09:5900
SON DAKİKA BÜLENT TEZCAN HABERLERİ

Son Dakika Bülent Tezcan Haberleri


BÜLENT TEZCAN

1965 Aydın doğumlu. Evli 2 çocuk babası. Serbest avukatlık yapıyor. ... Devamı

  CHP Genel Başkan Yardımcıları Muş'ta

  CHP Genel Başkan Yardımcıları Muş'ta

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, Anayasa Komisyonu’nda görüşülen güvenlik paketinin Kenan Evren’in çizdiği çerçeveyle aynı olduğunu savundu. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  CHP'den Adliye Önünde Eylem

  CHP Ankara İl Örgütü, 17 ve 25 Aralık soruşturmalarıyla ilgili takipsizlik kararı verilmesini, Ankara Adliyesi önüne "Adaletin kara günü" yazılı siyah çelenk bırakarak protesto etti. (20 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  CHP'den Adliye Önünde Eylem

  CHP'den Adliye Önünde Eylem

  CHP'den adliye önünde eylem-CHP Ankara İl Örgütü, 17 ve 25 Aralık soruşturmalarıyla ilgili takipsizlik kararı verilmesini, Ankara Adliyesi önüne "Adaletin kara günü" yazılı siyah çelenk bırakarak protesto ettiANKARA (AA) - CHP Ankara İl Örgütü, İstanbul merkezli 17 ve 25 Aralık soruşturmalarıyla ilgili takipsizlik kararı verilmesini, Ankara Adliyesi önüne "Adaletin kara günü" yazılı siyah çelenk bırakarak protesto etti. (20 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  İstanbul Merkezli 17 Aralık Soruşturması

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan: "AKP'nin Yeni Türkiye'sinde hırsızlığın meşru, hırsızlığı soruşturmanın ise gayrimeşru olduğu tescillenmiştir" (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  CHP'li Tezcan: Yeni Türkiye'de Hırsızlık Soruşturulamaz

  CHP'li Tezcan: Yeni Türkiye'de Hırsızlık Soruşturulamaz

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, Yeni Türkiye'de hırsızlığın meşru, hırsızlığı soruşturmanın ise gayrimeşru olduğunun tescillendiğini söyledi. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Tezcan: Devlet Kaçak Olan Bir Binadan mı Yönetilecek?

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından kullanılacağı açıklanan Başbakanlık konutuna ilişkin soru önergesi verdi. (15 Ekim 2014 Çarşamba )

   

 

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan Açıklaması

  "Karanlık mahfillerde terör gruplarıyla iş tutanlar, CHP'nin vatan sevgisini değerlendirecek, ölçecek kalibrede değildir" (11 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  CHP'den Davutoğlu'na: Belgeleri Açıklamaya Devam Edeceğiz

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun CHP'yle ilgili sözlerine sert tepki gösterdi. (11 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Tezcan: Kaynağı Hukuk Olmazsa Meşruiyet Sokaklarda Aranır

  Tezcan: Kaynağı Hukuk Olmazsa Meşruiyet Sokaklarda Aranır

  Aydın Barosu'nun olağan genel kurulunda konuşan CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, “Kardeşlik projesi arayanlara sesleniyorum. (11 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Antalya Büyükşehir Belediye Meclisi Toplantısı

  Antalya Büyükşehir Belediye Meclisi Toplantısı

  Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından TÜRGEV'e bağışlanan öğrenci yurtları ve lojmanla ilgili tartışma yaşandı. (08 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Antalya Büyükşehir Belediye Meclisi Toplantısı

  Toplantıda Büyükşehir Belediyesi tarafından TÜRGEV'e bağışlanan öğrenci yurtları ve lojmanla ilgili tartışma yaşandı Büyükşehir Belediye Başkanı Türel: "Bu iki tesis Büyükşehir Belediyesine geçmiş dönemde 1 milyon 600 bin lira maliyete neden oluyormuş. Belediyeyi bir yükten kurtardık" (08 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Türel: Sansürün Karşısındayım

  Türel: Sansürün Karşısındayım

  Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Cuma günü 51'incisi başlayacak Altın Portakal Film Festivali'nde sansür ve otosansür bağlamındaki tartışmaların dışında olduğunu belirterek, "Kişisel tavrım sansürden yana değil, sansüre karşıdır" dedi. (08 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Özel: Perişan Bir Yıl Geçiren Üzüm Üreticisinin Bağında Yangın Var

  CHP Manisa Milletvekili Özgür Özel, perişan bir yıl geçiren üzüm üreticisinin bağında yangın olduğunu söyledi. (07 Ekim 2014 Salı )

   

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan Açıklaması

  "Çete arayanlar, öncelikle hükümete baksınlar" (05 Ekim 2014 Pazar )

   

  CHP'li Tezcan: Çetenin Merkezi Hükümettir

  Chp'li Bülent Tezcan; "Çetenin merkezi hükümettir, uzantıları da yargıdaki yandaşlarıdır" dedi. (05 Ekim 2014 Pazar )

   

  Tezcan: Çetenin Merkezi Hükümettir, Uzantıları da Yargıdaki Yandaşlarıdır

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, bugün bir basın organında yer alan haber üzerine yazılı bir açıklama yaptı. (05 Ekim 2014 Pazar )

   

  Gezi Soruşturmasında, Kılıçdaroğlu'nun "Şüpheli" Olarak İsminin Geçtiği İddiası

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan: "Terörün merkezi, en demokratik taleplere dahi tahammül edemeyerek, Gezi direnişçilerini terörist ilan eden, Çarşı grubuna 'darbeci' diyen iktidar çevrelerinin ta kendisidir" (05 Ekim 2014 Pazar )

   

  HSYK'yı Tehdit, Hükümetin Gayrimeşruluğunun İspatıdır'

  HSYK'yı Tehdit, Hükümetin Gayrimeşruluğunun İspatıdır'

  AK Parti Grup Başkan Vekili Mahir Ünal’ın, HSYK seçimlerini iktidarın desteklediği Yargıda Birlik Platformu’nun kaybetmesi halinde sonucu ‘gayrimeşru’ sayacaklarına ilişkin açıklamasına muhalefet tepki gösterdi. (26 Eylül 2014 Cuma )

   

  HSYK Seçimine Doğru

  HSYK Seçimine Doğru

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan: "Demokrasilerde meşruiyetin tek kaynağı genel seçimler değildir. (25 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Musul'da rehin alınanlar Türkiye'de

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, Musul'da rehin alınanların Türkiye'ye getirilmesine ilişkin, "46 vatandaşımızın serbest bırakılması tabi ki sevindirici bir şey. Sürecin şu ana kadar uzamış olması hepimiz için üzüntü verici bir durumdu ama sonuç itibarıyla sağlıkları yerinde, herhangi can kaybı olmadan serbest bırakılmış olmalarından dolayı mutluyuz" dedi. (20 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Musul'da Rehin Alınanlar Türkiye'de

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan: "46 vatandaşımızın serbest bırakılması tabi ki sevindirici bir şey. Sürecin şu ana kadar uzamış olması hepimiz için üzüntü verici bir durumdu ama sonuç itibarıyla sağlıkları yerinde, herhangi bir can kaybı olmadan serbest bırakılmış olmalarından dolayı mutluyuz" (20 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  CHP'de Yeni Myk'nın Belirlenmesi

  Kılıçdaroğlu, son değişiklikle MYK'ya 4 yeni ismi aldı Genel başkan yardımcılığı görevini yürüten Yıldırım, Toprak, Çıray, Loğoğlu ve Halıcı MYK dışında kaldı Kılıçdaroğlu, genel başkanlığa seçildiği 33. Olağan Kurultay'dan bu yana yedinci kez MYK'da değişiklik yapmış oldu. (14 Eylül 2014 Pazar )

   

  CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu CHP Myk Üyelerini Belirledi

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MYK üyelerini belirledi. (14 Eylül 2014 Pazar )

   

  CHP'de MYK Üyeleri Belirlendi

  CHP'de MYK Üyeleri Belirlendi

  Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Merkez Yönetim Kurulu üyelerini belirledi. Mehmet Bekaroğlu, tanıtım ve halkla ilişkilerden sorumlu olacak. (14 Eylül 2014 Pazar )

   

  CHP'de Yeni Myk Açıklandı

  Mehmet Bekaroğlu Tanıtım ve Halklar İlişkiler, Enis Berberoğlu ise İletişim ve Medya İle İlişkilerden sorumlu genel başkan yardımcılıklarına getirildi Gürsel Tekin ise yeniden genel sekreter olarak görevlendirildi. (14 Eylül 2014 Pazar )

   

  Kılıçdaroğlu, CHP Myk Üyelerini Belirledi

  Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Merkez Yönetim Kurulu ( MYK) üyelerini belirledi. (14 Eylül 2014 Pazar )

   

  Kemal Kılıçdaroğlu, Nikah Şahidi Oldu

  Kemal Kılıçdaroğlu, Nikah Şahidi Oldu

  CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Sarıyer Belediye Başkanı Genç'in oğlu Çağlar Genç ile Meltem Celayir'in düğün törenine katılarak, nikah şahitliği yaptı. (11 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Kemal Kılıçdaroğlu, Nikah Şahidi Oldu

  Kemal Kılıçdaroğlu, Nikah Şahidi Oldu

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç'in oğlu Çağlar Genç ile Meltem Celayir'in düğün töreninde nikah şahitliği yaptı. (11 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Hakim ve savcıların özlük haklarında yapılacak iyileştirme - Feyzioğlu -

  Hakim ve savcıların özlük haklarında yapılacak iyileştirme - Feyzioğlu -

  Tükiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, hakim ve savcıların özlük haklarında yapılacak iyileştirmeye ilişkin, "Zan altında kalmamak için yasama organının, siyasi iktidarın mutlaka bu zammı seçimlerden önce çıkarması gerekir" dedi. (10 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Feyzioğlu: Demokratik Meşruiyetini Kaybeden Siyasi İktidarlar Zulme Kayar

  Türkiye Barolar Birliği (TBB) Genel Başkanı Metin Feyzioğlu, "Demokratik meşruiyetini kaybeden siyasi iktidarlar baskı ve zulme kayarlar. (10 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Murat Özçelik'in PM Dışında Kalması CHP'de Krize Neden Oldu

  Murat Özçelik'in PM Dışında Kalması CHP'de Krize Neden Oldu

  Eski Kamu Güvenliği Müsteşarı Büyükelçi Murat Özçelik'in PM dışında kalması CHP'de dış politikayı kimin yürüteceği krizine neden oldu. (09 Eylül 2014 Salı )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
25.10.2014 09:59:01. #1.12#