SON DAKİKA BÜLENT TANIK HABERLERİ

Son Dakika Bülent Tanık Haberleri


BÜLENT TANIK

Bülent Tanık 1949 yılında Niğde'de doğdu. Adana Erkek Lisesi'nden sonra, Ortadoğu Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü'nü 1976 yılında bitirdi.

Evli ve 2 çocuk babası olan Bülent Tanık, İller Bankası Genel Müdürlüğü'nde Şehir Plancısı olarak görev yaparken... Devamı

14:24
Ankara'da Paris Protestosu Başkent’te "Ankara Dayanışması" üyesi bir grup, Fransa’nın başkenti Paris’te mizah dergisi Charlie Hebdo’ya düzenlenen ve 12 kişinin öldüğü saldırıyı protesto etti.
Ankara'da Paris Protestosu
16:20
Piyanist ve Besteci Chopin'in Büstünü Çaldılar Çankaya Belediyesi, Emek'teki parkta bulunan piyanist ve besteci Chopin büstünün çalındığını açıkladı.
18:26
CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba Niğde'de CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Niğde’nin Bor ilçesinde Kemerhisar Belediyesi Kardeş Belediyeler Toplantısı’na katıldı.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba Niğde'de
17:39
CHP Kurultayında Başvurular Alındı, Seçime Geçildi CHP'nin 18. Olağanüstü Kurultayında PM üyeliği için 474, Yüksek Disiplin Kurulu için 98, Bilim, Yönetim ve Kültür Platformu için 12 başvuru yapıldığı açıklandı.
11:58
120 Sene Önceki Fotoğraf İzmir'de Canlanacak 270 hektarlık Kadifekale-Agora-Kemeraltı tarihi aksını yeniden ayağa kaldırabilmek için çalışmalar yapan İzmir Büyükşehir Belediyesi, ‘İzmirTarih’ adını verdiği projede üniversitelerden de tam destek aldı.
120 Sene Önceki Fotoğraf İzmir'de Canlanacak
10:07
İzmir, 1895'te Çekilen Fotoğrafa Dönmek İçin Tarihi Adımlar Atıyor 270 hektarlık Kadifekale-Agora-Kemeraltı tarihi aksını yeniden ayağa kaldırabilmek için art arda önemli hamleler yapan İzmir Büyükşehir Belediyesi, 'İzmirTarih' adını verdiği projede üniversitelerden de tam destek aldı.
İzmir, 1895'te Çekilen Fotoğrafa Dönmek İçin Tarihi Adımlar Atıyor
11:57
Medeniyetler Beşiği Mardin, Çankaya'da Yaşatılacak Çankaya Belediyesi’nin verdiği arsa üzerine inşa edilen Mardin Kültür Evi, Medeniyetler Beşiği Kentin otantik mimarisini Ankara’ya taşıdı.
Medeniyetler Beşiği Mardin, Çankaya'da Yaşatılacak
15:41
İşte; Kocaoğlu'nun A Takımı 30 Mart Yerel Seçimleri'nde bir kez daha İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na seçilen Aziz Kocaoğlu, yeni kadrosunu belirledi.
İşte; Kocaoğlu'nun A Takımı
14:34
CHP, Ankara'da Merkez İlçelere Sıkıştı CHP kazandığı ilçelerle Ankara'da merkeze sıkıştı. Çevre ilçelerde neredeyse CHP silinirken AK Parti büyük başarı yakaladı. MHP 2 ilçeyi aldı.
CHP, Ankara'da Merkez İlçelere Sıkıştı
13:48
Taşdelen, Tanık'tan Görevi Teslim Aldı 30 Mart 2014 Yerel Seçimlerinde yüzde 65 oranında oy alarak Çankaya Belediye Başkanlığı'na seçilen Alper Taşdelen, Bülent Tanık'tan görevi teslim aldı.
13:47
Taşdelen: Çankayalı Teveccühünü Gösterdi Şimdi Sıra Bizde Ankara Çankaya İlçe Seçim Kurulundan 3 Nisan 2014 tarihinde mazbatasını alan Alper Taşdelen, Çankaya Belediyesi Başkanlık makamında gerçekleşen devir teslim töreninde, Bülent Tanık'tan Çankaya Belediyesi'nin 7. Yönetim dönemi için görevi teslim aldı.
13:19
Çankaya Belediye Başkanlığı'na Seçilen Taşdelen Mazbatasını Aldı Ankara'nın Çankaya ilçesinde CHP'den belediye başkanı seçilen Alper Taşdelen “Biz el ele verdiğimizde, omuz omuza verdiğimizde, emeği yücelttiğimizde, hizmeti öne aldığımızda Çankaya Belediyesi’nin önünde dağlar duramaz” dedi.
Çankaya Belediye Başkanlığı'na Seçilen Taşdelen Mazbatasını Aldı
17:40
Çankaya Belediye Başkanı Taşdelen Mazbatasını Aldı Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen ve Çankaya Belediyesi Meclis Üyeleri mazbatalarını aldı.
16:55
Alper Taşdelen ve Belediye Meclis Üyeleri Mazbatasını Aldı CHP Çankaya adayı Alper Taşdelen, İlçe Seçim Kurulu'na gelerek mazbatasını aldı.
16:53
Alper Taşdelen ve Belediye Meclis Üyeleri Mazbatalarını Aldı 2014 yerel seçimlerinde partisinin oyunu yüzde 65 seviyesine taşıyıp 385 bine çıkaran CHP Çankaya adayı Alper Taşdelen, İlçe Seçim Kurulu’na gelerek mazbatasını aldı.
Alper Taşdelen ve Belediye Meclis Üyeleri Mazbatalarını Aldı
11:29
Sokak Emekçilerinden Tanık'a Veda Çankaya sokaklarında geri dönüşüme yönelik kağıt, cam, plastik atıklarını toplayan sokak emekçileri Çankaya Belediye Başkanı Bülent Tanık’ı makamında ziyaret ederek vedalaştı.
Sokak Emekçilerinden Tanık'a Veda
11:29
Çaçoy ve Çengel 2'den Muhteşem Final Çankaya Belediyesi’nce 2010 yılında kurulan Sosyal Projeler Merkezi’nde Çankaya Belde Aş, İşkur, Milli Eğitim Bakanlığı Çankaya Halk Eğitim Müdürlüğü ve Almanya’nın Frankfurt Kenti’ndeki proje ortağı Praunheimer Werkstätten’in desteğiyle eğitim gören bir grup engelli genç daha meslek edindirme sertifikalarını aldı.
Çaçoy ve Çengel 2'den Muhteşem Final
10:24
Başkan Tanık'tan Belediye Meclis Üyelerine Teşekkür Plaketi Olağanüstü toplanan Çankaya Belediye Meclisi, bir vatandaşın eğitim amaçlı bağışını karara bağladıktan sonra vedalaşmaya sahne oldu.
Başkan Tanık'tan Belediye Meclis Üyelerine Teşekkür Plaketi
13:21
Niğde'ye Dostluk Eli İç Anadolu Belediyeler Birliği, yeni bir yardımlaşma örneği gerçekleştirdi.
12:04
Alevi Dernekleri'nden Cemevine Tam Not Alevi cemaati temsilcileri Çankaya Belediyesinin Oran semtinde yaptığı Pir Sultan Cemevi ve Kültür Merkezini gezdi.
Alevi Dernekleri'nden Cemevine Tam Not
14:14
Galeri Kara 4. Yaşını Hangar'la Kutladı Çankaya Belediyesi’nin Kızılay kent merkezinde inşa ettiği ve 4 senedir Ankara’nın sanat hayatına yön verdiği Galeri Kara, yaş gününü Hangar Kavramsız No Concept sergisi ile kutladı.
Galeri Kara 4. Yaşını Hangar'la Kutladı
14:04
Engelli Okçunun Milli Takım Başarısı Çankaya Okçuluk İhtisas Spor Kulübü’nün engelli okçusu Handan Biroğlu, Salon Türkiye Şampiyonası’nda Türkiye dördüncüsü olarak Milli Takım kampına katılmaya hak kazandı.
Engelli Okçunun Milli Takım Başarısı
11:36
100+ Yaş Kulübü Yaşlılara Saygı Haftası'nda 1. Yaşını Kutladı Çankaya Belediye Başkanı Bülent Tanık, “Yaşlılara Saygı Haftası” etkinlikleri kapsamında Çankaya 100+ Yaş Kulübü müdavimleriyle bir araya geldi.
100+ Yaş Kulübü Yaşlılara Saygı Haftası'nda 1. Yaşını Kutladı
13:05
Tuımebayev'den Tanık'a Ziyaret Çankaya Belediye Başkanı Bülent Tanık Kazakistan Büyükelçisi Zhanseit Tuimebayev’i makamında ağırladı.
13:02
Sesli Kütüphane Çankaya'da Açıldı Çankaya Belediyesi, görme engelli vatandaşlara hizmet verecek Sesli Kütüphaneyi hizmete açtı.
Sesli Kütüphane Çankaya'da Açıldı
12:46
Görme Engelliler İçin Sesli Kütüphane Açıldı Çankaya Belediye Başkanı Bülent Tanık, görme engelli vatandaşlar için "sesli kütüphane" açtı.
15:15
Berkin Elvan Çocuk Merkezi Açıldı İstanbul Okmeydanı'nda Gezi Parkı eylemlerinde gaz fişeği ile vurulan ve 269 gün sonra hayatını kaybeden Berkin Elvan'ın adı Gündüz Bakımevi ve Çocuk Merkezi'ne verildi.
Berkin Elvan Çocuk Merkezi Açıldı
14:08
Berkin Elvan Gündüz Bakımevi ve Çocuk Merkezi Açıldı Çankaya Belediyesince yapımı tamamlanan Gökkuşağı Mahallesi Gündüz Bakımevi ve Çocuk Merkezi'ne, hayatını kaybeden Berkin Elvan'ın adı verildi.
Berkin Elvan Gündüz Bakımevi ve Çocuk Merkezi Açıldı
13:10
Çankaya'da Berkin Elvan Çocuk Merkezi Açıldı Çankaya Belediyesinin yaptırdığı Berkin Elvan Gündüz Bakımevi ve Çocuk Merkezi düzenlenen törenle açıldı.
09:56
Gündüz Bakımevi ve Çocuk Merkezine Berkan Elvan'ın Adı Verildi Berkin Elvan'ın adının verildiği Gündüz Bakımevi ve Çocuk Merkezi bugün Babası Sami Elvan, Çankaya Belediye Başkanı Bülent Tanık ve CHP Genel Sekreteri Bihlun Tamaylıgil'in katılımıyla açılacak.
13:54
Aşık Veysel Çankaya'da Anıldı Büyük halk ozanı Aşık Veysel Şatıroğlu Çağdaş Sanatlar Merkezi’nde düzenlenen bir konserle anıldı.
Aşık Veysel Çankaya'da Anıldı
13:03
Zafertepe'de Temel Atıldı Zafertepe İnsancıl Kentsel Yenilenme Projesi kapsamında 6 bloktan oluşan 125 konutun temeli atıldı.
Zafertepe'de Temel Atıldı
11:48
Tanık'a Teşekkür Ziyaretleri Sürüyor Çankaya Belediye Başkanı ve İç Anadolu Belediyeler Birliği Başkanı Tanık, Türkiye'nin dört bir köşesinden gelen konuklarını ağırlamaya devam ediyor.
Tanık'a Teşekkür Ziyaretleri Sürüyor
11:03
Yaşar, Dersimliler ile Buluştu CHP Yenimahalle Belediye Başkan Adayı ve mevcut Başkan Fethi Yaşar, Ankara Dersimliler Derneği'nin düzenlediği dayanışma, yardımlaşma, birlik ve beraberlik yemeğine katıldı.
13:51
Türkiye'nin En Büyük Cemevi Çankaya'da Açıldı Çankaya Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Türkiye’nin en büyük cemevi Pir Sultan Abdal Kültür Merkezi ve Cemevi, yoğun katılımın olduğu bir törenle açıldı.
Türkiye'nin En Büyük Cemevi Çankaya'da Açıldı
13:08
ÇĞD Ödülleri Sahiplerini Buldu Çağdaş Gazeteciler Derneği, 'Yılın Başarılı Gazetecileri' ödül töreni Çankaya Belediyesi Çağdaş Santlar Merkezi'nde yapıldı.
16:56
CHP'li Gök: Kamu Malını Emanet Ettiklerimiz, Devleti Soyuyor Ankara'daki Çankaya Pir Sultan Abdal Cemevi ve Kültür Merkezi hizmete açıldı.
CHP'li Gök: Kamu Malını Emanet Ettiklerimiz, Devleti Soyuyor
09:53
Çankaya'da Pir Sultan Abdal Cemevi ve Kültür Merkezi Yarın Açılıyor 4 bin 800 metrekare genişliğiyle Türkiye'nin en büyük Cemevlerinden biri olan Çankaya Pir Sultan Abdal Cemevi ve Kültür Merkezi yarın hizmete açılıyor.
11:19
Çansera'ya Bahar Geldi Çankaya Belediyesi’nce Çukurambar Mahallesi içerisinde Mustafa Kemal, Söğütözü, İşçi Blokları, Çiğdem ve Üniversiteler mahalleleleri arasında bulunan 90 bin metrekarelik alanda yapımı gerçekleştirilen Çansera Kent Bahçesi, baharın ilk ışıklarıyla kış uykusundan uyandı.
Çansera'ya Bahar Geldi
11:19
En Büyük Cemevi Çankaya'da Açılıyor Çankaya Belediye Başkanı Bülent Tanık, 4 bin 800 metrekare kapalı alan olarak inşa edilen Pir Sultan Abdal Kültür Merkezi ve Cemevi'ni 9 Mart 2014 tarihinde saat 14.00’de açıyor.
En Büyük Cemevi Çankaya'da Açılıyor
10:40
Birleşmiş Ressamlar ve Heykeltıraşlar Derneği 44. Yaşını Kutladı ‘Sanat hayattır’ sloganıyla plastik sanatlar alanında her türlü bilgi ve deneyimlerini halkla paylaşan Birleşmiş Ressamlar ve Heykeltıraşlar Derneği (BRHD), 44. yaşını görkemli bir törenle Çankaya Belediyesi Çağdaş Sanatlar Merkezi'nde (ÇSM) açtığı sergiyle kutladı.
Birleşmiş Ressamlar ve Heykeltıraşlar Derneği 44. Yaşını Kutladı
10:20
Çankaya Belediye Başkanı Tanık Açıklaması Çankaya Belediye Başkan Adayı Alper Taşdelen’e Yeni Toplumcu Belediyecilik deneyimlerini aktaran Bülent Tanık, Türkiye’nin siyasal sisteminde bazı batı ülkelerinde olduğu gibi bir süre beraber yöneten halef selef uygulamalarının olmadığını ve bunun yerel yönetimin gelişmesinde önemli bir eksiklik olduğunu söyledi.
Çankaya Belediye Başkanı Tanık Açıklaması
11:34
Çankaya'da Büyükelçiler Buluşması Çankaya Belediyesi, Küresel-Kültürel İşbirliği Buluşması Resepsiyonu ile büyükelçiliklerle bir araya geldi.
12:01
Çankaya Belediye Başkanı Tanık, Yeni Toplumcu Belediyeciliği Anlattı Çankaya Belediye Başkanı Bülent Tanık, 1973’lerde başlayan Sosyal Demokrat ve Sosyalistlerin taşıdığı toplumcu belediyeciliği, 2009 yılında göreve geldiğinde Yeni Toplumcu Belediyecilik olarak tekrar canlandırmayı amaçladığını ve bu konuda önemli merhaleler katettiklerini söyledi.
Çankaya Belediye Başkanı Tanık, Yeni Toplumcu Belediyeciliği Anlattı
16:56
Başkan Tanık'tan Köylere 5 Bin Badem Fidanı Çankaya Belediye Başkanı Bülent Tanık, "Onurlu Tokluk için Kır Kent Kardeşliği" sloganıyla başlatılan "Kent ve Tarım" projesi kapsamında 7 köye 5 bin badem ağacı fidanı dağıttı.
Başkan Tanık'tan Köylere 5 Bin Badem Fidanı
16:54
Tanık'tan Tüm Çalışanlara Güvence Çankaya Belediye Başkanı Bülent Tanık, Çankaya Web TV'de vatandaşların facebook ve twitter üzerinden sorduğu soruları yanıtladığı 'Çankayalı Soruyor Başkan Yanıtlıyor' programında tüm bilinmeyenleri cevapladı.
16:53
Başkan Tanık'tan Abdullah Gül'e Nezaket Ziyareti Çankaya Belediye Başkanı Bülent Tanık, Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile bir araya geldi.
Başkan Tanık'tan Abdullah Gül'e Nezaket Ziyareti
13:09
En Büyük Cemevi Çankaya'da Açılıyor Çankaya Belediye Başkanı Bülent Tanık, 4 bin 800 metrekare kapalı alan olarak inşa edilen Pir Sultan Abdal Kültür Merkezi ve Cemevi'nin 1 Mart 2014 tarihinde saat 15.00’de açılacağını bildirdi.
En Büyük Cemevi Çankaya'da Açılıyor
10:54
Başkan Tanık'tan Cumhurbaşkanı Gül'e Nezaket Ziyareti Çankaya Belediye Başkanı Bülent Tanık, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’e nezaket ziyaretinde bulundu.
Başkan Tanık'tan Cumhurbaşkanı Gül'e Nezaket Ziyareti
16:24
Cumhurbaşkanı Gül, Çankaya Belediye Başkanı Tanık'ı Kabul Etti Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Çankaya Belediye Başkanı Bülent Tanık'ı kabul etti.
Cumhurbaşkanı Gül, Çankaya Belediye Başkanı Tanık'ı Kabul Etti
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 18:21:57. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA BÜLENT TANIK HABERLERİ
[Hata Bildir]