03:0000
SON DAKİKA BÜLENT TEZCAN HABERLERİ

Son Dakika Bülent Tezcan Haberleri


BÜLENT TEZCAN

1965 Aydın doğumlu. Evli 2 çocuk babası. Serbest avukatlık yapıyor. ... Devamı

  Egeliler Yenimahalle'de Buluştu

  Egeliler Yenimahalle'de Buluştu

  Egem Platformu tarafından Yenimahalle Belediyesi’nin katkılarıyla düzenlenen geleneksel Egeliler iftarı, Yenimahalle Belediyesi İlk Adım Salonu’nda yapıldı. (20 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Yenimahalle'de Engelleri Kaldıran İftar

  Yenimahalle'de Engelleri Kaldıran İftar

  Engellilerin yaşam kalitelerini yükseltmek ve sosyal hayata daha etkin katılmalarını sağlamak için çalışmalar yapan Yenimahalle Belediyesi, Yenimahalle Kent Konseyi ile ortaklaşa engelli vatandaşlar için iftar yemeği düzenledi. (19 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  İhsanoğlu, Orunucu İftar Çadırında Açtı

  İhsanoğlu, Orunucu İftar Çadırında Açtı

  Cumhurbaşkanı adayı Prof. Dr. Ekmeleddin İhsanoğlu, Aydın programı sırasında iftarını bir semtte kurulan iftar çadırında vatandaşlarla birlikte açtı. (07 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  İhsanoğlu, Menderes'in Köyü Çakırbeyli'yi Ziyaret Etti

  Cumhurbaşkanı Adayı Ekmelddin İhsanoğlu, Çakırbeyli'yi ziyaret etmenin demokrat olan herkese farz olduğunu ve bu farzı yerine getirdiği için mutlu olduğunu söyledi. (07 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  İhsanoğlu, Menderes'in Köyü Çakırbeyli'yi Ziyaret Etti

  İhsanoğlu, Menderes'in Köyü Çakırbeyli'yi Ziyaret Etti

  Cumhurbaşkanı adayı Ekmelddin İhsanoğlu, merhum Başbakan Adnan Menderes'in baba ocağı olan Çakırbeyli'yi ziyaret etmenin demokrat olan herkese farz olduğunu ve bu farzı yerine getirdiği için mutluluğu olduğunu belirtti. (07 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Cumhurbaşkanı Adayı İhsanoğlu'dan Aydın'da Protokol Ziyaretleri

  Cumhurbaşkanı Adayı İhsanoğlu'dan Aydın'da Protokol Ziyaretleri

  Cumhurbaşkanı adayı Prof. Dr. Ekmeleddin İhsanoğlu, Aydın Valisi Erol Ayyıldız ve Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nu ziyaret etti. (07 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Cumhurbaşkanı Adayı İhsanoğlu: 'Yüzde 60 Oy Alacağız'

  Cumhurbaşkanı Adayı İhsanoğlu: "Yüzde 60 Oy Alacağız"

  Cumhurbaşkanı adayı Prof. Dr. Ekmeleddin İhsanoğlu, gittiği her yerde Türkiye’de büyük bir değişimin olduğunu görme fırsatı bulduğunu belirterek, “Biz yüzde 60 oy bekliyoruz” dedi. (07 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  İhsanoğlu; 'Hakkın Rızası, Halkın Desteğiyle Geleceğiz' (2)

  İhsanoğlu; 'Hakkın Rızası, Halkın Desteğiyle Geleceğiz' (2)

  "ana OCAĞINA HOŞGELDİN" CHP ve MHP tarafından Cumhurbaşkanlığına aday gösterilen Prof. Dr. Ekmeleddin İhsanoğlu ve eşi Füsun İhsanoğlu, Aydın girişinde kendisine destek veren partilerin temsilcileri tarafından karşılandı. (07 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Eşit Olmayan Şartlarda Yarıştığımızı Biliyoruz

  Eşit Olmayan Şartlarda Yarıştığımızı Biliyoruz

  Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, Ege ziyaretine İzmir ve Aydın'dan başladı. (07 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  CHP'nin Cumhurbaşkanlığı Seçimlerine Hazırlık Bölge Toplantısı

  Genel Başkan Yardımcısı Tezcan:"Türkiye parlamenter demokrasiyle mi yoluna devam edecek yoksa Türkiye parlamenter demokrasiyi ortadan kaldırmayı hedefleyen AKP anlayışının çizdiği yolda bir maceraya doğru mu sürüklenecek? (24 Haziran 2014 Salı )

   

  Tezcan: 'Riyanın ve haramın kapılarını birer birer kapatacağız' -

  Tezcan: "Riyanın ve haramın kapılarını birer birer kapatacağız" -

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, "Riyanın ve haramın kapılarını birer birer kapatacağız. Temiz, kul hakkı yemeyen, haramdan korkan, Allah'tan korkan, kuldan utanan, laik, milletini seven bir cumhurbaşkanıyla inşallah 10 Ağustos'ta sandıktan çıkacağız" dedi. (21 Haziran 2014 Cumartesi )

   

  Tezcan: 'Bütün örgütümüzle adayımızın arkasındayız' -

  Tezcan: "Bütün örgütümüzle adayımızın arkasındayız" -

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, cumhurbaşkanlığı seçimine ilişkin, "AKP tabanındaki çok sayıda vatandaşımızın cumhurbaşkanlığı seçimlerinde sağduyulu hareket edip, Ekmeleddin İhsanoğlu'na destek vereceğini görüyorum" dedi. (21 Haziran 2014 Cumartesi )

   

  Cumhurbaşkanlığı Seçimi Hazırlık Bölge Toplantısı

  Cumhurbaşkanlığı Seçimi Hazırlık Bölge Toplantısı

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan: "Riyanın ve haramın kapılarını birer birer kapatacağız. Temiz, kul hakkı yemeyen, haramdan korkan, Allah'tan korkan, kuldan utanan, laik, milletini seven bir cumhurbaşkanıyla inşallah 10 Ağustos'ta sandıktan çıkacağız" (21 Haziran 2014 Cumartesi )

   

 

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, Erzurum'da

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, Erzurum'da

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, cumhurbaşkanlığı seçimlerinin, Türkiye'nin sükunet, barış, kardeşlik ortamını kucaklayacak, önemli bir fırsat olduğunu belirterek, "Bu fırsatı milletimizin sandıkta değerlendireceğini ve sayın İhsanoğlu'nu anayasal yetkilerine saygılı bir cumhurbaşkanı olarak sandıktan çıkarıp, Çankaya köşküne oturtacağına inanıyoruz" dedi. (21 Haziran 2014 Cumartesi )

   

  Cumhurbaşkanının Keskin Siyasi Kimliğinin Olması Tercih Edilen Bir Şey Değil'

  Cumhurbaşkanının Keskin Siyasi Kimliğinin Olması Tercih Edilen Bir Şey Değil'

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, Türkiye Cumhuriyeti'nin parlamenter demokrasiyle yönetilen bir rejime sahip olduğunu belirterek," Parlamenter demokrasilerde sorumlu olanlar, başbakanlar ve hükümetlerdir. (21 Haziran 2014 Cumartesi )

   

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan Açıklaması

  "Cumhurbaşkanlığı seçimleri, Türkiye'nin sükunet, barış, kardeşlik ortamını kucaklayacak, önemli bir fırsattır. (21 Haziran 2014 Cumartesi )

   

  Cumhurbaşkanlığı Seçimine Doğru

  Cumhurbaşkanlığı Seçimine Doğru

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan: "AKP tabanındaki çok sayıda vatandaşımızın cumhurbaşkanlığı seçimlerinde sağduyulu hareket edip, Ekmeleddin İhsanoğlu'na destek vereceğini görüyorum" (21 Haziran 2014 Cumartesi )

   

  CHP'li Tezcan: 'Cumhurbaşkanı Adayı Konusunda Parti İçinde Çatışma Yok'

  CHP'li Tezcan: "Cumhurbaşkanı Adayı Konusunda Parti İçinde Çatışma Yok"

  Cumhurbaşkanlığı seçim hazırlık bölge toplantısı için Erzurum’a gelen CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, CHP’de ikinci bir Cumhurbaşkanı adayının söz konusu olmadığını ifade ederek parti içinde bir istifa ve çatışmanın olmadığını söyledi. (21 Haziran 2014 Cumartesi )

   

  Bülent Tezcan: "Parti içerisindeki tepkilerin önemi yok" -

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, partisinin bölge toplantısına katılmak için geldiği Muş'ta, Ekmeleddin İhsanoğlu'nun cumhurbaşkanı adaylığı ile gündemdeki konuları değerlendirdi. (19 Haziran 2014 Perşembe )

   

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan Muş'ta

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, partisinin bölge toplantısına katılmak için geldiği Muş'ta, Ekmeleddin İhsanoğlu'nun cumhurbaşkanı adaylığı ile gündemdeki konuları değerlendirdi Tezcan: "Parti içerisindeki tepkilerin önemi yok. Cumhuriyet Halk Partisi, demokratik tartışma kültürü olan bir. (19 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Başbakanı, Meclisi, Ben İdare Edeceğim' Demeyen Biri Cumhurbaşkanı Olmalı'

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Seçim ve Hukuk İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, devlette kriz yaratmayacak birine ihtiyacın olduğunu ifade ederek, “Biz bir siyasi parti lideri seçmiyoruz, biz bir başbakan seçmiyoruz. (19 Haziran 2014 Perşembe )

   

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan Muş'ta

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan Muş'ta

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Seçim ve Hukuk İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, parti içerisindeki Ekmeleddin İhsanoğlu tepkilerini kastederek, “Parti içerisindeki tepkilerin önemi yok. Cumhuriyet Halk Partisi demokratik tartışma kültürü olan bir partidir” dedi. (19 Haziran 2014 Perşembe )

   

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan, 'Cumhurbaşkanlığı Seçim Hazırlığı' Çalışmaları İçin Erzurum'a...

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan, "Cumhurbaşkanlığı Seçim Hazırlığı" Çalışmaları İçin Erzurum'a...

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, "Cumhurbaşkanlığı seçim hazırlığı" çalışmaları için Cumartesi günü Erzurum’a gelecek. (19 Haziran 2014 Perşembe )

   

  CHP Cumhurbaşkanlığı Seçimlerine Hazırlık Bölge Toplantısı

  CHP Cumhurbaşkanlığı Seçimlerine Hazırlık Bölge Toplantısı

  Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) Cumhurbaşkanlığı Seçimlerine Hazırlık Bölge Toplantısı Gümüşhane’de yapıldı. (17 Haziran 2014 Salı )

   

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan -

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan -

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, "Herkesi kucaklayan, 76 milyonun cumhurbaşkanı olacak cumhurbaşkanıyla sandıktan çıkacağız" dedi. (17 Haziran 2014 Salı )

   

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan Açıklaması

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan Açıklaması

  "Herkesi kucaklayan, 76 milyonun cumhurbaşkanı olacak cumhurbaşkanıyla sandıktan çıkacağız" (17 Haziran 2014 Salı )

   

  Tezcan: İhsanoğlu, Aynı Kültürün Parçası Olduğumuzu Gösteren Bir Çıkış Noktası

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, İslam İşbirliği Teşkilatı (İİT) eski Genel Sekreteri Ekmeleddin İhsanoğlu'nun ortak aday olarak belirlenmesini geleneksel muhafazakarlarla, modern laiklerin aynı kültürün parçası olduğunu gösteren bir çıkış noktası olarak yorumladı. (17 Haziran 2014 Salı )

   

  CHP'den Yayın Yasağına İtiraz

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, Musul Başkonsolosluğuna düzenlenen baskına ilişkin yayın yasağına itirazda bulundu. (17 Haziran 2014 Salı )

   

  Yayın Yasağına İtiraz

  Yayın Yasağına İtiraz

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan, Türkiye'nin Musul Başkonsolosluğuna düzenlenen baskın ile ilgili haberlere getirilen yayın yasağına itiraz etti. (17 Haziran 2014 Salı )

   

  CHP, Musul'la İlgili Yayın Yasağına İtiraz Etti

  CHP, kamuoyunun haber alma hakkına ilişkin verilen yasaklama kararının kaldırılması için Ağır Ceza Mahkemesine itirazda bulundu. (17 Haziran 2014 Salı )

   

  CHP ve MHP'nin Çatı Adayı Önerisi

  CHP ve MHP'nin Çatı Adayı Önerisi

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan: "İlk andaki tepkiyi normal karşılıyorum ama yatışacaktır. (17 Haziran 2014 Salı )

   

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan Trabzon'da

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan Trabzon'da

  CHP Seçim ve Hukuk İşlerinden Sorumlu Genel Başkan yardımcısı Bülent Tezcan, partilerinin Cumhurbaşkanı adayı olarak Ekmeleddin İhsanoğlu ismini açıkladığını belirterek "Ekmeleddin İhsanoğlu Cumhurbaşkanı adayı olarak önümüzdeki dönemde halkımızın önüne koyacağımız bir isimdir. (17 Haziran 2014 Salı )

   

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan Açıklaması

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan Açıklaması

  "Önümüzdeki dönemde toplumun bütün büyük kesimlerinin, bugün açıklanan dengeli, toplumun, halkın birliğini temsil edecek Cumhurbaşkanı adayı figürü etrafında toplanacağından hiç şüphe duymuyorum" (16 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Adana Acıbadem: Işid'li Teröristin Tedavi Edildiği İddiası Gerçek Dışı

  Sosyal paylaşım sitelerinde yer alan ve CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan'ın İçişleri Bakanı Efkan Ala tarafından yanıtlanmak üzere verdiği soru önergesiyle gündeme gelen Acıbadem Adana Hastanesi'nde 70 IŞİD militanının tedavi edildiği iddialarının asılsız olduğu açıklandı. (16 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Bismil'deki Çiftçiler İle Bir Araya Geldi

  Bismil'deki Çiftçiler İle Bir Araya Geldi

  Diyarbakır'a gelen CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, Bismilli çiftçiler ile bir araya gelerek sorunlarını dinledi. (16 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  CHP'li Tezcan: Hükümet, Işid ve El Nusra'ya Destek Veriyor

  CHP'li Tezcan: Hükümet, Işid ve El Nusra'ya Destek Veriyor

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, hükümetin radikal terör örgütlerine destek verdiğini savundu. (15 Haziran 2014 Pazar )

   

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan Açıklaması

  "Silahların patlamadığı, çatışmanın olmadığı, anaların ağlamadığı bir Türkiye'ye ihtiacımız var. Anaların evlatlarını özlemle beklemediği bir Türkiye'ye ihtiyaç var. Bunun için siyasete çok büyük görev düşüyor" (15 Haziran 2014 Pazar )

   

  Chp, Diyarbakır'da 'Cumhurbaşkanlığı Seçimi Hazırlığı Toplantısı' Düzenledi

  Chp, Diyarbakır'da 'Cumhurbaşkanlığı Seçimi Hazırlığı Toplantısı' Düzenledi

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan’ın katılımıyla Diyarbakır’da Cumhurbaşkanlığı seçimi hazırlığı toplantısı yapıldı. (15 Haziran 2014 Pazar )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
24.07.2014 03:00:47. #1.13#