SON DAKİKA BURDUR HABERLERİ

Son Dakika Burdur Haberleri

19:11
Burdur'da Otomobiller Çarpıştı: 6 Yaralı Bucak ilçesinde otomobillerin çarpışması sonucu biri ağır 6 kişi yaralandı.
18:43
Umman Sarayı Dağ Yamacında, Kaçak Saray Birinci Sınıf Tarım Alanında' CHP Burdur Milletvekili Ramazan Kerim Özkan, "Umman'ın sarayı dağ yamacında, kaçak saray ise birinci sınıf tarım arazisine yapıldı" diyerek Cumhurbaşkanlığı Sarayının yeri ile ilgili eleştiride bulundu.
Umman Sarayı Dağ Yamacında, Kaçak Saray Birinci Sınıf Tarım Alanında'
18:20
İllerin Kredi Kullanma Miktarları Açıklandı FİNTÜRK Finansal Türkiye Haritası 2014’ün 4’üncü dönem verilerini açıkladı.
16:37
Yüksek Elektrik Faturalarını Taksitlendirmek İçin Kuyruklar Oluştu Antalya'da elektrik abonelerine iki-üç aylık birikmiş fatura gönderen CLK Akdeniz Dağıtım Şirketi, artan tepkiler karşısında taksitlendirmeye gitti.
Yüksek Elektrik Faturalarını Taksitlendirmek İçin Kuyruklar Oluştu
16:13
CHP Manisa Milletvekili Öz Açıklaması "(İktidar olmaları durumunda) Mevcut asgari ücret öncelikle yüzde 100 artırılacak.
12:44
TÜİK, Türkiye'nin Kadın-Erkek Haritasını Çıkardı TÜİK'in açıkladığı rakamlara göre, yurtta kadın nüfusunun fazla olduğu il sayısı 37'ye çıktı. Kadın nüfusun en fazla olduğu ilk 3 il Bartın, Bolu ve Trabzon oldu.
TÜİK, Türkiye'nin Kadın-Erkek Haritasını Çıkardı
12:36
Karamanlı'da "Burdur Tanıtım Günleri" Toplantısı Düzenlendi Belediye Başkanı Selimoğlu: "Öncelikle unutulmaya yüz tutmuş gelenek ve göreneklerimizden olan kız isteme, gelin alma, kütük atma gibi zenginliklerimizi yansıtan etkinliklere yer vermek istiyoruz"
17:19
Somalili Genç Kız Feci Şekilde Hayatını Kaybetti Burdur'da bir evde çıkan yangın sonucu çöken güneş enerjisi panelinin altında kalan Somalili genç kız, yanarak hayatını kaybetti.
Somalili Genç Kız Feci Şekilde Hayatını Kaybetti
17:18
Burdur Somalililerin Kaldığı Evde Yangın Çıktı 1 Ölü Burdur'da Somalili 8 mültecinin kaldığı 2 katlı ahşap evde çıkan yangında, 18 yaşındaki İntisar Ebubekir Muhtar öldü.
Burdur Somalililerin Kaldığı Evde Yangın Çıktı 1 Ölü
16:21
Somalili Genç Kız Yangında Hayatını Kaybetti Burdur’da bir evde çıkan yangın sonucu çöken güneş enerjisi panelinin altında kalan Somalili genç kız, yanarak hayatını kaybetti.
Somalili Genç Kız Yangında Hayatını Kaybetti
16:18
Burdur'da Ev Yangını: 1 Ölü Burdur'da yangın çıkan evde bulunan bir kişi yaşamını yitirdi.
Burdur'da Ev Yangını: 1 Ölü
16:17
Burdur'da Somalililerin Kaldığı Evde Yangın Çıktı: 1 Ölü Burdur'da Somalili 8 mültecinin kaldığı 2 katlı ahşap evde çıkan yangında, 18 yaşındaki İntisar Ebubekir Muhtar öldü.
Burdur'da Somalililerin Kaldığı Evde Yangın Çıktı: 1 Ölü
14:55
Burdur'da Ev Yangını: 1 Ölü Burdur'da yangın çıkan evde bulunan bir kişi yaşamını yitirdi.
Burdur'da Ev Yangını: 1 Ölü
14:32
Burdur'da Ev Yangını: 1 Ölü Yangın çıkan 2 katlı binanın üst katında çöken çatının altında kalan Somali uyruklu 18 yaşındaki bir kişi hayatını kaybetti.
14:20
Üzerine Güneş Enerjisi Paneli Düşen Somalili Kadın Hayatını Kaybetti Burdur’da bir evde çıkan yangın sonucu çöken güneş enerjisi panelinin altında kalan Somali uyruklu kadın hayatını kaybetti.
13:47
Burdur'da Somalililerin Kaldığı Evde Yangın Çıktı: 1 Ölü Burdur'da Karasenir Mahallesi Sinan Sokakta Somalili mültecilerin kaldığı 2 katlı ahşap evde çıkan yangında 1 kişi öldü.
Burdur'da Somalililerin Kaldığı Evde Yangın Çıktı: 1 Ölü
12:44
Çameli'de Büyükbaş Havyan Hırsızlığı Çameli'de, büyükbaş hayvan hırsızlığı iddiasıyla bir kişi, tutuklandı.
11:39
Sütler, Tse Onaylı Laboratuvarda Analiz Edilecek Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Bilimsel ve Teknoloji Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü, süt analizlerini TSE onaylı yapabilmek için Türk Standartları Enstitüsü'nden (TSE) "deney hizmeti alınabilecek laboratuvar onayı" aldı.
Sütler, Tse Onaylı Laboratuvarda Analiz Edilecek
11:39
Kaçak Avcılar Havadan Kamerayla Tespit Edilecek Burdur Doğa Koruma ve Milli Parklar 6'ncı Bölge Müdürlüğü, kaçak avcıları havadan tespit edebilmek amacıyla çalışma başlattı.
Kaçak Avcılar Havadan Kamerayla Tespit Edilecek
10:18
Burdur Kaçak Avcılar Havadan Tespit Edilecek Burdur Doğa Koruma ve Milli Parklar 6'ncı Bölge Müdürlüğü, kaçak avcıları havadan tespit etmek için çalışma başlattı.
Burdur Kaçak Avcılar Havadan Tespit Edilecek
12:38
Antalya En Kalabalık Beşinci Şehir Antalya, en fazla nüfusa sahip iller sıralamasında beşinciliğe yükseldi.
Antalya En Kalabalık Beşinci Şehir
12:28
Antalya'nın Nüfusu 2 Milyon 222 Bin 562 Oldu Antalya’nın nüfusu 2014 yılında, bir önceki yıla göre 64 bin 297 kişi artarak 2 milyon 222 bin 562 kişi oldu.
10:57
İl İl Yeni Nüfus Oranları Türkiye nüfusunun yüzde 18,5'inin ikamet ettiği İstanbul, 14 milyon 377 bin 18 kişiyle en çok nüfusa sahip il, Bayburt ise 80 bin 607 kişiyle en az nüfusa sahip il oldu.
İl İl Yeni Nüfus Oranları
09:55
Karamanlı'da Şofben Patladı: 1 Yaralı Karamanlı'da bir evin banyosundaki tüplü şofbenden sızan gaz nedeniyle meydana gelen patlamada, 1 kişi yaralandı.
Karamanlı'da Şofben Patladı: 1 Yaralı
19:05
Alanya 44 İli Solladı Hazine'ye 2014 yılında 599 milyon 921 bin lira gelir aktaran Antalya'nın Alanya İlçesi, ülke ekonomisine sağladığı katkıyla, 44 ili geride bıraktı.
Alanya 44 İli Solladı
18:09
Alanya, Vergide 44 İli Geride Bıraktı Alanya Kaymakamı Tanrıseven: "2014 yılında hazineye 599 milyon 921 bin lira gelir aktaran Alanya, devlet ekonomisine sağladığı katkı ile 44 ili geride bıraktı"
17:12
Antalya ve İlçelerinde Elektrik Kesintisi Yaşanacak Antalya'da bakım yapılacağı gerekçesiyle 30 Ocak Cuma günü şehir merkezi ve bir çok ilçede elektrik kesintisi yaşanacak.
16:02
AİHM'de Türkiye Davası AİHM, devlet hastaneleri kabul etmediği için hasta bebeği ambulansta ölen annenin başvurusunda "insan hakları ihlali" kararı verdi.
15:14
Batı Akdeniz Doğaltaşı, Uluslararası Projelerde Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği Maden Komitesi Başkanı Akın: "Yurt dışında başta oteller ve alışveriş merkezleri olmak üzere, rezidanslarda, devlet binalarında bölgemizin işlenmiş doğaltaş çeşitleri kullanılıyor"
Batı Akdeniz Doğaltaşı, Uluslararası Projelerde
13:20
Üç İlin Ortasında Osbönerisi Isparta Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Isparta’da yerel televizyon kanalında konuk olarak katıldığı programda Batı Akdeniz illerinin ortak kullanacağı bölgesel bir organize sanayi bölgesi kurulması gerektiğini söyledi.
Üç İlin Ortasında Osbönerisi
09:16
Bağımsız Vekiller Hidayet Karaca'yı Ziyaret Etti Bağımsız milletvekilleri Hakan Şükür, Hami Hasan Yıldırım ve İlhan İşbilen, medyayı hedef alan 14 Aralık operasyonu kapsamında Silivri Cezaevi'nde tutuklu bulunan Samanyolu Televizyonu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca'yı ziyaret etti.
Bağımsız Vekiller Hidayet Karaca'yı Ziyaret Etti
16:17
Burdur Emniyet Müdürü Görevine Başladı İçişleri Bakanlığı kararnamesiyle Burdur Emniyet Müdürlüğü'ne atanan Eyüp Özüdoğru, görevine başladı. Özüdoğru, "Halkımızın huzur ve güvenini sağlamak için elimizden gelen gayreti göstereceğiz" dedi.
Burdur Emniyet Müdürü Görevine Başladı
15:57
Burdur Salda Kayak Merkezi'nde Renkli Sezon Açılışı Burdur'un Yeşilova İlçesi'nde bulunan Salda Kayak Merkezi'nde sezon açılışı renkli görüntülere sahne oldu.
Burdur Salda Kayak Merkezi'nde Renkli Sezon Açılışı
14:53
Burdur'da Trafik Kazası: 1 Yaralı Burdur'da kamyonetle otomobilin çarpıştığı kazada 1 kişi yaralandı.
Burdur'da Trafik Kazası: 1 Yaralı
14:25
Salda Kayak Merkezi'nde Kızak Yarışları ve Gösteri Yapıldı Salda Kayak Merkezi'nde kızak yarışları ve gösteri yapıldı- Burdur'un Yeşilova ilçesinde bulunan Salda Kayak Merkezi'nde kızak yarışları ile gösteri amaçlı slalom ve snowboard yarışmaları düzenlendi- Kayak pistinin tepe noktasından Türk bayrakları taşıyarak kayan sporcular, beğeni topladı Salda Kayak Merkezi'nde kızak yarışları ile gösteri amaçlı slalom ve snowboard yarışmaları yapıldı.
Salda Kayak Merkezi'nde Kızak Yarışları ve Gösteri Yapıldı
12:16
Salda Kayak Merkezi'nde Kızak Yarışları ve Gösteri Yapıldı Burdur'un Yeşilova ilçesinde bulunan Salda Kayak Merkezi'nde kızak yarışları ile gösteri amaçlı slalom ve snowboard yarışmaları düzenlendi Kayak pistinin tepe noktasından Türk bayrakları taşıyarak kayan sporcular, beğeni topladı.
Salda Kayak Merkezi'nde Kızak Yarışları ve Gösteri Yapıldı
12:09
Salda Kayak Merkezi'nde Renkli Sezon Açılışı Burdur'un Yeşilova İlçesi'nde bulunan Salda Kayak Merkezi'nde sezon açılışı renkli görüntülere sahne oldu.
Salda Kayak Merkezi'nde Renkli Sezon Açılışı
11:42
Salda Kayak Merkezi'nde Muhteşem Sezon Açılışı Türkiye’nin ilk ve tek göl manzaralı tesisi Salda Kayak Merkezi, muhteşem bir organizasyonla kayak sezonunu açtı.
11:23
Davraz'da Sömestr Bereketi Isparta'nın Davraz Kayak Merkezi, sezonun en hareketli günlerini yaşıyor.
Davraz'da Sömestr Bereketi
10:04
Kayaköy'ün Türk Köyü Olduğu Belgelerle Anlatıldı Fethiye’de Rum köyü olarak bilinen Kayaköy’ün Osmanlı arşivlerinde "Kayı" isminde Türk köyü olduğu düzenlenen konferansla belgelerle anlatıldı.
Kayaköy'ün Türk Köyü Olduğu Belgelerle Anlatıldı
10:03
Isparta Davraz'da Sömestr Bereketi Isparta'nın Davraz Kayak Merkezi sezonun en hareketli günlerini yaşıyor.
Isparta Davraz'da Sömestr Bereketi
20:05
Kayaköy'ün Türk Köyü Olduğu Belgelerle Anlatıldı Kayaköy'ün Türk köyü olduğu belgelerle anlatıldı- Muğla'nın Fethiye ilçesinde düzenlenen "Osmanlı Arşivleri ve Belgeler Işığında Kayı Köyü Tarihi" konulu panelde, Rum köyü olarak bilinen Kayaköy'ün Osmanlı arşivlerinde "Kayı" isminde Türk köyü olduğu belgeleriyle anlatıldı- SDÜ Yeni ve Yakın Çağ Tarihi Uzmanı Doç.Dr. Karaca: - "Osmanlı belgelerinde Rumların yaşadığı yer Elviz olarak geçiyor.
Kayaköy'ün Türk Köyü Olduğu Belgelerle Anlatıldı
18:04
Clk'ya Tepki Eylemleri Devam Ediyor Antalya'da uzun zamandır elektrikle ilgili yaşanan sorunlara vatandaşların tepkisi devam ediyor.
Clk'ya Tepki Eylemleri Devam Ediyor
17:54
Antalya'da Gergin Enerji Eylemi Antalya’da elektrik dağıtım hizmeti veren CLK Adeniz’in fatura tarihlerinde yaptığı değişiklik sonrası abonelerine iki aylık fatura yüksek göndermesi Cumhuriyet Meydanı’nda protesto edildi.
Antalya'da Gergin Enerji Eylemi
17:41
Kayaköy'ün Türk Köyü Olduğu Belgelerle Anlatıldı Fethiye'de Rum köyü olarak bilinen Kayaköy'ün Osmanlı arşivlerinde "Kayı" isminde Türk köyü olduğu belgeleriyle anlatıldı.
Kayaköy'ün Türk Köyü Olduğu Belgelerle Anlatıldı
11:38
Antalya'da 73 Haftadır Berkin Elvan Eylemi Gezi parkı protestoları sırasında polis tarafından atılan biber gazı kapsülünün başına isabet etmesi sonucu 269 gün komada kalan ve 11 Mart 2014'te yaşamını yitiren Berkin Elvan'ın katillerinin cezalandırılması için Antalya'da bir grup 73 haftadır her cumartesi günü eylem yapıyor.
Antalya'da 73 Haftadır Berkin Elvan Eylemi
11:33
Devletin Kasasını İstanbul Doldurdu İstanbul, geçen yıl hazineye aktardığı 175,2 milyar lirayla devlete en fazla kaynak sağlayan il oldu Geçen yıl devletin kasasına giren her 100 liranın 41 lirası İstanbul'dan geldi Kocaeli, hazineye kişi başı 24 bin 241 lira gelir sağlayarak bu alanda ilk sırada yer aldı Hazineye en az katkı yapan il ise 49 milyon 67 bin lirayla Hakkari oldu.
10:08
73 Haftadır Berkin Elvan Eylemi Antalya Halk Cephesi üyeleri, Gezi Parkı protestoları sırasında 16 Haziran 2013 tarihinde polis tarafından atılan biber gazı kapsülünün başına isabet etmesi sonucu 269 gün komada kalıp 11 Mart 2014'te yaşamını yitiren Berkin Elvan'ın katillerinin cezalandırılması için 73 haftadır eylem yapıyor.
73 Haftadır Berkin Elvan Eylemi
01:59
Isparta'da Trafik Kazası: 5 Yaralı Isparta'da trafik kazası: 5 yaralı Isparta-Antalya karayolunda meydana gelen kazada biri ağır 5 kişi yaralandı.
Isparta'da Trafik Kazası: 5 Yaralı
01:15
Isparta'da Trafik Kazası: 5 Yaralı Isparta Antalya karayolunda meydana gelen kazada biri ağır 5 kişi yaralandı.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 02:47:47. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA BURDUR HABERLERİ
[Hata Bildir]