23:3200
SON DAKİKA BURSA HABERLERİ

Son Dakika Bursa Haberleri

  Bursa da Bayram

  Bursa da bayram, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç ve Bursa Valisi Münir Karaloğlu'nun vatandaşlar, sivil toplum temsilcileri ve kurum müdürlerini kabulüyle başladı. (Bugün 21:57)

   

  Bursa'da Tekstil Fabrikasında Yangın

  Bursa'da Tekstil Fabrikasında Yangın

  Bursa'da Karesi Tekstil'e ait fabrikada bugün öğle saatlerinde çıkan yangın Bursa ve çevre illerden gelen itfaiye ekiplerince kontrol altına alındı. (Bugün 21:29)

   

  Mudanya'da Bayramlaşma Büyük Coşku İçinde Geçti

  Mudanya'da Bayramlaşma Büyük Coşku İçinde Geçti

  Mudanya Belediye Düğün salonunda yapılan bayramlaşmaya, Mudanya İlçe Kaymakamı Orhan Çiftçi, Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, Mudanya Garnizon Komutanı Kd. Binbaşı Tayfun Paşaoğlu, Mudanya ilçe Jandarma Komutanı Binbaşı Nurettin Özdoğan, Mudanya İlçe Emniyet Müdürü Rıdvan Sülün, Mudanya belediye başkan yardımcıları, belediye meclis üyeleri, siyasi parti ilçe başkanları ve yönetim kurulu üyeleri ve vatandaşlar katıldılar. (Bugün 21:12)

   

  Bursa'da Tekstil Fabrikasındaki Yangın

  Bursa Belediyesi İtfaiye Daire Başkanı Doğan, ''Çevre illerden gelen ekipler de bizim ekiplerimiz de herhangi bir olumsuzluk olmaması için tetikte." dedi. (Bugün 21:11)

   

  Sivil İnsiyatif Derneği, Suriyelilere Sahip Çıktı

  Sivil İnsiyatif Derneği, Suriyelilere Sahip Çıktı

  Basında yer alan “Mudanya Belediyesi Suriyeli mültecileri ilçeden attı” haberine gelen tepkiler üzerine, Mudanya Belediyesinin sosyal paylaşım sitesinden yaptığı ikinci açıklamayı ırkçı ve insanlık dışı olarak nitelendiren Bursa Sivil İnisiyatif Derneği üyeleri, belediye binası önünde kınama açıklamasında bulundular. (Bugün 21:09)

   

  Bursa'da Teleferik Arızalandı

  Bursa'da Teleferik Arızalandı

  Bursa'da yeni yapılan teleferik arızalanınca yüzlerce Arap turist mahsur kaldı. (Bugün 21:00)

   

  Arınç: 'İffet çok önemli' -

  Arınç: "İffet çok önemli" -

  Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, "İffet sadece bir isim değil kadın için de bir süstür iffet, erkek için de bir süstür. (Bugün 19:30)

   

  Arınç: 'Adam gibi adam Cumhurbaşkanı adayımız var' -

  Arınç: "Adam gibi adam Cumhurbaşkanı adayımız var" -

  Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, "(Recep Tayyip Erdoğan) Çok şükür şimdi bu kişi, birileri çok korksa bile, istemese bile inşallah Türkiye'nin Cumhurbaşkanı olacak. (Bugün 18:56)

   

  Bursa'daki Yangında Facianın Eşiğinden Dönüldü.

  Bursa'daki Yangında Facianın Eşiğinden Dönüldü.

  Bursa'da bin 600 işçinin çalıştığı tekstil fabrikasındaki yangında çatının çökmesi sonucu 3 kişi yaralandı. (Bugün 18:53)

   

Manşet Haberleri

Gazeteler:
[Hata Bildir]
28.07.2014 23:32:24. #1.11#