kent Kitaplığı'nda 100. eser de yayınlandı.
İzmir Kent Kitaplığı 'Dalya' Dedi
13:31
İzmir'de "Soğuk Seferberliği" Soğuk hava ve kar yağışı hayatı olumsuz etkilerken, barınma sorunu yaşayan vatandaşlar İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından koruma altına alındı.
11:27
Kar Nedeniyle Kayan Tır Yolu Kapattı İzmir’in Bornova ilçesinde, kar nedeniyle kayganlaşan yolda kayan bir TIR, sulama kanalına düşerken TIR’ın dorsesi yolun bir kısmını kapattı.
Kar Nedeniyle Kayan Tır Yolu Kapattı
09:31
Bornova ve Bayraklı'da Kar Yağışı İzmir'in Bornova ve Bayraklı ilçelerinde kar yağışı başladı.
Bornova ve Bayraklı'da Kar Yağışı
09:01
Gençler İçin Yardımlaşmanın Tek Adresi Bornova Gençlik Merkezi Bornova Belediyesi'nin geçmiş yıllarda kurmuş olduğu Bornova Büyükpark'ın içinde bulunan Gençlik Merkezi, gençlerin birçok ihtiyacını karşılıyor.
08:43
İzmir'de Kar Sevinci İzmir'de sabah iş ve okula gitmek için yola çıkanlar kar sürprizi ile karşılaştı.
İzmir'de Kar Sevinci
08:03
İzmir'de Kar Yağışı Yurtta etkili olan kar yağışı İzmir'in yüksek kesimlerinden olan Bornova'da da etkisini artırdı.
İzmir'de Kar Yağışı
07:15
Bornova ve Bayraklı'da Kar Yağışı İzmir'de kar yağışı- Bornova ve Bayraklı ilçelerinde kar yağdı İzmir'de, Bornova ve Bayraklı ilçelerinde kar yağışı başladı.
Bornova ve Bayraklı'da Kar Yağışı
07:00
İzmir'de Kar Yağışı Bornova ve Bayraklı ilçelerinde kar yağdı.
16:52
Bornova'da "Ortak Akıl" İlkesi Uygulanıyor Bornova Kent Konseyi, pek çok farklı konuda yeni fikirler geliştirmek ve yerel yönetim çalışmalarına destek vermek amacıyla çalışma grupları oluşturuyor.
13:35
Balçova Yaşamspor "Bornova 1881" Olacak Spor Toto 3'üncü Lig 3'üncü Grup takımlarından Balçova Yaşamspor'un isminin önümüzdeki sezon "Bornova 1881" olarak değişmesi için harekete geçildiği açıklandı.
13:25
Bornova'da Geleceğin Oyuncuları Yetişiyor Her yıl sahnelediği oyunlarla İzmir’de tiyatro seyircisinin beğenisini kazanan BBŞT’nin (Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu) yetiştirdiği oyuncular milyonların takip ettiği yapımlarda yer buluyor.
Bornova'da Geleceğin Oyuncuları Yetişiyor
10:23
Paterson Yok Olmasın! Büyükşehir Belediyesi'nin gözü kulağı "tahsis" kararında
08:18
Bornova Gençlik Meclisi'nden Örnek Temizlik Bornova Kent Konseyi Gençlik Meclisi örnek bir etkinliğe imza attı.
Bornova Gençlik Meclisi'nden Örnek Temizlik
17:27
Büyükşehir'den Yatırım Yağmuru İzmir Büyükşehir Belediyesi, 2014'te kente 1 milyar 215 milyon liralık yatırım harcaması yaptı. Büyükşehir'in 11 yıllık yatırım harcaması ise 7 milyar 222 milyon liraya ulaştı.
16:44
Bornova Belediyesi İzka'dan 750 Bin Lira Hibe Aldı 'Bilgi Çağı Projesi' Bornova'da uygulanmaya başlıyor
15:40
Kahraman Türk Kaptan Son Yolculuğuna Uğurlandı İtalya limanında, iki kargo gemisinin çarpışması sonrası gemiyi terk etmeyince hayatını kaybeden İzmirli kaptanı Kamil Murat Kantoğlu, son yolculuğuna uğurlandı.
Kahraman Türk Kaptan Son Yolculuğuna Uğurlandı
15:13
İzmir'de Kar Alarmı Türkiye genelinde dünden beri etkili olan kar yağışı nedeniyle İzmir'de kapanan köy yollarına Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından müdahale edildi.
İzmir'de Kar Alarmı
14:31
Kahraman Türk Kaptan Son Yolculuğuna Uğurlandı İtalya limanında, iki kargo gemisinin çarpışması sonrası gemiyi terk etmeyince hayatını kaybeden Türk kargo gemisinin İzmirli kaptanı Kamil Murat Kantoğlu, İzmir’de son yolculuğuna uğurlandı.
13:44
Görmeyenler Ses Duymayanlar Göz Olacak Yaşar Üniversitesi ile İzmir Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle hayata geçen Sinema terapi projesi kapsamında, görme engelli öğrenciler ile işitme engelli öğrenciler, öğretmenleriyle birlikte aldıkları eğitimin ardından kısa film çekmeye başladı.
Görmeyenler Ses Duymayanlar Göz Olacak
11:37
Görme ve İşitme Engellilerin Sinema Terapi Projesi İzmir Milli Eğitim Müdürlüğü ve Yaşar Üniversitesi işbirliğinde başlatılan kısa film projesinde görme engelliler ses kaydediyor, işitme engelliler de görüntü çekiyor.
11:02
Görmeyenler Ses, Duymayanlar Göz Olacak Avrupa Birliği Bakanlığı AB Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı’nın desteklediği Hayat Boyu Öğrenme Programı Comenius kapsamında sürdürülen “Sinema Terapi” projesi kapsamında, İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Yaşar Üniversitesi, engelli olmanın başarıya engel olmadığını göstermek için yeni bir projeyi hayata geçirdi.
Görmeyenler Ses, Duymayanlar Göz Olacak
10:56
Kırmızı Bayrak' İzmir'de Engellilerin Hayatını Kolaylaştıyor İzmir Büyükşehir Belediyesi, engellilerin hayatını kolaylaştıran önlemler alan kamu ve özel sektör kuruluşlarına kırmızı bayrak dikiyor.
Kırmızı Bayrak' İzmir'de Engellilerin Hayatını Kolaylaştıyor
10:38
Bornova'ya İzka'dan 750 Bin Lira Hibe Bornova Belediyesi’nin bilgi teknolojisi altyapısı kullanılarak verilen hizmetleri birbirleri ile ve İzmir Büyükşehir Belediyesi Coğrafi Bilgi Sistemi ile entegre etmek için hazırlayıp İZKA’dan 750 bin lira hibe kazandığı projenin protokolü imzalandı.
Bornova'ya İzka'dan 750 Bin Lira Hibe
10:15
Bornova Belediyesi İzka'dan 750 Bin Lira Hibe Aldı İzmir'in Bornova Belediyesi'nin, İZKA'nın mali destek programına sunup hibe kazandığı "Borbel E-Kent Bilgi Sistemi" projesinin protokolü imzalandı.
Bornova Belediyesi İzka'dan 750 Bin Lira Hibe Aldı
10:14
Bayraklı İzmir'in Merkezi Oluyor İzmir'in metropol ilçelerinden Bayraklı, şehrin merkezi olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.
Bayraklı İzmir'in Merkezi Oluyor
14:39
İzmirlilerin Kar Keyfi İzmir’de yılbaşı tatilini fırsat bilen İzmirliler, yüksek kesimlerde tutan karda karın keyfini çıkardı.
İzmirlilerin Kar Keyfi
11:46
Ağabeyini Öldüren Sanığın Yargılandığı Dava Aralarında çıkan tartışmada ağabeyini bıçakla öldüren sanık, 17,5 yıl hapis cezasına çarptırıldı.
11:02
Polis Meslek Yüksek Okullarının Kapatılması Bazı polis meslek yüksek okulları ile polis meslek eğitim merkezi müdürlüklerinin kapatılmasına ilişkin kakar, Resmi Gazete'de yayımlandı.
10:11
Paylaşılamayan Köşk Harabe Oldu İzmir Büyükşehir Belediyesi yetkilileri hafta başında yangın sonucu önemli derecede hasar gören Bornova'daki tarihi Paterson Köşkü için 2 yıldır tahsis kararı beklediklerini açıkladı.
Paylaşılamayan Köşk Harabe Oldu
01:17
İzmir 2015'i Coşkuyla Karşıladı izmir'de, yeni yıl coşkusunun merkezi her yıl olduğu gibi yine Cumhuriyet Meydanı oldu.
01:14
İzmir 2015'i Coşkuyla Karşıladı İzmir'de, yeni yıl coşkusunun merkezi her yıl olduğu gibi yine Cumhuriyet Meydanı oldu.
İzmir 2015'i Coşkuyla Karşıladı
13:02
İzmir'de Kar Alarmı Türkiye genelinde dünden beri etkili olan kar yağışı sebebiyl İzmir’de de kapanan bazı köy yollarına, Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından müdahale edildi.
İzmir'de Kar Alarmı
12:41
İzmir Köylerinde Kar Alarmı İzmir Büyükşehir Belediyesi ekipleri, yüksek kesimlerdeki ilçe ve köylerin kardan kapanan yolları açmak için aralıksız çalışıyor.
İzmir Köylerinde Kar Alarmı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 06:52:37. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA BORNOVA HABERLERİ
[Hata Bildir]