04:2000
SON DAKİKA BÜLENT TEZCAN HABERLERİ

Son Dakika Bülent Tezcan Haberleri


BÜLENT TEZCAN

1965 Aydın doğumlu. Evli 2 çocuk babası. Serbest avukatlık yapıyor. ... Devamı

   

  Tezcan: 'Yüzde 60 oyla Cumhurbaşkanlığını kazanacağına inanıyoruz' -

  Tezcan: "Yüzde 60 oyla Cumhurbaşkanlığını kazanacağına inanıyoruz" -

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu'nun, 10 Ağustos'ta yüzde 60 oyla seçimi kazanacağına inandıklarını söyledi. (29 Temmuz 2014 Salı )

   

  Cumhurbaşkanı Seçimine Doğru

  Cumhurbaşkanı Seçimine Doğru

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan: "Ekmeleddin İhsanoğlu’nun 10 Ağustos’ta yüzde 60 oyla Cumhurbaşkanlığını kazanacağına inanıyoruz" (29 Temmuz 2014 Salı )

   

  CHP TRT Hakkında Suç Duyurusunda Bulundu

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, Cumhurbaşkanı adayları arasında TRT'nin yayınlarında tarafsızlık gözetmediği ve yayın ihlali gerçekleştirdiği gerekçesiyle Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulundu. (24 Temmuz 2014 Perşembe )

   

 

  Eşit Olmayan Şartlarda Yarıştığımızı Biliyoruz

  Eşit Olmayan Şartlarda Yarıştığımızı Biliyoruz

  Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, Ege ziyaretine İzmir ve Aydın'dan başladı. (07 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  CHP'nin Cumhurbaşkanlığı Seçimlerine Hazırlık Bölge Toplantısı

  Genel Başkan Yardımcısı Tezcan:"Türkiye parlamenter demokrasiyle mi yoluna devam edecek yoksa Türkiye parlamenter demokrasiyi ortadan kaldırmayı hedefleyen AKP anlayışının çizdiği yolda bir maceraya doğru mu sürüklenecek? (24 Haziran 2014 Salı )

   

  Tezcan: 'Riyanın ve haramın kapılarını birer birer kapatacağız' -

  Tezcan: "Riyanın ve haramın kapılarını birer birer kapatacağız" -

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, "Riyanın ve haramın kapılarını birer birer kapatacağız. Temiz, kul hakkı yemeyen, haramdan korkan, Allah'tan korkan, kuldan utanan, laik, milletini seven bir cumhurbaşkanıyla inşallah 10 Ağustos'ta sandıktan çıkacağız" dedi. (21 Haziran 2014 Cumartesi )

   

  Tezcan: 'Bütün örgütümüzle adayımızın arkasındayız' -

  Tezcan: "Bütün örgütümüzle adayımızın arkasındayız" -

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, cumhurbaşkanlığı seçimine ilişkin, "AKP tabanındaki çok sayıda vatandaşımızın cumhurbaşkanlığı seçimlerinde sağduyulu hareket edip, Ekmeleddin İhsanoğlu'na destek vereceğini görüyorum" dedi. (21 Haziran 2014 Cumartesi )

   

  Cumhurbaşkanlığı Seçimi Hazırlık Bölge Toplantısı

  Cumhurbaşkanlığı Seçimi Hazırlık Bölge Toplantısı

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan: "Riyanın ve haramın kapılarını birer birer kapatacağız. Temiz, kul hakkı yemeyen, haramdan korkan, Allah'tan korkan, kuldan utanan, laik, milletini seven bir cumhurbaşkanıyla inşallah 10 Ağustos'ta sandıktan çıkacağız" (21 Haziran 2014 Cumartesi )

   

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, Erzurum'da

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, Erzurum'da

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, cumhurbaşkanlığı seçimlerinin, Türkiye'nin sükunet, barış, kardeşlik ortamını kucaklayacak, önemli bir fırsat olduğunu belirterek, "Bu fırsatı milletimizin sandıkta değerlendireceğini ve sayın İhsanoğlu'nu anayasal yetkilerine saygılı bir cumhurbaşkanı olarak sandıktan çıkarıp, Çankaya köşküne oturtacağına inanıyoruz" dedi. (21 Haziran 2014 Cumartesi )

   

  Cumhurbaşkanının Keskin Siyasi Kimliğinin Olması Tercih Edilen Bir Şey Değil'

  Cumhurbaşkanının Keskin Siyasi Kimliğinin Olması Tercih Edilen Bir Şey Değil'

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, Türkiye Cumhuriyeti'nin parlamenter demokrasiyle yönetilen bir rejime sahip olduğunu belirterek," Parlamenter demokrasilerde sorumlu olanlar, başbakanlar ve hükümetlerdir. (21 Haziran 2014 Cumartesi )

   

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan Açıklaması

  "Cumhurbaşkanlığı seçimleri, Türkiye'nin sükunet, barış, kardeşlik ortamını kucaklayacak, önemli bir fırsattır. (21 Haziran 2014 Cumartesi )

   

  Cumhurbaşkanlığı Seçimine Doğru

  Cumhurbaşkanlığı Seçimine Doğru

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan: "AKP tabanındaki çok sayıda vatandaşımızın cumhurbaşkanlığı seçimlerinde sağduyulu hareket edip, Ekmeleddin İhsanoğlu'na destek vereceğini görüyorum" (21 Haziran 2014 Cumartesi )

   

  CHP'li Tezcan: 'Cumhurbaşkanı Adayı Konusunda Parti İçinde Çatışma Yok'

  CHP'li Tezcan: "Cumhurbaşkanı Adayı Konusunda Parti İçinde Çatışma Yok"

  Cumhurbaşkanlığı seçim hazırlık bölge toplantısı için Erzurum’a gelen CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, CHP’de ikinci bir Cumhurbaşkanı adayının söz konusu olmadığını ifade ederek parti içinde bir istifa ve çatışmanın olmadığını söyledi. (21 Haziran 2014 Cumartesi )

   

  Bülent Tezcan: "Parti içerisindeki tepkilerin önemi yok" -

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, partisinin bölge toplantısına katılmak için geldiği Muş'ta, Ekmeleddin İhsanoğlu'nun cumhurbaşkanı adaylığı ile gündemdeki konuları değerlendirdi. (19 Haziran 2014 Perşembe )

   

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan Muş'ta

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, partisinin bölge toplantısına katılmak için geldiği Muş'ta, Ekmeleddin İhsanoğlu'nun cumhurbaşkanı adaylığı ile gündemdeki konuları değerlendirdi Tezcan: "Parti içerisindeki tepkilerin önemi yok. Cumhuriyet Halk Partisi, demokratik tartışma kültürü olan bir. (19 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Başbakanı, Meclisi, Ben İdare Edeceğim' Demeyen Biri Cumhurbaşkanı Olmalı'

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Seçim ve Hukuk İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, devlette kriz yaratmayacak birine ihtiyacın olduğunu ifade ederek, “Biz bir siyasi parti lideri seçmiyoruz, biz bir başbakan seçmiyoruz. (19 Haziran 2014 Perşembe )

   

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan Muş'ta

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan Muş'ta

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Seçim ve Hukuk İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, parti içerisindeki Ekmeleddin İhsanoğlu tepkilerini kastederek, “Parti içerisindeki tepkilerin önemi yok. Cumhuriyet Halk Partisi demokratik tartışma kültürü olan bir partidir” dedi. (19 Haziran 2014 Perşembe )

   

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan, 'Cumhurbaşkanlığı Seçim Hazırlığı' Çalışmaları İçin Erzurum'a...

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan, "Cumhurbaşkanlığı Seçim Hazırlığı" Çalışmaları İçin Erzurum'a...

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, "Cumhurbaşkanlığı seçim hazırlığı" çalışmaları için Cumartesi günü Erzurum’a gelecek. (19 Haziran 2014 Perşembe )

   

  CHP Cumhurbaşkanlığı Seçimlerine Hazırlık Bölge Toplantısı

  CHP Cumhurbaşkanlığı Seçimlerine Hazırlık Bölge Toplantısı

  Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) Cumhurbaşkanlığı Seçimlerine Hazırlık Bölge Toplantısı Gümüşhane’de yapıldı. (17 Haziran 2014 Salı )

   

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan -

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan -

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, "Herkesi kucaklayan, 76 milyonun cumhurbaşkanı olacak cumhurbaşkanıyla sandıktan çıkacağız" dedi. (17 Haziran 2014 Salı )

   

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan Açıklaması

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan Açıklaması

  "Herkesi kucaklayan, 76 milyonun cumhurbaşkanı olacak cumhurbaşkanıyla sandıktan çıkacağız" (17 Haziran 2014 Salı )

   

  Tezcan: İhsanoğlu, Aynı Kültürün Parçası Olduğumuzu Gösteren Bir Çıkış Noktası

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, İslam İşbirliği Teşkilatı (İİT) eski Genel Sekreteri Ekmeleddin İhsanoğlu'nun ortak aday olarak belirlenmesini geleneksel muhafazakarlarla, modern laiklerin aynı kültürün parçası olduğunu gösteren bir çıkış noktası olarak yorumladı. (17 Haziran 2014 Salı )

   

  CHP'den Yayın Yasağına İtiraz

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, Musul Başkonsolosluğuna düzenlenen baskına ilişkin yayın yasağına itirazda bulundu. (17 Haziran 2014 Salı )

   

  Yayın Yasağına İtiraz

  Yayın Yasağına İtiraz

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan, Türkiye'nin Musul Başkonsolosluğuna düzenlenen baskın ile ilgili haberlere getirilen yayın yasağına itiraz etti. (17 Haziran 2014 Salı )

   

  CHP, Musul'la İlgili Yayın Yasağına İtiraz Etti

  CHP, kamuoyunun haber alma hakkına ilişkin verilen yasaklama kararının kaldırılması için Ağır Ceza Mahkemesine itirazda bulundu. (17 Haziran 2014 Salı )

   

  CHP ve MHP'nin Çatı Adayı Önerisi

  CHP ve MHP'nin Çatı Adayı Önerisi

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan: "İlk andaki tepkiyi normal karşılıyorum ama yatışacaktır. (17 Haziran 2014 Salı )

   

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan Trabzon'da

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan Trabzon'da

  CHP Seçim ve Hukuk İşlerinden Sorumlu Genel Başkan yardımcısı Bülent Tezcan, partilerinin Cumhurbaşkanı adayı olarak Ekmeleddin İhsanoğlu ismini açıkladığını belirterek "Ekmeleddin İhsanoğlu Cumhurbaşkanı adayı olarak önümüzdeki dönemde halkımızın önüne koyacağımız bir isimdir. (17 Haziran 2014 Salı )

   

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan Açıklaması

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan Açıklaması

  "Önümüzdeki dönemde toplumun bütün büyük kesimlerinin, bugün açıklanan dengeli, toplumun, halkın birliğini temsil edecek Cumhurbaşkanı adayı figürü etrafında toplanacağından hiç şüphe duymuyorum" (16 Haziran 2014 Pazartesi )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
31.07.2014 04:20:35. #1.13#