SON DAKİKA BOZÜYÜK HABERLERİ

Son Dakika Bozüyük Haberleri

11:24
Eskişehir'de Zincirleme Trafik Kazası: 43 Yaralı Eskişehir’in İnönü ilçesinde, 13 aracın karıştığı zincirleme trafik kazası neticesinde 43 kişi yaralandı.
Eskişehir'de Zincirleme Trafik Kazası: 43 Yaralı
11:22
Eskişehir'de 13 Araç Birbirine Girdi: 43 Yaralı İnönü ilçesinde bir fabrikaya işçi taşıyan 7 servis otobüsü ile 4 otomobil, 1 kamyon ve 1 kamyonet yoğun sis ve buzlanma nedeniyle duramayarak birbirine girdi.
Eskişehir'de 13 Araç Birbirine Girdi: 43 Yaralı
17:55
Bozüyük MHP'de Yeni Yönetim Mazbatasını Aldı Bilecik’in Bozüyük ilçesinde, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Başkanlığı görevine seçilen Mehmet Karuk ve Yönetim Kurulu üyeleri, mazbatalarını alarak görevine başladı.
Bozüyük MHP'de Yeni Yönetim Mazbatasını Aldı
17:20
Bozüyük'te "Eğiticilerin Eğitimi" Projesi Tüketici Hakları Derneği Bozüyük Şube Başkanı Hayrettin Sabırlı, kentte "Eğiticilerin Eğitimi" projesi kapsamında tüketicilere eğitim verileceğini söyledi.
16:38
Ekos Klinker Tuğla'dan 2015'te Yeni Fabrika Ülkemizin ateş tuğlası tekniğiyle klinker tuğla üretimi gerçekleştiren tek fabrikası konumunda bulunan EKOS Klinker Tuğla, 2015 yılına iddialı giriyor.
Ekos Klinker Tuğla'dan 2015'te Yeni Fabrika
14:27
Bozüyük'te Trafik Kazası: 1 Yaralı Bilecik'in Bozüyük ilçesinde kontrolden çıkan otomobilin devrilmesi sonucu meydana gelen trafik kazasında 1 kişi yaralandı.
Bozüyük'te Trafik Kazası: 1 Yaralı
12:59
Bilecik'te Trafik Kazası: 1 Yaralı Bozüyük ilçesinde otomobilin devrilmesi sonucu 1 kişi yaralandı.
Bilecik'te Trafik Kazası: 1 Yaralı
21:42
Fırtına Marmara'da Deniz Ulaşımını Aksatıyor Marmara Bölgesini etkisi altına alan kar yağışı karayolu ulaşımını olumsuz yönde etkilemeye devam ediyor.
Fırtına Marmara'da Deniz Ulaşımını Aksatıyor
21:06
Eskişehir-Bilecik-Kütahya Bölgesi Kara Teslim Eskişehir, Bilecik ve Kütahya bölgesinde yoğun kar yağışı etkisini arttırarak sürdürüyor.
Eskişehir-Bilecik-Kütahya Bölgesi Kara Teslim
20:16
Bilecik'te Üzerlerine Buz Kütlesi Düşen 2 İşçi Yaralandı Bilecik'in Bozüyük ilçesinde üzerilerine 6 katlı apartmanın çatısından buz kütlesi düşen 2 temizlik işçisi yaralandı.
Bilecik'te Üzerlerine Buz Kütlesi Düşen 2 İşçi Yaralandı
20:08
Eskişehir-Bilecik-Kütahya Bölgesi Kara Teslim Eskişehir, Bilecik ve Kütahya bölgesinde yoğun kar yağışı etkisini arttırarak sürdürüyor.
Eskişehir-Bilecik-Kütahya Bölgesi Kara Teslim
19:51
Bozüyük Belediyesi Thm Korosu'ndan "Türkülerle Yürüyoruz" Konseri Bozüyük Belediyesi Türk Halk Müziği (THM) Korosu, “Türkülerle Yürüyoruz” konser programı ile türkü severlerle buluştu.
Bozüyük Belediyesi Thm Korosu'ndan 'Türkülerle Yürüyoruz' Konseri
18:14
Bilecik'te Üzerlerine Buz Kütlesi Düşen 2 İşçi Yaralandı Kaldırımda kar temizliği yaparken 6 katlı apartmanın çatısından düşen buz kütlesi nedeniyle yaralanan 2 temizlik işçisi hastaneye kaldırıldı.
18:13
Elektrik Mühendisi İntihar Etti Bilecik’in Bozüyük ilçesinde psikolojik tedavi gördüğü iddia edilen elektrik mühendisi intihar etti.
18:06
Marmara'yı Kar Vurdu! Bursa-İstanbul, Bursa-Ankara Yolu Kapandı Bursa-İzmir ve Bursa-Ankara karayolunun ardından Bursa-İstanbul yolu da çift yönlü olarak trafiğe kapandı.
Marmara'yı Kar Vurdu! Bursa-İstanbul, Bursa-Ankara Yolu Kapandı
14:19
Bakan Elvan ve Bakan Eroğlu Afyonkarahisar'da Yeni Yapılan Karayollarını Hizmete Açtı Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, geçmiş dönemlerde yapılan yatırımlara ve açılışlara değinerek, “Geçmişte ben bir tuvaletin açılışı için Bakan gittiğini biliyorum, internete bakın göreceksiniz.
Bakan Elvan ve Bakan Eroğlu Afyonkarahisar'da Yeni Yapılan Karayollarını Hizmete Açtı
08:53
MHP Bozüyük Olağan İlçe Kongresi Emekli özel harekat polisi Karuk, başkanlığa seçildi.
MHP Bozüyük Olağan İlçe Kongresi
21:00
1. İnönü Zaferi'nin 94. Yıl Dönümü Bozüyük'teki etkinlik çerçevesinde, AKUT Genel Başkanı Nasuh Mahruki'nin de bulunduğu 70 AKUT gönüllüsü, Metristepe anıtına yürüdü AKUT Genel Başkanı Mahruki: "Bu topraklar bedel ödenerek kazanıldı.
1. İnönü Zaferi'nin 94. Yıl Dönümü
17:45
Yolda Mahsur Kalan Paletli Ambulansı İl Özel İdare Ekipleri Kurtardı Bilecik’in Bozüyük ilçesinde, paletli ambulansla hasta almaya giderken yolda mahsur kalan sağlık çalışanlarını, saatlerce süren bir mücadelenin ardından İl Özel İdaresi ekipleri kurtardı.
Yolda Mahsur Kalan Paletli Ambulansı İl Özel İdare Ekipleri Kurtardı
15:44
Mahsur Kalan Paletli Ambulans Kurtarıldı Bozüyük'te hasta almaya giderken mahsur kalan paletli ambulanstaki sağlık ekibini, İl Özel İdaresi ekipleri kurtardı.
12:09
Akut'un Düzenlediği "1'inci İnönü Zaferi Anma Yürüyüşü" Yarın Gerçekleşiyor Arama Kurtarma Derneği (AKUT) tarafından her yıl düzenlenen “1’nci İnönü Zaferi Anma Etkinliği Yürüyüşü” 11 Ocak Pazar günü Bozüyük Ekibinin öncülüğü ile gerçekleşecek.
Akut'un Düzenlediği '1'inci İnönü Zaferi Anma Yürüyüşü' Yarın Gerçekleşiyor
17:24
Bilecik'te Filmleri Arattırmayacak Bir Olay Ankara’dan yola çıkan 10 kişilik Suriyeli mülteci aile, otobüs yazıhane görevlisi ile dil konusunda anlaşamadıkları için Şanlıurfa’nın ’Birecik’ ilçesi yerine ’Bilecik’e geldiler.
Bilecik'te Filmleri Arattırmayacak Bir Olay
16:35
Bozüyük'te Çatılardan Sarkan Buzlar Güvenlik Amacı ile Temizleniyor Hava sıcaklığının eksi 15 derecelere indiği Bozüyük'te, itfaiye aracı ile çatılardan sarkan ve büyük tehlike oluşturan buz kütleleri temizleniyor.
Bozüyük'te Çatılardan Sarkan Buzlar Güvenlik Amacı ile Temizleniyor
17:17
Yurtta Kış Bozüyük ilçesinde belediye ekipleri tarafından yoğun kış şartları nedeniyle yolda kalan ambulans, işçi servisi ve halk dolmuşunun kurtarıldı.
13:01
Kimliğini Arayan Ahıska Türkleri Yıllar önce göç ettikleri Bozüyük ilçesinde, Kapanalan köyünde yaşayan 370 Ahıska Türkünden 250'si, kimlik belgeleri olmadığı için yaşadıkları sıkıntıların giderilmesini bekliyor Köy Muhtarı Güneş: "Rahmetli Turgut Özal zamanında gelenler kimliklerini almış, sonradan gelenler alamıyor.
Kimliğini Arayan Ahıska Türkleri
11:48
Bozüyük Tso Üyelerine Temel Eğitim ve İç Tetkik Eğitimleri Verilecek Bilecik’in Bozüyük ilçesinde Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) ile Türk Standartları Enstitüsü (TSE) Bursa Bölge Müdürlüğü işbirliğinde oda üyelerine yönelik TS 18001 ve TS EN ISO 9001 Temel Eğitim ve İç Tetkik eğitimleri verilecek.
Bozüyük Tso Üyelerine Temel Eğitim ve İç Tetkik Eğitimleri Verilecek
18:35
Bilecik'te Eğitime Kar Engeli Bilecik'te yoğun kar yağışı nedeniyle eğitime bir gün daha ara verildi.
17:55
Köyde Mahsur Kalan Diyaliz Hastası, Hastaneye Kaldırıldı Bozüyük ilçesinde, yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle mahsur kalan diyaliz hastası yaşlı kadın, kar paletli ambulans yardımıyla Bozüyük Devlet Hastanesine kaldırıldı Bozüyük ilçesinde, yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle mahsur kalan diyaliz hastası yaşlı kadın, kar paletli ambulans yardımıyla Bozüyük Devlet Hastanesine kaldırıldı.
Köyde Mahsur Kalan Diyaliz Hastası, Hastaneye Kaldırıldı
16:46
İl Genel Meclisi Ocak Ayı 3'üncü Oturumu Yapıldı Bilecik İl Genel Meclisi Ocak ayı 3’üncü oturumu, Meclis Başkanı Serkan Yıldırım başkanlığında yapıldı.
İl Genel Meclisi Ocak Ayı 3'üncü Oturumu Yapıldı
12:26
Bilecik'te Hırsızlık İddiası Bilecik'te hırsızlık iddiası- Bozüyük'te 6 okuldan hırsızlık yaptığı iddia edilen ikiz kardeşler, tutuklandı Bilecik'in Bozüyük ilçesinde 6 okuldan hırsızlık yaptığı iddia edilen ikiz kardeşler, tutuklandı.
Bilecik'te Hırsızlık İddiası
10:12
Bilecik'te Okullarda Hırsızlık Yapan İkizler Yakalandı Bilecik'in Bozüyük İlçesinde 6 okuldan hırsızlık yaptığı iddia edilen ikiz kardeşler, tutuklandı.
Bilecik'te Okullarda Hırsızlık Yapan İkizler Yakalandı
19:38
Hırsızlık Zanlıları Tutuklandı Bilecik ve Bozüyük’te toplam 6 okula girerek hırsızlık yapan ve kamu malına zarar veren zanlılar çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.
18:05
Okuldan Hırsızlık Yapan Zanlılar Yakalandı Bilecik ve Bozüyük’te toplam 6 okula girerek hırsızlık yapan ve kamu malına zarar veren zanlılar, emniyet ekiplerince yakalandı.
Okuldan Hırsızlık Yapan Zanlılar Yakalandı
15:02
Bozüyük'te Karla Mücadele Sürüyor Bozüyük’te akşam saatlerinde başlayan ve aralıksız olarak devam kar yağışı tüm ilçeyi yeniden beyaza bürüdü.
Bozüyük'te Karla Mücadele Sürüyor
14:48
Bilecik Belediye Meclisi 2015 Yılının İlk Toplantısını Yaptı Bilecik’in Bozüyük İlçe Belediye Meclisi’nin Ocak ayı toplantısı, Belediye Başkanı Fatih Bakıcı başkanlığında yapıldı.
Bilecik Belediye Meclisi 2015 Yılının İlk Toplantısını Yaptı
14:15
Bursa - Ankara Yolunda Kar Esareti, Yol Trafiğe Kapatıldı Bursa - Ankara yolunun Bozüyük mevkii kapanırken, yolcu otobüslerinin İnegöl terminalinden çıkmasına izin verilmedi.
Bursa - Ankara Yolunda Kar Esareti, Yol Trafiğe Kapatıldı
13:25
Bursa - Ankara Yolunda Kar Esareti Bursa - Ankara yolunun Bozüyük mevkii kapanırken, yolcu otobüslerinin İnegöl terminalinden çıkmasına izin verilmedi.
Bursa - Ankara Yolunda Kar Esareti
11:19
Bilecik'te Eğitime Kar Engeli Bilecik'in Bozüyük ilçesinde yoğun kar yağışı nedeniyle okul öncesi, ilkokul ve taşımalı eğitime bugün ara verildi.
Bilecik'te Eğitime Kar Engeli
18:50
Milletvekili Fahrettin Poyraz Kar Mağdurlarını Ziyaret Etti Ak Parti Bilecik Milletvekili Fahrettin Poyraz, il genelinde yaşanan yoğun kar yağışı nedeniyle zarar gören Bozüyük Kapalı Pazarı, Söğüt Seramik Fabrikası ile Söğüt ve İnhisar’a bağlı köylerdeki sera arazilerinde incelemelerde bulundu.
Milletvekili Fahrettin Poyraz Kar Mağdurlarını Ziyaret Etti
18:50
Çatısı Çöken Bozüyük Kapalı Pazar Yeri Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, geçtiğimiz hafta yoğun kar yağışı nedeniyle çatısı çöken kapalı pazar ile ilgili bir açıklama yaparak “Kapalı pazarın durumu konusunda hassasiyetimiz yüksek. Konu hakkında bir an evvel sonuç alabilmek için gerekli başvurularımızı yaptık” dedi.
Çatısı Çöken Bozüyük Kapalı Pazar Yeri
18:46
Kapalı Pazar Yeri ve Otoparkın Çatısının Çökmesi Kapalı pazar yeri ve otoparkın çatısının çökmesi- Söğüt Belediye Başkanı Aydoğdu: "8 bin 100 metrekarelik alanın 5 bin metrekaresi çökmüş vaziyette, geriye kalan 3 bin metrekare ise çökmeye meyilli bir durumda bulunuyor" Söğüt Belediye Başkanı Halil Aydoğdu, ilçede kapalı pazar yeri ve otopark olarak kullanılan alanın çatısının çökmesine ilişkin, "8 bin 100 metrekarelik alanın 5 bin metrekaresi çökmüş vaziyette, geriye kalan 3 bin metrekare de çökmeye meyilli bir durumda bulunuyor" dedi.
Kapalı Pazar Yeri ve Otoparkın Çatısının Çökmesi
18:21
Abdullah Sokak Salı Pazarına Hazırlandı Bozüyük’te halk pazarının kurulacağı Abdullah Sokak kardan temizlenerek pazarın kurulması için hazır hale getirildi.
Abdullah Sokak Salı Pazarına Hazırlandı
14:13
Bozüyük Akut'tan Hayvan Kurtarma Operasyonu Bilecik’in Gölpazarı ilçesinde Bozüyük AKUT ekibi başarılı bir operasyona daha imza atarak Çengeller köyü mevkiinde yoğun kar yağışı nedeni ile mermer ocağında mahsur kalan altı canlı hayvanı kurtararak sağlıklı yaşam şartlarına ulaştırdı.
Bozüyük Akut'tan Hayvan Kurtarma Operasyonu
13:37
Bilecik'te Tır, Yol Tuzlama Aracına Çarptı: 1 Yaralı Bozüyük ilçesinde, tırın yol tuzlama aracına çarpması sonucu 1 kişi yaralandı.
Bilecik'te Tır, Yol Tuzlama Aracına Çarptı: 1 Yaralı
12:28
Bozüyük'te Trafik Kazası, 1 Yaralı Bilecik’in Bozüyük ilçesi Çevre yolunda meydana gelen trafik kazasında 1 kişi yaralandı.
Bozüyük'te Trafik Kazası, 1 Yaralı
08:09
Söğüt'te Kapalı Pazar Yerinin Çatısı Çöktü Bilecik'in Söğüt ilçesinde belediyeye ait kapalı pazaryeri ve otopark olarak kullanılan alanın çatısı, çatıda biriken kar nedeniyle çöktü.
Söğüt'te Kapalı Pazar Yerinin Çatısı Çöktü
05:19
Kapalı Pazar Yeri ve Otoparkın Çatısının Çökmesi Kapalı pazar yeri ve otoparkın çatısının çökmesi- Söğüt Kaymakamı Gözen: - "Kaymakamlık, belediye ve AFAD ekiplerince, vatandaşların araçlarının alınabilmesi ve enkazın kaldırılması için beraber çalışacağız. Can kaybı ve yaralanma olmaması işin olayın en sevindirici yönü" Söğüt Kaymakamı Mitat Gözen, "Kaymakamlık, belediye ve AFAD ekiplerince, vatandaşların araçlarının alınabilmesi ve enkazın kaldırılması için beraber çalışacağız" dedi.
Kapalı Pazar Yeri ve Otoparkın Çatısının Çökmesi
02:56
Kapalı Pazar Yeri ve Otoparkın Çatısının Çökmesi Söğüt Kaymakamı Gözen: "Kaymakamlık, belediye ve AFAD ekiplerince, vatandaşların araçlarının alınabilmesi ve enkazın kaldırılması için beraber çalışacağız. Can kaybı ve yaralanma olmaması işin olayın en sevindirici yönü"
Kapalı Pazar Yeri ve Otoparkın Çatısının Çökmesi
02:14
Bilecik'te Otomobille Kamyon Çarpıştı: 1 Ölü, 1 Yaralı Pazaryeri ilçesinde meydana gelen trafik kazasında, 1 kişi öldü, 1 kişi yaralandı.
Bilecik'te Otomobille Kamyon Çarpıştı: 1 Ölü, 1 Yaralı
00:08
Söğüt'te Kapalı Pazar Yerinin Çatısı Çöktü Bilecik’in Söğüt ilçesinde belediyeye ait kapalı pazaryeri ve otopark olarak kullanılan alanın çatısı, çatıda biriken kar nedeniyle çöktü.
Söğüt'te Kapalı Pazar Yerinin Çatısı Çöktü
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 20:33:26. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA BOZÜYÜK HABERLERİ
[Hata Bildir]