06:0000
SON DAKİKA BÜYÜKÇEKMECE HABERLERİ

Son Dakika Büyükçekmece Haberleri

  Barajların Doluluk Oranları

  Barajların Doluluk Oranları

  İstanbul'daki barajlarda ortalama doluluk yüzde 32,75, Ankara'da 34,17, İzmir'de 56,33, Bursa'da yüzde 44,12 ölçüldü. (16 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Öyk Kararları

  Öyk Kararları

  Kurul, Kırklareli, Isparta, Malatya, İstanbul, Manisa ve Denizli'de özelleştirme kapsamında yer alan bazı taşınmazlara ilişkin çevre düzeni, nazım ve uygulama imar planı değişikliklerini onayladı. (16 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Zirve Yayınevi ve Yazıcoğlu Soruşturmalarının Savcılarına Atama

  Zirve Yayınevi ve Yazıcoğlu Soruşturmalarının Savcılarına Atama

  Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu'nun (HSYK) son kararnamesi çerçevesinde Zirve Yayınevi davasını yürüten hakimler ile Albay Kazım Çillioğlu, BBP'nin merhum Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun ölümü ve Sivas olayları gibi soruşturmaları yürüten savcılar farklı illere atandı. (15 Nisan 2014 Salı )

   

  HSYK Atama Kararları Resmi Gazetede

  HSYK Atama Kararları Resmi Gazetede

  Hakim ve Savcılar Yüksek Kuruluna ait atama kararları, Resmi Gazetede yayımlandı. (15 Nisan 2014 Salı )

   

  Hakim ve Savcı Atamaları

  Hakim ve Savcı Atamaları

  Adli yargı hakim ve cumhuriyet savcılarının 2802 sayılı Hakimler ve Savcılar Kanunu gereğince atanmalarına ilişkin kararname Resmi Gazete'de yayımlandı. (15 Nisan 2014 Salı )

   

  Terzi, Çayırova Maçı Sonrasında Değerlendirmede Bulundu

  Bölgesel Amatör Lig 10. Grupta mücadele eden Zonguldak Kömürspor, hafta sonu kendi sahasında oynadığı Çayırovaspor’u 2-0 yenmişti. (14 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Başkan Akgün'e Büyükçekmecelilerden 'Beşi Bir Yerde' Kutlama

  Başkan Akgün'e Büyükçekmecelilerden 'Beşi Bir Yerde' Kutlama

  Büyükçekmece’de 5. kez başkanlık koltuğuna oturan Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, zaferini ilçe halkının ‘beşi bir yerde’ adını verdiği 5 katlı pastayla kutladı. (13 Nisan 2014 Pazar )

   

  Ünal Aysal: 'Ben Marangozluk İçin Değil, İtfaiyecilik İçin Bu Göreve Geldiğimi Sanıyordum'

  Ünal Aysal: "Ben Marangozluk İçin Değil, İtfaiyecilik İçin Bu Göreve Geldiğimi Sanıyordum"

  Galatasaray Yıllık Olağan Genel Kurulu’nda, başkan Ünal Aysal yaptığı konuşmasında olağan dışı bir dönemden bu noktaya geldiklerini söyledi. (13 Nisan 2014 Pazar )

   

  Galatasaray Kulübü'nün Mali Kongresi

  Galatasaray Kulübü'nün Mali Kongresi

  Kulüp başkanı Aysal: "Artık bizim için büyük ve hayati riskler taşıyan sıkıntılı günler geride kalmış ve Galatasarayımızın geleceğine ve başarılarının sürekliliğine odaklayacak yeni bir evreye gelmiş durumdayız" "Artık günü kurtarma döneminin geride kaldığını, onun yerine Avrupa futbolunun gelir bakımından. (13 Nisan 2014 Pazar )

   

  TÜYAP Büyükçekmece Basketbol: 67 Darüşşafaka Doğuş: 86

  Türkiye Basketbol 2. Ligi'nin 31. haftasında Darüşşafaka Doğuş, TÜYAP Büyükçekmece Basketbol'u 86-67 yendi. (12 Nisan 2014 Cumartesi )

   

  Ambarlı İleri Biyolojik Arıtma Tesisi Açıldı

  Başbakan Erdoğan: (2) "Biz sandıklar kapandığı anda 5 yıllık rehavetin içine giren bir kadro değil, başladığı işleri devam ettiren, verdiği sözler için hemen kollarını sıvayan bir kadroyuz. Hiç ara vermeden, asla rehavete kapılmadan 30 Mart akşamından itibaren kaldığımız yerden işlerimize devam ediyoruz" "Bugün de İstanbul için, İstanbul'un çevre temizliği, özellikle de Marmara Denizi'nin temizliği için son derece önemli bir yatırımı burada hizmete alıyoruz. (12 Nisan 2014 Cumartesi )

   

  Başkan Hasan Akgün 5'inci Zaferini Kutladı

  Başkan Hasan Akgün 5'inci Zaferini Kutladı

  5’inci kez Büyükçekmece Belediye Başkanı olarak seçilen Dr. Hasan Akgün, zaferini Büyükçekmece halkına teşekkür ederek kutladı. (12 Nisan 2014 Cumartesi )

   

 

  Vahşi Cinayetin Faili Yakalandı

  Vahşi Cinayetin Faili Yakalandı

  Büyükçekmece'de Türkmenistan uyruklu arkadaşını önce dövüp, ellerini ve ayaklarını bağlayarak ölüme terk eden şüpheli yakalandı. (10 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Demir İnşaat 30. Yılını Kutladı

  Demir İnşaat 30. Yılını Kutladı

  Demir İnşaat sektördeki 30. yılına özel bir organizasyon düzenledi. (10 Nisan 2014 Perşembe )

   

Manşet Haberleri