SON DAKİKA BURHANİYE BELEDİYESİ HABERLERİ

Son Dakika Burhaniye Belediyesi Haberleri

12:04
Burhaniye'de Dil ve Pisi Balığı Denetimi Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, İlçe Pazarında Balıkçı Tezgahlarında 1 Ocak-1 Şubat tarihleri arasında avlanması ve satışı yasak olan Dil ve Pisi balığı denetimi yapıldı.
Burhaniye'de Dil ve Pisi Balığı Denetimi
09:47
Burhaniye'de Çocuklar Satrancı Sevdi Balıkesir'in Burhaniye ilçesinde, geçtiğimiz yıllarda okullarda açılan satranç kursları meyvelerini vermeye başladı.
Burhaniye'de Çocuklar Satrancı Sevdi
09:33
Yıllardır Sorun Olan Yol Başkan Uysal Tarafından Yapılıyor Balıkesir’in Burhaniye İlçesi Cumhuriyet Mahallesi’nde, Şarköy Yolu olarak bilinen Küçük Sanayi Sitesi Caddesi için çalışmalar başladı.
Yıllardır Sorun Olan Yol Başkan Uysal Tarafından Yapılıyor
14:14
Burhaniye' de Başkan Yardımcısı Akkılınç Açıklama Yaptı Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Belediye başkan Yardımcısı Cemal Akkılınç, bazı yerel gazetelerde hakkında çıkan olumsuz haberler üzerine açıklama yaptı.
Burhaniye' de Başkan Yardımcısı Akkılınç Açıklama Yaptı
13:45
Bakan Yılmaz Burhaniye Belediyesi'nde Balıkesir’in Burhaniye ilçesi, Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz’ı ağırladı.
Bakan Yılmaz Burhaniye Belediyesi'nde
11:04
Havran'a Bosna'dan Kardeş Şehir Güney Marmara Kalkınma Ajansı toplantı salonunda yapılan toplantıda, Havran Belediyesi, Burhaniye Belediyesi ve Altıeylül Belediyesi Bosnadan kardeş şehirler seçtiler.
Havran'a Bosna'dan Kardeş Şehir
15:13
Burhaniye Belediyesi "Albino Köyü"ne Destek Olacak Balıkesir'in Burhaniye Belediyesini ziyaret eden Tanzanya Büyükelçisi Ali Davutoğlu'nun eşi Yeşim Meço Davutoğlu, Tanzanya'da kurulacak "albino köyü"nü anlattı.
Burhaniye Belediyesi 'Albino Köyü'ne Destek Olacak
16:25
Burhaniye'deki Çocukların Sirk Heyecanı Balıkesir’in Burhaniye ilçesi, Türkiye’nin ilk yerli sirki olan Avrasya sirkini ağırladı.
Burhaniye'deki Çocukların Sirk Heyecanı
14:44
Tanzanya'da 'Türk Haftası' Kutlandı Türkiye’nin tüm bölgelerine ait kültürel özelliklerin dünyaya tanıtıldığı ’Türk Haftası’, Afrika Kıtası’nın önde gelen ülkelerinden Tanzanya’da renkli etkinliklerle kutlandı.
Tanzanya'da 'Türk Haftası' Kutlandı
19:31
Tanzanya'da Türk Günü Düzenlendi Türkiye Büyükelçiliğinde ağırlanan davetlilere Muharrem ayı nedeniyle aşure dağıtıldı.
23:10
Tanzanya'da Türk Kültür Haftası Etkinliği Tanzanya'da Türkiye Büyükelçiliği tarafından düzenlenen Türk Kültür Haftası, başkent Darüsselam'da başladı.
17:08
Baski'de Görev Bölümü Yapıldı BASKİ Körfez Şubesi Müdürlüğü personeli işletme binasında toplandı.
16:34
Burhaniye'de Mavi Bayrak Kontrolleri Başladı Burhaniye Belediyesi, denizlerin ve plajların temizliğini temsil eden mavi bayrağı her sene plajlarında dalgalandırmayı başarıyor.
Burhaniye'de Mavi Bayrak Kontrolleri Başladı
13:33
Burhaniyeliler Doğal Afetlerle Yaşamayı Öğrenecek Balıkesir’in Burhaniye ilçesi, Ayvalık Doğal Afetler Arama Kurtarma ve İlk Yardım Derneği (ADAK) üyelerini ağırladı.
Burhaniyeliler Doğal Afetlerle Yaşamayı Öğrenecek
13:33
Huzurevi Sakinleri Moral Depoladı Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Kenan Sucuoğlu Huzurevi’nde kalan yaşlılar, sahilde yemek yiyip stres attı.
Huzurevi Sakinleri Moral Depoladı
15:13
Burhaniye'de Korku Filmi Çekiliyor Burhaniye'nin Ören Mahallesi, korku filmleri içinde özgün bir örnek oluşturarak seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan 'Hüddam' filminin çekimlerine ev sahipliği yapıyor.
Burhaniye'de Korku Filmi Çekiliyor
09:46
Burhaniye Belediye Başkanı Uysal, İcraatlarını Anlattı Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal, önceki döneminde olduğu gibi bu döneminde de örnek çalışmalara imza atabilmek için yoğun bir çalışma ve gayret içinde olduklarını belirtti.
Burhaniye Belediye Başkanı Uysal, İcraatlarını Anlattı
14:43
Dünyanın En Büyük Su Kaplumbağası Edremit'te Sergileniyor Balıkesir’in Edremit ilçesine bağlı Tahtakuşlar mahallesindeki Özel Etnografya Galerisi’nde 15 yıldır sergilenen Deri Sırtlı Dev Deniz Kaplumbağası'nın türünün dünyada sergilenen en büyük örneği olduğu ortaya çıktı.
Dünyanın En Büyük Su Kaplumbağası Edremit'te Sergileniyor
18:40
Burhaniye'de Bir Hayırsever Evini Huzurevine Bağışladı Balıkesir'in Burhaniye ilçesinde, Bağ-Kur emeklisi Cumhur Ertoprak, bir evini Kenan Sucuoğlu Huzurevine bağışladı.
Burhaniye'de Bir Hayırsever Evini Huzurevine Bağışladı
18:06
Almanya'dan Burhaniye'ye Kardeşlerini Görmeye Geldiler Almanya’nın Hürth şehrindeki Albert-Schweitzer Gymnasium Hürth okulu öğrencileri ve öğretmenleri ile Burhaniye’yi ziyarete geldiler.
Almanya'dan Burhaniye'ye Kardeşlerini Görmeye Geldiler
17:34
Burhaniye'nin Şeker Otu Feshane'de Tanıtıldı İstanbul Feshane'de düzenlenen Balıkesir Tanıtım Günlerinde, Balıkesir'in Burhaniye ilçesinin zeytin ve zeytinyağının yanı sıra şeker otu da tanıtıldı.
Burhaniye'nin Şeker Otu Feshane'de Tanıtıldı
18:54
Burhaniye Belediyesi Aralıksız Çalışıyor Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, belediye, genişleyen hizmet alanı ile şehrin dört bir yanında yoğun bir çalışma içine girdi.
Burhaniye Belediyesi Aralıksız Çalışıyor
02:08
Burhaniye'de Açılan Sergiye Yoğun İlgi Balıkesir'in Burhaniye Belediyesi'nin hazırladığı 'Figen Köprülü, Fatma Cezioğlu Resim Atölyesi'nin Ören Meydanda açtığı sergi yoğun ilgi gördü.
Burhaniye'de Açılan Sergiye Yoğun İlgi
17:57
Burhaniye Dutluca, Suyuna Kavuştu Balıkesir’in Burhaniye Belediyesi ve BASKİ girişimleriyle yeni mahalle olan bir köy olan Dutluca Mahallesinin senelerdir devam eden su sıkıntısı giderildi.
Burhaniye Dutluca, Suyuna Kavuştu
14:43
25. Burhaniye- Ören Turizm Kültür ve Sanat Festivali Sona Erdi Bu sene 25'incisi TEMA Vakfı Başkanı Hayrettin Karaca anısına düzenlenen ve 3 gün süren Burhaniye Ören Turizm Kültür ve Sanat Festivali sona erdi.
19:57
Havacılık Festivali Başlıyor 'Mysia 2014 Uluslararası Havacılık Festivali' 6 Eylül'de Burhaniye'de ve 7 Eylül'de Edremit'te yapılacak.
Havacılık Festivali Başlıyor
14:11
Adramytteion Kazıları, Dev Kadroyla Sürdürülüyor Balıkesir’in Burhaniye ilçesindeki Adramytteion (Ören) Kenti’nde sürdürülen kazılarda, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Hüseyin Murat Özgen’in bilimsel danışmanlığında 35 lisans ve lisansüstü öğrencisi görev yapıyor.
Adramytteion Kazıları, Dev Kadroyla Sürdürülüyor
16:35
Kültür Sosyal İşler Müdürlüğü Ahmet Akın'a Taşınıyor Balıkesir'in Burhaniye Belediyesi Kültür Sosyal İşler Müdürlüğü Ahmet Akın Kültür Merkezine taşınıyor.
Kültür Sosyal İşler Müdürlüğü Ahmet Akın'a Taşınıyor
15:16
Adramytteion Kazıları'nın Üçüncü Yıl Arazi Çalışmaları Başladı Burhaniye Belediyesi sponsorluğunda üçüncü senesine giren kazıların arazi ayağının 26 Eylül’e kadar devam ettirilmesi planlanıyor.
Adramytteion Kazıları'nın Üçüncü Yıl Arazi Çalışmaları Başladı
16:23
Başkan Uysal, Halk Sağlığı Yaz Okulunu Ziyaret Etti Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, belediyenin destek verdiği, Osmangazi Üniversitesi Tıp Öğrencileri Birliğinin ev sahipliğinde, Burhaniye Uygulamalı Bilimler Üniversitesinde gerçekleşen Halk Sağlığı Yaz Okulu açıldı.
Başkan Uysal, Halk Sağlığı Yaz Okulunu Ziyaret Etti
19:29
Burhaniye'de Organik Pazar Hizmete Girdi Balıkesir’in Burhaniye ilçesinin organik pazarı, Pazartesi günleri kurulan Burhaniye Pazar Yeri’nde hizmete başladı.
Burhaniye'de Organik Pazar Hizmete Girdi
19:23
Burhaniye'deki Ücretsiz Sağlık Taraması İlgi Gördü Balıkesir’in Burhaniye Belediyesi ve Eskişehir Osmangazi Üniversitesi tıp öğrencileri ile birlikte hafta sonu Bahçelievler ve Cumhuriyet Mahallesi’nde ücretsiz sağlık taraması yapıldı.
Burhaniye'deki Ücretsiz Sağlık Taraması İlgi Gördü
17:41
Burhaniye'de Ücretsiz Sağlık Taraması Tıp Fakültesi öğrencilerinin katılımıyla Burhaniye'de vatandaşlara ücretsiz sağlık taraması yapıldı.
Burhaniye'de Ücretsiz Sağlık Taraması
14:32
Burhaniye'de Doğa Koleji'nden Plaket Balıkesir’in Burhaniye ilçesi, Doğa Koleji Etkinlik Tırını konuk etti.
Burhaniye'de Doğa Koleji'nden Plaket
14:38
Burhaniye'nin Bakım Yapılan Mezarlığı Teşekkür Topladı Bayram öncesinde bakım yapılan Balıkesir’in Burhaniye ilçesindeki şehir mezarlığı vatandaşların teşekkürünü topladı.
Burhaniye'nin Bakım Yapılan Mezarlığı Teşekkür Topladı
18:34
Burhaniye'de Mezarlıklar Gecede Ziyaret İçin Işıklandırıldı Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, belediye mezarlıkları bayram öncesi bakımdan geçirdi.
Burhaniye'de Mezarlıklar Gecede Ziyaret İçin Işıklandırıldı
14:35
Burhaniye'de Mezarlıklar Bakıma Alındı Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Büyükşehir yasası sonucu, 25 köy ve 1 beldenin Burhaniye Belediyesi hizmet alanına girmesiyle birlikte Burhaniye Belediyesi Park Bahçeler ve Temizlik işleri Müdürlüğü çalışmalarına hız verdi.
Burhaniye'de Mezarlıklar Bakıma Alındı
14:44
Burhaniye'de Cami İnşaatına Belediye Desteği Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, geçtiğimiz sene Burhaniye Belediyesi tarafından yer tahsisi yapılması sonucunda çalışmalarına başlanan İmko Sitesindeki cami yapımı, belediye desteği ile yükselmeye devam ediyor.
Burhaniye'de Cami İnşaatına Belediye Desteği
12:40
Caminin İnşaatına Burhaniye Belediyesinden Destek Geçen yıl Burhaniye Belediyesi tarafından yer tahsisi yapıldıktan sonra inşaat çalışmalarına başlanan İmko Sitesi'ndeki cami yapımı, desteklerle sürüyor.
Caminin İnşaatına Burhaniye Belediyesinden Destek
12:40
Zeytin Sineğiyle Mücadele Havadan Yapılacak Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ve Burhaniye Belediyesinin destekleriyle uçakla yapılacak mücadelede, 40 bin 900 litre organik ilaç kullanılacak.
Zeytin Sineğiyle Mücadele Havadan Yapılacak
15:13
Burhaniye'den Kısa Kısa Körfez Belediyeler Birliğince Burhaniye’nin Çallı Mahallesi'nde yapılacak Katı Atık Bertaraf Tesisi için çalışmaların devam ettiği bildirildi.
Burhaniye'den Kısa Kısa
21:32
Burhaniye'nin Kent Arşivi Tarihe Işık Tutuyor Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, geçmişe ışık tutan, tarihin sarı sayfalarından günümüz insanlığına önemli bir bilgi aktaran Burhaniye Belediyesi Kent Arşivi, gün geçtikçe büyüyüp gelişiyor ve Burhaniye’nin tarihi ile ilgili şimdiye ve geleceğe, geçmişi aktarıyor.
Burhaniye'nin Kent Arşivi Tarihe Işık Tutuyor
15:17
Burhaniye'de Kentsel Dönüşüm Proje Çalışmaları Balıkesir'in Burhaniye Belediyesi tarafından 4 mahallede planlanan kentsel dönüşümün proje çalışmaları başladı.
Burhaniye'de Kentsel Dönüşüm Proje Çalışmaları
16:21
Burhaniye'de Vatandaşlar Atık Yağlar Konusunda Bilgilendiriliyor Burhaniye Belediyesi, semt pazarı girişinde bir stant açarak vatandaşları atık yağlar konusunda bilgilendiriyor.
Burhaniye'de Vatandaşlar Atık Yağlar Konusunda Bilgilendiriliyor
16:15
Burhaniyeli Kadınlardan Çevre Temizliği Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, kadın işçiler, ilçe çöplüğünden zeytinliklere dağılan poşetleri toplamaya başladı.
Burhaniyeli Kadınlardan Çevre Temizliği
17:29
Besicilere Ücretsiz Kene İlacı Dağıtıldı Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, hayvancılığın yoğun olduğu mahallelerde ve yaylalarda kene şikayetleri artınca yetkililer harekete geçti.
Besicilere Ücretsiz Kene İlacı Dağıtıldı
16:56
Edremit Körfezi'nde Kuvvetli Yağış Edremit Körfezi'nde dün akşam saatlerinden itibaren etkili olan kuvvetli yağmur nedeniyle, denizin rengi kahverengiye büründü.
19:13
Yağlı Güreşlerde Büyük Coşku Balıkesir'in Burhaniye İlçesi Kızıklı Mahallesi'nde belediyenin üncülüğünde düzenlenen yağlı pehlivan güreşlerine genci yaşlısı 150 pehlivan katıldı.
Yağlı Güreşlerde Büyük Coşku
15:54
Burhaniye'de Yağlı Güreş Coşkusu Balıkesir’in Burhaniye ilçesine bağlı Kızıklı mahallesinde belediyenin üncülüğünde düzenlenen yağlı pehlivan güreşlerine irili ufaklı 150 pehlivan katıldı.
Burhaniye'de Yağlı Güreş Coşkusu
14:08
Mahalleler Arası Atık Pil Toplama Yarışması Düzenledi Burhaniye'de çevre bilincini artırmak için ödüllü atık pil toplama yarışması düzenledi.
Mahalleler Arası Atık Pil Toplama Yarışması Düzenledi
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 04:37:27. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA BURHANİYE BELEDİYESİ HABERLERİ
[Hata Bildir]