15:2500
SON DAKİKA BOZYAKA EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ HABERLERİ

Son Dakika Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi Haberleri

   

  Organları Bağışlanan Gencin Annesi: 'Oğlum Başka İnsanlarda Hayat Bulacak'

  Organları Bağışlanan Gencin Annesi: "Oğlum Başka İnsanlarda Hayat Bulacak"

  Salihli'nin Taytan Mahallesi'nde geçirdiği kaza sonucu beyin ölümü gerçekleşen ve organları ailesince bağışlanan Selçuk Ahmet Vardarlı'nın (20) annesi Saliha Vardarlı, oğlunu kaybettiği için üzgün olduğunu ama organlarıyla bir çok insanın hayatını kurtulacağını bilmekten de mutluluk duyduğunu söyledi. (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Manisa'daki Organ Bağışı

  Organları bağışlanan gencin annesi Vardarlı: "Oğlumu kaybettiğim için çok üzgünüm ama bir çok insanın hayatını kurtaracağımız için de bir o kadar mutluyum" (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Metroda Fenalaştı, Hastanede Öldü

  Metroda Fenalaştı, Hastanede Öldü

  İzmir'de metroya bindikten sonra fenalaşınca ilk müdahaleyi hemşire olan bir yolcunun yaptığı ve ardından hastaneye kaldırılan Abdullah Bağcı, hayatını kaybetti. (18 Kasım 2014 Salı )

   

  Simav'da Yangın: 1 Ölü, 1 Yaralı

  Simav'da Yangın: 1 Ölü, 1 Yaralı

  Kütahya'nın Simav İlçesi'nde, ahşap evde sobadan çıkan yangında 3 kişiden 1'i öldü, 1'i yaralandı. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  Simav'da Soba Faciası: 1 Ölü

  Simav'da Soba Faciası: 1 Ölü

  Kütahya’nın Simav ilçesine bağlı Ahmetli köyünde sobadan çıkan yangında 1 kişi öldü 1 kişi de ağır yaralandı. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  Kütahya'da Ev Yangını: 1 Ölü

  Kütahya'da Ev Yangını: 1 Ölü

  KÜTAHYA (AA) – Kütahya'nın Simav ilçesinde evde çıkan yangında bir kişi öldü, birisi ağır 2 kişi dumandan etkilendi. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  Kütahya'da Ev Yangını: 1 Öldü

  Kütahya'nın Simav ilçesinde evde çıkan yangında bir kişi öldü, birisi ağır 2 kişi dumandan etkilendi. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  Kaza Dehşeti Güvenlik Kamerasında

  Kaza Dehşeti Güvenlik Kamerasında

  İzmir'in Karabağlar İlçesi'nde, kavşakta 2 otomobilin çarpışmasıyla meydana gelen ve 1 kişinin öldüğü, 2 kişinin yaralandığı kaza anı, güvenlik kameralarınca kaydedildi. (15 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Karşıyaka'da Organları Bağışlanan Genç Toprağa Verildi

  Karşıyaka'da baltalı saldırı sonucu yaralanan ve beyin ölümü gerçekleştikten sonra organlarıyla 6 kişiye hayat veren genç toprağa verildi. (13 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Organlarıyla Başkalarına Can Veren Fikret, Gözyaşlarıyla Uğurlandı

  Organlarıyla Başkalarına Can Veren Fikret, Gözyaşlarıyla Uğurlandı

  İzmir'in Karşıyaka İlçesi'nde, baltayla yaralanıp evinin bahçesine atılan, kaldırıldığı hastanede beyin ölümü gerçekleşince ailesinin organlarını bağışladığı 21 yaşındaki Fikret Çoramık'ın cenazesi gözyaşlarıyla toprağa verildi. (13 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Organları Bağışlanan Genç Toprağa Verildi

  Karşıyaka ilçesinde baltalı saldırı sonucu yaralanan ve kaldırıldığı hastanede beyin ölümü gerçekleştikten sonra organları bağışlanan genç toprağa verildi Saldırıyı gerçekleştirdikleri iddiasıyla gözaltına alınan baba ve oğlu tutuklandı. (13 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Altay'a 'Stadı Tahliye Et' Davası

  Altay'a "Stadı Tahliye Et" Davası

  Sezonun başlamasına günler kala Alsancak Stadı'nı depremde yıkılma riski bulunduğu gerekçesiyle maçlara kapatan Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, şimdi de Altay'ı kiracısı olduğu tesisten çıkarmak için tahliye davası açtı. (12 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  İki Haftada Bağış Organ Çıktı

  İki Haftada Bağış Organ Çıktı

  İzmir'in Karşıyaka İlçesi'nde, baltayla dövüldükten sonra ağır yaralı halde evinin bahçesine atılan, kaldırıldığı hastanede beyin ölümü gerçekleşince ailesinin organlarını bağışladığı 21 yaşındaki Fikret Çoramık'ın karaciğeri, iki hafta önce adı kadavra listesine yazılan Çanakkale'de oturan işçi İsmail Yasin Öztürk'e nakledildi. (12 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  İzmir'de Trafik Kazaları: 2 Ölü, 2 Yaralı

  İzmir'de Trafik Kazaları: 2 Ölü, 2 Yaralı

  İzmir’in Bornova ve Karabağlar ilçelerinde meydana gelen trafik kazalarında 2 kişi hayatını kaybetti, 2 kişi yaralandı. (12 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  İzmir'de 2 Otomobil Çarpıştı: 1 Ölü, 2 Yaralı

  İzmir'de 2 Otomobil Çarpıştı: 1 Ölü, 2 Yaralı

  İzmir'in Karabağlar içesinde, kavşakta 2 otomobilin çarpışması sonucu 1 kişi öldü, 2 kişi de yaralandı. (12 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  İzmir'de Trafik Kazaları: 2 Ölü, 2 Yaralı

  İzmir'de Trafik Kazaları: 2 Ölü, 2 Yaralı

  İzmir'in Karabağlar ile Bornova ilçelerinde meydana gelen trafik kazalarında 2 kişi öldü, 2 kişi yaralandı. (12 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Kavşakta Kaza: 1 Ölü 2 Yaralı

  Kavşakta Kaza: 1 Ölü 2 Yaralı

  İzmir’in Karabağlar ilçesinde, kavşakta 2 araç çarpıştı. (12 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  İzmir'de Otomobilin Çarptığı Yaya Öldü

  İzmir'in Karabağlar ilçesinde, yaya geçidinin olmadığı yerde karşıdan karşıya geçmeye çalışan Ali Çetin'e otomobil çarptı. (08 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  İzmir'de Otomobilin Çarptığı Alkollü Yaya Hayatını Kaybetti

  İzmir'in Karabağlar ilçesinde, yolun karşısına geçmeye çalışırken otomobilin çarptığı 40 yaşındaki Ali Çetin, kaldırıldığı hastanede öldü. (08 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Eşinin Sevgisiyle Lösemiyi Yendi

  Eşinin Sevgisiyle Lösemiyi Yendi

  İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi gören lösemi hastası 54 yaşındaki Keramettin Ok, eşi Sevim ok'un desteği ve sevgisiyle, hastalığı yenmeyi başardı. (03 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  İzmir'de Eşinin Desteğiyle Kanseri Yendi

  İzmir'de Eşinin Desteğiyle Kanseri Yendi

  İzmir'de bir buçuk yıl önce bel ağrısı şikayeti ile gittiği hastanede lösemi hastası olduğunu öğrenen Keramettin Ok, eşinin desteği ile kanseri yendi. (03 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Kanseri Eşinin Sevgi ve İlgisiyle Yendi

  Kanseri Eşinin Sevgi ve İlgisiyle Yendi

  İzmir Kamu Hastaneler Birliği Güney Sekreterliği'ne bağlı Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi gören lösemi hastası Keramettin Ok, eşi Sevim Okun desteği ve sevgisiyle hastalığı yenmeyi başardı. (03 Kasım 2014 Pazartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
23.11.2014 15:25:46. #1.12#