SON DAKİKA ÇAĞLAYAN HABERLERİ

Son Dakika Çağlayan Haberleri

 • 20:19Kulp Belediyesi 19 Mahallede Yol Çalışmalarını TamamladıKulp Belediyesi 19 Mahallede Yol Çalışmalarını TamamladıDiyarbakır'ın Kulp İlçe Belediyesi yol çalışma programını hayata geçirip çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Üç ayrı ekip oluşturan belediye 19 mahallede çalışmalarını tamamladı.
 • 16:19Madunların Medyası" KonferansıAnkara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nin (İLEF) 50. kuruluş yıl dönümü etkinlikleri kapsamında "Madunların Medyası: Tarihten Güncele Türkiye Ana Akım Medyasının Dışında Kalanlar" başlıklı konferans, 28-29 Mayıs'ta İLEF Ahmet Taner Kışlalı Sanatevi'nde gerçekleştirilecek.
 • 12:56Üsküdar Belediyesi Toplu Açılış ve Temel Atma TöreniCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "İstanbul'un semtlerini dahi bilmeyen ama şehreminlik için aday olanın akıbetini biliyorsunuz. İstanbulluların vurduğu sillenin etkisini halen üzerinden atamadı.
 • 12:53Sedef Kabaş'a "Polise Direnme" Davasından BeraatSpiker Sedef Kabaş, yazdığı tweetlerle ilgili "arama-el koyma" işlemi için evine gelen polislere direndiği ve hakaret ettiği iddiasıyla yargılandığı davanın ilk duruşmasında beraat etti.
 • 12:26Erdoğan: Erdoğan: "Sen Ne Zamandan Beri Amerika'dan Buraya El Uzatmaya Başladın. Haddini Bil"Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Üsküdar Belediyesi Toplu Açılış Töreni'ne katıldı.
 • 12:17Erdoğan: Sen Ne Zamandan Beri Amerika'dan Buraya El Uzatmaya Başladın.Erdoğan: Sen Ne Zamandan Beri Amerika'dan Buraya El Uzatmaya Başladın.Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, " Çıkmış New York Times benimle ilgili, 'Erdoğan'ın Türkiye'sinde baskı var, şu var, bu var...'. Ne baskısı var? Neye dayanarak bunu söylüyorsun. Sen bir defa haddini bil ya... Haddini bil" "Sen ne zamandan beri Amerika'dan buraya el uzatmaya başladın.
 • 12:14Gazeteci Kabaş'a İlk Celsede BeraatGazeteci Kabaş'a İlk Celsede BeraatGazeteci Sedef Kabaş attığı bir twit nedeniyle evinde arama yapmaya giden polislere hakaret ettiği ve direndiği suçlamasıyla hakkında açılan davada beraat etti.
 • 12:12Erdoğan: Birbirlerine Selam Vermeyenler Bir Araya GeldiÜsküdar Belediyesi’nin toplu açılış törenine katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, muhalefet partilerini eleştirdi.
 • 12:12Cumhurbaşkanı Erdoğan: Sen Nasıl Bu Ülkede Müftü OlmuşsunCumhurbaşkanı Erdoğan: Sen Nasıl Bu Ülkede Müftü OlmuşsunErdoğan, HDP'den aday olan eski müftü Erdoğmuş'a sert sözlerle yüklendi: "Partimin dini zerdüştlük olsa yine aday olurdum' diyor. Sen nasıl bu ülkede müftü olmuşsun!"
 • 23:31Sivas - 5 Kişinin Ölümüne Neden Olan Yol 6 Gün Sonra KapatıldıSivas - 5 Kişinin Ölümüne Neden Olan Yol 6 Gün Sonra Kapatıldı5 kişinin ölümüne neden olan yol 6 gün sonra kapatıldı SİVAS'ın Yıldızeli ilçesinde aynı aileden 2'si çocuk 5 kişinin ölümüyle sonuçlanan gölet kazasının üzerinden 6 gün geçtikten sonra kazaya neden olan yolun girişi DSİ tarafından kapatıldı.
 • 22:11İçişleri Bakanı Öztürk, Bulgaristan'daİçişleri Bakanı Öztürk, Bulgaristan'daGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Bulgaristan'a bir günlük resmi ziyaret gerçekleştiren İçişleri Bakanı Sebahattin Öztürk'ün açıklamaları İçişleri Bakanı Öztürk, Bulgaristan'da-Bakan Öztürk Bulgaristan, Yunanistan ve Türkiye arasında Polis ve Gümrük İşbirliği Ortak Temas Merkezi Kuruluş ve İşleyiş Anlaşması'nı değerlendirdi Bulgaristan'a bir günlük resmi ziyaret gerçekleştiren İçişleri Bakanı Sebahattin Öztürk, bakan düzeyinde anlaşmaya bağlanan, üç ülke arasında kurulacak Polis ve Gümrük işbirliği Ortak Temas Merkezi'nin Türkiye açısından olası katkısını değerlendirdi.
 • 22:035 Kişinin Ölümüne Neden Olan Yol 6 Gün Sonra Kapatıldı5 Kişinin Ölümüne Neden Olan Yol 6 Gün Sonra KapatıldıSivas'ın Yıldızeli ilçesinde aynı aileden 2'si çocuk 5 kişinin ölümüyle sonuçlanan gölet kazasının üzerinden 6 gün geçtikten sonra kazaya neden olan yolun girişi DSİ tarafından kapatıldı.
 • 19:01İçişleri Bakanı Öztürk, Bulgaristan'daBulgaristan'a bir günlük resmi ziyaret gerçekleştiren İçişleri Bakanı Sebahattin Öztürk, bakan düzeyinde anlaşmaya bağlanan, üç ülke arasında kurulacak Polis ve Gümrük işbirliği Ortak Temas Merkezi'nin Türkiye açısından olası katkısını değerlendirdi.
 • 16:09Kulp'ta 19 Mahallenin Yol Sorunu TamamlandıKulp'ta 19 Mahallenin Yol Sorunu TamamlandıDiyarbakır’ın Kulp İlçe Belediyesi, ilçeye bağlı mahallelerde yol çalışmalarını tamamladı.
 • 15:195 Kişinin Öldüğü Gölet Yolu Trafiğe Kapatıldı5 Kişinin Öldüğü Gölet Yolu Trafiğe KapatıldıSivas'ta bir otomobilin gölete uçması sonucu aynı aileden 5 kişinin ölümüne neden olan yol, 6 gün sonra trafiğe kapatıldı.
 • 12:39Orhangazi'de Yamaç ParaşütüOrhangazi'de Yamaç ParaşütüBursa’nın Orhangazi ilçesinde düzenlenen yamaç paraşütü yarışmaları sona erdi.
 • 22:38Cumhurbaşkanı Erdoğan: Doğu ve Güneydoğu'ya 12 Yılda 100 Milyar Dolar Yatırım YaptıkCumhurbaşkanı Erdoğan: Doğu ve Güneydoğu'ya 12 Yılda 100 Milyar Dolar Yatırım YaptıkCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Şanlıurfa'da düzenlenen toplu açılış töreninde halka hitap etti.
 • 21:20Cumhurbaşkanı Erdoğan: Doğu ve Güneydoğu'ya 12 Yılda 100 Milyar Dolar Yatırım YaptıkCumhurbaşkanı Erdoğan: Doğu ve Güneydoğu'ya 12 Yılda 100 Milyar Dolar Yatırım YaptıkCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Şanlıurfa'da düzenlenen toplu açılış töreninde halka hitap etti.
 • 20:51Erdoğan: Erdoğan: "Ali'siz Alevilik. Böyle Bir Fitne Var Şimdi"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın konuşması ŞANLIURFA - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Şanlıurfa'da Şehir Hastanesi'nin temel atma töreni ile yapımı tamamlanan tesis ve projelerin ortak açılış törenine katıldı.
 • 20:41Cumhurbaşkanı Erdoğan Şanlıurfa'daCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Biz dağları, ovaları aşarak, dağları delerek Şanlıurfa'yı suya kavuşturuyoruz.
 • 20:19Cumhurbaşkanı Erdoğan, Şanlıurfa Şehir Hastanesi'nin Temel Atma ve Yapımı Tamamlanan Tesislerin...Cumhurbaşkanı Erdoğan, Şanlıurfa Şehir Hastanesi'nin Temel Atma ve Yapımı Tamamlanan Tesislerin...Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Siyaset, her türlü sapkınlığı savunurken diyaneti ve imam hatipleri kapatmak mı?" diye sordu.
 • 17:40Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Kadırga Ağası OlduBelediye Başkanı Neşet Çağlayan, Kadırga Ağası OlduOrhangazi Belediyesi ve Orhangazi Trabzonlular Derneği tarafından bu yıl 14.sü gerçekleştirilen Kadırga Şenliklerinde Kadırga Ağalığı’na Belediye Başkanı Neşet Çağlayan seçildi.
 • 17:10AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, HDP EŞ Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ı eleştirerek, "PKK'yı köylere gönderiyorsun, KCK'yı şehirlerde baskı yaptırıyorsun, başka türlü bir belediye teşkilatı kurmuşsun onlarla beraber baskıları yaptırmaya çalışıyorsun. Sonra da bana diyorsun ki 'Ben senin boyunun ölçüsünü alırım.' Sen benim boyumun ölçüsünü alamazsın da ben senin boynunun ölçüsünü nasıl alırım sana gösteririm" dedi.
 • 12:25Beyoğlu'nda Trafik Kazası: 4 YaralıBeyoğlu'nda Trafik Kazası: 4 YaralıBeyoğlu Piyalepaşa Bulvarı’nda meydana gelen trafik kazasında 3’ü turist 4 kişi yaralandı.
 • 16:11Futbol: Spor Toto Süper LigStat: Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Hakemler: Cüneyt Çakır, Bahattin Duran, Tarık Ongun Kasımpaşa: Ertaç Özbir, Veysel Sarı (Dk. 62 İsmail Ayaz), Donk, Dvali, Sancak Kaplan, Tunay Torun, Castro (Dk. 62 Malki), Kubilay Aktaş, Scarione, Babel (Dk. 71 Bartu Kurtuldu), Eren Derdiyok Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor: Zülküf Özer, Cenk Ahmet Alkılıç, Ethem Ercan Pülgir, Boye, Mehmet Akgün, Oğulcan Çağlayan, Yasin Pehlivan, Sylla, Zoua (Dk. 82 Barış Memiş), Murat Yıldırım (Dk. 78 Serkan Demirezen), Edinho (Dk. 90+2 Vleminckx) Goller: Dk. 14 Tunay Torun, Dk. 76 Donk, Dk. 85 Malki (Kasımpaşa), Dk. 43 Zoua, Dk. 46 Edinho, Dk. 57 Oğulcan Çağlayan (Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor) Sarı kartlar: Dk. 13 Ethem Ercan Pülgir, Dk. 68 Cenk Ahmet Alkılıç (Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor) Spor Toto Süper Lig'in 33. haftasında Kasımpaşa, Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor ile 3-3 berabere kaldı.
 • 16:01Kasımpaşa: 3 - Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor: 3 (Maç Sonucu)Goller: Tunay Torun, Donk, Malki (Kasımpaşa), Zoua, Edinho, Oğulcan Çağlayan (Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor)
 • 16:01Kasımpaşa, Erciyesspor'la 3-3 Berabere KaldıKasımpaşa, Erciyesspor'la 3-3 Berabere KaldıSpor Toto Süper Lig'e geçtiğimiz hafta veda eden Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor, ligin 33. haftasında Kasımpaşa ile deplasmanda 3-3 berabere kaldı.
 • 16:00Kasımpaşa: 3 - Kayseri Erciyesspor: 3Stat: Recep Tayyip ErdoğanHakemler: Cüneyt Çakır, Bahattin Duran, Tarık OngunKasımpaşa: Ertaç Özbir, Veysel Sarı (Dk. 62 İsmail Ayaz), Ryan Henk Donk, Lasha Dvali, Sancak Kaplan, Kubilay Aktaş, Andre De Castro Pereira (Dk. 62 Sanaharib Malki), Oscar Scarione, Tunay Torun, Ryan Babel, Eren DerdiyokKayseri Erciyesspor: Zülküf Özer, Cenk Ahmet Alkılıç, Ethem Ercan Pülgir, John Boye, Mehmet Akgün, Yasin Pehlivan, Yacouba Sylla, Oğulcan Çağlayan, Jacques Zoua (Dk. 82 Barış Memiş), Murat Yıldırım (Dk. 78 Serkan Demirezen), Edinho (Dk. 90+2 Björn Vleminckx)Goller: Dk. 14 Tunay Torun, Dk. 76 Ryan Donk, Dk. 85 Sanaharib Malki (Kasımpaşa), Dk. 43 Jacques Zoua, Dk. 46 Edinho, Dk. 57 Oğulcan Çağlayan (Kayseri Erciyesspor)Sarı kartlar: Dk. 14 Ethem Ercan Pülgir, Dk. 68 Cenk Ahmet Alkılıç (Kayseri Erciyesspor)Süper Lig Süleyman Seba Sezonu'nun 33. haftasında oynanan Kasımpaşa - Kayseri Erciyesspor maçı karşılıklı atılan gollerle 3 - 3 berabere tamamlandı.
 • 15:20Kasımpaşa: 1 - Kayseri Erciyesspor: 1 (İlk Yarı)Stat: Recep Tayyip ErdoğanHakemler: Cüneyt Çakır, Bahattin Duran, Tarık OngunKasımpaşa: Ertaç Özbir, Veysel Sarı, Ryan Henk Donk, Lasha Dvali, Sancak Kaplan, Kubilay Aktaş, Andre De Castro Pereira, Oscar Scarione, Tunay Torun, Ryan Babel, Eren DerdiyokKayseri Erciyesspor: Zülküf Özer, Cenk Ahmet Alkılıç, Ethem Ercan Pülgir, John Boye, Mehmet Akgün, Yasin Pehlivan, Yacouba Sylla, Oğulcan Çağlayan, Jacques Zoua, Murat Yıldırım, EdinhoGoller: Dk. 14 Tunay Torun (Kasımpaşa), Dk. 43 Jacques Zoua (Kayseri Erciyesspor)Sarı kartlar: Dk. 14 Ethem Ercan Pülgir (Kayseri Erciyesspor)Süper Lig Süleyman Seba Sezonu'nun 33. haftasında oynanan Kasımpaşa - Kayseri Erciyesspor maçının ilk yarısı karşılıklı atılan gollerle 1 - 1 berabere tamamlandı.
 • 15:01Futbol: Spor Toto Süper LigStat: Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Hakemler: Cüneyt Çakır, Bahattin Duran, Tarık Ongun Kasımpaşa: Ertaç Özbir, Veysel Sarı, Donk, Dvali, Sancak Kaplan, Tunay Torun, Castro, Kubilay Aktaş, Scarione, Babel, Eren Derdiyok Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor: Zülküf Özer, Cenk Ahmet Alkılıç, Ethem Ercan Pülgir, Boye, Mehmet Akgün, Oğulcan Çağlayan, Yasin Pehlivan, Sylla, Zoua, Murat Yıldırım, Edinho Goller: Dk. 14 Tunay Torun (Kasımpaşa), Dk. 43 Zoua (Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor) Sarı kart: Dk. 13 Ethem Ercan Pülgir (Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor) Spor Toto Süper Lig'in 33. haftasında Kasımpaşa ile Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor arasındaki maçın ilk yarısı 1-1 berabere tamamlandı.
 • 14:55Spor Toto Süper LigSpor Toto Süper LigSpor Toto Süper Lig’in 33. haftasında Kasımpaşa evinde, Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor’u konuk ediyor.
 • 11:51Afyonkarahisar Kamyonun Çarptığı Otomobil İkiye Bölündü: 2 Ölü, 1 YaralıAfyonkarahisar Kamyonun Çarptığı Otomobil İkiye Bölündü: 2 Ölü, 1 YaralıKamyonun çarptığı otomobil ikiye bölündü: 2 ölü, 1 yaralı AFYONKARAHİSAR'da kamyonla çarpışan ve iki parçaya bölünen otomobilin sürücüsü 19 yaşındaki Hasan Önder ile yanında bulunan 20 yaşındaki Ahmet Çağlayan öldü.
 • 10:39Kamyonun Çarptığı Otomobil İkiye Bölündü: 2 Ölü, 1 YaralıKamyonun Çarptığı Otomobil İkiye Bölündü: 2 Ölü, 1 YaralıAfyonkarahisar'da kamyonla çarpışan ve iki parçaya bölünen otomobilin sürücüsü 19 yaşındaki Hasan Önder ile yanında bulunan 20 yaşındaki Ahmet Çağlayan öldü.
 • 23:455 Kişinin Öldüğü Gölet Kazasında Kurumlar Birbirini Suçladı5 Kişinin Öldüğü Gölet Kazasında Kurumlar Birbirini SuçladıSivas’ın Yıldızeli ilçesinde aracın gölete uçması sonucu 5 kişinin öldüğü kaza ile ilgili sorumlu kurumlar birbirlerini suçladı.
 • 21:44Sivas İl Özel İdaresinden Gölet Faciası AçıklamasıSivas İl Özel İdaresi, Sivas’ın Yıldızeli ilçesinde 5 kişinin ölümüyle sonuçlanan olayın yaşandığı yolun Çağlayan Göleti Projesi alanında kaldığı için yolla ilgili sorumluluğun idarede olmadığı belirtildi.
 • 21:275 Kişinin Öldüğü Gölet Yolu Kazasıyla İlgili Dsi, Özel İdare'yi Suçladı (2)5 Kişinin Öldüğü Gölet Yolu Kazasıyla İlgili Dsi, Özel İdare'yi Suçladı (2)ÖZEL İDARE DSİ'YE CEVAP VERDİ Yıldızeli ilçesinde yaşanan kaza ile ilgili olarak DSİ'nin yaptığı açıklamanın ardından Sivas İl Özel İdare Müdürlüğü de açıklama yaptı.
 • 20:58Sivas'ta Otomobilin Gölete UçmasıSivas'ın Yıldızeli ilçesinde, otomobilin gölete uçması sonucu aynı aileden 5 kişinin hayatını kaybettiği kazaya ilişkin Sivas İl Özel İdaresinden, kullanım dışı bırakılan yolun başlangıç ve bitiş kısmında trafiğe kapatıldığını gösteren herhangi bir bilgilendirme veya uyarı levhası bulunmadığının tespit edildiği belirtildi.
 • 20:20DSİ'den DSİ'den "Gölet Kazası" AçıklamasıSivas’ın Yıldızeli ilçesinde aynı aileden 5 kişinin ölümüyle sonuçlanan gölet kazasıyla ilgili Devlet Su İşleri (DSİ) 19’uncu Bölge Müdürlüğü, bölgedeki grup yolunda kendilerine haber verilmeden iyileştirme çalışmaları yapıldığını, servis yolunun ise yapılmadığını bildirdi.
 • 18:385 Kişinin Öldüğü Gölet Yolu Kazasıyla İlgili Dsi, Özel İdare'yi Suçladı5 Kişinin Öldüğü Gölet Yolu Kazasıyla İlgili Dsi, Özel İdare'yi SuçladıSivas'ın Yıldızeli ilçesinde aynı aileden 2'si çocuk 5 kişinin ölümüyle sonuçlanan gölet kazası ile ilgili olarak Devlet Su İşleri (DSİ) 19'uncu Bölge Müdürlüğü, bölgedeki grup yolunda kendilerine haber verilmeden iyileştirme çalışmaları yapıldığını, servis yolunun ise yapılmadığını ifade etti.
 • 17:41Rsf'den Sert Tepki: Demokratik Seçim İçin Medya Çoğulculuğuna Saygı GösterilsinUluslararası Sınır Tanımayan Gazeteciler (RSF) örgütü, seçimlere iki hafta kala Türk hükümetin bağımsız medyaya yönelik yıldırma girişimlerini kınadı.
 • 17:32Kağıthane'de Çifte AçılışKağıthane Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Merkez Lalezar Parkı ve Yahya Kemal İmren Parkı’nın açılışı düzenlenen törenle halkın hizmetine sunuldu.
 • 17:24Aile Hekimleri Yarın da Hizmet VermeyecekAile Hekimleri Yarın da Hizmet VermeyecekBodrum'da, Aile Sağlığı ve Toplum Sağlığı Merkezi çalışanları, ülke genelinde başlatılan, zorunlu nöbet uygulaması, iş güvencesi, çalışma sürelerinin iyileştirilmesi için üç gündür sürdürdükleri iş bırakma eylemine yarın da devam edeceklerini açıkladı.
 • 16:3411 Üniversite Öğrencisinden İşkence Şikayeti11 Üniversite Öğrencisinden İşkence Şikayetiİbrahim Kaypakkaya'nın ölüm yıl dönümü nedeniyle yaptıkları anmada tutuklanan 11 öğrenci, polislerin işkence uyguladığı gerekçesiyle savcılığa şikayette bulundu.
 • 16:28Sivas'ta Otomobilin Gölete DüşmesiSivas'ın Yıldızeli ilçesinde, otomobilin gölete uçması sonucu aynı aileden 5 kişinin hayatını kaybettiği kazaya ilişkin Devlet Su İşleri (DSİ) 19. Bölge Müdürlüğü, "İl Özel İdaresi tarafından, Bölge Müdürlüğümüze herhangi bir bilgi verilmeden iyileştirme çalışmaları başlatılmış ve söz konusu rölekasyon yolunun başlangıcına ve sonuna 'Yolda çalışma var' levhalarının konulduğu, toprak yığılarak yolun kapatıldığı, servis yolunun ise verilmediği yerinde tespit edilmiştir değerlendirmesinde bulundu.
 • 14:16Çağlayan Çiftine SürprizÇağlayan Çiftine SürprizOrhangazi Belediyesi tarafından Kaymakam Mustafa Selman Yurdaer için verilen veda yemeğinin sonunda Belediye Başkanı Neşet Çağlayan ve eşi Zöhre Çağlayan’a süpriz evlilik yıldönümü pastası kesildi.
 • 21:29Araçları Gölete Uçan Aile Ağıtlarla Toprağa VerildiAraçları Gölete Uçan Aile Ağıtlarla Toprağa VerildiSivas’ın Yıldızeli ilçesinde otomobilin gölete uçması sonucu hayatını kaybeden aynı aileden 5 kişi ağıtlar ve gözyaşları arasında toprağa verildi.
 • 20:39Otomobilin Gölete Düşmesi - Hayatını Kaybeden 5 Kişi Toprağa VerildiOtomobilin Gölete Düşmesi - Hayatını Kaybeden 5 Kişi Toprağa VerildiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Cenazelerin köye getirilmesi- Cenaze namazı kılınması- Cenazelerin mezarlığa götürülmesi- Kaymakamın açıklaması Sivas'ta otomobilin gölete düşmesi- Gölete çıkan ve kaza sırasında uyarı levhası olmadığı belirtilen yol taşlarla kapatıldı- Yıldızeli Kaymakamı Pınar: "Varsa sorumluların hak ettiği cezayı alacağı şekilde devletimizin cumhuriyet savcıları tüm çalışmayı yürütecektir.
 • 20:35Sivas'taki Kaza ile İlgili Vatandaş Tepkisi: Sorumlusu Kim İse Hesap VermeliSivas’ın Yıldızeli ilçesinde yanlış yola girerek gölete uçan otomobilde hayatını kaybeden 5 canın ardından hiçbir uyarı levhası olmayan yolla ilgili olarak vatandaşlar tepki gösterdi.
 • 20:09Latif Erdoğan'ı Dövenlerin İfadesini Savcı AlacakMhp İstanbul Milletvekili Meral Akşener ile ilgili kaset iddiasını ortaya atan Latif Erdoğan'ın Beşiktaş'ta bir televizyon programına katılmak üzereyken asansörde darp edilmesiyle ilgili soruşturmada 2 kişi gözaltına alındı.
 • 19:03Kağıthane'de Buz Pisti ve Park Hizmete SunulduKağıthane'de Buz Pisti ve Park Hizmete SunulduKağıthane Belediyesi tarafından yapılan buz pisti ve bir park yapılan törenle hizmet sunuldu.