SON DAKİKA BÜLENT TEZCAN HABERLERİ

Son Dakika Bülent Tezcan Haberleri

 • 28 Ağustos 2016 09:28AK Parti'den CHP ve MHP'ye Sürpriz Seçim ÖnerisiAK Parti'den CHP ve MHP'ye Sürpriz Seçim ÖnerisiAnayasa paketi görüşmeleri sürerken AK Parti'nin CHP ve MHP'ye, 'Yerel seçim öne alınsın, genel seçimler yeniden 5 yılda bir yapılsın' şeklinde öneri sunduğu ortaya çıktı.
 • 27 Ağustos 2016 12:53Tezcan: PKK, Uzlaşma Kültürünü Yok Etmek İçin Kılıçdaroğlu'nu Hedef AldıTezcan: PKK, Uzlaşma Kültürünü Yok Etmek İçin Kılıçdaroğlu'nu Hedef AldıCHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun, "Türkiye'de son dönemde yaşanan uzlaşma kültürü ve anlayışından dolayı hedef alındığını açıkladı.
 • 20 Ağustos 2016 22:44CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan AçıklamasıCHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan AçıklamasıCHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, adli yıl açılış törenlerinin Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda yapılmasının, yargı gelenek ve etiğine, kuvvetler ayrılığı ilkesine, parlamenter demokratik rejimin özüne aykırı olduğunu savundu.
 • 19 Ağustos 2016 17:48Mini Anayasa Paketinde İlk Tur Görüşmeler TamamlandıMini Anayasa Paketinde İlk Tur Görüşmeler TamamlandıAK Parti Genel Sekreteri Abdülhamit Gül, “Türkiye, ülkemiz, milletimiz için güzel uzlaşı maddeleriyle bir Anayasa paketi elde edeceğimizi, gerçekleştireceğimizi düşünüyorum” dedi.
 • 19 Ağustos 2016 17:43Anayasa Değişikliği ÇalışmalarıAK Parti, CHP ve MHP temsilcileri, yeni anayasa için 5 gün süren çalışmalarını tamamladı.
 • 19 Ağustos 2016 17:25Anayasa Değişikliği Konusunda 3 Parti Bayram Öncesi AnlaşabilirAnayasa Değişikliği Konusunda 3 Parti Bayram Öncesi AnlaşabilirAK Parti, CHP ve MHP'nin Anayasa Komisyonu temsilcileri Anayasa değişikliğine ilişkin olumlu haberi 'bayram müjdesi' olarak verebileceklerini açıkladılar.
 • 18 Ağustos 2016 20:42Anayasa Değişikliği ÇalışmalarıAnayasa Değişikliği ÇalışmalarıAK Parti Genel Sekreteri Abdulhamit Gül, CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan ve MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Parsak, anayasa değişikliği çalışmaları çerçevesinde bugünkü toplantılarını tamamladı.
 • 18 Ağustos 2016 15:36CHP Myk ToplantısıCHP Merkez Yönetim Kurulu (MYK) toplantısı, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında gerçekleştirildi.
 • 17 Ağustos 2016 19:49CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan AçıklamasıCHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan AçıklamasıANKARA (İHA) – CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, mini anayasa paketi görüşmelerinde yargıyla ilgili bölümü bitirdiklerini belirterek, “Yargının birinci evresi bitti.
 • 17 Ağustos 2016 19:40Anayasa Değişikliği ÇalışmalarıCHP Genel Başkan Yardımcısı ve Aydın Milletvekili Bülent Tezcan, anayasa değişikliği çalışmalarına ilişkin, "Gelinen süreç umut verici. Sonuç çıkacak görülüyor.
 • 17 Ağustos 2016 15:35Anayasa Değişikliği ÇalışmalarıAK Parti Genel Sekreteri Abdulhamit Gül, CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan ve MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Parsak, anayasa değişikliği çalışmaları çerçevesinde üçüncü kez bir araya geldi.
 • 17 Ağustos 2016 13:22Denetimli Serbestliğin Kapsamının UzatılmasıCHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, denetimli serbestliğin kapsamının uzatılmasına ilişkin, "Şu anda 'cezaevlerini boşaltmak için yapılıyor' diye erken yorumda bulunmamak lazım." dedi.
 • 16 Ağustos 2016 20:59Anayasa GörüşmeleriAnayasa GörüşmeleriAK Parti Genel Sekreteri Abdülhamit Gül, anayasa görüşmeleriyle ilgili, “Verimli, uzlaşma kültürü çerçevesinde daha iyi anayasa yapabilmek, acil ihtiyaçları yerine getirebilmek üzere çok faydalı bir toplantı gerçekleştirdik.
 • 16 Ağustos 2016 20:35Anayasa Değişikliği ÇalışmalarıAnayasa Değişikliği ÇalışmalarıAnayasa değişikliği çalışmalarında, yargıyla ilgili 23 maddenin büyük bölümü gözden geçirildi.
 • 12 Ağustos 2016 20:23MHP'li Parsak: 'Uzlaşma İklimini Sürdürmek Suretiyle Çalışmaların Yapılması Birinci Önceliğimizdir'MHP'li Parsak: 'Uzlaşma İklimini Sürdürmek Suretiyle Çalışmaların Yapılması Birinci Önceliğimizdir'AK Parti Genel Sekreteri ve Gaziantep Milletvekili Abdulhamit Gül, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Aydın Milletvekili Bülent Tezcan ve MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Parsak, anayasa değişikliği çalışmaları kapsamında TBMM'de bir araya geldi.
 • 12 Ağustos 2016 17:56AK Parti Genel Sekreteri Gül: 'Ülkemizin Acil İhtiyaç Duyduğu Konularda Anayasa Değişikliğini...AK Parti Genel Sekreteri Gül: 'Ülkemizin Acil İhtiyaç Duyduğu Konularda Anayasa Değişikliğini...AK Parti Genel Sekreteri ve Gaziantep Milletvekili Abdulhamit Gül, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Aydın Milletvekili Bülent Tezcan ve MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Parsak, anayasa değişikliği çalışmaları kapsamında TBMM'de bir araya geldi.
 • 12 Ağustos 2016 17:28Anayasa Değişikliği ÇalışmalarıAK Parti Genel Sekreteri ve Gaziantep Milletvekili Abdulhamit Gül, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Aydın Milletvekili Bülent Tezcan ve MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Parsak, anayasa değişikliği çalışmaları kapsamında TBMM'de bir araya geldi.
 • 12 Ağustos 2016 17:25Anayasa Komisyonu Mini Paket İçin ToplanıyorANKARA (İHA) – TBMM Anayasa Uzlaşma Komisyonu, mini anayasa paketi için toplandı.
 • 12 Ağustos 2016 17:14Mini Anayasa Görüşmelerine İlişkin Ak Parti, CHP ve MHP'den Ortak Açıklama-1Mini Anayasa Görüşmelerine İlişkin Ak Parti, CHP ve MHP'den Ortak Açıklama-1Dha ANKARA- Mini anayasa görüşmelerine ilişkin Ak Parti, CHP ve MHP'den ortak açıklama (Geniş haberi)Anayasa Uzlaşma Komisyonu üyeleri mini anayasa paketi için Meclis'te bombaların en fazla hasar verdiği şeref holünde bir araya geldi.
 • 12 Ağustos 2016 16:313 Partiden Ortak Açıklama: Uzlaşmanın Sağlanacağına İnancımız Tam3 Partiden Ortak Açıklama: Uzlaşmanın Sağlanacağına İnancımız TamMeclis'te grubu bulunan 3 parti yeni anayasa paketinde yargı değişikliklerini görüşmek üzere ilk kez bir araya geldi. Görüşme öncesi açıklamalarda bulundular.
 • 29 Temmuz 2016 23:05Tezcan: Tezcan: "15 Temmuz Darbe Girişimini Önleyebiliyorsak, Bu Laik Cumhuriyet Kültürünün Bir Ürünüdür"CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, "Ortadoğu kan gölündeyken biz halen 15 Temmuz darbe girişimini önleyebiliyorsak, beraberliği sağlayabiliyorsak bu laik cumhuriyet kültürünün bir ürünüdür.
 • 29 Temmuz 2016 21:33CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan AçıklamasıCHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, "Ortadoğu kan gölündeyken biz halen 15 Temmuz darbe girişimini önleyebiliyorsak, beraberliği sağlayabiliyorsak bu laik cumhuriyet kültürünün bir ürünüdür.
 • 21 Temmuz 2016 18:24AK Parti ve MHP Destekledi, CHP ve Hdp Karşı ÇıktıTBMM Genel Kurulu'nda kabul edilen OHAL Tezkeresi'nin görüşmelerinde AK Parti ve MHP düzenlemeyi desteklerken, CHP ve HDP karşı çıktı.
 • 21 Temmuz 2016 17:15Ohal Kararı TBMM Genel Kurulu'ndaCHP Genel Başkan Yardımcısı ve Aydın Milletvekili Bülent Tezcan, darbe girişimi sonrası sürecin, parlamentonun dayanışması içerisinde yönetilebileceğini bu nedenle olağanüstü hal tezkeresine karşı çıktıklarını söyledi.
 • 21 Temmuz 2016 16:09AK Parti ve MHP OHAL'e Evet', CHP ve HDP 'Hayır' DediAK Parti ve MHP OHAL'e Evet', CHP ve HDP 'Hayır' DediHükümetin OHAL yasa teklifi Meclis Genel Kurulu'nda. AK Parti ve MHP OHAL kararına 'Evet' diyeceklerini, CHP ve HDP ise 'Hayır' oyu vereceklerini açıkladı.
 • 16 Temmuz 2016 12:00Fetö'nün Darbe GirişimiCHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, "Ne yazık ki 2016 yılında Gazi Meclis, sadece Polatlı yakınından gelen top sesleriyle değil, çatısına düşen top seslerinin sıraları tozlandırdığı bir ortamda darbeye karşı direnmenin savaşını verdi.
 • 16 Temmuz 2016 03:55TBMM Başkanı Meclis Genel Kurulu'nda Hitap EttiTBMM Başkanı Meclis Genel Kurulu'nda Hitap EttiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: TBMM - TBMM Başkanı İsmail Kahraman; CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, CHP grup başkanvekilleri Levent Gök ve Özgür Özel ile CHP ve AK Parti milletvekillerinin bulunduğu Meclis Genel Kurulu'nda hitap etti.
 • 16 Temmuz 2016 02:30TBMM Başkanı İsmail Kahraman; CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, CHP Grup Başkanvekilleri...TBMM Başkanı İsmail Kahraman; CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, CHP grup başkanvekilleri Levent Gök ve Özgür Özel ile CHP ve AK Parti milletvekillerinin bulunduğu Meclis Genel Kurulu'nda hitap edecek.
 • 06 Temmuz 2016 19:31Ramazan Bayramı KutlanıyorCHP Genel Başkan Yardımcısı ve Aydın Milletvekili Bülent Tezcan, Türkiye'nin bayramların işaret ettiği kardeşliği, barışı ve dayanışma içerisindeki güzel günleri yakalamasının yolunun, partisinin iktidarından geçtiğini savundu.
 • 04 Temmuz 2016 20:32Eren Erdem: Bunun Hesabını O Savcı da Verecek, Bu İşin Talimatını Verenler DeAtatürk havalimanı VIP Salonu'nda bekleyen Eren Erdem, hukuktan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan'ın Adalet Bakanı Bekir Bozdağ ile görüşmesi sonrası saat 18.50 uçağı ile Berlin'e gitti.
 • 04 Temmuz 2016 19:24Eren Erdem: Bunun Hesabını O Savcı da Verecek Bu İşin Talimatını Verenler DeEren Erdem: Bunun Hesabını O Savcı da Verecek Bu İşin Talimatını Verenler DeHaber-Kamera: Murat ÇAKIR - Faik KAPTAN/ İstanbul DHAAtatürk Havalimanı VIP Salonu'nda bekleyen Eren Erdem, hukuktan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan'ın Adalet Bakanı Bekir Bozdağ ile görüşmesi sonrası saat 18.50 uçağı ile Berlin'e gitti.
 • 30 Haziran 2016 19:07Çoğulcu Demokrasi ve Parlamenter Sistem" ÇalıştayıCHP'nin, Türkiye'nin önde gelen anayasa hukukçularının katımıyla düzenlediği, "Çoğulcu Demokrasi ve Parlamenter Sistem" konulu hukuk çalıştayı sona erdi.
 • 04 Haziran 2016 17:20CHP'li Tezcan'dan Almanya YorumuCHP'li Tezcan'dan Almanya YorumuCHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, "96 yıl sonra Sevr lobisi bir kere daha utanmadan sıkılmadan Yahudi soykırımını yapan Almanya Parlamentosu’nda hortlamaya kalktı" dedi.
 • 04 Haziran 2016 17:13CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan, Manisa'daCHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, "96 yıl sonra Sevr lobisi bir kere daha utanmadan, sıkılmadan Yahudi soykırımını yapan Almanya parlamentosunda hortlamaya kalktı" dedi.
 • 04 Haziran 2016 10:12CHP'nin Etkinliğinde Gazeteciye Bıçaklı SaldırıCHP'nin Etkinliğinde Gazeteciye Bıçaklı SaldırıCHP Nazilli İlçe Teşkilatı’nın düzenlediği birlik ve dayanışma yemeğinde, alkollü olduğu iddia edilen bir partili, fotoğraf çeken gazeteciye bıçaklı saldırı girişiminde bulundu.
 • 30 Mayıs 2016 13:47Kamu Başdenetçisi Ömeroğlu'ndan, Kılıçdaroğlu'nun Erdoğan'ı Şikayetiyle İlgili AçıklamaKamu Başdenetçisi M. Nihat Ömeroğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı Kamu Denetçiliği Kurumu’na şikayet etmesine yönelik, "Cumhurbaşkanlığı makamı devletin başıdır ve milletin, ülkenin birliğini temsil eder. Bu derece önemli bir konuda bugünden yarına bir karar vermeyi şahsen doğru bulmuyorum.
 • 27 Mayıs 2016 22:1165. Hükümet Programı GörüşülüyorBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Bu memlekette bu millet oldukça, bu millet ne istiyorsa o olacak.
 • 27 Mayıs 2016 20:4665. Hükümet Programı GörüşülüyorCHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, 65. Hükümet Programı'na ilişkin, "Bu Hükümet Programı'ndaki başkanlık rejimi ya da anayasayla ilgili söylenen her şey, Türkiye'nin geleceğiyle ilgili çok tehlikeli bir kırılma noktasının başlangıcıdır.
 • 27 Mayıs 2016 19:2865. Hükümet Programı GörüşmeleriCHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, “Bu mesele bir profil meselesi olduğu için bu güven oylamasında da en düşük profilli olana güvenoyu vereceğiniz için biz kendi pozisyonumuzu bu düşük profilde tarif etmeyeceğimiz biz hükümet programına ret oyu vereceğiz” dedi.
 • 17 Mayıs 2016 20:46Dokunulmazlık" Teklifi TBMM Genel KurulundaAK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, CHP'ye, "Bir yanlış daha yapmayın.
 • 17 Mayıs 2016 20:33Dokunulmazlıkların Kaldırılması GörüşmeleriANKARA (İHA) – TBMM Genel Kurulu’nda dokunulmazlıkların kaldırılması görüşmeleri başladı.
 • 17 Mayıs 2016 19:46Meclis'te Dokunulmazlık Görüşmeleri Başladı (2)Mehmet PARSAK: TERÖRÜ SAVUNAN MİLLETİN SESİ OLAMAZDokunulmazlık görüşmeleri çerçevesinde MHP Grubu adına konuşan Afyon milletvekili Mehmet Parsak teröre yardım edenlerin milletvekili olmayacağını vurgulayarak "Teröre yardım ve yataklık eden birisi milletvekili olamaz; terörü savunan ses milletin sesi olamaz; terörü destekleyen zihniyet büyük Türk milletinin Meclisinde barınamaz, dokunulmazlık zırhına bürünemez" dedi.
 • 12 Mayıs 2016 15:06Kılıçdaroğlu Hakkında Soruşturma BaşlatılmasıCHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu hakkında soruşturma başlatılmasına ilişkin, "Sayın Genel Başkan'ın sözleriyle ilgili yapılması gereken şey, soruşturma açmak değil bu tarihi uyarıya kulak vermektir.
 • 10 Mayıs 2016 07:40CHP'de 'Seçimli Kurultay' SesleriCHP'de 'Seçimli Kurultay' SesleriAK Parti'deki lider değişikliği, CHP'de uzun zamandır çıkış yapmak için çalışma yapan parti içi muhalefeti hareketlendirdi.
 • 03 Mayıs 2016 15:29Ak Partili Erdem'den Erdem'den CHP'li Tezcan'a Teşekkür ve TavsiyeAk Partili Erdem'den Erdem'den CHP'li Tezcan'a Teşekkür ve TavsiyeAK Parti Aydın Mileltvekilİ Mehmet Erdem, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Aydın Milletvekili Bülent Tezcan’a Anayasa Komisyonu görüşmeleri sırasında yaptığı konuşmadan dolayı teşekkür edip Ak Parti’den de alkış alan konuşmadaki düşünceleri CHP’li gençlere aşılamasını istedi.
 • 03 Mayıs 2016 09:35CHP'li Tezcan Meclisteki Konuşması ile Ak Partiden Bile Alkış AldıCHP'li Tezcan Meclisteki Konuşması ile Ak Partiden Bile Alkış AldıAnayasa Komisyonu görüşmelerinde konuşan CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Aydın Milletvekili Bülent Tazcan, bölücü örgüt ve yandaşlarına öyle sorular sordu ki Tezcan’ın konuşması AK Parti milletvekillerinden de alkış aldı.
 • 03 Mayıs 2016 01:13Dokunulmazlık" Teklifi, TBMM Anayasa KomisyonundaHaklarında dosya bulunan milletvekillerinin dokunulmazlığının kaldırılmasına ilişkin Anayasa değişikliği teklifi, TBMM Anayasa Komisyonunda, kavgalı geçen birleşimin ardından kabul edildi.
 • 02 Mayıs 2016 23:40Dokunulmazlık" Teklifi, TBMM Anayasa KomisyonundaHDP'li milletvekilleri, dokunulmazlıklarla ilgili Anayasa değişiklik teklifinin görüşüldüğü TBMM Anayasa Komisyonu'nu terk etti.
 • 02 Mayıs 2016 22:09CHP'li Tezcan, Komisyonda AK Partili Vekillerden Alkış AldıCHP'li Tezcan, Komisyonda AK Partili Vekillerden Alkış AldıAnayasa Komisyonu görüşmelerinde konuşan CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Aydın Milletvekili Bülent Tezcan'ın terörle ilgili sözleri, AK Partili vekillerden de alkış aldı.
 • 02 Mayıs 2016 19:52Dokunulmazlık" Teklifi TBMM Anayasa Komisyonu'ndaTBMM Anayasa Komisyonu'nda yaşanan kavganın ardından, HDP ve CHP'li üyeler komisyon toplantısının ertelenmesini isterken, yapılan oylamada komisyonun çalışmalara devam etmesi kararı alındı.