SON DAKİKA BÜYÜKORHAN HABERLERİ

Son Dakika Büyükorhan Haberleri

16:26
Büyükorhan'da 15 Küçükbaş Hayvan Telef Oldu Büyükorhan'da, bir ağılın tavanının kar yağışının etkisiyle çökmesi sonucu 15 küçükbaş hayvan telef oldu.
09:23
Marmara Belediyeler Birliğinden Hasan Taş'a Ziyaret Marmara Belediyeler Birliğini kabul eden Büyükorhan Belediye Başkanı Taş, ilçeye yapılacak turizm, eğitim ve ekonomi projeleriyle ilgili görüş alışverişinde bulundu.
Marmara Belediyeler Birliğinden Hasan Taş'a Ziyaret
09:13
Büyükorhan'da Öğrencilerin Ayaklarını Isıtan Yardım Büyükorhan Belediyesi öncülüğünde hayırseverler, 5 okulda okuyan toplam 550 öğrenciye kar ayakkabısı yardımı yaptı.
Büyükorhan'da Öğrencilerin Ayaklarını Isıtan Yardım
09:56
Bursa'da İki İlçede Okullar Tatil Bursa’nın Keles ve Büyükorhan ilçelerinde okullar tatil edildi.
Bursa'da İki İlçede Okullar Tatil
23:53
Eğitime Kar Engeli Kocaeli, Denizli, Kars, Van, Muş, Elazığ, Bursa, Yozgat, Diyarbakır ve Siirt'te kar yağışı, tipi, soğuk hava ve buzlanma nedeniyle okullar tatil edildi.
Eğitime Kar Engeli
22:09
Bursa'da Eğitime Kar Engeli Bursa'nın bazı ilçelerinde kar yağışı nedeniyle eğitime verilen ara bir gün daha uzatıldı.
Bursa'da Eğitime Kar Engeli
15:44
Bosnalı İşadamları Süt Tesisini Gezdi Saraybosna Bihaç bölgesinde tarım, süt ve hayvancılıkla uğraşan işadamlarından oluşan heyet, BESAŞ'ın Keles'teki süt tesislerinde incelemelerde bulundu.
12:58
Bosnalı İş Adamları BESAŞ'ın Süt Tesisini Gezdi Saraybosna'nın Bihaç bölgesinde tarım, süt ve hayvancılıkla uğraşan iş adamlarından oluşan heyet, BESAŞ'ın Keles'teki süt tesislerinde incelemelerde bulundu.
Bosnalı İş Adamları BESAŞ'ın Süt Tesisini Gezdi
10:49
Yurtta Kış Kırsal bölgede yer alan 235 mahallenin yolu ulaşıma kapandı.
10:40
Bursa'da 235 Köy Yolu Kapalı Bursa’da 235 köy yolunun ulaşıma açılması için seferberlik devam ediyor.
Bursa'da 235 Köy Yolu Kapalı
09:55
Bursa'da 235 Köy Yolu Kapalı, Yollar Buz Kesti Kar yağışının Salı ve Çarşamba günü etkili olduğu Bursa'da bu sabah itibariyle 235 köy yolunun ulaşıma kapalı olduğu bildirildi.
Bursa'da 235 Köy Yolu Kapalı, Yollar Buz Kesti
09:37
235 Köy Yolu Kapalı Bursa Büyükşehir Belediyesi, köy yollarında dünden bu yana 40 ekip 120 personelle karla mücadele çalışmalarını sürdürülüyor.
12:35
Bursa'da 332 Mahallenin Yolu Ulaşıma Kapandı Bursa'da kırsal kesimde yer alan 332 mahallenin yolu ulaşıma kapandı.
10:01
Bursa'nın Keles İlçesinde Okullar Bugün de Tatil Edildi Kar yağışının etkili olduğu Bursa'nın Keles ilçesinde bugün de okullar tatil edildi.
17:33
MHP Büyükorhan Olağan İlçe Kongresi İlçe Başkanlığına Nusret Türkmen seçildi.
12:15
Besaş'tan Çiftçiye 3.5 Milyon Tl Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından kırsal kalkınmanın sağlanması amacıyla Keles'e kurulan BESAŞ Süt Ürünleri Tesisi, 1.5 yılda 3 bin 250 ton süt alımı gerçekleştirerek bölge çiftçisine 3.5 milyon TL ödeme yaptı.
11:54
Bursa Büyükşehir Çalışıyor, Bursa Kazanıyor Ulaşımdan çevreye, spordan tarihi mirasa kadar her alanda 20 yıllık yatırımdan fazlasını 5 yıla sığdıran Büyükşehir Belediyesi, 2014 yılını da yeni yatırımlarla dolu dolu geçirdi.
Bursa Büyükşehir Çalışıyor, Bursa Kazanıyor
14:23
Büyükorhan'da Kar Esareti Bursa'nın Büyükorhan İlçesi'nde, 3 gündür aralıklarla devam eden kar yağışı ilçede yaşamı olumsuz yönde etkiliyor.
Büyükorhan'da Kar Esareti
00:34
Besaş'tan Çiftçiye 3.5 Milyon Tl Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından kırsal kalkınmanın sağlanması maksadıyla Keles ilçesine kurulan BESAŞ Süt Ürünleri Tesisi, 1.5 yılda 3 bin 250 ton süt alarak bölge çiftçisine 3.5 milyon TL ödeme yaptı.
Besaş'tan Çiftçiye 3.5 Milyon Tl
14:53
Bursa'da 236 Köy Yolu Kardan Kapandı Bursa'nın Uludağ eteklerinde bulunan ilçelerinden Büyükorhan'da iki günden beri devam eden yoğun kar yağışı hayatı olumsuz yönde etkiliyor.
14:12
Besaş'tan Çiftçiye 3.5 Milyon Tl Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından kırsal kalkınmanın sağlanması maksadıyla Keles ilçesine kurulan BESAŞ Süt Ürünleri Tesisi, 1.5 yılda 3 bin 250 ton süt alarak bölge çiftçisine 3.5 milyon TL ödeme yaptı.
Besaş'tan Çiftçiye 3.5 Milyon Tl
13:07
Bursa'da 236 Köy Yolu Kardan Kapandı YOĞUN kar yağışı ve tipi nedeniyle Bursa'da 236 köy yolu ulaşıma kapandı.
10:51
Ucuz Akaryakıtı Duyan Hücum Etti Bursa Büyükşehir Belediyesi araç sahiplerinin yüzünü güldürecek bir uygulamaya imza attı. Piyasadan yüzde 5 ucuza akaryakıt satışı başlattı.
Ucuz Akaryakıtı Duyan Hücum Etti
10:11
Türkiye Kar Sınavını Geçemedi, Yollar Kapandı, Elektrikler Kesildi Kar sınavında yine sınıfta kaldık. Türkiye beyaz örtüye büründü. İzmir-İstanbul yolu bir açıldı bir kapandı, araç kuyrukları oluştu. Elektirikler kesildi. Bazı illerde okullar tatil edildi.
Türkiye Kar Sınavını Geçemedi, Yollar Kapandı, Elektrikler Kesildi
17:07
6 İlde Kar Tatili Kar yağışı nedeniyle 6 ilde okullar tatil edildi.
6 İlde Kar Tatili
14:45
Bursa'da Okullar Bugün ve Yarın Kardan Tatil Edildi Yoğun kar yağışının etkili olduğu Bursa’da okullar bugün ve yarın tatil edildi.
14:44
Büyükorhan ve Harmancık'ta Kar Nedeniyle Okullar Tatil Bursa'nın Büyükorhan ve Harmancık ilçelerindeki ilk ve orta dereceli okullar yoğun kar yağışı nedeniyle bugün öğleden sonra ve yarın tatil edildi.
14:43
Başı Boş Köpekler Tehlike Saçıyor Bursa’nın Orhaneli karayoluna bırakılarak açlığa terk edilen köpekler tehlike saçıyor.
Başı Boş Köpekler Tehlike Saçıyor
13:00
Dağder Yönetimi 2 Yıllık İcraatlarını Anlattı DAĞDER Başkanı Mustafa Bay, 2 yıllık değerlendirme toplantısında gücü olan herkesi DAĞDER’e destek olmaya davet etti.
Dağder Yönetimi 2 Yıllık İcraatlarını Anlattı
11:57
Dağder Federasyon Kuruyor Bursa Orhaneli-Keles-Harmancık-Büyükorhan Yardımlaşma ve Kültür Derneği (Dağder) Genel Başkanı Mustafa Bay, altı şubeleri ve 105 köy derneğiyle birlikte federasyon kuracaklarını söyledi.
Dağder Federasyon Kuruyor
11:35
Bu Yola Atılan Asfalt Milli Serveti Yok Ediyor Bursa-Orhaneli yoluna Karayolları tarafından kış aylarında atılan asfalt mıcıra dönüşünce araçların camları kırılıyor, lastikleri heba oluyor.
Bu Yola Atılan Asfalt Milli Serveti Yok Ediyor
10:53
Bu Yola Atılan Asfalt Milli Serveti Yok Ediyor Bursa-Orhaneli yoluna Karayolları tarafından kış aylarında atılan asfalt mıcıra dönüşünce araçların camları kırılıyor, lastikleri heba oluyor.
Bu Yola Atılan Asfalt Milli Serveti Yok Ediyor
16:24
Bursa'nın Sağlık Profili Hazırlandı Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin Sağlıklı Kentler Projesi kapsamında hazırladığı Şehir Sağlık Profiline göre; Bursa'da nüfus yoğunluğu Türkiye ortalamasının 2,6 kat daha üzerinde çıktı.
Bursa'nın Sağlık Profili Hazırlandı
13:09
Bursa'nın Nüfus Yoğunluğu Türkiye Ortalamasının 2,6 Katı Çıktı Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin Sağlıklı Kentler Projesi kapsamında hazırladığı Şehir Sağlık Profiline göre; Bursa’da nüfus yoğunluğu Türkiye ortalamasının 2,6 kat daha üzerinde çıktı.
Bursa'nın Nüfus Yoğunluğu Türkiye Ortalamasının 2,6 Katı Çıktı
11:58
Bursa'nın Sağlık Profili Hazırlandı Büyükşehir Belediyesi’nin Sağlıklı Kentler Projesi kapsamında hazırladığı Şehir Sağlık Profiline göre Bursa’da nüfus yoğunluğu Türkiye ortalamasının 2,6 kat daha üzerinde.
Bursa'nın Sağlık Profili Hazırlandı
09:04
Dünyaca Ünlü Bazilika Bu Hale Geldi Bursa’nın dağ ilçelerinden Büyükorhan’daki Roma dönemine ait bazilika, sponsor firma para olmayınca atıl durumda kaldı.
Dünyaca Ünlü Bazilika Bu Hale Geldi
08:50
Sponsor Para Olmayınca Dünyaca Ünlü Bazilika Atıl Kaldı Bursa’nın dağ ilçelerinden Büyükorhan’daki Roma dönemine ait bazilika, sponsor firma para olmayınca atıl durumda kaldı.
Sponsor Para Olmayınca Dünyaca Ünlü Bazilika Atıl Kaldı
08:47
Köyler Mahalle Oldu, Belediyeler Eleman Alıyor Büyükşehir Kanunu ile köylerin mahalleye dönüşmesinin personel sıkıntısını da beraberinde getirdiğini ifade eden Büyükorhan Belediye Başkanı Hasan Taş, ocak ayında 25 personel alacaklarını söyledi.
Köyler Mahalle Oldu, Belediyeler Eleman Alıyor
17:11
Buski Personeline Eğitim Bursa’nın dağ ilçelerindeki BUSKİ şubelerinde çalışan personele uygulamalı hizmet içi eğitim verildi.
Buski Personeline Eğitim
10:39
Büyükorhan 2015'te Projelerle Coşacak Bursa’nın dağ ilçelerinden Büyükorhan'da Büyükşehir ile Büyükorhan belediyeleri tarafından 2015 yılında hayata geçirilecek projelerle ilçe halkı hem ekonomik, hem de sosyal açıdan refaha kavuşacak.
Büyükorhan 2015'te Projelerle Coşacak
09:03
Büyükorhan 2015'te Projelerle Coşacak Bursa’nın dağ ilçelerinden Büyükorhan’da Büyükşehir ile Büyükorhan belediyeleri tarafından 2015 yılında hayata geçirilecek projelerle ilçe halkı hem ekonomik, hem de sosyal açıdan refaha kavuşacak.
Büyükorhan 2015'te Projelerle Coşacak
16:39
Ak Partili İlçe Başkanı Yüksekokul Mezunu Olmadığı İçin İstifa Ediyor Bursa'nın Büyükorhan İlçesi'nde, 29 Kasım'da yapılan olağan genel kurulda Ak Parti İlçe Başkanı seçilen Osman Koçdemir, yüksekokul mezunu olmadığı için istifa edeceğini açıkladı.
Ak Partili İlçe Başkanı Yüksekokul Mezunu Olmadığı İçin İstifa Ediyor
10:32
Dağ Yöresinde Tarım ve Hayvancılığa Can Simidi Bursa’nın Büyükorhan ilçesinde proje aşamasında olanlarla birlikte sulama göleti sayısı 10’a yükseliyor.
Dağ Yöresinde Tarım ve Hayvancılığa Can Simidi
13:44
MHP İnegöl Teşkilatından Bahçeli'ye Ziyaret MHP İnegöl ilçe teşkilatı, TBMM’ye giderek MHP grup toplantısına katıldı.
MHP İnegöl Teşkilatından Bahçeli'ye Ziyaret
10:09
Uludağ Yöresi'nin Organik Ürünleri İçin Pazar Kuruldu Bursa’da Uludağ yöresinin organik ürünleri şehir merkezinde kurulan çadırda satışa sunuldu.
Uludağ Yöresi'nin Organik Ürünleri İçin Pazar Kuruldu
15:23
Davutoğlu Bursa'yı Sevdi Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun 3 Aralıkta Bursa’ya geleceği bildirildi.
Davutoğlu Bursa'yı Sevdi
11:48
Organik Tavuklar Bursa'da Yumurtlayacak Organik tarımda birçok üründe ilklere imza atan Bursa, 2015 yılında organik yumurta tavukçuluğu projesiyle bir yatırıma daha ev sahipliği yapacak.
Organik Tavuklar Bursa'da Yumurtlayacak
16:27
Büyükşehir'den Öğrencilere Çevre Eğitimi Bursa Büyükşehir Belediyesi, daha sağlıklı ve daha yeşil Bursa hedefiyle sürdürülen çalışmalar kapsamında öğrencileri çevre konusunda da bilinçlendirmeye devam ediyor.
Büyükşehir'den Öğrencilere Çevre Eğitimi
14:17
Bursa Perder'den Doğaya Katkı Perakende sektörünün önemli platformlarından Bursa Perakendeciler Derneği (PERDER), Büyükorhan’ın Cumapazarı mevkiindeki alana diktiği bin adet fidan ile hatıra ormanı oluşturdu.
Bursa Perder'den Doğaya Katkı
14:04
Bursa Perder'in de Artık Bir Hatıra Ormanı Var Perakende sektörünün önemli platformlarından Bursa Perakendeciler Derneği (PERDER), Büyükorhan’ın Cumapazarı mevkiindeki alana diktiği bin adet fidanla hatıra ormanı oluşturdu.
Bursa Perder'in de Artık Bir Hatıra Ormanı Var
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 14:27:46. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA BÜYÜKORHAN HABERLERİ
[Hata Bildir]