SON DAKİKA BURSA HAKİMİYET GAZETESİ HABERLERİ

Son Dakika Bursa Hakimiyet Gazetesi Haberleri

11:03
Çgd'den Dha'ya Ödül Çağdaş Gazeteciler Derneği (ÇGD) Bursa Şubesi'nin düzenlediği 'Çağdaş Gazetecilik Ödülleri 2012' 10 Ocak Basın Bayramı'nda sahiplerini buldu.
Çgd'den Dha'ya Ödül
15:23
Bursa Çgd'den Dha Muhabiri Faruk Kahraman'a 'Tv Görüntü' Ödülü Çağdaş Gazeteciler Derneği (ÇGD) Bursa Şubesi'nin düzenlediği 'Çağdaş Gazetecilik Ödülleri 2012' yarışmasında, Doğan Haber Ajansı Muhabiri Faruk Kahraman 'TV Görüntü' dalında başarı ödülüne layık görüldü.
Bursa Çgd'den Dha Muhabiri Faruk Kahraman'a 'Tv Görüntü' Ödülü
14:53
Bursagaz Medya Çalışanlarını Bir Araya Getirdi Türkiye'nin önde gelen doğalgaz dağıtım şirketlerinden Bursagaz, bu yıl 3'üncüsünü düzenlediği Basın Dostluk Bowling Turnuvası'nda Bursa'daki yerel ve ulusal medya çalışanlarını bir araya getirdi.
Bursagaz Medya Çalışanlarını Bir Araya Getirdi
14:30
Gazeteciler Bowling Turnuvasında Stres Attı Bursagaz, 'Geleneksel Basın Dostluk Bowling Turnuvası' ile bu yıl yine Bursa basınına stres attırdı.
Gazeteciler Bowling Turnuvasında Stres Attı
11:19
Türkiye'de Satın Alma ve Birleşmelerde Bursa'nın Payı Az Hizmet verdiği endüstrilerde yaşadığı tecrübelerini paylaşmak amacıyla yola çıkan Deloitte Türkiye, sohbet toplantılarına Bursa'dan başladı
Türkiye'de Satın Alma ve Birleşmelerde Bursa'nın Payı Az
12:38
Bursaspor'un Finli Rakibinden İtiraf: "Şansımız Yok" Bursaspor'un UEFA ön elemesinde karşılaşacağı KuPS Kuopio takımının Teknik Direktörü Esa Pekonen, yeşil beyazlı takıma göre çok düşük bütçeli ve mütevazı bir kulüp olduklarını belirterek, "Kulüp tarihinin en önemli maçlarından birine çıkacağız."
Bursaspor'un Finli Rakibinden İtiraf: 'Şansımız Yok'
10:40
Anadolu Basını Özendirme Yarışması 2011 Ödülleri Başbakanlık Basın-Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü (BYEGM) tarafından düzenlenen Anadolu Basını Özendirme Yarışması 2011 Ödülleri, Bursa'da sahiplerini bulacak.
00:15
Tgc-Kas Yerel Gazetecilik Ödülleri Türkiye Gazeteciler Cemiyeti (TGC) Başkanı Orhan Erinç, "Yerelde çalışan meslektaşlarımızın büyük bir kısmı yaygın medyanın muhabirliğini ve foto muhabirliğini yapıyor."
14:00
Tgc-Kas Yerel Gazetecilik Ödülleri Yarın Sahiplerini Bulacak Türkiye Gazeteciler Cemiyeti (TGC) ile Konrad Adenauer Stiftung'un (KAS)ortaklaşa düzenlediği, "Yerel Gazetecilik Ödülleri" yarın akşam düzenlenecek törenle sahilerini bulacak.
14:30
İha'ya İki Ödül Bursa Gazeteciler Cemiyeti tarafından her yıl geleneksel olarak organize edilen "Gazetecilik Başarı Ödülleri Yarışması" sonuçlandı.
İha'ya İki Ödül
18:40
KKTC Milli Eğitim, Gençlik ve Spor Bakanı Dürüst, Bursa'da KKTC Milli Eğitim, Gençlik ve Spor Bakanı Kemal Dürüst, eşi Meral Dürüst ve beraberindeki heyetle Bursa Hakimiyet gazetesi, BUTGEM, TOFAŞ Türk Otomobil Fabrikası'nı ziyaret etti.
11:43
"Anadolu Basını Özendirme Yarışması 2011" Sonuçlandı Başbakanlık Basın-Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü (BYEGM) tarafından Anadolu basınının çalışmalarını teşvik etmek ve değerlendirmek amacıyla her yıl düzenlenen "Anadolu Basını Özendirme Yarışması 2011" sonuçlandı.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 06:54:24. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA BURSA HAKİMİYET GAZETESİ HABERLERİ
[Hata Bildir]