SON DAKİKA BÜLENT ERSOY HABERLERİ

Son Dakika Bülent Ersoy Haberleri


BÜLENT ERSOY

Sanat hayatına özel müzik dersleri alarak başladı. Ardından İstanbul Belediye Konservatuarı'nı bitirdi. 1960 yılında ailesi ile birlikte Bursa'dan İstanbul'a göç ettiler. 1971 yılında ilk 45'liği Saner Plak'tan çıktı. (Lüzûm Kalmadı ve Neye Yarar Gelişin). 1974'te Büyük Maksim Gazinosu'nda sahneye... Devamı

  Bakanlar Yüce Divan'a Gönderilmeyerek Suç Meşrulaştırıldı'

  MHP Manisa Şehzadeler İlçe Başkanı Cemal Kutlar, TBMM’de yapılan oylamada, hakkındaki yolsuzluk ve rüşvet iddiaları bulunan dört eski bakanın Yüce Divan’a gönderilmeme kararıyla Türkiye'de suçun meşrulaştırıldığını söyledi. (21 Ocak 2015 Çarşamba )

   

  Benzemez Kimse Sana Da Sürpriz İsimler

  Benzemez Kimse Sana Da Sürpriz İsimler

  Endemol'ün yapımcısı olduğu, ünlüsü bol, taklidi benzersiz, jürisi emsalsiz yarışma 'Benzemez Kimse Sana'nın üçüncü sezonu için geri sayım başladı. (21 Ocak 2015 Çarşamba )

   

  Erol Köse'nin 20 Yıla Kadar Hapsi İsteniyor!

  Erol Köse'nin 20 Yıla Kadar Hapsi İsteniyor!

  Ünlü menajer Siverek, ortak oldukları şirketi kendisinden habersiz üçüncü bir kişiye sahte evraklarla devrettiği gerekçesiyle Köse'ye 20 yıla kadar hapis istemiyle dava açtı. (21 Ocak 2015 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 25.01.2015 22:17:53. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA BÜLENT ERSOY HABERLERİ
[Hata Bildir]