17:1300
SON DAKİKA BÜYÜKKABACA HABERLERİ

Son Dakika Büyükkabaca Haberleri

  Öğrencisisi Olmayan Lise, Anaokuluna Dönüştürüldü

  Öğrencisisi Olmayan Lise, Anaokuluna Dönüştürüldü

  Isparta'nın Senirkent İlçesi Büyükkabaca Beldesindeki Çok Programlı Lise, Öğrencisi Olmadığı İçin Anaokuluna Dönüştürüldü. (18 Eylül 2008 Perşembe )

   

  Kuraklık Pekmezcileri Olumsuz Etkiledi

  Kuraklık Pekmezcileri Olumsuz Etkiledi

  Küresel Isınma Isparta'nın Senirkent İlçesinde Üzüm Bağlarını da Vurdu. Kuraklık Nedeniyle Üzüm Danelerinin İstenilen Büyüklüğüne Ulaşamadığı İçin İlçede Geçimini Pekmez Yaparak Sağlayan Üreticilerin Bekledikleri Geliri Elde Edemedikleri Bildirildi. 'şarakmana' Olarak Adlandırılan Yaş Üzümlerden Pekmez Elde Eden Üreticiler, "Kuraklık Bizi Ciddi Manada Etkiledi. Üzüm Bağlarımız İstediğimiz Gibi Ürün Vermedi. Dolayısıyla Pekmez İçin Aranılan Kaliteli Üzümü Bulamadık." Dedi. (29 Ağustos 2008 Cuma )

   

  TOKİ'nin Yaptığı Evler Sahibini Buldu

  TOKİ'nin Yaptığı Evler Sahibini Buldu

  Isparta'nın Senirkent İlçesi Büyükkabaca Beldesinde TOKİ Tarafından Yapılan Evler Sahiplerini Buldu. (12 Temmuz 2008 Cumartesi )

   

 

  İnek, kuzuya annelik ediyor

  İnek, kuzuya annelik ediyor

  Isparta'nın Senirkent ilçesi Büyükkabaca beldesinde kuzu ile ineğin anne yavru ilişkisi görenleri şaşkına çeviriyor. Annesi öldüğü için süt ememeyen kuzuyu bir inek emziriyor. (11 Mayıs 2007 Cuma )

   

  Senirkent'te liselerarası bilgi yarışması...

  Isparta’nın Senirkent ilçesinde liseler bilgilerini yarıştırdı. (20 Nisan 2007 Cuma )

   

  Mezun olanların ardından mevcudu 6'ya düşecek lise kapanacak

  Isparta'nın Senirkent ilçesi Büyükkabaca beldesinde bulunan Çok Programlı Lise'nin öğrenci yetersizliğinden kapatılacağı bildirildi. (17 Nisan 2007 Salı )

   

  Senirkent'te halk deprem paniğine karşı uyarıldı

  Isparta'nın Senirkent ilçesinde deprem paniğini önlemek için Kaymakam Niyazi Erten ve Sivil Savunma Müdürü Ahmet Çırpan halkı uyardı. (11 Nisan 2007 Çarşamba )

   

  Belde sağlık ocağına ultrasyon cihazı alındı

  Belde sağlık ocağına ultrasyon cihazı alındı

  Isparta'nın Senirkent ilçesine bağlı Büyükkabaca beldesinde hizmet veren sağlık ocağına ultrasyon cihazı alındı. (05 Nisan 2007 Perşembe )

   

  Isparta Valisi Uzun, Senirkent'teki yatırımları yerinde inceledi

  Isparta Valisi Uzun, Senirkent'teki yatırımları yerinde inceledi

  Isparta Valisi Şemsettin Uzun, Senirkent-Tatarlı arasındaki yol yapım çalışmalarını yerinde inceledi. (04 Nisan 2007 Çarşamba )

   

  242 Proje Hayata Geçirildi

  242 Proje Hayata Geçirildi

  Isparta Tarım İl Müdürü Mücahit Yeşil, 2003-2007 Yılları Arasında 242 Projenin Hayata Geçirildiğini Açıkladı. Projelerin Özellikle Hayvancılık Üzerine Yapıldığını Dile Getiren Yeşil, Projelerin; Sosyal Riski Azaltma Projesi (Srap), Özel İdare, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfıgenel Müdürlüğü Bütçeleri Finansmanları ile Gerçekleştirildiğini Kaydetti. (15 Mart 2007 Perşembe )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
21.12.2014 17:13:31. #1.11#