SON DAKİKA BUGÜN GAZETESİ HABERLERİ

Son Dakika Bugün Gazetesi Haberleri


... Devamı

09:40
Fenerbahçe N'doye'yi Bedavaya Transfer Edebilir Fenerbahçe, Haziran ayında serbest kalacak Senegalli golcüyü sezon sonunda bedelsiz almayı hesaplıyor.
Fenerbahçe N'doye'yi Bedavaya Transfer Edebilir
08:45
Nazlı Ilıcak, Oyunu Vereceği Partiyi Açıkladı Gazeteci yazar Ilıcak, 7 Haziran'daki genel seçimlerde oyunu HDP'ye vereceğini açıkladı. Ilıcak, "HDP barajın altında kalırsa, temsilde adalet büyük yara alacaktır" dedi.
Nazlı Ilıcak, Oyunu Vereceği Partiyi Açıkladı
10:42
17 Aralık'ın Savcısı Celal Kara: 1 Numara Erdoğan'dı 17 Aralık soruşturmasının savcısı Celal Kara, elinden alınan iddianameyle ilgili konuştu. Kara, "Soruşturmada 1 numaralı isim Erdoğan'dı." dedi.
17 Aralık'ın Savcısı Celal Kara: 1 Numara Erdoğan'dı
14:36
Sahte Diplomada Da, Hakimlik Sınavında da Adı Geçenler Ak Partili Çıktı Sahte diploma ile TÜBİTAK'a girdiği ve kısa sürede müdürlüğe yükseldiği belirlenen Hasan Başaran'ın, eski Bilim Teknoloji ve Sanayi Bakanı Nihat Ergün'ün yeğeninin eşi olduğu ortaya çıktı.
16:03
Şırnak'ta Muhabirlerin İşine Son Verildiği İddiası Şırnak Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mesut Caner, Bugün Gazetesi köşe yazarı Gültekin Avcı'nın Şırnak'ta yerel gazetelerde çalışan 15 muhabirin işine son verildiği iddiasının gerçeği yansıtmadığını bildirdi.
11:25
Fikret Orman'dan Gökhan İnler ve Stat Açıklaması Be­şik­taş Baş­ka­nı Fik­ret Or­man, ta­kı­mın kamp yap­tı­ğı An­tal­ya­'da; tek­nik di­rek­tör Sla­ven Bi­lic, in­şa­atı sü­ren Vo­da­fo­ne Are­na ve ta­kım hak­kın­da önem­li açık­la­ma­lar­da bu­lun­du. Orman ayrıca, Napoli'de oynayan Türk asıllı İsviçreli futbolcu Gökhan İnler'in transferi hakkında da konuştu.
03:39
İsrail'de Bıçaklı Saldırılar Lod kenti ile Şaron bölgesinde 2 kişi uğradıkları bıçaklı saldırıda yaralandı.
İsrail'de Bıçaklı Saldırılar
10:53
Akreditasyon Uygulayan İstanbul Emniyetinden Gazeteciler Günü Mesajı İstanbul Emniyet Müdürlüğü, '10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü' nedeniyle mesaj yayınladı.
Akreditasyon Uygulayan İstanbul Emniyetinden Gazeteciler Günü Mesajı
23:01
"İktidar Koro Halinde İstediği Şekilde Yayın Yapıyor" DGP Genel Başkanı İdris Bal, "Büyük bir kesime yönelik, dedikodu mantığı ile soykırım yapılmaya çalışılmaktadır." dedi.
12:41
Nazlı Ilıcak'ın Askeri İstihbarat Belgesi Tartışılmaya Devam Ediyor Nazlı Ilıcak'ın dünkü yazısında gündeme getirdiği Genelkurmay İstihbarat Dairesi'nin 13 Mart 2009 tarihli Tahşiyecilerle ilgili belgesi tartışılmaya devam ediyor.
Nazlı Ilıcak'ın Askeri İstihbarat Belgesi Tartışılmaya Devam Ediyor
10:46
Beşiktaş ile Galatasaray Arasındaki Hakem Krizi Büyüyor! Spor Toto Süper Lig'de yarın oynanacak Beşiktaş-Galatasaray derbisi öncesi iki takım arasındaki hakem polemiği alevleniyor.
Beşiktaş ile Galatasaray Arasındaki Hakem Krizi Büyüyor!
09:42
Başbakan'a, Sedef Kabaş ile Emniyetten Çıkartılan Gazeteciler Soruldu CHP Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu, Başbakan'a, "Gazeteci Sedef Kabaş, hangi suçu işlediği için gözaltına alınmıştır?
23:10
Bugün Yazarı ile Yeni Şafak Yazarı Canlı Yayında Kavga Etti CNN Türk'te 'Ne Oluyor' programına katılan Bugün gazetesi yazarı Faruk Mercan ile Yeni Şafak gazetesi yazarı Abdülkadir Selvi arasında gergin anlar yaşandı.
Bugün Yazarı ile Yeni Şafak Yazarı Canlı Yayında Kavga Etti
12:26
İşte Alex'in Fenerbahçe'den Son İsteği! Sarı-Lacivertliler’in unutulmaz ismi Alex, Bugün Gazetesi'ne konuştu.
İşte Alex'in Fenerbahçe'den Son İsteği!
10:23
Çöpte Çürüyen 456 Milyon Euro'ya, Bakanlıktan Savunma 3 yıldır çürümeye terk edilen 456 milyon euro değerindeki vagonlar için Ulaştırma Bakanlığı araçların test sürüşlerinin yapılmadığı için hizmete alınmadığını açıkladı.
Çöpte Çürüyen 456 Milyon Euro'ya, Bakanlıktan Savunma
09:02
Marmaray'da Milli Servet Çürümeye Terk Edildi, Marmaray Projesi Marmaray için alınan ve her biri tahmini 12 milyon euroya mal olan 38 trenin çürümeye terk edildiği ortaya çıktı.
Marmaray'da Milli Servet Çürümeye Terk Edildi, Marmaray Projesi
08:18
Tarlada 50 Kuruş Markette Yüzde 640 Zam TZOB araştırmasına göre birçok ürün sofraya gelene kadar büyük zam görüyor. Üreticinin 50 kuruşa sattığı limon markette 3 lira, mandalina ise 640 zam görüyor.
Tarlada 50 Kuruş Markette Yüzde 640 Zam
08:01
456 Milyon Euro Çöpe Atıldı, Marmaray'da Milli Servet Çürüyor Marmaray için alınan ve her biri tahmini 12 milyon euroya mal olan 38 trenin çürümeye terk edildiği ortaya çıktı. Çöp olan trenlerin toplam maliyeti ise 456 milyon euro.
456 Milyon Euro Çöpe Atıldı, Marmaray'da Milli Servet Çürüyor
18:54
"Antidemokratik Uygulamaları Yapan da Bir Gün Hesabını Verecek" CHP Milletvekili Mahmut Tanal, özgür medyaya operasyon kapsamında tutuklanan Samanyolu Televizyonu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca'yı ziyaret etti.
'Antidemokratik Uygulamaları Yapan da Bir Gün Hesabını Verecek'
10:56
700 Bin Emekliden Milyonlarca Liralık Kesinti SGK Yönetim Kurulu Üyesi Kazım Ergün'ün başkanı olduğu Emekliler Derneği, emekli maaşlarından her yıl 15 milyon lira aidat alıyor. Ödemeyenler Ankara'ya çağrılıyor.
700 Bin Emekliden Milyonlarca Liralık Kesinti
08:22
Et Fiyatlarına Büyük Zam Geçen yıl 17 liradan satılan karkas et bu yıl yüzde 23 artıp 21 liraya ulaştı. Ortalama 25 liraya satılan kuşbaşı etin fiyatı ise markette 33, kasapta 35 liraya çıktı.
Et Fiyatlarına Büyük Zam
21:01
Gazeteciler Çağlayan'daki Eylemcilere Destek Verdi Özgür basını hedef alan 14 Aralık operasyonuna yönelik tepkiler devam ediyor.
17:46
Geniş Haber) 14 Aralık Operasyonu'nda 4 Tutuklama Kararı... 14 Aralık Operasyonu'ndan 4 tutuklama kararı çıktı.
17:26
Nuh Gönültaş: 'Bizimle İlgili Ciddi Bir Şey Yok' Paralel yapı soruşturmasında savcılık sorgusunun ardından serbest bırakılan yazar Nuh Gönültaş, “Bizimle ilgili çok ciddi bir şey yok” dedi.
Nuh Gönültaş: 'Bizimle İlgili Ciddi Bir Şey Yok'
14:06
Nuh Gönültaş: "Bizimle İlgili Ciddi Bir Şey Yok" Paralel yapı soruşturmasında savcılık sorgusunun ardından serbest bırakılan yazar Nuh Gönültaş, “Kaçmam diye bir şey söz konusu değil. Gördüğünüz gibi serbest kaldık.
13:16
Nuh Gönültaş, İfadesinin Ardından Serbest Bırakıldı Özgür basını hedef alan 14 Aralık operasyonu kapsamında gözaltına alınacaklar listesinde adı bulunan Bugün Gazetesi Yazarı Nuh Gönültaş, adliyeye giderek ifade vermesini ardından serbest bırakıldı.
12:54
Maliye Bakanlığı Açıklaması "Hisse senetlerinin mevcut vergilendirme rejiminde herhangi bir değişiklik yapılması kesinlikle söz konusu değildir"
12:38
Nuh Gönültaş, İfadeye Vermeye Başladı Özgür basını hedef alan 14 Aralık operasyonu kapsamında gözaltına alınacaklar listesinde adı bulunan Bugün Gazetesi Yazarı Nuh Gönültaş, adliyeye giderek ifade vermeye başladı.
23:32
Mustafa Ünal: Türk Halkı ve Türk Medyası Yargılanıyor Zaman Gazetesi Ankara Temsilcisi Mustafa Ünal, sadece Zaman gazetesi ve Samanyolu televizyonunun değil, Türk halkı ve Türk medyasının yargılandığını söyledi.
21:57
Polisten Gazetecilere 'Beni Teşhir Ettin' Engeli Basını hedef alan operasyonun gelişmelerini takip eden Bugün Gazetesi Muhabiri Cihan Acar ile Zaman Gazetesi Foto Muhabiri Tülin Üner gözaltına alınmak istendi.
Polisten Gazetecilere 'Beni Teşhir Ettin' Engeli
11:07
Ekrem Dumanlı'nın İfadesi 48 Saattir Alınmadı Ekrem Dumanlı'nın avukatı, Cemaat'e yönelik operasyon kapsamında gözaltına alınan müvekkilinin henüz ifadesinin alınmadığını belirterek "Neden bekletildiğini bilemiyoruz" dedi.
Ekrem Dumanlı'nın İfadesi 48 Saattir Alınmadı
10:32
Medya Operasyonunda Kaçtı Denilen Yazar Açıklama Yaptı Medya operasyonunda adı gözaltına alınacak isimler arasında bulunan Bugün Gazetesi yazarı Nuh Gönültaş, "yurt dışına kaçtı" iddialarına köşesinden yanıt verdi.
Medya Operasyonunda Kaçtı Denilen Yazar Açıklama Yaptı
21:44
14 Aralık Operasyonu'nda Şimdiye Kadar 11 Kişi Serbest Dün sabah 13 ilde başlatılan İstanbul merkezli 14 Aralık Operasyonu'nda sorgular devam ediyor.
12:28
İzmirliler, Gazetecilere Gözaltına Tepki İçin Adliyeye Akın Etti 17-25 Aralık yolsuzluk ve rüşvet soruşturmasının yıl dönümü öncesi muhalif gazetecilere yönelik başlatılan gözaltı sürecine tepki gösteren binlerce İzmirli adliyeye akın etti.
19:12
Gazeteci Başyurt ve Toros da Başsavcılığa Soruşturmayı Sordu Aralarında çok sayıda gazetecinin de bulunduğu 400 kişiye operasyon yapılacağı iddiaları, listede adı geçen gazetecileri harekete geçirdi.
Gazeteci Başyurt ve Toros da Başsavcılığa Soruşturmayı Sordu
08:40
Engin Baytar'dan Ali Dürüst'e Rest! Galatasaray'da ara dönemde gönderilmek istenen Engin Baytar ile Ali Dürüst arasında ilginç bir diyalog yaşandı.
19:54
Ekrem Dumanlı: Medyaya Operasyon, Demokrasiye, Basın Özgürlüğüne Darbedir Zaman Gazetesi Genel Yayın Müdürü Ekrem Dumanlı, birçok medya kuruluşuna yönelik ‘intikam operasyonu’ iddiasını değerlendirdi.
16:49
Demirtaş Başbakan Güvenlik Güçlerine Bu Kadar Yetkiyi Verirse Dökülecek Her Damla Kandan Başbakan... Ender DURUEL - BRÜKSEL / DHA - Avrupa Parlamentosu'nda düzenlenen 11. Kürt Konferansı'na katılmak üzere Brüksel'de bulunan HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, konferans öncesi gazetecilerin sorularını yanıtladı, Selahattin Demirtaş, gazetecilerin Davutoğlu'nun 'Demirtaş'ı uyarıyorum; Bundan sonra şehirleri kan gölüne çevireceklerini söylüyorsa dökülecek her kandan Demirtaş sorumludur.
Demirtaş Başbakan Güvenlik Güçlerine Bu Kadar Yetkiyi Verirse Dökülecek Her Damla Kandan Başbakan...
13:10
Hdp: Demirtaş'ın Arkasındayız Yazılı bir açıklama yapan HDP, Başbakan Davutoğlu'nun Eşbaşkan Selahattin Demirtaş'a yönelik eleştirilerine tepki gösterdi.
Hdp: Demirtaş'ın Arkasındayız
10:34
Alex: Sadece Galatasaray Derbisini İzledim Fenerbahçe’nin unutulmaz futbolcusu Alex de Souza önceki gün profesyonel futbol yaşantısına son noktayı koydu.
Alex: Sadece Galatasaray Derbisini İzledim
09:36
Nazlı Ilıcak: Herhalde Emine Erdoğan'ın Gözüne Yağ Kaçtı Alev Alatlı'nın "Orwell yaşasaydı, Erdoğan çiftini ayakta alkışlayacaktı" sözlerini eleştiren Nazlı Ilıcak, Emine Erdoğan'ın ağlamasıyla ilgili "Gözüne yağ kaçtı" dedi.
Nazlı Ilıcak: Herhalde Emine Erdoğan'ın Gözüne Yağ Kaçtı
15:02
Bugün Gazetesi 12. Yılını Kutladı Adıyaman’da yayın yapan Adıyaman’da Bugün gazetesi, 12.yaş gününü düzenlenen ‘Çözüm Süreci ve Medya’ isimli panelle kutladı.
22:06
Bayer Leverkusen Sportif Direktörü: Silah Çekmek Bizde İğrençtir Bayer Leverkusen Sportif Direktörü Mersch, Fatih Terim'in oyuncuları Hakan Çalhanoğlu'nu milli takıma davet etmemesini eleştirdi, silah göndermesi yaptı.
Bayer Leverkusen Sportif Direktörü: Silah Çekmek Bizde İğrençtir
20:16
Galatasaray'dan Fatih Terim Yalanlaması Galatasaray Kulübü, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in sarı-kırmızılı kulübe teknik direktör olarak getirilmek istendiği yönündeki haberleri yalanladı.
19:57
Galatasaray'dan Fatih Terim Açıklaması Galatasaray Kulübü, Duygun Yarsuvat'ın Fatih Terim'i Sarı-Kırmızılı kulübün Futbol Direktörlüğü görevine istediğine dair haberleri yalanladı.
Galatasaray'dan Fatih Terim Açıklaması
15:53
Tgf: Başbakanlık Akreditasyon Uygulamasıyla Halkı Cezalandırdı Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) Genel Başkanı Atilla Sertel Zaman Gazetesi, Cihan Haber Ajansı, S Haber ve Bugün Gazetesi muhabirlerine uygulanan akreditasyonun, aslında halka uygulandığını söyledi.
13:09
Başbakanlık da Akreditasyon Başlattı Cumhurbaşkanlığı ve AK Parti'den sonra Başbakanlık da akreditasyon uygulaması başlattı.
Başbakanlık da Akreditasyon Başlattı
18:56
Bahçeli'nin Eski Danışmanı Davutoğlu'na Başdanışman Oldu MHP lideri Bahçeli'nin eski başdanışmanı ve MHP Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Vedat Bilgin, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun Başdanışmanı oldu.
Bahçeli'nin Eski Danışmanı Davutoğlu'na Başdanışman Oldu
10:35
Galatasaray Lorant'ın Yardımcısını Getiriyor Galatasaray, 6 Kasım 2002 yılında 6-0'lık Fenerbahçe maçında teknik direktör Lorant'ın yardımcısı olan Engin Fırat'a teklif götürdü.
Galatasaray Lorant'ın Yardımcısını Getiriyor
09:41
Lorant'ın Yardımcısı Galatasaray'a Geliyor Galatasaray, 6 Kasım 2002 yılında 6-0'lık Fenerbahçe maçında teknik direktör Lorant'ın yardımcısı olan Engin Fırat'a teklif götürdü.
Lorant'ın Yardımcısı Galatasaray'a Geliyor
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 15:14:08. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA BUGÜN GAZETESİ HABERLERİ
[Hata Bildir]