SON DAKİKA BULANIK HABERLERİ

Son Dakika Bulanık Haberleri

   

  Kanlı Gözü İhmal Etmeyin

  Kanlı Gözü İhmal Etmeyin

  Yaz aylarında sık görülen alerjik göz rahatsızlıkları, havaların soğuması ile birlikte yerini göz enfeksiyonlarına bırakıyor. (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  'Batıl İnançlara Aldanıp Zehirlenmeyin'

  "Batıl İnançlara Aldanıp Zehirlenmeyin"

  Prof. Dr. Pekşen "Hiçbir bilimsel geçerliliği olmayan inanışlara güvenerek bilinçsizce mantar toplamak ve tüketmek sakıncalı ve tehlikelidir." dedi. (18 Kasım 2014 Salı )

   

  Susuz Kalan Vücudun 5 Sinyali

  Susuz Kalan Vücudun 5 Sinyali

  Uzman Diyetisyen Serkan Tutar, su içmenin ihmal edildiği takdirde vücudun olumsuz tepkiler vereceğini belirtti. (18 Kasım 2014 Salı )

   

  İzinsiz Gösterilerin Yaraları Sarılıyor

  İzinsiz Gösterilerin Yaraları Sarılıyor

  - MuşMuş Valisi Vedat Büyükersoy da Başbakanlık tarafından kentte zarar gören okullar ile PTT, banka şubeleri ve diğer kamu kurumlarının onarılması için 3 milyon 550 bin lira ödenek aktarıldığını söyledi. (18 Kasım 2014 Salı )

   

  İzinsiz Gösterilerin Yaraları Sarılıyor

  İzinsiz Gösterilerin Yaraları Sarılıyor

  Van, Hakkari, Muş ve Bitlis'te geçen ay IŞİD bahanesiyle düzenlenen izinsiz gösterilerin yol açtığı zararlar karşılanıyor. (18 Kasım 2014 Salı )

   

  Takıntı Tedavisine Gün Hastanesi Modeli

  Takıntı Tedavisine Gün Hastanesi Modeli

  Halk arasında takıntı diye bilinen Obsesif Kompulsif Bozukluk, bulanık görmeden nefes darlığına kadar birçok soruna neden oluyor. (17 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Muş'ta Kum Ocağı Tepkisi

  Bulanık ilçesine bağlı Rüstemgedik beldesinde yapılması planlanan kum ocağı tesisine karşı çıkan bir grup vatandaş, iş makinelerine engelledi. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  Aşırı Kilo, Hareketsiz Yaşam, Diyabet Riskini Artırıyor

  Aşırı Kilo, Hareketsiz Yaşam, Diyabet Riskini Artırıyor

  Kırıkkale'de İl Halk Sağlığı Müdürü Dr. Feramiş Ender Güngüneş, "Aşırı kilo, hareketsiz yaşam tarzı, ailede diyabetli bulunması, Vücut Kitle İndeksi (BMI) 30 ve üzerinde olanların diyabete yakalanma riski normal kişilere göre 5 kat fazladır" dedi. (14 Kasım 2014 Cuma )

   

  Çocuklarda Şeker Hastalığı Görülme Sıklığı Artıyor'

  Beslenme ve Diyet Uzmanı Diyetisyen Merve Çapaş, çocuklarda diyabet yani şeker hastalığı görülme sıklığının arttığına dikkat çekti. (13 Kasım 2014 Perşembe )

   

  14 Kasım Dünya Diyabet Günü

  14 Kasım Dünya Diyabet Günü

  Sivas Halk Sağlığı Müdürü Sağlam: "Diyabetin halen yaklaşık 7 milyon vatandaşımızı etkilediği düşünülmektedir" (13 Kasım 2014 Perşembe )

   

Manşet Haberleri

SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 25.01.2015 18:19:25. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA BULANIK HABERLERİ
[Hata Bildir]