20:1500
SON DAKİKA BURSA HABERLERİ

Son Dakika Bursa Haberleri

   

  Mudanya Gazeteciler Derneği AB'li Oldu

  Mudanya Gazeteciler Derneği AB'li Oldu

  Mudanya Gazeteciler Derneği’nin 15 ay sürecek olan “Yerel Medyanın AB ile Uyumu” adlı projesi Avrupa Birliği’nden sağladığı destekle hayata geçti. (Dün 18:57)

   

  15. Müsiad Uluslararası Fuarı

  MÜSİAD Genel Başkanı Olpak: "İnsanın ve toplumun daha müreffeh seviyeye ulaşması için bir araç olması gerekirken, onları yöneterek bir amaç haline gelen ve bunu acımasızca yapan finansal sistem doğru bir bakışla değerlendirilmelidir. (Dün 18:44)

   

  Bursaspor Teknik Direktörü Güneş: 'Hiçbir Türk Evladı Vatan Haini Değildir'

  Bursaspor Teknik Direktörü Güneş: "Hiçbir Türk Evladı Vatan Haini Değildir"

  Bursaspor Teknik Direktörü Güneş: - "(Bursaspor taraftarlarının Volkan Demirel aleyhine tezahüratı) Olumsuz tezahüratlar ve 'vatan haini' lafları var. Hiçbir oyuncumuz, hiçbir Türk evladı vatan haini değildir. (Dün 18:39)

   

  Borsada Günlük İşlemler

  Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: (Dün 18:00)

   

  Engelliler İş-Kur Önünde Eylem Yaptı

  Engelliler İş-Kur Önünde Eylem Yaptı

  Bursa’da, bir grup engelli, girdikleri firmalarda kendilerine ağır işler verildiğini iddia ederek, İş-Kur önünde eylem yaptı. (Dün 17:28)

   

  Örme Sektörü Osmanlı Coğrafyasında Mevcudiyetini Sürdürüyor

  Örme Sektörü Osmanlı Coğrafyasında Mevcudiyetini Sürdürüyor

  Örme Sanayicileri Derneği (ÖRSAD) Kurucu Başkanı Erdinç Erdoğan, örge sektörünün Osmanlı coğrafyasına ihracarat yaparak mevcudiyetini sürdürdüğünü söyledi. (Dün 17:28)

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
27.11.2014 20:15:13. #1.11#