SON DAKİKA BURHANİYE HABERLERİ

Son Dakika Burhaniye Haberleri

 • 15:36 Burhaniye Meslek Yüksekokulu'nda Mezuniyet Coşkusu Yaşandı Burhaniye Meslek Yüksekokulu'nda Mezuniyet Coşkusu Yaşandı Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Meslek Yüksekokulu’nda, 2015-2016 eğitim-öğretim yılı 22. dönem mezunları için mezuniyet töreni düzenlendi.
 • 15:07 2. Burhaniye Bisiklet Festivali Başladı 2. Burhaniye Bisiklet Festivali Başladı Balıkesir’in Burhaniye İlçesi Öğretmenler Mahallesi Çevre Koruma ve Güzelleştirme Derneği (BÖMÇED) ve Pegasus Bisiklet Grubu organizasyonunda, Burhaniye Kaymakamlığı ve Burhaniye Belediyesinin destekleriyle düzenlenen 2. Burhaniye Bisiklet Festivali başladı.
 • 11:49 İzmirli Öğrenciler Bahar Şenliğine Hazırlanıyor İzmirli Öğrenciler Bahar Şenliğine Hazırlanıyor Bu yıl üçüncüsü 29 Mayıs'ta düzenlenecek, Bahar Şenliği Uğur Fest'16'da kulüp etkinlikleri, yarışma, konser ve dans gösterileri yer alacak.
 • 10:53 Burhaniye'de Ceyda Hanımın Bayrak Sevgisi Burhaniye'de Ceyda Hanımın Bayrak Sevgisi Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Ceyda Çeltik’in bayrak sevgisi evinin duvarlarına da yansıdı.
 • 22:52 Balıkesir - Bu Yaz Düğünler Uçak Restoranda Yapılacak Balıkesir - Bu Yaz Düğünler Uçak Restoranda Yapılacak Bu yaz düğünler uçak restoranda yapılacakBALIKESİR'in Burhaniye ilçesine geçen ocak ayında 8 parça halinde 7 TIR ile getirilen Airbus A340 tipi yolcu uçağı, haziran ayından itibaren restoran ve düğün salonu olarak hizmet vermeye başlayacak.
 • 16:17 Edremit Bu Yaz Düğünler Uçak Restoranda Yapılacak Edremit Bu Yaz Düğünler Uçak Restoranda Yapılacak Balıkesir'in Burhaniye İlçesi'ne geçen ocak ayında 8 parça halinde 7 TIR ile getirilen Airbus A340 tipi yolcu uçağı, haziran ayından itibaren restoran ve düğün salonu olarak hizmet vermeye başlayacak.
 • 11:44 Bu Yaz Düğünler Uçak Restoranda Yapılacak Bu Yaz Düğünler Uçak Restoranda Yapılacak THY'deki görev ömrünü tamamladıktan sonra, TIR ile Balıkesir Burhaniye'ye getirilen yolcu uçağı, haziran ayı içerisinde restoran ve düğün salonu olarak faaliyete başlıyor.
 • 11:37 Burhaniye'de Taylıeli Yolu İlgi Bekliyor Burhaniye'de Taylıeli Yolu İlgi Bekliyor Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, turistik mahallelerden Taylıeli’nin bozulan yolu tepki çekti.
 • 11:14 Burhaniye'de Liseliler Engelliler İçin Proje Hazırladı Burhaniye'de Liseliler Engelliler İçin Proje Hazırladı Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Burhaniye Anadolu Lisesi Öğrencileri engellilerin yaşadıkları zorluklara dikkat çekmek için proje hazırladı.
 • 11:12 Bu Lokantada Köfteyi Kadınlar Pişiriyor Bu Lokantada Köfteyi Kadınlar Pişiriyor Balıkesir’in İvrindi ilçesinde, bir lokantada kadınların pişirdiği köfte çok tutuldu.
 • 16:19 Tarımsal Üretim Kayıt Sistemi Güncelleme Çalışmaları Başlıyor Tarımsal Üretim Kayıt Sistemi Güncelleme Çalışmaları Başlıyor Avrupa Birliği üyeliği müzakere sürecinde yer alan, “Tarım ve Kırsal Kalkınma” başlıklı 11. Faslın açılış kriteri ile “İstatistik” başlıklı 18. Faslın kapanış kriterinin gerekliliklerini yerine getirme yükümlülüğü çerçevesinde; herhangi bir desteğe bağlı olsun veya olmasın, tarımsal işletmelerin arazi, hayvancılık, makina-ekipman ve bitkisel üretim bilgilerinin kayıt altına alınması, kayıtların sağlıklı ve güncelliğinin sağlanması gerekmekte.
 • 16:11 Burhaniye Belediyesi Korosunu Kuruyor Burhaniye Belediyesi Korosunu Kuruyor Burhaniye Belediyesi Gençlik Merkezi sosyal belediyecilik anlamında önemli bir projeye daha imza atıyor.
 • 16:02 Akçay Yürüyüş Gurubu Kazdağlarında Akçay Yürüyüş Gurubu Kazdağlarında Balıkesir’in Edremit ilçesinde, oluşturulan Akçay Yürüyüş Gurubu’nun Kazdağlarına düzenlediği gezide büyük coşku yaşandı.
 • 15:52 Burhaniye Belediye Spor Kastamonu'dan Asist Kraliçeliği ile Döndü Burhaniye Belediye Spor Kastamonu'dan Asist Kraliçeliği ile Döndü Burhaniye Belediye Spor Yıldız Kızlar Basketbol Takımı İzmir Liginde 2’ncilik elde ederek Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazandığı Türkiye şampiyonasını 13. sırada bitirdi.
 • 15:03 Burhaniye Anadolu Lisesi Tübitak Bilim Fuarı Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Burhaniye Anadolu Lisesinden 74 öğrenci ve 10 öğretmenin danışmanlığında 23-26 Mayıs tarihleri arasında; matematik, fizik, biyoloji, kimya, tarih, coğrafya, sosyal bilimler, çevrebilim ve çevre alanlarında 37 projenin yer aldığı TÜBİTAK Bilim Fuarı düzenledi.
 • 19:34 Edremit M.y.o. 21. Mezunlarını Verdi Edremit M.y.o. 21. Mezunlarını Verdi Balıkesir Üniversitesi Edremit Meslek Yüksekokulu 2015-2016 eğitim ve öğretim yılı mezunlarını verdi.
 • 15:15 Altınoluk Myo'da Mezuniyet Heyecanı Yaşandı Altınoluk Myo'da Mezuniyet Heyecanı Yaşandı Balıkesir Üniversitesi’ne bağlı Altınoluk Meslek Yüksekokulu 2015-2016 eğitim ve öğretim yılı mezunları için mezuniyet töreni düzenledi.
 • 15:15 Başarılı Satrançcılar İlçenin Gururu Oldu Başarılı Satrançcılar İlçenin Gururu Oldu Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, satranç sporu her geçen gün gelişirken, satranççılarda başarıdan başarıya koşuyor.
 • 15:05 4 Ayda 30 Bin Metrekare Parke Taş Döşendi 4 Ayda 30 Bin Metrekare Parke Taş Döşendi Burhaniye Belediyesi tarafından Burhaniye’nin dört bir yanında devam eden yol yapım çalışmaları kapsamında, Ocak, Şubat, Mart ve Nisan aylarında Burhaniye Merkez mahalleleri için toplamda 30 bin 291 metrekare parke taş döşendi.
 • 15:00 Dutluca Mesire Alanı İçin Düğmeye Basıldı Dutluca Mesire Alanı İçin Düğmeye Basıldı Burhaniye Belediyesi, Dutluca Mahallesi Delikli Taş mevkii için yeni bir kafe ve piknik alanı oluşturulması için girişimlere başladı.
 • 14:53 Burhaniye'de Koruma Başkanlarına Vefa Burhaniye'de Koruma Başkanlarına Vefa Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Çiftçi Malları Koruma Başkanlığı’nda eski başkanlara vefa. Koruma Başkanlığında, bu güne kadar hizmet vermiş olan 11 başkanın fotoğrafları için bir köşe oluşturuldu.
 • 17:14 Burhaniye'de Emekliler Ressam Oldu Burhaniye'de Emekliler Ressam Oldu Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, 15 yıldan bu yana hizmet veren Ülkü Acar Resim Atölyesi çok sayıda emekliyi ressam yaptı.
 • 17:14 Hürriyet Ortaokulu'nda Sosyal Sorumluluk Projesi Hürriyet Ortaokulu'nda Sosyal Sorumluluk Projesi Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Hürriyet Ortaokulu 6/C sınıfı öğrencileri, sınıf öğretmenleri Münevver Hozar ve Okul Müdür Yardımcısı Gülay Ayaz önderliğinde geliştirdikleri sosyal sorumluluk projesinde, kendi elemeği göz nuru takılarını satarak elde ettikleri geliri Türkiye Sakatlar Derneği Burhaniye Şubesi’ne bağışladı.
 • 13:24 Zeytinyağı Destekleme Başvuruları Mayıs Sonunda Bitiyor Zeytinyağı Destekleme Başvuruları Mayıs Sonunda Bitiyor Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Ziraat Odası Başkanlığı, zeytincileri destekleme başvuruları konusunda uyardı.
 • 10:30 Halterciler Madalyalarını Sergiledi Halterciler Madalyalarını Sergiledi Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, yaklaşık 3 yıldan beri çalışmalarını sürdüren halterci gençlerin açtığı madalya standı ilgi gördü.
 • 10:30 Burhaniye'de Gülbahar Hanım Bindallı Atelyesi Açacak Burhaniye'de Gülbahar Hanım Bindallı Atelyesi Açacak Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, kırsal Börezli mahallesinde açılan kursu bitiren Gülbahar Gezer’in ürettiği Maraş işi giysiler yoğun ilgi gördü.
 • 10:20 Ören'de Kadınların Sergisine Yoğun İlgi Ören'de Kadınların Sergisine Yoğun İlgi Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nün Ören sahilinde açtığı keçe nakışı kursuna 26 kişi katılırken, açılan sergide büyük ilgi gördü.
 • 09:17 Sporcular Kaza Yaptı: 1 Ölü, 4 Yaralı Sporcular Kaza Yaptı: 1 Ölü, 4 Yaralı Balıkesir’in Dursunbey ilçesinde meydana gelen kazada içinde sporcuların bulunduğu araç takla attı.
 • 17:07 Yıldız Kızlar Basketbol Türkiye Şampiyonu Beşiktaş Yıldız Kızlar Basketbol Türkiye Şampiyonu Beşiktaş Kastamonu'da düzenlenen Yıldız Kızlar Basketbol Türkiye Şampiyonası'nda Beşiktaş final maçında Fenerbahçe'yi 59-39 yenerek şampiyon oldu.
 • 16:45 Basketbol: Yıldız Kızlar Türkiye Şampiyonası Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) tarafından Kastamonu'da düzenlenen Yıldız Kızlar Türkiye Basketbol Şampiyonası'nda finalde Fenerbahçe'yi 59-39 mağlup eden Beşiktaş şampiyonluğa ulaştı.
 • 16:15 Burhaniye'de Beraat Kandilinde Camiler Doldu Burhaniye'de Beraat Kandilinde Camiler Doldu Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Beraat Kandilinde camiler dolup taşarken, mevlitler okundu ve dualar yapıldı.
 • 16:05 Burhaniye'de Başkan Yardımcısı Akkılınç'ın Tariş Ziyaret Burhaniye'de Başkan Yardımcısı Akkılınç'ın Tariş Ziyaret Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Belediye Başkan Yardımcısı Cemal Akkılınç, Tariş’i ziyaret etti.
 • 12:44 Bu Kermeste Bin Kişinin Emeği Var Bu Kermeste Bin Kişinin Emeği Var Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Kemer Öğrenci Yurdu’nda kalan 40 fakir öğrencinin giderlerine katkı için düzenlenen kermeste yaklaşık bin kişinin emeği olduğu açıklandı.
 • 22:56 Basketbol - Beşiktaş ile Fenerbahçe Finale Yükseldi Basketbol - Beşiktaş ile Fenerbahçe Finale Yükseldi GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Maçtan görüntüler Galatasaray ve Fenerbahçe taraftarlarının görüntüleri Fenerbahçeli oyuncuların taraftarlar ile birlikte galibiyet kutlamaları Basketbol: Yıldız Kızlar Türkiye Şampiyonası Beşiktaş ile Fenerbahçe finale yükseldi Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) tarafından Kastamonu'da düzenlenen Yıldız Kızlar Türkiye Basketbol Şampiyonası'nda yarı final maçlarını kazanan Beşiktaş ile Fenerbahçe finale çıktı.
 • 21:17 Basketbol: Yıldız Kızlar Türkiye Şampiyonası Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) tarafından Kastamonu'da düzenlenen Yıldız Kızlar Türkiye Basketbol Şampiyonası'nda yarı final maçlarını kazanan Beşiktaş ile Fenerbahçe finale çıktı.
 • 15:24 Burhaniye'de Anne ve Çocuklarının Oyunları Büyüledi Burhaniye'de Anne ve Çocuklarının Oyunları Büyüledi Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Müjde Babuşçuoğlu Anaokulu, 2015-2016 Eğitim-Öğretim yılı ikinci döneminde ’Okullar Hayat Olsun, Annemle Öğreniyorum’’ projesi kapsamında bir ilke imza attı.
 • 15:53 Burhaniye'de Üniversiteli Oyunculara Alkış Burhaniye'de Üniversiteli Oyunculara Alkış Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Balıkesir Üniversitesine bağlı, Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu’nda öğrencilerden oluşan halk oyunları ekibinin gösterileri yoğun ilgi gördü.
 • 15:51 Burhaniye'de Gençlik Merkezi Ekibi Provada Burhaniye'de Gençlik Merkezi Ekibi Provada Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, bu güne kadar yaptığı gösterilerle, ünü ilçe dışına taşan Gençlik Merkezi Halk Oyunları Ekibi, sürekli prova yapıyor.
 • 15:23 Ege Haritasını Ege Haritasını "Sıvı Altın" ile Çizdiler Tariş Zeytin ve Zeytinyağı Birliği, Kuzey ve Güney Ege’den üyesi olan 32 kooperatifin kendine has zeytinyağını özel tasarlanmış 32 ayrı özel şişede koleksiyon haline getirerek bir ilke imza attı.
 • 15:15 Yıldız Kızlar Türkiye Şampiyonası Tüm Hızıyla Devam Ediyor Yıldız Kızlar Türkiye Şampiyonası Tüm Hızıyla Devam Ediyor Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından düzenlenen Yıldız Kızlar Türkiye Şampiyonası dört karşılaşma ile devam etti.
 • 20:44 Basketbol: Yıldız Kızlar Türkiye Şampiyonası Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) tarafından Kastamonu'da düzenlenen Yıldız Kızlar Türkiye Şampiyonası'nda grup müsabakaları sona erdi.
 • 16:53 26 Yıl Sonra Ören'de Buluştular 26 Yıl Sonra Ören'de Buluştular Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, 1986-92 yılları arasında Burhaniye Sporda top koşturan 9 arkadaş, 26 yıl aradan sonra Ören sahilinde bir araya geldi.
 • 16:39 Burhaniye Uygulamalı Bilimler'de Mezuniyet Coşkusu Burhaniye Uygulamalı Bilimler'de Mezuniyet Coşkusu Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Balıkesir Üniversitesine bağlı Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu’nda düzenlenen 5.mezuniyet töreninde büyük coşku yaşandı.
 • 14:57 Kadınların Yılsonu Sergisi Panayır Gibi Kadınların Yılsonu Sergisi Panayır Gibi Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünün yıl içinde açtığı 344 kurs sona ererken, düzenlenen yıl sonu sergisi de panayıra dönüştü.
 • 14:50 Burhaniye'de 19 Mayıs Coşkusu Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, 19 Mayıs Atatürk’ü anma Gençlik ve Spor Bayramı törenlerle kutlandı.
 • 21:52 Basketbol: Yıldız Kızlar Türkiye Şampiyonası Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) tarafından Kastamonu'da düzenlenen Yıldız Kızlar Türkiye Şampiyonası'nda ikinci gün maçları tamamlandı.
 • 19:13 Büyükşehir Sayesinde Edremit Körfezi Hizmet Görüyor Büyükşehir Sayesinde Edremit Körfezi Hizmet Görüyor" AK Parti Edremit İlçe Başkanı Metin Örkçü, CHP’li belediyelerin olduğu yerlerin hizmet görmediğini, yeni kanunla birlikte büyükşehir kapsamına alınan mahallelere hizmet gelmeye başladığını ileri sürdü.
 • 15:43 Bin Kişiye İstihdam Sağlayacak Balıkesir’in Edremit ilçesinde ilk fazı 2015 yılının Temmuz ayında ziyaretçi ile buluşan Novada Edremit’in ikinci fazı yeni markaları ile 26 Mayıs’ta açılıyor.
 • 02:43 Balıkesir O Suriyeliler Ne Ülkelerine Dönmek Ne de Avrupa'ya Gitmek İstiyor Balıkesir O Suriyeliler Ne Ülkelerine Dönmek Ne de Avrupa'ya Gitmek İstiyor İşadamı 56 yaşındaki Mahmut Ekinci'nin, İzmir'deki bir camide görüp, durumlarına üzülerek, Balıkesir'in Burhaniye ilçesine getirip, barınma ve beslenme ihtiyaçlarını karşıladığı, hepsi akraba üç aileden, 32 kişilik Suriyeli grup, organik sebze ve meyve yetiştirip, koyun ve tavuk beslemeye başladı.
 • 22:38 Basketbol - Yıldız Kızlar Türkiye Şampiyonası Basketbol - Yıldız Kızlar Türkiye Şampiyonası GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Türkiye Basketbol Federasyonu Temsilcisi Adnan Yakut ve Yurtiçi Faaliyetleri Yetkilisi Hakan Şahin'in açıklamaları Isınma hareketlerinden görüntüler Salondan görüntüler İstanbul Devlet Su İşleri ile Mersin Büyükşehir Belediyesi karşılaşmasından görüntüler Basketbol: Yıldız Kızlar Türkiye Şampiyonası Kastamonu'nun ev sahipliğinde gerçekleştirilen şampiyonada, ilk gün maçları tamamlandı Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) tarafından Kastamonu'da düzenlenen Yıldız Kızlar Türkiye Şampiyonası başladı.