SON DAKİKA BUHARKENT HABERLERİ

Son Dakika Buharkent Haberleri

14:10
Buharkent'te 25 Bin Ton Taze İncirin 8 Bin 500 Tonu İhraç Edildi Buharkent'te bu yıl 10.'su düzenlenen İncir festivali ikinci gününde de devam etti.
00:12
Bakan Zeybekci, İncir Festivalinde Ekonomiyi Değerlendirdi Aydın’ın Buharkent ilçesinde düzenlenen 10. Taze İncir Kültür ve Sanat Festivali’ne katılan Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, kredi derecelendirme kuruluşlarına yüklendi.
Bakan Zeybekci, İncir Festivalinde Ekonomiyi Değerlendirdi
19:31
"Kredi Derecelendirme Kuruluşu musunuz, Muhalefet Partisi mi" Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, kredi derecelendirme kuruluşlarını eleştirdi.
09:00
Gündem / 16 Ağustos 2014
20:18
Aydın'da Aranan Valizden Kaçak Sigara ve Kahve Çıktı Aydın'ın Buharkent İlçesi'nde, jandarma ekiplerinin yol kontrolü sırasında yolcu otobüsünde yaptığı aramada 930 paket kaçak sigara ile 108 adet kaçak kahve ele geçirildi.
Aydın'da Aranan Valizden Kaçak Sigara ve Kahve Çıktı
19:07
Buharkent'te 930 Paket Kaçak Sigara ve 108 Adet Kahve Ele Geçirildi Aydın’ın Buharkent ilçesinde jandarma ekipleri yol kontrolünde Suriye uyruklu bir şahsa ait valizlerde kaçak sigara ve kaçak kahve ele geçirdi.
Buharkent'te 930 Paket Kaçak Sigara ve 108 Adet Kahve Ele Geçirildi
09:02
Pilevneli, İstifa Gerekçesini Açıkladı Dün görevinden istifa ettiğini açıklayan Demet Pilevneli isim vermeden İl Başkanı Sadık Atay ve il yönetiminin tutum ve davranışlarını eleştirdi.
Pilevneli, İstifa Gerekçesini Açıkladı
12:23
Kılıçdaroğlu İzmir'de CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Aydın Buharkent mitingi öncesi İzmir’deki CHP’li belediye başkanlarıyla Tarihi Havagazı Fabrikasında bir araya geldi.
Kılıçdaroğlu İzmir'de
10:27
Aydın Ak Parti, Hedefi Yine Tutturamadı AK Parti Aydın İl Teşkilatı, İl Başkanı Sadık Atay’ın Cumhurbaşkanlığı seçimi için açıkladığı yüzde 40 oy hedefini tutturamadı.
Aydın Ak Parti, Hedefi Yine Tutturamadı
02:27
Aydın'da Seçimin Galibi Çatı Oldu Aydın’da, açıklanan resmi Cumhurbaşkanlığı seçimi sonuçlarına göre çatı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu yüzde 56,4 oy oranıyla ilk sırada yer aldı.
Aydın'da Seçimin Galibi Çatı Oldu
11:13
Gümrük ve Ticaret Bakanı Yazıcı Açıklaması Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı,akaryakıt kaçakçılarına yapılan operasyonda toplam parasal değeri 827 bin lira olan 204 ton petrol türevi eşya yakalandığını bildirdi.
Gümrük ve Ticaret Bakanı Yazıcı Açıklaması
10:46
Bakan Yazıcı: Yakalanan 204 Ton Petrol Türevi Eşyanın Parasal Değeri 827 Bin Tl Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, akaryakıt kaçakçılarına yapılan operasyonda parasal değeri toplam 827 bin TL olan 204 ton petrol türevi eşya yakalandığını bildirdi.
12:03
Aydın'da Büyükşehir ile Ak Partili Vekil Arasındaki 'Su Savaşları' Devam Ediyor AK Parti Aydın Milletvekili Mehmet Erdem, 30 Mart yerel seçimlerini kazanan Aydın Büyükşehir Belediyesi’ni eleştiri yağmuruna tuttu.
Aydın'da Büyükşehir ile Ak Partili Vekil Arasındaki 'Su Savaşları' Devam Ediyor
10:54
Ege'de Ramazan Bayramında Yağış Beklenmiyor Ramazan Bayramında Ege Bölgesi'nde yağış beklenmediği, hava sıcaklıklarının mevsim normallerinde seyretmesi bekleniyor.
Ege'de Ramazan Bayramında Yağış Beklenmiyor
18:36
Aydınspor 1923 Yönetim Kurulu Destek Gelmezse Görevi Bırakacak Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup'ta mücadele eden Aydınspor 1923 yönetimi, destek gelmediği taktirde görevi bırakmaya hazır olduğunu bildirdi.
12:33
13 Yerde Yapılan Ara Seçimin Resmi Sonuçları Açıklandı 30 Mart yerel seçimlerinin yenilendiği 13 yerde AK Parti yüzde 45,38, CHP yüzde 23,97, BDP yüzde 19,71, MHP yüzde 7,91 oranında oy aldı.
13 Yerde Yapılan Ara Seçimin Resmi Sonuçları Açıklandı
11:17
Aydın'dan Kısa Kısa Nazilli'de 204 kök dişi hint keneviri ele geçirildi.
Aydın'dan Kısa Kısa
09:34
İncir Diyarı Buharkent Şiirlere Konu Olacak Aydın'ın Buharkent ilçesinde düznlenen 'Buharkent' konulu şiir yarışmasında birbirinden farklı şiirler Buharkent'i en iyi şekilde anlatabilmek için yarışacak.
İncir Diyarı Buharkent Şiirlere Konu Olacak
10:27
Karayollarında Durum Karayollarının bazı kesimlerindeki yapım ve bakım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.
09:54
Aydın Milli Eğitimi Tercih Yapacak Öğrencilere Yardımcı Oluyor 2014 Yılı “Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Uygulamasına İlişkin Tercih ve Yerleştirme” İşlemleri konusunda, Aydın Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından okul müdürlerine yönelik bilgilendirme toplantıları yapıldı.
Aydın Milli Eğitimi Tercih Yapacak Öğrencilere Yardımcı Oluyor
09:39
Şampiyon Develer Arenaya İniyor Ege Bölgesi’nin sevilen kış eğlencelerinden olan deve güreşlerinde 2014-2015 sezonu 16 Kasım’da Manisa’nın Salihli ilçesinde yapılacak ilk güreşle açılıyor.
Şampiyon Develer Arenaya İniyor
09:25
Karayollarında Durum Karayollarının bazı kesimlerindeki yapım ve bakım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.
Karayollarında Durum
03:22
Aydın'da İncir Üreticileri Eğitiliyor Aydın Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şubesi, Kuyucak ve Buharkent’te incir üreticilerine aflatoksin, ekşilik böceği konuları ile ethepton kullanımı hakkında eğitim toplantıları düzenlendi.
Aydın'da İncir Üreticileri Eğitiliyor
17:07
Kardeşlik İftarı Buharkentli Yetimleri Sevindirdi Aydın’ın Buharkent ilçesinde yaşayan 44 yetim ve öksüz ailesi, Buharkent Belediyesi’nin düzenlediği 'Kardeşlik İftarı'nda buluştu.
Kardeşlik İftarı Buharkentli Yetimleri Sevindirdi
08:27
Karayollarında Durum Karayollarının bazı kesimlerindeki yapım ve bakım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.
Karayollarında Durum
17:59
Buharkent Üst Geçite Kavuşuyor Aydın’ın Buharkent ilçesinde Karayolları Yolları Genel Müdürlüğü 28. Şubesince üst geçit yapılacağı açıklandı.
Buharkent Üst Geçite Kavuşuyor
13:39
Aydın Esnafı İş Dünyasını İftarda Ağırladı Aydın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Selahittin Çetindoğan'ın ev sahipliği yaptığı iftar yemeği protokol ve iş dünyasını bir araya getirdi.
Aydın Esnafı İş Dünyasını İftarda Ağırladı
09:47
Karayollarında Durum Karayollarının bazı kesimlerindeki yapım ve bakım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.
Karayollarında Durum
06:33
Ak Partili Başkanın Kuzeni Vahşice Öldürüldü Aydın Buharent'te, AK Parti İlçe Başkanı Raşit Yıldırım'ın teyzesinin oğlu 35 yaşındaki Mehmet Bellek'in sulama kanalı kenarında falçatayla boğazı kesilmiş ve göğsü ile omuzlarından şişlenmiş haldeki cesedi bulundu.
Ak Partili Başkanın Kuzeni Vahşice Öldürüldü
17:44
AK Parti'li Başkanın Kuzeni Vahşice Öldürüldü Aydın Buharent'te, Mehmet Bellek'in sulama kanalı kenarında falçatayla boğazı kesilmiş ve göğsü ile omuzlarından şişlenmiş haldeki cesedi bulundu.
16:33
Buharkent'te Cinayet Aydın’ın Buharkent ilçesinde, sulama kanalı kenarında boğazı kesilmiş bir erkek cesedi bulundu.
Buharkent'te Cinayet
16:00
Aydın'da Cinayet Aydın'da sulama kanalı kenarında bir kişi boğazı kesilmiş vaziyette bulundu.
09:18
Aydın'da Taze İncirde Karşılaşılan Sorunlar Masaya Yatırıldı Aydın’da taze incir üretiminde son yıllarda bazı incir üreticilerinin kullandığı ruhsatsız ve yasak olan erken olgunlaştırıcılar konusunda bilgilendirme toplantısı düzenlendi.
Aydın'da Taze İncirde Karşılaşılan Sorunlar Masaya Yatırıldı
09:51
Aydın'a 300 Milyonluk Sağlık Yatırımı AK Parti Aydın Milletvekili Mehmet Erdem, AK Parti döneminde Aydın'a 300 milyon TL'lik sağlık yatırımının yapıldığını belirtti.
Aydın'a 300 Milyonluk Sağlık Yatırımı
16:30
Aydın Büyükşehir Belediyesi Ramazan Ayı Etkinliklerinin Startını Verdi Aydın Büyükşehir Belediyesi, Ramazan ayının ilk gününde 15 noktada kurduğu iftar çadırları ile Atatürk Kent Meydan’ındaki renkli etkinlikleri Aydınlılarla buluşturdu.
Aydın Büyükşehir Belediyesi Ramazan Ayı Etkinliklerinin Startını Verdi
10:09
Ak Kadınlar'dan Kan Bağış Kampanyasına Destek AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları tarafından başlatılan “Kadınlarımız Hayat Kurtarıyor” adlı kan bağışı kampanyası Buharkent seçimleri dolayısıyla Aydın’da gecikmeli olarak başladı.
Ak Kadınlar'dan Kan Bağış Kampanyasına Destek
10:58
AK Parti Aydın İl Teşkilatı Buharkent Zaferi ile Teselli Oldu AK Parti Aydın il teşkilatı, 60. İl Danışma Meclisi’nde Buharkent 01 Haziran’da tekrarlanan Buharkent seçimlerinde kazandığı zafer ile adeta moral depoladı.
AK Parti Aydın İl Teşkilatı Buharkent Zaferi ile Teselli Oldu
17:53
Ticaret Odası'ndan Buharkent Ziyareti Nazilli Ticaret Odası (NTO) yönetim kurulu üyeleri, 30 Mart Yerel seçimlerinden sonra sorumluluk sahasındaki ilçelerin değişen ve güven tazeleyen Belediye Başkanları ile İlçe Kaymakamlarına ziyaretlerini sürdürüyor.
Ticaret Odası'ndan Buharkent Ziyareti
18:32
Aydınspor 1923 Yöneticilerinden Kulübe Destek Çağrısı Kulüp Başkanı Kaya: "Aydınspor'un neresinden tutsak elimizde kalıyor"
Aydınspor 1923 Yöneticilerinden Kulübe Destek Çağrısı
17:23
Aydınspor 1923, Esnafın Kapısını Çaldı Aydınspor 1923 Başkanı Şahin Kaya ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Aydın Esnaf Odaları Birliği (AYESOB) Başkanı Selahaddin Çetindoğan’ı makamında ziyaret etti.
Aydınspor 1923, Esnafın Kapısını Çaldı
12:17
Aydınspor 1923 Yeni Sezonda İddialı Teknik Direktör Ceviz: "İşimiz kolay değil. Sabırla, inatla, disiplinli bir şekilde çok çalışarak bilimden de yararlanarak genç oyuncuları vitrine çıkararak başarılı olacağız"
17:12
Çerçioğlu, "Aydınspor 1923 Bu Şehrin Takımıdır Manevi Desteğe Hazırım" Aydınspor 1923 Yönetim Kurulu Başkanı Şahin Kaya ve Yönetim KurUlu Üyeleri, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'nu makamında ziyaret etti.
Çerçioğlu, 'Aydınspor 1923 Bu Şehrin Takımıdır Manevi Desteğe Hazırım'
15:39
Aydınspor 1923 Yönetimi Çerçioğlu'nu Ziyaret Etti Aydinspor 1923 yönetimi Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nu ziyaret etti.
Aydınspor 1923 Yönetimi Çerçioğlu'nu Ziyaret Etti
15:33
Aydınspor 1923'ten Başkan Özakcan'a Ziyaret Aydınspor 1923'ün yeni Başkanı Şahin Kaya, Efeler Belediye Başkanı Mesut Özakcan'ı makamında ziyaret ederek yeni sezon için destek istedi.
Aydınspor 1923'ten Başkan Özakcan'a Ziyaret
19:14
Yastık ve Sırt Çantasında Esrar Sevkiyatı Jandarmaya Takıldı Aydın'ın Buharkent İlçesi'nde, jandarmanın durdurduğu yolcu otobüsünde yapılan aramada biri sırt çantasına, diğeri yastığa gizlenmiş toplam 2 bin 850 gram esrar ele geçirildi.
17:55
Aydın'da Uyuşturucu Madde Ele Geçirildi Aydın’ın Buharkent ilçesinde jandarma iki yolcu otobüsünde yaptığı aramada, 2 kilo 850 kubar esrar ele geçirdi.
16:24
Buharkent Jandarması Uyuşturucuya Geçit Vermedi Aydın’ın Buharkent ilçesinde yolcu otobüsünü durdurup arama yapan jandarma ekipleri, iki ayrı otobüste yaptığı incelemede biri sırt çantasına zulalanmış diğeri ise yastığa gizlenmiş toplam 2 bin 850 gram kubar esrar ele geçirdi.
Buharkent Jandarması Uyuşturucuya Geçit Vermedi
16:10
MHP'li Vural: "Bize Seçimi CHP Kaybettirdi" MHP Buharkent Belediye Başkan Adayı Yusuf Vural, “CHP’li seçmenin AK Parti’ye destek vermesi nedeniyle seçimi kaybettik” dedi.
MHP'li Vural: 'Bize Seçimi CHP Kaybettirdi'
11:56
Kadın Öğretmenden Müdüre Dayak Suçlaması Aydın'da, okul müdüründen dayak yediğini öne süren beden eğitimi öğretmeni 40 yaşındaki Fatma Günel, savcılığa suç duyurusunda bulundu.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 06:00:21. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA BUHARKENT HABERLERİ
[Hata Bildir]