SON DAKİKA BÜLENT TEZCAN HABERLERİ

Son Dakika Bülent Tezcan Haberleri

 • 20 Ekim 2016 11:26Karşıyaka'da Ayın Konuğu Bülent Tezcan ve Turgut KazanKarşıyaka'da Ayın Konuğu Bülent Tezcan ve Turgut KazanKarşıyaka Belediyesi, geleneksel hale getirdiği ’Ayın Konuğu’ etkinliklerinde, bu kez CHP Genel Başkan Yardımcısı Avukat Bülent Tezcan ile tecrübeli hukuk adamı Turgut Kazan’ı ağırlayacak.
 • 16 Ekim 2016 18:13CHP Aydın İl Danışma Kurulu Toplantısı YapıldıCHP Aydın İl Danışma Kurulu Toplantısı YapıldıCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Aydın İl Danışma Kurulu toplantısı Yapıldı.
 • 15 Ekim 2016 20:50Tezcan: Tezcan: "Bu Girişimle Mücadele Etmenin Yolu Demokrasiyi Büyütmekten Geçer"CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, "Bu girişimle mücadele etmenin yolu demokrasiyi yok etmekten değil, demokrasiyi büyütmekten geçer. Darbeyle mücadele etmenin yolu parlamentoyu devre dışı bırakmaktan değil, parlamentoyu etkili şekilde çalıştırmaktan geçer." dedi.
 • 15 Ekim 2016 18:43CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan AçıklamasıCHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan AçıklamasıCHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, "Bu girişimle mücadele etmenin yolu demokrasiyi yok etmekten değil, demokrasiyi büyütmekten geçer. Darbeyle mücadele etmenin yolu parlamentoyu devre dışı bırakmaktan değil, parlamentoyu etkili şekilde çalıştırmaktan geçer." dedi.
 • 15 Ekim 2016 17:03CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan AçıklamasıCHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, başkanlık sistemi tartışmalarıyla ilgili, "İktidar eliyle değil, muhalefet partisi eliyle açıldı bu tartışma. Biz milletin vereceği her türlü karara saygılıyız. Burada hiçbir tereddüt yok. Milletimizin ferasetinden de şüphe duymuyoruz.
 • 15 Ekim 2016 16:46CHP'li Tezcan: Şamar Oğlanı Başbakan, Şamar Oğlanı Hükümetle Sorunlar ÇözülmezÇORUM'a gelen CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, başkanlık sistemi tartışmalarına değinerek, "Güçlü bir parlamenter demokrasi kurmalıyız. Yetkileri sınırlı, siyasetin içerisinde etkili ve aktif bir Cumhurbaşkanı değil, devletin tepesinde, devlet unsuru olan bir Cumhurbaşkanı, sorumlu bir başbakan ve sorumlu bir hükümet olacak.
 • 15 Ekim 2016 16:42Çorum - CHP'li Tezcan: Şamar Oğlanı Başbakan, Şamar Oğlanı Hükümetle Sorunlar ÇözülmezÇorum - CHP'li Tezcan: Şamar Oğlanı Başbakan, Şamar Oğlanı Hükümetle Sorunlar ÇözülmezCHP'li Tezcan: Şamar oğlanı başbakan, şamar oğlanı hükümetle sorunlar çözülmezÇORUM'a gelen CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, başkanlık sistemi tartışmalarına değinerek, "Güçlü bir parlamenter demokrasi kurmalıyız. Yetkileri sınırlı, siyasetin içerisinde etkili ve aktif bir Cumhurbaşkanı değil, devletin tepesinde, devlet unsuru olan bir Cumhurbaşkanı, sorumlu bir başbakan ve sorumlu bir hükümet olacak.
 • 15 Ekim 2016 16:06CHP'li Tezcan: Şamar Oğlanı Başbakan, Şamar Oğlanı Hükümetle Sorunlar ÇözülmezCHP'li Tezcan: Şamar Oğlanı Başbakan, Şamar Oğlanı Hükümetle Sorunlar ÇözülmezÇORUM'a gelen CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, başkanlık sistemi tartışmalarına değinerek, "Güçlü bir parlamenter demokrasi kurmalıyız. Yetkileri sınırlı, siyasetin içerisinde etkili ve aktif bir Cumhurbaşkanı değil, devletin tepesinde, devlet unsuru olan bir Cumhurbaşkanı, sorumlu bir başbakan ve sorumlu bir hükümet olacak.
 • 15 Ekim 2016 15:57CHP'li Tezcan'dan Başkanlık Sistemi AçıklamasıCHP'li Tezcan'dan Başkanlık Sistemi AçıklamasıCumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, rafa kaldırılmış başkanlık sistemi tartışmasının tekrar Türkiye’nin gündemine oturduğunu belirterek, “Muhalefet partisi eliyle başkanlık rejimi tartışmaları yeniden başladı.
 • 08 Ekim 2016 17:25CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan AçıklamasıCHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan AçıklamasıCHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, "Siyasetin yargıyı kontrol etmesinin bir ülkeye getireceği felaketi, kötülüğü yakın zamanda yaşadık.
 • 03 Ekim 2016 23:2715 Temmuz Demokrasi Kavşağı15 Temmuz Demokrasi Kavşağı"Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminde hayatını kaybedenlerin anısına adı "15 Temmuz Demokrasi Kavşağı" olarak belirlenen kavşak, törenle hizmete girdi.
 • 03 Ekim 2016 16:04Aydın'a Aydın'a "15 Temmuz Demokrasi Kavşağı"Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminde hayatını kaybedenlerin anısına adı "15 Temmuz Demokrasi Kavşağı" olarak belirlenen kavşak, törenle hizmete girdi.
 • 03 Ekim 2016 15:32Astim Köprülü Kavşak Törenle AçıldıAstim Köprülü Kavşak Törenle AçıldıAydın’da 3 Aralık 2015 günü temeli atılan ASTİM kavşağına yapılan 15 Temmuz Demokrasi Kavşağı’nın açılışı törenle yapıldı.
 • 28 Eylül 2016 15:36Fetö Mağduru Eski Askeri Öğrenciler CHP'yi Ziyaret EttiFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) baskıları sonucu Türk Silahlı Kuvvetlerinden (TSK) ayrılmak zorunda kalan askeri öğrenciler, CHP'yi ziyaret etti.
 • 23 Eylül 2016 18:53AK Parti Genel Sekreteri Abdülhamit Gül AçıklamasıAK Parti Genel Sekreteri ve Gaziantep Milletvekili Abdülhamit Gül, “Şu anda anayasadaki 7 maddede uzlaşma sağladık.
 • 23 Eylül 2016 18:50Tezcan: Tezcan: "Bu 7 Maddenin Dışında da Birkaç Maddede Mutabakat Sağlanabileceği Düşüncesi Gelişti"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Anayasa değişikliği çalışmaları CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan'ın açıklamaları TBMM - AK Parti Genel Sekreteri Abdulhamit Gül, CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan ve MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Parsak, Anayasa değişikliği çalışmaları kapsamında bugün gerçekleştirdiği toplantı sonrası basın mensuplarına açıklama yaptılar.
 • 23 Eylül 2016 18:44Anayasa Değişikliği ÇalışmalarıAK Parti Genel Sekreteri Abdulhamit Gül, CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan ve MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Parsak'tan oluşan komisyonun mini anayasa paketi çalışmaları tamamlandı.
 • 23 Eylül 2016 17:57Ak Parti, CHP ve MHP 7 Maddede UzlaştıAK Parti, CHP ve MHP'den oluşan Anayasa Uzlaşma Komisyonu yargı eksenli 'mini' Anayasa paketinde 7 maddede uzlaşma sağladı.
 • 12 Eylül 2016 08:54CHP İl ve İlçe Örgütü Efeler'de BayramlaştıCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Aydın il ve Efeler ilçe örgütleri Efeler Saklı Bahçe’de bayramlaşma töreni düzenledi.
 • 11 Eylül 2016 17:0928 Belediyeye Yeni Görevlendirme Yapılması28 Belediyeye Yeni Görevlendirme YapılmasıCHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, 28 belediye başkanının yerine Kanun Hükmünde Kararname (KHK) gereği görevlendirme yapılmasına ilişkin, " Belediyeler Kanunu'nda bu tip suça karışmış belediye başkanlarının görevden alınacağını düzenleyen madde zaten var. O düzenleme sağlıklı, doğru işletilmiş olsa bu tip problemlere karşı önlem alınabilir.
 • 05 Eylül 2016 17:29Aydın CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan Açıklamalarda BulunduAydın CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan Açıklamalarda BulunduAydın CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan açıklamalarda bulundu(Tür: Yurt)
 • 01 Eylül 2016 18:42Anayasa Değişikliği ÇalışmalarıAnayasa Değişikliği ÇalışmalarıAK Parti Genel Sekreteri Abdulhamit Gül, CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan ve MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Parsak, anayasa değişikliği çalışmaları çerçevesinde bir araya geldi.
 • 01 Eylül 2016 16:36Mini Anayasa' Toplantısına HSYK Yetkilileri KatıldıAK Parti, CHP ve MHP'nin oluşturduğu mini Anayasa paketinin görüşüldüğü TBMM'deki toplantıya HSYK Başkanvekili ve daire başkanları katıldı.
 • 01 Eylül 2016 16:03Anayasa Değişikliği ÇalışmalarıAK Parti Genel Sekreteri Abdulhamit Gül, CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan ve MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Parsak, anayasa değişikliği çalışmaları çerçevesinde bir araya geldi.
 • 31 Ağustos 2016 07:20AK Parti'den Öneri: 3 Yılda 3 SeçimAK Parti'den Öneri: 3 Yılda 3 SeçimAK Parti, 2019'daki 3 seçimin, iklim şartları, bütçeye getireceği ek yük ve içinden geçilen hassas durum göz önüne alınarak yeniden takvimlendirilmesini istiyor.