SON DAKİKA BOZOVA HABERLERİ

Son Dakika Bozova Haberleri

 • 26 Ekim 2016 10:12Üç Yıllık Maganda Cinayeti AydınlatıldıÜç Yıllık Maganda Cinayeti AydınlatıldıŞanlıurfa’nın Bozova ilçesinde yaklaşık 3 yıl önce düğünde maganda kurşunuyla vurularak hayatını kaybeden R.D.’nin cinayet zanlısı yakalandı.
 • 24 Ekim 2016 11:45Güneydoğu Güneydoğu "Güneşi"Yle KazandırıyorTürkiye'de güneş enerjisi potansiyelinin en yüksek olduğu Güneydoğu Anadolu Bölgesinde, teşvik paketiyle de desteklenen yenilenebilir enerji kaynaklarına yatırımcının ilgisi arttı.
 • 22 Ekim 2016 12:04Çarmelik Kervansarayı'nda Restorasyon ÇalışmalarıÇarmelik Kervansarayı'nda Restorasyon ÇalışmalarıŞanlıurfa'nın tarihi yapılarını tekrar gün yüzüne çıkartmayı hedefleyen Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatılan Çarmelik Kervansarayı'ndaki caminin restorasyon çalışmaları devam ediyor.
 • 20 Ekim 2016 10:35Yarım Asırlık Camiyi YıktılarYarım Asırlık Camiyi YıktılarŞanlıurfa'nın Bozova İlçesinde 54 yıllık camiyi alt katında iş yerleri üst katında ise tekrar cami yapmak için yıktılar.
 • 19 Ekim 2016 11:39Fetö'den Tutuklanan Bozova Eski Kaymakamı SerbestFetö'den Tutuklanan Bozova Eski Kaymakamı SerbestŞANLIURFA'da, FETÖ soruşturması kapsamında Bozova Kaymakamlığı görevinden açığa alınıp tutuklanan Hidayet Sarı, adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.
 • 18 Ekim 2016 21:03Fetö'nün Darbe Girişimine İlişkin SoruşturmaFetö'nün Darbe Girişimine İlişkin SoruşturmaŞanlıurfa'da, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin soruşturma kapsamında gözaltına alınan eski Bozova Kaymakamı Hidayet Sarı, adli kontrol şartıyla salıverildi.
 • 18 Ekim 2016 20:30Fetö'den Gözaltına Alınan Kaymakam Serbest BırakıldıFetö'den Gözaltına Alınan Kaymakam Serbest BırakıldıŞanlıurfa’da devam eden FETÖ/PDY terör örgütü soruşturması kapsamında gözaltına alınan Bozova Kaymakamı Hidayet Sarı, adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.
 • 18 Ekim 2016 18:00Tek Başına BOTAŞ'a DireniyorTek Başına BOTAŞ'a DireniyorŞanlıurfa'nın Bozova İlçesinde geçmekte olan BOTAŞ boru hattı Kevik köyünde takıldı. Arazi sahibi hakkını alamadığını kaydederek iş makinalarının çalışmasına izin etmiyor. BOTAŞ da şikayet ederek çok sayıda jandarma ekibini zırhlı araçlarla köye gönderdi.
 • 17 Ekim 2016 19:44Petrol Boru Hattı Kazısında Arazi Sahipleri ile İşçiler Arasında GerginlikPetrol Boru Hattı Kazısında Arazi Sahipleri ile İşçiler Arasında GerginlikŞANLIURFA'nın Bozova İlçesi'nde, BOTAŞ'a ait petrol boru hattının arazilerinden geçmesini istemeyen arazi sahipleri, kazı yapan işçilere tepki gösterdi.
 • 17 Ekim 2016 19:39Petrol Boru Hattı Kazısında Arazi Sahipleri Ile Işçiler Arasında GerginlikPetrol Boru Hattı Kazısında Arazi Sahipleri Ile Işçiler Arasında GerginlikŞanlıurfa'nın Bozova İlçesi'nde, BOTAŞ'a ait petrol boru hattının arazilerinden geçmesini istemeyen arazi sahipleri, kazı yapan işçilere tepki gösterdi.
 • 17 Ekim 2016 17:39Petrol Boru Hattı Kazısında Arazi Sahipleri ile İşçiler Arasında GerginlikPetrol Boru Hattı Kazısında Arazi Sahipleri ile İşçiler Arasında GerginlikŞANLIURFA'nın Bozova İlçesi'nde, BOTAŞ'a ait petrol boru hattının arazilerinden geçmesini istemeyen arazi sahipleri, kazı yapan işçilere tepki gösterdi.
 • 16 Ekim 2016 10:20"Devlet" Ananın Yürek Burkan DramıAdana’da, kocasını bir kaza sonrası geçirdiği rahatsızlıklar sonucu kaybeden Devlet Türker, yokluk içinde büyüttüğü oğlu ile kızı evlenip kendisine bakmayınca tek başına bir çadırda yaşam mücadelesi veriyor.
 • 13 Ekim 2016 13:25'Urfa Çiftçisine İlave Gelir Artışı Sağladık''Urfa Çiftçisine İlave Gelir Artışı Sağladık'Şanlıurfa'ya 2003 yılından günümüze kadar DSİ tarafından toplam 4 milyar 250 milyon liralık yatırım yapıldığını vurgulayan Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu "Bu süre zarfında Şanlıurfa'da 41 adet sulama tesisini tamamladık. Hizmete aldığımız bu tesisler ile 1 milyon 409 bin dekar zirai alana sulama suyu verdik" dedi.
 • 12 Ekim 2016 11:31Şanlıurfa'da Yıllık 600 Milyon Liralık Zirai Gelir Artışı SağlandıOrman ve Su İşleri Bakanlığı Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğünce, Şanlıurfa'da 2003 yılından bu yana tamamlanan sulama tesi·sleri· i·le bölge çi·ftçi·si·ne yıllık 600 mi·lyon li·ralık zi·rai· geli·r artışı sağlandı.
 • 07 Ekim 2016 13:14Ruh Sağlığımız Allah'a Emanet!Ruh Sağlığımız Allah'a Emanet!Suriyeli mültecilerle beraber nüfusu 2 buçuk milyonu bulan Urfa'da bütün il de sadece 14 psikiyatr bulunuyor.
 • 04 Ekim 2016 12:03Ayhan'ın Sorusuna Bakan'dan 2 Cümlelik YanıtAyhan'ın Sorusuna Bakan'dan 2 Cümlelik YanıtHDP Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Ayhan Siverek't Toprak Mahsulleri Ofisi'nin (TMO) kapatılmasına dair Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'na verdiği 5 maddelik soru önergesine 2 cümlelik yanıt geldi.
 • 01 Ekim 2016 16:42Viranşehir Belediye Başkanından 'Kaymakaklık Onayı' TepkisiViranşehir Belediye Başkanından 'Kaymakaklık Onayı' TepkisiViranşehir İlçesi'nin DBP'li Belediye Başkanı Emrullah Cin, Valiliği'nin OHAL kapsamında DBP'li Viranşehir, Bozova ve Halfeti belediyelerinin her türlü hizmet alımı, ödeme, ihale yapma ve diğer faaliyetlerini ilçe kaymakamlarının onayına bağlanmasına tepki göstererek, "Bu saygısızlık ve halk iradesini yok saymaktır" dedi.
 • 01 Ekim 2016 14:54Görüntülü Haber) Viranşehir Belediye Başkanından 'Kaymakaklık Onayı' TepkisiŞANLIURFA'nın Viranşehir İlçesi'nin DBP'li Belediye Başkanı Emrullah Cin, Valiliği'nin OHAL kapsamında DBP'li Viranşehir, Bozova ve Halfeti belediyelerinin her türlü hizmet alımı, ödeme, ihale yapma ve diğer faaliyetlerini ilçe kaymakamlarının onayına bağlanmasına tepki göstererek, "Bu saygısızlık ve halk iradesini yok saymaktır" dedi.
 • 01 Ekim 2016 13:02Viranşehir Belediye Başkanından 'Kaymakaklık Onayı' TepkisiViranşehir Belediye Başkanından 'Kaymakaklık Onayı' TepkisiŞANLIURFA'nın Viranşehir İlçesi'nin DBP'li Belediye Başkanı Emrullah Cin, Valiliği'nin OHAL kapsamında DBP'li Viranşehir, Bozova ve Halfeti belediyelerinin her türlü hizmet alımı, ödeme, ihale yapma ve diğer faaliyetlerini ilçe kaymakamlarının onayına bağlanmasına tepki göstererek, "Bu saygısızlık ve halk iradesini yok saymaktır" dedi.
 • 27 Eylül 2016 16:34Antalya, Burdur ve Isparta'da Planlı Elektrik KesintisiAkdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. (AEDAŞ), Antalya, Burdur ve Isparta’nın bazı bölgelerinde enerji kesintisi yapılacağını açıkladı.
 • 13 Eylül 2016 12:02Bayramda Eğlencenin Adı: "Sıra Geceleri"İnanç ve kültür turizminin önemli mekanlarından Şanlıurfa, doğal güzellikleri, mimarisi ve tarihi eserlerinin yanı sıra konuk evlerinde düzenlenen sıra geceleriyle ziyaretçilerine unutulmaz bir tatil olanağı sunuyor.
 • 11 Eylül 2016 12:28Yatırım ve Kalkınma Hamlesi Turizmciyi Umutlandırdı"Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerine yönelik başlatılan yatırım ve kalkınma hamlesi ile Kurban Bayramı tatilinin 9 güne çıkarılması, inanç ve kültür turizminin önemli mekanlarından Şanlıurfa'da turizmcileri umutlandırdı.
 • 08 Eylül 2016 16:43Güncelleme - Burdur'da Hayvan Otlatma Kavgası: 3 Ölü, 1 YaralıBURDUR(AA) - Burdur'un Bucak ilçesinde hayvan otlatma meselesinden çıkan silahlı kavgada 3 kişi öldü, bir kişi yaralandı.
 • 08 Eylül 2016 16:02Burdur'da Otlak Kavgası: 2 Ölü, 2 Yaralı (3)3 KİŞİYİ ÖLDÜREN ÇOBAN YAKALANDIBucak İlçesi Kestel Köyü Yusufboğdu mevkiinde çıkan otlak kavgasında Niyazi Emlak, oğlu Sinan Emlak ve Yakup Ertunç'u otomatik av tüfeğiyle öldüren, İbrahim Utku'yu da yaralayan Bülent Çağlık, Antalya'da yakalandı.
 • 22 Ağustos 2016 12:12HDP Bozova 1. Olağanüstü Kongresi GerçekleştiHDP Bozova 1. Olağanüstü Kongresi GerçekleştiHalkların Demokratik Partisi (HDP) Bozova İlçe Örgütü 1. Olağanüstü Kongresi belediye sinema salonunda gerçekleştirdi.