SON DAKİKA BÜLENT TEZCAN HABERLERİ

Son Dakika Bülent Tezcan Haberleri

 • 14:52Tezcan: Bu Yasak Türkiye'yi Diktatörlük Sınıfına Sokacak UygulamalardırTezcan: Bu Yasak Türkiye'yi Diktatörlük Sınıfına Sokacak UygulamalardırSamanyolu Yayın Grubu bünyesindeki televizyon ve radyo kanallarının Türksat uydusundan çıkarılmasını zulüm olarak değerlendiren CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Aydın Milletvekili Bülent Tezcan, uygulamanın Türkiye’yi demokratik ülkeler değil, diktatörlük sınıfına sokacak uygulama olduğunu söyledi.
 • 15:47CHP'deki "Olağanüstü Kurultay" TartışmalarıCHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu desteklediğini bildirdi.
 • 15:11CHP'li Tezcan: Kılıçdaroğlu'nun YanındayımCHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, Ege Bölgesi milletvekillerinin Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’na destek açıklamasına ilişkin bazı yayın organlarında yer alan haberlerle ilgili yazılı açıklama yaptı.
 • 14:24Kılıçdaroğlu'na Egeli Vekil Desteği (2)Tezcan DA DESTEK VERİYOR CHP İzmir İl Başkanlığı'ndan yapılan yazılı açıklamada, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na destek bildirisinde CHP Aydın Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan'ın adının yanlışlıkta listeye yazılmadığı belirtilerek, Tezcan'ın da Kılıçdaroğlu'na destek verdiği bildirildi.
 • 14:54Milletvekilleri Kayıt Yaptırıyor - CHP Aydın Milletvekili Bülent TezcanMilletvekilleri Kayıt Yaptırıyor - CHP Aydın Milletvekili Bülent TezcanGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bülent Tezcan'ın açıklamaları TBMM - 26. Dönem'de görev yapacak milletvekillerinin kayıt işlemleri sürüyor.
 • 14:49Milletvekilleri Kayıt YaptırıyorCHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, "Seçim talebi varsa bu seçim talebinin açıkça çağrı metninde yer alması gerekiyor.
 • 14:21CHP 35 İlde Milletvekili ÇıkaramadıCHP, resmi olmayan sonuçlara göre, geçerli oyların 12 milyon 108 bin 801'ini alarak, yüzde 25,31 oy oranı ile 134 milletvekili çıkardı.
 • 13:45CHP'li Tezcan: AKP'nin Asgari Ücret Açıklaması Gerçekçi DeğilCHP'li Tezcan: AKP'nin Asgari Ücret Açıklaması Gerçekçi DeğilCHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, AK Parti’nin seçim beyannamesinde açıkladığı asgari ücretin gerçeği yansıtmadığını iddia etti.
 • 12:05CHP'li Tezcan; Koalisyon Kurulamamasından Cumhurbaşkanı SorumluCHP'li Tezcan; Koalisyon Kurulamamasından Cumhurbaşkanı SorumluChp Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, dış politika, ekonomi, demokrasi, eğitim ve toplumsal barış gibi ülkenin 5 temel sorununu çözecek güçlü bir hükümete ihtiyaç olduğunu söyledi.
 • 16:15MHP'de Bayramlaşma - CHP Heyetinin MHP ZiyaretiMHP'de Bayramlaşma - CHP Heyetinin MHP ZiyaretiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - CHP heyetinin gelişi ve karşılanışı- MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya'nın konuşması- Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan'ın konuşması- Heyetin ayrılışı - CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan: - "Hem sesli yayınlarla ilgili, gürültü kirliliği yapmayacak şekilde bir düzenleme yapılabilirse partiler olarak böyle bir mutabakat sağlayabilirsek yararlı olur diye düşünüyorum"- CHP ziyaretiCHP'yi temsilen Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, İzmir Milletvekili Özcan Purçu, Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, PM üyesi Sera Kadıgil, MHP'yi ziyaret etti.
 • 12:51CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan AçıklamasıCHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, "Çok istisnai durumlar haricinde, sandıkların belli merkezlere toplanarak vatandaşlardan uzaklaştırılması kabul edilebilir bir şey değil" dedi.
 • 11:53CHP'den Hdp'ye Bayram ZiyaretiCHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan başkanlığındaki heyet, HDP’ye bayram ziyareti gerçekleştirdi.
 • 11:52Tezcan: Vatandaşın Sandığa Erişimini Engelleyecek Adımları Uygun BulmayızCHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, seçim güvenliğini sağlama gerekçesiyle vatandaşın sandığa erişimini engelleyecek adımları uygun bulmayacaklarını söyledi.
 • 11:34Toplumun Normalleşmesi Siyaset Kurumunun Normalleşmesine BağlıToplumun Normalleşmesi Siyaset Kurumunun Normalleşmesine Bağlı"CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, “Toplumsal barışa her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyduğumuz günler içerisindeyiz.
 • 09:57Siyasi Partiler Birbirleriyle BayramlaşıyorSiyasi parti genel merkezlerinde bayramlaşma etkinlikleri bugün gerçekleştiriliyor.
 • 13:42Siyasi Partiler Arası BayramlaşmaCHP'de siyasi partilerle ve örgütle bayramlaşma, Kurban Bayramının ikinci günü gerçekleştirilecek.
 • 07:54CHP'den HDP'nin Oy Patlaması Yaptığı Bölgelere Alevi AdaylarCHP'den HDP'nin Oy Patlaması Yaptığı Bölgelere Alevi AdaylarCHP, HDP'ye kayan Alevi oylarını geri almak için HDP'nin oy patlaması yaptığı İstanbul 3. bölge ve Ankara 1. bölgeyi Alevi isimlerle takviye etti.
 • 15:40CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan AçıklamasıCHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, "Önce Türkiye iddiasıyla 550 milletvekilimizle Türkiye’nin önüne çıkacağız" dedi.
 • 14:37İşte CHP'nin İl İl Milletvekili Aday Listesiİşte CHP'nin İl İl Milletvekili Aday ListesiCHP 1 Kasım seçimleri için milletvekili aday listesini YSK'ya teslim etti. Eski Genel Başkan Baykal Antalya 2. sıradan, İnce de Yalova 1. sıradan tekrar aday gösterildi.
 • 12:19CHP'li Tezcan Aday Listesini 14.00'te Ysk'ya Teslim EdecekCHP Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, milletvekili adaylarının listesini saat 14.00’te Yüksek Seçim Kurulu’na (YSK) teslim edecek.
 • 16:46CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan: Bir Seçim İttifakı Söz Konusu DeğildirCHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan: Bir Seçim İttifakı Söz Konusu DeğildirCHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, Vatan Partisi ile ittifak yapılacağı iddialarına cevap verdi.
 • 16:39CHP 1 Kasım'da Mevcut Milletvekillerini Aday GösterecekCHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, 1 Kasım’da yapılacak milletvekili genel seçimlerinde 7 Haziran’da seçilen milletvekillerinin pozisyonlarını korumaları yönünde genel merkezin bir iradesi olduğunu söyledi.
 • 18:23Chp, Aday Adaylığı Başvurularına İlişkin İstatistiki Bilgiler PaylaştıChp Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, 1 Kasım'da yapılacak olan Milletvekili Genel Seçimleri ile ilgili partilerine aday adaylığı başvurularının 7 Eylül saat 17.00 itibariyle sona erdiğini belirterek, başvuru yapan aday adaylarına ilişkin bilgi verdi.
 • 14:43CHP'ye Bin 644 Aday Adayı BaşvurduCHP'ye Bin 644 Aday Adayı BaşvurduCHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, CHP'ye toplam bin 644 adayın başvurduğunu belirterek, bunlardan bin 42'sinin erkek, 402'sinin kadın olduğunu ifade etti.
 • 13:53CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan AçıklamasıCHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, 1 Kasım 2015 Milletvekili Genel Seçimleri için partiye bin 644 başvurunun yapıldığını bildirdi.
 • 17:33CHP Seçim Takvimini AçıkladıCHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin ile Seçim ve Hukuk İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, önümüzdeki Kasım ayında gerçekleşecek erken seçim sürecinde adayların başvuruları için gerekli takvimi açıkladı.
 • 14:21CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan AçıklamasıCHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, "Hakim ve savcıların özlük işlerine bakan HSYK, iktidar veya bir başka güç odağının kontrolünde olamaz" görüşünü paylaştı.
 • 14:07Tezcan: Hsyk, Ucuz Yalanlara Bekçilik Yapma Yeri DeğildirCHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, Sümeyye Erdoğan'a suikast yalanını ortaya çıkaran 2 savcı hakkında inceleme başlatılmasına tepki gösterdi.
 • 13:20Hükümet Kurma SüreciHükümet kurma süreci kapsamında, AK Parti ile CHP heyetleri arasında gerçekleştirilen görüşmelerin ikincisi başladı.
 • 16:25Madımak Olayları 22. Yılında Etkinliklerle AnıldıMadımak Olayları 22. Yılında Etkinliklerle AnıldıSivas'ta, 2 Temmuz 1993'te 37 kişinin hayatını kaybettiği Madımak olaylarının 22. yıl dönümü nedeniyle anma etkinliği düzenlendi.
 • 16:21Ailelerin Eski Madımak Oteli Kapısındaki BekleyişiAilelerin Eski Madımak Oteli Kapısındaki BekleyişiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Otel önünden görüntü-Vatandaş görüntüsü-Kapı önünde oturan aileler-Açıklama -Genel detaylar Sivas olaylarının 22. yılı- Sivas'ta 2 Temmuz 1993'te çıkan olaylarda yaşamını yitirenler, kentte düzenlenen programda anıldı- Olaylarda hayatını kaybedenlerin aileleri ile HDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ, CHP Genel Başkan Yardımcıları Bülent Tezcan, Veli Ağbaba, Sezgin Tanrıkulu, Selin Sayek Böke, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu, CHP'li ve HDP'li bazı milletvekilleri, merkezin önüne karanfil bıraktı- Olayda hayatını kaybedenlerin yakınlarından bazıları, eski Madımak Oteli kapısı önünde bekleyerek, içeriye kimsenin girmesine izin vermedi Sivas'ta 2 Temmuz 1993'te çıkan olaylarda yaşamını yitirenler, kentte düzenlenen programda anıldı.
 • 13:02Yolsuzlukla Mücadelede Ne Kadar Israrlı Olması Gerektiğinin Açık Örneği'CHP Genel Başkan Yardımcısı Aydın Milletvekili Bülent Tezcan, 17 Aralık rüşvet ve yolsuzluk soruşturmasının kilit ismi Reza Zarrab'ın, 'ihracat şampiyonu' olarak ödüllendirilmesiyle ilgili olarak "Zarrab'ın cari açığı da ne kadar hızlı azalttığını anlatıyorlardı.
 • 20:58Aydın: Türkiye'nin Rehabilitasyonu İçin İktidara İhtiyacımız VarAydın: Türkiye'nin Rehabilitasyonu İçin İktidara İhtiyacımız VarCHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, Türkiye'nin rehabilitasyonu için iktidara ve hükumeti kurmaya hazır olduklarını ifade etti.
 • 19:24Nazilli - CHP'li Tezcan: Bu Görüşme CHP'nin Kurumsal Kimliğini Temsilen Yapılmış Bir Görüşme...Nazilli - CHP'li Tezcan: Bu Görüşme CHP'nin Kurumsal Kimliğini Temsilen Yapılmış Bir Görüşme...CHP'li Tezcan: Bu görüşme CHP'nin kurumsal kimliğini temsilen yapılmış bir görüşme değildir CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) Aydın Milletvekili Bülent Tezcan, CHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal'ın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile yaptığı görüşmenin, CHP'nin kurumsal kimliğini temsilen yapılmış bir görüşme olmadığını belirtip, "Bunu böyle göstermeye çalışmak ya da ifade etmeye çalışmak yanlış olur" dedi.
 • 14:38CHP'li Tezcan: Bu Görüşme CHP'nin Kurumsal Kimliğini Temsilen Yapılmış Bir Görüşme DeğildirCHP'li Tezcan: Bu Görüşme CHP'nin Kurumsal Kimliğini Temsilen Yapılmış Bir Görüşme DeğildirCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Aydın Milletvekili Bülent Tezcan, CHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal'ın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile yaptığı görüşmenin, CHP'nin kurumsal kimliğini temsilen yapılmış bir görüşme olmadığını belirtip, "Bunu böyle göstermeye çalışmak ya da ifade etmeye çalışmak yanlış olur" dedi.
 • 18:14Milletvekili Genel Seçiminin ArdındanCHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, koalisyon tartışmalarına ilişkin, "Partiler, kendi kimlikleriyle ortaya çıkıp, Anayasanın çizdiği çerçeve içerisinde rüştünü ispat edip hareket ederlerse, Türk demokrasisi birçok hükümet seçeneğine açıktır" dedi.
 • 17:33CHP'li Tezcan, AK Parti ile Koalisyon İhtimalini DeğerlendirdiCHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, AK Parti ile koalisyon ihtimaline ilişkin, "Bizim kapalı olduğumuz şey, dışarıdan kurgulanmış yönetilen ve anayasal düzenimizle bağdaşmayan, vesayetçi bir hükümet sistemine kapalıyız" dedi.
 • 17:03Tezcan: Tezcan: "Millet Parlamenter Sistemin Devamlılığı Yönünde Vurgu Yapmıştır"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan konuşması CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, 25'inci Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nin ardından gazetecilere yaptığı değerlendirmede, "Milletimiz önemli bir tercihte bulunmuştur.
 • 19:34Tezcan: Tezcan: "Millet İradesinin, Sandıktan Bozulmadan Çıkması Çok Büyük Önem Taşıyor"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Milletvekili genel seçimleri- CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan- Tezcan'ın konuşması Milletvekili genel seçimleri- CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan: - "Milletin iradesi sandığa girdi.
 • 15:25Genel Seçime DoğruCHP, örgütlere gönderdiği genelge ile hayatta olmayanlar adına seçmen bilgi kağıdı gönderildiği iddialarına karşı dikkatli olunmasını istedi.
 • 12:35CHP: Ölüler İçin Oy Kullanılacak, KullandırmayınCHP: Ölüler İçin Oy Kullanılacak, KullandırmayınCHP'li Bülent Tezcan ile Gürsel Tekin İl ve İlçe Başkanlıklarına yazı göndererek kimliklerin kontrol edilmesini, sahte oy kullanılmasına engel olunmasını istedi.
 • 11:14CHP'den Ysk'ya BaşvuruCHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 31 Mayıs'ta katıldığı TRT ortak yayınının, RTÜK yasası ve YSK genelgesine aykırı olduğunu belirterek, yaptırım uygulanmasını talep etti.
 • 10:52CHP, Erdoğan'ı Ortak Yayınlayan TRT'yi YSK'ya Şikayet EttiCHP, Erdoğan'ı Ortak Yayınlayan TRT'yi YSK'ya Şikayet EttiCHP'li Tezcan, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 31 Mayıs'ta TRT 1, TRT Haber, TRT Türk ortak yayınına ilişkin Yüksek Seçim Kurulu'na başvuru yaptı.
 • 14:00Genel Seçimlere DoğruCHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, 7 Haziran'daki seçimler için 522 bin 720 sandık görevlisi ile seçimlerin hukuki sürecini takip etmeleri için de 4 bin 22 avukat belirlediklerini ifade ederek, "Nerede hangi tür seçim güvenliğini önlemeye yönelik adım varsa, bunu önleme görevi başta bağımsız yargı olmak üzere devletin kendisidir.
 • 13:53CHP, Seçim Güvenliği İçin 4 Madde ÖnerdiCHP, Seçim Güvenliği İçin 4 Madde ÖnerdiCHP'li Tezcan, "Veri girişleri kontrol edilmeli, oyları siyasi parti temsilcileri teslim etmeli, sonuçlar mutlaka kontrol edilmeli. Oy taşımada partiler dışlanmamalı." dedi.
 • 13:16CHP'li Tezcan: İsterseniz Kına Yakın, Seçim RisktedirCHP'li Bülent Tezcan, yeniden parmak boyasının konuşulması üzerine; "Seçim hileleri konusunda YSK aktif çalışma yapmaz ise isterseniz kına yakın, seçim risktedir.'' dedi.
 • 12:43CHP'li Tezcan: Sandığa Önlem Alınmazsa, Parmağa Kına da Yaksanız Seçim RisktedirCHP'li Tezcan: Sandığa Önlem Alınmazsa, Parmağa Kına da Yaksanız Seçim RisktedirCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Aydın Milletvekili Bülent Tezcan, seçim güvenliği ile ilgili açıklamalarda bulundu.
 • 13:07CHP'li Tezcan'dan Ysk'ya Cumhurbaşkanı BaşvurusuCHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın seçim sürecine müdahalede bulunduğunu ileri sürerek, Yüksek Seçim Kurulunca (YSK) bu durumun Anayasa'ya aykırı olduğuna ve yasaklanmasına karar verilmesini istedi.
 • 12:32CHP'den Ysk'ya BaşvuruCHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, seçim yasaklarına aykırı yapılacak faaliyetlere izin verilmemesi, bu tür faaliyetlerin yayınlanmamasına karar verilmesi talebiyle, Yüksek Seçim Kuruluna (YSK) başvuruda bulundu.
 • 18:20CHP Genel Başkan Yardımcısı TezcanCHP Genel Başkan Yardımcısı TezcanGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bülent Tezcan ve partililerin alkışı- CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan'ın açıklamaları- Partililerden detay CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan: - "Genel seçime kısa bir süre kaldı.