SON DAKİKA ÇAĞATAY ULUSOY HABERLERİ

Son Dakika Çağatay Ulusoy Haberleri


ÇAĞATAY ULUSOY

... Devamı

17:58
Medcezir "SİL Baştan" Dedi, İzleyenleri Büyüledi! Ekranların fenomen dizisi "Medcezir"in, Cuma akşamı yayınlanan ikinci sezon tanıtımı izleyenleri büyüledi.
Medcezir 'SİL Baştan' Dedi, İzleyenleri Büyüledi!
07:22
Hülya Avşar, Çağatay Ulusoy'a Meydan Okudu ALS hastalığına dikkat çekmek için başlatılan kampanyaya destek veren Hülya Avşar, buzlu suyu başından aşağı boşaltarak Çağatay Ulusoy'a meydan okudu.
Hülya Avşar, Çağatay Ulusoy'a Meydan Okudu
18:39
"Geri Dönüyorlar!" Medcezir'in Çekimleri Başladı!
'Geri Dönüyorlar!'
08:39
Serenay Sarıkaya'nın Yeni Aşkı Yaman! Serenay Sarıkaya önceki gün Yaman Taciroğlu ile görüntülendi.
Serenay Sarıkaya'nın Yeni Aşkı Yaman!
08:26
İlişkileri Artık 'rol gereği' Sürecek Serenay Sarıkaya ile geçen haftalarda kavga edip ayrıldığı sevgilisi Çağatay Ulusoy, başrolünü oynadıkları 'Medcezir' dizisinin yeni sezon bölümlerine başladı.
İlişkileri Artık 'rol gereği' Sürecek
12:11
Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya'ya Zam Yapıldı Geçen yayın döneminde başlayan ve en beğenilen dizilerden biri olmayı başaran "Medcezir",baş rol oyuncularını ihya etti.
Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya'ya Zam Yapıldı
11:04
Türkiye Güzeli Amine Gülşe 'Medcezir'in Kadrosuna Katıldı Star TV'nin reyting rekortmeni gençlik dizisi "Medcezir"in kadrosuna bu yılın Türkiye Güzeli Amine Gülşen katıldı.
Türkiye Güzeli Amine Gülşe 'Medcezir'in Kadrosuna Katıldı
11:39
Ayla Algan Ülkeyi Karalayan Rolü Reddetti Usta Oyuncu Ayla Algan Filmstudio Dergisine verdiği röportajda vatan haini olmamak için ülkeyi karalayan rolü reddettiğini söyledi.
Ayla Algan Ülkeyi Karalayan Rolü Reddetti
08:56
Çağatay Ulusoy, Çeşme Gecelerinde Serenay'sız Geziyor Serenay Sarıkaya ile ayrıldıkları konuşulan Çağatay Ulusoy, Çeşme gecelerinde tek başına gezmeye devam ediyor.
Çağatay Ulusoy, Çeşme Gecelerinde Serenay'sız Geziyor
16:47
Avşar Kızı, Çağatay Ulusoy'u Ayvalık'ta Ağırladı Acun Ilıcalı ile birlikte kış aylarındaki yoğun çalışma temposunun yorgunluğunu Ayvalık’taki evinde, kızı Zehra ve kardeşi Helin ile birlikte atmaya çalışan Hülya Avşar, önceki gün, ünlü jön Çağatay Ulusoy’u ağırladı.
Avşar Kızı, Çağatay Ulusoy'u Ayvalık'ta Ağırladı
12:02
Hülya Avşar ve Çağatay Ulusoy Ayvalık'ta Buluştu "Medcezir" dizisinin başrol oyuncusu Çağatay Ulusoy, Ayvalık'taki evinde tatil yapan Hülya Avşar'ı ziyarete gitti.
Hülya Avşar ve Çağatay Ulusoy Ayvalık'ta Buluştu
15:16
Hazal Kaya, Oyunculuğuyla Dünyaca Ünlü Ödülü Kazandı Genç oyuncu, dünyaca ünlü aktör ve aktristlerin yarıştığı yarışmada Türkiye'den Beren Saat gibi isimleri geçerek 3. sırada yer aldı.
Hazal Kaya, Oyunculuğuyla Dünyaca Ünlü Ödülü Kazandı
10:09
Dünya, Hazal Kaya'nın Başarısını Onayladı Güzel oyuncu Hazal Kaya, aktör ve aktrislerin birbiriyle rekabet halinde yarıştığı uluslararası yarışmada üçüncülük ödülü kazandı.
Dünya, Hazal Kaya'nın Başarısını Onayladı
09:24
Çağatay Ulusoy, Serenay'ın İsmini Duymak İstemiyor 'Medcezir' dizisinde başrolü paylaştığı sevgilisi Serenay Sarıkaya ile ayrıldığı konuşulan Çağatay Ulusoy, bu konudaki sorulara cevap vermiyor.
Çağatay Ulusoy, Serenay'ın İsmini Duymak İstemiyor
08:42
Serenay Sarıkaya, Ayrılık Acısını Yogayla Atıyor Sevgilisi Çağatay Ulusoy'la kavga edip yollarını ayıran Serenay Sarıkaya, soluğu Bodrum'da aldı. Aşk acısı çeken güzel oyuncu, teselliyi yogada aradı.
Serenay Sarıkaya, Ayrılık Acısını Yogayla Atıyor
08:38
Çağatay Ulusoy İle Serenay Sarıkaya Ayrıldı Mı? Uzun süredir Serenay Sarıkaya ile birlikte görüntülenmeyen oyuncu Çağatay Ulusoy'un, "Sevgilinizden ayrıldınız mı?" sorularına yanıt vermemesi kafaları karıştırdı.
Çağatay Ulusoy İle Serenay Sarıkaya Ayrıldı Mı?
15:48
Ünlülerin Yargılandığı Uyuşturucu Davasında 6 Tahliye Ünlü oyuncular Çağatay Ulusoy, Cemal Hünal ve Gizem Karaca’nın da yargılandığı uyuşturucu davasında 6 sanık tahliye edildi.
15:13
Cemal Hünal: Uyuşturucu Aldıklarımla Göz Göze Gelmiyorum Ünlü oyuncuların uyuşturucudan yargılandığı davada ifade veren Hünal, "Ünlü olduğum için göz teması kurmamaya çalışıyordum, kasket takıyordum." dedi.
Cemal Hünal: Uyuşturucu Aldıklarımla Göz Göze Gelmiyorum
14:53
Ünlülere Yönelik Uyuşturucu Davası Oyuncular Çağatay Ulusoy ve Gizem Karaca ile şarkıcı Cenk Eren'in de aralarında bulunduğu 34 sanığın, "uyuşturucu temin etmek", "suç örgütü kurmak" ve "suç örgütü üyesi olmak" gibi suçlardan yargılanmasına devam edildi Mahkeme heyeti, tutuklu 6 sanığın tahliyesine karar verdi.
14:34
Ünlülerin Uyuşturucu Davasında "Issız Adam" Tanık Oldu Çağatay Ulusoy, Gizem Karaca, Yusuf Akgün'ün de bulunduğu 21 sanığın yargılandığı uyuşturucu davasında oyuncu Cemal Hünal tanık olarak dinlendi.
Ünlülerin Uyuşturucu Davasında 'Issız Adam' Tanık Oldu
19:26
Çağatay Ulusoy Adliyede İstanbul'da 3 gün önce düzenlenen operasyonda, aralarında Çağatay Ulusoy ve Gizem Karaca'nın da bulunduğu 35 kişi adliyeye sevk edildi.
Çağatay Ulusoy Adliyede
15:01
Mesut Yar Medcezir'i Değerlendirdi Mesut Yar Medcezir’i Değerlendirdi Haberdesin.
09:11
Kristal Fare Ödülleri İçin Oylama Başladı 3. Kristal Fare Ödülleri, 10 Haziran'da sahiplerini buluyor.
Kristal Fare Ödülleri İçin Oylama Başladı
07:42
Çağatay ve Serenay Amerika'ya Gidiyor 'Medcezir' dizisinin iki başrol oyuncusu ve aynı zamanda sevgili olan Çağatay Ulusoy ile Serenay Sarıkaya, oyunculuk dersleri almak için Amerika'ya gidiyor.
Çağatay ve Serenay Amerika'ya Gidiyor
15:17
Serenay Sarıkaya: Çalışma Saatlerimiz Uzun Değil Serenay Sarıkaya, çalışma saatlerinin uzunluğundan yakınan meslektaşlarının aksine, "Ne kadar çalışırsam o kadar mutlu oluyorum" dedi.
Serenay Sarıkaya: Çalışma Saatlerimiz Uzun Değil
14:35
Çağatay Ulusoy ile Serenay Sarıkaya Birlikte Görüntülendi Çağatay Ulusoy ile Serenay Sarıkaya, önceki gün Bebek'te başbaşa kahvaltı yaptı.
Çağatay Ulusoy ile Serenay Sarıkaya Birlikte Görüntülendi
10:16
Çağatay'a Serenay Sorulunca Gaza Bastı Ünlü Oyuncu Çağatay Ulusoy, Serenay Sarıkaya ile ilgili sorulan soru üzerine aracının camını kapatıp hızla uzaklaştı.
Çağatay'a Serenay Sorulunca Gaza Bastı
18:35
Öym'lerin Kaldırılması Balyoz Planı dava dosyası, Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı'na gönderildi Hrant Dink cinayeti davası ile ''Karagümrük çetesi'' davasına 5. Ağır Ceza Mahkemesi bakacak.
Öym'lerin Kaldırılması
17:04
Balyoz Davası Artık Anadolu Adliyesinde Terörle Mücadele Kanunu'nun (TMK) 10. maddesiyle görevli özel yetkili mahkemelerin kaldırılmasının ardından Balyoz davasında aldığı mahkumiyetler Yargıtay tarafından bozulan 88 sanık ile ilgili dosya Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı’na gönderildi.
16:56
Terör ve Çete Davaları Yeni Mahkemelere Gönderiliyor Yeni yasal düzenleme sonucu özel yetkili ve TMK 10. madde ile yetkili mahkemelerin kaldırılması üzerine bu mahkemelerin baktığı dosyaların yeni mahkemeleri belli olmaya başladı.
14:46
Serenay ve Çağatay Balıkçıda Yakalandı Serenay Sarıkaya ve Çağatay Ulusoy çifti, Rumeli Kavağı'ndaki bir balıkçıda arkadaşlarını bir araya getirdi.
Serenay ve Çağatay Balıkçıda Yakalandı
17:51
Çağatay Ulusoy, GQ Türkiye Mart Sayısı Kapağında Med Cezir dizisiyle genç kızların sevgilisi haline gelen yakışıklı oyuncunun GQ Mart sayısı için yaptığı çekimlerinin kamera arkası görüntüleri.
Çağatay Ulusoy, GQ Türkiye Mart Sayısı Kapağında
10:48
Yılın Annesi: Duygu Akça Antalya'da 6 günlükken ailesi tarafından hastaneye terk edilen doğuştan engelli bebeği evlatlık edinerek 12 yıldır annelik yapan Duygu Akça'ya 'yılın annesi' ödülü verildi.
16:42
Serenay ve Çağatay İlk Kez Aynı Karede Medcezir dizisinde tanışıp, aşk yaşamaya başlayan çift Serenay Sarıkaya ve Çağatay Ulusoy, ilk kez dizi çekimleri dışında aynı karede yer aldı.
Serenay ve Çağatay İlk Kez Aynı Karede
11:50
Çağatay Ulusoy: Özelim Bana Emanet GQ dergisine röportaj veren Çağatay Ulusoy, "Özel hayatım yalnızca bana aittir." diyerek ilişkileriyle gündeme gelmek istemediğini söyledi.
Çağatay Ulusoy: Özelim Bana Emanet
10:54
Çağatay ve Serenay Sinemada Aşk Yaşadı 'Medcezir' dizisinde rol gereği sinemaya giden Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya, çekim arasında verilen molada bile sarmaş dolaş romantizm yaşadı.
Çağatay ve Serenay Sinemada Aşk Yaşadı
14:53
'Medcezir' Dizisinde Şaşırtan Montaj Hatası Cuma akşamlarının en çok izlenen yapımlarından biri olan Medcezir'de Mira ve Yaman'ın yakınlaştığı sahnede ilginç bir montaj hatasına imza atıldı.
'Medcezir' Dizisinde Şaşırtan Montaj Hatası
07:50
Mira Otel Odasında "Varsa Söyle" Şarkısını Söyledi Medcezir'in 14 Şubat 2014'te yayınlanan 22. bölümünde Mira, "Varsa Söyle" isimli şarkıyı söyledi sosyal medya yıkıldı.
Mira Otel Odasında 'Varsa Söyle' Şarkısını Söyledi
17:20
Ünlülere Yönelik Uyuşturucu Davası İstanbul 16. Ağır Ceza Mahkemesi, oyuncular Çağatay Ulusoy ve Gizem Karaca'nın da aralarında bulunduğu 12 tutuksuz sanık hakkında uygulanan yurt dışına çıkış yasağının kaldırılmasına hükmetti Tanık olarak dinlenilebilmesi için daha önce zorla getirilmesi kararı çıkarılan oyuncu Cemal Hünal hakkında yeniden zorla getirilme kararı çıkartan heyet, dava dosyasının, esas hakkındaki mütalaasını hazırlaması için cumhuriyet savcısına gönderilmesini kararlaştırdı.
Ünlülere Yönelik Uyuşturucu Davası
16:38
Deniz Uğur: Çağatay Ulusoy Balık Getireceğim Dedi, Anlamadım Duruşmada tanık olarak dinlenen oyuncu Deniz Uğur, "Çağatay, balık getireceğini söyledi ama ben uyuşturucu olduğunu anlamadım" dedi.
Deniz Uğur: Çağatay Ulusoy Balık Getireceğim Dedi, Anlamadım
16:20
Çağatay Ulusoy ve Gizem Karaca'nın Yurt Dışına Çıkış Yasağı Kaldırıldı Ünlü isimlerin uyuşturucu temin etmekle yargılandığı davada mahkeme, Çağatay Ulusoy ve Gizem Karaca'nın yurt dışına çıkış yasaklarını kaldırdı.
Çağatay Ulusoy ve Gizem Karaca'nın Yurt Dışına Çıkış Yasağı Kaldırıldı
16:19
Issız Adam"A Zorla Getirme Kararı Ünlülerin uyuşturucu davasında mahkeme, bir önceki duruşmada tanık olarak çağrılan ancak mahkemeye gelmeyen oyuncu Cemal Hünal'ın bilgi ve görgülerinin tespiti için hakkında zorla getirilme kararı verildi.
Issız Adam'A Zorla Getirme Kararı
15:40
Ünlülere Yönelik Uyuşturucu Davası Oyuncular Çağatay Ulusoy ve Gizem Karaca ile şarkıcı Cenk Eren'in de aralarında bulunduğu 34 sanığın, "uyuşturucu temin etmek", "suç örgütü kurmak" ve "suç örgütü üyesi olmak" gibi suçlardan yargılanmasına devam edildi Savunma yapan tutuksuz sanık Cenk Eren: "Hayatımda asla, hiçbir zaman uyuşturucu kullanmadım,
Ünlülere Yönelik Uyuşturucu Davası
14:15
Ünlü Oyuncuların Uyuşturucu Davası Devam Ediyor Çağatay Ulusoy'unda aralarında bulunduğu ünlü oyuncuların uyuşturucu davası devam ediyor.
Ünlü Oyuncuların Uyuşturucu Davası Devam Ediyor
14:12
Ünlülerin Uyuşturucu Davasında İkinci Duruşma Çağatay Ulusoy, Gizem Karaca ile şarkıcı Cenk Eren'in, 5 yıldan 15 yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılandığı davanın ikinci duruşması görülüyor.
Ünlülerin Uyuşturucu Davasında İkinci Duruşma
13:17
Ünlülerin Uyuşturucu Davası Devam Ediyor Dizi oyuncuları Çağatay Ulusoy, Gizem Karaca ile şarkıcı Cenk Eren'in de sanıkları arasında olduğu uyuşturucu davasına devam edildi.
Ünlülerin Uyuşturucu Davası Devam Ediyor
15:02
Çağatay ile Serenay'ın Baş Başa Uludağ Tatili Çağatay Ulusoy ile Serenay Sarıkaya, dizi çekimleri için gittikleri Uludağ'da bir gün daha kalarak aşk tazeledi.
Çağatay ile Serenay'ın Baş Başa Uludağ Tatili
13:28
Artık İsminizi Bir Yıldıza Verebilirsiniz Medcezir dizisinde Çağatay Ulusoy'un Serenay Sarıkaya'nın ismini bir yıldıza vermesinden sonra Türkiye'den yıldıza isim verme talebi adeta patladı.
Artık İsminizi Bir Yıldıza Verebilirsiniz
12:09
Uludağ'da Sömestir Bereketi Türkiye'nin en önemli kış turizm merkezlerinden Uludağ'da yarı yıl tatili ile başlayan hareketlilik sürüyor.
Uludağ'da Sömestir Bereketi
19:03
Çağatay ile Serenay Ekipten Ayrı Takılıyor Aynı dizide rol almaya başladıktan sonra sevgili olan Çağatay Ulusoy ile Serenay Sarıkaya, Uludağ Ağaoğlu Hotel'in lobisinde görüntülendi.
Çağatay ile Serenay Ekipten Ayrı Takılıyor
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 06:21:31. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ÇAĞATAY ULUSOY HABERLERİ
[Hata Bildir]