10:4400
SON DAKİKA BURSA HAKİMİYET GAZETESİ HABERLERİ

Son Dakika Bursa Hakimiyet Gazetesi Haberleri

   

  Çgd'den Dha'ya Ödül

  Çgd'den Dha'ya Ödül

  Çağdaş Gazeteciler Derneği (ÇGD) Bursa Şubesi'nin düzenlediği 'Çağdaş Gazetecilik Ödülleri 2012' 10 Ocak Basın Bayramı'nda sahiplerini buldu. (11 Ocak 2013 Cuma )

   

  Bursa Çgd'den Dha Muhabiri Faruk Kahraman'a 'Tv Görüntü' Ödülü

  Bursa Çgd'den Dha Muhabiri Faruk Kahraman'a 'Tv Görüntü' Ödülü

  Çağdaş Gazeteciler Derneği (ÇGD) Bursa Şubesi'nin düzenlediği 'Çağdaş Gazetecilik Ödülleri 2012' yarışmasında, Doğan Haber Ajansı Muhabiri Faruk Kahraman 'TV Görüntü' dalında başarı ödülüne layık görüldü. (04 Ocak 2013 Cuma )

   

  Bursagaz Medya Çalışanlarını Bir Araya Getirdi

  Bursagaz Medya Çalışanlarını Bir Araya Getirdi

  Türkiye'nin önde gelen doğalgaz dağıtım şirketlerinden Bursagaz, bu yıl 3'üncüsünü düzenlediği Basın Dostluk Bowling Turnuvası'nda Bursa'daki yerel ve ulusal medya çalışanlarını bir araya getirdi. (28 Aralık 2012 Cuma )

   

  Anadolu Basını Özendirme Yarışması 2011 Ödülleri

  Başbakanlık Basın-Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü (BYEGM) tarafından düzenlenen Anadolu Basını Özendirme Yarışması 2011 Ödülleri, Bursa'da sahiplerini bulacak. (01 Haziran 2012 Cuma )

   

  Tgc-Kas Yerel Gazetecilik Ödülleri

  Türkiye Gazeteciler Cemiyeti (TGC) Başkanı Orhan Erinç, "Yerelde çalışan meslektaşlarımızın büyük bir kısmı yaygın medyanın muhabirliğini ve foto muhabirliğini yapıyor." (05 Mayıs 2012 Cumartesi )

   

  Tgc-Kas Yerel Gazetecilik Ödülleri Yarın Sahiplerini Bulacak

  Türkiye Gazeteciler Cemiyeti (TGC) ile Konrad Adenauer Stiftung'un (KAS)ortaklaşa düzenlediği, "Yerel Gazetecilik Ödülleri" yarın akşam düzenlenecek törenle sahilerini bulacak. (03 Mayıs 2012 Perşembe )

   

  İha'ya İki Ödül

  İha'ya İki Ödül

  Bursa Gazeteciler Cemiyeti tarafından her yıl geleneksel olarak organize edilen "Gazetecilik Başarı Ödülleri Yarışması" sonuçlandı. (16 Nisan 2012 Pazartesi )

   

  KKTC Milli Eğitim, Gençlik ve Spor Bakanı Dürüst, Bursa'da

  KKTC Milli Eğitim, Gençlik ve Spor Bakanı Kemal Dürüst, eşi Meral Dürüst ve beraberindeki heyetle Bursa Hakimiyet gazetesi, BUTGEM, TOFAŞ Türk Otomobil Fabrikası'nı ziyaret etti. (13 Nisan 2012 Cuma )

   

  "Anadolu Basını Özendirme Yarışması 2011" Sonuçlandı

  Başbakanlık Basın-Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü (BYEGM) tarafından Anadolu basınının çalışmalarını teşvik etmek ve değerlendirmek amacıyla her yıl düzenlenen "Anadolu Basını Özendirme Yarışması 2011" sonuçlandı. (02 Nisan 2012 Pazartesi )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
20.12.2014 10:44:15. #1.13#