SON DAKİKA BOZYAKA EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ HABERLERİ

Son Dakika Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi Haberleri

11:45
Organ Nakliyle 995 Hasta Şifa Buldu Organ nakillerindeki organizasyonu sağlayan merkezlerden biri olan İzmir Bölge Koordinasyon Merkezi bünyesindeki 7 ilde, geçen yıl 995 hasta organ nakliyle sağlığına kavuştu Organ nakil ruhsatı bulunan 10 merkezde 5 ince bağırsak, 21 kalp, 331 böbrek, 202 karaciğer, 436 kornea nakli yapıldı İzmir Sağlık.
Organ Nakliyle 995 Hasta Şifa Buldu
16:14
İzmir'de Cinayet Karabağlar ilçesinde bir kişinin tartıştığı karısını tabancayla vurarak öldürdüğü iddia edildi.
11:08
21 Yaşındaki Kadın, Eşi Tarafından Öldürüldü İzmir’in Karabağlar ilçesinde İdris H. adlı kişi tartıştığı eşi Kezban H.’yi(21) tabancayla vurarak öldürdü.
09:18
İzmir'de Kadın Cinayeti İzmir’in Karabağlar ilçesinde, evinde kocasıyla tartışan genç bir kadın başından tabancayla vurularak öldürüldü.
İzmir'de Kadın Cinayeti
08:05
Tartıştığı Eşini Tabancayla Öldürdü İzmir'in Karabağlar İlçesi'nde, İdris Hacıoğlu, tartıştığı eşi 21 yaşındaki Kezban Hacıoğlu'nu tabancayla ağır yaraladı.
Tartıştığı Eşini Tabancayla Öldürdü
23:38
Otobüs Şoförünü "Yol Vermiyorsun" Diyerek Darp Ettiler İzmir’de yolcusu indiren otobüs şoförü, arkadan gelen otomobildekiler tarafından “Neden yol vermiyorsun” denilerek darp edildi.
Otobüs Şoförünü 'Yol Vermiyorsun' Diyerek Darp Ettiler
23:15
İzmir Darp Edilen Otobüs Şoförü İsyan Etti İZELMAN bünyesinde çalışan otobüs şoförü 39 yaşındaki Ali Çağrı, iddiaya göre yol verme meselesi yüzünden tartıştığı 3 kişi tarafından darp edildi.
İzmir Darp Edilen Otobüs Şoförü İsyan Etti
22:47
Darp Edilen Otobüs Şoförü İsyan Etti: Emeğimize Yazık İzmir'de, Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı İZELMAN bünyesinde çalışan otobüs şoförü 39 yaşındaki Ali Çağrı, iddiaya göre yol verme meselesi yüzünden tartıştığı 3 kişi tarafından darp edildi.
Darp Edilen Otobüs Şoförü İsyan Etti: Emeğimize Yazık
19:16
Suriyeliler Kayıt Yaptırdıkları İlde Sağlık Hizmeti Alabilecek (2) Hastaneye KALDIRILDI İzmir'in Kadifekale semtinde altı çocuğu ve eşiyle yaşayan Suriyeli hasta 42 yaşındaki Hasan Muhammed'in tedavi olamadığı yolundaki haberlerin basında yer almasının ardından, Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nden bir ekip yaşadığı yere gitti.
17:52
İzmir Suriyeliler Kayıt Yaptırdıkları İlde Sağlık Hizmeti Alabilecek Suriyeliler kayıt yaptırdıkları ilde sağlık hizmeti alabilecek Mustafa OĞUZ/İZMİR, (DHA) - SURİYE'nin Kobani kentinden 6 çocuğu ve eşiyle Şanlıurfa'nın Suruç İlçesi'ne, oradan da kötü kamp koşulları ve iş umuduyla İzmir'e gelen 42 yaşındaki Hasan Muhammed, Halkların Köprüsü Derneği'nin sığınmacılara yönelik saha taramasında, Kadifekale semtinde, derme çatma bir evde sağlık sorunları yaşarken bulundu.
İzmir Suriyeliler Kayıt Yaptırdıkları İlde Sağlık Hizmeti Alabilecek
11:56
Suriyeliler Kayıt Yaptırdıkları İlde Sağlık Hizmeti Alabilecek Suriye'nin Kobani kentinden 6 çocuğu ve eşiyle Şanlıurfa'nın Suruç İlçesi'ne, oradan da kötü kamp koşulları ve iş umuduyla İzmir'e gelen 42 yaşındaki Hasan Muhammed, Halkların Köprüsü Derneği'nin sığınmacılara yönelik saha taramasında, Kadifekale semtinde, derme çatma bir evde sağlık sorunları yaşarken bulundu.
Suriyeliler Kayıt Yaptırdıkları İlde Sağlık Hizmeti Alabilecek
10:03
Yeni Yıla 2 Saat Kala İntihar Etti İzmir’in Menderes ilçesinde, iddiaya göre bunalımda olan bir çiftçi, yeni yıla 2 saat kala tarım ilacı içerek hayatına son verdi.
Yeni Yıla 2 Saat Kala İntihar Etti
09:05
Tarım İlacı İçerek İntihar Etti izmir'in Menderes İlçesi'nde, bunalımda olduğu öne sürülen çiftçi 52 yaşındaki Osman Erturunç, tarım ilacı içerek yaşamına son verdi.
Tarım İlacı İçerek İntihar Etti
16:39
Sağlıkçılardan Şiddete Kasklı Protesto İzmir’de hasta yakınları tarafından sağlık çalışanlarının darp edilmesini protesto eden çalışma arkadaşları, acil zervis önünde kask takarak eylem yaptı.
Sağlıkçılardan Şiddete Kasklı Protesto
16:32
Sağlık Çalışanlarından Kasklı Eylem İzmir’de bir hastanede iki hafta içerisinde 3 hemşirenin hasta yakınları tarafından darp edilmesi üzerine çalışma arkadaşları, ‘sağlıkta şiddete’ dikkat çekmek için kasklı eylem yaptı.
Sağlık Çalışanlarından Kasklı Eylem
09:11
Dur' İhtarına Uymayan Sürücü Otomobille Kaza Yaptı: 2 Yaralı izmir'in Buca İlçesi'nde, polisin 'Dur' ihtarına uymayan sürücünün yönetimindeki otomobil, yağış nedeniyle kayganlaşan yoldan çıkarak ağaçlık alana uçtu.
Dur' İhtarına Uymayan Sürücü Otomobille Kaza Yaptı: 2 Yaralı
07:41
İzmir'de Polisten Kaçan Otomobil Ağaçlık Alana Uçtu: 2 Yaralı İzmir'in Konak ilçesinde polisin dur ihtarına uymayıp kaçan otomobil sürücüsü, Buca'da aracı ile birlikte ağaçlık alana uçtu.
İzmir'de Polisten Kaçan Otomobil Ağaçlık Alana Uçtu: 2 Yaralı
07:37
İzmir'de Polisten Kaçan Şüpheli Kaza Yaptı: 2 Yaralı İzmir'de polisin dur ihtarına uymayarak kaçan sürücünün kullandığı otomobilin ağaçlık alana devrilmesi sonucu 2 kişi yaralandı.
İzmir'de Polisten Kaçan Şüpheli Kaza Yaptı: 2 Yaralı
07:35
İzmir 'Dur' İhtarına Uymayan Sürücü Kaza Yaptı: 2 Yaralı İzmir'in Buca İlçesi'nde, polisin 'Dur' ihtarına uymayarak kaçan sürücünün kullandığı otomobil, yağış nedeniyle kayganlaşan yolda kayarak ağaçlık alana uçtu.
İzmir 'Dur' İhtarına Uymayan Sürücü Kaza Yaptı: 2 Yaralı
07:27
İzmir'de Polisten Kaçan Otomobil Ağaçlık Alana Uçtu: 2 Yaralı İzmir’in Konak ilçesinde polisin dur ihtarına uymayıp kaçan otomobil sürücüsü, Buca’da aracı ile birlikte ağaçlık alana uçtu.
İzmir'de Polisten Kaçan Otomobil Ağaçlık Alana Uçtu: 2 Yaralı
07:03
İzmir'de Polisten Kaçan Şüpheli Kaza Yaptı: 2 Yaralı Polisin ''dur'' ihtarına uymayan sürücünün kullandığı otomobilin ağaçlık alana devrilmesi sonucu 2 kişi yaralandı.
09:05
Motosiklet Kamyonete Çarptı: 1 Yaralı İzmir’in Karabağlar ilçesinde, motosikletiyle kırmızı ışıktan geçtiği iddia edilen Pınar Karabaş, kamyonete çarptı.
Motosiklet Kamyonete Çarptı: 1 Yaralı
08:32
Kırmızı Işıkta Geçen Kadın Kaza Yaptı İzmir’in Karabağlar ilçesinde motosikletiyle kırmızı ışıktan geçtiği iddia edilen Pınar Karabaş, kamyonete çarptı.
Kırmızı Işıkta Geçen Kadın Kaza Yaptı
06:31
Motosiklet Kazası Güvenlik Kamerasına Yansıdı İzmir'in Karabağlar ilçesinde, kırmızı ışık yanarken kavşaktan geçmek isteyen 28 yaşındaki Pınar Karabaş, kamyonete çarparak ağır yaralandı.
Motosiklet Kazası Güvenlik Kamerasına Yansıdı
12:30
İzmir'de Obezler Bebek Mide ile Zayıflıyor İzmir'de obezite hastaları, bebek mide olarak adlandırılan laporoskopik mide küçültme ameliyatı ile zayıflıyor.
İzmir'de Obezler Bebek Mide ile Zayıflıyor
12:14
İzmir'de Obezler Bebek Mide ile Zayıflıyor İzmir'de obezite hastaları, bebek mide olarak adlandırılan laporoskopik mide küçültme ameliyatı ile zayıflıyor.
İzmir'de Obezler Bebek Mide ile Zayıflıyor
15:58
Organları Bağışlanan Gencin Annesi: "Oğlum Başka İnsanlarda Hayat Bulacak" Salihli'nin Taytan Mahallesi'nde geçirdiği kaza sonucu beyin ölümü gerçekleşen ve organları ailesince bağışlanan Selçuk Ahmet Vardarlı'nın (20) annesi Saliha Vardarlı, oğlunu kaybettiği için üzgün olduğunu ama organlarıyla bir çok insanın hayatını kurtulacağını bilmekten de mutluluk duyduğunu söyledi.
Organları Bağışlanan Gencin Annesi: 'Oğlum Başka İnsanlarda Hayat Bulacak'
15:44
Manisa'daki Organ Bağışı Organları bağışlanan gencin annesi Vardarlı: "Oğlumu kaybettiğim için çok üzgünüm ama bir çok insanın hayatını kurtaracağımız için de bir o kadar mutluyum"
15:40
Metroda Fenalaştı, Hastanede Öldü İzmir'de metroya bindikten sonra fenalaşınca ilk müdahaleyi hemşire olan bir yolcunun yaptığı ve ardından hastaneye kaldırılan Abdullah Bağcı, hayatını kaybetti.
Metroda Fenalaştı, Hastanede Öldü
13:04
Metroda Kalp Krizi Geçiren Adam Hayatını Kaybetti İzmir metrosunda kalp krizi geçiren ve makinistin dikkati sayesinde ilk müdahalesi yapılarak hastaneye kaldırılan vatandaş kurtarılamadı.
Metroda Kalp Krizi Geçiren Adam Hayatını Kaybetti
19:57
Makinistin Dikkati Hayat Kurtardı İzmir metrosunda kalp krizi geçiren yaşlı bir vatandaşın hayatı, makinistin dikkati sayesinde kurtuldu.
11:19
Simav'da Sobadan Yangın Çıktı: 1 Ölü, 1 Yaralı Kütahya’nın Simav ilçesine bağlı Ahmetli köyünde sobadan çıkan yangında 1 kişi hayatını kaybetti, 1 kişi ağır yaralandı.
10:41
Simav'da Yangın: 1 Ölü, 1 Yaralı Kütahya'nın Simav İlçesi'nde, ahşap evde sobadan çıkan yangında 3 kişiden 1'i öldü, 1'i yaralandı.
Simav'da Yangın: 1 Ölü, 1 Yaralı
06:50
Simav'da Soba Faciası: 1 Ölü Kütahya’nın Simav ilçesine bağlı Ahmetli köyünde sobadan çıkan yangında 1 kişi öldü 1 kişi de ağır yaralandı.
Simav'da Soba Faciası: 1 Ölü
04:19
Kütahya'da Ev Yangını: 1 Ölü KÜTAHYA (AA) – Kütahya'nın Simav ilçesinde evde çıkan yangında bir kişi öldü, birisi ağır 2 kişi dumandan etkilendi.
Kütahya'da Ev Yangını: 1 Ölü
02:55
Kütahya'da Ev Yangını: 1 Öldü Kütahya'nın Simav ilçesinde evde çıkan yangında bir kişi öldü, birisi ağır 2 kişi dumandan etkilendi.
11:31
Kaza Dehşeti Güvenlik Kamerasında İzmir'in Karabağlar İlçesi'nde, kavşakta 2 otomobilin çarpışmasıyla meydana gelen ve 1 kişinin öldüğü, 2 kişinin yaralandığı kaza anı, güvenlik kameralarınca kaydedildi.
Kaza Dehşeti Güvenlik Kamerasında
14:34
Karşıyaka'da Organları Bağışlanan Genç Toprağa Verildi Karşıyaka'da baltalı saldırı sonucu yaralanan ve beyin ölümü gerçekleştikten sonra organlarıyla 6 kişiye hayat veren genç toprağa verildi.
13:41
Organlarıyla Başkalarına Can Veren Fikret, Gözyaşlarıyla Uğurlandı İzmir'in Karşıyaka İlçesi'nde, baltayla yaralanıp evinin bahçesine atılan, kaldırıldığı hastanede beyin ölümü gerçekleşince ailesinin organlarını bağışladığı 21 yaşındaki Fikret Çoramık'ın cenazesi gözyaşlarıyla toprağa verildi.
Organlarıyla Başkalarına Can Veren Fikret, Gözyaşlarıyla Uğurlandı
13:40
Organları Bağışlanan Genç Toprağa Verildi Karşıyaka ilçesinde baltalı saldırı sonucu yaralanan ve kaldırıldığı hastanede beyin ölümü gerçekleştikten sonra organları bağışlanan genç toprağa verildi Saldırıyı gerçekleştirdikleri iddiasıyla gözaltına alınan baba ve oğlu tutuklandı.
15:29
Altay'a "Stadı Tahliye Et" Davası Sezonun başlamasına günler kala Alsancak Stadı'nı depremde yıkılma riski bulunduğu gerekçesiyle maçlara kapatan Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, şimdi de Altay'ı kiracısı olduğu tesisten çıkarmak için tahliye davası açtı.
Altay'a 'Stadı Tahliye Et' Davası
12:08
İki Haftada Bağış Organ Çıktı İzmir'in Karşıyaka İlçesi'nde, baltayla dövüldükten sonra ağır yaralı halde evinin bahçesine atılan, kaldırıldığı hastanede beyin ölümü gerçekleşince ailesinin organlarını bağışladığı 21 yaşındaki Fikret Çoramık'ın karaciğeri, iki hafta önce adı kadavra listesine yazılan Çanakkale'de oturan işçi İsmail Yasin Öztürk'e nakledildi.
İki Haftada Bağış Organ Çıktı
09:39
İzmir'de Trafik Kazaları: 2 Ölü, 2 Yaralı İzmir’in Bornova ve Karabağlar ilçelerinde meydana gelen trafik kazalarında 2 kişi hayatını kaybetti, 2 kişi yaralandı.
İzmir'de Trafik Kazaları: 2 Ölü, 2 Yaralı
08:34
İzmir'de 2 Otomobil Çarpıştı: 1 Ölü, 2 Yaralı İzmir'in Karabağlar içesinde, kavşakta 2 otomobilin çarpışması sonucu 1 kişi öldü, 2 kişi de yaralandı.
İzmir'de 2 Otomobil Çarpıştı: 1 Ölü, 2 Yaralı
07:42
İzmir'de Trafik Kazaları: 2 Ölü, 2 Yaralı İzmir'in Karabağlar ile Bornova ilçelerinde meydana gelen trafik kazalarında 2 kişi öldü, 2 kişi yaralandı.
İzmir'de Trafik Kazaları: 2 Ölü, 2 Yaralı
05:01
Kavşakta Kaza: 1 Ölü 2 Yaralı İzmir’in Karabağlar ilçesinde, kavşakta 2 araç çarpıştı.
Kavşakta Kaza: 1 Ölü 2 Yaralı
08:33
İzmir'de Otomobilin Çarptığı Yaya Öldü İzmir'in Karabağlar ilçesinde, yaya geçidinin olmadığı yerde karşıdan karşıya geçmeye çalışan Ali Çetin'e otomobil çarptı.
07:49
İzmir'de Otomobilin Çarptığı Alkollü Yaya Hayatını Kaybetti İzmir'in Karabağlar ilçesinde, yolun karşısına geçmeye çalışırken otomobilin çarptığı 40 yaşındaki Ali Çetin, kaldırıldığı hastanede öldü.
12:53
Eşinin Sevgisiyle Lösemiyi Yendi İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi gören lösemi hastası 54 yaşındaki Keramettin Ok, eşi Sevim ok'un desteği ve sevgisiyle, hastalığı yenmeyi başardı.
Eşinin Sevgisiyle Lösemiyi Yendi
11:12
İzmir'de Eşinin Desteğiyle Kanseri Yendi İzmir'de bir buçuk yıl önce bel ağrısı şikayeti ile gittiği hastanede lösemi hastası olduğunu öğrenen Keramettin Ok, eşinin desteği ile kanseri yendi.
İzmir'de Eşinin Desteğiyle Kanseri Yendi
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 20:32:26. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA BOZYAKA EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ HABERLERİ
[Hata Bildir]