SON DAKİKA BÜLENT ARINÇ HABERLERİ

Son Dakika Bülent Arınç Haberleri

 • 22 Nisan 2017 11:13 AK Partili Metiner'den Arınç ve Kılıç'a Ağır Söz: Gönül Dünyamızda Yeri Yok AK Partili Metiner'den Arınç ve Kılıç'a Ağır Söz: Gönül Dünyamızda Yeri Yok AK Partili Mehmet Metiner, "Kişisel olarak benim için Bülent Arınç'ın ve Suat Kılıç gibi başkaca isimlerin bugün geldiğimiz yer itibarıyla gönül dünyamızda zerrece bir yeri yoktur" dedi.
 • 22 Nisan 2017 10:20 Kayseri Ak Partili Metiner: 15 Temmuz'un Siyasi Ayağı Olmadığını Söylemek, Yanlış Olur Kayseri Ak Partili Metiner: 15 Temmuz'un Siyasi Ayağı Olmadığını Söylemek, Yanlış Olur Ak Partili Metiner: 15 Temmuz'un siyasi ayağı olmadığını söylemek, yanlış olurAK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner, 15 Temmuz darbe girişiminin siyasi ayağının olmadığını söylemenin büyük bir yanlış olacağını söyledi.
 • 21 Nisan 2017 20:49 Ak Partili Metiner: 15 Temmuz'un Siyasi Ayağı Olmadığını Söylemek, Yanlış Olur Ak Partili Metiner: 15 Temmuz'un Siyasi Ayağı Olmadığını Söylemek, Yanlış Olur AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner, 15 Temmuz darbe girişiminin siyasi ayağının olmadığını söylemenin büyük bir yanlış olacağını söyledi.
 • 13 Nisan 2017 15:01 Bülent Arınç Hakim Karşısına Çıktı Bülent Arınç Hakim Karşısına Çıktı Eski Meclis Başkanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, katıldığı bir televizyon programında Bolulu gazeteci İmdat Aslan'a hakaret ettiği iddiasıyla hakkında açılan davada ifade vermek için Bolu'ya geldi.
 • 13 Nisan 2017 14:55 Dha Yurt Bülteni-8 Dha Yurt Bülteni-8 Rakka operasyonunda Tabka her taraftan kuşatıldıAMERİKA'nın hem karadan, hem havadan desteklediği Demokratik Suriye Güçleri (DSG)'nin Rakka'yı DEAŞ'tan temizlemek için başlattığı operasyon devam ederken, kentin kuzeyinde yer alan Tabka İlçe merkezinin tamamen kuşatıldığı belirtildi.
 • 13 Nisan 2017 14:53 Bolu Bülent Arınç'a 'Hakaret' Davası Bolu Bülent Arınç'a 'Hakaret' Davası Bülent Arınç'a 'hakaret' davasıHakaret ettiği iddiasıyla açılan davada ifade veren Bülent Arınç : Beni FETÖ'ye hedef gösterdiTBMM eski başkanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, FETÖ/PDY ile ilişkilendirilen Bolu'daki alışveriş merkezini ziyaret etmesini sosyal medyada eleştiren gazeteci...
 • 13 Nisan 2017 14:47 Dha Yurt - Bülent Arınç'a 'Hakaret' Davası Dha Yurt - Bülent Arınç'a 'Hakaret' Davası Hakaret ettiği iddiasıyla açılan davada ifade veren Bülent Arınç : Beni FETÖ'ye hedef gösterdiTBMM eski başkanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, FETÖ/PDY ile ilişkilendirilen Bolu'daki alışveriş merkezini ziyaret etmesini sosyal medyada eleştiren gazeteci İmdat Aslan'a, katıldığı...
 • 13 Nisan 2017 14:43 Bülent Arınç, Bolu'da Hakim Karşısına Çıktı Bülent Arınç, Bolu'da Hakim Karşısına Çıktı Eski Meclis Başkanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, katıldığı bir televizyon programında Bolulu gazeteci İmdat Aslan'a hakaret ettiği iddiasıyla ifade verdi.
 • 13 Nisan 2017 14:19 Dha Yurt Bülteni-8 Dha Yurt Bülteni-8 1)BAYKAL: ASIRLIK BİR TERCİH YAPACAĞIZ, TELAFİSİ MÜMKÜN OLMAYAN BİR KONUCHP önceki Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, 16 Nisan referandumuna ilişkin, "Asırlık bir tercih yapacağız, telafisi mümkün olmayan bir konu. Yani kararı bir defa alacağız, bir defa bir şey söyleyeceğiz.
 • 13 Nisan 2017 14:14 Bülent Arınç'a 'Hakaret' Davası Bülent Arınç'a 'Hakaret' Davası TBMM eski başkanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, FETÖ/PDY ile ilişkilendirilen Bolu'daki alışveriş merkezini ziyaret etmesini sosyal medyada eleştiren gazeteci İmdat Aslan'a, katıldığı televizyon programında hakaret ettiği iddiasıyla açılan davada ifade verdi.
 • 13 Nisan 2017 13:57 Bülent Arınç, Bolu'da Hakim Karşısına Çıktı Bülent Arınç, Bolu'da Hakim Karşısına Çıktı Bülent Arınç, Bolu'da hakim karşısına çıktıBOLU - Eski Meclis Başkanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, katıldığı bir televizyon programında Bolulu gazeteci İmdat Aslan'a hakaret ettiği iddiasıyla hakkında açılan davada ifade vermek için Bolu'ya geldi.
 • 13 Nisan 2017 13:40 Bülent Arınç Hakkında Hakaret Davası Eski TBMM Başkanı Bülent Arınç, hakkında açılan bir dava kapsamında geldiği Bolu'da duruşmaya katıldı.
 • 31 Mart 2017 16:37 Arınç'ın Kitabı, Müzayededen Sonra 50 TL'ye Satıldı MANİSA'da bu yıl 3'üncüsü düzenlenen kitap müzayedesinde satışa çıkarılan 100 kitabın arasında yer alan TBMM eski Başkanı ve Başbakan eski Yardımcısı Bülent Arınç'ın 'Baki Kalan' adlı kitabı alıcı bulamadı.
 • 31 Mart 2017 16:25 Manisa Arınç'ın Kitabına Müzayede Alıcı Çıkmadı Manisa Arınç'ın Kitabına Müzayede Alıcı Çıkmadı Manisa'da bu yıl 3'üncüsü düzenlenen kitap müzayedesinde satışa çıkarılan 100 kitabın arasında yer alan TBMM eski Başkanı ve Başbakan eski Yardımcısı Bülent Arınç'ın 'Baki Kalan' adlı eseri alıcı bulamadı.
 • 31 Mart 2017 15:48 Dha Yurt Bülteni-12 Dha Yurt Bülteni-12 1)EL BAB'DA PATLAMA OLDU, 1 ÇOCUK YARALANDIFIRAT Kalkanı Harekatı ile terör örgütü DEAŞ'tan temizlenerek TSK tarafından desteklenen Özgür Suriye Ordusu güçlerinin kontrolüne giren Suriye'nin El Bab kentinde, el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu 1 çocuk yaralandı.
 • 31 Mart 2017 13:49 Arınç'ın Kitabı, Müzayededen Sonra 50 TL'ye Satıldı Arınç'ın Kitabı, Müzayededen Sonra 50 TL'ye Satıldı MANİSA'da bu yıl 3'üncüsü düzenlenen kitap müzayedesinde satışa çıkarılan 100 kitabın arasında yer alan TBMM eski Başkanı ve Başbakan eski Yardımcısı Bülent Arınç'ın 'Baki Kalan' adlı kitabı alıcı bulamadı.
 • 31 Mart 2017 00:08 Arınç'ın Kitabına Alıcı Çıkmadı Arınç'ın Kitabına Alıcı Çıkmadı Arınç'ın kitabına alıcı çıkmadı Manisa 3. Kitap Müzayedesi yapıldı Müzayede 20 TL'den satışa çıkarılan TBMM eski başkanı ve başbakan yardımcısı Bülent Arınç'ın 'Baki kalan' isimli kitabına alıcı çıkmadıMANİSA - Kitaba olan ilgiyi artırmak amaçlı düzenlenen 3.
 • 31 Mart 2017 00:06 Arınç'ın Kitabına Alıcı Çıkmadı Arınç'ın Kitabına Alıcı Çıkmadı Kitaba olan ilgiyi artırmak amaçlı düzenlenen 3. Manisa Kitap Müzayedesinde 20 TL'den satışa çıkarılan eski başbakan yardımcısı Bülent Arınç'ın 'Baki kalan' isimli kitabına alıcı çıkmadı.
 • 25 Mart 2017 07:27 Melih Gökçek ve Bülent Arınç Aynı Kareye Girdi Ama Birbirinin Yüzüne Bile Bakmadı Melih Gökçek ve Bülent Arınç Aynı Kareye Girdi Ama Birbirinin Yüzüne Bile Bakmadı TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'nun vefat eden annesinin cenaze töreninde aralarındaki gerginlik basına ve sosyal medyaya yansıyan Bülent Arınç ve Melih Gökçek de katıldı.
 • 20 Mart 2017 14:18 Mehmet Ali Şahin: Mehmet Ali Şahin: "Ak Parti'nin Kuruluşundan Bu Yana Görev Alan Arkadaşlarla Bir Araya Gelip Hasret... Mehmet Ali Şahin: "AK Parti'nin Kuruluşundan Bu Yana Görev Alan Arkadaşlarla Bir Araya Gelip Hasret Giderdik" Bülent Arınç: "Güzel bir toplantı oldu, faydalı konular görüşüldü" Suat Kılıç: "Sahada bütün arkadaşlarımızla birlikte çalışmalara katılmaya gayret göstereceğiz"
 • 20 Mart 2017 13:36 Binali Yıldırım'ın Yemek Davetine Gül ve Davutoğlu Katılmadı Binali Yıldırım'ın Yemek Davetine Gül ve Davutoğlu Katılmadı Başbakan Binali Yıldırım'ın AK Parti hükümetlerinde görev alan isimleri davet ettiği yemeğe, 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve eski Başbakan Ahmet Davutoğlu katılmadı.
 • 20 Mart 2017 11:10 Bülent Arınç, AK Parti Genel Merkezinde Bülent Arınç, AK Parti Genel Merkezinde Bülent Arınç, AK Parti Genel Merkezinde.
 • 17 Mart 2017 09:51 Bülent Arınç'a Bir Darbe de Gülerce'den! Gökçek'in Sözlerini Doğruladı Bülent Arınç'a Bir Darbe de Gülerce'den! Gökçek'in Sözlerini Doğruladı Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek'in, Hüseyin Gülerce'yi kaynak vererek söylediği "Gezi olayları sırasında Arınç başbakan yapılacaktı." sözlerini Gülerce de doğruladı.
 • 15 Mart 2017 18:11 Gökçek'ten İddia Arınç'tan Yanıt ANKARA Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, katıldığı bir programda çarpıcı bir iddiada bulundu.
 • 15 Mart 2017 17:36 Bülent Arınç, Melih Gökçek'in İddialarına Sert Yanıt Verdi Bülent Arınç, Melih Gökçek'in İddialarına Sert Yanıt Verdi Melih Gökçek'in katıldığı canlı yayında "Gezi olaylarında Erdoğan'ın yerine Bülent Arınç'ın başbakan yapılması planlandı" iddiasına Bülent Arınç bir Hint atasözüyle karşılık verdi.