SON DAKİKA BRÜKSEL HABERLERİ

Son Dakika Brüksel Haberleri

 • 02 Aralık 2016 19:53Gürcistan AB'den Vize Sözünü Tutmasını İstiyorGürcistan Başbakanı Giorgi Kvirikashvili, (Vizelerin kaldırılması) Bu vatandaşlarımızın istediği Avrupa entegrasyonu açısından acil fayda ve teşviklerden birini oluşturuyor" dedi.
 • 02 Aralık 2016 11:09Çavuşoğlu, NATO Toplantısı'na Katılmak Üzere Brüksel'e GidiyorDIŞİŞLERİ Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, 6-7 Aralık tarihlerinde Brüksel'de düzenlenecek NATO Dışişleri Bakanları Toplantısı'na katılacak.
 • 02 Aralık 2016 11:08Dha Ankara - Çavuşoğlu, NATO Toplantısı'na Katılmak Üzere Brüksel'e GidiyorDIŞİŞLERİ Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, 6-7 Aralık tarihlerinde Brüksel'de düzenlenecek NATO Dışişleri Bakanları Toplantısı'na katılacak.
 • 02 Aralık 2016 10:31Bakan Çavuşoğlu, Brüksel'de NATO Dışişleri Bakanları Toplantısı'na KatılacakBakan Çavuşoğlu, Brüksel'de NATO Dışişleri Bakanları Toplantısı'na KatılacakDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, 6-7 Aralık 2016 tarihlerinde Brüksel’de düzenlenecek NATO Dışişleri Bakanları Toplantısı’na katılacak.
 • 01 Aralık 2016 16:04KKTC Cumhurbaşkanı Akıncı Brüksel'e GidecekKKTC Cumhurbaşkanı Akıncı Brüksel'e GidecekKuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Belçika'nın başkenti Brüksel'e ziyarette bulunacak.
 • 01 Aralık 2016 14:24Tunus Cumhurbaşkanı Beji Caid Essebsi, Avrupa Parlamentosu'ndaTunus Cumhurbaşkanı Beji Caid Essebsi, Avrupa Parlamentosu'ndaTunus Cumhurbaşkanı Beji Caid Essebsi Brüksel'de Avrupa Parlamentosu (AP) Başkanı Martin Schulz ile görüştü.
 • 30 Kasım 2016 23:08Ömer Çelik: AB'den Yardım Gelene Kadar Çocuklar Emekli OlurÖmer Çelik: AB'den Yardım Gelene Kadar Çocuklar Emekli OlurAB Bakanı Çelik, Avrupa Birliği ile yapılan anlaşma çerçevesinde, Türkiye'ye söz verilen yardımlar gelene kadar, şu an ilkokul çağındaki Suriyeli çocukların emekli olacağını düşündüğünü dile getirdi.
 • 30 Kasım 2016 22:41Yardım Gelene Kadar Çocuklar Emekli OlurlarYardım Gelene Kadar Çocuklar Emekli OlurlarAVRUPA Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik, Avrupa Birliği ile yapılan anlaşma çerçevesinde, Türkiye'ye söz verilen yardımlar gelene kadar, şu an ilkokul çağındaki Suriyeli çocukların emekli olacağını düşündüğünü dile getirdi.
 • 30 Kasım 2016 22:39Belçika Yardım Gelene Kadar Çocuklar Emekli OlurlarBelçika Yardım Gelene Kadar Çocuklar Emekli OlurlarAvrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik, Avrupa Birliği ile yapılan anlaşma çerçevesinde, Türkiye'ye söz verilen yardımlar gelene kadar, şu an ilkokul çağındaki Suriyeli çocukların emekli olacağını düşündüğünü dile getirdi.
 • 30 Kasım 2016 22:27Dha Dış Haber – Yardım Gelene Kadar Çocuklar Emekli OlurlarDha Dış Haber – Yardım Gelene Kadar Çocuklar Emekli OlurlarAvrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik, Avrupa Birliği ile yapılan anlaşma çerçevesinde, Türkiye'ye söz verilen yardımlar gelene kadar, şu an ilkokul çağındaki Suriyeli çocukların emekli olacağını düşündüğünü dile getirdi.
 • 30 Kasım 2016 21:40AB Bakanı Çelik, Brüksel'deAB Bakanı Çelik, Brüksel'deAvrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik, mevcut insani yardım mekanizmalarının yetersiz olduğunu belirterek, "Bugün bu (mülteci) çocuklar bütün insanlığın ortak problemi. Türkiye'de bu çocuklar misafir ediliyor diye dünyanın geri kalanı sadece para vererek bu sorumluluktan kurtulamaz.
 • 30 Kasım 2016 19:17AB Bakanı Çelik Brüksel'deAB Bakanı Çelik Brüksel'deAB Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik, AB Komisyonunun Genişlemeden Sorumlu Üyesi Johannes Hahn'ın, "genişlemeyi engelleme komiseri" ve gibi hareket ettiğini, Avrupa Parlamentosu (AP) Türkiye Raportörü Kati Piri'den de PKK ve FETÖ meselelerini anlamasını beklemenin ona haksızlık olacağını söyledi.
 • 30 Kasım 2016 18:14AB Bakanı Çelik Brüksel'deAB Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik, AB ve Türkiye arasında varılan 18 Mart mutabakatı, göç ve Gümrük Birliğine ilişkin Başbakan Binali Yıldırım ile beraber ilgili bakanların değerlendirme yapacağını ve bir yol haritasının ortaya konulacağını belirterek yaşanan tıkanıklığın AB ve Türkiye...
 • 30 Kasım 2016 17:36AB Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik'in Brüksel TemaslarıAB Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik'in Brüksel TemaslarıAB Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik, Brüksel'de AB Komisyonu Birinci Başkan Yardımcısı Frans Timmermans, Göç İçişleri ve Vatandaşlıktan Sorumlu AB Komisyonu Üyesi Dimitris Avramopoulos ve Güvenlik Birliğinden Sorumlu AB Komisyonu Üyesi Julian King ile görüştü.
 • 30 Kasım 2016 13:53AB'ye Sığınmacı Çocukların Haklarını İhlal Etmeyin ÇağrısıAralarında Birleşmiş Milletler Çocuklara Yardım Fonu (UNICEF), Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği (UNHCR), Save the Children gibi 78 insan hakları örgütü, Avrupa Birliği (AB) ve üye ülkelerin çocuk sığınmacıların korunmasına yönelik yeterince çaba göstermediğini ve haklarının...
 • 29 Kasım 2016 22:58Moldova-Ab İlişkileri Nereye Gidiyor?Moldova-Ab İlişkileri Nereye Gidiyor?Eski Sovyet ülkelesi Moldova Cumhuriyeti Başbakanı Pavel Filip Brüksel'de Avrupalı yetkililer ile biraraya geldi.
 • 29 Kasım 2016 17:04Bakan Çelik, Brüksel'de Akademisyenlerle BuluştuAvrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik, Brüksel'de, 'Türkiye-AB Sivil Toplum Buluşmaları' başlıklı toplantıda Türkiye'den ve Belçika'dan akademisyenler ve STK temsilcileri ile bir araya geldi.
 • 29 Kasım 2016 17:01Bakan Çelik, Brüksel?de Akademisyenlerle BuluştuBakan Çelik, Brüksel?de Akademisyenlerle BuluştuBakan Çelik, Brüksel'de akademisyenlerle buluştuEnder DuruelBrüksel, 29 Kasım, (DHA)- Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik, Brüksel'de, 'Türkiye-AB Sivil Toplum Buluşmaları' başlıklı toplantıda Türkiye'den ve Belçika'dan akademisyenler ve STK temsilcileri ile bir araya geldi.
 • 29 Kasım 2016 16:55Bakan Çelik, Brüksel'de Akademisyenlerle BuluştuBakan Çelik, Brüksel'de Akademisyenlerle BuluştuAvrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik, Brüksel'de, "Türkiye-AB Sivil Toplum Buluşmaları" başlıklı toplantıda Türkiye'den ve Belçika'dan akademisyenler ve STK temsilcileri ile bir araya geldi.
 • 29 Kasım 2016 15:33AB Bakanı Çelik Ab, Türkiye İlişkileri Türbülansa GirdiAvrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik Brüksel'de, 2 Türkiye-AB Sivil Toplum Buluşmaları' başlıklı toplantı serisi kapsamında Türkiye'den ve Belçika'dan medya temsilcileri ile buluştu.
 • 29 Kasım 2016 15:29AB Bakanı Çelik Brüksel'deAB Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik, Türkiye'nin ifade ve basın hürriyeti gibi konuları tartışabilecek özgüvene sahip olduğunu belirterek, "Örneğin 23. ve 24. fasılları açalım, buyurun konuşalım.
 • 29 Kasım 2016 15:27AB Bakanı Çelik Brüksel'deAB Bakanı Çelik Brüksel'deAvrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik, "Ben bir siyasetçi olarak bütün hayatım boyunca şununla gurur duyacağım; 3 milyon mülteciyi misafir ediyoruz.
 • 29 Kasım 2016 15:11AB Bakanı Çelik: AB Bakanı Çelik: "Ab, Türkiye İlişkileri Türbülansa Girdi"Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik Brüksel'de, "Türkiye-AB Sivil Toplum Buluşmaları" başlıklı toplantı serisi kapsamında Türkiye'den ve Belçika'dan medya temsilcileri ile buluştu.
 • 29 Kasım 2016 15:05Bakan Çelik: Bakan Çelik: "Türkiye Bu Darbe ile Mücadelesini Hukuk İçinde Sürdürecek"AB Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik, Brüksel’de açıklamada, “Türkiye bu darbe ile mücadelesini hukuk içinde sürdürecek” dedi.
 • 28 Kasım 2016 14:53AB Bakanı Çelik, Brüksel'e GidiyorAB Bakanı Çelik, Brüksel'e GidiyorAvrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik, AB Komisyonunda temaslarda bulunmak ve Avrupa Birliği Bakanlığı tarafından düzenlenen "Türkiye-AB Sivil Toplum Buluşmaları" başlıklı toplantılara katılmak üzere Brüksel'e gidecek.