23:0200
SON DAKİKA BÜLENT ERSOY HABERLERİ

Son Dakika Bülent Ersoy Haberleri


BÜLENT ERSOY

Sanat hayatına özel müzik dersleri alarak başladı. Ardından İstanbul Belediye Konservatuarı'nı bitirdi. 1960 yılında ailesi ile birlikte Bursa'dan İstanbul'a göç ettiler. 1971 yılında ilk 45'liği Saner Plak'tan çıktı. (Lüzûm Kalmadı ve Neye Yarar Gelişin). 1974'te Büyük Maksim Gazinosu'nda sahneye... Devamı

  Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Büyük Ödülleri

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, sinema alanında Hülya Koçyiğit'e, müzik alanında Niyazi Sayın'a, edebiyat alanında Alev Alatlı'ya, tarih alanında Prof. Dr. Engin Akarlı'ya ve "Türkiye Diyanet Vakfı İslam Ansiklopedisi"ni de hazırlayan Türkiye Diyanet Vakfı İslam Araştırmaları Merkezi'ne ödül verdi Edebiyat alanında. (03 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Büyük Ödülleri Töreni (1)

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yeni yapılan Cumhurbaşkanlığı Sarayı’na ilişkin, “Burası Tayyip Erdoğan’ın sarayı değil. Burası Türk milletinin sarayıdır ve bu saray sadece Türk milletinin kendi imkanlarıyla inşa edilmiş olan biri saraydır. (03 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Flash TV'nin Haber Sunucusu Canlı Yayından Niran Ünsal'ı Bombaladı

  Flash TV'nin Haber Sunucusu Canlı Yayından Niran Ünsal'ı Bombaladı

  Yorumlarıyla ün salmış haber sunucusu Mustafa Yenigün, Ünsal'ın tesettüre girmesini Bülent Ersoy'un kandil gecesi programa tesettüre çıkmasıyla karşılaştırdı. (02 Aralık 2014 Salı )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
19.12.2014 23:02:12. #1.12#