09:1600
SON DAKİKA BURSA HABERLERİ

Son Dakika Bursa Haberleri

  Bursa'da Farklı Fikirleri Olan Girişimcilere Fırsat

  Bursa'da Farklı Fikirleri Olan Girişimcilere Fırsat

  Bursa’da inovatif girişimciliği desteklemek amacıyla Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA) ve British Council tarafından Aralık ayında girişimcilik üzerine atölye çalışmaları düzenleniyor. (Dün 14:57)

   

  Voleybol: Haftanın Programı

  Voleybol: Haftanın Programı

  Erkekler 1. Ligi'nde 4. hafta maçları oynanacak Bayanlar 1. Ligi'nin 2. haftasının en önemli maçları Eczacıbaşı VitrA ile Vakıfbank ve Galatasaray Daikin ile Fenerbahçe Grundig arasında yapılacak. (Dün 14:54)

   

  'O Şiir Türkiye', Sakarya'dan Start Alıyor

  "O Şiir Türkiye", Sakarya'dan Start Alıyor

  Sakaryalı Şair,Yazar Orhan Özkan'ın projesi olan Şiir, Roman, Öykü, Köşe ve Söz Yazarı dallarında seçmelerin yapılacağı "O Şiir Türkiye 2014" yarışma başlıyor. (Dün 14:52)

   

  Satranç Turnuvasında Dereceye Giren Öğrenciler Ödüllendirildi

  Cumhuriyet Bayramı Haftası etkinlikleri kapsamında Bursa Nilüfer Belediyesi’nin katkısıyla ilçedeki ilkokullar arasında düzenlenen satranç turnuvası tamamlandı. (Dün 14:49)

   

  BUDO'dan Sefer İptalleri

  BUDO'dan Sefer İptalleri

  Bursa Deniz Otobüslerinin bazı seferleri, olumsuz hava koşulları nedeniyle iptal edildi. (Dün 14:36)

   

  Batalla Bursa'ya Geliyor

  Batalla Bursa'ya Geliyor

  Bursaspor'da önemli başarılara imza atan ancak geçtiğimiz sezon yaşadığı sorunlar sebebiyle takımdan ayrılma kararı alan Pablo Batalla, Bursa'ya geliyor. (Dün 14:25)

   

  Hessen Eyaleti Eski Başbakan Yardımcısı'na Fahri Doktora

  Bursa Uludağ Üniversitesi (UÜ) Senatosu, Almanya’nın Hessen Eyaleti eski Adalet, Uyum ve Avrupa İşlerinden Sorumlu Bakan ve Başbakan Yardımcısı Jörg-Uwe Hahn’a fahri doktora unvanı verdi. (Dün 14:21)

   

  Bursa Tabip Odası'ndan Mersin'deki Aile Hekimlerine Destek

  Bursa Tabip Odası Aile Hekimliği Komisyonu Başkanı Dr. Ersan Taşçı, Mersin'de 'Aile hekimlerine yönelik nöbet uygulaması'na tepki amacıyla iş bırakma eylemi gerçekleştiren aile hekimlerine destek verdiklerini söyledi. (Dün 14:18)

   

  Btso Euroblech Fuarı'nda

  Btso Euroblech Fuarı'nda

  Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) üyeleri, Küresel Fuar Acentesi Projesi kapsamında Almanya’da düzenlenen Euroblech Fuarı’na katıldı. (Dün 14:15)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
01.11.2014 09:16:46. #1.13#