SON DAKİKA BURHANİYE HABERLERİ

Son Dakika Burhaniye Haberleri

15:13
Burhaniye'de Zeytin Hırsızlarına Geçit Yok Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, zeytin hasadının sonuna yaklaşılırken, zeytin hırsızları da boş durmuyor.
Burhaniye'de Zeytin Hırsızlarına Geçit Yok
13:41
Burhaniye'de İletişim Ailede Başlar Konferansı Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, 30 Ocak Cuma günü saat 19.30’da, belediyenin öncülüğünde İletişim Ailede Başlar konulu bir konferans düzenlenecek.
Burhaniye'de İletişim Ailede Başlar Konferansı
17:53
Burhaniye' de Koronun Kadın Sazcıları Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Dilek Özcan, Elveda Ermiş ve Elvan Çolpan, Kültür ve Sanat Derneği Türk Sanat Müziği Korosu’nda kadın sazcıları oldu.
Burhaniye' de Koronun Kadın Sazcıları
16:56
Burhaniye'de Karikatür Tepkisi Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde Memur-Sen öncülüğünde bir araya gelen vatandaşlar, Hz. Muhammed karikatürlerine tepki gösterdi.
Burhaniye'de Karikatür Tepkisi
18:34
Burhaniye CHP'de Tarık Erdil Kazandı Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, iki adayın yarıştığı CHP İlçe Başkanlığı olağan üstü kongresinde gülen Tarık Erdil oldu.
Burhaniye CHP'de Tarık Erdil Kazandı
15:22
Burhaniyeli Kızlar Çeyrek Finale Çıktı Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Sakarya’da oynanan Anadolu Yıldızlar Liği Hentbol Eleme Maçlarında İstanbul Avrupa ile 14-14 berabere kalıp ; Yalova’yı 12-5 yenen Balıkesir Hentbol Kız takımı Çeyrek Final Gurubuna kaldı.
Burhaniyeli Kızlar Çeyrek Finale Çıktı
15:09
Ekiplerin Sabaha Kadar Aradığı Kayıp Şoför Yürüyerek Evine Gitmiş Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, aracı ile dereye uçan kayıp şoförün, kaza sonrası kendi imkanlarıyla araçtan çıkıp, ıslak elbiselerini değiştirmek için Akçay’daki evine yürüyerek gittiği öğrenildi.
15:00
Burhaniye'de Zeytinyağlı Yemekler Yarıştı Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, 11.Uluslar arası Zeytin ve Zeytinyağı Hasat Festivali kapsamında düzenlenen zeytinyağlı yemekler yarışmasında büyük heyecan yaşandı.
Burhaniye'de Zeytinyağlı Yemekler Yarıştı
10:19
Burhaniye'de Kırsal Mahallelere Mobese Kuruluyor Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, kırsal mahallelerde zeytin ve hayvan hırsızlığının artması belediyeyi harekete geçirdi.
Burhaniye'de Kırsal Mahallelere Mobese Kuruluyor
08:08
Balıkesir'de Dereye Uçan Otomobilin Kayıp Sürücüsü Aranıyor Balıkesir'in Burhaniye ilçesi Dalyan mevkiinde trafiğe kapalı yolda direksiyon hakimiyetini kaybederek dereye uçan otomobilin kayıp sürücüsü aranıyor.
Balıkesir'de Dereye Uçan Otomobilin Kayıp Sürücüsü Aranıyor
08:03
Dereye Uçan Otomobilin Kayıp Sürücüsü Aranıyor Balıkesir'in Burhaniye ilçesi Dalyan mevkiinde trafiğe kapalı yolda direksiyon hakimiyetini kaybederek dereye uçan otomobilin kayıp sürücüsü aranıyor.
Dereye Uçan Otomobilin Kayıp Sürücüsü Aranıyor
21:02
Burhaniye'de Deve Güreşi Heyecanı Balıkesir'in Burhaniye İlçesi'ndeki Uluslararası Zeytin, Zeytinyağı ve Hasat Festivali kapsamında deve güreşleri düzenlendi.
Burhaniye'de Deve Güreşi Heyecanı
19:50
Develer Burhaniye Arenasında Buluştu Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, 11. Uluslararası Burhaniye Zeytin Zeytinyağı ve Hasat Festivali kapsamında düzenlenen deve güreşlerinde büyük heyecan yaşandı.
Develer Burhaniye Arenasında Buluştu
11:25
Burhaniye'de Ürüçoğlu Çiftinin Sergisi İlgi Gördü Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, iki atölyede resim çalışmalarına devam eden Yasin ve Banu Ürüçoğlu çiftinin, Hüsnü Pazarbaşı Kültür Merkezi’nde açtıkları sergi ilgi gördü.
Burhaniye'de Ürüçoğlu Çiftinin Sergisi İlgi Gördü
11:19
Burhaniye'de Tarhana Çorbası Festival İkramı Oldu Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, 11. Uluslar arası Burhaniye Zeytin ve Zeytinyağı Hasat Festivali kapsamında çok sayıda etkinlik yapılırken, belediyenin açtığı tadım standındaki tarhana çorbası dağıtımı da büyük ilgi gördü.
Burhaniye'de Tarhana Çorbası Festival İkramı Oldu
11:05
Burhaniye'de İki Arkadaşın Sergisi İlgi Gördü Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Figen Köprülü ve Fatma Cevizoğlu’nun resim sergisi ilgi gördü.
Burhaniye'de İki Arkadaşın Sergisi İlgi Gördü
10:55
Burhaniye'de Sömestr Umrecileri Uğurlandı Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, öğretmen, öğrenci ve velilerden oluşan 13 kişilik umreci gurubu dualarla uğurlandı.
Burhaniye'de Sömestr Umrecileri Uğurlandı
14:13
Burhaniye' de Köylü Kızlar Körfezi Temsil Edecek Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Kızıklı Ortaokulu’nun Yıldız Kızlar Voleybol Takımı, Balıkesir’deki grup müsabakalarında Körfez Bölgesi’ni temsil edecek olan iki takımdan birisi oldu.
Burhaniye' de Köylü Kızlar Körfezi Temsil Edecek
13:53
Burhaniye' de Gençlik Standı Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, 11. Uluslar arası Burhaniye Zeytin ve Zeytinyağı Hasat Festivali kapsamında açılan Gençlik Standı ilgi gördü.
Burhaniye' de Gençlik Standı
12:37
Prof. Dr. Karatay: Her Gün 30-40 Zeytin Yiyen Kişi Hastanenin Yolunu Unutur Beslenme üzerine hazırladığı kitapları ve adıyla anılan diyeti ile tanınan Prof. Dr. Canan Karatay, zeytin ve zeytinyağının şifa olduğunu belirtip, "Her gün 30-40 zeytin yiyen kişi hastanenin yolunu unutur" dedi.
Prof. Dr. Karatay: Her Gün 30-40 Zeytin Yiyen Kişi Hastanenin Yolunu Unutur
16:42
Burhaniye Peyniri Emitt Fuarında Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, 19. EMİTT-Doğu Akdeniz Uluslar arası Turizm ve Seyahat Farına katılan Sarıbaş Tarım ve Ürünleri İmalat Pazarlama Sanayi Ticaret Limited Şirketi standı büyük ilgi gördü.
Burhaniye Peyniri Emitt Fuarında
16:17
Balıkesir'de Zeytin ve Zeytinyağı Hasat Festivali Başladı Balıkesir'in Burhaniye ilçesinde bu yıl 11. si düzenlenen Zeytin ve Zeytinyağı Hasat Festivali başladı.
Balıkesir'de Zeytin ve Zeytinyağı Hasat Festivali Başladı
11:11
Burhaniye Isınmak İçin Girdiği Aracın Altında Sıkışan Yavru Köpeği İtfaiye Kurtardı Balıkesir'in Burhaniye İlçesi'nde bir hafif ticari aracın karterin bulunduğu yerdeki boşluğa ısınmak için giren ve burada sıkışan yavru köpek, itfaiye ekiplerince kurtarıldı.
Burhaniye Isınmak İçin Girdiği Aracın Altında Sıkışan Yavru Köpeği İtfaiye Kurtardı
16:32
Ayvalıklı Voleybolcular Balıkesir Şampiyonu Oldu Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde, Ayvalık Anadolu Lisesi (AYAL) Kız Voleybol Takımı 2014-2015 eğitim öğretim yılında sahalarda fırtına gibi eserek, başarısını Balıkesir Şampiyonu olarak taçlandırmayı başardı.
Ayvalıklı Voleybolcular Balıkesir Şampiyonu Oldu
14:12
Burhaniye CHP de Özden'de İlçe Başkanlığına Aday Oldu Burhaniye'de, CHP'de hafta sonu yapılacak olağan üstü kongrenin hasırlıkları sürdürülürken, Muhasebesi Salih Özden de CHP İlçe Başkanlığı adaylığını açıkladı.
Burhaniye CHP de Özden'de İlçe Başkanlığına Aday Oldu
12:04
Burhaniye'de Dil ve Pisi Balığı Denetimi Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, İlçe Pazarında Balıkçı Tezgahlarında 1 Ocak-1 Şubat tarihleri arasında avlanması ve satışı yasak olan Dil ve Pisi balığı denetimi yapıldı.
Burhaniye'de Dil ve Pisi Balığı Denetimi
15:41
Burhaniye'de Güreş Develeri Görücüye Çıktı Burhaniye'de, 11. Zeytin ve Zeytinyağı Festivali etkinlikleri kapsamında düzenlenecek deve güreşlerinin hazırlıkları tamamlanırken, develer de görücüye çıktı.
Burhaniye'de Güreş Develeri Görücüye Çıktı
15:39
Jandarmanın Başarısına Kaymakam Yavuz'dan Anlamlı Ödül Balıkesir’in Gömeç ilçesinde, domuzların öldürdüğü iddia edilen yaşlı kadının önce tecavüze, ardından gasba uğradığını ortaya çıkaran İlçe Jandarma Komutanlığı’nın bu büyük başarısına Kaymakam Naif Yavuz kayıtsız kalmadı.
Jandarmanın Başarısına Kaymakam Yavuz'dan Anlamlı Ödül
14:50
Burhaniye'de Festival Pazarı İlgi Gördü Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, hafta sonunda düzenlenecek olan 11. Uluslararası Zeytin ve Zeytinyağı Festivali kapsamında açılan Festival Pazarı yoğun ilgi gördü.
Burhaniye'de Festival Pazarı İlgi Gördü
02:19
Edremit Körfezinde Deprem Edremit Körfezinde saat 00.59'da 4,1 şiddetinde bir deprem meydana geldi.
Edremit Körfezinde Deprem
15:29
Deve Sucuğu Şifa Kaynağı Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, hafta sonu düzenlenecek olan 11. Uluslararası Zeytin ve Zeytinyağı Festivali kapsamında stant kuran Selçuk Ovat, sattığı deve sucuklarının şifalı olduğunu söyledi.
Deve Sucuğu Şifa Kaynağı
09:47
Burhaniye'de Çocuklar Satrancı Sevdi Balıkesir'in Burhaniye ilçesinde, geçtiğimiz yıllarda okullarda açılan satranç kursları meyvelerini vermeye başladı.
Burhaniye'de Çocuklar Satrancı Sevdi
15:51
Bahar Havası Burhaniyelilerin Yüzünü Güldürdü Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, geçtiğimiz hafta yaşanan aşırı soğuklarda sonra hava sıcaklığının 19-20 dereceye çıkması vatandaşların yüzünü güldürdü.
Bahar Havası Burhaniyelilerin Yüzünü Güldürdü
13:33
Yavru Köpeklere İtfaiye Şefkati Balıkesir’de donmak üzere olan 7 köpek yavrusu itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı.
Yavru Köpeklere İtfaiye Şefkati
10:55
Çiftçilere Mildiyusu Eğitimi Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü uzmanları, çiftçilere mildiyusu hastalığı konusunda eğitim verdi.
Çiftçilere Mildiyusu Eğitimi
09:33
Yıllardır Sorun Olan Yol Başkan Uysal Tarafından Yapılıyor Balıkesir’in Burhaniye İlçesi Cumhuriyet Mahallesi’nde, Şarköy Yolu olarak bilinen Küçük Sanayi Sitesi Caddesi için çalışmalar başladı.
Yıllardır Sorun Olan Yol Başkan Uysal Tarafından Yapılıyor
14:44
İzmir Adliyesi'nde HSYK Depremi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) 1'inci Dairesi'nin Adli ve İdari Yargı Kararnamesi'nde 888 hakim ve savcının yeri değiştirildi.
İzmir Adliyesi'nde HSYK Depremi
09:51
Türkiye'nin En Kaliteli Zeytinyağları Böyle Üretiliyor Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Türkiye’nin en kaliteli zeytinyağları el değmeden üretiliyor.
Türkiye'nin En Kaliteli Zeytinyağları Böyle Üretiliyor
20:10
HSYK'dan Adli ve İdari Yargı Kararnamesi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Birinci Dairesinin adli ve idari yargı kararnamesi ile 888 savcı ve hakiminin görev yeri değişti.
16:45
Kır Bekçileri Bir Ton Çalıntı Zeytin Ele Geçirdi Burhaniye Çiftçi Malları Koruma Başkanlığı, zeytin hırsızlarına karşı yaptığı operasyonlarda 1 ton 300 kilo zeytin ele geçirdi.
Kır Bekçileri Bir Ton Çalıntı Zeytin Ele Geçirdi
13:47
Burhaniye'de 17 Aracın Lastikleri Kesildi Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde dün gece çok sayıda aracın lastiği kesildi.
Burhaniye'de 17 Aracın Lastikleri Kesildi
10:40
Balıkesir Burhaniye Burhaniye? de 17 Aracın Lastikleri Kesildi Balıkesir'in Burhaniye İlçesi'nde kimliği belirsiz kişi ya da kişiler, gece park halindeki 17 aracın lastiklerini kesip kayıplara karıştı.
Balıkesir Burhaniye Burhaniye? de 17 Aracın Lastikleri Kesildi
10:27
Burhaniye'de 17 Aracın Lastikleri Kesildi Balıkesir'in Burhaniye İlçesi'nde kimliği belirsiz kişi ya da kişiler, gece park halindeki 17 aracın lastiklerini kesti.
Burhaniye'de 17 Aracın Lastikleri Kesildi
09:21
Lapseki'nin Yeni Milli Eğitim Müdürü Yılmaz Göreve Başladı Lapseki'nin yeni Milli Eğitim Müdürü Ferhat Yılmaz göreve başladı.
Lapseki'nin Yeni Milli Eğitim Müdürü Yılmaz Göreve Başladı
14:14
Burhaniye' de Başkan Yardımcısı Akkılınç Açıklama Yaptı Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Belediye başkan Yardımcısı Cemal Akkılınç, bazı yerel gazetelerde hakkında çıkan olumsuz haberler üzerine açıklama yaptı.
Burhaniye' de Başkan Yardımcısı Akkılınç Açıklama Yaptı
12:45
Lodos Edremit Körfezinde Hayatı Olumsuz Etkiliyor Balıkesir’in Edremit körfezinde lodos ve yağmur hayatı olumsuz etkiliyor.
Lodos Edremit Körfezinde Hayatı Olumsuz Etkiliyor
14:40
Burhaniyeli Çiftçi Emlakçı Oldu Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, değişik mesleklerden vatandaşlar emlak danışmanlığına başlarken, çiftçi Metin Memiş de, bu kervana katıldı.
Burhaniyeli Çiftçi Emlakçı Oldu
14:32
Burhaniye Tariş de Soba Keyfi Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, 76 nolu Zeytin ve Zeytinyağı Tarım Satış Kooperatifi (Tariş) Koridoru’nda zeytin odunuyla yakılan soba ilgi odağı oldu.
Burhaniye Tariş de Soba Keyfi
13:45
Bakan Yılmaz Burhaniye Belediyesi'nde Balıkesir’in Burhaniye ilçesi, Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz’ı ağırladı.
Bakan Yılmaz Burhaniye Belediyesi'nde
14:45
Yurtta Kış Yalova Bursa Karayolu'nun kar yağışının en çok etkilediği Süpürgelik mevkisinde karayollarının çalışmalarıyla yol trafiğe açık tutuluyor.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 08:19:20. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA BURHANİYE HABERLERİ
[Hata Bildir]