02:4400
SON DAKİKA BÜYÜKÇEKMECE HABERLERİ

Son Dakika Büyükçekmece Haberleri

  Yağış Cumartesi Öğleden Sonra Etkisini Kaybedecek

  Yağış Cumartesi Öğleden Sonra Etkisini Kaybedecek

  İstanbul'da akşam saatlerinde etkili olan yağışlı havanın Cumartesi öğleden sonra etkisini kaybedeceği tahmin ediliyor. (20 Haziran 2014 Cuma )

   

  İstanbul'daki Sağanak

  Kentin birçok bölgesinde etkili olan sağanak nedeniyle, Tuzla açıklarında hortum meydana geldiği, şiddetli rüzgarın bir elektrik direğini devirdiği ve Esenler'de bir evin çatısına yıldırım düşmesi sonucu yangın çıktığı bildirildi. (19 Haziran 2014 Perşembe )

   

  "Su Havzalarına Önemli Miktarda Yağış Düştü"

  İBB, yaşanan şiddetli yağışın ardından Terkos, Ömerli, Elmalı ve Darlık su havzalarına önemli miktarda yağış düştüğünü açıkladı. (19 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Yağmurda Vatandaşlar İçin Seyyar Köprü

  Yağmurda Vatandaşlar İçin Seyyar Köprü

  Vatandaşların imdadına bir görevlinin kurduğu seyyar köprü yetişti. (19 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Başkan Akgün: 'Çıtayı Daha da Yükselteceğiz'

  Başkan Akgün: "Çıtayı Daha da Yükselteceğiz"

  Bu yıl 15’incisi yapılacak olan Büyükçekmece Uluslararası Kültür ve Sanat Festivali’nin organizasyon hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor. (18 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Ağbaba, Bosna Hersek'te Yardımları Teslim Edecek

  Cumhuriyet Halk Partili (CHP) Büyükçekmece, Beylikdüzü, Beşiktaş, Çatalca, Kadıköy ve Ataşehir Belediyesi tarafından, Bosna Hersek’e sel bölgesine gönderilen 5 TIR dolusu yardım malzemesi Bosna Hersek’e giden, CHP Genel Başkan Yardımsı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba Ağbaba tarafından mağdurlara teslim edilecek. (17 Haziran 2014 Salı )

   

  Mutluluktan Ağlayacağım Diyebilirim'

  Mutluluktan Ağlayacağım Diyebilirim'

  Ünlü sanatçı Selami Şahin, Büyükçekmece Belediyesi’nin 'Bir Yıldız Işığında Çocuk Sesleri' korosunun konserinde duygu dolu anlar yaşadı. (17 Haziran 2014 Salı )

   

  Selami Şahin Çocuklarla Birlikte Şarkılarını Seslendirdi

  Ünlü sanatçı Selami Şahin, Büyükçekmece Belediyesinin "Bir Yıldız Işığında Çocuk Sesleri" korosunun konserinde duygu dolu anlar yaşadı. (17 Haziran 2014 Salı )

   

  Ferman Toprak Büyükçekmece'de Esti

  Ferman Toprak Büyükçekmece'de Esti

  Ferman Toprak,dillerden düşmeyen "Hayatı Tesbih Yapmışım" isimli şarkısıyla kendisini izlemeye gelen sevenlerine keyifli anlar yaşattı. (16 Haziran 2014 Pazartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
01.08.2014 02:44:19. #1.12#